О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 488 "Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением "Балапан" на 2010 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2012 года № 537. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2014 года № 1119
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.10.2014 № 1119.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 488 «Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением «Балапан» на 2010 - 2014 годы» следующее изменение:
в программе по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением «Балапан» на 2010-2014 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 4.4. «Показатели результатов реализации Программы» часть вторую изложить в следующей редакции:
«Будут обеспечены организованным дошкольным воспитанием и обучением к 2015 году - 70 % от общего числа детей от 3 до 6 (7) лет, в том числе: 2010 г. - 48 %, 2011 г. - 55,6 %, 2012 г. - 60,8 %, 2013 г. - 65 %, 2014 г. -70 %.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов

"Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010 - 2014 жылдарға арналған "Балапан" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 537 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 қазандағы № 1119 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.10.2014 № 1119 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010 – 2014 жылдарға арналған «Балапан» бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010 – 2014 жылдарға арналған «Балапан» бағдарламасында:
«Бағдарламаны іске асыру нәтижелерінің көрсеткіштері» деген 4.4-бөлімдегі екінші бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
«2015 жылға қарай ұйымдастырылған мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен 3 жастан 6 (7) жасқа дейінгі балалардың жалпы санынан 70 %-ы қамтамасыз етілетін болады, оның ішінде: 2010 жылы – 48 %, 2011 ж. – 55,6 %, 2012 ж. – 60,8 %, 2013 ж. – 65 %, 2014 ж. – 70 %.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов