О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года № 867
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2010 года № 796
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года № 867 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 36, ст. 407) следующие изменения и дополнения:
в пунктах 234 слова "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан" и "Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан" заменить словами "Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства" и "Агентству Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства";
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденным указанным постановлением:
в разделе 1. "Организационные мероприятия":
в графе 3 строки, порядковые номера 1.3, 1.4, аббревиатуру "МИТ" заменить аббревиатурой "АДС и ЖКХ";
в графе 4 строки, порядковый номер 1.6, аббревиатуры "МИТ, МЭБП" заменить аббревиатурами "АДС и ЖКХ, МЭРТ";
в строке, порядковый номер 1.7:
в графе 4 аббревиатуры "МИТ" и "МЭБП" заменить аббревиатурами "АДС и ЖКХ" и "МЭРТ";
в графе 6 цифры "42,834" и "21,6" заменить соответственно цифрами "30,834" и "9,6";
в строке, порядковый номер 1.8:
в графе 4 аббревиатуры "МИТ" и "МЭБП" заменить аббревиатурами "АДС и ЖКХ" и "МЭРТ";
в графе 6 цифры "89,905", "30,0" и "30,0" заменить соответственно цифрами "90,122", "30,108" и "30,109";
в строке, порядковый номер 1.9:
в графе 4 аббревиатуры "МИТ" и "МЭБП" заменить аббревиатурами "АДС и ЖКХ" и "МЭРТ";
графу 6 изложить в следующей редакции: "9,960 млрд. тенге, в том числе: 2008 год - 5,0 млрд. тенге; 2009 год - 4,960 млрд. тенге";
в строке, порядковый номер 1.10:
в графе 4 аббревиатуры "МИТ" и "МЭБП" заменить аббревиатурами "АДС и ЖКХ" и "МЭРТ";
в графе 6 слова "13 млрд. 492 млн. тенге" и "4 млрд. 624 млн. тенге" заменить словами "11 млрд. 180 млн. тенге" и "2 млрд. 312 млн. тенге";
в строке, порядковый номер 1.11:
в графе 4 аббревиатуры "МИТ" и "МЭБП" заменить аббревиатурами "АДС и ЖКХ" и "МЭРТ";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы № 867 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 тамыздағы N 796 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы № 867 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 36, 407-құжат мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
234-тармақтардағы "Қазақстан Республикасы Индустрия және "сауда министрлігі" және "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігіне" деген сөздер тиісінше "Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі" және "Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысын дамытудың 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
"Ұйымдастыру іс-шаралары" деген 1-бөлімде:
реттік нөмірлері 1.3, 1.4-жолдардың 3-бағанындағы "ИСМ-ге" деген сөз "ҚТКШІА-ға" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмір 1.6-жолдың 4-бағанындағы "ИСМ, ЭБЖМ" деген аббревиатуралар "ҚТКШІА, ЭДСМ" деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1.7-жолда:
4-бағандағы "ИСМ" және "ЭБЖМ" деген аббревиатуралар "ҚТКШІА" және "ЭДСМ" деген аббревиатуралармен ауыстырылсы;
6-бағандағы "42,834" және "21,6" деген сандар тиісінше "30,834"" және "9,6" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1.8-жолда:
4-бағандағы "ИСМ" және "ЭБЖМ" деген аббревиатуралар "ҚТКШІА" және "ЭДСМ" деген аббревиатуралармен ауыстырылсын.
6-бағандағы "89,905", "30,0" және "30,0" деген сандар "90,122"", "30,108" және "30,109" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1.9-жолда:
4-бағандағы "ИСМ" және "ЭБЖМ" деген аббревиатуралар "ҚТКШІА" және "ЭДСМ" деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"9,960 млрд. теңге, оның ішінде: 2008 жылы - 5,0 млрд, теңге; 2009 жылы - 4,960 млрд, теңге";
реттік нөмірі 1.10-жолда:
4-бағандағы "ИСМ" және "ЭБЖМ" деген аббревиатуралар тиісінше "ҚТКШІА" және "ЭДСМ" деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "13 млрд. 492 млн. теңге" және "4 млрд. 624 млн. теңге" деген сөздер тиісінше "11 млрд. 180 млн. теңге" және "2 млрд. 312 млн. теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1.11-жолда:
4-бағандағы "ИСМ" және "ЭБЖМ" деген аббревиатуралар "ҚТКШІА" және "ЭДСМ" деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;

в графе 6 слова "6 млрд. 18 млн. тенге" и "2 млрд. 599 млн. тенге" заменить словами "6 млрд. 979 млн. тенге" и "3 млрд. 560 млн. тенге";
в графе 3 строки, порядковый номер 1.13, аббревиатуру "МИТ" заменить аббревиатурой "АДС и ЖКХ";
в разделе 3. "Развитие системы жилищных строительных сбережений":
строки, порядковые номера 3.1, 3.2 изложить в следующей редакции:
"
3.1
Увеличение
уставного
капитала
ЖССБК
Оплата
эмиссии
акции
МЭРТ, МФ,
АО ФНБ
"Самрук-
Қазына"
(по
согласова-
нию),
ЖССБК (по
согласова-
нию)
2008-
2010
годы
10 млрд. 300
млн. тенге, в
том числе:
2008 год - 6
млрд. 600 млн.
тенге;
2009 год - 1
млрд. 900 млн.
тенге;
2010 год - 1
млрд. 800 млн.
тенге
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
3.2
Определить
условия
предостав-
ления
бюджетного
кредита за
счет
республикан-
ского бюджета
Проект
поста-
новления
Прави-
тельства
Респуб-
лики
Казахс-
тан
МЭРТ, МФ,
АО "ФНБ
"Самрук-
Қазына" (по
согласова-
нию),
ЖССБК (по
согласова-
нию)
2008-
2010
годы
57 млрд. тенге, в том числе:
2008 год - 23
млрд. 560 млн.
тенге;
2009 год - 18
млрд. 277 млн.
тенге;
2010 год - 15
млрд. 163 млн.
тенге
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
";
в разделе 4. "Информационно-разъяснительное обеспечение Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы":
в графах 3 и 4 строки, порядковый номер 4.1, аббревиатуру "МИТ" заменить аббревиатурой "АДС и ЖКХ";
в графе 3 строки, порядковый номер 4.2, аббревиатуру "МИТ" заменить аббревиатурой "АДС и ЖКХ";
в графе 4 строки, порядковый номер 4.3, аббревиатуру "МИТ" заменить аббревиатурой "АДС и ЖКХ";
в строке "Итого: объем бюджетных средств на обеспечение Государственной программы жилищного строительства на 2008-2010 годы":
в графе 6 цифры "299,349", "106,598", "100,123", и "92,628" заменить соответственно цифрами "281,175", "106,658", "86,817", "87,700".
Примечание: расшифровку аббревиатур дополнить строками следующего содержания:
"АДСиЖКХ - Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства;
МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан;
АО "ФНБ "Самрук-Қазына" - акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

6-бағандағы "6 млрд. 18 млн. теңге" және "2 млрд. 599 млн. теңге" деген сөздер "6 млрд. 979 млн. теңге" және "3 млрд. 560 млн. теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-бағандағы реттік нөмірі 1.13-жолдың 3-бағанындағы "ИСМ-ге" деген сөз "ҚТКШІА-ға" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Тұрғын үй құрылыс жинақтары жүйесін дамыту" деген 3-бөлімде:
реттік нөмірлері 3.1, 3.2-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
3.1
ҚТҚЖБ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
Акциялардың эмиссиясын төлеу
ЭДСМ, Қаржымині, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша), ҚТҚЖБ (келісім бойынша)
2008-2010 жылдар
10 млрд. 300 млн. теңге, оның ішінде: 2008 жылы - 6 млрд. 600 млн. теңге; 2009 жылы - 1 млрд. 900 млн. теңге; 2010 жылы - 1 млрд. 800 млн. теңге
Республикалық бюджет
3.2
Республикалық бюджет есебінен бюджеттік кредит беру шарттарын айқындау
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулысының жобасы
ЭДСМ, Қаржымині, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша), ҚТҚЖБ (келісім бойынша)
2008-2010 жылдар
57 млрд. теңге, оның ішінде: 2008 жылы - 23 млрд. 560 млн. теңге; 2009 жылы - 18 млрд. 277 млн. теңге; 2010 жылы - 15 млрд. 163 млн. теңге
Республикалық бюджет
"
"Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын ақпараттық-түсіндіруді қамтамасыз ету" деген 4-бөлімде:
реттік нөмірі 4.1-жолда:
3-бағандағы "ИСМ-ге" деген сөз "ҚТКШІА-ға" деген сөзбен ауыстырылсын;
4-бағандағы "ИСМ" деген аббревиатура "ҚТКШІА" аббревиатурамен ауыстырылсын.
реттік нөмірі 4.2-жолдың 3-бағанындағы "ИСМ-ге" деген сөз "ҚТКШІА-ға" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4.3-жолдың 4-бағанындағы "ИСМ" деген аббревиатура "ҚТКШІА" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
"Жиыны: Тұрғын үй құрылысын дамытудың 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын қамтамасыз етуге арналған бюджет қаражатының көлемі" деген жолда:
6-бағандағы "299,349", "106,598", "100,123" және "92,628" деген сандар тиісінше "281,175", "106,658", "86,817" және "87,700" деген сандармен ауыстырылсын;
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"ҚТКШІА - Қазақстан Республикасы құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі;
ЭДСМ - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі;
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов