О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1467 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2011 год" и от 30 декабря 2010 года № 1468 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года на 2011 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1690
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1467 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2011 год» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 9, ст. 120):
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2011 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 33, исключить;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1468 «Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года на 2011 год» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 9, ст. 121):
в Плане мероприятий на 2011 год по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 23, исключить;
в примечании: расшифровке аббревиатур:
строку «АЗК - Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)» исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2011 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1467 және "Қазақстан Республикасының 2010 жылдан 2020 жылға дейінгі кезеңге арналған құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2011 жылға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1468 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1690 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2011 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1467 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 9, 120-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2011 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 33-жол алынып тасталсын;
2) «Қазақстан Республикасының 2010 жылдан 2020 жылға дейінгі кезеңге арналған құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2011 жылға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1468 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 9, 121-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2010 жылдан 2020 жылға дейінгі кезеңге арналған құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2011 жылға арналған іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 23-жол алынып тасталсын;
ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында:
«БҚА - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік)» деген жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов