О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2341
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2010 года № 536
В соответствии со статьей 62 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2341 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) на 2010 - 2014 годы" следующие изменения и дополнение:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2341 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 маусымдағы № 536 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 62-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2341 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:

в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) на 2010 - 2014 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 6 "Бюджетные программы":
цифры "480 760" заменить цифрами "493 416";
цифры "1 707 812" заменить цифрами "1 720 468";
в подразделе "Бюджетная программа 001" в графе "2010", строки "Расходы на реализацию программы" цифры "476 885" заменить цифрами "489 541";
в подразделе "Материально-техническое обеспечение деятельности Агентства":
в строке "Показатели результата":
после строки:
"
Снижение
текучести
кадров
%
45
40
30
30
30
30
30
";
дополнить строкой следующего содержания:
"
Представительство
женщин на
руководящих
должностях, не
менее
%
30
30
30
30
30
30
30
";
в подразделе "Распределение расходов по стратегическим направлениям, целям, задачам и бюджетным программам" в графе "2010", строки "Бюджетная программа 001 "Услуги по обеспечению защиты конкуренции, ограничению монополистической деятельности и недопущению недобросовестной конкуренции" цифры "476 885" заменить цифрами "489 541";
в подразделе "Распределение расходов по стратегическим направлениям, целям, задачам и бюджетным программам" в графе "2010", строки "Всего по 001 программе "Услуги по обеспечению защиты конкуренции, ограничению монополистической деятельности и недопущению недобросовестной конкуренции" цифры "476 885" заменить цифрами "489 541";

көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 6-бөлімде:
«480 760» деген цифрлар «493 416» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«1 707 812» деген цифрлар «1 720 468» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«001 бюджеттік бағдарлама» деген кіші бөлімде «Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010» деген бағанында «476 885» деген цифрлар «489 541» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Агенттіктің қызметін материалдық-техникалық қамтамасыз ету» деген кіші бөлімде:
«Нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
мына:
«
Кадрлардың тұрақсыздығын азайту
%
45
40
30
30
30
30
30
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Басшы лауазымдардағы әйелдердің өкілдігі, кем емес
%
30
30
30
30
30
30
30
»;
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер және бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстарды бөлу» деген кіші бөлімде «001 «Бәсекелестікті қорғау, монополиялық қызметті шектеу және жосықсыз бәсекеге жол бермеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы» деген жолдың «2010» деген бағанында «476 885» деген цифрлар «489 541» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер және бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстарды бөлу» деген кіші бөлімде «001 «Бәсекелестікті қорғау, монополиялық қызметті шектеу және жосықсыз бәсекеге жол бермеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша барлығы» деген жолдың «2010» деген бағанында «476 885» деген цифрлар «489 541» деген цифрлармен ауыстырылсын;

в графе "2010", строки "Итого бюджет Агентства" цифры "480 760" заменить цифрами "493 416".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

«Агенттік бюджетінің жиыны» деген жолдың «2010» деген бағанында «480 760» деген цифрлар «493 416» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов