Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2011 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 750
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года "О республиканском бюджете на 2011 – 2013 годы" и в целях обеспечения защиты сельскохозяйственных животных и птиц от особо опасных инфекционных и инвазионных болезней Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2011 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 марта 2011 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2011 года № 750
Правила
использования целевых текущих трансфертов из республиканского
бюджета на 2011 год областными бюджетами, бюджетами городов
Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации
сельскохозяйственных животных
1. Общее положение
1. Настоящие Правила использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2011 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных (далее - Правила) определяют порядок использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных по республиканской бюджетной программе 090 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных" (далее - целевые текущие трансферты).
2. Порядок использования целевых текущих трансфертов
на организацию и проведение идентификации
сельскохозяйственных животных
2. Целевые текущие трансферты направлены на покрытие расходов,
связанных с организацией и проведением идентификации сельскохозяйственных животных, и предусматривают:

Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге 2011 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 750 Қаулысы
«2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы Заңына сәйкес және ауыл шаруашылығы жануарларын және құстарды аса қауіпті инфекциялық және инвазиялық аурулардан қорғауды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге 2011 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасы бекітілсін.
2. Осы қаулы 2011 жылғы 1 наурыздан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 шілдедегі
№ 750 қаулысымен
бекітілген
Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары
бюджеттерінің ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді
ұйымдастыру мен жүргізуге 2011 жылға арналған республикалық
бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді
пайдалану қағидасы
1. Жалпы ережелер
1. Осы Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге 2011 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасы (бұдан әрі - Қағида) 090 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» (бұдан әрі - ағымдағы нысаналы трансферттер) республикалық бюджеттік бағдарламасы бойынша облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібін анықтайды.
2. Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыру
мен жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді
пайдалану тәртібі
2. Ағымдағы нысаналы трансферттер ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге байланысты шығыстарды жабуға бағытталған және мыналарды көздейді:

1) осуществление закупа услуг на изготовление ветеринарных паспортов для сельскохозяйственных животных (мелкий рогатый скот, лошади, верблюды, свиньи);
2) осуществление закупа изделий и атрибутов ветеринарного назначения (ушные бирки) для проведения идентификации сельскохозяйственных животных (мелкий рогатый скот, верблюды, свиньи);
3) осуществление закупа аппарата для проведения идентификации сельскохозяйственных животных (для таврения и биркования);
4) осуществление закупа сканера для считывания индивидуальных номеров животных и принтера для распечатывания самоклеющихся штрих-кодов.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления Правительства РК от 29.12.2011 № 1632.
3. В случае неполного освоения какой-либо областью, городами Астаны и Алматы выделенных средств Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Министерство) на основе предложений местных исполнительных органов областей, городов Астаны и Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке рассматривает вопрос дальнейшего использования неосвоенных средств в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2011 год.
4. Министерство, как администратор республиканской бюджетной программы, перечисляет целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в соответствии с индивидуальными планами финансирования по платежам, а также в рамках подписанного Соглашения о результатах по целевым текущим трансфертам между Министром сельского хозяйства Республики Казахстан и акимами областей, городов Астаны и Алматы.
5. Организатором государственных закупок услуг на изготовление ветеринарных паспортов для сельскохозяйственных животных (далее - услуги), изделий и атрибутов ветеринарного назначения (ушные бирки), аппарата для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, сканера для считывания индивидуальных номеров животных и принтера для распечатывания самоклеющихся штрих-кодов (далее - товар) выступают подразделения местных исполнительных органов областей, городов Астаны и Алматы, осуществляющие деятельность в области ветеринарии.
Сноска. Пункт 5 в редакции постановления Правительства РК от 29.12.2011 № 1632.
6. Закупаемые ушные бирки, индивидуальный номер животного, а также ветеринарный паспорт на животное должны соответствовать требованиям, указанным в Правилах идентификации сельскохозяйственных животных, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331 (далее - Правила идентификации), а также соответствовать приложению 1 к настоящим Правилам.
Определение последовательной нумерации индивидуальных номеров на бирках осуществляется уполномоченным государственным органом в области ветеринарии до заключения договоров с поставщиками товаров.

1) ауыл шаруашылығы жануарларына (ұсақ мал, жылқы, түйе, шошқа) арналған ветеринариялық паспорттарды дайындау жөніндегі қызметтерді сатып алуды жүзеге асыру;
2) ауыл шаруашылығы жануарларын (ұсақ мал, түйе, шошқа) бірдейлендіруді жүргізуге арналған ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды (құлақ жапсырмаларын) сатып алуды жүзеге асыру;
3) ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізуге арналған (таңбалауға және жапсырмалауға арналған) аппарат сатып алуды жүзеге асыру;
4) жануарлардың жеке нөмірлерін салыстырып оқуға арналған сканерді және өзі желімделетін штрих-кодтарды басып шығаруға арналған принтер сатып алуды жүзеге асыру.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.12.29 № 1632 Қаулысымен.
3. Қандай да бір облыс, Астана және Алматы қалалары бөлінген қаражатты толығымен игермеген жағдайда Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі - Министрлік) облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдарының ұсыныстары негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен 2011 жылға арналған республикалық бюджеттегі қаражат шегінде игерілмеген қаражатты бұдан әрі пайдалану мәселесін қарастырады.
4. Министрлік республикалық бюджеттік бағдарламаның әкімшісі ретінде төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарларына сәйкес, сондай-ақ қол қойылған Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі мен облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері арасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы Келісім шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттерді аударады.
5. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелері ауыл шаруашылығы жануарларына арналған ветеринариялық паспорттарды дайындау қызметтерін (бұдан әрі - қызметтер), ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды (құлақ жапсырмаларын), ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізуге арналған аппаратты, жануарлардың жеке нөмірлерін салыстырып оқуға арналған сканерді, өзі желімделетін штрих-кодтарды басып шығаруға арналған принтерді (бұдан әрі - тауар) мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы болып табылады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.12.29 № 1632 Қаулысымен.
6. Сатып алынатын құлақ жапсырмалар, жануардың жеке нөмірі, сондай-ақ жануарларға арналған ветеринариялық паспорт Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекітілген Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру ережесінде (бұдан әрі - Бірдейлендіру ережесі) көрсетілген талаптарға сәйкес болуы, сондай-ақ осы Қағидаға 1-қосымшаға сәйкес болуы тиіс.
Жапсырмалардың бірдейлендіру нөмірлерінің реттік нөмірленуін анықтауды ветеринария саласындағы уәкілетті мемлекеттік орган тауарларды жеткізушілермен шарттар жасалғанға дейін жүзеге асырады.

Сноска. Пункт 6 с изменением, внесенным постановлением  Правительства РК от 07.10.2011 № 1146 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
7. Местные исполнительные органы областей и городов Астаны, Алматы по итогам государственных закупок заключают договора с поставщиками товаров, которыми помимо прочих условий должны быть предусмотрены:
1) порядок и сроки проведения контроля качества поставляемого товара;
2) ответственность поставщиков за качество поставляемых товаров и услуг;
3) сроки замены поставщиками некачественных товаров.
8. В местных исполнительных органах областей, городов Астаны и Алматы создаются Комиссии по оценке количественно-качественного состояния закупаемых товаров и оказываемых услуг в составе не менее 3 (трех) человек с включением в ее состав представителя территориальной инспекции области (города Астаны, Алматы) Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства (по согласованию).
9. Рабочими органами Комиссии являются подразделения местных исполнительных органов областей, городов Астаны и Алматы, осуществляющие деятельность в области ветеринарии.
Комиссия осуществляет оценку поставленных товаров и оказанных услуг по мере их оказания и поставки с последующим составлением акта оценки по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 9 с изменением, внесенным постановлением  Правительства РК от 07.10.2011 № 1146 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
10. Местными исполнительными органами областей, городов Астаны и Алматы осуществляется распределение закупленных товаров в соответствии с Планом мероприятий по проведению идентификации сельскохозяйственных животных, утвержденным местными исполнительными органами областей (города республиканского значения, столицы).
Проведение идентификации сельскохозяйственных животных осуществляется в соответствии с Правилами идентификации.
11. Поставщики товаров предоставляют в местные исполнительные органы областей, городов Астаны и Алматы, но не позднее 15 декабря 2011 года следующие документы, предшествующие оплате:
1) акты оценки поставленных товаров и оказанных услуг по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
2) акты поставленных товаров, оказанных услуг по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
12. Местные исполнительные органы областей, городов Астаны и Алматы по мере поступления документов в течение пяти рабочих дней, но не позднее 20 декабря 2011 года, проверяют представленные документы, указанные в пункте 11 настоящих Правил, в случае их соответствия установленным настоящими Правилами требованиям направляют на оплату.

Ескерту. 6-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.10.07 № 1146 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
7. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдары мемлекеттік сатып алудың нәтижелері бойынша өзге де шарттардан басқа:
1) жеткізілетін тауардың сапасына бақылау жүргізудің тәртібі мен мерзімдері;
2) жеткізілетін тауарлар мен қызметтердің сапасына жеткізіп берушілердің жауапкершілігі;
3) жеткізіп берушілердің сапасыз тауарларды ауыстыру мерзімдері қарастырылуы тиіс тауарларды жеткізіп берушілермен шарттар жасасады.
8. Облыстардың және Астана, Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдарында құрамына Министрліктің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің облыстың (Астана, Алматы қаласының) аумақтық инспекциясының өкілін енгізіп (келісім бойынша) құрамы кемінде 3 (үш) адамнан тұратын сатып алынатын тауарлардың және көрсетілген қызметтердің сандық-сапалық жағдайын бағалау жөніндегі Комиссиялар құрылады.
9. Облыстардың және Астана, Алматы қалаларының ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелері Комиссияның жұмыс органдары болып табылады.
«Комиссия жеткізілген тауарларды және көрсетілген қызметтерді бағалауды олардың көрсетілуі мен жеткізілуіне қарай жүзеге асырып, кейіннен осы Қағидаға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бағалау актісін жасайды.
Ескерту. 9-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.10.07 № 1146 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
10. Облыстардың және Астана, Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдары облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органдары бекітетін Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу жөніндегі іс-шаралар жоспарына сәйкес сатып алынған тауарларды бөлуді жүзеге асырады.
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жүргізу Бірдейлендіру ережесіне сәйкес жүзеге асырылады.
11. Тауарды жеткізіп берушілер 2011 жылғы 15 желтоқсаннан кешіктірмей облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдарына ақы төлеудің алдындағы мынадай құжаттарды:
1) осы Қағидаға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жеткізілген тауарларды және көрсетілген қызметтерді бағалау актілерін;
2) осы Қағидаға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жеткізілген тауарлардың, көрсетілген қызметтердің актілерін ұсынады.
12. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдары құжаттардың түсуіне қарай бес жұмыс күні ішінде, бірақ 2011 жылғы 20 желтоқсаннан кешіктірмей осы Қағиданың 11-тармағында көрсетілген ұсынылған құжаттарды тексереді, олар осы Қағидада белгіленген талаптарға сәйкес келген жағдайда ақы төлеуге жібереді.

13. В случае несоответствия представленных документов установленным настоящими Правилами требованиям местные исполнительные органы областей, городов Астаны и Алматы в течение трех рабочих дней возвращают их поставщикам товаров на доработку с описанием причин их несоответствия.
14. Перечисление финансовых средств за поставку товаров на банковские счета соответствующих поставщиков товаров осуществляется местными исполнительными органами областей, городов Астаны и Алматы в соответствии с индивидуальными планами финансирования по платежам путем представления в территориальное подразделение казначейства Министерства финансов Республики Казахстан реестра счетов к оплате и счета к оплате в двух экземплярах.
15. Местные исполнительные органы областей, городов Астаны и Алматы представляют в Министерство ежемесячно в срок до 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом, а по итогам года - не позднее 25 декабря 2011 года отчеты об использовании средств целевых текущих трансфертов, а в случае неполного освоения средств - с указанием причин.
16. Акимы областей, городов Астаны и Алматы представляют в Министерство по итогам полугодия не позднее 30 июля промежуточный отчет, а по итогам года - не позднее 15 февраля следующего финансового года итоговый отчет о фактическом достижении прямых и конечных результатов, достигнутых за счет использования выделенных целевых текущих трансфертов в соответствии с соглашениями о результатах по целевым текущим трансфертам.
Приложение 1
к Правилам использования целевых текущих
трансфертов из республиканского бюджета 2011 года
областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и
Алматы на организацию и проведение идентификации
сельскохозяйственных животных
Характеристики к закупаемым товарам
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления Правительства РК от 07.10.2011 № 1146 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование
товара
Характеристика(описание) товара
1
2
3
1.
Ушные бирки
для верблюдов
Ушные бирки и индивидуальный номер животного на них
должны соответствовать требованиям для крупных
животных (крупный рогатый скот, верблюды), указанным
в Правилах идентификации сельскохозяйственных
животных, утвержденных постановлением Правительства
Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331.
2.
Ушные бирки
для МРС,
свиньи
Ушные бирки и индивидуальный номер животного на них
должны соответствовать требованиям для мелких
животных (мелкий рогатый скот, свиньи), указанным в
Правилах идентификации сельскохозяйственных животных,
утвержденных постановлением Правительства Республики
Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331.
3.
Ветеринарные
паспорта

13. Ұсынылған құжаттар осы Қағидада белгіленген талаптарға сәйкес келмеген жағдайда облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдары үш жұмыс күні ішінде сәйкес келмеу себептерін сипаттай отырып, оларды тауарларды жеткізіп берушілерге пысықтауға қайтарады.
14. Тауарларды жеткізіп берген үшін тиісті тауарларды жеткізіп берушілердің банктік шоттарына қаржылай қаражат аударуды облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдары төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарларына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің аумақтық қазынашылық бөлімшесіне екі данада төлем шоттарының тізілімін және төлем шоттарын ұсыну жолымен жүзеге асырады.
15. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдары Министрлікке ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейінгі мерзімде, ал жылдың қорытындылары бойынша 2011 жылғы 25 желтоқсаннан кешіктірмей, ал қаражат толығымен игерілмеген жағдайдан себебі көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттер қаражатының пайдаланылуы туралы есептерді ұсынады.
16. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері Министрлікке жартыжылдықтың қорытындылары бойынша 30 шілдеден кешіктірмей аралық есепті, ал жылдың қорытындылары бойынша келесі қаржы жылының 15 ақпанынан кешіктірмей ағымдағы нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы келісімдерге сәйкес бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану есебінен қол жеткізілген тікелей және түпкілікті нәтижелерге іс жүзінде қол жеткізу туралы қорытынды есепті ұсынады.
Облыстық бюджеттердің, Астана және
Алматы қалалары бюджеттерінің ауыл шаруашылығы
жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен
жүргізуге 2011 жылғы республикалық бюджеттен
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді
пайдалану қағидасына
1 қосымша
Сатып алынатын тауарларға сипаттама
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.10.07 № 1146 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Тауардың атауы
Тауардың сипаттамасы (сипаты)
1
2
3
1.
Түйелерге арналған құлақ жапсырмалары
Құлақ жапсырмалары және олардағы жануардың жеке нөмiрi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiнде көрсетiлген iрi жануарларға (iрi қара мал, түйе) арналған талаптарға сәйкес болуы тиiс.
2.
Ұсақ малға, шошқаға арналған құлақ жапсырмалары
Құлақ жапсырмалары және олардағы жануардың жеке нөмiрi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiнде көрсетiлген ұсақ жануарларға (ұсақ мал, шошқа) арналған талаптарға сәйкес болуы тиiс.
3.
Ветеринариялық паспорттар

1. Ветеринарный паспорт должен соответствовать
требованиям Правил идентификации сельскохозяйственных
животных, утвержденных постановлением Правительства
Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331.
2. Ветеринарный паспорт должен иметь размеры:
длина 20 ± 1 см, высота 15 ± 1 см. Обложка: плотность - 280, глянцевая, цветность 4 + 0.
Внутренние листы: бумага - ксероксная, цветность
1 + 1, офсетная печать.
Первая страница, т.е. лицевая сторона, по центру
должна иметь наименование документа на
государственном языке "Ветеринариялық паспорт" и
на русском языке "Ветеринарный паспорт", снизу с
левой стороны на государственном и русском языках
"_____аудан/район қала/город" и
"_______облыс/область".
Вторая страница содержит на государственном и русском
языках общие сведения, указанные в приложении 4 к
Правилам идентификации сельскохозяйственных животных,
утвержденным постановлением Правительства Республики
Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331. Третья и
последующие страницы на государственном и русском
языках, разграфленные в виде таблицы согласно
приложению 4 к Правилам идентификации
сельскохозяйственных животных, утвержденным
постановлением Правительства Республики Казахстан
от 31 декабря 2009 года № 2331. Всего должно быть не
менее 20 листов.
4.
Аппарат для
проведения
идентификации
животных
(тавро)
Аппарат для проведения идентификации животных
(тавро) состоит из комплекта тавр для холодного и
горячего таврения лошадей:
1. Комплект для холодного таврения лошадей
включает: матрицу для цифр и букв; ручку
устанавливающуюся на матрицу длиной не мене 70
см с рукояткой из теплоизоляционного материала;
комплект цифровых символов 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; комплект буквенных символов
K, С, В, D, E, F, H, L, P, M, N, R, S, Т, X, A,
Z. Стандартный размер цифр и букв. Приложить в
техническую часть конкурсной документации,
техническое описание на тавро-завода
изготовителя.
2. Комплект для горячего таврения лошадей
включает в себя цифровые символы 0, 1, 2, 3, 4,
5, 6, 7, 8, 9 и буквенные символы K, С, В, D, E,
F, H, L, P, M, N, R, S, Т, X, A, Z. Размеры тавра
для взрослых животных: высота 8 см, ширина 5 см;
для молодняка: высота 5 см, ширина 3 см. Тавро
для горячего таврения изготавливают из полосового
железа с гладкой поверхностью шириной 18 - 30 мм,
толщиной 3 мм. Длина ручки не менее 70 см с
рукояткой из теплоизоляционного материала.
Приложение 2
к Правилам использования целевых текущих
трансфертов из республиканского бюджета 2011 года
областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и
Алматы на организацию и проведение идентификации
сельскохозяйственных животных
Акт оценки поставленных товаров, оказанных услуг
___________________________             "___" _______ 20__ года
(область, город)
Комиссия, созданная _______________________________________________,
(указать, чьим решением создана Комиссия, дату и номер решения)
в составе: председатель Комиссии ___________________________________,
(Ф.И.О., занимаемая должность)
члены Комиссии _____________________________________________________,
(Ф.И.О., занимаемая должность)
а также _______________________, уполномоченный согласно доверенности
(Ф.И.О.)
№ __ от "__" ______ 20__ года представлять интересы ________________,
(полное наименование Поставщика услуг)
составили следующее заключение:
Полное
наименование
товара/услуг
Краткая
характеристика
товара/услуг
Единица
измерения
Объем
поставленного
товара/оказанных
услуг
Цена за
единицу
(тенге)
Сумма
(тенге)
Дополнительная характеристика поставленного товара/оказанных
услуг:_______________________________________________________________
(перечислить)
Претензий к поставленным товарам не имеется (в случае наличия
претензий перечислить) ______________________________________________
Председатель Комиссии ____________________________
(подпись, Ф.И.О.)
Члены Комиссии        ____________________________
(подпись, Ф.И.О.)
От Поставщика услуг   ____________________________
(подпись, Ф.И.О.)
Приложение 3
к Правилам использования целевых текущих
трансфертов из республиканского бюджета 2011 года
областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и
Алматы на организацию и проведение идентификации
сельскохозяйственных животных
Акт поставленных товаров/оказанных услуг
________________________________      "___" _________ 20__ года
(область, город)
____________________________ в лице __________________________,
(наименование учреждения)                 (Ф.И.О., занимаемая должность)
действующего на основании приказа ___________________________________
(наименование учреждения)
от "___" ________ 20__ года № ___, именуемое в дальнейшем "Заказчик",
и ________________________________ в лице __________________________,
(полное наименование Поставщика товаров, услуг)       (Ф.И.О., занимаемая должность)
действующего на основании Устава (доверенности) от "__" _____ 20__
года № ____, именуемое в дальнейшем "Поставщик товаров" согласно Акту
оценки поставленных товаров/оказанных услуг от "__" ______ 20__ года,
составили настоящий Акт о нижеследующем. Поставщик товаров/услуг в
соответствии с Договором, заключенным между ним и Заказчиком от "___"
______ 20__ года № ____, поставил товар/услугу со следующими
характеристиками:
Полное
наименование
товара/услуг
Краткая
характеристика
товара/услуг
Единица
измерения
Объем
поставленного
товара/оказанной
услуги
Цена за
единицу
(тенге)
Сумма
(тенге)
Дополнительная характеристика поставленного товара/оказанной
услуги:______________________________________________________________
(перечислить)
Претензий к поставленным товарам/услугам не имеется (в случае
наличия претензий – перечислить) ____________________________________

1. Ветеринариялық-паспорт Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiнiң талаптарына сәйкес болуы тиiс.
2. Ветеринариялық паспорттың мөлшерлері мынадай болуы тиiс: ұзындығы 20±1 см, биiктiгi 15±1 см. Мұқабасы: тығыздығы – 280, жылтыр, түстiлiгi 4+0. Iшкi парақтары: ксерокс қағазы, түстiлiгi 1+1, офсеттiк баспа.
Бiрiншi бетi, яғни беткi жағының ортасында мемлекеттiк тiлде «Ветеринариялық паспорт» және орыс тiлiнде «Ветеринарный паспорт» деген атауы, төменгi сол жағында мемлекеттiк және орыс
тiлдерiнде _______ аудан/район (қала/город) және ___________ облыс/область көрсетiлуi тиiс.
Екiншi бет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiнiң 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттiк және орыс тiлдерiндегi жалпы мәлiметтерден тұрады.
Үшiншi және келесi беттер Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiнiң 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде кесте түрiнде бағандарға бөлiнген.
Барлығы 20-беттен кем болмауы тиiс.
4.
Жануарларға бiрдейлендiру жүргiзуге арналған аппарат (таңба)
Жануарларды бiрдейлендiруге арналған аппарат (таңба) жылқыларды ыстық және суық таңбалауға арналған жиынтықтардан тұрады:
1. Жылқыларды суықтай таңбалауға арналған жиынтық мыналардан тұрады: цифрлар мен әрiптерге арналған матрицадан; кемiнде 70 см жылу өткiзбейтiн тұтқасы бар матрицаға бекiтiлетiн тұтқадан; цифрлық символдар жиынтығы 0, 1, 2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9; әрiптiк символдар жиынтығы К, С, В, D, Е, F, Н, L, Р, М, N, R, S, Т, X, A, Z. Цифрлар мен әрiптердiң мөлшерлерi стандартты
2. Жылқыларды ыстықтай таңбалауға арналған жиынтықтың мынадай цифрлық символдардан: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 және әрiптiк символдардан К, С, В, D, E, F, H, L, P, M, N, R, S, Т, X, A, Z тұрады. Ересек жануарларға арналған таңбаның көлемi: биiктiгi 8 см, енi 5 см; төлдер үшiн: биiктiгi 5 см, енi 3 см.
Ыстық таңбалауға арналған таңба енi 18-30 мм, қалыңдығы 3 мм бетi тегiс жалпақ темiрден дайындалады. Тұтқаның ұзындығы кемiнде 70 см, жылу өткiзбейтiн тұтқасы бар.
Облыстық бюджеттердің,
Астана және Алматы қалалары
бюджеттерінің ауыл шаруашылығы
жануарларын бірдейлендіруді
ұйымдастыру мен жүргізуге
2011 жылға арналған республикалық
бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттерді пайдалану қағидасына
2-қосымша
Жеткізілген тауарларды, көрсетілген қызметтерді
бағалау актісі
_______________                     20______ ж. "______" _______
(облыс, аудан)
__________________________________________________ құрылған комиссия,
(Комиссия кімнің шешімімен құрылды, шешімнің күні және нөмірі көрсетілсін)
құрамында: Комиссия төрағасы, _______________________________________
(Т.А.Ә., атқаратын қызметі)
Комиссия мүшелері ___________________________________________________
(Т.А.Ә., атқаратын қызметі)
сондай-ақ 20____ ж. "_____" № ____________________ сенімхатқа сәйкес
______________________________________ мүдделерін білдіруге уәкілетті
(қызметтер көрсетушінің толық атауы)
______________________________________ мынадай қорытынды жасады:
`            (Т.А.Ә.)
Тауардың/ қызметтердің толық атауы
Тауардың/ көрсетілген қызметтің қысқаша сипаттамасы
Өлшем бірлігі
Тауардың/ көрсетілген қызметтердің көлемі
Бір бірлігінің бағасы (теңге)
Сомасы (теңге)
Жеткізілген тауардың/көрсетілген қызметтердің қосымша сипаттамасы:
___________________________________________________________________
(атап шығыңыз)
Жеткізілген тауарларға наразылық жоқ (наразылық болған жағдайда атап
шығыңыз).____________________________________________________________
Комиссия төрағасы                  __________________________________
Т.А.Ә., қолы
Комиссия мүшелері                  __________________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Қызметтер көрсетушіден             __________________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Облыстық бюджеттердің,
Астана және Алматы қалалары
бюджеттерінің ауыл шаруашылығы
жануарларын бірдейлендіруді
ұйымдастыру мен жүргізуге
2011 жылға арналған республикалық
бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттерді пайдалану
3-қосымша
Жеткізілген тауарлардың/көрсетілген қызметтердің актісі
_______________                   20______ ж."_______" _________
(облыс, аудан)
Бұдан әрі «Тапсырыс беруші» деп аталатын ____________________________
(мекеме атауы)
атынан 20____ ж. "______" ___________ бұйрығы негізінде әрекет ететін
____________________________________________ және бұдан әрі «Тауарлар
(Т.А.Ә. атқаратын қызметі)
жеткізуші» деп аталатын атынан ______________________________________
(тауарларды, қызметтер көрсетушінің толық атауы)
20__ ж. "______" № ________ Жарғы (сенімхат) негізінде әрекет ететін
________________ 20_____ ж. "____" _________ көрсетілген қызметтерді
(Т.А.Ә. атқаратын қызметі)
бағалау актісіне сәйкес төмендегі туралы осы Актіні жасады.
Тауарларды/ қызметтерді жеткізуші өзі және Тапсырыс берушінің
арасында жасалған 20___ ж. "_____" № _________ Шартқа сәйкес мынадай
сипаттамадағы қызметтерді көрсетті:
Тауардың/ қызметтердің толық атауы
Тауардың/ көрсетілген қызметтің қысқаша сипаттамасы
Өлшем бірлігі
Тауардың/ көрсетілген қызметтердің көлемі
Бір бірлігінің бағасы (теңге)
Сомасы (теңге)
Жеткізілген тауардың/көрсетілген қызметтердің қосымша сипаттамасы:
_____________________________________________________________________
(атап шығыңыз)
Жеткізілген тауарларға/көрсетілген қызметтерге наразылык жоқ
(наразылық болған жағдайда атап шығыңыз)
____________________________________________________________________

1. Общая стоимость полученных товаров/услуг _________________________
2. Сумма аванса                             _________________________
3. Ранее заактированные суммы               _________________________
4. Следует к оплате                         _________________________
За Заказчика                  За Поставщика товаров/услуг
___________________________         _______________________________
(Ф.И.О., занимаемая должность)                 (Ф.И.О., занимаемая должность)
___________________________         _______________________________
(подпись, оттиск печати)                       (подпись, оттиск печати)

1. Алынған тауарлардың/көрсетілген қызметтердің жалпы құны
_____________________________________________________________________
2. Аванс сомасы                        ______________________________
3. Бұрын актіленген сомасы             ______________________________
4. Төленуі тиіс                        ______________________________
Тапсырыс беруші үшін            Тауарларды/қызметтерді жеткізуші үшін
_________________________       _____________________________________
(Т.А.Ә. атқаратын қызметі)           (Т.А.Ә. атқаратын қызметі)
__________________________      ___________________________________
(қолы, мөртаңба бедері)                (қолы, мөртаңба бедері)