О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года № 1405
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 1228
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года № 1405 "О мерах по исполнению Соглашения между Правительством Российской Федерации и Правительством Республики Казахстан о сотрудничестве и взаимных расчетах при утилизации ядерных боеприпасов от 20 января 1995 года" следующее изменение:
в пункте 1 слова "Министерство энергетики и минеральных ресурсов" заменить словами "Министерство индустрии и новых технологий".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в недельный срок уведомить Правительство Российской Федерации об изменении уполномоченного органа от казахстанской стороны по указанному Соглашению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 қыркүйектегі № 1405 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 қарашадағы № 1228 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «1995 жылғы 20 қаңтардағы Ресей Федерациясының Үкіметі мен Қазақстан Республикасының Үкіметі арасындағы Ядролық оқ-дәрілерді кәдеге жарату кезіндегі ынтымақтастық және өзара есеп айырысу туралы келісімді орындау жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 қыркүйектегі № 1405 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы «Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі» деген сөздер «Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі бір апта мерзімде көрсетілген Келісім бойынша Қазақстан тарапынан уәкілетті органның өзгергені туралы Ресей Федерациясының Үкіметін хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов