Некоторые вопросы Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2009 года № 1541
В целях дальнейшего упорядочения и повышения эффективности деятельности государственных органов Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать:
1) государственное учреждение "Комитет по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан" путем разделения на государственные учреждения "Комитет оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан" и "Комитет контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
2) государственное учреждение "Комитет фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" путем присоединения его к государственному учреждению "Комитет контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
3) территориальные подразделения Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
4) территориальные подразделения Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Определить основным предметом деятельности Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан осуществление закупа медицинских услуг и их оплаты при оказании гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.
3. Определить основным предметом деятельности Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан проведение контроля в сферах оказания медицинских услуг и обращения лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники.
4. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
5. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года № 899 "Об отдельных вопросах Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 35, ст. 384);
2) пункт 6 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года № 944 "О некоторых вопросах Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 38, ст. 440).

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 қазандағы N 1541 Қаулысы
Мемлекеттік органдар қызметін одан әрі реттеу және тиімділігін арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитеті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық қызметке ақы төлеу комитеті" және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитеті" мемлекеттік мекемелеріне бөлу жолымен;
2) "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Фармацевтикалық бақылау комитеті" мемлекеттік мекемесі оны "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитеті" мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен;
3) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері;
4) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық қызметке ақы төлеу комитеті қызметінің негізгі мәні медициналық қызметтерді сатып алуды және тегін медициналық көмектің кепілді көлемін көрсету кезінде оларға ақы төлеуді жүзеге асыру болып белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитеті қызметінің негізгі мәні медициналық қызмет көрсету және дәрілік заттар, медициналық мақсаттағы бұйымдар және медицина техникасы айналысы салаларында бақылау жүргізу болып белгіленсін.
4. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
5. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің жекелеген мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі N 899 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж, N 35, 384-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 944 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж, N 38, 440-құжат).

6. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить государственную перерегистрацию государственных учреждений в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
7. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 октября 2009 года № 1541
Перечень
реорганизуемых государственных учреждений территориальных
подразделений Комитета по контролю в сфере оказания медицинских
услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан
1. "Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области" путем разделения на "Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области" и "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области";
2. "Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области" путем разделения на "Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области" и "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области";
3. "Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области" путем разделения на "Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области" и "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области";
4. "Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области" путем разделения на "Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области" и "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области";
5. "Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области" путем разделения на "Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области" и "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области";

6. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі белгіленген заңнамалық тәртіппен:
1) мемлекеттік мекемелерді әділет органдарында мемлекеттік қайта тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 7 қазандағы
N 1541 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық
қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің қайта
ұйымдастырылатын аумақтық бөлімшелері - мемлекеттік
мекемелерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті" және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті" етіп бөлу жолымен;
2. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті" — "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті" және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті" етіп бөлу жолымен;
3. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті" және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті" етіп бөлу жолымен;
4. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" етіп бөлу жолымен;
5. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті" және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті" етіп бөлу жолымен;

6. "Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области" путем разделения на "Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области" и "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области";
7. "Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области" путем разделения на "Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области" и "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области";
8. "Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области" путем разделения на "Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области" и "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области";
9. "Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области" путем разделения на "Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области" и "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области";
10. "Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области" путем разделения на "Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области" и "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области";
11. "Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области" путем разделения на "Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области" и "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области";

6. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті" және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті" етіп бөлу жолымен;
7. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" етіп бөлу жолымен;
8. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті" және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті" етіп бөлу жолымен;
9. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті" және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті" етіп бөлу жолымен;
10. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті" және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті" етіп бөлу жолымен;
11. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" етіп бөлу жолымен;

12. "Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане" путем разделения на "Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане" и "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане";
13. "Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы" путем разделения на "Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы" и "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы";
14. "Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области" путем разделения на "Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области" и "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области";
15. "Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области" путем разделения на "Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области" и "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области";
16. "Департамент Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области" путем разделения на "Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области" и "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области".
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 октября 2009 года № 1541
Перечень
реорганизуемых государственных учреждений территориальных
подразделений Комитета фармацевтического контроля
Министерства здравоохранения Республики Казахстан

12. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті" және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті" етіп бөлу жолымен;
13. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті" және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті" етіп бөлу жолымен;
14. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті" және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті" етіп бөлу жолымен;
15. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" етіп бөлу жолымен;
16. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" етіп бөлу жолымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 7 қазандағы
N 1541 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Фармацевтикалық бақылау комитетінің қайта ұйымдастырылатын
аумақтық бөлімшелері - мемлекеттік мекемелерінің
тізбесі

1. "Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области" путем присоединения его к государственному учреждению "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области";
2. "Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области" путем присоединения его к государственному учреждению "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области";
3. "Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области" путем присоединения его к государственному учреждению "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области";
4. "Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области" путем присоединения его к государственному учреждению "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области";
5. "Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области" путем присоединения его к государственному учреждению "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области";
6. "Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области" путем присоединения его к государственному учреждению "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области";
7. "Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области" путем присоединения его к государственному учреждению "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области";
8. "Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области" путем присоединения его к государственному учреждению "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области";

1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен;
2. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен;
3. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен;
4. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен;
5. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен;
6. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен;
7. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен;
8. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен;

9. "Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области" путем присоединения его к государственному учреждению "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области";
10. "Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области" путем присоединения его к государственному учреждению "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области";
11. "Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области" путем присоединения его к государственному учреждению "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области";
12. "Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане" путем присоединения его к государственному учреждению "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане";
13. "Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы" путем присоединения его к государственному учреждению "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы";
14. "Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области" путем присоединения его к государственному учреждению "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области";
15. "Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области" путем присоединения его к государственному учреждению "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области";
16. "Департамент Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области" путем присоединения его к государственному учреждению "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области".
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 октября 2009 года № 1541
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан

9. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен;
10. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен;
11. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен;
12. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен;
13. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен;
14. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен;
15. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен;
16. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" - "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 7 қазандағы
N 1541 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар

1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016  № 887(вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005.
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года № 1124 "Вопросы Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 42, ст. 533):
1) заголовок изложить в следующей редакции:
"Вопросы Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
2) подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"3) перечень государственных учреждений - территориальных подразделений Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан."
3) Перечень государственных учреждений - территориальных подразделений Комитета фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции:
"Перечень государственных учреждений - территориальных подразделений Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан
1. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области.
2. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области.
3. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области.
4. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы.
5. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане.
6. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области.
7. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области.
8. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области.
9. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области.

1. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен.
3. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1124 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 42, 533-құжат):
1) тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің мәселелері";
2) 1-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі.";
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтикалық бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелерінің - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті.
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті.
6. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті.
7. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті.
8. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті.
9. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті.

10. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области.
11. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области.
12. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области.
13. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области.
14. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области.
15. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области.
16. Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области.".
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1327 "Вопросы Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 628):
1) в пункте 4 слова "согласно приложению" исключить;
2) дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Утвердить прилагаемый перечень государственных учреждений - территориальных подразделений Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению.".
3) дополнить приложением следующего содержания:
"Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2004 года № 1327
Перечень государственных учреждений - территориальных
подразделений Комитета оплаты медицинских услуг
Министерства здравоохранения Республики Казахстан
1. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области.
2. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области.
3. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Алматинской области.
4. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Алматы.

10. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті.
11. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті.
12. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті.
13. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті.
14. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті.
15. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті.
16. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті".
4. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1327 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 49, 628-құжат):
1) 4-тармақтағы "Қосымшаға сәйкес" деген сөздер алып тасталсын;
2) мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің аумақтық бөлімшелері - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі бекітілсін.";
3) мынадай мазмұндағы қосымшамен толықтырылсын:
"
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің аумақтық
бөлімшелері — мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті.

5. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по городу Астане.
6. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области.
7. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области.
8. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Жамбылской области.
9. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области.
10. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области.
11. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Костанайской области.
12. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Кызылординской области.
13. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Мангистауской области.
14. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области.
15. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области.
16. Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области.".
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.07.2010  N 745 (порядок введения в действие см. п. 4).
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.10.2012 № 1362 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).

5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті.
6. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті.
7. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті.
8. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті.
9. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті.
10. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті.
11. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті.
12. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Қызылорда облысы бойынша департаменті.
13. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті.
14. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті.
15. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті.
16. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті.".
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.07.20 N 745 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) Қаулысымен.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.10.25 № 1362 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.