Об утверждении государственной квоты на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2011 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года № 60
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) расчет потребности наркотических средств для юридических лиц на 2011 год;
2) расчет потребности психотропных веществ для юридических лиц на 2011 год;
3) расчет потребности прекурсоров для юридических лиц на 2011 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 января 2011 года № 60
Расчет потребности наркотических средств
для юридических лиц на 2011 год
п/п
Наименование
средства
Цели использования
Итого
(в граммах)
Для
медицинских
целей
граммах)
Для
научно-
исследовательских
и учебных целей
(в граммах)
Для
производственных
целей
граммах)
1
Ацетилированный
опий
-
0,16
-
0,16
2
Героин
-
0,02
-
0,02
3
Кодеин*

Есірткі құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2011 жылға арналған мемлекеттік квотаны бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы N 60 Қаулысы
"Есірткі, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен теріс пайдаланылуына қарсы іс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шілдедегі Заңының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) заңды тұлғалар үшін есірткі құралдарына 2011 жылға арналған қажеттілік есебі;
2) заңды тұлғалар үшін психотроптық заттарға 2011 жылға арналған қажеттілік есебі;
3) заңды тұлғалар үшін прекурсорларға 2011 жылға арналған қажеттілік есебі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қаңтардағы
№ 60 қаулысымен
бекітілген
Заңды тұлғалар үшін есірткі құралдарына
2011 жылға арналған қажеттілік есебі
Р/с
N
Құралдың атауы
Пайдалану мақсаттары
Жиыны
(граммен)
Медициналық мақсаттар үшін
(граммен)
Ғылыми-зерттеу және оқу мақсаттары үшін
(граммен)
Өндірістік мақсаттар үшін (граммен)
1
Ацетилденген апиын
-
0,16
-
0,16
2
Героин
-
0,02
-
0,02
3
Кодеин*