О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2009 года № 1165
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2009 года № 1653
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2009 года № 1165 "О подготовке и проведении празднования Дня Конституции Республики Казахстан 30 августа 2009 года и о выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующие изменения:
в Плане мероприятий по подготовке и проведению празднования Дня Конституции Республики Казахстан 30 августа 2009 года, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2 "Организация и проведение военного парада":
в графе 3:
строки, порядковый номер 13, слова "1 - 30 августа" заменить словами "20 июля - 30 августа";
строки, порядковый номер 15, слова "1 - 28 августа" заменить словами "20 июля - 28 августа".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 шілдедегі N 1165 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 қазандағы N 1653 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылғы 30 тамызда Қазақстан Республикасының Конституциясы күнін мерекелеуге дайындық және оны өткізу туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 шілдедегі N 1165 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2009 жылғы 30 тамызда Қазақстан Республикасының Конституциясы күнін мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
"Әскери шеруді ұйымдастыру және өткізу" деген 2-бөлімде:
3-бағанда:
реттік нөмірі 13-жолдағы "1-30 тамыз" деген сөздер "20 шілде-30 тамыз" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолдағы "1-28 тамыз" деген сөздер "20 шілде-28 тамыз" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов