Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление аудиторской деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2012 года № 813. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1552
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1552 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление аудиторской деятельности».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 июня 2012 года № 813
Стандарт государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на
осуществление аудиторской деятельности»
Сноска. Стандарт в редакции постановления Правительства РК от 24.01.2013 № 29 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Государственную услугу оказывает Комитет финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан (далее – уполномоченный орган), расположенный по адресу: город Астана, ул. Орынбор, 8, Дом министерств, подъезд № 7, кабинет 552; электронный адрес: www.minfin.kz через центры обслуживания населения (далее – Центр), адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему стандарту, а также через веб–портал «электронного правительства» www.e.gov.kz или веб–портал «Е-лицензирование» www.elicense.kz (далее – портал).
2. Форма оказываемой государственной услуги частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 ноября 1998 года «Об аудиторской деятельности», Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «О лицензировании» и статьи 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации».
4. Стандарт государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление аудиторской деятельности» (далее – стандарт) размещен на:
1) интернет–ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан: www.minfin.kz;

"Аудиторлық қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 21 маусымдағы № 813 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1552 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1552 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 34-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған «Аудиторлық қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік қызмет стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2012 жылғы 21 маусымдағы
№ 813 қаулысымен
бекiтiлген
«Аудиторлық қызметтi жүзеге асыруға лицензия беру,
қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру»
мемлекеттiк қызмет стандарты
Ескерту. Стандарт жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 29 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтi Астана қаласы, Орынбор көшесi, 8, Министрлiктер үйi, № 7 кiреберiс, 552-кабинет мекенжайы бойынша орналасқан, электрондық мекенжайы www.minfin.kz Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржылық бақылау комитетi (бұдан әрi – уәкілетті орган) мекенжайлары осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – Орталық) арқылы, сондай-ақ www.e.gov.kz «электрондық үкiмет» веб-порталы немесе www.elicense.kz «Е-лицензиялау» веб-порталы арқылы (бұдан әрi – портал) көрсетедi.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттiк қызмет «Аудиторлық қызмет туралы» 1998 жылғы 20 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5) тармақшасының,  «Лицензиялау туралы» 2007 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының және «Ақпараттандыру туралы» 2007 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 29-бабы негiзiнде көрсетiледi.
4. «Аудиторлық қызметтi жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттiк қызмет стандарты (бұдан әрi – стандарт):
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң www.minfin.kz интернет-ресурсында;

2) стендах Центра;
3) портале;
4) интернет-ресурсе Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения»: www.con.gov.kz.
Информация о государственной услуге может быть также представлена по телефону саll–центра: (1414).
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление аудиторской деятельности либо мотивированный ответ уполномоченного органа об отказе в предоставлении государственной услуги в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного должностного лица.
6. Государственная услуга оказывается юридическим лицам, созданным в организационно-правовой форме товарищества с ограниченной ответственностью (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) в Центре:
выдача лицензии – в течение пятнадцати рабочих дней со дня подачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта;
переоформление лицензии – в течение десяти рабочих дней со дня подачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта;
выдача дубликатов лицензии – в течение двух рабочих дней со дня подачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта;
на портале:
выдача лицензии – в течение пятнадцати рабочих дней со дня подачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта;
переоформление лицензии – в течение десяти рабочих дней со дня подачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения - не более 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается платно. В соответствии со статьей 471 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) лицензионный сбор за право осуществления аудиторской деятельности составляет 10 месячных расчетных показателей (далее – МРП).
Лицензионный сбор за переоформление лицензии составляет 10 % от ставки при выдаче лицензии, но не более 4 МРП.
Лицензионный сбор за выдачу дубликата лицензии составляет 100 % от ставки при выдаче лицензии.
Лицензионный сбор оплачивается через банки второго уровня Республики Казахстан, которыми выдаются квитанция или иной документ, подтверждающий размер и дату оплаты.
В случае подачи электронного заявления на получение государственной услуги через портал, оплата осуществляется через платежный шлюз «электронного правительства» (далее – ПШЭП).

2) Орталықтың стендтерінде;
3) порталда;
4) «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының: www.con.gov.kz интернет – ресурсында орналастырылған.
Мемлекеттiк қызмет көрсету туралы ақпарат cаll-центр телефоны арқылы да ұсынылуы мүмкін: (1414).
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi аудиторлық қызметтi жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқасын беру болып табылады не уәкілетті органның мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы электронды құжат нысанындағы уәкілетті лауазымды тұлғаның электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрi – ЭЦҚ) куәландырылған дәлелдi жауабы болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктiң ұйымдық-құқықтық нысанында құрылған заңды тұлғаларға (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет алушы) көрсетiледi.
7. Мемлекеттiк қызметті көрсету мерзiмдерi:
1) Орталықта:
лицензия беру – мемлекеттік қызмет алушы осы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды ұсынған күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде;
лицензияны қайта ресімдеу – мемлекеттік қызмет алушы осы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды ұсынған күннен бастап он жұмыс күні ішінде;
лицензияның телнұсқаларын беру – мемлекеттік қызмет алушы осы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды ұсынған күннен бастап екі жұмыс күні ішінде;
порталда:
лицензия беру – мемлекеттік қызмет алушы осы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды ұсынған күннен бастап он бес жұмыс күні ішінде;
лицензияны қайта ресімдеу – мемлекеттік қызмет алушы осы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды ұсынған күннен бастап он жұмыс күні ішінде;
2) мемлекеттік қызметті алғанға дейін ең жоғары рұқсат етілетін күту уақыты – 20 минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызмет алушыға өтініш берген күні ең жоғары рұқсат етілетін қызмет көрсету уақыты – 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттiк қызмет ақылы көрсетiледi. «Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы» (Салық кодексi) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексiнiң 471-бабына сәйкес аудиторлық қызметтi жүзеге асыру құқығы үшiн лицензиялық алым 10 айлық есептiк көрсеткiштi (бұдан әрi – АЕК) құрайды.
Лицензияны қайта ресiмдеу үшiн лицензиялық алым лицензияны беру кезiндегi ставканың 10%-ын құрайды, бiрақ 4 АЕК-тен аспайды.
Лицензияның телнұсқасын бергенi үшiн лицензиялық алым лицензия беру кезiндегi ставканың 100 %-ын құрайды.
Лицензиялық алым Қазақстан Республикасының екiншi деңгейдегi банктерi арқылы төленеді, олар төлемнiң мөлшерін және төленген күнiн растайтын түбiртек немесе өзге құжат береді.
Мемлекеттік қызметті портал арқылы алуға электрондық өтініш берілген жағдайда, төлеу «электрондық үкiметтiң» төлем шлюзi (бұдан әрі – ЭҮТШ) арқылы жүзеге асырылады.

9. График работы:
1) в центрах прием документов осуществляется ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, в соответствии с установленным графиком работы Центра с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва.
Прием осуществляется в порядке «электронной» очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) на портале - круглосуточно.
10. Государственная услуга оказывается:
1) в здании Центра по выбору получателя государственной услуги, где предусмотрены условия для доступа людей с ограниченными физическими возможностями. В помещениях территориальных органов и здании Центра имеются зал ожидания, информационные стенды;
2) на портале – в личном кабинете.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги необходимо представить следующие документы:
в Центре:
1) для получения лицензии:
заявление (при подаче в Центр – заявление сканируется и направляется работником Центра в форме электронной копии документа);
копия устава;
копия свидетельства* или справки о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
примечание: * свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств", является действительным до прекращения деятельности юридического лица;
документ (нотариально заверенный, в случае непредставления оригинала для сверки), подтверждающий уплату в бюджет лицензионного сбора на право занятия аудиторской деятельностью (при подаче в Центр - сканируется и прикрепляется работником Центра к электронному запросу);
копии квалификационных свидетельств о присвоении квалификации «аудитор» аудиторам, работающим в данной аудиторской организации, и документов, на основании которых они состоят в трудовых отношениях с данной аудиторской организацией (нотариально заверенные копии этих документов, в случае непредставления оригинала для сверки) (при подаче в Центр – сканируется и направляется работником Центра в форме электронной копии документа);
копии квалификационного свидетельства о присвоении квалификации «аудитор», трудовой книжки, индивидуального трудового договора либо выписки из приказов о приеме и увольнении руководителя (нотариально заверенные копии этих документов, в случае непредставления оригинала для сверки) (при подаче в Центр – сканируется и направляется работником Центра в форме электронной копии документа).
Представление документов, устава, свидетельства* или справки о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица не требуется при наличии возможности получения информации, содержащейся в них, из соответствующих государственных информационных систем посредством портала или информационной системы Центра в форме электронных документов, удостоверенных ЭЦП уполномоченных должностных лиц;
примечание: * свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица.
При создании аудиторской организации–резидента Республики Казахстан иностранной организацией (иностранными организациями), кроме вышеперечисленных документов для подтверждения своего статуса иностранной аудиторской организацией представляются:
оригинал письма с его нотариально заверенным переводом о подтверждении статуса аудиторской организации, выдаваемый профессиональной аудиторской организацией страны или компетентным органом государства, резидентом которой она является, либо нотариально заверенная копия лицензии (при подаче в Центр – сканируется и направляется работником Центра в форме электронной копии документа);
документ о членстве профессиональной аудиторской организации в Международной федерации бухгалтеров, подтверждающий статус иностранной аудиторской организации (при подаче в Центр – сканируется и направляется работником Центра в форме электронной копии документа);

9. Жұмыс кестесі:
1) Орталықтарда құжаттарды қабылдау демалыс күндерін және мереке күндерін қоспағанда, еңбек заңнамасына сәйкес, Орталықтың бекітілген жұмыс кестесіне сәйкес күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейiн үзiлiссіз көрсетіледі.
Қабылдау «электронды кезек» тәртібімен алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
2) порталда – тәулiк бойы.
10. Мемлекеттік қызмет:
1) мемлекетті қызмет алушының таңдауы бойынша Орталық ғимаратында көрсетіледі, онда мүмкiндiктерi шектеулi адамдардың қолжетімділігі үшiн жағдай жасалған. Аумақтық органдардың үй-жайларында және Орталықтың ғимараттарында күту залы және ақпараттық стенділер бар;
2) порталда – жеке кабинетте көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбi
11. Мемлекеттік қызметті алу үшiн мына құжаттарды ұсыну қажет:
Орталыққа:
1) лицензия алу үшін:
өтiнiш (Орталыққа ұсынылған кезде – өтініш сканерленеді және Орталықтың қызметкері құжаттың электронды көшірмесі түрінде жібереді);
жарғының көшірмесі;
заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің* немесе анықтаманың көшірмесі;
ескертпе: * «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады;
аудиторлық қызметпен айналысу құқығына лицензиялық алымның бюджетке төленгенiн растайтын құжат (салыстырып тексеру үшiн түпнұсқасы ұсынылмаған жағдайда нотариалды куәландырылған) (Орталыққа ұсынылған кезде – сканерленеді және Орталықтың қызметкері электронды сұрауға тіркейді);
осы аудиторлық ұйымда жұмыс iстейтiн аудиторларға «аудитор» бiлiктiлiгiн беру туралы бiлiктiлiк куәлiктерiнiң және оның негiзiнде осы аудиторлық ұйыммен еңбек қатынастарында тұратын құжаттардың көшiрмелерi (салыстырып тексеру үшiн түпнұсқалары ұсынылмаған жағдайда осы құжаттардың нотариалды куәландырылған көшiрмелерi) (Орталыққа ұсынылған кезде – сканерленеді және Орталықтың қызметкері құжаттың электронды көшірмесі түрінде жібереді);
«аудитор» бiлiктiлiгiн беру туралы бiлiктiлiк куәлiгiнiң, еңбек кiтапшасының, жеке еңбек шартының көшiрмелерi не басшыны қабылдау және жұмыстан босату туралы бұйрықтардан үзiндi көшірмелер (салыстырып тексеру үшiн түпнұсқалары ұсынылмаған жағдайда осы құжаттардың нотариалды куәландырылған көшiрмелерi) (Орталыққа ұсынылған кезде – сканерленеді және Орталықтың қызметкері құжаттың электронды құжат көшірмесі түрінде жібереді).
Құжаттарда, жарғыда, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлікте* немесе анықтамада қамтылған ақпаратты уәкілетті лауазымды адамдардың ЭЦҚ куәландырылған электрондық құжаттар нысанында портал немесе Орталықтың электрондық жүйесі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алу мүмкіндігі болған кезде, оларды ұсыну талап етілмейді;
ескертпе: * «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады.
Шетелдік ұйым (шетелдік ұйымдар) Қазақстан Республикасының резиденті - аудиторлық ұйымды құрған кезде жоғарыда айтылған құжаттардан басқа, шетелдік аудиторлық ұйым өзiнiң мәртебесiн растау үшiн:
лицензияның нотариалды куәландырылған көшiрмесiн не өзi резидентi болып табылатын елдiң кәсiби аудиторлық ұйымы немесе мемлекеттiң құзыреттi органы беретiн аудиторлық ұйымның мәртебесiн растау туралы хаттың түпнұсқасын нотариалды куәландырылған аудармасымен бiрге (Орталыққа ұсынылған кезде – сканерленеді және Орталықтың қызметкері құжаттың электронды көшірмесі түрінде жібереді);
шетелдiк аудиторлық ұйымның мәртебесiн растайтын кәсiби аудиторлық ұйымның Халықаралық бухгалтерлер федерациясының мүшесi екендігі туралы құжатты (Орталыққа ұсынылған кезде – сканерленеді және Орталықтың қызметкері құжаттың электронды көшірмесі түрінде жібереді) ұсынады.

2) для переоформления лицензии:
заявление (при подаче в Центр – заявление сканируется и прикрепляется работником Центра к электронному запросу);
документ (нотариально заверенный, в случае непредставления оригинала для сверки), подтверждающий уплату в бюджет лицензионного сбора на право занятия аудиторской деятельностью (при подаче в Центр - сканируется и прикрепляется работником Центра к электронному запросу);
документы, подтверждающие указанные сведения (решение учредителей, устав, свидетельство* или справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица);
примечание: * свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица.
Получатель государственной услуги при получении переоформленной лицензии возвращает в уполномоченный орган ранее выданную лицензию (при наличии лицензии на бумажном носителе);
3) для получения дубликата лицензии:
заявление (при подаче в Центр – заявление сканируется и направляется работником Центра в форме электронной копии документа);
документ (нотариально заверенный, в случае непредставления оригинала для сверки), подтверждающий уплату в бюджет лицензионного сбора на право занятия аудиторской деятельностью (при подаче в Центр - сканируется и прикрепляется работником Центра к электронному запросу);
документ, подтверждающий опубликование в периодических печатных изданиях сведений о признании недействительным лицензии с указанием номера и даты выдачи (при подаче в Центр - сканируется и прикрепляется работником Центра к электронному запросу).
При приеме документов работник Центра сверяет подлинность оригиналов с копиями или воспроизведенными электронными копиями документов, после чего возвращает оригиналы получателю государственной услуги.
Уполномоченный орган в течение двух рабочих дней с момента получения документов получателя государственной услуги обязан проверить полноту представленных документов. В случае установления факта неполноты представленных документов, уполномоченный орган в указанные сроки дает письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления.
Электронный запрос и прикрепленные к нему документы направляются через Центр в электронной форме, которые на основании письменного согласия получателя государственной услуги удостоверяются ЭЦП работника Центра.
На портале:

2) лицензияны қайта ресімдеу үшін:
өтiнiш (Орталыққа ұсынылған кезде – өтініш сканерленеді және Орталықтың қызметкері құжаттың электронды көшірмесі түрінде жібереді);
аудиторлық қызметтi жүзеге асыру құқығына бюджетке лицензиялық алымның төленгенiн растайтын құжат (салыстырып тексеру үшiн түпнұсқасы ұсынылмаған жағдайда нотариалды куәландырылған) (Орталыққа ұсынылған жағдайда – сканерленеді және Орталықтың қызметкері электронды сұрауға тіркейді);
көрсетілген мәліметтерді растайтын құжаттар (құрылтайшылар шешімі, жарғы, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік* немесе анықтама);
ескертпе: * «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады.
Мемлекеттік қызмет алушы қайта ресімделген лицензияны алған кезде уәкілетті органға бұрын берілген лицензияны қайтарады (лицензия қағаз түрінде болған кезде).
3) лицензияның телнұсқасын алу үшін:
өтiнiш (Орталыққа ұсынылған кезде – өтініш сканерленеді және Орталықтың қызметкері құжаттың электронды көшірмесі түрінде жібереді);
аудиторлық қызметті жүзеге асыру құқығына лицензиялық алымның бюджетке төленгенін растайтын құжат (салыстырып тексеру үшін түпнұсқасы ұсынылмаған жағдайда нотариалды куәландырылған) (Орталыққа ұсынылған жағдайда – сканерленеді және Орталықтың қызметкері электронды сұрауға тіркейді);
нөмiрi мен берiлген күнiн көрсете отырып, лицензияны жарамсыз деп тану туралы мәлiметтердiң мерзiмдi баспасөз басылымдарында жариялануын растайтын құжат (Орталыққа ұсынылған жағдайда – сканерленеді және Орталықтың қызметкері электронды сұрауға тіркейді).
Құжаттарды қабылдаған кезде Орталықтың қызметкері құжаттардың түпнұсқалығын және құжаттардың қалпына келтірілген электрондық көшірмелерімен салыстырып тексереді, содан кейін түпнұсқаларын мемлекеттік қызметті алушыға қайтарады.
Уәкілетті орган мемлекеттiк қызмет алушының құжаттарын қабылдаған сәттен бастап екi жұмыс күнi iшiнде ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеруге мiндеттi. Ұсынылған құжаттардың толық болмауы фактісі анықталған жағдайда уәкілетті орган көрсетiлген мерзімде өтінішті бұдан әрi қараудан бас тарту туралы жазбаша дәлелдi жауап бередi.
Электронды сұрау және оған тіркелген құжаттар Орталық арқылы электронды түрде жіберіледі, олар мемлекеттік қызмет алушының жазбаша келісімінің негізінде Орталық қызметкерінің ЭЦҚ-мен куәландырылады.
Порталда:

1) для получения лицензии:
заявление в форме электронного документа;
копия устава;
копия свидетельства* или справки о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
примечание: * свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица;
копия свидетельства о постановке на учет в налоговом органе;
информация об оплате в бюджет лицензионного сбора через ПШЭП;
копии квалификационных свидетельств о присвоении квалификации «аудитор» аудиторам, работающим в данной аудиторской организации, и документов, на основании которых они состоят в трудовых отношениях с данной аудиторской организацией;
копии квалификационного свидетельства о присвоении квалификации «аудитор», трудовой книжки, индивидуального трудового договора либо выписки из приказов о приеме и увольнении руководителя.
Сведения документов, устава, свидетельства* или справки о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, информация об оплате в бюджет лицензионного сбора через ПШЭП, содержащиеся в государственных информационных системах, уполномоченный орган получает посредством портала в форме электронных документов, удостоверенных ЭЦП уполномоченного должностного лица;
примечание: * свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица.
При создании аудиторской организации–резидента Республики Казахстан иностранной организацией (иностранными организациями), кроме вышеперечисленных документов для подтверждения своего статуса иностранной аудиторской организацией представляются:
оригинал письма с его нотариально заверенным переводом о подтверждении статуса аудиторской организации, выдаваемый профессиональной аудиторской организацией страны или компетентным органом государства, резидентом которого она является, либо нотариально заверенная копия лицензии (в виде сканированных копий прикрепляются к электронному запросу документа);
документ о членстве профессиональной аудиторской организации в Международной федерации бухгалтеров, подтверждающий статус иностранной аудиторской организации (в виде сканированных копий прикрепляются к электронному запросу документа);

1) лицензияны алу үшін:
электронды құжат түріндегі өтiнiш;
жарғының көшірмесі;
заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің* немесе анықтаманың көшірмесі;
ескертпе: * «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады.
салық органында есепке қою туралы куәліктің көшірмесі;
ЭҮТШ арқылы лицензиялық алымның бюджетке төленгені туралы ақпарат;
осы аудиторлық ұйымда жұмыс iстейтiн аудиторларға «аудитор» бiлiктiлiгiн беру туралы бiлiктiлiк куәлiктерiнiң және оның негiзiнде осы аудиторлық ұйыммен еңбек қатынастарында тұратын құжаттардың көшiрмелерi;
«аудитор» бiлiктiлiгiн беру туралы бiлiктiлiк куәлiгiнiң, еңбек кiтапшасының, жеке еңбек шартының көшiрмелерi не басшыны қабылдау және босату туралы бұйрықтардан үзiндi көшірмелер;
Мемлекеттік ақпараттық жүйелерде бар құжаттардың, жарғының, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің, салық органында есепке қою туралы куәліктің мәліметтерді, ЭҮТШ арқылы лицензиялық алымның бюджетке төленгенi туралы ақпаратты уәкілетті орган портал арқылы уәкілетті лауазымды тұлғаның ЭЦҚ-мен куәландырылған электронды құжаттар түрінде алады.
Шетелдік ұйым (шетелдік ұйымдар) Қазақстан Республикасының резиденті – аудиторлық ұйымды құрған кезде жоғарыда көрсетілген құжаттардан басқа, өзiнiң шетелдiк аудиторлық ұйым мәртебесiн растау үшiн:
елдiң кәсiби аудиторлық ұйымы немесе өзi резидентi болып табылатын мемлекеттiң құзыреттi органы беретiн аудиторлық ұйымның мәртебесiн растау туралы хаттың нотариалды куәландырылған аудармасымен бiрге түпнұсқасы не лицензияның нотариалды куәландырылған көшірмесі (сканерленген көшірмесі түрінде құжаттың электронды сұрауына тіркеледі);
шетелдiк аудиторлық ұйымның мәртебесiн растайтын кәсiби аудиторлық ұйымның Халықаралық бухгалтерлер федерациясының мүшесi екендігі туралы құжат (сканерленген көшірмесі түрінде құжаттың электронды сұрауына тіркеледі).

2) для переоформления лицензии:
заявление в форме электронного документа;
информация об уплате в бюджет лицензионного сбора через ПШЭП;
документы, подтверждающие указанные сведения:
решение учредителей – в форме электронного документа, подписанного ЭЦП получателя государственной услуги, либо в виде сканированной копии прикрепляется к электронному запросу документа;
устав юридического лица – в виде сканированной копии прикрепляется к электронному запросу документа;
данные лицензии (при наличии на портале) либо лицензия в виде сканированной копии прикрепляется к электронному запросу (при наличии лицензии на бумажном носителе).
Сведения документа об оплате в бюджет лицензионного сбора через ПШЭП, содержащиеся в государственных информационных системах, уполномоченный орган получает посредством портала в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП уполномоченного должностного лица.
Электронный запрос и прикрепленные к нему документы направляются через портал в электронной форме, которые удостоверяются ЭЦП получателя государственной услуги.
В случаях, если уполномоченный орган в установленные сроки не выдал получателю государственной услуги лицензию (дубликат лицензии) либо не предоставил мотивированный отказ в выдаче лицензии, переоформлении, выдаче дубликата лицензии на бумажном носителе, то с даты истечения сроков их выдачи лицензия считается выданной.
Уполномоченный орган не позднее пяти рабочих дней с момента истечения срока выдачи лицензии обязан выдать заявителю соответствующую лицензию.
В случае невыдачи уполномоченным органом лицензии по истечении пяти рабочих дней лицензия считается полученной. Подтверждением законности осуществления лицензируемого вида деятельности до получения лицензии является полученное заявителем уведомление о приеме заявления.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 05.06.2013 № 574.
12. Формы заявления для получения государственной услуги размещаются на интернет-ресурсах:
1) центра: www.con.gov.kz;

2) лицензияны қайта ресiмдеу үшін:
электрондық құжат түріндегі өтiнiш;
ЭҮТШ арқылы лицензиялық алымның бюджетке төленгенi туралы ақпарат;
көрсетілген мәліметтерді растайтын құжаттар:
құрылтайшылар шешімі – мемлекеттік қызмет алушының ЭЦҚ қойылған электрондық құжат түрінде не сканерленген көшірмесі түрінде құжаттың электронды сұрауына тіркеледі;
заңды тұлғаның жарғысы – сканерленген көшірмесі түрінде құжаттың электронды сұрауына тіркеледі;
лицензияның деректері (порталда болған жағдайда) не лицензия сканерленген көшірме түрінде электронды сұрауға тіркеледі (лицензия қағаз тасығышта болған жағдайда).
Мемлекеттік ақпараттық жүйелерде бар құжаттардың, жарғының, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің* немесе анықтаманың мәліметтерін, ЭҮТШ арқылы лицензиялық алымның бюджетке төленгенi туралы ақпаратты уәкілетті орган портал арқылы уәкілетті лауазымды адамның ЭЦҚ-мен куәландырылған электронды құжаттар нысанында алады;
ескертпе: * «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады.
Электронды сұрау және оған тіркелген құжаттар электронды түрде портал арқылы жіберіледі, олар мемлекеттік қызмет алушының ЭЦҚ-мен куәландырылады.
Егер уәкілетті орган белгiленген мерзiмде мемлекеттік қызмет алушыға лицензияны (лицензияның телнұсқасын) бермеген не лицензияны беруден, қайта ресiмдеуден, электронды құжат нысанында лицензияның телнұсқасын беруден дәлелдi түрде бас тартуды ұсынбаған жағдайда, оларды беру мерзiмдерi өткен күннен бастап лицензия берiлдi деп есептеледi.
Уәкілетті орган лицензияны беру мерзімдері өткен сәттен бастап бес жұмыс күнінен кешіктірмей өтініш берушіге тиісті лицензияны беруге міндетті.
Уәкілетті орган лицензияны бермеген жағдайда бес жұмыс күнi өткеннен кейiн лицензия алынды деп есептеледi. Өтініштің қабылданғаны туралы өтініш беруші алған хабарлама лицензия алынғанға дейiн лицензияланатын қызмет түрiн жүзеге асырудың заңды екенiн растайтын құжат болып табылады.
Ескерту. 11-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.06.2013 N 574 қаулысымен.
12. Мемлекеттік қызметті алуға арналған өтініш нысаны:
1) орталықтың: www.con.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылады;

2) для получения государственной услуги через портал необходимо заполнить форму электронного запроса.
Заявление на выдачу лицензии аудиторской организации, которая в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан была лишена лицензии, рассматривается не ранее чем через год.
13. При обращении в Центр отправка электронного запроса осуществляется посредством автоматизированного рабочего места работника Центра.
При обращении на портале отправка электронного запроса осуществляется из «личного кабинета» получателя государственной услуги. Запрос автоматически направляется уполномоченному органу – адресату в соответствии с выбранной услугой.
14. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдаются:
1) при обращении в Центр расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названия приложенных документов;
даты (времени) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества работника Центра, принявшего запрос на оформление документов;
фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя, и их контактных телефонов;
2) при обращении через портал получателю государственной услуги в личный кабинет на портале направляется уведомление-отчет о принятии запроса для предоставления государственной услуги с указанием даты и времени получения получателем государственной услуги результата государственной услуги.
15. Результат оказания государственной услуги получателю государственной услуги доставляется:
1) в Центре - нарочно (личное посещение получателя государственной услуги либо представителя по доверенности).
В случае, если получатель государственной услуги не обратился за результатом услуги в указанный срок, Центр обеспечивает его хранение в течение одного месяца после чего передает в уполномоченный орган;
2) на портале - в «личный кабинет» получателя государственной услуги.
16. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги являются:
1) занятие аудиторской деятельностью, которое запрещено законами Республики Казахстан для данной категории субъектов;
2) невнесение лицензионного сбора за право осуществления аудиторской деятельности;
3) несоответствие получателя государственной услуги квалификационным требованиям;
4) имеющийся в отношении получателя государственной услуги вступивший в законную силу приговор суда, запрещающий ему заниматься аудиторской деятельностью;

2) портал арқылы мемлекеттік қызметті алу үшін электронды сұрау нысанын толтыру қажет.
Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiне сәйкес лицензиясынан айырылған аудиторлық ұйымға лицензия беруге өтiнiш бiр жылдан кейiн қаралады.
13. Орталыққа өтініш білдірген кезде электронды сұрау жіберу Орталық қызметкерінің автоматтандырылған жұмыс орны арқылы жүзеге асырылады.
Порталда өтініш білдірген кезде электронды сұрау жіберу мемлекеттік қызмет алушының «жеке кабинетi» арқылы жүзеге асырылады. Сұрау салу таңдалған қызметке сәйкес уәкілетті органға – адресатқа автоматты түрде жiберiледi.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті барлық құжаттар тапсырылған кезде мемлекеттік қызмет алушыға:
1) орталыққа өтініш білдірген кезде мыналар:
сұрау салуды қабылдау нөмірі мен күні;
сұрау салынатын мемлекеттік қызмет түрі;
қосымша берілген құжаттардың саны мен атауы;
құжаттарды беру күні (уақыты) және жері;
құжаттарды ресімдеуге сұрауды қабылдаған Орталық қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
мемлекеттік қызмет алушының тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетіле отырып, тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі;
2) портал арқылы өтініш білдірген кезде мемлекеттiк қызмет алушының порталдағы жеке кабинетiне мемлекеттік қызмет алушының мемлекеттік қызмет нәтижесін алу күнін және уақытын көрсете отырып, мемлекеттік қызмет ұсыну үшін сұрау салудың қабылданғаны туралы хабарлама-есеп жіберіледі.
15. Мемлекеттік қызмет алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі:
1) Орталықта – қолма қол (мемлекеттік қызмет алушының өзінің не сенімхат бойынша өкілінің келуі) жүзеге асырылады.
Егер мемлекеттік қызмет алушы көрсетілген мерзімде қызмет нәтижесіне өтініш білдірмеген жағдайда, Орталық оның бір ай ішінде сақталуын қамтамасыз етеді, одан кейін уәкілетті органға жібереді.
2) порталда – мемлекеттiк қызмет алушының «жеке кабинетіне» жiберiледi.
16. Мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартуға мыналар негiздеме болып табылады:
1) аудиторлық қызметпен айналысу субъектiлердiң осы санаты үшiн Қазақстан Республикасының заңдарымен тыйым салынуы;
2) аудиторлық қызметтi жүзеге асыру құқығы үшiн лицензиялық алымның енгiзiлмеуi;
3) мемлекеттiк қызмет алушының бiлiктiлiк талаптарына сәйкес келмеуi;
4) мемлекеттiк қызмет алушыға қатысты оған аудиторлық қызметпен айналысуға тыйым салатын заңды күшiне енген сот үкiмiнiң болуы;

5) если судом на основании представления судебного исполнителя запрещено получателю государственной услуги получать лицензии;
6) основания статьи 40 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации».
3. Принципы работы
17. Деятельность уполномоченного органа основывается на следующих принципах:
1) соблюдение конституционных прав и свобод человека;
2) соблюдение законности при исполнении служебного долга;
3) вежливость;
4) представление исчерпывающей информации о процедуре государственной услуги;
5) защита и конфиденциальность информации;
6) обеспечение сохранности документов, которые получатель государственной услуги не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 2 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги, по которым оценивается работа государственного органа, ежегодно утверждаются приказом Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Информацию о порядке обжалования действия (бездействие) сотрудников уполномоченного органа можно получить в управлении внутреннего администрирования и работы с персоналом уполномоченного органа по телефонам: 74-35-67, 74-30-57, 74-30-97, либо по адресу: город Астана, ул. Орынбор, 8, Дом министерств, подъезд № 7, кабинет 650.
Информацию о порядке обжалования работы портала можно получить по телефону саll–центра: (1414).
21. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, жалоба подается на имя Министра финансов Республики Казахстан.
Приемные дни канцелярии Министерства финансов: ежедневно с 9.00 до 16.00 часов, перерыв с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству, по адресу: город Астана, проспект Победы, 11, кабинет 612.
22. В случае некорректного обслуживания, жалоба на действия (бездействие) сотрудников Центра подается непосредственно руководителю Центра либо руководителю РГП Центра, адрес и телефон которых указаны в пункте 26 настоящего стандарта.
23. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, получатель государственной услуги имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалобы оформляются в произвольном письменном (печатном) виде.
25. Принятая жалоба регистрируется в журнале уполномоченного органа и рассматривается в сроки, установленные Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц». Получателю государственной услуги выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение (жалобу). О результатах рассмотрения жалобы получателю сообщается в письменном виде по почте.
В Центре подтверждением принятия жалобы, поступивший как нарочно, так и почтой, является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата регистрации проставляются на втором экземпляре жалобы или сопроводительном письме к жалобе) в канцелярии Центра или РГП Центр.
Информацию о ходе рассмотрения жалобы можно получить у лица, принявшего жалобу, либо по телефонам, указанным в пункте 20 настоящего стандарта.
Получателю государственной услуги в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указываются номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу, с указанием контактных данных.
О результатах рассмотрения жалобы получателю государственной услуги сообщается в письменном виде по почте.
На портале после отправки электронного обращения через портал получателя государственной услуги из «личного кабинета» доступна информация об обращении, которая обновляется в ходе обработки обращения в государственном органе (отметки о доставке, регистрации, исполнении, ответ о рассмотрении или отказе в рассмотрении).

5) сот орындаушысының ұсынымы негiзiнде соттың мемлекеттiк қызмет алушыға лицензия алуға тыйым салуы;
6) «Ақпараттандыру туралы» 2007 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабының негiздерi.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Уәкілетті органның қызметi мынадай қағидаттарға негiзделедi:
1) адамның конституциялық құқықтары мен бостандықтарын сақтау;
2) қызметтiк борышты өтеу кезiнде заңдылықты сақтау;
3) сыпайылық;
4) мемлекеттiк қызметтiң рәсiмi туралы толық ақпарат беру;
5) ақпаратты қорғау және оның құпиялылығы;
6) мемлекеттiк қызмет алушы белгiленген мерзiмде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелерi
18. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижелерi осы стандартқа 2- қосымшаға сәйкес сапа және тиiмдiлiк көрсеткiштерiмен өлшенедi.
19. Олар бойынша мемлекеттiк органның жұмысы бағаланатын мемлекеттiк қызметтердiң сапа және тиiмдiлiк көрсеткiштерiнiң нысаналы мәндерi жыл сайын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң бұйрығымен бекiтiледi.
5. Шағымдану тәртiбi
20. Уәкілетті орган қызметкерлерiнiң әрекетiне (әрекетсiздiгiне) шағымдану тәртiбi туралы ақпаратты уәкілетті органның ішкi әкiмшiлендiру және персоналмен жұмыс басқармасынан мына телефондар арқылы 74-35-67, 74-30-57, 74-30-97 не Астана қаласы, Орынбор көшесi, 8, Министрлiктер үйi, № 7 кiреберiс, 650-кабинет мекенжайы бойынша алуға болады.
Портал жұмысына шағымдану тәртiбi туралы ақпаратты call-орталығы телефоны арқылы алуға болады: (1414).
21. Көрсетiлген мемлекеттiк қызмет нәтижелерiмен келiспеген жағдайда шағым Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң атына берiледi.
Қаржы министрлiгi кеңсесiнiң қабылдау күндерi: еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерiнен басқа күндерi күн сайын сағат 9.00-ден 16.00-ге дейiн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн үзiлiс, Астана қаласы, Жеңiс даңғылы, 11, 612-кабинет мекенжайы бойынша.
22. Дұрыс қызмет көрсетiлмеген жағдайда Орталық қызметкерлерiнiң әрекетiне (әрекетсiздiгiне) шағым мекенжайы және телефоны осы стандарттың 26-тармағында көрсетілген тікелей Орталық басшысына немесе Орталық РМК-ның басшысына берiледi.
23. Көрсетiлген мемлекеттiк қызмет нәтижелерiмен келiспеген жағдайда мемлекеттiк қызмет алушының заңнамада белгiленген тәртiппен сотқа шағымдануға құқығы бар.
24. Шағымдар еркiн жазбаша (баспа) түрде ресiмделедi.
25. Қабылданған шағым уәкілетті органның журналында тіркеледі және «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген мерзімде қарастырылады. Мемлекеттік қызмет алушыға күні және уақыты, өтінішті (шағымды) қабылдаған адамның тегі және аты-жөні көрсетілген талон беріледі. Шағымды қарастыру нәтижелері туралы алушыға почта арқылы хат түрінде хабарланады.
Орталық немесе Орталық РМК кеңселерінде (шағымның екiншi данасына немесе оған iлеспе хатқа мөртаңба, кiрiс нөмiрi және тiркелген күнi қойылады) тіркелгені Орталыққа қолма-қол әкелінген, почта арқылы келіп түскен шағымды қабылдағанын растау болып табылады.
Шағымды қарау барысы туралы ақпаратты шағымды қабылдаған адамнан не осы стандарттың 20-тармағында көрсетілген телефондар бойынша алуға болады.
Мемлекеттік қызмет алушыға оның шағымы қабылданғанын растау үшін шағымды қабылдаған адам талон береді, онда байланыс деректері көрсетіле отырып, нөмірі, күні, шағымды қабылдаған адамның тегі көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет алушыға шағымды қарау нәтижелері туралы жазбаша түрде почта арқылы хабарланады.
Порталда мемлекеттік қызмет алушының «жеке кабинетінен» портал арқылы электронды өтініш жіберілгеннен кейін өтініш туралы ақпарат қолжетімді болады, ол мемлекеттiк органда өтінішті өңдеу кезiнде жаңартылады (жеткiзiлуi, тiркелуi, орындалуы, қаралуы туралы жауап немесе қараудан бас тарту белгiлерi).

26. РГП Центр Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан: город Астана, проспект Республики, дом 43А, телефон: 8 (7172) 94-99-95, интернет – ресурс: www.con.gov.kz.
Приложение 1
к стандарту государственной
услуги «Выдача лицензии,
переоформление, выдача дубликатов
лицензии на осуществление
аудиторской деятельности»
Список центров обслуживания населения
п/п
Наименование центров
(филиалы, отделы, отделения)
Адрес
месторасположения
Контактные
данные
1
2
3
4
Филиал РГП «ЦОН по Акмолинской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по
Акмолинской области»
ул. Ауэзова 189 а
8 (7162)
40-10-76
8 (7162)
40-10-63
1)
Кокшетауский
городской отдел
г. Кокшетау Ул. Биржан Сал, д. 42
8 (7162)
25-00-67
8 (7162)
25-06-21
2)
Районный отдел
с. Красный Яр
г. Кокшетау, с. Красный
Яр Ул. Ленина, д. 65
8 (7162)
40-43-27
3)
Аккольский районный отдел
Аккольский район,
г. Акколь, ул. Нурмагамбетова д. 102
8 (71638)
2-09-96
8 (71638)
2-18-49
4)
Аршалынский районный отдел
Аршалынский район,
п. Аршалы, ул. М. Маметовой д. 19
8 (71644)
2-10-77
8 (71644)
2-28-28
8 (71644)
2-10-77
5)
Атбасарский районный отдел
Атбасарский район,
г. Атбасар, ул. Валиханова д. 11,
8 (71643)
2-45-94
8 (71643)
4-07-22
8 (71643)
4-12-58
6)
Астраханский районный отдел
Астраханский район,
с. Астраханка,
ул. Аль-Фараби, д. 44
8 (71641)
2-35-96
8 (71641)
2-21-94
7)
Буландынский районный отдел
Буландынский район,
г. Макинск, ул. Сейфуллина д. 18б,
8 (71646)
2-37-20
8 (71646)
2-37-81
8)
Бурабайский районный отдел
Бурабайский район,
г. Щучинск, ул. Абылай Хана д. 28
8 (71636)
4-29-97
8 (71636)
4-28-91
8 (71636)
4-59-28
9)
Егиндыкольский районный отдел
Егиндыкольский
район, с. Егиндыколь, ул. Победы д. 7
8 (71642)
2-12-57
10)
Ерейментауский районный отдел
Ерейментауский район,
г. Ерейментау, ул. Мусабаевад. 15
8 (71633)
2-44-92
11)
Енбекшильдерский районный отдел
Енбекшильдерский
район, г. Степняк, ул. Сыздыкова д. 2а
8 (71639)
2-22-41
8 (71639)
2-22-42
8 (71639)
2-22-18
12)
Есильский районный отдел
Есильский район,
г. Есиль, ул. Победы д. 56
8 (71647)
2-22-07
13)
Жаркаинский районный отдел
Жаркаинский район,
г. Державинск, ул. Габдуллина д. 104
8 (71648)
9-00-35
8 (71647)
2-22-05
14)
Жаксынский районный отдел
Жаксынский район,
с. Жаксы, ул. Ленина д. 8
8 (71635)
2-17-10
15)
Зерендинский районный
отдел
Зерендинский район,
с. Зеренда, ул. Мира д. 52
8 (71632)
2-00-74
8 (71632)
2-29-43
16)
Коргалжинский районный отдел
Коргалжинский район,
с. Коргалжин, ул. Абая д. 44а
8 (71637)
2-17-83
8 (71637)
2-20-36
17)
Степногорский городской отдел
г. Степногорск, 4 мкр. д. 7
8 (71645)
2-00-40
8 (71645)
2-00-30

26. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыру және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің Орталығы РМК: Астана қаласы, Республика даңғылы, 43 А үй, телефоны: (7172) 94-99-95, интернет – ресурсы: www.con.gov.kz.
Аудиторлық қызметтi жүзеге асыруға
лицензия беру, қайта ресiмдеу,
лицензияның телнұсқасын беру»
мемлекеттiк қызмет стандартына
1-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тiзбесi
Р/с
Орталықтардың (филиалдардың, бөлiмдердiң, бөлiмшелердiң) атауы
Орналасқан мекенжайы
Байланыс деректерi
1
2
3
4
«Ақмола облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Ақмола облысының ХҚО» РМК филиалы
Көкшетау қ., Әуезов к-сi, 189 а
8-7162-40-10-76
8-7162-40-10-63
1)
Көкшетау қалалық бөлiмi
Көкшетау қ., Бiржан сал к-сi, 42
8-7162-25-00-67
8-7162-25-06-21
2)
Красный Яр ауылының аудандық бөлiмi
Красный Яр аулы, Ленин к-сi, 65
8-7162-40-43-27
3)
Ақкөл аудандық бөлiмi
Ақкөл ауд., Ақкөл қ., Нұрмағамбетов к-сi, 102
8-71638-2-09-96
8-71638-2-18-49
4)
Аршалы аудандық бөлiмi
Аршалы ауд., Аршалы к., М. Мәметова к-с, 19
8-71644-2-10-77
8-71644-2-28-28
8-71644) 2-10-77
5)
Атбасар аудандық бөлiмi
Атбасар ауд., Атбасар қ., Уәлиханов к-сi, 11
8-71643-2-45-94
8-71643-4-07-22
8-71643-4-12-58
6)
Астрахан аудандық бөлiмi
Астрахан ауд., Астраханка ауылы, Әл-Фараби к-сi, 44
8-71641-2-35-96
8-71641-2-21-94
7)
Бұланды аудандық бөлiмi
Бұланды ауд., Макинск қ., Сейфуллин к-сi, 18б
8-71646-2-37-20
8-71646-2-37-81
8)
Бурабай аудандық бөлiмi
Бурабай ауд., Щучинск қ., Абылай Хан к-сi, 28
8-71636-4-29-97
8-71636-4-28-91
8-71636-4-59-28
9)
Егiндiкөл аудандық бөлiмi
Егiндiкөл ауд., Егiндiкөл ауылы, Победа к-сi, 7
8-71642-2-12-57
10)
Ерейментау аудандық бөлiмi
Ерейментау ауд., Ерейментау қ., Мұсабаев к-сi, 15
8-71633-2-44-92
11)
Еңбекшiлдер аудандық бөлiмi
Еңбекшiлдер ауд., Степняк қ., Сыздықов
к-сi, 2а
8-71639-2-22-41
8-71639-2-22-42
8-71639-2-22-18
12)
Есiл аудандық бөлiмi
Есiл ауд., Есiл қ., Победа к-сi, 56
8-71647-2-22-07
13)
Жарқайың аудандық бөлiмi
Жарқайың ауд., Державинск қ., Ғабдуллин к-сi, 104
8-71648-9-00-35
8-71647-2-22-05
14)
Жақсы аудандық бөлiмi
Жақсы ауд., Жақсы ауылы, Ленин к-сi, 8
8-71635-2-17-10
15)
Зерендi аудандық бөлiмi
Зерендi ауд., Зерендi ауылы, Мир к-сi, 52
8-71632-2-00-74
8-71632-2-29-43
16)
Қорғалжын аудандық бөлiмi
Қорғалжын ауд., Қорғалжын ауылы, Абай к-i, 44а
8-71637-2-17-83
8-71637-2-20-36
17)
Степногор қалалық бөлiмi
Степногор қ., 4 шағын аудан, 7
8-71645-2-00-40
8-71645-2-00-30

18)
Сандыктауский районный отдел
Сандыктауский район,
с. Балкашино,
ул. Абылай-хана д. 119
8 (71640)
9-26-66
19)
Целиноградский районный отдел
Целиноградский район,
а. Акмол, ул. Гагарина д. 15
8 (71651)
3-12-30
8 (71651)
3-11-98
20)
Шортандинский районный отдел
Шортандинский район,
п. Шортанды, Переулок Безымянный д. 1
8 (71631)
2-17-97
Филиал РГП «ЦОН по Актюбинской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по
Актюбинской области»
г. Актобе, ул. Тургенева 109
8 (7132)
56-57-87
1)
Актобинский городской отдел № 1
г. Актобе, ул. Тургенева 109
8 (7132)
57-80-27
2)
с. Каргалинское (Жилянка)
г. Актобе Каргалинский район,
с. Каргалинское (Жилянка), ул. Сатпаева 10
8 (7132)
98-60-06
8 (7132)
98-60-05
3)
Алгинский районный отдел
Алгинский район
г. Алга, ул. Кирова 23
8 (71337)
3-20-79
8 (71337)
3-10-96
4)
Мартукский районный отдел
Мартукский район п. Мартук
ул. Байтурсынова 1 «Б»
8 (71331)
22-4-13
8 (71331)
22-1-14
5)
Хромтауский районный отдел
Хромтауский район,
г. Хромтау ул. Абая 12
8 (71336)
26-6-33
8 (71336)
26-6-34
6)
Кандыагашский районный отдел
Мугалжарский район,
г. Кандыагаш мкр. Молодежный 47 «Б»
8 (71333)
30-2-19
8 (71333)
30-2-18
7)
Эмбенский районный отдел
Мугалжарский район,
г. Эмба ул. Амирова 10
8 (71334)
23-9-83
8)
Темирский районный отдел № 8
Темирский район
п. Шубаркудук, Байганина 15 «А»
8 (71346)
23-5-83
8 (71334)
23-9-87
9)
Кобдинский районный отдел
Кобдинский район
п. Кобда
пер.Нурымжанова 2
8 (71341)
22-1-47
8 (71341)
22-1-38
10)
Каргалинский районный отдел с. Бадамша
Каргалинский район,
с. Бадамша ул. Айтеке-би 27
8 (71342)
23-4-64
8 (71342)
23-4-62
11)
Ойылский районный отдел
Уилский район,
с. Уил ул. Кокжар 64
8 (71332)
21-1-81
8 (71332)
21-1-82
12)
Айтекебийский районный отдел № 12
Айтекебийский район,
с. Комсомольское ул. Балдырган 10
8 (71339)
22-3-73
8 (71339)
22-3-74
13)
Байганинский районный отдел
Байганинский район,
с. Карыуылкелди
ул. Барак батыра 41 «А»
8 (71345)
23-5-86
8 (71345)
23-5-87
14)
Ыргызский районный отдел
Актюбинская область, Иргизский район, с. Иргиз
ул. Жангельдина 7
8 (71343)
21-8-28
15)
Шалкарский районный отдел
Актюбинская область, Шалкарский район,
г. Шалкар, ул. Айтеке-би 63
8 (71335)
23-6-10
8 (71335)
23-6-11
Филиал РГП «ЦОН по Алматинской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Алматинской области»
г. Талдыкорган,
ул. Тауелсыздык, 67Б
8 (7282)
24-15-06
8 (7282)
24-41-33
1)
Аксуский районный отдел
п. Жансугурова,
Кабанбай батыра, 20
8 (72832)
2-14-51
2)
Отделение Капал
с. Капал, ул.
Алпысбаева, 3
8 (72841)
2-17-60
3)
Алакольский районный отдел
г. Ушарал, ул. 8 марта, 63
8 (72833)
2-35-46
8 (72833)
2-35-48
4)
Отделение Кабанбай
п. Кабанбай, ул. Абылайхана, 237
8 (72837)
4-13-85
5)
Балхашский районный отдел
с. Баканас,
ул. Бижанова, 25 «А»
8 (72773)
95-2-22
8 (72773)
9-18-20

18)
Сандықтау аудандық бөлiмi
Сандықтау ауд., Балкашино ауылы, Абылайхан к-сi, 119
8-71640-9-26-66
19)
Целиноград аудандық бөлiмi
Целиноград ауд., Ақмол ауылы, Гагарин к-сi, 15
8-71651-3-12-30
8-71651-3-11-98
20)
Шортанды аудандық бөлiмi
Шортанды ауд., Шортанды к., Безымянный тұйық көшесi, 1
8-71631-2-17-97
«Ақтөбе облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Ақтөбе облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Ақтөбе қ., Тургенев к-сi, 109
8-7132-56-57-87
1)
№ 1 Ақтөбе қалалық бөлiмі
Ақтөбе қ., Тургенев к-сi, 109
8-7132-57-80-27
2)
Қарғалы аудандық бөлiмi
Қарғалы ауд., Қарғалы ауылы (Жилянка), Сәтпаев к-сi, 10
8-7132-98-60-06
8-7132-98-60-05
3)
Алға аудандық бөлiмi
Алға ауд., Алға қ., Киров к-сi, 23
8-71337-4-20-79
8 -71337-4-10-96
4)
Мартөк аудандық бөлiмi
Мартөк ауд., Мартөк к., Байтұрсынов к-сi, 1 «Б»
8-71331-22-4-13
8-71331-22-1-14
5)
Хромтау аудандық бөлiмi
Хромтау ауд., Хромтау қ. Абай к-сi, 12
8-71336-26-6-33
8-71336-26-6-34
6)
Қандыағаш аудандық бөлiмi
Мұғалжар ауд., Қандыағаш қ., Молодежный шағын ауд., 47«Б»
8-71333-30-2-19
8-71333-30-2-18
7)
Ембi аудандық бөлiмi
Мұғалжар ауд., Ембi қ., Әмiров к-сi, 10
8-71334-23-9-83
8)
№ 8 Темiр аудандық бөлiмi
Темiр ауд., Шұбарқұдық к., Байғанин к-сi, 15«А»
8-71346-23-5-83
8-71334-23-9-87
9)
Қобда аудандық бөлiмi
Қобда ауд., Қобда к., Нұрымжанов к-сi, 2
8-71341-22-1-47
8-71341-22-1-38
10)
Бадамша ауылының Қарғалы аудандық бөлiмi
Қарғалы ауд., Бадамша ауылы, Әйтеке би к-сi. 27
8-71342-23-4-64
8-71342-23-4-62
11)
Ойыл аудандық бөлiмi
Ойыл ауд., Ойыл ауылы, Көкжар к-сi, 64
8-71332-21-1-81
8-71332-21-1-82
12)
№ 12 Әйтеке би аудандық бөлiмi
Әйтеке би ауд., Комсомольское ауылы, Балдырған к-сi, 10
8-71339-22-3-73
8-71339-22-3-74
13)
Байғанин аудандық бөлiмi
Байғанин ауд., Қарауылкелдi ауылы, Барақ батыр к-сi, 41«А»
8-71345-23-5-86
8-71345-23-5-87
14)
Ырғыз аудандық бөлiмi
Ырғыз ауд., Ырғыз ауылы, Жангелдi к-сi, 7
8-71343-21-8-28
15)
Шалқар аудандық бөлiмi
Шалқар ауд., Шалқар қ., Әйтеке би к-сi, 63
8-71335-23-6-10
8-71335-23-6-11
«Алматы облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Алматы обылысының ХҚО» РМК филиалы
Талдықорған қ., Тәуелсiздiк к-сi, 67Б
8-7282-24-15-06
8-7282-24-41-33
1)
Ақсу аудандық бөлiмi
Жансүгiров к., Қабанбай батыр к-сi, 20
8-72832-2-14-51
2)
Қапал бөлiмшесi
Капал ауылы, Алпысбаев к-сi, 3
8-72841-2-17-60
3)
Алакөл аудандық бөлiмi
Үшарал қ., 8 март к-сi, 63
8-72833-2-35-46
8-72833-2-35-48
4)
Қабанбай бөлiмшесi
Қабанбай к., Абылайхан к-сi, 237
8-72837-4-13-85
5)
Балқаш аудандық бөлiмi
Бақанас ауылы, Бижанов к-сi, 25«А»
8-72773-95-2-22
8-72773-9-18-20

6)
Енбекшиказахский районный отдел
г. Есик, ул. Абая, 314А
8 (72775)
4-54-70
8 (72775)
4-54-69
7)
Отделение Шелек
с. Шелек, ул. Бижанова, 100
8 (72775)
2-34-96
8 (72775)
2-34-97
8)
Ескельдинский районный отдел
п. Карабулак, ул. Оразбекова, 52
8 (72836)
3-22-16
9)
Жамбылский районный отдел
п. Узынагаш, ул. Мажитова, 1
8 (72770)
2-30-90
10)
Илийский районный отдел
п. Отеген батыра,
мкр. Куат, ул. Тауелсiздiк, 25
8 (727)
251-74-46
8 (727)
251-74-47
11)
Отделение Боролдай
с. Боролдай, ул. Вокзальная, 6 «А»
8 (72738)
7-82-42
12)
Отделение Караой
с. Караой, ул. Тындала, 9
8 (7275)
24-88-10
13)
Отделение Акши
с. Акши, ул. Конаева, 29
14)
Карасайский районный
отдел
г. Каскелен, ул. Жангозина, 38
8 (72771)
2-56-86
8 (72771)
2-56-96
15)
Отделение Тау-Самалы
п. Тау Самалы,
ул. Рыскулова, 129
8 (727)
391-38-58
16)
Отделение Шамалган
ст. Шамалган,
ул. Конаева, 1 «В»
8 (7272)
93-66-33
17)
Караталский районный отдел
г. Уштобе,
ул. Абылай хана, 22
8 (72834)
2-02-07
8 (72834)
2-20-92
18)
Кербулакский районный отдел
г. Сарыозек,
ул. Момышұлы, б/н
8 (72840)
3-25-88
19)
Отделение Когалы
п. Когалы,
ул. Желтоксан, 45
8 (72842)
9-10-59
20)
Коксуский районный отдел
п. Балпык би,
ул. Измайлова, 10
8 (72838)
2-16-19
8 (72838)
2-16-18
21)
Капшагайский городской отдел
г. Капшагай,
ул. Кунаева, 41
8 (72772)
4-79-61
8 (72772)
4-79-60
22)
Отделение Шенгелды
с. Шенгельды,
ул. Сейфуллина, 34
8 (72772)
7-11-94
23)
Саркандский районный
отдел
г. Саркан,
ул. Жамбыла, б/н
8 (72839)
2-35-80
8 (72839)
2-37-14
24)
Отделение Лепсы
ст. Лепсы,
ул. Толебаева, 1
8 (72843)
2-10-16
25)
Райымбекский районный отдел
с. Кеген,
ул. Момышұлы, б/н
8 (72777)
2-20-84
8 (72777)
2-20-82
8 (72777)
2-18-78
26)
Отделение Нарынкол
с. Нарынкол,
ул. Райымбека, б/н
8 (72779)
2-11-65
27)
Панфиловский районный отдел
г. Жаркент,
ул. Головацкого, б/н
8 (72831)
5-51-11
28)
Талгарский районный отдел
г. Талгар,
ул. Лермонтова, 53 «А»
8 (727)
388-11-30
8 (72774)
2-21-43
8 (72774)
2-21-33
29)
Отделение Нура
с. Нура,
ул. Школьная, 10
8 (72774)
5-80-62
30)
Талдыкорганский
городской отдел
г. Талдыкорган,
ул. Тауелсыздык, 67Б
8 (7282)
24-49-75
8 (7282)
24-40-43
31)
Текелийский городской отдел
г. Текели,
ул. Октябрьская, 7
8 (72835)
4-35-38
8 (72835)
4-35-18
32)
Уйгурский районный отдел
с. Чунджа,
ул. Касымбекова, 35
8 (72778)
2-43-35
8 (72778)
2-43-31
8 (72778)
2-43-32
Филиал РГП «ЦОН по Атырауской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Атырауской области»
г. Атырау,
проспект Сатпаева, дом 23
8 (7122)
21-34-67
1)
областной отдел
г. Атырау,
проспект Сатпаева, дом 23
8 (7122)
21-29-42
2)
городской отдел № 1
г. Атырау,
ул. Баймуханова дом 16а
8 (7122)
35-75-05
8 (7122)
35-75-30
3)
городской отдел № 2
г. Атырау, Балыкшы,
ул. Байжигитова дом 80а
8 (7122)
24-34-90
8 (7122)
24-37-89

6)
Еңбекшiқазақ аудандық бөлiмi
Есiк қ., Абай к-сi, 314А
8-72775-4-54-70
8-72775-4-54-69
7)
Шелек бөлiмшесi
Шелек ауылы, Бижанов к-сi, 100
8-72775-2-34-96
8-72775-2-34-97
8)
Ескелдi аудандық бөлiмi
Қарабұлақ к., Оразбеков к-сi, 52
8-72836-3-22-16
9)
Жамбыл аудандық бөлiмi
Ұзынағаш к., Мәжитов к-сi, 1
8-72770-2-30-90
10)
Iле аудандық бөлiмi
Өтеген батыр к. Қуат шағын ауд., Тәуелсiздiк к-сi, 25
8-727-251-74-46
8-727-251-74-47
11)
Боралдай бөлiмшесi
Боролдай ауылы, Вокзальная к-сi, 6«А»
8-72738-7-82-42
12)
Қараой бөлiмшесi
Қараой ауылы, Тыңдала к-сi, 9
8-7275-24-88-10
13)
Ақши бөлiмшесi
Ақши ауылы, Қонаев к-сi, 29
14)
Қарасай аудандық бөлiмi
Қаскелен қ., Жанғозин к-сi, 38
8-72771-2-56-86
8-72771-2-56-96
15)
Тау-Самалы бөлiмшесi
Тау Самалы к., Рысқұлов к-сi, 129
8-727-391-38-58
16)
Шамалған бөлiмшесi
Шамалған станциясы, Қонаев к-сi, 1«В»
8-7272-93-66-33
17)
Қаратал аудандық бөлiмi
Үштөбе қ., Абылай хан к-сi, 22
8-72834-2-02-07
8-72834-2-20-92
18)
Кербұлақ аудандық бөлiмi
Сарыөзек қ., Момышұлы к-сi, н/ж
8-72840-3-25-88
19)
Қоғалы бөлiмшесi
Қоғалы к., Желтоқсан
к-сi, 45
8-72842-9-10-59
20)
Көксу аудандық бөлiмi
Балпық би к., Измайлов к-сi, 10
8-72838-2-16-19
8-72838-2-16-18
21)
Капшағай қалалық бөлiмi
Қапшағай қ., Қонаев
к-сi, 41
8-72772-4-79-61
8-72772-4-79-60
22)
Шеңгелдi бөлiмшесi
Шеңгелдi ауылы, Сейфуллин к-сi, 34
8-72772-7-11-94
23)
Сарқан аудандық бөлiмi
Сарқан қ., Жамбыл к-сi, н/ж
8-72839-2-35-80
8-72839-2-37-14
24)
Лепсi бөлiмшесi
Лепсi станциясы, Төлебаев к-сі, 1
8-72843-2-10-16
25)
Райымбек аудандық бөлiмi
Кеген ауылы, Момышұлы к-сi, н/ж
8-72777-2-20-84
8-72777-2-20-82
8-72777-2-18-78
26)
Нарынқол бөлiмшесi
Нарынқол ауылы, Райымбек к-сi, н/ж
8-72779-2-11-65
27)
Панфилов аудандық бөлiмi
Жаркент қ., Головацкий к-сi, н/ж
8-72831-5-51-11
28)
Талғар аудандық бөлiмi
Талғар қ., Лермонтов
к-сi, 53«А»
8-727-3-11-30
8-72774-2-21-43
8-72774-2-21-33
29)
Нұра бөлiмшесi
Нұра ауылы, Школьная к-сi, 10
8-72774-5-80-62
30)
Талдықорған қалалық бөлiмi
Талдықорған қ., Тәуелсiздiк к-сi, 67Б
8-7282-24-49-75
8-7282-24-40-43
31)
Текелi қалалық бөлiмi
Текелi қ., Октябрьская
к-сi, 7
8-72835-4-35-38
8-72835-4-35-18
32)
Ұйғыр аудандық бөлiмi
Шонжы ауылы, Қасымбеков к-сi, 35
8-72778-2-43-35
8-72778-2-43-31
8-72778-2-43-32
«Атырау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Атырау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Атырау қ., Сәтпаев даңғ., 23
8-7122-21-34-67
1)
Облыстық бөлiм
Атырау қ., Сәтпаев даңғ. 23
8-7122-21-29-42
2)
№1 қалалық бөлiм
Атырау қ., Баймұқанов к-сi, 16а
8-7122-35-75-05
8-7122-35-75-30
3)
№2 қалалық бөлiмi
Атырау қ., Балықшы, Байжiгiтов к-сi, 80а
8-7122-24-34-90
8-7122-24-37-89

4)
Индерский районный отдел
Атырауская область, Индерский район,
пос. Индерборский, ул. Мендыгалиева, 30
8 (71234)
2-12-96
8 (71234)
2-18-38
5)
Махамбетский районный отдел
Атырауская область, Махамбетский район,
с. Махамбет, ул. Абая, дом 10
8 (71236)
2-24-96
8 (71236)
2-15-25
6)
Кызылкогинский районный отдел
Атырауская область, Кызылкугинский район,
с. Миялы, ул. Абая, дом 1
8 (71238)
2-20-46
8 (71238)
2-20-27
7)
Жылыойский районный отдел
Атырауская область, Жылыойский район,
г. Кульсары, ул. Бейбитшилик, 8
8 (71237)
5-03-54
8 (71237)
5-01-28
8)
Курмангазинский районный отдел
Атырауская область, Курмангазинский район,
с. Ганюшкино, ул. Есболаев, 66а
8 (71233)
2-05-13
8 (71233)
2-07-14
9)
Макатский районный отдел
Атырауская область, Макатский район,
п. Макат, ул. Центральная, 2
8 (71239)
3-22-97
8 (71239)
3-22-96
10)
Исатайский районный отдел
Атырауская область, Исатайский район,
с. Аккыстау, ул. Егеменды Казахстан, дом 9
8 (71231)
2-16-70
8 (71231)
2-16-69
Филиал РГП «ЦОН по Восточно-Казахстанской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Восточно-Казахстанской области»
г. Усть-Каменогорск,
ул. Белинского 37а
8 (7232)
78-42-36
8 (7232)
28-94-67
1)
Усть-Каменогорский городской отдел № 1
г. Усть-Каменогорск, пр. Сатпаева 20/1
8 (7232)
60-39-22
2)
Усть-Каменогорский городской отдел № 2
г. Усть-Каменогорск,
ул. Казахстан 99/1
8 (7232)
57-83-88
8 (7232)
22-81-37
3)
Глубоковский районный отдел
Глубоковский район, п. Глубокое,
ул. Поповича, 22
8 (72331)
2-23-35
4)
Зайсанский городской отдел
Зайсанский район,
г. Зайсан, ул. Жангельдина, 52а
8 (72340)
2-67-81
5)
Зыряновский районный отдел
Зыряновский район, г. Зыряновск,
ул. Стахановская, 39
8 (72335)
6-02-39
6)
Катон-Карагайский районный отдел
Катон-Карагайский район,
с. Улкен–Нарын, ул. Абылайхана, 96
8 (72341)
2-23-60
7)
Курчумский районный отдел
Курчумский район,
с. Курчум, ул. Б. Момышулы, 77
8 (72339)
2-13-10
8)
Риддерский районный отдел
г. Риддер, ул. Семипалатинская, 12
8 (72336)
4-62-62
9)
Тарбагатайский районный отдел
Тарбагатайский район,
с. Аксуат, ул. Абылайхана, 23
8 (72346)
2-24-96
10)
Уланский районный отдел
Уланский район,
п. Молодежный дом 9
8 (72338)
2-78-96
11)
Шемонаихинский городской отдел
Шемонаихинский район,
г. Шемонайха 3-микрорайон 12
8 (72332)
3-41-00
12)
Семейский городской отдел
г. Семей, 408 квартал, 21
8 (7222)
33-57-97
8 (7222)
33-55-93
13)
Семейский городской отдел № 2
г. Семей, ул. Найманбаева 161А
8 (7222)
52-69-29
14)
Абайский районный отдел
Абайский район,
с. Карауыл, ул. Кунанбаева, 12
8 (72252)
2-22-64
15)
Аягозский городской отдел
Аягозский район,
г. Аягоз, ул. Дуйсенова, 84
8 (72237)
5-24-32
16)
Бескарагайский районный отдел
Бескарагайский район,
с. Бескарагай,
ул. Пушкина, 2А
8 (72236)
9-06-30

4)
Индер аудандық бөлiмi
Индер ауд., Индербор к., Меңдiғалиев к-сi, 30
8-71234-2-12-96
8-71234-2-18-38
5)
Махамбет аудандық бөлiмi
Махамбет ауд., Махамбет ауылы, Абай к-сi, 10
8-71236-2-24-96
8-71236-2-15-25
6)
Қызылқоға аудандық бөлiмi
Қызылқоға ауд., Миялы ауылы, Абай к-сi, 1
8-71238-2-20-46
8-71238-2-20-27
7)
Жылыой аудандық бөлiмi
Жылыой ауд., Құлсары қ., Бейбiтшiлiк к-сi, 8
8-71237-5-03-54
8-71237-5-01-28
8)
Құрманғазы аудандық бөлiмi
Құрманғазы ауд., Ганюшкино ауылы, Есболаев к-сi, 66а
8-71233-2-05-13
8-71233-2-07-14
9)
Мақат аудандық бөлiмi
Мақат ауд., Центральная к-сi, 2
8-71239-3-22-97
8-71239-3-22-96
10)
Исатай аудандық бөлiмi
Исатай ауд., Аққыстау ауылы, Егемендi Қазақстан к-сi, 9
8-71231-2-16-70
8-71231-2-16-69
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Өскемен қ., Белинский к-сi, 37а
8-7232-78-42-36
8-7232-28-94-67
1)
№ 1 Өскемен қалалық бөлiмi
Өскемен қ., Сәтпаев даңғ., 20/1
8-7232-60-39-22
2)
№ 2 Өскемен қалалық бөлiмi
Өскемен қ., Қазақстан
к-сi, 99/1
8-7232-57-83-88
8-7232-22-81-37
3)
Глубокое аудандық бөлiмi
Глубокое ауд., Глубокое к-сi, Попович к-сi, 22
8-72331-2-23-35
4)
Зайсан қалалық бөлiмi
Зайсан ауд., Зайсан қ., Жангелдин к-сi, 52а
8-72340-2-67-81
5)
Зырян аудандық бөлiмi
Зырян ауд., Зырян қ., Стахановская к-сi, 39
8-72335-6-02-39
6)
Катонқарағай аудандық бөлiмi
Катонқарағай ауд., Үлкен Нарын ауылы, Абылайхан к-сi, 96
8-72341-2-23-60
7)
Күршiм аудандық бөлiмi
Күршiм ауд. Күршiм ауылы, Б. Момышұлы
к-сi, 77
8-72339-2-13-10
8)
Риддер аудандық бөлiмi
Риддер қ. Семипалатинская к-сi, 12
8-72336-4-62-62
9)
Тарбағатай аудандық бөлiмi
Тарбағатай ауд., Ақсуат ауылы, Абылайхан к-сi, 23
8-72346-2-24-96
10)
Ұлан аудандық бөлiмi
Ұлан ауд., Молодежный к., 9
8-72338-2-78-96
11)
Шемонаиха қалалық бөлiмi
Шемонаиха ауд., Шемонаиха қ., 3 шағын ауд., 12
8-72332-3-41-00
12)
Семей қалалық бөлiмi
Семей қ., 408 орам, 21
8-7222-33-57-97
13)
№ 2 Семей қалалық бөлiмi
Семей қ., Найманбаев
к-сi, 161А
8-7222-52-69-29
14)
Абай аудандық бөлiмi
Абай ауд., Қарауыл ауылы, Құнанбаев к-сi, 12
8-72252-2-22-64
15)
Аягөз аудандық бөлiмi
Аягөз ауд., Аягөз қ., Дүйсенов к-сi, 84
8-72237-5-24-32
16)
Бесқарағай аудандық бөлiмi
Бесқарағай ауд., Бесқарағай ауылы, Пушкин к-сi, 2А
8-72236-9-06-30

17)
Бородулихинский районный отдел
Бородулихинский район,
с. Бородулиха, ул. Молодежная, 25
8 (72351)
2-20-48
18)
Жарминский районный отдел
Жарминский район,
с. Калбатау, ул. Достык, 98
8 (72347)
6-54-00
19)
Курчатовский районный
отдел
Курчатовский район,
г. Курчатов, ул. Абая,12
8 (72251)
2-21-66
20)
Кокпектинский
районный отдел
Кокпектинский район,
с. Кокпекты, ул. Шериаздана, 38
8 (72348)
2-21-71
21)
Урджарский районный
отдел
Урджарский район,
с. Урджар, ул. Абылай-хана 116
8 (72230)
2-19-85
Филиал РГП «ЦОН по Жамбылской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Жамбылской области»
г. Тараз пр. Абая 232
8 (7262)
56-90-01
8 (7262)
46-00-28
1)
Таразский городской отдел
г. Тараз, ул. К. Койгелды, № 158 «а»
8 (7262)
43-84-21
2)
отдел № 1
г. Тараз, ул. Сатпаева, 1 «б»
8 (7262)
56-90-27
3)
отдел № 2
г. Тараз, мкр. Талас, 2
8 (72622)
6-17-78
4)
отдел № 3
г. Тараз пр. Абая, 232
8 (7262)
56-90-04
5)
Байзакский районный отдел
с. Сарыкемер,
ул. Медеуова, 33
8 (72637)
2-28-04
6)
Жамбылский районный отдел
с. Аса, ул. Абая, 127
8 (72633)
2-11-99
7)
Жуалынский районный отдел
с. Б. Момышулы, ул.
Сауранбекулы, 49
8 (72635)
5-02-46
8)
Кордайский районный отдел
с. Кордай, ул. Домалак анна, 215
8 (72636)
2-13-52
9)
Меркенский районный отдел
с. Мерке, ул. Исмаилова, 232
8 (72632)
4-42-54
10)
Мойынкумский районный отдел
с. Мойынкум,
ул. Рыскулбекова, 215
8 (72642)
2-47-93
11)
Сарысуский районный отдел
г. Жанатас, ул. Жибек жолы, 1
8 (72634)
6-33-00
12)
Таласский районный отдел
г. Каратау,
ул. Молдагулова, 51
8 (72644)
6-33-93
13)
Отдел Т. Рыскуловского района
с. Кулан, ул. Жибек жолы, 71
8 (72631)
2-18-10
14)
Шуский районный отдел
г. Шу,
ул. Автобазовская, 1
8 (72643)
2-17-97

17)
Бородулиха аудандық бөлiмi
Бородулиха ауд., Бородулиха ауылы, Молодежная к-сi, 25
8-72351-2-20-48
18)
Жарма аудандық бөлiмi
Жарма ауд., Қалбатау ауылы, Достық к-сi, 98
8-72347-6-54-00
19)
Курчатов аудандық бөлiмi
Курчатов ауд., Курчатов қ., Абай к-сi, 12
8-72251-2-21-66
20)
Көкпектi аудандық бөлiмi
Көкпектi ауд., Көкпектi ауылы, Шериаздан к-сi, 38
8-72348-2-21-71
21)
Үржар аудандық бөлiмi
Үржар ауд., Үржар ауылы, Абылайхан к-сi, 116
8-72230-2-19-85
«Жамбыл облысы бойынша ХҚО» РМК филалы
1.
«Жамбыл облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Тараз қ., Абай даңғ., 232
8-7262-56-90-01
8-7262-46-00-28
1)
Тараз қалалық бөлiмi
Тараз қ., К. Қойгелдi
к-сi, 158«а»
8-7262-43-84-21
2)
№ 1 бөлiм
Тараз қ., Сәтпаев к-сi, 1«б»
8-7262-56-90-27
3)
№ 2 бөлiм
Тараз қ., Талас шағын ауд., 2
8-72622-6-17-78
4)
№ 3 бөлiм
Тараз қ., Абай даңғ., 232
8-7262-56-90-04
5)
Байзақ аудандық бөлiмi
Сарыкемер ауылы, Медеуов к-сi, 33
8-72637-2-28-04
6)
Жамбыл аудандық бөлiмi
Аса ауылы, Абай к-сi, 127
8-72633-2-11-99
7)
Жуалы аудандық бөлiмi
Б.Момышұлы ауылы, Сауранбекұлы к-сi, 49
8-72635-5-02-46
8)
Қордай аудандық бөлiмi
Қордай ауылы, Домалақ ана к-сi, 215
8-72636-2-13-52
9)
Мерке аудандық бөлiмi
Мерке ауылы, Исмаилов к-сi, 232
8-72632-4-42-54
10)
Мойынқұм аудандық бөлiмi
Мойынқұм ауылы, Рысқұлбеков к-сi, 215
8-72642-2-47-93
11)
Сарысу аудандық бөлiмi
Жаңатас қ., Жiбек жолы к-сi, 1
8-72634-6-33-00
12)
Талас аудандық бөлiмi
Қаратау қ., Молдағұлова к-сi, 51
8-72644-6-33-93
13)
Т. Рысқұлов аудандық бөлiмi
Құдан ауылы, Жiбек жолы, 71
8-72631-2-18-10
14)
Шу аудандық бөлiмi
Шу қ., Автобазовская
к-сi, 1
8-72643-2-17-97

1)
городской отдел № 1
ул. Ержанова 47/3
8 (7212)
33-13-10
2)
городской отдел № 2
Ул. Чкалова 7
8 (7212)
41-03-92
3)
городской отдел № 3
ул. Муканова 5
8 (7212)
77-26-57
4)
городской отдел № 4
ул. Архитектурная 8
8 (7212)
45-71-01
5)
городской отдел № 5
21 мкр. дом 6/7
8 (7212)
32-92-51
6)
городской отдел № 6
ул. Серова,73
8 (7212)
93-16-94
7)
отдел № 1 г. Темиртау
ул. Блюхера, 23
8 (7213)
44-67-45
8)
отдел № 2 г. Темиртау
пр. Республики,128
8 (7213)
99-79-96
9)
Абайский районный отдел № 1
г. Абай ул. Абая, 54
8 (72131)
4-77-07
10)
Абайский районный отдел № 2
г. Абай, п. Топар, ул. Казыбек би, 3
8 (72153)
3-04-46
11)
отдел г. Сарань
г. Сарань ул. Жамбыла, 85
8 (72137)
4-25-26
12)
отдел № 1 г. Шахтинск
г. Шахтинск проспект А.
Кунанбаева 65Б
8 (72156)
5-21-25
13)
отдел № 2 г. Шахтинск
г. Шахтинск п. Шахан
Квартал 10/16 д. 16
8 (72156)
3-20-99
14)
Осакаровский районный отдел № 1
п. Осакаровка ул. Пристационная, 12
8 (72149)
4-32-62
15)
Осакаровский районный отдел № 2
р-н Осакаровка п. Молодежный ул. Абая 13
8 (72148)
2-22-46
16)
отдел г.Сатпаев
г. Сатпаев проспект Сатпаева, 111
8 (71063)
4-03-47
17)
отдел г. Балхаш
г. Балхаш ул.
Бокейхана20а
8 (71036)
6-83-37
18)
Шетский районный отдел
село Аксу – Аюлы, ул. Жапакова, 23/1
п. Агадырь, ул. Тәуелсiз Қазақстан, 4
8 (71031)2-21-88
19)
отдел г. Жезказган
г. Жезказган Б. Момышулы, 9
8 (7102)
73-81-09
20)
Жанааркинский районный отдел
Жанааркинский район,
ул. А. Оспанова, 40 п. Атасу
8 (71030)
2-69-09
21)
отдел г. Каражал
г. Каражал, ул. Ленина,
18
8 (71032)
2-70-21
22)
отдел г. Приозерск
г. Приозерск,
ул. Балхашская 7
8(71039)5-27-37
23)
Бухар-жырауский районный отдел № 1
Бухар-Жырауский район,
ул. Абылай хана, 37 п. Ботакара
8(72154)2-23-73
24)
Бухар-жырауский районный отдел № 2
Бухар-Жырауский район,
ул. Мира 24
8 (72138)
3-15-62
25)
Актогайский районный отдел № 1
п. Актогай, ул. Бокейхана, 10 п. Актогай
8 (71037)
2-11-05
26)
Актогайский районный отдел № 2
п. Сары-шаган ул. Абая 12
8 (71038)
22-3- 39
27)
Нуринский районный отдел
п. Киевка, ул. Сулейменовых, 2
8(721-44)
2-11-11
28)
Улытауский районный отдел
Улытауский район
ул. Амангельды 29а п. Улытау
8 (71035)
2-13-06
29)
Каркаралинский
районный отдел
г. Каркаралинск, ул. Аубакирова, 21
8 (72146)
3-17-03
Филиал РГП «ЦОН по Костанайской области»
1
Филиал РГП «ЦОН по Костанайской области»
Костанайская область
г. Костанай ул. Тарана д. 114
8 (7142)
53-44-84
8 (7142)
53-25-56
1)
Костанайский городской отдел
Костанайская область
г. Костанай ул. Гашика д. 14
8 (7142)
26-45-51
2)
Алтынсаринский отдел
Костанайская область,
п. Силантьевка, ул. Ленина, 51
8 (71445)
21-5-28
8 (71445)
21-5-29
3)
Амангельдинский отдел
Костанайская область,
с. Амангельды, ул. Майлина, 27/7
8 (71440)
21-2-55
8 (71440)
21-2-69

1)
№ 1 қалалық бөлiм
Қарағанды қ., Ержанов к-сi, 47/3
8-7212-33-13-10
2)
№ 2 қалалық бөлiм
Қарағанды қ., Чкалов
к-сi, 7
8-7212-41-03-92
3)
№ 3 қалалық бөлiм
Қарағанды қ., Мұқанов к-сi, 5
8-7212-77-26-57
4)
№ 4 қалалық бөлiм
Қарағанды қ., Архитектурная к-сi, 8
8-7212-45-71-01
5)
№ 5 қалалық бөлiм
Қарағанды қ., 21 шағын ауд., 6/7
8-7212-32-92-51
6)
№ 6 қалалық бөлiм
Қарағанды қ., Серов к-сi, 73
8-7212-93-16-94
7)
Темiртау қаласының № 1 бөлiмi
Темiртау қ., Блюхер к-сi, 23
8-7213-44-67-45
8)
Темiртау қаласының № 2 бөлiмi
Темiртау қ., Республика даңғ., 128
8-7213-99-79-96
9)
№ 1 Абай аудандық бөлiмi
Абай қ., Абай к-сi, 54
8-72131-4-77-07
10)
№ 2 Абай аудандық бөлiмi
Абай ауд., Топар к., Қазыбек би к-сi, 3
8-72153-3-04-46
11)
Саран қаласының бөлiмi
Саран қ., Жамбыл к-сi, 85
8-72137-4-25-26
12)
Шахтинск қаласының № 1 бөлiмi
Шахтинск қ., Абай Құнанбаев даңғ. 65Б
8-72156-5-21-25
13)
Шахтинск қаласының № 2 бөлiмi
Шахан к., 10/16 орам, 6
8-72156-3-20-99
14)
Осакаров ауданының № 1 бөлiмi
Осакаров к., Пристационная к-сi, 12
8-72149-4-32-62
15)
Осакаров ауданының № 2 бөлiмi
Осакаров ауд., Молодежный ауылы, Абай к-сi, 13
8-72148-2-22-46
16)
Сәтпаев қаласының бөлiмi
Сәтпаев қ., Сәтпаев даңғ., 111
8-71063-4-03-47
17)
Балқаш қаласының бөлiмi
Балқаш қ., Бөкейхан
к-сi, 20а
8-71036-6-83-37
18)
Шет аудандық бөлiмi
Ақсу-Аюлы ауылы, Жапақов к-сi, 23/1
8-71031-2-21-88
19)
Жезқазған қаласының бөлiмi
Жезқазған қ.,
Б. Момышұлы к-сi, 9
8-7102-73-81-09
20)
Жаңаарқа аудандық бөлiмi
Жаңаарқа ауд., Атасу к., А. Оспанов к-сi, 40
8-71030-2-69-09
21)
Қаражал қаласының бөлiмi
Қаражал қ., Ленин к-сi, 18
8-71032-2-70-21
22)
Приозерск қаласының бөлiмi
Приозерск қ., Балқаш
к-сi, 7
8-71039-5-27-37
23)
№ 1 Бұхар жырау аудандық бөлiмi
Бұхар жырау ауд., Ботақара к., Абылайхан к-сi, 37
8-72154-2-23-73
24)
№ 2 Бұхар жырау аудандық бөлiмi
Бұхар жырау ауд., Мир к-сi, 24
8-72138-3-15-62
25)
№ 1 Ақтоғай аудандық бөлiмi
Ақтоғай к., Бөкейхан
к-сi
8-71037-2-11-05
26)
№ 2 Ақтоғай аудандық бөлiмi
Сары-Шаған к., Абай
к-сi, 12
8-71038-22-3- 39
27)
Нұра аудандық бөлiмi
Киевка к., Сүлейменовтер к-сi, 2
8-721-44-2-11-11
28)
Ұлытау аудандық бөлiмi
Ұлытау ауд., Ұлытау к., Амангелдi к-сi, 29а
8-71035-2-13-06
29)
Қарқаралы аудандық бөлiмi
Қарқаралы қ., Әубәкiров к-сi, 21
8-72146-3-17-03
«Қостанай облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1
«Қостанай облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Қостанай қ., Таран к-сi, 114
8-7142-53-44-84
8-7142-53-25-56
1)
Қостанай қалалық бөлiмi
Қостанай қ., Гашик к-сi, 14
8-7142-26-45-51
2)
Алтынсарин бөлiмi
Силантьевка к., Ленин
к-сi, 51
8-71445-21-5-28
8-71445-21-5-29
3)
Амангелдi бөлiмi
Амангелдi ауылы, Майлин к-сi, 27/7
8-71440-21-2-55
8-71440-21-2-69

4)
Аркалыкский отдел
Костанайская область,
г. Аркалык, ул. Абая, 62
8 (71430)
75-6-87
8 (71430)
75-6-86
5)
Аулиекольский отдел
Костанайская область,
с. Аулиеколь, ул. Ленина, 32
8 (71453)
21-8-31
8 (71453)
21-9-02
6)
Денисовский отдел
Костанайская область,
с. Денисовка, ул. Советская, 13
8 (71434)
22-0-30
8 (71434)
92-7-16
7)
Жангельдинский отдел
Костанайская область
Жангельдинский р-он,
с. Торай, ул. 8 марта 37
8 (71439)
22-0-05
8 (71439)
21-5-85
8)
Житикаринский отдел
Костанайская область
г. Житикара, ул. Ленина д. 108
8 (71435)
28-2-83
8 (71435)
28-2-00
9)
Камыстинский отдел
Костанайская область,Камыстинский р-он,
с. Камысты, ул. Ержанова д. 66
8 (71437)
22-2-76
8 (71437)
22-2-75
10)
Карабалыкский отдел
Костанайская область Карабалыкский р-он,
п. Карабалык, ул. Космонавтов д.16
8 (71441)
32-9-61
8 (71441)
32-5-02
11)
Карасуский отдел
Костанайская область,
Карасуский р-он,
с. Карасу,
ул. Комсомольская д.24
8 (71452)
22-1-47
8 (71452)
21-9-69
12)
Лисаковский отдел
Костанайская область,
г. Лисаковск, микрорайон № 4, д. 25
8 (71433)
32-0-90
8 (71433)
35-3-89
13)
Мендыкаринский отдел
Костанайская область Мендыкаринский р-он,
с. Боровское, ул. Королева д. 4А
8 (714-43)
22-4-60
14)
Наурзумский отдел
Костанайская область,
Наурзумский р-он,
п. Караменды, ул. Шакшак Жанибека д. 5
8 (714-54)
21-0-53
8 (714-54)
21-0-15
15)
Рудненский отдел № 1
Костанайская область,
г. Рудный,
пр. Космонавтов, д. 12
8 (714-31)
49-8-02
16)
Рудненский отдел № 2
Костанайская область,
г. Рудный,
ул. Корчагина, д. 76
8 (71431)
90-0-38
8 (71431)
98-9-47
17)
Сарыкольский отдел
Костанайская область,
Сарыкольский р-он,
п. Сарыколь, ул. Ленина 104
8 (71451)
21-3-21
8 (71451)
21-2-09
18)
Тарановский отдел
Костанайская область,
Тарановский р-он,
с. Тарановское, ул. Калинина, 93
8 (71436)
36-5-89
8 (71436)
37-4-52
19)
Узункольский отдел
Костанайская область,
Узункольский р-он,
с. Узынколь, ул. Абая, 79
8 (71444)
21-5-67
8 (71444)
21-1-62
20)
Федоровский отдел
Костанайская область,
Федоровский р-он,
с. Федоровка, ул. Красноармейская 56
8 (71442)
22-5-18
8 (71442)
23-2-83
21)
Отдел Костанайского района
Костанайская область,
Костанайский р-он,
п. Затабольск, ул. Калинина, 53
8 (71455)
24-3-15
8 (71455)
24-3-16
Филиал РГП «ЦОН по Кызылординской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по
Кызылординской
области»
Кызылординская область
г. Кызылорда ул.
Г. Муратбаева 2Е
8 (7242)
23-07-16
1)
городской отдел № 1
г. Кызылорда,
пос. Тасбогет,
ул. Амангельды б/н
8 (7242)
21-66-64
2)
городской отдел № 2
г. Кызылорда,
ул. Жанкожа батыр, 82
8 (7242)
25-60-57
3)
городской отдел № 3
г. Кызылорда,
мкр. Шугыла, 45
8 (7242)
24-86-11
4)
городской отдел № 4
г. Кызылорда,
мкр. Акмешит, 1б
8 (7242)
22-48-27
5)
Байконырский
городской отдел
Кызылординская область
город Байконыр,
ул. Максимова № 17а
8 (3362)
27-54-81

4)
Арқалық бөлiмi
Арқалық қ., Абай к-сi, 62
8-71430-75-6-87
8-71430-75-6-86
5)
Әулиекөл бөлiмi
Әулиекөл ауылы, Ленин к-сi, 32
8-71453-21-8-31
8-71453-21-9-02
6)
Денисов бөлiмi
Денисовка ауылы, Советская к-сi, 13
8-71434-22-0-30
8-71434-92-7-16
7)
Жангелдин бөлiмi
Жангелдин ауд., Торғай ауылы, 8 март к-сi, 37
8-71439-22-0-05
8-71439-21-5-85
8)
Жiтiқара бөлiмi
Жiтiқара қ., Ленин к-сi, 108
8-71435-28-2-83
8-71435-28-2-00
9)
Қамысты бөлiмi
Қамысты ауд., Қамысты ауылы, Ержанов к-сi, 66
8-71437-22-2-76
8-71437-22-2-75
10)
Қарабалық бөлiмi
Қарабалық ауд., Қарабалық к., Космонавтов к-сi, 16
8-71441-32-9-61
8-71441-32-5-02
11)
Қарасу бөлiмi
Қарасу ауд., Қарасу ауылы, Комсомольская к-сi, 24
8-71452-22-1-47
8-71452-21-9-69
12)
Лисаковск бөлiмi
Лисоковск қ., 4 шағын ауд., 25
8-71433-32-0-90
8-71433-35-3-89
13)
Меңдiқара бөлiмi
Меңдiқара ауд., Боровское ауылы, Королев к-сi, 4А
8-714-43-22-4-60
14)
Наурызым бөлiмi
Наурызым ауд., Қарамеңдi к., Шақшақ Жәнiбек к-сi, 5
8-714-54-21-0-53
8-714-54-21-0-15
15)
№ 1 Рудный бөлiмi
Рудный қ., Космонавттар к-сi, 12
8-714-31-49-8-02
16)
№ 2 Рудный бөлiмi
Рудный қ., Корчагин
к-сi, 76
8-71431-90-0-38
8-71431-98-9-47
17)
Сарыкөл бөлiмi
Сарыкөл ауд., Сарыкөл к., Ленин к-сi, 104
8-71451-21-3-21
8-71451-21-2-09
18)
Таран бөлiмi
Таран ауд., Таран ауылы, Калинин к-сi, 93
8-71436-36-5-89
8-71436-37-4-52
19)
Ұзынкөл бөлiмi
Ұзынкөл ауд., Ұзынкөл ауылы, Абай к-сi, 79
8-71444-21-5-67
8-71444-21-1-62
20)
Федоров бөлiмi
Федоров ауд., Федоровка ауылы, Красноармейская к-сi, 56
8-71442-22-5-18
8-71442-23-2-83
21)
Қостанай аудандық бөлiмi
Қостанай ауд., Затабольск к., Калинин к-сi, 53
8-71455-24-3-15
8-71455-24-3-16
«Қызылорда облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Қызылорда облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Қызылорда қ,
Ғ. Мұратбаев к-сi, 2Е
8-7242-23-07-16
1)
№ 1 қалалық бөлiмi
Тасбөгет к., Амангелдi к-сi, н/ж
8-7242-21-66-64
2)
№ 2 қалалық бөлiмi
Қызылорда қ., Жанқожа батыр к-сi, 82
8-7242-25-60-57
3)
№ 3 қалалық бөлiмi
Қызылорда қ., Шұғыла шағын ауд., 45
8-7242-24-86-11
4)
№ 4 қалалық бөлiмi
Қызылорда қ., Ақмешiт шағын ауд., 1б
8-7242-22-48-27
5)
Байқоңыр қалалық бөлiмi
Байқоңыр қ., Максимов к-сi, 17а
8-3362-27-54-81

6)
Аральский районный отдел
Кызылординская область
г. Аральск, ул. Карасакал, б/н
8 (72433)
25-0-02
7)
Казалинский районный отдел
Кызылординская область
г. Казалинск, ул. Жанкожа батыра, б/н
8 (72438)
26-1-27
8)
Кармакшинский районный отдел
Кызылординская область
кент Жосалы, ул. Абая, б/н
8 (72437)
2-11-62
9)
Жалагашский районный отдел
Кызылординская область
кент Жалагаш, ул. Желтоксан, б/н
8 (72431)
32-3-03
10)
Сырдарьинский районный отдел
Кызылординская область
кент Теренозек, ул. Амангельди 55 «а»
8 (72436)
2-29-00
11)
Шиелинский районный отдел
Кызылординская область
кент Шиели, ул. Рыскулова, б/н
8 (72432)
4-15-59
12)
Жанакорганский районный отдел
Кызылординская область
кент Жанакорган, ул. Сыганак, б/н
8 (72435)
21-4-51
Филиал РГП «ЦОН по Мангистауской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Мангистауской области»
г. Актау, 15 мкр зд. 67 б
8 (7292)
42-23-11
8 (7292)
42-23-12
1)
Актауский городской отдел № 1
г. Актау, 15 мкр зд. 67 б
8 (7292)
42-23-17
2)
Жанаозенский городской отдел № 2
г. Жанаозен микрорайон
Оркен, зд. Дом творчества школьников
8 (72934)
5-03-90
3)
Мунайлинский районный отдел № 3
Мунайлинский район,
село Мангистау
зд. Общественных организации
8 (7292)
46-56-83
4)
Бейнеуский районный отдел № 4
село Бейнеу ул. Косай
ата зд. Центр молодежи
8 (72932)
2-55-35
4.
1)
Боранкулское отделение
№ 9 Бейнеуского района
с. Боранкул 7 аул, зд. ГУ Боранкулмадениет
8 (72932)
3-16-95
5)
Мангистауский районный
отдел № 5
село Шетпе
ул. Центральная № 15 здание Казпочта
8 (72931)
22-0-79
6)
Каракиянский районный
отдел № 6
Село Курык
ул. Валиханова дом № 15
8 (72937)
22-2-10
7)
Тупкараганский районный отдел № 7
г. Форт-Шевченко
ул. Маяулыз д. 6-д
8 (72938)
2-30-38
7.
1)
Акшукурское отделение № 10 Тупкараганского района
Село Акшукур зд. ТОО «Жайлау» ул. Уштерек № 5
8
(72938)33-28-44
8)
Жетыбайский районный отдел № 8
Пос. Жетыбай
ул. Жанакурылыс, здание № 10
8 (72935)
26-9-33
Филиал РГП «ЦОН по Павлодарской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по Павлодарской области»
г. Павлодар ул. Павлова 48
8 (7182)
33-47-35
8 (7182)
70-42-01
1)
Павлодарский городской
отдел
г. Павлодар ул. Кутузова 204
8 (7182)
34-59-04
8 (8182)
34-59-05
2)
Павлодарский городской отдел № 1
г. Павлодар
ул. Исиналиева 24
8 (7182)
32-04-67
8 (7182)
70-42-09
3)
Павлодарский районный отдел
г. Павлодар ул. Толстого 10
8 (7182)
62-92-29
8 (7182)
32-26-83
4)
Экибастузский городской отдел
г. Экибастуз ул. Машхур-Жусуп 92/2
8 (7187)
77-66-93
8 (7182)
70-42-27
5)
Аксусский городской отдел
г. Аксу ул. Ленина 10
8 (7183)
76-90-60
8 (7183)
76-91-77
6)
Актогайский районный отдел
с. Актогай Ул. Абая 72
8 (71841)
2-21-66
7)
Баянаульский районный отдел
с. Баянаул ул. Сатпаева 49
8 (71840)
9-23-65
8 (71840)
9-23-61

6)
Арал аудандық бөлiмi
Арал қ., Қарасақал к-сi, н/ж
8-72433-25-0-02
7)
Қазалы аудандық бөлiмi
Қазалы қ., Жанқожа батыр к-сi, н/ж
8-72438-26-1-27
8)
Қармақшы аудандық бөлiмi
Жосалы к., Абай к-сi, н/ж
8-72437-2-11-62
9)
Жалағаш аудандық бөлiмi
Жалағаш к., Жетоқсан
к-сi, н/ж
8-72431-32-3-03
10)
Сырдария аудандық бөлiмi
Тереңөзек к., Амангелдi к-сi, 55а
8-72436-2-29-00
11)
Шиелi аудандық бөлiмi
Шиелi к., Рысқұлов к-сi, н/ж
8-72432-4-15-59
12)
Жаңақорған аудандық бөлiмi
Жаңақорған к., Сығанақ к-сi, н/ж
8-72435-21-4-51
«Маңғыстау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Маңғыстау облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Ақтау қ., 15 шағын ауд., 67б
8-7292-42-23-11
8-7292-42-23-12
1)
№ 1 Ақтау қалалық бөлiмi
Ақтау қ., 15 шағын ауд., 67б
8-7292-42-23-17
2)
№ 2 Жаңаөзен қалалық бөлiмi
Жаңаөзен қ., Өркен шағын ауд., Оқушылардың шығармашылық үй ғимараты
8-72934-5-03-90
3)
№ 3 Мұнайлы аудандық бөлiмi
Мұнайлы ауд., Маңғыстау ауылы, Қоғамдық ұйымдар ғимараты
8-7292-46-56-83
4)
№ 4 Бейнеу аудандық бөлiмi
Бейнеу ауд., Қосай ата
к-сi, Жастар орталығының ғимараты
8-72932-2-55-35
4.1)
Бейнеу ауданының № 9 Боранқұл бөлiмшесi
Боранқұл ауылы, «Боранқұл Мәдениет» мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты
8-72932-3-16-95
5)
№ 5 Маңғыстау аудандық бөлiмi
Шетпе ауылы, Центральная к-сi, 15, Қазпочта ғимараты
8-72931-22-0-79
6)
№ 6 Қарақия аудандық бөлiмi
Құрық ауылы, Уәлиханов к-сi, 15
8-72937-22-2-10
7)
№ 7 Түпқараған аудандық бөлiмi
Форт-Шевченко қ, Маяулыз к-сi, 6
8-72938-2-30-38
7.1)
Түпқараған ауданының № 10 Ақшұқыр бөлiмшесi
Ақшұқыр ауылы, Үштерек к-сi, 5, «Жайлау» ЖШС ғимараты
8-72938-33-28-44
8)
№ 8 Жетiбай аудандық бөлiмi
Жетiбай к., Жаңақұрылыс к-сi, 10
8-72935-26-9-33
«Павлодар облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Павлодар облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Павлодар қ., Павлов к-сi, 48
8-7182-33-47-35
8-7182-70-42-01
1)
Павлодар қалалық бөлiмi
Павлодар қ., Кутузов
к-сi, 204
8-7182-34-59-04
8-8182-34-59-05
2)
№ 1 Павлодар қалалық бөлiмi
Павлодар қ., Есенәлиев к-сi, 24
8-7182-32-04-67
8-7182-70-42-09
3)
Павлодар аудандық бөлiмi
Павлодар қ., Толстой
к-сi, 10
8-7182-62-92-29
8-7182-32-26-83
4)
Екiбастұз қалалық бөлiмi
Екiбастұз қ.,
Мәшхүр-Жүсiп к-сi, 92/2
8-7187-77-66-93
8-7182-70-42-27
5)
Ақсу қалалық бөлiмi
Ақсу қ., Ленин к-сi, 10
8-7183-76-90-60
8-7183-76-91-77
6)
Ақтоғай аудандық бөлiмi
Ақтоғай ауылы, Абай
к-сi, 72
8-71841-2-21-66
7)
Баянауыл аудандық бөлiмi
Баянауыл ауылы, Сәтпаев к-сi, 49
8-71840-9-23-65
8-71840-9-23-61

8)
Железинский районный отдел
с. Железинка ул. Торайгырова 58
8 (71831)
2-25-86
9)
Щербактинский районный
отдел
с. Щербакты ул. В. Чайко 45
8 (71836)
2-34-43
8 (71836)
2-33-37
10)
Качирский районный отдел
с. Теренколь ул. Тургенова 85
8 (71833)
2-24-79
11)
Лебяжинский районный отдел
с. Акку ул. Ташимова 114
8 (71839)
2-11-07
12)
Иртышский районный отдел
с. Иртышск ул.
Исы-Байзакова 14
8 (71832)
22-91-12
8 (71832)
22-91-11
13)
Майский районный отдел
с. Майск ул. Сейфуллина 13
8 (71838)
9-21-44
14)
Успенский районный отдел
с. Успенка ул. 10 лет Независимости
8 (71834)
9-18-40
8 (71834)
9-12-51
Филиал РГП «ЦОН по Северо-Казахстанской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по
Северо-Казахстанской
области»
ул. Ауэзова 157
8 (7152)
33-12-57
1)
городской отдел
ул. Конституции
Казахстана 72
8 (7152)
33-02-26
2)
отдел по Айыртаускому
району
ул. Д. Сыздыкова 4
8 (71533)
2-01-84
3)
отдел по Акжарскому
району
ул. Победы 67
8 (71546)
2-21-08
4)
отдел по Аккайынскому
району
ул. Труда 11
8 (71532)
2-25-86
5)
отдел по Есильскому
району
ул. Ленина 6
8 (71543)
2-20-03
6)
отдел по Жамбылскому
району
ул. Переулок Горького 10 Г
8 (71544)
2-29-16
7)
отдел по району
им. Г. Мусрепова
ул. Ленина 7
8 (71535)
2-22-19
8)
отдел по Кызылжарскому
району
ул. Институтская 1 А
8 (71538)
2-17-46
9)
отдел по району
М. Жумабаева
ул. Юбилейная 62
8 (71531)
2-03-76
10)
отдел по Мамлютскому
району
ул. С. Муканова 11
8 (71541)
2-27-48
11)
отдел по Тайыншинскому
району
ул. Конституции Казахстана 208
8 (71536)
2-36-03
12)
отдел по
Тимирязевскому району
ул. Уалиханова 17
8 (71537)
2-03-02
13)
отдел по
Уалихановскому району
ул. Уалиханова 80
8 (71542)
2-28-11
14)
отдел по району Шал
акына
ул. Желтоксана 31
8 (71534)
2-73-90
Филиал РГП «ЦОН Южно-Казахстанской области»
1.
Филиал РГП «ЦОН по
Южно-Казахстанской
области»
г. Шымкент,
ул. Мадели Кожа б/н
8 (7252)
30-06-79
8 (7252)
21-09-00
1)
городской отдел № 1
г. Шымкента
г.Шымкент, ул. Мадели
Кожа б/н
8 (7252)
30-06-79
8 (7252)
99-72-76
2)
городской отдел № 2 г. Шымкента
г.Шымкент, ул, Мадели
Кожа б/н
8 (7252)
99-72-31
3)
городской отдел № 3 г.
Шымкента
г. Шымкент, ул. Оспанова № 61
8 (7252)
30-01-35
4)
городской отдел № 4
г. Шымкента
г. Шымкент,
ул. Сайрамская
8 (7252)
52-50-84
5)
городской отдел № 5 г. Шымкента
г. Шымкент, ул.
Республики 15
8 (7252)
56-52-84

8)
Железин аудандық бөлiмi
Железинка ауылы, Торайғыров к-сi, 58
8-71831-2-25-86
9)
Шарбақты аудандық бөлiмi
Шарбақты ауылы,
В. Чайко к-сi, 45
8-71836-2-34-43
8-71836-2-33-37
10)
Қашыр аудандық бөлiмi
Тереңкөл ауылы, Тургенев к-сi, 85
8-71833-2-24-79
11)
Лебяжi аудандық бөлiмi
Аққу ауылы, Тәшiмов
к-сi, 114
8-71839-2-11-07
12)
Ертiс аудандық бөлiмi
Ертiс ауылы, Иса Байзақов к-сi, 14
8-71832-22-91-12
8-71832-22-91-11
13)
Май аудандық бөлiмi
Май ауылы, Сейфуллин к-сi, 13
8-71838-9-21-44
14)
Успенск аудандық бөлiмi
Успенка ауылы, Тәуелсiздiкке 10 жыл
к-сi
8-71834-9-18-40
8-71834-9-12-51
«Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Петропавл қ., Әуезов
к-сi, 157
8-7152-33-12-57
1)
Қалалық бөлiм
Петропавл қ., Қазақстан конституциясы к-сi, 72
8-7152-33-02-26
2)
Айыртау ауданы бойынша бөлiм
Айыртау ауд., Саумалкөл ауылы, Д.Сыздықов к-сi, 4
8-71533-2-01-84
3)
Ақжар ауданы бойынша бөлiм
Ақжар ауд., Талшық ауылы, Победа к-сi, 67
8-71546-2-21-08
4)
Аққайың ауданы бойынша бөлiм
Аққайың ауд., Смирново ауылы, Труд к-сi, 11
8-71532-2-25-86
5)
Есiл ауданы бойынша бөлiм
Есiл ауд., Явленка ауылы, Ленин к-сi, 6
8-71543-2-20-03
6)
Жамбыл ауданы бойынша бөлiм
Жамбыл ауд., Пресновка ауылы, Горкий тұйық к-сi, 10Г
8-71544-2-29-16
7)
Ғ. Мүсiрепов атындағы аудан бойынша бөлiм
Ғ. Мүсiрепов атындағы ауд., Ленин к-сi, 7
8-71535-2-22-19
8)
Қызылжар ауданы бойынша бөлiм
Қызылжар ауд., Бескөл ауылы, Институтскаяк-сi, 1А
8-71538-2-17-46
9)
М. Жұмабаев ауданы бойынша бөлiм
М. Жұмабаев ауд., Булаев қ., Юбилейнаяк-сi, 62
8-71531-2-03-76
10)
Мамлют ауданы бойынша бөлiм
Мамлютка қ., С. Мұқанов к-сi, 11
8-71541-2-27-48
11)
Тайынша ауданы бойынша бөлiм
Тайынша қ., Қазақстан Конституциясы к-сi, 208
8-71536-2-36-03
12)
Тимирязев ауданы бойынша бөлiм
Тимирязев ауд., Темирязев ауылы, Уәлиханов к-сi, 17
8-71537-2-03-02
13)
Уәлиханов ауданы бойынша бөлiм
Уалиханов ауд., Кiшкенекөл ауылы, Уәлиханов к-сi, 80
8-71542-2-28-11
14)
Шал ақын ауданы бойынша бөлiм
Шал ақын ауд., Сергеевка қ., Желтоқсан к-сi, 31
8-71534-2-73-90
«Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Шымкент қ., Мәделi Қожа к-сi, н/ж
8-7252-30-06-79
8-7252-21-09-00
1)
Шымкент қаласының № 1 қалалық бөлiмi
Шымкент қ., Мәделi Қожа к-сi, н/ж
8-7252-30-06-79
8-7252-99-72-76
2)
Шымкент қаласының № 2 қалалық бөлiмi
Шымкент қ., Мәделi Қожа к-сi, н/ж
8-7252-99-72-31
3)
Шымкент қаласының № 3 қалалық бөлiмi
Шымкент қ, Оспанов к-сi, 61
8-7252-30-01-35
4)
Шымкент қаласының № 4 қалалық бөлiмi
Шымкент қ., Сайрам к-сi
8-7252-52-50-84
5)
Шымкент қаласының № 5 қалалық бөлiмi
Шымкент қ., Республика к-сi, 15
8-7252-56-52-84

6)
Арысский городской
отдел
г. Арыс ул. Ергөбек
б/н.
8 (72540)
2-31-18
7)
Байдибекский районный
отдел
С. Шаян ул. Мынбулак б/н
8 (72548)
21-443
8)
Кентауский городской
отдел
г. Кентау ул. Абылай хан, № 10
8 (72536)
36-456
9)
Казыгуртский районный
отдел
С. Казыгурт ул.
Конаева, б/н
8 (72539)
22-757
10)
Мактаральский районный
отдел
Г. Жетисай ул.
Жайшыбекова б/н
8 (72534)
61-343
11)
Отырарский районный
отдел
С. Шауилдир проспект
Жибек-жолы б/н
8 (72544)
22-616
12)
Ордабасинский районный
отдел
С. Темирлан
ул. Кажымухан б/н.
8 (72530)
22-670
13)
Туркестанский
городской отдел
г. Туркестан ул. Тылеулы
мынбасы б/н
8 (72533)
41679
14)
Толебийский районный
отдел
г. Ленгер ул. Толе-би б/н
8 (72547)
61-90-56
15)
Тулькубасский районный
отдел
С. Тулькубас
ул. Т. Рыскулова 189
8 (72538)
52-709
16)
Сайрамский районный
отдел
С. Аксукент
ул. Кыстаубаев. б/н
8 (72531)
77-079
17)
Созакский районный
отдел
С. Шолаккорган
ул. Кожанова б/н
8 (72546)
43-329
18)
Сарыагашский районный
отдел
С. Сарыагаш ул. Шораулы б/н
8 (72537)
27-020
19)
Абайский сельский
отдел
С Абай ул. А. Жылкышиева б/н
8 (72532)
31-629
20)
Шардаринский районный
отдел
Г. Шардара тупик Шардара б/н
8 (72535)
21-583
Филиал РГП «ЦОН по городу Алматы»
1.
Филиал РГП «ЦОН по г.
Алматы»
ул. Джандосова, 51
8 (727)
247-16-28
1)
отдел Ауэзовского
района
ул. Джандосова, 51
8 (727)
247-16-27
2)
отдел Алмалинского
района
ул. Богенбай батыра,
221
8 (727)
378-09-09
3)
отдел Алатауского
района
мкр-н: Шанырак-2, ул.
Жанкожа батыра, 24
8 (727)
395-36-10
4)
отдел Бостандыкского
района
мкр-н: Алмагуль 9а
8 (727)
396-37-00
5)
отдел Жетысуского
района
ул. Толе би, 155
8 (727)
330-72-43
6)
отдел Медеуского
района
ул. Маркова, 44
8 (727)
239-65-52
7)
отдел Турксибского
района
ул. Рихарда Зорге, 9
8 (727)
234-09-74
Филиал РГП «ЦОН по г. Астана»
1.
Филиал РГП «Центр
обслуживания населения
по городу Астана»
пр. Республики, 12/2
8 (7172)
57-07-74
1)
отдел по Алматинскому
району
ул. Мирзояна д.25
8(7172)
61-84-11
отделение № 1
пр. Республики д. 12/2
8 (7172)
32-80-10
отделение № 2
ул. Абая д. 53
8 (7172)
21-10-27
отделение № 3
пос. Железнодорожный,
ул. Актасты д.20
8 (7172)
94-71-80
2)
отдел по
Сарыаркинскому району
пр. Республики д.43
8 (7172)
32-46-97
отделение «Тлендиева»
пр. Богенбая д.6а
8 (7172)
94-99-96
отделение «Ақжайық»
ул. Есенберлина 16/2 (в
здании АО «Темiрбанк»)
8 (7172)
59-28-33
отделение «Өндiрiс»
ул. Кеменгерұлы 6/1
8 (7172)
30-40-70
отделение «Кенесары»
пр. Сарыарка д. 12 (в
здании АО «БТА-банк»)
8 (7172)
23-79-03
отделение «Жеңiс»
пр. Жеңiс д.34
8 (7172)
31-70-37
3)
отдел по Есильскому
району
ул. Сауран 7
8 (7172)
50-13-70
отделение по
Есильскому району
пр. Кабанбай батыра
д. 5/1 вп. № 1
8(7172)
50-91-95
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии на
осуществление аудиторской
деятельности»
Таблица. Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и
эффективности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя в
последующем
году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году

6)
Арыс қалалық бөлiмi
Арыс қ., Ергөбек к-сi, н/ж
8-72540-2-31-18
7)
Байдiбек аудандық бөлiмi
Шаян ауылы, Мыңбұлақ к-сi, н/ж
8-72548-21-443
8)
Кентау қалалық бөлiмi
Кентау қ., Абылайхан к-сi, 10
8-72536-36-456
9)
Қазығұрт аудандық бөлiмi
Қазығұрт ауылы, Қонаев к-сi, н/ж
8-72539-22-757
10)
Мақтаарал аудандық бөлiмi
Жетiсай қ-сы, Жайшыбек к-сi, н/ж
8-72534-61-343
11)
Отырар аудандық бөлiмi
Шәуiлдiр ауылы, Жiбек жолы к-сi, н/ж
8-72544-22-616
12)
Ордабасы аудандық бөлiмi
Темiрлан ауылы, Қажымұқан к-сi, н/ж
8-72530-22-670
13)
Түркiстан қалалық бөлiмi
Түркiстан қ., Тiлеуұлы мыңбасы к-сi, н/ж
8-72533-41679
14)
Төлеби аудандық бөлiмi
Леңгiр қ., Төлеби к-сi, н/ж
8-72547-61-90-56
15)
Түлкiбас аудандық бөлiмi
Түлкiбас ауылы, Т. Рысқұлов к-сi, 189
8-72538-52-709
16)
Сайрам аудандық бөлiмi
Ақсукент ауылы, Қыстаубаев к-сi, н/ж
8-72531-77-079
17)
Созақ аудандық бөлiмi
Шолаққорған ауылы, Қожанов к-сi, н/ж
8-72546-43-329
18)
Сарыағаш аудандық бөлiмi
Сарыағаш ауылы, Шораұлы к-сi, н/ж
8-72537-27-020
19)
Абай ауылдық бөлiмi
Абай ауылы, Жылқышиев к-сi, н/ж
8-72532-31-629
20)
Шардара аудандық бөлiмi
Шардара қ., Шардара тұйық к-сi, н/ж
8-72535-21-583
«Алматы қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Алматы қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Жандосов к-сi, 51
8-727-247-16-28
1)
Әуезов ауданының бөлiмi
Жандосов к-сi, 51
8-727-247-16-27
2)
Алмалы ауданының бөлiмi
Бөгенбай батыр к-сi, 221
8-727-378-09-09
3)
Алатау ауданының бөлiмi
Шаңырақ-2 шағын ауд., Жанқожа батыр к-сi, 24
8-727-395-36-10
4)
Бостандық ауданының бөлiмi
Алмагүл шағын ауд., 9а
8-727-396-37-00
5)
Жетiсу ауданының бөлiмi
Төле би к-сi, 155
8-727-330-72-43
6)
Медеу ауданының бөлiмi
Марков к-сi, 44
8-727-239-65-52
7)
Түрiксиб ауданының бөлiмi
Рихард Зорге к-сi, 9
8-727-234-09-74
«Астана қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
1.
«Астана қаласы бойынша ХҚО» РМК филиалы
Республика даңғ., 12/2
8-7172-57-07-74
1)
Алматы ауданы бойынша бөлiм
Мирзоян к-сi, 25
8-7172-61-84-11
№ 1 бөлiмше
Республика даң. 12/2
8-7172-32-80-10
№ 2 бөлiмше
Абай даңғ., 53
8-7172-21-10-27
№ 3 бөлiмше
Железнодорожный к., Ақтасты к-сi, 20
8-7172-94-71-80
2)
Сарыарқа ауданы бойынша бөлiм
Республика даңғ., 43
8-7172-32-46-97
«Тiлендиев» бөлiмшесi
Бөгенбай даңғ., 6а
8-7172-94-99-96
«Ақжайық» бөлiмшесi
Есенберлин к-сi, 16/2 «Темiрбанк» АҚ ғимараты
8-7172-59-28-33
«Өндiрiс» бөлiмшесi
Кеменгерұлы к-сi, 6/1
8-7172-30-40-70
«Кенесары» бөлiмшесi
Сарыарқа даңғ., 12, «БТА-Банк» АҚ ғимаратында
8-7172-23-79-03
«Жеңiс» бөлiмшесi
Жеңiс даңғ., 34
8-7172-31-70-37
3)
Есiл ауданы бойынша бөлiм
Сауран к-сi, 7
8-7172-50-13-70
Есiл ауданы бойынша бөлiмше
Қабанбай батыр даңғ., 5/1, вп. № 1
8-7172-50-91-95
Аудиторлық қызметтi жүзеге асыруға
лицензия беру, қайта ресiмдеу,
лицензияның телнұсқасын беру»
мемлекеттiк қызмет стандартына
2-қосымша
Кесте. Сапа және тиiмдiлiк көрсеткiштерiнiң мәнi
Сапа және тиiмдiлiк көрсеткiштерi
Көрсеткiштiң нормативтiк мәнi
Көрсеткiштiң келесi жылғы нысаналы мәнi
Көрсеткiштiң есептi жылдағы ағымдағы мәнi

1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев
предоставления услуги в
установленный срок с
момента сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля)
потребителей, удовлетворенных
качеством процесса
предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля)
потребителей,
удовлетворенных
качеством и информацией
о порядке предоставления
услуги
3.2. % (доля) услуг,
информация о которых
доступна в электронном
формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля)
потребителей,
удовлетворенных
существующим
порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля)
потребителей,
удовлетворенных
вежливостью персонала

1. Уақтылылығы
1.1. Құжатты тапсырған сәттен бастап белгiленген мерзiмде қызмет көрсету жағдайларының %-ы (үлесi)
2. Сапасы
2.1. Қызметтi ұсыну үдерiсiнiң сапасына қанағаттанған тұтынушылардың %- ы (үлесi)
3. Қолжетiмдiлiк
3.1. Қызметтi ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртiбi туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесi)
3.2. Ақпаратқа электронды форматта қол жеткiзуге болатын қызметтер %-ы (үлесi)
4. Шағымдану үдерiсi
4.1. Шағымданудың қолданыстағы тәртiбiне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесi)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесi)