О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2004 года № 444 и 21 января 2005 года № 45
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 315
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2004 года № 444 "О Концепции государственной терминологической работы в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г, № 18, ст. 228);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2005 года № 45 "О Концепции государственной ономастической работы в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 2, ст. 20).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 сәуірдегі № 444 және 2005 жылғы 21 қаңтардағы № 45 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 315 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік терминологиялық жұмыс тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 сәуірдегі № 444 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 18, 228-құжат);
2) «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономастикалық жұмыс тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы № 45 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 2, 20-құжат).
2. Осы қаулы қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов