О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2009 года № 1803
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 24 июня 2009 года № 832 «О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 ноября 2009 года № 1803
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.06.2011 № 742.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2005 года № 969 «О Программе «Основные направления экономической политики и организационных мер по сокращению размеров теневой экономики в Республике Казахстан на 2005-2010 годы» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 36, ст. 502):
в Программе «Основные направления экономической политики и организационных мер по сокращению размеров теневой экономики в Республике Казахстан на 2005-2010 годы», утвержденной указанным постановлением:
в разделе 10 «План мероприятий по реализации Программы «Основные направления экономической политики и организационных мер по сокращению размеров теневой экономики в Республике Казахстан на 2005-2010 годы»:
в графе 4 строки, порядковый номер 3, аббревиатуру «МКТ» заменить аббревиатурой «АДСиЖКХ»;
примечание дополнить строкой следующего содержания:
«АДСиЖКХ - Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства».
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года № 624 «Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на 2006-2010 годы» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 24, ст. 249):
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на 2006-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «II этап 2009-2010 годы»:
в подразделе «Инвестиционная политика»:
в главе «2. Водообеспечение и водоотведение»:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 қарашадағы N 1803 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 24 маусымдағы N 832 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының ҮкіметіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 10 қарашадағы
N 1803 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының кейбір шешімдеріне енгізілетін
өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.06.30 № 742 Қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасында көлеңкелі экономиканың мөлшерін қысқарту жөніндегі экономикалық саясат пен ұйымдастыру шараларының 2005 - 2010 жылдарға арналған негізгі бағыттары" бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 қыркүйектегі N 969 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 36, 502-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қазақстан Республикасында көлеңкелі экономиканың мөлшерін қысқарту жөніндегі экономикалық саясат пен ұйымдастыру шараларының 2005 - 2010 жылдарға арналған негізгі бағыттары" бағдарламасында:
"Қазақстан Республикасында көлеңкелі экономиканың мөлшерін қысқарту жөніндегі экономикалық саясат пен ұйымдастыру шараларының 2005 - 2010 жылдарға арналған негізгі бағыттарының бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 10-бөлімде:
реттік нөмірі 3-жолдың 4-бағанындағы "ИСМ" деген аббревиатура "ҚІжТКША" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
ескертпе мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ҚІжТКША" - Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі".
3. "Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы N 624 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 24, 249-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
"II кезең 2009 - 2010 жылдар" деген бөлімде:
"Инвестициялық саясат" деген кіші бөлімде:
"2. Сумен қамтамасыз ету және су тарту" деген тарауда:

в графе 4 строк, порядковые номера 96, 97, 98, 99, 100, 101, слова «Министерство индустрии и торговли» заменить словами «Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства»;
в главе «6. Культура и спорт»:
в графе 4 строки, порядковый номер 123, слова «Министерство индустрии и торговли» заменить словами «Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства»;
в главе «7. Жилищное строительство и рынок жилья»:
в графе 4 строк, порядковые номера 124, 125, слова «Министерство индустрии и торговли» заменить словами «Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства»;
в главе «8. Благоустройство города»:
в графе 4 строк, порядковые номера 126, 127, 128, 130, слова «Министерство индустрии и торговли» заменить словами «Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства».
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2007 года № 111-1 «Об утверждении Плана мероприятий на 2007-2009 годы по реализации Концепции перехода Республики Казахстан к устойчивому развитию на 2007-2024 годы» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 4, ст. 51):
в Плане мероприятий на 2007-2009 годы по реализации Концепции перехода Республики Казахстан к устойчивому развитию на 2007-2024 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «5. Устойчивый экономический прогресс»:
в подразделе «5.1. Повышение эффективности использования ресурсов»:
в графе 4 строки, порядковый номер 5.1.11, аббревиатуру «МИТ» заменить аббревиатурой «АДСиЖКХ»;
в подразделе «5.2. Внедрение устойчивых и прорывных технологий»:
в графе 4 строки, порядковый номер 5.2.2, аббревиатуру «МИТ» заменить аббревиатурой «АДСиЖКХ»;
примечание дополнить строкой следующего содержания:
«АДСиЖКХ - Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства».
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2007 года № 209 «Об утверждении Плана мероприятий на 2007-2009 годы по реализации Государственной программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2007-2011 годы»:
в Плане мероприятий на 2007-2009 годы по реализации Государственной программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2007-2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «2. Укрепление и развитие материально-технической базы»:

реттік нөмірлері 96, 97, 98, 99, 100, 101-жолдардың 4-бағанындағы "Индустрия және сауда министрлігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Құрылыс істері және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық агенттігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"6. Мәдениет және спорт" деген тарауда:
реттік нөмірі 123-жолдың 4-бағанындағы "Индустрия және сауда министрлігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Құрылыс істері және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық агенттігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"7. Тұрғын үй құрылысы және тұрғын үй нарығы" деген тарауда:
реттік нөмірлері 124, 125-жолдардың 4-бағанындағы "Индустрия және сауда министрлігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Құрылыс істері және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық агенттігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"8. Қаланы абаттандыру" деген тарауда:
реттік нөмірлері 126, 127, 128, 130-жолдардың 4-бағанындағы "Индустрия және сауда министрлігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Құрылыс істері және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық агенттігі" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. "Қазақстан Республикасының 2007 - 2024 жылдарға арналған орнықты дамуға көшу тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2007 - 2009 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 ақпандағы N 111-1 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 4, 51-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2007 - 2024 жылдарға арналған орнықты дамуға көшу тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2007 - 2009 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
"5. Орнықты экономикалық прогресс" деген бөлімде:
"5.1. Ресурстарды пайдалану тиімділігін арттыру" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 5.1.11-жолдың 4-бағанындағы "ИСМ" деген аббревиатура "ҚІжТКША" аббревиатурамен ауыстырылсын;
"5.2. Орнықты және серпінді технологияларды енгізу" деген кіші бөлімінде:
реттік нөмірі 5.1.11-жолдың 4-бағанындағы "ИСМ" деген аббревиатура "КІжТКША" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
ескертпе мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ҚІжТКША - Қазақстан Республикасы Құрылыс істері және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық агенттігі".
5. "Қазақстан Республикасында дене шынықтыру және спортты дамытудың 2007 — 2011 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2007 - 2009 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 наурыздағы N 209 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында дене шынықтыру және спортты дамытудың 2007 - 2011 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2007 - 2009 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:

в графе 4 строки, порядковый номер 2.1, аббревиатуру «МИТ» заменить аббревиатурой «АДСиЖКХ»;
примечание дополнить строкой следующего содержания:
«АДСиЖКХ - Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства».
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.11.2010 № 1199.
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 10.09.2010 N 924.
8. Утратил силу постановлением Правительства РК от 11.02.2011 № 130.
9. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2008 года № 916 «Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы «Путь в Европу» на 2009-2011 годы»:
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы «Путь в Европу» на 2009-2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «5. Углубление торгово-экономического сотрудничества»:
в графе 4 строки, порядковый номер 38, дополнить аббревиатурой «МЭБП»;
в разделе «6. Сотрудничество в развитии малого и среднего бизнеса»:
в графе 4 строк, порядковые номера 40, 41, 42, 43, 44, аббревиатуру «МИТ» заменить аббревиатурой «МЭБП»;
в разделе «9. Совершенствование казахстанской институционально-правовой базы с использованием позитивного европейского опыта»:
в графе 4 строки, порядковый номер 80, аббревиатуру «МИТ» заменить аббревиатурой «АДСиЖКХ»;
в примечании после строки «АФН - Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций» дополнить строкой следующего содержания:
«АДСиЖКХ - Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства».
10. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2008 года № 1100 «О Концепции совершенствования разрешительной системы в Республике Казахстан на 2009-2011 годы»:
в Плане мероприятий по реализации Концепции совершенствования разрешительной системы в Республике Казахстан на 2009-2011 год, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «1. Совершенствование нормативной правовой базы по реализации задач Концепции»:
в графе 4 строки, порядковый номер 4, аббревиатуру «МИТ,» исключить;
в разделе «3. Внедрение альтернативных форм регулирования предпринимательской деятельности»:
в графе 4 строк, порядковые номера 9, 10, аббревиатуру «МИТ» заменить аббревиатурой «МЭБП»;
в примечании аббревиатуру «МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан» исключить.
11. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2008 года № 1126 «Об утверждении Программы «Нұрлы көш» на 2009-2011 годы» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 45, ст. 514):

реттік нөмірі 2.1-жолдың 4-бағанындағы "ИСМ" деген аббревиатура "ҚІжТКША" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
ескертпе мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ҚІжТКША - Қазақстан Республикасы Құрылыс істері және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық агенттігі".
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.12 № 1199 Қаулысымен.
7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.09.10 № 924 Қаулысымен.
8. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.11 № 130 Қаулысымен.
9. "2009 — 2011 жылдарға арналған "Еуропаға жол" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 қазандағы N 916 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2009 - 2011 жылдарға арналған "Еуропаға жол" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
"5. Сауда-экономикалық ынтымақтастықты тереңдету" деген бөлімде:
реттік нөмірі 38-жолдың 4-бағаны "ЭБЖМ" деген аббревиатурамен толықтырылсын;
"6. Шағын және орта бизнесті дамытудағы ынтымақтастық" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 40, 41, 42, 43, 44-жолдардың 4-бағанындағы "ИСМ" деген аббревиатура "ЭБЖМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
"9. Оң сипаттағы еуропалық тәжірибені пайдалана отырып, қазақстандық институционалдық-құқықтық базаны жетілдіру" деген бөлімде:
реттік нөмірі 80-жолдың 4-бағанындағы "ИСМ" деген аббревиатура "ҚІжТКША" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
ескертпе "ҚҚА — Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ҚІжТКША — Қазақстан Республикасы Құрылыс істері және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық агенттігі".
10. "Қазақстан Республикасында рұқсат беру жүйесін жетілдірудің 2009 - 2011 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 қарашадағы N 1100 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында рұқсат беру жүйесін жетілдірудің 2009 - 2011 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
"1. Тұжырымдама міндеттерін іске асыру жөніндегі нормативтік құқықтық базаны жетілдіру" деген бөлімде:
реттік нөмірі 4-жолдың 4-бағанындағы "ИСМ" деген аббревиатура алынып тасталсын;
"3. Кәсіпкерлік қызметті реттеудің баламалы нысандарын енгізу" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 9, 10-жолдың 4-бағанындағы "ИСМ" деген аббревиатура "ЭБЖМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
ескертпедегі "ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі" деген сөздер алынып тасталсын.
11. "2009 - 2011 жылдарға арналған "Нұрлы көш" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 желтоқсандағы N 1126 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 45, 514-құжат):

в Программе «Нұрлы көш» на 2009-2011 годы», утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 «План мероприятий по реализации Программы «Нұрлы көш» на 2009-2011 годы»:
в графе 4 строк, порядковые номера 15, 18 и 19, аббревиатуру «МИТ» заменить аббревиатурой «АДСиЖКХ»;
в примечании после строки «МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан» дополнить строкой следующего содержания:
«АДСиЖКХ - Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства».
12. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.11.2011 № 1389 (вводится в действие с 01.01.2012).

көрсетілген қаулымен бекітілген "2009 - 2011 жылдарға арналған "Нұрлы көш" бағдарламасында:
"2009 — 2011 жылдарға арналған "Нұрлы көш" бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
реттік нөмірлері 15, 18 және 19-жолдардың 4-бағанындағы "ИСМ" деген аббревиатура "ҚІжТКША" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
ескертпе "ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ҚІжТКША - Қазақстан Республикасы Құрылыс істері және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық агенттігі".
12. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.11.29 N 1389 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.