О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1221
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2009 года № 692
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1221 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий на 2009 - 2011 годы» следующие изменения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий на 2009 - 2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 6 «Бюджетные программы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий»:
в бюджетной программе «Услуги в области регулирования деятельности субъектов естественных монополий по обеспечению эффективного функционирования и развития инфраструктурных отраслей экономики»:
в подразделе «Аппарат центрального органа»:
в графе «2009» строки «Расходы на реализацию программы» цифры «806,2» заменить цифрами «790,0»;
в бюджетной программе «Материально-техническое оснащение Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий»:
в графе 2009 в строке «Расходы на реализацию программы» цифры «39,1» исключить;
в строке «Итого бюджет Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий» цифры «1334,7» заменить цифрами «1279,4».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1221 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 мамырдағы N 692 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1221 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
"Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің бюджеттік бағдарламалары" деген 6-бөлімде:
"Экономиканың инфрақұрылымдық салаларының тиімді жұмыс істеуін және дамуын қамтамасыз ету жөніндегі табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін реттеу саласындағы қызметтер" деген бюджеттік бағдарламада:
"Орталық органның аппараты" деген кіші бөлімде:
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдың "2009" деген бағанында "806,2" деген сандар "790,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігін материалдық-техникалық жарақтандыру" деген бюджеттік бағдарламада:
"Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар" деген жолдың "2009" деген бағанында "39,1" деген сандар алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі бюджетінің жиынтығы" деген жолдағы "1334,7" деген сандар "1279,4" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов