О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2011 года № 1739. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1598 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Решения Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2011 года № 850 «О новой редакции единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Таможенного союза и Единого таможенного тарифа Таможенного союза» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2011 года № 1739
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақсатан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 желтоқсандағы № 1739 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1598 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1598 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Кеден одағы Сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасы мен Кеден одағы Бірыңғай кеден тарифінің жаңа редакциясы туралы" Кеден одағы комиссиясының 2011 жылғы 18 қарашадағы № 850 шешімін іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1739 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер

1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2005 года № 1036 «О вывозных таможенных пошлинах на сырую нефть и товары, выработанные из нефти» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 38, ст. 533):
приложение к указанному постановлению изложить в следующей редакции:
«Ставки вывозных таможенных пошлин на сырую нефть и товары, выработанные из нефти
Классификация
товара по
ТН ВЭД
Краткое наименование товара*
Ставка
пошлины
(в долларах
за 1 тонну)

1. "Шикі мұнай мен мұнайдан жасалған тауарларға кедендік әкету баждары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 қазандағы № 1036 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 38, 533-құжат):
көрсетілген қаулыға қосымша мынадай редакцияда жазылсын:
"Мұнай мен мұнайдан жасалған тауарларға кедендік әкету баж ставкалары
СЭҚ ТН бойынша тауардың жiктеуiшi
Тауардың қысқаша атауы*
Баж ставкасы
(1 тонна үшiн доллармен)

2713 90 900 0
0,8
0,5х(0,35+0,4)/2х0,8 = 0,15
Примечание:
* кроме тяжелого дистиллятного жидкого топлива.
».
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 520 «О ставках таможенных пошлин Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 36, ст. 304):
в ставках вывозных таможенных пошлин на отдельные виды товаров Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в графе 4 слова «1000 кг» заменить словами «1 тонну»;
строку:
«
4101 20 900 0
– – прочие
шт
20, но не менее
200 евро за
1000 кг
»
изложить в следующей редакции:
«
4101 20 800 0
– – прочие
шт
20, но не менее
200 евро за
1 тонну
»;
строки:
«
5103 20
– отходы шерсти или тонкого
волоса животных прочие:
5103 20 100 0
– – отходы прядильные
10, но не менее
50 евро за
1000 кг
– – прочие:
5103 20 910 0
– – – некарбонизованные
10, но не менее
50 евро за
1000 кг
5103 20 990 0
– – – карбонизованные
10, но не менее
50 евро за
1000 кг
»
изложить в следующей редакции:
«
5103 20 000 0
– отходы шерсти или тонкого волоса
животных прочие
10, но не менее
50 евро за
1 тонну
»;
строки:
«
7606 12 100 0
– – – полосы для жалюзи
15, но не менее
100 евро за
1000 кг
– – – прочие:
7606 12 500
– – – – окрашенные, лакированные
или покрытые пластмассой:
7606 12 500 1
– – – – – многослойные панели
15, но не менее
100 евро за
1000 кг
7606 12 500 9
– – – – – прочие
15, но не менее
100 евро за
1000 кг
– – – – прочие, толщиной:
7606 12 910
– – – – – менее 3 мм:
7606 12 910 1
– – – – – – для производства авиационных
двигателей
15, но не менее
100 евро за
1000 кг
7606 12 910 9
– – – – – – прочие
15, но не менее
100 евро за
1000 кг
»
изложить в следующей редакции:
«
7606 12 200 1
– – – – – полосы для жалюзи
15, но не менее
100 евро за
1 тонну
7606 12 200 2
– – – – – многослойные панели
15, но не менее
100 евро за
1 тонну
7606 12 200 9
– – – – – прочие
15, но не менее
100 евро за
1 тонну
– – – прочие, толщиной:
7606 12 920
– – – – менее 3 мм:
7606 12 920 1
– – – – – полосы для жалюзи
15, но не менее
100 евро за
1 тонну
– – – – – прочие:
7606 12 920 2
– – – – – – для производства авиационных
двигателей
15, но не менее
100 евро за
1 тонну
7606 12 920 9
– – – – – – прочие
15, но не менее
100 евро за
1 тонну
»;
строки:
«
7607 11
– – катаная, но без дальнейшей обработки:
7607 11 100 0
– – – толщиной менее 0,021 мм
15, но не менее
100 евро за
1000 кг
»
изложить в следующей редакции:
«
– – – толщиной менее 0,021 мм:

2713 90 900 0
0,8
0,5х(0,35+0,4)/2х0,8 = 0,15
Ескертпе:
* ауыр дистиллятталған сұйық отыннан басқа.
".
2. "Қазақстан Республикасының кедендік баж ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 520 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 36, 304-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының тауарлардың жекелеген түрлеріне кедендік әкету баждарының ставкаларында:
4-бағандағы "1000 кг" деген сөздер "1 тонна" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"
4101 20 900 0
– – өзгелері
дана
20, бірақ 1000 кг
үшін 200 евродан кем емес
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
4101 20 800 0
– – өзгелері
дана
20, бірақ 1 тонна үшін 200 евродан кем емес
";
мына:
"
5103 20
– жүннің немесе жануарлардың биязы қылының өзге де қалдықтары:
5103 20 100 0
– – иірім жібінің қалдықтары
10, бірақ 1000 кг үшін 50 евродан кем емес
– – өзгелері:
5103 20 910 0
– – – карбондалмаған
10, бірақ 1000 кг үшін 50 евродан кем емес
5103 20 990 0
– – – карбондалған
10, бірақ 1000 кг үшін 50 евродан кем емес
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
5103 20 000 0
– жүннің немесе жануарлардың биязы қылының өзге де қалдықтары
10, бірақ 1 тонна үшін 50 евродан кем емес
";
мына:
"
7606 12 100 0
– – – жалюздерге арналған жолақтар
15, бірақ 1000 кг үшін 100 евродан кем емес
– – – өзгелері:
7606 12 500
– – – – боялғандар, лак жағылғандар немесе пластмассамен жабылғандар:
7606 12 500 1
– – – – – көп қабатты панельдер
15, бірақ 1000 кг үшін 100 евродан кем емес
7606 12 500 9
– – – – – өзгелері
15, бірақ 1000 кг үшін 100 евродан кем емес
– – – – өзгелері, қалыңдығы:
7606 12 910
– – – – – 3 мм-ден кем:
7606 12 910 1
– – – – – – авиациялық қозғалтқыштарды жасау үшін
15, бірақ 1000 кг үшін 100 евродан кем емес
7606 12 910 9
– – – – – – өзгелері
15, бірақ 1000 кг үшін 100 евродан кем емес
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
7606 12 200 1
– – – – – жалюздерге арналған жолақтар
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7606 12 200 2
– – – – – көп қабатты панельдер
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7606 12 200 9
– – – – – өзгелері
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
– – – өзгелері, қалыңдығы:
7606 12 920
– – – – 3 мм-ден кем:
7606 12 920 1
– – – – – жалюздерге арналған жолақтар
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
– – – – – өзгелері:
7606 12 920 2
– – – – – – авиациялық қозғалтқыштарды жасау үшін
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7606 12 920 9
– – – – – – өзгелері
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
";
мына:
"
7607 11
– – тартылған, бірақ соңғы өңдеуге ұшырамаған:
7607 11 100 0
– – – қалыңдығы 0,021 мм-ден кем
15, бірақ 1000 кг үшін 100 евродан кем емес
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
– – – қалыңдығы 0,021 мм-ден кем:

7607 11 110
– – – – в рулонах массой не более 10 кг:
7607 11 110 1
– – – – – толщиной менее 0,0046 мм
15, но не менее
100 евро за
1 тонну
7607 11 110 9
– – – – – толщиной не менее 0,0046 мм, но
менее 0,021 мм
15, но не менее
100 евро за
1 тонну
7607 11 190
– – – – прочая:
7607 11 190 1
– – – – – толщиной менее 0,0046 мм
15, но не менее
100 евро за
1 тонну
7607 11 190 9
– – – – – толщиной не менее 0,0046 мм, но
менее 0,021 мм
15, но не менее
100 евро за
1 тонну
»;
строки:
«
– – – толщиной не менее 0,021, но не более
0,2 мм:
7607 19 910 0
– – – – самоклеящаяся
15, но не менее
100 евро за
1000 кг
7607 19 990 0
– – – – прочая
15, но не менее
100 евро за
1000 кг
»
изложить в следующей редакции:
«
7607 19 900 0
– – – толщиной не менее 0,021 мм, но не
более 0,2 мм
15, но не менее
100 евро за
1 тонну
»;
строки:
«
– – толщиной не менее 0,021,
но не более 0,2 мм:
7607 20 910 0
– – – самоклеящаяся
15, но не менее
100 евро за
1000 кг
7607 20 990 0
– – – прочая
15, но не менее
100 евро за
1000 кг
»
изложить в следующей редакции:
«
7607 20 900 0
– – толщиной (не считая основы) не менее
0,021 мм, но не более 0,2 мм
15, но не менее
100 евро за
1 тонну
»;
строки:
«
7612 90 100
– – емкости жесткие цилиндрические:
7612 90 100 1
– – – вместимостью не более 1 л
15, но не менее
100 евро за
1000 кг
7612 90 100 9
– – – прочие
15, но не менее
100 евро за
1000 кг
– – прочие вместимостью:
7612 90 910 0
– – – 50 л или более
15, но не менее
100 евро за
1000 кг
7612 90 980 0
– – – менее 50 л
15, но не менее
100 евро за
1000 кг
»
изложить в следующей редакции:
«
7612 90 900
– – прочие:
7612 90 900 1
– – – емкости жесткие цилиндрические
вместимостью не более 1 л
15, но не менее
100 евро за
1 тонну
7612 90 900 9
– – – прочие
15, но не менее
100 евро за
1 тонну
»;
строки:
«
– изделия столовые, кухонные или прочие
изделия для бытовых нужд и их части;
мочалки для чистки кухонной посуды,
подушечки для чистки или полировки,
перчатки и аналогичные изделия:
7615 11 000 0
– – мочалки для чистки кухонной посуды,
подушечки для чистки или полировки,
перчатки и аналогичные изделия
15, но не менее
100 евро за
1000 кг
7615 19
– – прочие:
7615 19 100 0
– – – литые
15, но не менее
100 евро за
1000 кг
7615 19 900 0
– – – прочие
15, но не менее
100 евро за
1000 кг
»
изложить в следующей редакции:
«

7607 11 110
– – – – массасы 10 кг-нан аспайтын:
7607 11 110 1
– – – – – қалыңдығы 0,0046 мм-ден кем
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7607 11 110 9
– – – – – қалыңдығы 0,0046 мм-ден кем емес, бірақ 0,021 мм-ден кем
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7607 11 190
– – – – өзгесі:
7607 11 190 1
– – – – – қалыңдығы 0,0046 мм-ден кем
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7607 11 190 9
– – – – – қалыңдығы 0,0046 мм-ден кем емес, бірақ 0,021 мм-ден кем
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
";
мына:
"
– – – қалыңдығы 0,021 мм-ден кем емес, бірақ 0,2 мм-ден аспайтын:
7607 19 910 0
– – – – өздігінен желімделетін
15, бірақ 1000 кг үшін 100 евродан кем емес
7607 19 990 0
– – – – өзгесі
15, бірақ 1000 кг үшін 100 евродан кем емес
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
7607 19 900 0
– – – қалыңдығы 0,021 мм-ден кем емес, бірақ 0,2 мм-ден аспайтын
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
";
мына:
"
– – қалыңдығы 0,021 мм-ден кем емес, бірақ 0,2 мм-ден аспайтын:
7607 20 910 0
– – – өздігінен желімделетін
15, бірақ 1000 кг үшін 100 евродан кем емес
7607 20 990 0
– – – өзгесі
15, бірақ 1000 кг үшін 100 евродан кем емес
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
7607 20 900 0
– – қалыңдығы (негізін есепке алмағанда) 0,021 мм-ден кем емес, бірақ 0,2 мм-ден аспайтын
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
";
мына:
"
7612 90 100
– – қатты цилиндр түріндегі сыйымдылықтар:
7612 90 100 1
– – – сыйымдылығы 1 л-ден аспайтын
15, бірақ 1000 кг үшін 100 евродан кем емес
7612 90 100 9
– – – өзгелері
15, бірақ 1000 кг үшін 100 евродан кем емес
– – өзге де сыйымдылықтағы:
7612 90 910 0
– – – 50 л немесе одан астам
15, бірақ 1000 кг үшін 100 евродан кем емес
7612 90 980 0
– – – 50 л-ден кем
15, бірақ 1000 кг үшін 100 евродан кем емес
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
7612 90 900
– – өзгелері:
7612 90 900 1
– – – сыйымдылығы 1 л-ден аспайтын қатты цилиндр түріндегі сыйымдылықтар
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7612 90 900 9
– – – өзгелері
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
";
мына:
"
– асхана, ас үй бұйымдары немесе тұрмыстық жағдайларға арналған өзге де бұйымдар және олардың бөлшектері; ас үй ыдыстарын жууға арналған жөке; тазалауға немесе жалтыратуға арналған жөкешіктер, қолғаптар және ұқсас бұйымдар:
7615 11 000 0
– – ас үй ыдыстарын жууға арналған жөке, тазалауға немесе жалтыратуға арналған жөкешіктер, қолғаптар және ұқсас бұйымдар
15, бірақ 1000 кг үшін 100 евродан кем емес
7615 19
– – өзгелері:
7615 19 100 0
– – – құйылған
15, бірақ 1000 кг үшін 100 евродан кем емес
7615 19 900 0
– – – өзгелері
15, бірақ 1000 кг үшін 100 евродан кем емес
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"

7615 10
– изделия столовые, кухонные или прочие
изделия для бытовых нужд и их части;
мочалки для чистки кухонной посуды,
подушечки для чистки или полировки,
перчатки и аналогичные изделия:
7615 10 100 0
– – литые
15, но не менее
100 евро за
1 тонну
7615 10 900 0
– – прочие
15, но не менее
100 евро за
1 тонну
»;
строки:
«
– – – оси в собранном или разобранном
виде; колеса и их части:
8607 19 010
– – – – чугунные литые или стальные литые:
8607 19 010 1
– – – – – бывшие в употреблении
20, но не менее
15 евро за
1000 кг
8607 19 010 9
– – – – – прочие
20, но не менее
15 евро за
1000 кг
8607 19 110
– – – – стальные штампованные:
8607 19 110 1
– – – – – бывшие в употреблении
20, но не менее
15 евро за
1000 кг
8607 19 110 9
– – – – – прочие
20, но не менее
15 евро за
1000 кг
8607 19 180
– – – – прочие:
8607 19 180 1
– – – – – бывшие в употреблении
20, но не менее
15 евро за
1000 кг
8607 19 180 9
– – – – – прочие
20, но не менее
15 евро за
1000 кг
– – – части тележек, ходовых балансирных
тележек и аналогичных тележек:
8607 19 910 0
– – – – чугунные литые или стальные литые
20, но не менее
15 евро за
1000 кг
8607 19 990 0
– – – – прочие
20, но не менее
15 евро за
1000 кг
»
изложить в следующей редакции:
«
8607 19 100
– – – оси в собранном или разобранном
виде; колеса и их части:
8607 19 100 1
– – – – бывшие в употреблении
20, но не менее
15 евро за
1 тонну
8607 19 100 9
– – – – прочие
20, но не менее
15 евро за
1 тонну
8607 19 900 0
– – – части тележек, ходовых балансирных тележек и аналогичных тележек
20, но не менее
15 евро за
1 тонну
»;
строки:
«
8607 29
– – прочие:
8607 29 100 0
– – – чугунные литые или стальные
литые
20, но не менее
15 евро за
1000 кг
8607 29 900 0
– – – прочие
20, но не менее
15 евро за
1000 кг
8607 30
– крюки и прочие сцепные
устройства, буфера, их части:
8607 30 010 0
– – чугунные литые или стальные
литые
20, но не менее
15 евро за
1000 кг
8607 30 990 0
– – прочие
20, но не менее
15 евро за
1000 кг
»
изложить в следующей редакции:
«
8607 29 000 0
– – прочие
20, но не менее
15 евро за
1 тонну
8607 30 000 0
– крюки и прочие сцепные устройства,
буфера, их части
20, но не менее
15 евро за
1 тонну
»;
строки:
«
– – – прочие:
8607 91 910 0
– – – – чугунные литые или стальные литые
20, но не менее
15 евро за
1000 кг

7615 10
– асхана, ас үй бұйымдары немесе тұрмыстық жағдайларға арналған өзге де бұйымдар және олардың бөлшектері; ас үй ыдыстарын жууға арналған жөке; тазалауға немесе жалтыратуға арналған жөкешіктер, қолғаптар және ұқсас бұйымдар:
7615 10 100 0
– – құйылған
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
7615 10 900 0
– – өзгелері
15, бірақ 1 тонна үшін 100 евродан кем емес
";
мына:
"
– – – жиналған немесе жиналмаған осьтар; доңғалақтар және олардың бөлшектері:
8607 19 010
– – – – шойыннан немесе болаттан құйылған:
8607 19 010 1
– – – – – бұрын пайдаланылған
20, бірақ 1000 кг үшін 15 евродан кем емес
8607 19 010 9
– – – – – өзгелері
20, бірақ 1000 кг үшін 15 евродан кем емес
8607 19 110
– – – – болаттан штампталған:
8607 19 110 1
– – – – – бұрын пайдаланылған
20, бірақ 1000 кг үшін 15 евродан кем емес
8607 19 110 9
– – – – – өзгелері
20, бірақ 1000 кг үшін 15 евродан кем емес
8607 19 180
– – – – өзгелері:
8607 19 180 1
– – – – – бұрын пайдаланылған
20, бірақ 1000 кг үшін 15 евродан кем емес
8607 19 180 9
– – – – – өзгелері
20, бірақ 1000 кг үшін 15 евродан кем емес
– – – тіркеме арбашықтардың бөлшектері, қозғалғыш теңгеру арбашықтары және ұқсас арбашықтары:
8607 19 910 0
– – – – шойыннан немесе болаттан құйылған
20, бірақ 1000 кг үшін 15 евродан кем емес
8607 19 990 0
– – – – өзгелері
20, бірақ 1000 кг үшін 15 евродан кем емес
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
8607 19 100
– – – жиналған немесе жиналмаған осьтар; доңғалақтар және олардың бөлшектері:
8607 19 100 1
– – – – бұрын пайдаланылған
20, бірақ 1 тонна үшін 15 евродан кем емес
8607 19 100 9
– – – – өзгелері
20, бірақ 1 тонна үшін 15 евродан кем емес
8607 19 900 0
– – – тіркеме арбашықтардың бөлшектері, қозғалғыш теңгеру арбашықтары және ұқсас арбашықтары
20, бірақ 1 тонна үшін 15 евродан кем емес
";
мына:
"
8607 29
– – өзгелері:
8607 29 100 0
– – – шойыннан немесе болаттан құйылған
20, бірақ 1000 кг үшін 15 евродан кем емес
8607 29 900 0
– – – өзгелері
20, бірақ 1000 кг үшін 15 евродан кем емес
8607 30
– ілмектер және өзге де тіркесетін құрылғылар, буферлар, олардың бөлшектері:
8607 30 010 0
– – шойыннан немесе болаттан құйылған
20, бірақ 1000 кг үшін 15 евродан кем емес
8607 30 990 0
– – өзгелері
20, бірақ 1000 кг үшін 15 евродан кем емес
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
8607 29 000 0
– – өзгелері
20, бірақ 1 тонна үшін 15 евродан кем емес
8607 30 000 0
– ілмектер және өзге де тіркесетін құрылғылар, буферлар, олардың бөлшектері
20, бірақ 1 тонна үшін 15 евродан кем емес
";
мына:
"
– – – өзгелері:
8607 91 910 0
– – – – ілмектер және өзге де тіркесетін құрылғылар, буферлар, олардың бөлшектері
20, бірақ 1000 кг үшін 15 евродан кем емес

3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2011 года № 375 «Об утверждении перечня биржевых товаров и минимального размера представляемых партий, которые реализуются через товарные биржи» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 30, ст. 376):
в перечне биржевых товаров и минимального размера представляемых партий, которые реализуются через товарные биржи, утвержденном указанным постановлением:

3. "Тауар биржалары арқылы өткізілетін биржалық тауарлардың тізбесін және ұсынылатын партиялардың ең аз мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 375 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 30, 376-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген тауар биржалары арқылы өткізілетін биржалық тауарлардың тізбесінде және ұсынылатын партиялардың ең аз мөлшерінде:

подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«2) на ввоз полиэтилена (код ТН ВЭД ТС 3901 20 900 0) и алюминиевой фольги (код ТН ВЭД ТС 7607 20 100 0) - при наличии в контракте нормы о целевом использовании ввозимого товара.»;
абзац первый пункта 2 изложить в следующей редакции:
«2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан осуществлять в установленном порядке таможенное декларирование и взимание таможенных пошлин с импорта теплиц (коды ТН ВЭД ТС 9406 00 310 0 и 9406 00 800 9), полиэтилена (код ТН ВЭД ТС 3901 20 900 0) и алюминиевой фольги (код ТН ВЭД ТС 7607 20 100 0) на территорию Республики Казахстан:».

1-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) полиэтилен (КО СЭҚ ТН 3901 20 900 0 коды) және алюминий фольгасын (КО СЭҚ ТН 7607 20 100 0 коды) әкелуге – келiсiмшартта әкелiнетiн тауардың мақсатты пайдаланылатыны туралы норма болған жағдайда лицензиялар берудi жүзеге асырсын.";
2-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi Қазақстан Республикасының аумағына жылыжай (КО СЭҚ ТН 9406 00 310 0 және 9406 00 800 9 кодтары), полиэтилен (КО СЭҚ ТН 3901 20 900 0 коды) және алюминий фольгасы (КО СЭҚ ТН 7607 20 100 0 коды) импортын белгiленген тәртiппен кедендiк декларациялауды және олардан кедендiк баж алуды:".