О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2011 года № 208
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2011 года № 350. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 442
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.04.2013 № 442.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2011 года № 208 «Об утверждении Стратегического плана Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2011 - 2015 годы» следующие изменения и дополнение:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе 3.1 «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в Стратегическом направлении 2 «Устойчивое развитие отрасли геодезии и картографии с использованием новых технологий для обеспечения потребности государства и различных отраслей экономики геодезической и картографической продукцией»:
в цели 2.1 «Геодезическое и картографическое обеспечение территории Республики Казахстан, соответствующее современному состоянию местности и государственной топонимике»:
в «Мероприятии для достижения показателей прямых результатов»:
строки, порядковые номера 1 и 4 изложить в следующей редакции:
"
1. Аэрокосмосъемка
территорий,
-
-
-
-
X
СНП,
X
-
-
X
X
водоемов,
X
X
X
X
городов
X
X
X
X
-
4. Создание
крупномасштабных планов
городов,
X
X
X
X
X
СНП,
X
-
-
X
X
водоемов
X
";
в разделе 4. «Развитие функциональных возможностей»:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 208 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 сәуірдегі № 350 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 442 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.04.2013 № 442 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 208 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарына:
«Стратегиялық бағыттары, мақсаттары мен міндеттері, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар, нәтиже көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар және міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар, нәтиже көрсеткіштері» деген 3.1-кіші бөлімде:
«Мемлекеттің және экономиканың түрлі саласының геодезиялық және картографиялық өнімдерге қажеттілігін қамтамасыз ету үшін жаңа технологияларды пайдалана отырып геодезия және картография саласын тұрақты дамыту» деген 2-стратегиялық бағытта:
«Жергілікті жердің қазіргі жағдайына және мемлекеттік топономикаға сәйкес Қазақстан Республикасының аумағын геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету» деген 2.1-мақсатта:
«Тікелей нәтиже көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда»:
реттік нөмірлері 1 және 4-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
1. Аумақтардың,
-
-
-
-
Х
АЕМ-ның,
х
-
-
Х
X
су қоймаларының,
X
қалалардың
X
X
Х
X
-
аэроғарыштық түсірілімі
4. Қалалардың,
X
X
X
X
X
АЕМ-ның,
X
-
-
X
X
су қоймаларының
Х
ірі масштабты
жоспарларын жасау
»;
«Функционалдық мүмкіндіктерді дамыту» деген 4-бөлімде:

графу 2 строки «Задача 2.1.1. Геодезическое обеспечение обновления государственных топографических карт, создания крупномасштабных планов городов на основе дистанционного зондирования Земли и морской карты северной части Каспийского моря» в пункте 1 после слова «городов,» дополнить словом «водоемов,»;
в разделе 7 «Бюджетные программы»:
в подразделе 7.1 «Бюджетные программы»:
в Бюджетной программе 004 «Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение»:
в показателях прямого результата:

«2.1.1-міндет. Мемлекеттік топографиялық карталарды жаңартуды, Жерді қашықтықтан зондтау негізінде қалалардың ірі масштабты жоспарларын және Каспий теңізінің солтүстік бөлігінің теңіз картасын жасауды геодезиялық қамтамасыз ету» деген жолдың 2-бағаны 1-тармақтағы «қалалардың,» деген сөзден кейін «су қоймаларының» деген сөздермен толықтырылсын;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7.1-кіші бөлімде:
«004 «Топография-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:

105,8
62,4
77,1
77,1
";
в графе «2011 год»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «1 868 674» заменить цифрами «2 168 674»;
в подразделе 7.2 «Свод бюджетных расходов»:
в графе «2011 год»:
в строках «ВСЕГО бюджетных расходов» и «текущие бюджетные программы» цифры «5 743 148» заменить цифрами «6 043 148»;
в строке «004 «Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение» цифры «1 868 674» заменить цифрами «2 168 674».

105,8
62,4
77,1
77,1
»;
«2011 жыл» деген бағанда:
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «1 868 674» деген сандар «2 168 674» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығындардың жиынтығы» деген 7.2-кіші бөлімде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстардың барлығы» және «Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдардағы «5 743 148» деген сандар «6 043 148» деген сандармен ауыстырылсын;
«004 «Топография-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету» деген жолдағы «1 868 674» деген сандар «2 168 674» деген сандармен ауыстырылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республиканың
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов