О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2011 года № 380
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 апреля 2011 года № 380
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 1999 года № 710 "О Концепции здорового образа жизни и здорового питания" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 26, ст. 244).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2002 года № 584 "О Концепции лекарственной политики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 15, ст. 164).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2006 года № 317 "О Концепции реформирования медицинского и фармацевтического образования Республики Казахстан".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1260 "Об утверждении программы "Здоровый образ жизни" на 2008 - 2016 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 47, ст. 577).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 186 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1260" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 12, ст. 76).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2009 года № 1038 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2006 года № 317".
7. Пункт 25 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2305 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 54).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 380 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                        К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 6 сәуірдегі
№ 380 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Салауатты өмір салты және дұрыс тамақтану тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 маусымдағы № 710 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 26, 244-құжат).
2. «Қазақстан Республикасының дәрілік саясат тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 мамырдағы № 584 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 15, 164-құжат).
3. «Қазақстан Республикасының медициналық және фармацевтикалық білім беру ісін реформалау тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 сәуірдегі № 317 қаулысы.
4. «2008 — 2016 жылдарға арналған «Салауатты өмір салты» бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 1260 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 47, 577-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 1260 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 186 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 12, 76-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 сәуірдегі № 317 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 шілдедегі № 1038 қаулысы.
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2305 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 25-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 54-құжат).