О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2012 года № 34.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 января 2012 года № 34
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 355 (вводится в действие с 01.07.2022).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 355.
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 34, ст. 532):
пункт 4 дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
"4-1) Перечень государственных учреждений - территориальных органов Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан;";
в Положении о Министерстве юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
абзац второй пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Министерство имеет территориальные органы в областях, городах Астане и Алматы, районах, городах и районах в городах и ведомства: Комитет регистрационной службы и оказания правовой помощи, Комитет по правам интеллектуальной собственности, Комитет по исполнению судебных актов.";
дополнить Перечнем государственных учреждений - территориальных органов Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 14.03.2019 № 108.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 января 2012 года № 34
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2004 года № 1120
Перечень
государственных учреждений - территориальных органов
Комитета по исполнению судебных актов
Министерства юстиции Республики Казахстан
1. Департамент по исполнению судебных актов Акмолинской области.
2. Департамент по исполнению судебных актов Актюбинской области.
3. Департамент по исполнению судебных актов Алматинской области.
4. Департамент по исполнению судебных актов Атырауской области.
5. Департамент по исполнению судебных актов Восточно-Казахстанской области.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 34 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 13 қаңтардағы
№ 34 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 355 (01.07.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 355 қаулысымен.
3. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1120 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 41, 532-құжат):
4-тармақ мынадай мазмұндағы 4-1) тармақшамен толықтырылсын:
"4-1) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитетінің аумақтық органдары — мемлекеттік мекемелерінің тізбесі;";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі туралы ережеде:
1-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Министрліктің облыстарда, Астана және Алматы қалаларында, аудандарда, қалаларда және қалалардағы аудандарда аумақтық органдары және ведомстволары бар: Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті, Зияткерлік меншік құқығы комитеті, Сот актілерін орындау комитеті.";
осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитетінің аумақтық органдары — мемлекеттік мекемелерінің тізбесімен толықтырылсын.
4. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 14.03.2019 № 108 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 13 қаңтардағы
№ 34 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 28 қазандағы
№ 1120 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитетінің аумақтық органдары — мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Ақмола облысының Сот актілерін орындау департаменті.
2. Ақтөбе облысының Сот актілерін орындау департаменті.
3. Алматы облысының Сот актілерін орындау департаменті.
4. Атырау облысының Сот актілерін орындау департаменті.
5. Шығыс Қазақстан облысының Сот актілерін орындау департаменті.

6. Департамент по исполнению судебных актов Жамбылской области.
7. Департамент по исполнению судебных актов Западно-Казахстанской области.
8. Департамент по исполнению судебных актов Карагандинской области.
9. Департамент по исполнению судебных актов Кызылординской области.
10. Департамент по исполнению судебных актов Костанайской области.
11. Департамент по исполнению судебных актов Мангистауской области.
12. Департамент по исполнению судебных актов Павлодарской области.
13. Департамент по исполнению судебных актов Северо-Казахстанской области.
14. Департамент по исполнению судебных актов Южно-Казахстанской области.
15. Департамент по исполнению судебных актов города Астаны.
16. Департамент по исполнению судебных актов города Алматы.

6. Жамбыл облысының Сот актілерін орындау департаменті.
7. Батыс Қазақстан облысының Сот актілерін орындау департаменті.
8. Қарағанды облысының Сот актілерін орындау департаменті.
9. Қызылорда облысының Сот актілерін орындау департаменті.
10. Қостанай облысының Сот актілерін орындау департаменті.
11. Маңғыстау облысының Сот актілерін орындау департаменті.
12. Павлодар облысының Сот актілерін орындау департаменті.
13. Солтүстік Қазақстан облысының Сот актілерін орындау департаменті.
14. Оңтүстік Қазақстан облысының Сот актілерін орындау департаменті.
15. Астана қаласының Сот актілерін орындау департаменті.
16. Алматы қаласының Сот актілерін орындау департаменті.