О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1221
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2237
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1221 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий на 2009-2011 годы" следующие изменения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий на 2009-2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 6 "Бюджетные программы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий":
в бюджетной программе "Услуги в области регулирования деятельности субъектов естественной монополий по обеспечению эффективного функционирования и развития инфраструктурных отраслей экономики":
в подразделе "Аппарат центрального органа":
в графе "2009":
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "790,0" заменить цифрами "765,3";
в строке "Итого бюджет Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" цифры "1 279,4" заменить цифрами "1 254,7".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1221 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2237 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1221 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің бюджеттік бағдарламалары» деген 6-бөлімде:
«Экономиканың инфрақұрылымдық салаларының тиімді жұмыс істеуін және дамуын қамтамасыз ету жөніндегі табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін реттеу саласындағы қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«Орталық органның аппараты» деген кіші бөлімде:
«2009» деген бағанда:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдағы «790,0» деген сандар «765,3» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі бюджетінің жиыны» деген жолдағы «1 279,4» деген сандар «1 254,7» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов