Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и местных исполнительных органов в сфере автомобильных дорог и внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 845 "О совершенствовании правового обеспечения дорожного хозяйства" и от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года № 1315. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2014 года № 64
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.02.2014 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) стандарт государственной услуги «Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения»;
2) стандарт государственной услуги «Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах»;
3) стандарт государственной услуги «Выдача разрешения на пересечения автомобильных дорог международного и республиканского значения каналами, линиями связи и электропередачи, нефтепроводами, газопроводами, водопроводами и железными дорогами и другими инженерными сетями и коммуникациями»;
4) исключен постановлением Правительства РК от 10.06.2013  № 591 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
5) исключен постановлением Правительства РК от 10.06.2013  № 591 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
6) исключен постановлением Правительства РК от 10.06.2013  № 591 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
7) стандарт государственной услуги «Выдача разрешения на устройство съездов с автомобильных дорог международного и республиканского значения и площадок для погрузки и разгрузки грузов»;
8) исключен постановлением Правительства РК от 10.06.2013  № 591 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі мен жергілікті атқарушы органдардың автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жол шаруашылығын құқықтық қамтамасыз етуді жетілдіру туралы» 1998 жылғы 5 қыркүйектегі № 845 және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қазандағы № 1315 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 64 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.02.2014 N 64 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 34-бабына және «Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) «Халықаралық және республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандарты;
2) «Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандарты;
3) «Халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының арналармен, байланыс және электр беру желілерімен, мұнай құбырларымен, газ құбырларымен, су құбырларымен және темір жолдармен және басқа да инженерлік желілермен және коммуникациялармен қиылысуына рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандарты;
4) алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 10.06.2013 № 591 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5) алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 10.06.2013 № 591 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
6) алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 10.06.2013 № 591 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
7) «Халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарынан шығатын жерлер мен жүктерді тиеуге және түсіруге арналған алаңдар орнатуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандарты;
8) алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 10.06.2013 № 591 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 10.06.2013 № 591 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 845 «О совершенствовании правового обеспечения дорожного хозяйства» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 31, ст. 269):
в Правилах пользования автомобильными дорогами на территории Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
пункт 12-1 изложить в следующей редакции:
«12-1. Дорожные органы не позднее семи рабочих дней производят согласования (осуществляют выдачу технических условий и паспортов).
Подразделения дорожной полиции производят согласования не позднее семи рабочих дней.»;
дополнить пунктами 23-1, 23-2, 23-3 и 23-4 следующего содержания:
«23-1. Для получения согласования дорожных органов на устройство, реконструкцию, ремонт и ликвидацию железнодорожных переездов и углубление русел рек и водотоков выше или ниже мостов для мелиоративных и других целей на расстоянии менее 2,5 км на автомобильных дорогах международного и республиканского значения пользователи автомобильных дорог представляют следующие документы:
1) письменное заявление в произвольной форме;
2) титул (наименование) автомобильной дороги, адреса и виды производства работ;
3) рабочий проект.
23-2. Для получения согласования дорожных органов на устройство, реконструкцию и ремонт шлюзов, плотин и других мелиоративных и гидротехнических сооружений, совмещенных с дорогами международного и республиканского значения или расположенных выше дорог по уклону местности пользователи автомобильных дорог представляют следующие документы:
1) письменное заявление в произвольной форме;
2) титул (наименование) автомобильной дороги, адреса и виды производства работ;
3) рабочий проект с расстоянием гидротехнического сооружения от автомобильных дорог.
23-3. Для получения согласования дорожных органов на устройство съездов с автомобильных дорог международного и республиканского значения и площадок для погрузки и разгрузки грузов пользователи автомобильных дорог представляют следующие документы:
1) письменное заявление в произвольной форме;
2) титул (наименование) автомобильной дороги, адреса и виды производства работ;
3) рабочий проект;
4) схему примыкания, пересечения к автомобильным дорогам международного и республиканского значения с указанием наименования автомобильной дороги и адрес (км+м);

Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 10.06.2013 № 591 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) «Жол шаруашылығын құқықтық қамтамасыз етуді жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 қыркүйектегі № 845 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 31, 269-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағында автомобиль жолдарын пайдаланудың тәртібінде:
12-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«12-1. Жол органдары келісуді жеті жұмыс күнінен кешіктірмей жүргізеді (техникалық шарттар мен паспорттар беруді жүзеге асырады).
Жол полициясының бөлімшелері келісуді жеті жұмыс күнінен кешіктірмей жүргізеді.»;
мынадай мазмұндағы 23-1, 23-2, 23-3 және 23-4 тармақтармен толықтырылсын:
«23-1. Халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында темір жол өткелдерін орнатуға, қайта жаңартуға, жөндеуге және бұзуға және 2,5 км аз қашықтықта көпірлерден жоғары немесе төмен мелиорациялық және басқа да мақсаттар үшін өзен мен суағар арналарын тереңдетуге жол органдарының келісімін алу үшін автомобиль жолдарын пайдаланушылар мынадай құжаттарды:
1) еркін нысандағы жазбаша өтінішті;
2) автомобиль жолының титулын (атауын), мекенжайларын және жұмыс жүргізудің түрлерін;
3) жұмыс жобасын ұсынады.
23-2. Халықаралық және республикалық маңызы бар жолдармен қосылған немесе жердің еңістігі бойынша жолдан жоғары орналасқан шлюздер, бөгеттер және басқа да мелиорациялық және гидротехникалық құрылыстар орнатуға, қайта жаңартуға, жөндеуге жол органдарының келісімін алу үшін автомобиль жолдарын пайдаланушылар мынадай құжаттарды:
1) еркін нысандағы жазбаша өтінішті;
2) автомобиль жолының титулын (атауын), мекенжайларын және жұмыс жүргізудің түрлерін;
3) гидротехникалық құрылыстардың автомобиль жолдарынан арақашықтығымен жұмыс жобасын ұсынады.
23-3. Халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарынан түсетін жерлер мен жүктерді тиеуге және түсіруге арналған алаңдар орнатуға жол органдарының келісімін алу үшін автомобиль жолдарын пайдаланушылар мынадай құжаттарды:
1) еркін нысандағы жазбаша өтінішті;
2) автомобиль жолының титулын (атауын), мекенжайларын және жұмыс жүргізудің түрлерін;
3) жұмыс жобасын;
4) автомобиль жолдарының атауын және мекенжайларын (км+м) көрсете отырып, халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарға жанасу, қиылысу схемасын;

5) схему расстановки знаков и ограждений мест производства работ на примыкание и пересечение к автомобильным дорогам международного и республиканского значения.
23-4. Для получения согласования дорожных органов на подъем и понижение железнодорожных путей или укладку дополнительного пути при пересечении с автомобильными дорогами международного и республиканского значения пользователи автомобильных дорог представляют следующие документы:
1) письменное заявление в произвольной форме;
2) титул (наименование) автомобильной дороги, адреса и виды производства работ;
3) рабочий проект;
4) схему подъема и понижения железнодорожных путей или укладку дополнительного пути при пересечении с автомобильными дорогами международного и республиканского значения с указанием наименования автомобильной дороги и адреса;
5) схему расстановки знаков и ограждений мест производства работ подъема и понижения железнодорожных путей или укладку дополнительного пути при пересечении с автомобильными дорогами международного и республиканского значения.»;
в Правилах размещения наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования, утвержденных указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Участки земель полосы отвода автомобильных дорог общего пользования, не используемые дорожными органами или концессионером, могут предоставляться во временное краткосрочное землепользование по договору физическим и юридическим лицам для размещения наружной (визуальной) рекламы при условии недопущения снижения транспортно-эксплуатационных качеств дороги, соблюдения требований безопасности движения транспортных средств и охраны окружающей среды:
1) в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения - уполномоченным государственным органом по автомобильным дорогам;
2) в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного или районного значения - местным исполнительным органом области или района.»;
пункт 5 изложить в следующей редакции:
«5. Для получения разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования владельцы объектов подают в дорожные органы или местные исполнительные органы, в ведении которых находятся автомобильные дороги общего пользования, заявления об оформлении размещения объекта, с указанием места размещения, своих реквизитов. К заявлению прикладывается эскиз объекта с цветовым решением и размерами.
Дорожные органы или местные исполнительные органы определяют место размещения объектов согласно заявлению (или рекомендуют другое место), а также проверяют соответствие размеров и художественного оформления объектов наружной (визульной) рекламы требованиям законодательства Республики Казахстан.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:

5) халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарына жанасуға және қиылысуға арналған белгілерді орнатудың және жұмыс жүргізілетін жерлерді қоршаудың схемасын ұсынады.
23-4. Халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарымен қиылысатын жерде темір жолдардың көтерілуіне және төмендетілуіне немесе қосымша жол төсеуге рұқсат беру үшін автомобиль жолдарын пайдаланушылар мынадай құжаттарды:
1) еркін нысандағы жазбаша өтінішті;
2) автомобиль жолының титулын (атауын), мекенжайларын және жұмыс жүргізудің түрлерін;
3) жұмыс жобасын;
4) автомобиль жолдарының атаулары мен мекенжайлары көрсетілген халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарымен қиылысатын жерде темір жолдарды көтерудің және төмендетудің немесе қосымша жол төсеудің схемасын;
5) халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарымен қиылысатын жерде темір жолдарды көтеру және төмендету немесе қосымша жол төсеу белгілерін орналастыру және жұмыс жүргізілетін жерлерді қоршау схемасын ұсынады.
көрсетілген қаулымен бекітілген Жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыру тәртібінде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Жол органдары немесе концессионер пайдаланбайтын жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігіндегі жер учаскелерін жолдың көліктік-пайдалану сапасының төмендеуіне жол бермеу, көлік құралдары қозғалысының қауіпсіздігі мен қоршаған органы қорғау талаптарын сақтау шартымен сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыру үшін жеке және заңды тұлғаларға шарт бойынша:
1) халықаралық және республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде – автомобиль жолдары жөніндегі уәкілетті мемлекеттік орган;
2) облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде – облыстың немесе ауданның жергілікті атқарушы органы уақытша қысқа мерзімді жер пайдалануға беруі мүмкін.»;
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«5. Жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға рұқсат алу үшін объектілердің иелері жол органдарына немесе жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары иелігінде болатын жергілікті атқарушы органдарға орналастыру орнын, өз деректемелерін көрсете отырып, объектіні орналастыруды ресімдеу туралы өтініш береді. Өтінішке объектінің түстік шешімдері мен өлшемдері бар эскиз қоса беріледі.
Жол органдары немесе жергілікті атқарушы органдар өтінішке сәйкес объектілердің орналасу орнын анықтайды (немесе басқа орын ұсынады), сондай-ақ сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерінің өлшемдері мен көркемдік орындалуының Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарына сәйкестігін тексереді».
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

«7. Паспорт выдается дорожным органом по автомобильным дорогам общего пользования республиканского значения или местным исполнительным органом по автомобильным дорогам общего пользования областного или районного значения и согласовывается с подразделениями дорожной полиции в течение пяти рабочих дней.
Паспорт выдается сроком не более, чем на один год, и продлевается по письменному обращению владельца объекта наружной (визуальной) рекламы.
Паспорт подлежит переоформлению, в случае изменения размеров установленных объектов.
Действие паспорта прекращается при обнаружении несоответствия фактических размеров объекта размерам, внесенным в паспорт.»;
часть первую пункта 15 изложить в следующей редакции:
«15. Запрещается самовольное размещение объектов наружной (визуальной) рекламы без соответствующего оформления документации и согласования ее в дорожных органах или местных исполнительных органах, подразделениях дорожной полиции.»;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 октября 2012 года № 1315
Стандарт государственной услуги «Выдача разрешения
на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода
автомобильных дорог общего пользования международного и
республиканского значения»
Сноска. Стандарт в редакции постановления Правительства РК от 10.06.2013 № 591 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Стандарт государственной услуги «Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения» разработан Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Государственная услуга «Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорогах общего пользования международного и республиканского значения» (далее – государственная услуга) оказывается областными департаментами Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – территориальный орган) по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту, а также через Республиканское государственное предприятие «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – ЦОН) на альтернативной основе по адресам, указанным на интернет-ресурсе www.con.gov.kz, через веб-портал «электронного правительства»: www.e.gov.kz или веб-портал «Е-лицензирование» www.elicense.kz (далее – портал) физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).

«7. Паспортты республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары бойынша жол органы немесе облыстық немесе аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары бойынша жергілікті атқарушы орган береді және бес жұмыс күн ішінде жол полициясы бөлімшелерімен келісіледі.
Паспорт бір жылдан аспайтын мерзімге беріледі және сыртқы (көрнекі) жарнама объектісі иесінің жазбаша өтініші бойынша ұзартылады.
Орнатылған объектілердің мөлшерлері өзгерген жағдайда паспорт қайта ресімдеуге жатады.
Паспорттың қолданылуы объектінің іс жүзіндегі мөлшері паспортқа енгізілген мөлшерге сәйкес келмейтіндігі анықталған кезде тоқтатылады».
15-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«15. Құжаттамаларды тиісінше ресімдемей және оны жол органдарында немесе жергілікті атқарушы органдарда, жол полициясы бөлімшелерінде келіспей, сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін өз бетінше орналастыруға тыйым салынады.»;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 С Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 16 қазандағы
№ 1315 қаулысымен
бекітілген
«Халықаралық және республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы
автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама
орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Стандарт жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 10.06.2013 № 591 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жалпы ережелер
1. «Халықаралық және республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі әзірледі.
«Халықаралық және республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің облыстық департаменттері (бұдан әрі – аумақтық орган) осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрi – ХҚКО) арқылы балама негізде www.con.gov.kz интернет-ресурсында көрсетілген мекенжайлар бойынша, www.e.gov.kz «электрондық үкімет» веб-порталы немесе www.elicense.kz «Е-лицензиялау» веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) көрсетіледi.

2. Порядок оказания государственной услуги
2. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении в территориальный орган:
1) с момента подачи заявления – в течение пяти рабочих дней услугополучателю выдаются паспорт либо письменный мотивированный отказ;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче заявления, указанного в пункте 7 настоящего стандарта, не более 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении паспорта – не более 20 минут;
при обращении:
1) в районный отдел ЦОН:
выдача паспорта осуществляется в течение пяти рабочих дней (2 дня доставки документов в территориальный орган и 2 дня исполненных документов в ЦОН не входят в срок оказания государственной услуги);
2) в областной отдел ЦОН:
выдача паспорта осуществляется в течение пяти рабочих дней (день приема заявления и документов не входит в срок оказания государственной услуги);
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов, указанных в пункте 7 настоящего стандарта, не более 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении паспорта – не более 20 минут;
через портал услуга оказывается в течение пяти рабочих дней.
3. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Результатом оказываемой государственной услуги являются выдача паспорта на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения (далее – паспорт) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) должностного лица территориального органа.
В случае обращения в территориальный орган за получением паспорта на бумажном носителе, паспорт оформляется в форме электронного документа, распечатывается, заверяется печатью территориального органа и подписью его руководителя.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в территориальный орган:
ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы территориального органа с перерывом на обед;
прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
информация о порядке оказания государственной услуги располагается на интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан: www.mtc.gov.kz (в подразделе «Государственные услуги» раздела «Комитет автомобильных дорог») и на стендах, расположенных в помещениях территориального органа на самом видном для услугополучателя месте;

2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімдері:
аумақтық органға жүгінген кезде:
1) өтініш берілген сәттен бастап – бес жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушыға паспорт беріледі не жазбаша дәлелді бас тарту беріледі;
2) осы стандарттың 7-тармағында көрсетілген өтінішті тапсыру кезінде кезекте күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
3) паспортты алу кезінде кезекте күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
мына:
1) ХҚКО-ның аудандық бөліміне жүгінген кезде:
паспорт беру бес жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады (құжаттар аумақтық органға жеткізілетін 2 күн және ХҚКО-ға орындалған құжаттар жеткізілетін 2 күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
2) ХҚКО-ның облыстық бөліміне жүгінген кезде:
паспорт беру бес жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады (құжаттарды және өтінішті қабылдау беру күнi мемлекеттiк қызметті көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
3) осы стандарттың 7-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезекте күтудің рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
4) паспорт алу кезінде кезекте күтудің рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
портал арқылы қызмет бес жұмыс күні ішінде көрсетіледі.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі аумақтық органның лауазымды адамының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанында халықаралық және республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігіндегі сыртқы (көрнекі) жарнама объектісіне паспорт (бұдан әрі – паспорт) беру не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
Аумақтық органға паспортты қағаз тасығышта алуға жүгінген кезде, паспорт электрондық құжат нысанында ресімделіп, басып шығарылады, аумақтық органның мөрімен және оның басшысының қолымен расталады.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет:
1) аумақтық органға жүгінген кезде:
демалыс және мереке күндерін қоспағанда, аумақтық органның белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес күн сайын, дүйсенбі мен жұма аралығында көрсетіледі, түскі үзілісі бар;
қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады;
мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбi туралы ақпарат Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің интернет-ресурсында www.mtс.gov.kz («Автомобиль жолдары комитетi» бөлімінің «Мемлекеттік қызметтер» кіші бөлімінде) және көрсетілетін қызметті алушы үшін аумақтық орган үй-жайларының ең көрнекі жерінде орнатылған стенділерде орналастырылған;

2) при обращении в ЦОН:
ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы ЦОН с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва на обед;
прием осуществляется в порядке «электронной» очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
информация о порядке оказания государственной услуги располагается на интернет-ресурсе ЦОН: www.con.gov.kz и на стендах, расположенных в помещениях ЦОН;
3) на портале – круглосуточно;
информация о порядке оказания государственной услуги предоставляется посредством обращения в единый контакт-центр «электронного правительства» 1414.
7. Для получения государственной услуги представляются следующие документы:
при обращении в территориальные органы или ЦОН:
документы, представляемые услугополучателем:
1) заявление по форме, установленной в приложении 2 к настоящему стандарту;
2) копия эскиза объекта с цветовым решением и размерами или его оригинал (при подаче в ЦОН – сканируется и прикрепляется работником ЦОН к электронному запросу);
3) документ, удостоверяющий личность уполномоченного представителя, и документ, удостоверяющий полномочия на представительство, – при обращении представителя услугополучателя;
документы, получаемые из соответствующих государственных информационных систем:
1) сведения документов, удостоверяющего личность и удостоверяющего полномочия на представительство (в случае нотариально засвидетельствованного);
при приеме документов работник территориального органа или ЦОН сверяет подлинность оригиналов с копиями или воспроизведенными электронными копиями документов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю;
при сдаче документов, указанных в настоящем пункте настоящего стандарта, для получения государственной услуги в территориальный орган либо ЦОН услугополучателю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества должностного лица территориального органа либо работника ЦОН, принявшего заявление на оформление документов;
при обращении через портал:
1) запрос в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью услугополучателя;
2) эскиз объекта с цветовым решением и размерами, прикрепляемый к электронному запросу в виде электронной копии документа;
при обращении через портал услугополучателю в «личный кабинет» направляется уведомление-отчет о принятии запроса для предоставления государственной услуги с указанием даты и времени получения услугополучателем результата государственной услуги.

2) ХҚКО-на жүгінген кезде:
демалыс және мереке күндерін қоспағанда, ХҚКО-ның белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, күн сайын, дүйсенбі мен сенбі аралығында көрсетіледі;
қабылдау «электронды» кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады;
мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбi туралы ақпарат ХҚКО интернет-ресурсында: www.con.gov.kz және ХҚКО үй-жайларында орнатылған стенділерде орналастырылған;
3) порталда – тәулік бойы көрсетіледі;
мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбi туралы ақпарат «электрондық үкімет» 1414 бірыңғай байланыс орталығына өтініш жасау арқылы ұсынылады.
7. Мемлекеттiк қызметті алу үшiн мынадай құжаттар ұсынылады:
аумақтық органдарға немесе ХҚКО-на жүгінген кезде:
көрсетілетін қызметті алушы ұсынатын құжаттар:
1) осы стандартқа 2-қосымшада белгіленген нысан бойынша өтініш;
2) түстік шешімі және өлшемдері бар объекті эскизінің көшірмесі немесе оның түпнұсқасы (ХҚКО-на берген кезде – ХҚКО-ның қызметкері сканерден өткізеді және электрондық сұрау салуға тіркейді);
3) тұтынушының өкілі жүгінген кезде – уәкілетті өкілдің жеке басын куәландыратын құжат және өкілдік етуге құзыреттілігін куәландыратын құжат;
тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алынатын құжаттар:
1) жеке басын куәландыратын және өкілдік етуге құзыреттілігін куәландыратын құжаттардың мәліметтері (нотариалды расталған жағдайда);
құжаттарды қабылдаған кезде аумақтық органның немесе ХҚКО-ның қызметкері құжаттардың көшірмелерін түпнұсқаларымен немесе құжаттардың басып шығарылған электрондық көшірмелерімен салыстырып, содан кейін көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады;
осы стандарттың осы тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған кезде аумақтық органда не ХҚКО-да мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) сұрау салудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны және атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) және орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған аумақтық органның лауазымды адамының немесе ХҚКО қызметкерінің тегі, аты және әкесінің аты көрсетіледі;
портал арқылы жүгінген кезде:
1) көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұрау салу;
2) құжаттың электрондық көшірмесі түріндегі электрондық сұрау салуға тіркелген түстік шешімі және өлшемдері бар объектінің эскизі;
портал арқылы жүгінген кезде көрсетілетін қызметті алушының «жеке кабинетіне» мемлекеттік қызметтің нәтижесі, күні мен уақыты көрсетілген мемлекеттік қызметті ұсыну үшін сұрау салуды қабылдау туралы хабарлама-есеп жолданады.

8. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги являются:
1) несоответствие документов, указанных в пункте 7 настоящего стандарта, требованиям, установленным нормативно-техническими документами в области автомобильных дорог;
2) основания, предусмотренные статьей 40 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации».
В случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренного пунктом 7 настоящего стандарта, работник ЦОН отказывает в приеме заявления.
3. Порядок обжалования
9. Для разъяснения порядка обжалования действий (бездействия) должностного лица территориального органа или работника ЦОН и оказания содействия в подготовке жалобы услугополучатель обращается к руководству территориального органа или ЦОН по адресам и телефонам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту и на интернет-ресурсе: www.con.gov.kz.
Информацию о порядке обжалования можно получить по телефону информационно-справочной службы единого контакт-центра «электронного правительства» 1414.
10. В случае несогласия с результатом оказанной государственной услуги, жалоба подается на имя председателя Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – Комитет) по адресу: 010000, город Астана, проспект Кабанбай батыра, 32/1, телефон приемной: 8(7172) 24-33-83.
График работы составляет пятидневную рабочую неделю с 9:00 до 18:30, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13:00 до 14:30.
11. В случае некорректного обслуживания:
работником ЦОН, жалоба подается на имя руководителя ЦОН по адресам и телефонам, указанным на интернет-ресурсе www.con.gov.kz, либо по адресу: 010000, город Астана, проспект Республики, дом № 43 «А», телефон: 8 (7172) 94-99-95;
сотрудником территориального органа, жалоба подается на имя руководителя территориального органа по адресам и телефонам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту, либо по адресу: 010000, город Астана, проспект Кабанбай батыра 32/1, здание «Транспорт Тауэр».
12. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
13. Жалобы подаются в произвольном виде на бумажном носителе по почте.
14. Услугополучателю в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указываются номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу, с указанием контактных данных, а также срок и место получения ответа, контактных данных должностных лиц, у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы.
Жалоба рассматривается в течении пяти рабочих дней со дня ее регистрации.

8. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартудың негіздемесі:
1) осы стандарттың 7-тармағында көрсетілген құжаттардың автомобиль жолдары саласындағы белгіленген нормативтік-техникалық құжаттардың талаптарына сәйкес келмеуі;
2) «Ақпараттандыру туралы» 2007 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабында көзделген негіздер негіздеме болып табылады.
Көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 7-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, ХҚКО қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады.
3. Шағымдану тәртібі
9. Аумақтық органның лауазымды адамының немесе ХҚКО қызметкерінің әрекетiне (әрекетсiздiгiне) шағымдану тәртiбiн түсіндіру және шағымды дайындауда жәрдем көрсету үшін көрсетілетін қызметті алушы осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар мен телефондар бойынша және www.con.gov.kz интернет-ресурсына аумақтық органның немесе ХҚКО-ның басшылығына жүгінеді.
Шағымдану тәртібі туралы ақпаратты «электрондық үкімет» бірыңғай байланыс орталығының ақпараттық-анықтама қызметінің 1414 телефоны арқылы алуға болады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесімен келіспеген жағдайда шағым Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Автомобиль жолдары комитеті (бұдан әрі – Комитет) төрағасының атына мынадай мекенжай бойынша беріледі: 010000, Астана қаласы, Қабанбай батыр даңғылы, 32/1, қабылдау бөлімінің телефоны 8 (7172) 24-33-83.
Жұмыс кестесі демалыс және мереке күндерінен басқа, сағат 13:00-ден 14:30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9:00-ден 18:30-ға дейін бес күндік жұмыс аптасын құрайды.
11. Мынадай:
ХҚКО қызметкері дұрыс қызмет көрсетпеген жағдайда, www.con.gov.kz интернет-ресурсында көрсетiлген мекенжайлар мен телефондар арқылы ХҚКО басшысына немесе 010000, Астана қаласы, Республика даңғылы, 43 «А» үй, телефоны 8 (7172) 94-99-95 мекенжайы бойынша шағым беріледі;
аумақтық органның қызметкері дұрыс қызмет көрсетпеген жағдайда, осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар мен телефондар бойынша аумақтық органның басшысына немесе 010000, Астана қаласы, Қабанбай батыр даңғылы, 32/1, «Транспорт Тауэр» ғимаратының мекенжайы бойынша шағым беріледі.
12. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушының заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқығы бар.
13. Шағым еркін нысанда пошта арқылы қағаз тасығышта ұсынылады.
14. Көрсетілетін қызметті алушы шағымының қабылданғанын растау үшін шағымды қабылдаған адам талон береді, онда нөмірі, күні, шағымды қабылдаған адамның тегі, байланыс деректерi, сондай-ақ жауап алатын мерзімі және орны, шағымды қарау барысы туралы сұрап білуге болатын лауазымды адамның байланыс деректері көрсетіледі.
Шағым тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күн ішінде қаралады.

15. Дополнительную информацию о государственной услуге можно получить по телефону информационно-справочной службы единого контакт-центра «электронного правительства» 1414.
4. Иные требования
16. Требования с учетом особенностей оказания государственной услуги в электронной форме и через ЦОН отсутствуют.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
«Выдача разрешения на размещение
наружной (визуальной) рекламы в
полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования международного
и республиканского значения»
Перечень
территориальных органов Комитета автомобильных дорог
Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
№ п/п
Наименование подразделения
Полный юридический адрес
Контактный телефон, адрес электронной почты
1
2
3
4
1.
Государственное учреждение «Акмолинский областной департамент»
город Кокшетау,
улица Уалиханова, 193, 2 этаж
8(7162) 770589
akmola-priemnaya@mail.ru
2.
Государственное учреждение «Алматинский областной департамент»
город Алматы,
улица Розыбакиева, 28,
2 этаж
8 (7272) 559046
almodkad@mail.ru
3.
Государственное учреждение «Атырауский областной департамент»
город Атырау,
улица Исатай, 5,
2 этаж
8(7122) 290677, 290149
aouKRTI@mail.ru
4.
Государственное учреждение «Актюбинский областной департамент»
город Актобе,
ул. Маресьева, 89,
301 кабинет
8 (7132) 546571
aktobeKRTI@mail.ru
5.
Государственное учреждение «Восточно-Казахстанский областной департамент»
город Усть-Каменогорск,
улица Бурова, 67,
2 этаж
8 (7232) 240813
guad_vko@mail.ru
6.
Государственное учреждение «Жамбылский областной департамент»
город Тараз,
улица Таукехана, 1а,
2 этаж
8 (7262) 316004
uad_zhamb@mtc.gov.kz
7.
Государственное учреждение «Западно-Казахстанский областной департамент»
город Уральск,
улица Ихсанова, 44/1,
2 этаж
8 (7112) 511051
uad.zko.uralsk@mail.ru
8.
Государственное учреждение «Карагандинский областной департамент»
город Караганда,
улица Ерубаева, 50а,
3 этаж
8 (7212) 514309
karguad@mail.ru
9.
Государственное учреждение «Кызылординский областной департамент»
город Кызылорда,
улица Желтоксан, 18,
2 этаж
8 (7242) 277706
ouad_kzlorda@mail.ru
10.
Государственное учреждение «Костанайский областной департамент»
город Костанай,
улица Хакимжанова, 7,
4 этаж
8 (7142) 558221
kostouad@yandex.ru
11.
Государственное учреждение «Мангистауский областной департамент»
город Актау,
м-н 22, 2 этаж
8(7292)605276
mouad@mail.ru
12.
Государственное учреждение «Павлодарский областной департамент»
город Павлодар,
улица Ломова, 180,
2 этаж
8(7182)571925
pouad@mail.ru
13.
Государственное учреждение «Северо-Казахстанский областной департамент»
город Петропавловск,
улица Интернациональная, 61,
415 кабинет

15. Мемлекеттік қызмет туралы қосымша ақпаратты «электрондық үкімет» бірыңғай байланыс орталығының ақпараттық-анықтама қызметінің 1414 телефоны арқылы алуға болады.
4. Өзге талаптар
16. Мемлекеттік қызмет көрсетудің, оның ішінде электрондық нысанда және ХҚКО арқылы көрсетудің ерекшеліктері ескерілген талаптар жоқ.
«Халықаралық және республикалық
маңызы бар жалпы пайдаланымдағы
автомобиль жолдарының жолақ
бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама
орналастыруға рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің
Автомобиль жолдары комитеті аумақтық органдарының
тізбесі
Р/с
Бөлімшенің атауы
Толық заңды мекенжайы
Байланыс телефоны, электрондық поштаның мекенжайы
1
2
3
4
1.
«Ақмола облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы, Уәлиханов көшесі, 193, 2-қабат
8 (7162) 770589
akmola-priemnaya@mail.ru
2.
«Алматы облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, Розыбакиев көшесі, 28, 2-қабат
8 (7272) 559046
almodkad@mail.ru
3.
«Атырау облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Исатай көшесі, 5, 2-қабат
8 (7122) 290677, 290149
aouKRTI@mail.ru
4.
«Ақтөбе облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі, 89, 301-бөлме
8 (7132) 546571
aktobeKRTI@mail.ru
5.
«Шығыс Қазақстан облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Өскемен қаласы, Буров көшесі, 67, 2-қабат
8 (7232) 240813
guad_vko@mail.ru
6.
«Жамбыл облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Тараз қаласы, Тәуке хан көшесі, 1а, 2-қабат
8 (7262) 316004
uad_zhamb@mtc.gov.kz
7.
«Батыс Қазақстан облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Орал қаласы, Ихсанов көшесі, 44/1, 2-қабат
8 (7112) 511051
uad.zko.uralsk@mail.ru
8.
«Қарағанды облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы, Ерубаев көшесі, 50а, 3-қабат
8 (7212) 514309
karguad@mail.ru
9.
«Қызылорда облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Қызылорда қаласы, Желтоқсан көшесі, 18, 2-қабат
8 (7242) 277706
ouad_kzlorda@mail.ru
10.
«Қостанай облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Қостанай қаласы, Хәкімжанова көшесі, 7, 4-қабат
8 (7142) 558221
kostouad@yandex.ru
11.
«Маңғыстау облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Ақтау қаласы, 22-шағын аудан, 2-қабат
8 (7292) 605276
mouad@mail.ru
12.
«Павлодар облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Ломов көшесі, 180, 2-қабат
8 (7182) 571925
pouad@mail.ru
13.
«Солтүстік Қазақстан облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Интернациональная көшесі, 61, 415-бөлме

8(7152)365096
uad_sko@mtc.gov.kz
14.
Государственное учреждение «Южно-Казахстанский областной департамент»
город Шымкент,
проспект Жибек жолы, без номера,
2 этаж
8 (7252) 51-31-19
ugdorstroi@mail.ru
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
«Выдача разрешения на размещение
наружной (визуальной) рекламы в
полосе отвода автомобильных дорог
общего пользования международного
и республиканского значения»
________________ областной департамент
Комитета автомобильных дорог
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
____________________________________
(Ф.И.О. руководителя)
от __________________________________
(Ф.И.О. физического лица либо полное
____________________________________
наименование юридического лица)
____________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего
____________________________________
личность физического (ИИН) или юридического
____________________________________
лица (БИН), контактный телефон, адрес)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу выдать паспорт на размещение наружной (визуальной)
рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования
международного и республиканского значения.
Дата _______           Получатель ____________________________
(фамилия, имя, отчество физического или
______________________________________
наименование юридического лица либо
______________________________________
уполномоченного лица, подпись)
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 октября 2012 года № 1315
Стандарт государственной услуги «Выдача разрешения на
размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода
автомобильных дорог общего пользования областного и районного
значения, а также в населенных пунктах»
Сноска. Стандарт в редакции постановления Правительства РК от 10.06.2013 № 591 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Стандарт государственной услуги «Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах» разработан Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Государственная услуга «Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах» (далее – государственная услуга) оказывается структурными подразделениями соответствующих местных исполнительных органов, осуществляющих функции в сфере архитектуры и градостроительства, автомобильных дорог (далее – структурное подразделение местного исполнительного органа) по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту, а также через Республиканское государственное предприятие «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – ЦОН) на альтернативной основе по адресам, указанным на интернет-ресурсе www.con.gov.kz, через веб-портал «электронного правительства»: www.e.gov.kz или веб-портал «Е-лицензирование» www.elicense.kz (далее – портал) физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).

8 (7152) 365096
uad_sko@mtc.gov.kz
14.
«Оңтүстік Қазақстан облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Жібек жолы көшесі, нөмірсіз, 2-қабат
8 (7252) 51-31-19
ugdorstroi@mail.ru
«Халықаралық және республикалық
маңызы бар жалпы пайдаланымдағы
автомобиль жолдарының жолақ
бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама
орналастыруға рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация министрлігі
Автомобиль жолдары комитетінің
_____________ облыстық департаменті
_____________________________________________________
(басшының Т.А.Ә.)
_____________________________________________________
(жеке тұлғаның Т.А.Ә. не
_____________________________________________________
заңды тұлғаның толық атауы)
_____________________________________________________
(жеке (ЖСН) немесе заңды (БСН) тұлғалардың жеке басын
_____________________________________________________
куәландыратын құжаттардың деректемелері
_____________________________________________________
байланыс телефоны, мекенжайы)
Өтініш
Халықаралық және республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы
автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама
орналастыруға паспорт беруіңізді сұраймын.
Күні _______      Алушы _____________________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты немесе
_____________________________________________
заңды тұлғаның не уәкілетті тұлғаның
_____________________________________________
атауы, қолы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 16 қазандағы
№ 1315 қаулысымен
бекітілген
«Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы,
сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ
бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Стандарт жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 10.06.2013 № 591 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жалпы ережелер
1. «Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі әзірледі.
«Облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы, сондай-ақ елді мекендердегі автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) сәулет және қала құрылысы, автомобиль жолдары саласындағы функцияларды жүзеге асыратын тиісті жергілікті атқарушы органдардың құрылымдық бөлімшелері (бұдан әрі – жергілікті атқарушы органдардың құрылымдық бөлімшелері) осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрi – ХҚКО) арқылы балама негізде www.con.gov.kz интернет-ресурсында көрсетілген мекенжайлар бойынша, www.e.gov.kz «электрондық үкімет» веб-порталы немесе www.elicense.kz «Е-лицензиялау» веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) көрсетіледi.

2. Порядок оказания государственной услуги
2. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении в структурные подразделения местных исполнительных органов:
1) с момента подачи заявления – в течение пяти рабочих дней услугополучателю выдаются разрешение или паспорт либо письменный мотивированный отказ;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче заявления, указанного в пункте 7 настоящего стандарта, не более 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении паспорта – не более 20 минут;
при обращении:
1) в районный отдел ЦОН:
выдача паспорта или разрешения осуществляется в течение пяти рабочих дней (2 дня доставки в структурные подразделения местных исполнительных органов и 2 дня исполненных документов в ЦОН не входят в срок оказания государственной услуги);
2) в областной отдел ЦОН:
выдача паспорта или разрешения осуществляется в течение пяти рабочих дней (день приема заявления и документов не входит в срок оказания государственной услуги);
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов, указанных в пункте 7 настоящего стандарта, не более 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении паспорта – не более 20 минут;
через портал услуга оказывается в течение пяти рабочих дней.
3. Форма государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Результатом оказываемой государственной услуги являются выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах (далее – разрешение) или паспорта на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения (далее – паспорт) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) должностного лица структурного подразделения местного исполнительного органа.
В случае обращения в структурное подразделение местного исполнительного органа за получением разрешения на бумажном носителе, разрешение оформляется в форме электронного документа, распечатывается, заверяется печатью структурного подразделения местного исполнительного органа и подписью его руководителя.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в структурные подразделения местных исполнительных органов:
ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы структурного подразделения местного исполнительного органа с перерывом на обед;
прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
информация о порядке оказания государственной услуги располагается на интернет-ресурсах местных исполнительных органов, указанных в приложении 2 к настоящему стандарту, и на стендах, расположенных в помещениях структурных подразделений местных исполнительных органов на самом видном для услугополучателя месте;

2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімдері:
жергілікті атқарушы органдардың құрылымдық бөлімшелеріне жүгінген кезде:
1) өтініш берілген сәттен бастап – бес жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушыға рұқсат немесе паспорт беріледі не жазбаша дәлелді бас тарту беріледі;
2) осы стандарттың 7-тармағында көрсетілген өтінішті тапсыру кезінде кезекте күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
3) паспортты алу кезінде кезекте күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
мына:
1) ХҚКО-ның аудандық бөліміне жүгінген кезде:
паспорт немесе рұқсат беру бес жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады (құжаттар жергілікті атқарушы органдардың құрылымдық бөлімшелеріне жеткізілетін 2 күн және ХҚКО-ға орындалған құжаттар жеткізілетін 2 күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
2) ХҚКО-ның облыстық бөліміне жүгінген кезде:
паспорт немесе рұқсат беру бес жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады (құжаттарды және өтінішті қабылдау күнi мемлекеттiк қызметті көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
3) осы стандарттың 7-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезекте күтудің рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
4) паспорт алу кезінде кезекте күтудің рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
портал арқылы қызмет бес жұмыс күні ішінде көрсетіледі.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшелерінің лауазымдық адамының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанында елді мекендерге сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыруға рұқсат (бұдан әрі – рұқсат) беру немесе облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігіндегі сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға паспорт (бұдан әрі – паспорт) беру не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесіне рұқсат беруді қағаз тасығышта алуға жүгінген кезде, рұқсат электрондық құжат нысанында ресімделіп, басып шығарылады, жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің мөрімен және оның басшысының қолымен расталады.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет:
1) жергілікті атқарушы органдардың құрылымдық бөлімшелеріне жүгінген кезде:
демалыс және мереке күндерін қоспағанда, жергілікті атқарушы органдардың құрылымдық бөлімшелерінің белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес күн сайын, дүйсенбі мен жұма аралығында көрсетіледі, түскі үзілісі бар;
қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады;
мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбi туралы ақпарат осы стандартқа 2-қосымшада көрсетілген жергілікті атқарушы органдардың интернет-ресурстарында және көрсетілетін қызметті алушы үшін жергілікті атқарушы органдардың құрылымдық бөлімшелері үй-жайларының ең көрнекі жерінде орнатылған стенділерде орналастырылған;

2) при обращении в ЦОН:
ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы ЦОН с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва на обед;
прием осуществляется в порядке «электронной» очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
информация о порядке оказания государственной услуги располагается на интернет-ресурсе ЦОН: www.con.gov.kz и на стендах, расположенных в помещениях ЦОН;
3) на портале – круглосуточно;
информация о порядке оказания государственной услуги предоставляется посредством обращения в единый контакт-центр «электронного правительства» 1414.
7. Для получения государственной услуги по выдаче разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения представляются следующие документы:
при обращении в структурное подразделение местного исполнительного органа или ЦОН:
1) заявление по форме, установленной в приложении 3 к настоящему стандарту;
2) эскиз объекта с цветовым решением и размерами (при подаче в ЦОН – сканируется и прикрепляется работником ЦОН к электронному запросу);
3) документ, удостоверяющий личность уполномоченного представителя, и документ, удостоверяющий полномочия на представительство, – при обращении представителя услугополучателя;
документы, получаемые из соответствующих государственных информационных систем:
1) сведения документов, удостоверяющего личность и удостоверяющего полномочия на представительство (в случае нотариально засвидетельствованного);
при приеме документов работник структурного подразделения местного исполнительного органа или ЦОН сверяет подлинность оригиналов с копиями или воспроизведенными электронными копиями документов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю;
при сдаче документов, указанных в настоящем пункте настоящего стандарта, для получения государственной услуги в территориальный орган либо ЦОН услугополучателю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества должностного лица территориального органа либо работника ЦОН, принявшего заявление на оформление документов;
при обращении через портал:
1) запрос в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью услугополучателя;

2) ХҚКО-на жүгінген кезде:
демалыс және мереке күндерін қоспағанда, ХҚКО-ның белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, күн сайын, дүйсенбі мен сенбі аралығында көрсетіледі;
қабылдау «электронды» кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады;
мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбi туралы ақпарат ХҚКО интернет-ресурсында: www.con.gov.kz және ХҚКО үй-жайларында орнатылған стенділерде орналастырылған;
3) порталда – тәулік бойы көрсетіледі;
мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбi туралы ақпарат «электрондық үкімет» 1414 бірыңғай байланыс орталығына өтініш жасау арқылы ұсынылады.
7. Мемлекеттiк қызметті алу үшiн облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру үшін мынадай құжаттар ұсынылады:
жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесіне немесе
ХҚКО-на жүгінген кезде:
көрсетілетін қызметті алушы ұсынатын құжаттар:
1) осы стандартқа 3-қосымшада белгіленген нысан бойынша өтініш;
2) түстік шешімі және өлшемдері бар объектінің эскизі (ХҚКО-на берген кезде – ХҚКО-ның қызметкері сканерден өткізеді және электрондық сұрау салуға тіркейді);
3) тұтынушының өкілі жүгінген кезде – уәкілетті өкілдің жеке басын куәландыратын құжат және өкілдік етуге құзыреттілігін куәландыратын құжат;
тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алынатын құжаттар:
1) жеке басын куәландыратын және өкілдік етуге құзыреттілігін куәландыратын құжаттардың мәліметтері (нотариалды расталған жағдайда);
құжаттарды қабылдаған кезде жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің немесе ХҚКО-ның қызметкері құжаттардың көшірмелерін түпнұсқаларымен немесе құжаттардың басып шығарылған электрондық көшірмелерімен салыстырып, содан кейін түпнұсқаларын көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады;
осы стандарттың осы тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған кезде жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінде не ХҚКО-да мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) сұрау салудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны және атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) және орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесіндегі лауазымды адамының немесе ХҚКО қызметкерінің тегі, аты және әкесінің аты көрсетіледі;
портал арқылы жүгінген кезде:
1) көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұрау салу;

2) эскиз объекта с цветовым решением и размерами – документ в электронном виде;
при обращении через портал услугополучателю в «личный кабинет» направляется уведомление-отчет о принятии запроса для предоставления государственной услуги с указанием даты и времени получения услугополучателем результата государственной услуги.
Для получения государственной услуги по выдаче разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах представляются следующие документы:
при обращении в структурное подразделение местного исполнительного органа или ЦОН:
документы, представляемые услугополучателем:
1) заявление по форме, установленной в приложении 4 к настоящему стандарту;
2) эскиз, включающий дневное и ночное изображение объекта наружной (визуальной) рекламы, объекта, на который предлагается разместить объект наружной (визуальной) рекламы, решения по инженерному обеспечению функционирования объекта наружной (визуальной) рекламы (при подаче в ЦОН – сканируется и прикрепляется работником ЦОН к электронному запросу);
3) документ, удостоверяющий личность уполномоченного представителя, и документ, удостоверяющий полномочия на представительство, – при обращении представителя услугополучателя;
документы, получаемые из соответствующих государственных информационных систем:
1) сведения документов, удостоверяющего личность и удостоверяющего полномочия на представительство (в случае нотариально засвидетельствованного);
при приеме документов работник структурного подразделения местного исполнительного органа или ЦОН сверяет подлинность оригиналов с копиями или воспроизведенными электронными копиями документов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю;
при сдаче документов, указанных в настоящем пункте настоящего стандарта, для получения государственной услуги в территориальный орган либо ЦОН услугополучателю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества должностного лица территориального органа либо работника ЦОН, принявшего заявление на оформление документов;
при обращении через портал:
1) запрос в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью услугополучателя;
2) эскиз, включающий дневное и ночное изображение объекта наружной (визуальной) рекламы, объекта, на который предлагается разместить объект наружной (визуальной) рекламы, решения по инженерному обеспечению функционирования объекта наружной (визуальной) рекламы – документ в электронном виде;
при обращении через портал услугополучателю в «личный кабинет» направляется уведомление-отчет о принятии запроса для предоставления государственной услуги с указанием даты и времени получения услугополучателем результата государственной услуги.

2) электрондық түріндегі құжат – түстік шешімі және өлшемдері бар объектінің эскизі;
портал арқылы жүгінген кезде көрсетілетін қызметті алушының «жеке кабинетіне» мемлекеттік қызметтің нәтижесі, күні мен уақыты көрсетілген мемлекеттік қызметті ұсыну үшін сұрау салуды қабылдау туралы хабарлама-есеп жолданады.
Елді мекендерге сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыруға рұқсат беру бойынша мемлекеттік қызметті алу үшін мынадай құжаттар ұсынылады:
жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесіне немесе
ХҚКО-на жүгінген кезде:
көрсетілетін қызметті алушы ұсынатын құжаттар:
1) осы стандартқа 4-қосымшада белгіленген нысан бойынша өтініш;
2) сыртқы (көрнекі) жарнама объектісінің жұмыс істеуін қамтамасыз ететін инженерлік бойынша мәселелер, сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға ұсынатын сыртқы (көрнекі) жарнама объектісінің күндізгі және түнгі бейне бақылауын қосатын эскизі (ХҚКО-на берген кезде – ХҚКО-ның қызметкері сканерден өткізеді және электрондық сұрау салуға тіркейді);
3) тұтынушының өкілі жүгінген кезде – уәкілетті өкілдің жеке басын куәландыратын құжат және өкілдік етуге құзыреттілігін куәландыратын құжат;
тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алынатын құжаттар:
1) жеке басын куәландыратын және өкілдік етуге құзыреттілігін куәландыратын құжаттардың мәліметтері (нотариалды расталған жағдайда);
құжаттарды қабылдаған кезде жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің немесе ХҚКО-ның қызметкері құжаттардың көшірмелерін түпнұсқаларымен немесе құжаттардың басып шығарылған электрондық көшірмелерімен салыстырып, содан кейін түпнұсқаларын көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады;
осы стандарттың осы тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған кезде жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінде не ХҚКО-да мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) сұрау салудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны және атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) және орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесіндегі лауазымды адамының немесе ХҚКО қызметкерінің тегі, аты және әкесінің аты көрсетіледі;
портал арқылы жүгінген кезде:
1) көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұрау салу;
2) электрондық түріндегі құжат – сыртқы (көрнекі) жарнама объектісінің жұмыс істеуін қамтамасыз ететін инженерлік бойынша мәселелер, сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға ұсынатын сыртқы (көрнекі) жарнама объектісінің күндізгі және түнгі бейне бақылауын қосатын эскизі;
портал арқылы жүгінген кезде көрсетілетін қызметті алушының «жеке кабинетіне» мемлекеттік қызметтің нәтижесі, күні мен уақыты көрсетілген мемлекеттік қызметті ұсыну үшін сұрау салуды қабылдау туралы хабарлама-есеп жолданады.

8. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги являются:
1) несоответствие документов, указанных в пункте 7 настоящего стандарта, требованиям, установленным нормативно-техническими документами в области автомобильных дорог;
2) основания, предусмотренные статьей 40 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации».
В случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренного пунктом 7 настоящего стандарта, работник ЦОН отказывает в приеме заявления.
3. Порядок обжалования
9. Для разъяснения порядка обжалования действий (бездействия) должностного лица структурного подразделения местного исполнительного органа или работника ЦОН и оказания содействия в подготовке жалобы услугополучатель обращается к руководству структурного подразделения местного исполнительного органа или ЦОН по адресам и телефонам, указанным в приложениях 1 и 2 к настоящему стандарту и на интернет-ресурсе: www.con.gov.kz.
Информацию о порядке обжалования можно получить по телефону информационно-справочной службы единого контакт-центра «электронного правительства» 1414.
10. Жалоба, в случае несогласия с результатом оказанной государственной услуги, оказываемой структурным подразделением местного исполнительного органа, подается на имя акима области (города республиканского значения, столицы).
Жалобы принимаются в письменном виде по почте или нарочно в канцеляриях местных исполнительных органов по адресам, указанным в приложении 2 к настоящему стандарту.
11. В случае некорректного обслуживания:
работником ЦОН, жалоба подается на имя руководителя ЦОН по адресам и телефонам, указанным на интернет-ресурсе www.con.gov.kz, либо по адресу: 010000, город Астана, проспект Республики, дом № 43 «А», телефон: 8 (7172) 94-99-95;
сотрудником структурного подразделения местного исполнительного органа, жалоба подается на имя руководителя структурного подразделения местного исполнительного органа по адресам и телефонам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.
12. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
13. Жалобы подаются в произвольном виде на бумажном носителе по почте.
14. Услугополучателю в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указываются номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу, с указанием контактных данных, а также срок и место получения ответа, контактных данных должностных лиц, у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы.
Жалоба рассматривается в течении пяти рабочих дней со дня ее регистрации.

8. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартудың негіздемесі:
1) осы стандарттың 7-тармағында көрсетілген құжаттардың автомобиль жолдары саласындағы белгіленген нормативтік-техникалық құжаттардың талаптарына сәйкес келмеуі;
2) «Ақпараттандыру туралы» 2007 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабында көзделген негіздер негіздеме болып табылады.
Көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 7-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, ХҚКО қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады.
3. Шағымдану тәртібі
9. Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшелерінің лауазымды адамының немесе ХҚКО қызметкерінің әрекетiне (әрекетсiздiгiне) шағымдану тәртiбiн түсіндіру және шағымды дайындауда жәрдем көрсету үшін көрсетілетін қызметті алушы осы стандартқа 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген мекенжайлар мен телефондар бойынша және www.con.gov.kz интернет-ресурсына жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшелерінің немесе ХҚКО-ның басшылығына жүгінеді.
Шағымдану тәртібі туралы ақпаратты «электрондық үкімет» бірыңғай байланыс орталығының ақпараттық-анықтама қызметінің 1414 телефоны арқылы алуға болады.
10. Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшелерімен көрсетілетін мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесімен келіспеген жағдайда шағым облыстық (республикалық маңызы бар қалалар, астана) әкімінің атына беріледі.
Шағым пошта арқылы жазбаша түрде немесе осы стандарттың
2-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша жергілікті атқарушы органдардың кеңсесінен қолма-қол алынады.
11. Мынадай:
ХҚКО қызметкері дұрыс қызмет көрсетпеген жағдайда www.con.gov.kz интернет-ресурсында көрсетiлген мекенжайлар мен телефондар арқылы ХҚКО басшысына немесе 010000, Астана қаласы, Республика даңғылы, 43 «А» үй, телефоны 8 (7172) 94-99-95 мекенжайы бойынша шағым беріледі;
жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшелерінің қызметкері дұрыс қызмет көрсетпеген жағдайда осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар мен телефондар бойынша жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің басшысына беріледі.
12. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушының заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқығы бар.
13. Шағым еркін нысанда пошта арқылы қағаз тасығышта ұсынылады.
14. Көрсетілетін қызметті алушы шағымының қабылданғанын растау үшін шағымды қабылдаған адам талон береді, онда нөмірі, күні, шағымды қабылдаған адамның тегі, байланыс деректерi, сондай-ақ жауап алатын мерзімі және орны, шағымды қарау барысы туралы сұрап білуге болатын лауазымды адамның байланыс деректері көрсетіледі.
Шағым тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күн ішінде қаралады.

15. Дополнительную информацию о государственной услуге можно получить по телефону информационно-справочной службы единого контакт-центра «электронного правительства» 1414.
4. Иные требования
16. Требования с учетом особенностей оказания государственной услуги в электронной форме и через ЦОН отсутствуют.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
«Выдача разрешения на размещение наружной
(визуальной) рекламы в полосе отвода
автомобильных дорог общего пользования
областного и районного значения,
а также в населенных пунктах»
Перечень местных исполнительных органов
№ п/п
Наименование подразделения
Полный юридический адрес
Контактный телефон, адрес электронной почты
1
2
3
4
город Астана
1.
Государственное учреждение «Управление архитектуры и градостроительства города Астаны»
город Астана,
улица М. Ауэзова, 6,
1 этаж
8(7172)33-37-30, 21-61-40
info@astanagorarch.kz
город Алматы
1.
Государственное учреждение «Управление архитектуры и градостроительства города Алматы»
город Алматы,
проспект Абылай хана, 91,
кабинеты 706, 704
8 (727) 279-57-38,
279-54-90, 279-58-24
uaigkz@mail.ru
2.
Государственное учреждение «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Алматы»
город Алматы,
площадь Республики, 4,
кабинеты 329, 339
8 (727) 271-65-47
272-02-99
uptiad.kz
Алматинская область
1.
Государственное учреждение «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Алматинской области»
город Талдыкорган,
улица Кабанбай батыра, 26,
1 этаж, кабинет 101
8(7282) 272019
avtozhodory.@zhetisy.gov.kz
2.
Государственное учреждение «Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Аксуского района»
поселок Жансугурова,
улица Желтоқсан, 5, 3 этаж
8(72873)22027
aksy-gkx@mail.ru
3.
Государственное учреждение «Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Алакольского района»
город Ушарал,
улица Победа, 148, 1 этаж
8(72833)35143
gkx-alakol@mail.ru
4.
Государственное учреждение «Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Балхашского района»
село Баканас,
улица Конаева, 68, 1 этаж
8(72773)91252
zharas_s@mail.ru
5.
Государственное учреждение «Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Енбекшиказахского района»
город Есик,
проспект Жамбыла, 21, 1 этаж
8(72775)44227
otdel@mail.ru
6.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Ескельдинского района»
поселок Карабулак,
улица Оразбекова, 67,
1 этаж, 1 кабинет
8(72836)30707
otdel._zkh@mail.ru
7.
Государственное учреждение «Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Жамбылского района»
село Узынагаш,

15. Мемлекеттік қызмет туралы қосымша ақпаратты «электрондық үкімет» бірыңғай байланыс орталығының ақпараттық-анықтама қызметінің 1414 телефоны арқылы алуға болады.
4. Өзге талаптар
16. Мемлекеттік қызмет көрсетудің, оның ішінде электрондық нысанда және ХҚКО арқылы көрсетудің ерекшеліктері ескерілген талаптар жоқ.
«Облыстық және аудандық маңызы
бар жалпы пайдаланымдағы,
сондай-ақ елді мекендердегі
автомобиль жолдарының жолақ
бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама
орналастыруға рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
1-қосымша
Жергілікті атқарушы органдардың тізбесі
Р/с
Бөлімшенің атауы
Толық заңдық мекенжайы
Байланыс телефоны, электрондық поштаның мекенжайы
1
2
3
4
Астана қаласы
1.
«Астана қаласының сәулет және қала құрылысы басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Астана қаласы, М. Әуезов көшесі, 6, 1-қабат
8 (7172) 33-37-30, 21-61-40
info@astanagorarch.kz
Алматы қаласы
1.
«Алматы қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, Абылай хан даңғылы, 91, 706, 704-кабинеттер
8 (727) 279-57-38, 279-54-90, 279-58-24
uaigkz@mail.ru
2.
«Алматы қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, Республика алаңы, 4, 329, 339-кабинеттер
8 (727) 271-65-47, 272-02-99
uptiad.kz
Алматы облысы
1.
«Алматы облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 26, 1-қабат, 101-кабинет
8 (7282) 272019
avtozhodory.@zhetisy.gov.kz
2.
«Ақсу ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақсу ауданы, Жансүгіров кенті, Желтоқсан көшесі, 5, 3-қабат
8 (72873) 22027
aksy-gkx@mail.ru
3.
«Алакөл ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алакөл ауданы, Үшарал қаласы, Победа көшесі, 148, 1-қабат
8 (72833) 35143
gkx-alakol@mail.ru
4.
«Балқаш ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Қонаев көшесі, 68, 1-қабат
8 (72773) 91252
zharas_s@mail.ru
5.
«Еңбекшіқазақ ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Енбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Жамбыл даңғылы, 21, 1-қабат
8 (72775) 44227
otdel@mail.ru
6.
«Ескелді ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ескелді ауданы, Қарабұлақ кенті, Оразбеков көшесі, 67, 1-қабат, 1-кабинет
8 (72836) 30707
otdel._zkh@mail.ru
7.
«Жамбыл ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі

улица Абая, 47, 3 этаж
8(72770)21327
erzhan_zhkh@mail.ru
8.
Государственное учреждение «Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Илийского района»
поселок Отеген батыр,
улица Батталханова, 8,
3 этаж, 309 кабинет
8(72752)22381
akers8888@mail.ru
9.
Государственное учреждение «Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Карасайского района»
город Каскелен,
улица Абылай хана, 213,
1 этаж
8(72771)22400
karasai gkh08@raimbler.ru
10.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Каратальского района»
город Уштобе,
проспект Конаева, 9,
1 этаж, 4-5 кабинет
8(72834)22364
karatalzhkh@mail.ru
11.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Кербулакского района»
поселок Сарыозек,
улица Момышулы, 10, 1 этаж
8 (72840)32273
kerbulak_gkh@mail.ru
12.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Коксуского района»
поселок Балпык би,
улица Мырзабекова, 36, 1 этаж
8 (72838) 21647
zhkh. koksu@mail.ru
13.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Панфиловского района»
город Жаркент,
улица Головацкого, 129, 1 этаж
8(72831)50640
arman.tazabekov@bk.ru
14.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Райымбекского района»
село Кеген,
улица Момышулы, 9, 1 этаж
8 (72777) 22489
rai_gkh@mail.ru
15.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Саркандского района»
город Сарканд,
улица Тауелсиздик, 111, 1 этаж
8(72839)21546
mukataev@mail.ru
16.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Талгарского района»
город Талгар,
улица Конева, 65, 1 этаж
8 (72774)23409
talgar_zhkh@mail.ru
17.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Уйгурского района»
село Шонжы,
улица Раджибаева, 73, 1 этаж
8 (72878)21522
a1nur85@mail.ru
18.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
города Капшагай»
город Капшагай,
улица Жамбыла, 13, 1 этаж
8 (72772)47884
gujkz@mail.ru
19.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
города Текели»
город Текели,
улица Абылай хана, 34,
1 этаж

Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы, Абай көшесі, 47, 3-қабат
8 (72770) 21327
erzhan_zhkh@mail.ru
8.
«Іле ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Іле ауданы, Өтеген батыр кенті, Батталханов көшесі, 8, 3-қабат, 309-кабинет
8 (72752) 22381
akers8888@mail.ru
9.
«Қарасай ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, Абылайхан көшесі, 213, 1-қабат
8 (72771) 22400
karasaigkh08@raimbler.ru
10.
«Қаратал ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қаратал ауданы, Үштөбе қаласы, Қонаев даңғылы, 9, 1-қабат, 4-5-кабинеттер
8 (72834) 22364
karatalzhkh@mail.ru
11.
«Кербұлақ ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кенті, Момышұлы көшесі, 10, 1-қабат
8 (72840) 32273
kerbulak_gkh@mail.ru
12.
«Көксу ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Көксу ауданы, Балпық би кенті, Мырзабеков көшесі, 36, 1-қабат
8 (72838) 21647
zhkh.koksu@mail.ru
13.
«Панфилов ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, 129, 1-қабат
8 (72831) 50640
arman.tazabekov@bk.ru
14.
«Райымбек ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Райымбек ауданы, Кеген ауылы, Момышұлы көшесі, 9, 1-қабат
8 (72777) 22489
rai_gkh@mail.ru
15.
«Сарқант ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сарқант ауданы, Сарқант қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 111, 1-қабат
8 (72839) 21546
mukataev@mail.ru
16.
«Талғар ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Талғар ауданы, Талғар қаласы, Қонаев көшесі, 65, 1-қабат
8 (72774) 23409
talgar_zhkh@mail@.ru
17.
«Ұйғыр ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы, Раджибаев көшесі, 73, 1-қабат
8 (72878) 21522
a1nur85@mail.ru
18.
«Қапшағай қаласының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қапшағай қаласы, Жамбыл көшесі, 13, 1-қабат
8 (72772) 47884
gujkz@mail.ru
19.
«Текелі қаласының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Текелі қаласы, Абылайхан көшесі, 34, 1-қабат

8(2835)43965
tekeli.zhkh@mail.ru
20.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
города Талдыкорган»
город Талдыкорган,
улица Абая, 241,
2 этаж
8(7282)242118
ugkh.tld@mail.ru
Акмолинская область
1.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства
Аккольского района»
город Акколь,
улица Нурмагамбетова, 81,
2 этаж
8(716-38) 2-13-19
akkol_arhitektor@mail.ru
Интернет-ресурс:
www.akkol.akmol.kz
2.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства
Аршалынского района»
поселок Аршалы,
улица Ташенова, 47,
кабинеты 117, 118
8(716-44) 2-25-83
Archal_arhitekt@mail.ru
Интернет-ресурс:
www.arshaly.akmol.kz
3.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства
Астраханского района»
село Астраханка,
улица Аль-Фараби, 50,
кабинет 21
8(716-41) 2-32-51, 2-38-85
arhastr@mail.ru
Интернет-ресурс: www.astrahan.akmol.kz
4.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства Атбасарского района»
город Атбасар,
улица Валиханова, 9, 1 этаж
8(716-43) 2-43-61
Atbasar_arhitek@mail.ru
Интернет-ресурс:
www.atbasar.online.kz
5.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства
Буландынского района»
город Макинск,
улица Некрасова, 19,
1 этаж
8(716-46) 2-29-70, 2-38-14
bulArhitektura@mail.ru
Интернет-ресурс:
www.bulandy.akmol.kz
6.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства
Бурабайского района»
город Щучинск,
улица Абылай хана, 34,
кабинеты 7, 9, 10
8(716-36) 4-32-58
Arhitektura2@mail.ru
Интернет-ресурс:
www.akimat-burabay.kz
7.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства
Егиндыкольского района»
село Егиндыколь,
улица Победы, 6, 1 этаж
8(716-42) 2-21-51, 2-17-14
otdel_arh_i_grado_egin@inbox.ru
Интернет-ресурс:
www.EGIN.KZ
8.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства
Енбекшильдерского района»
город Степняк,
улица БиржанСал, 34, 2 этаж
8(716-39) 2-20-29
arhitekturaenbek@mail.ru
Интернет-ресурс: enbek-akimat.kz
9.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства Ерейментауского района»
город Ерейментау,
улица А. Кунанбаева, 136,
1 этаж
8(716-33) 2-11-03,2-37-12
rm_arhitektor@mail.ru
Интернет-ресурс:
ereymen.kz
10.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства
Есильского района»
город Есиль,
улица Д. Конаева, 15,
3 этаж
8(716-47) 2-14-84
arhitektoresil@mail.ru
Интернет-ресурс:
www.esil.akmol.kz
11.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства
Жаксынского района»
село Жаксы,

8 (2835) 43965
tekeli.zhkh@mail.ru
20.
«Талдықорған қаласының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 241, 2-қабат
8 (7282) 242118
ugkh.tld@mail.ru
Ақмола облысы
1.
«Ақкөл ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі, 81, 2-қабат
8 (716-38) 2-13-19
akkol_arhitektor@mail.ru
Интернет-ресурс: www.akkol.akmol.kz
2.
«Аршалы ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Тәшенов көшесі, 47, 117, 118-кабинеттер
8 (716-44) 2-25-83
Archal_arhitekt@mail.ru
Интернет-ресурс: www.arshaly.akmol.kz
3.
«Астрахан ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Астраханка ауылы, Әл-Фараби көшесі, 50, 21-кабинет
8 (716-41) 2-32-51, 2-38-85
arhastr@mail.ru
Интернет-ресурс: www.astrahan.akmol.kz
4.
«Атбасар ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Уәлиханов көшесі, 9, 1-қабат
8 (716-43) 2-43-61
Atbasar_arhitek@mail.ru
Интернет-ресурс: www.atbasar.online.kz
5.
«Бұланды ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Некрасов көшесі, 19, 1-қабат
8 (716-46) 2-29-70, 2-38-14
bulArhitektura@mail.ru
Интернет-ресурс: www.bulandy.akmol.kz
6.
«Бурабай ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы, Щучье қаласы, Абылай хан көшесі, 34, 7, 9, 10-кабинеттер
8 (716-36) 4-32-58
Arhitektura2@mail.ru
Интернет-ресурс: www.akimat-burabay.kz
7.
«Егіндікөл ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Победа көшесі, 6, 1-қабат
8 (716-42) 2-21-51, 2-17-14
otdel_arh_i_grado_egin@inbox.ru
Интернет-ресурс: www.EGIN.KZ
8.
«Еңбекшілдер ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Біржан сал көшесі, 34, 2-қабат
8 (716-39) 2-20-29
arhitekturaenbek@mail.ru
Интернет-ресурс: enbek-akimat.kz
9.
«Ерейментау ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласы, А. Құнанбаев көшесі, 136, 1-қабат
8 (716-33) 2-11-03, 2-37-12
rm_arhitektor@mail.ru
Интернет-ресурс: ereymen.kz
10.
«Есіл ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Есіл қаласы, Д. Қонаев көшесі, 15, 3-қабат
8 (716-47) 2-14-84
arhitektoresil@mail.ru
Интернет-ресурс: www.esil.akmol.kz
11.
«Жақсы ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі

улица Дружбы, 3, 2 этаж
8(716-35) 22-5-35, 21-8-80
Arhi_zhaksy@mail.ru
Интернет-ресурс:
www.jaksy.akmol.kz
12.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства
Жаркаинского района»
город Державинск,
улица Мира, 78, 1 этаж
8(716-48) 9-13-91
gradostroiteli@mail.ru
Интернет-ресурс:
www.jarka.akmol.kz
13.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства
Зерендинского района»
село Зеренда,
улица Мира, 58, 1 этаж
8(716-32) 22-8-93
Arx_zerenda2008@mail.ru
Интернет-ресурс:
www.zeren.akmol.kz
14.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства
Коргалжынского района»
село Коргалжын,
улица Болганбаева, 9, 1 этаж
8(716-37) 2-21-85, 2-21-92
balkash_a@mail.ru
Интернет-ресурс:
www.korgal.akmol.kz
15.
Государственное учреждение
«Отдел внутренней политики
Сандыктауского района»
село Балкашино,
улица Абылайхана, 117,
кабинеты 6, 13
8(716-40) 9-14-77, 9-20-43
sandovp1@mail.ru
Интернет-ресурс:
www.sand.akmol.kz
16.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства
Целиноградского района»
село Акмол,
улица Гагарина, 2, 1 этаж
8(716-51) 3-11-29, 3-11-28
Arhitector_celin@mail.ru
Интернет-ресурс:
www.celin.akmol.kz
17.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства
Шортандинского района»
поселок Шортанды,
улица Абылайхана, 22, кабинеты 16, 19
8(716-31) 2-12-09, 2-20-11
Shortandy_arhitektura@mail.ru
Интернет-ресурс:
www.short.akmol.kz
18.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства
города Кокшетау»
город Кокшетау,
улица Абая, 87, кабинет 102
8(716-2) 25-69-79
Arhitektura08@mail.ru
Интернет-ресурс:
www.kokshe.akmol.kz
19.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства
города Степногорск»
город Степногорск, 4 микрорайон,
здание 1, кабинеты 73, 75
8(716-45) 6-25-30
oaigs@mail.ru
Интернет-ресурс:
www.step.akmol.kz
20.
Государственное учреждение
«Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Акмолинской области»
город Кокшетау,
улица Сулейменова 1, кабинеты 302, 304
8(7162) 76-28-03, 76-28-08,
Akmolauprdor@mail.kz
21.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Аккольского района»
город Акколь,
улица Нурмагамбетова, 102, 2 этаж
8(716-38) 2-24-10
gkh_akkol@mail.ru
22.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Аршалынского района»
поселок Аршалы,
улица Ташенова, 47,
кабинеты 106, 105
8(716-44) 2-24-44, 2-25-85
Gkh_ptyad@mail.ru
23.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Астраханского района»
село Астраханка,
улица Аль-Фараби, 50,
кабинеты 46, 45

Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Дружба көшесі, 3, 2-қабат
8 (716-35) 22-5-35, 21-8-80
Arhi_zhaksy@mail.ru
Интернет-ресурс: www.jaksy.akmol.kz
12.
«Жарқайың ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Державинск қаласы, Мир көшесі, 78, 1-қабат
8 (716-48) 9-13-91
gradostroiteli@mail.ru
Интернет-ресурс: www.jarka.akmol.kz
13.
«Зеренді ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, Мир көшесі, 58, 1-қабат
8 (716-32) 22-8-93
Arx_zerenda2008@mail.ru
Интернет-ресурс: www.zeren.akmol.kz
14.
«Қорғалжын аудандық ішкі істер саясаты бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Болғанбаев көшесі, 9, 1-қабат
8 (716-37) 2-21-85, 2-21-92
balkash_a@mail.ru
Интернет-ресурс: www.korgal.akmol.kz
15.
«Сандықтау ауданының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абылайхан көшесі, 117, 6, 13-кабинеттер
8 (716-40) 9-14-77, 9-20-43
sandovp1@mail.ru
Интернет-ресурс: www.sand.akmol.kz
16.
«Целиноград ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 2, 1-қабат
8 (716-51) 3-11-29, 3-11-28
Arhitector_celin@mail.ru
Интернет-ресурс: www.celin.akmol.kz
17.
«Шортанды ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Абылайхан көшесі, 22, 16, 19-кабинеттер
8 (716-31) 2-12-09, 2-20-11
Shortandy_arhitektura@mail.ru
Интернет-ресурс: www.short.akmol.kz
18.
«Көкшетау қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 87, 102-кабинет
8 (716-2) 25-69-79
Arhitektura08@mail.ru
Интернет-ресурс: www.kokshe.akmol.kz
19.
«Степногорск қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы, 4 шағын аудан, 1 ғимарат, 73, 75-кабинеттер
8 (716-45) 6-25-30
oaigs@mail.ru
Интернет-ресурс: www.step.akmol.kz
20.
«Ақмола облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы, Сүлейменов көшесі, 1, 302, 304 кабинеттер
8 (7162) 76-28-03, 76-28-08,
Akmolauprdor@mail.kz
21.
«Ақмола облысы Ақкөл ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі, 102, 2-қабат
8 (716-38) 2-24-10
gkh_akkol@mail.ru
22.
«Ақмола облысы Аршалы ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Тәшенов көшесі, 47, 106, 105-кабинеттер
8 (716-44) 2-24-44, 2-25-85
Gkh_ptyad@mail.ru
23.
«Ақмола облысы Астрахан ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Астраханка ауылы, Әл-Фараби көшесі, 50, 46, 45-кабинеттер

8(716-41) 2-36-48, 2-30-37
astrahanotdelgkh@mail.ru
24.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Атбасарского района»
город Атбасар,
улица Валиханова, 9,
кабинеты 441, 444, 445
8(716-43) 2-49-03 4-16-35
Atbasar_khad@mail.ru
25.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Буландынского района»
город Макинск,
улица Некрасова, 19, 3 этаж
8(716-46) 2-17-57
gkh_2008@mail.ru
26.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Бурабайского района»
город Щучинск,
улица Набережная, 73, 2 этаж
8(716-36 4-48-10, 4-47-24
gch_shu@mail.ru
27.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Егиндыкольского района»
село Егиндыколь,
улица Победы, 6, 2 этаж
8(716-42) 2-19-20
egin_g@mail.ru
28.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Енбекшильдерского района»
город Степняк,
улица Сыздыкова, 2 а, 1 этаж
8(716-39) 2-21-18 2-20-11
enbekzhkh@mail.ru
29.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Ерейментауского района»
город Ерейментау,
улица А. Кунанбаева, 121, 1 этаж
8(716-33) 2-30-32, 2-27-62
gkh_eremen@mail.ru
30.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Есильского района»
город Есиль,
улица Д. Конаева, 15, 1 этаж
8(716-47) 2-16-83
gujkhesil@mail.ru
31.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Жаксынского района»
село Жаксы,
улица Ленина, 32, 1 этаж
8(716-35) 22-3-62
jaksy_zkh@mail.ru
32.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Жаркаинского района»
город Державинск,
улица Ленина, 34, 1 этаж
8(716-48) 9-21-24
zhkh_zharkain2011@mail.ru
33.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Зерендинского района»
село Зеренда,
улица Мира, 58, 1 этаж
8(716-32) 21-4-72 21-0-63
nurlan_tainsha@mail.ru
34.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Коргалжынского района»
село Коргалжын,

8 (716-41) 2-36-48, 2-30-37
astrahanotdelgkh@mail.ru
24.
«Ақмола облысы Атбасар ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Уәлиханов көшесі, 9, 441, 444, 445-кабинеттер
8 (716-43) 2-49-03
4-16-35
Atbasar_khad@mail.ru
25.
«Ақмола облысы Бұланды ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Некрасов көшесі, 19, 3-қабат
8 (716-46) 2-17-57
gkh_2008@mail.ru
26.
«Ақмола облысы Бурабай ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Щучинск қаласы, Набережная көшесі, 73, 2-қабат
8 (716-36) 4-48-10, 4-47-24
gch_shu@mail.ru
27.
«Ақмола облысы Егіндікөл ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауылы, Победа көшесі, 6, 2-қабат
8 (716-42) 2-19-20
egin_g@mail.ru
28.
«Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Степняк қаласы, Сыздықов көшесі, 2А, 1-қабат
8 (716-39) 2-21-18, 2-20-11
enbekzhkh@mail.ru
29.
«Ақмола облысы Ерейментау ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласы, А. Құнанбаев көшесі, 121, 1-қабат
8 (716-33) 2-30-32, 2-27-62
gkh_eremen@mail.ru
30.
«Ақмола облысы Есіл ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Есіл қаласы, Д. Қонаев көшесі, 15, 1-қабат
8 (716-47) 2-16-83
gujkhesil@mail.ru
31.
«Ақмола облысы Жақсы ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі»
Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Ленин көшесі, 32, 1-қабат
8 (716-35) 22-3-62
jaksy_zkh@mail.ru
32.
«Ақмола облысы Жарқайың ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Державинск қаласы, Ленин көшесі, 34, 1-қабат
8 (716-48) 9-21-24
zhkh_zharkain2011@mail.ru
33.
«Ақмола облысы Зеренді ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, Мир көшесі, 58, 1-қабат
8 (716-32) 21-4-72, 21-0-63
nurlan_tainsha@mail.ru
34.
«Ақмола облысы Қорғалжын ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі

улица Болганбаева, 9, 2 этаж
8(716-37) 2-17-60, 2-23-34
zhka@mail.ru
35.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Сандыктауского района»
село Балкашино,
улица Абылайхана, 117,
кабинеты 8, 7
8(716-40) 9-11-25 9-28-21
g_k_h_sand@mail.ru
36.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Целиноградского района»
село Акмол,
улица Гагарина, 14, 1 этаж
8(716-51) 3-11-21
celingkh@mail.ru
37.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Шортандинского района»
поселок Шортанды,
улица Абылайхана, 20,
кабинет 10
8(716-31) 2-27-80
gkh_ad_pt@mail.ru
38.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
города Кокшетау»
город Кокшетау,
улица Аульбекова, 139 а,
кабинеты 202, 203
8(716-2) 25-11-13 25-51-36
gkh_kokshetay@mail.ru
39.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
города Степногорск»
город Степногорск, 4 микрорайон,
здание 1, кабинеты 912, 913
8(716-45) 6-75-73, 6-19-68
otdel_qkh@mail.ru
Актюбинская область
1.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства города Актобе»
город Актюбе,
улица Алтынсарина, 2
8(7132)21-30-57
2.
Государственное учреждение «Алгинский районный отдел архитектуры, градостроительства и строительства»
город Алга, 5 микрайон,4,
кабинеты 306, 308
8(71337)4-19-90
3.
Государственное учреждение
«Айтекебийский районный отдел архитектуры, градостроительства и строительства»
село Комсомол,
улица Жургенова, 45,
кабинет 5
8(71339)22-2-93
4.
Государственное учреждение
«Байганинский районный отдел архитектуры, градостроительства и строительства»
поселок Караукельды,
улица Конаева, 36,
кабинеты 109, 111
8(71345)22-5-07
5.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Иргизского района»
село Иргиз,
улица Алтынсарина, 12,
кабинет 220
8(71343)21-7-55
6.
Государственное учреждение
«Каргалинский районный отдел архитектуры, градостроительства и строительства»
село Бадамша,
улица Абилкаир хана, 38,
кабинет 212
8(71342)23-1-76
7.
Государственное учреждение
«Мартукский районный отдел архитектуры, градостроительства и строительства»
село Мартук,
улица Сейфуллина, 38, 1 этаж
8(71331)21-3-66
8.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Мугалжарского района»
город Кандыагаш,
улица Байтурсынова, 8
8(71333)3-75-99
9.
Государственное учреждение
«Темирский районный отдел архитектуры, градостроительства и строительства»
поселок Шубаркудук,
улица Желтоксана, 8,
кабинет 13

Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Болғанбаев көшесі, 9, 2-қабат
8 (716-37) 2-17-60, 2-23-34
zhka@mail.ru
35.
«Ақмола облысы Сандықтау ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абылайхан көшесі, 117, 8, 7-кабинеттер
8 (716-40) 9-11-25, 9-28-21
g_k_h_sand@mail.ru
36.
«Ақмола облысы Целиноград ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 14, 1-қабат
8 (716-51) 3-11-21
celingkh@mail.ru
37.
«Ақмола облысы Шортанды ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Шортанды ауылы, Абылайхан көшесі, 20, 10-кабинет
8 (716-31) 2-27-80
gkh_ad_pt@mail.ru
38.
«Ақмола облысы Көкшетау қаласының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы, Әуелбеков көшесі, 13А, 202, 203-кабинеттер
8 (716-2) 25-11-13, 25-51-36
gkh_kokshetay@mail.ru
39.
«Ақмола облысы Степногорск қаласының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы, 4 шағын аудан, 1 ғимарат, 912, 913-кабинеттер
8 (716-45) 6-75-73, 6-19-68
otdel_qkh@mail.ru
Ақтөбе облысы
1.
«Ақтөбе қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы, Алтынсарин көшесі, 2
8 (7132) 21-30-57
2.
«Алға ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алға қаласы, 5 шағын аудан, 4-кабинет
8 (71337) 4-19-90
3.
«Әйтеке би ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Комсомол ауылы, Жүргенов көшесі, 45
8 (71339) 22-2-93
4.
«Байғанин ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарауылкелді ауылы, Қонаев көшесі, 36
8 (71345) 22-5-07
5.
«Ырғыз ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ырғыз ауылы, Алтынсарин көшесі, 12
8 (71343) 21-7-55
6.
«Қарғалы ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бадамша ауылы, Әбілқайыр хан көшесі, 38
8 (71342) 23-1-76
7.
«Мәртөк ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мәртөк ауылы, Сейфуллин көшесі 38
8 (71331) 21-3-66
8.
«Мұғалжар ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қандыағаш ауылы, Байтұрсынов көшесі, 8
8 (71333) 3-75-99, 3-66-53
9.
«Темір ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шұбарқұдық кенті, Желтоқсан көшесі, 8

8(71346)22-7-58
10.
Государственное учреждение
«Уилский районный отдел архитектуры, градостроительства и строительства»
село Уил,
улица Жолмурзаева, 1
8(71332)2-12-04, 2-11-52
11.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Кобдинского района»
село Кобда,
улица Астана, 48, кабинет 108
8(71341)22-0-12
12.
Государственное учреждение
«Хромтауский районный отдел архитектуры, градостроительства и строительства»
город Хромтау,
улица Спортивная, 2, 1 этаж
8(71336)25-1-44
13.
Государственное учреждение
«Шалкарский районный отдел архитектуры, градостроительства и строительства»
город Шалкар,
улица Айтеке би, 63
8(71335)23-6-35
Атырауская область
1.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства города Атырау»
город Атырау,
улица Сатпаева, 5, 1 этаж
8(7122) 20-44-16
Atyrau arh@mail.ru
2.
«Отдел строительства архитектуры и градостроительства Индерского района»
поселок городского типа Индербор,
улица Мендигалиева, 30/7, 3 этаж
8 (71234) 2-10-74 2-09-76
irosaig@mail.ru
3.
«Отдел строительства архитектуры и градостроительства Жылыойского района»
город Кульсары,
улица Ж. Изтурганова, 7,
2 этаж
8(71237) 5-14-63 5-22-35
stroi.zhyloi@mail.ru
4.
«Отдел архитектуры и градостроительства Макатского района»
село Макат,
улица Орталык алан, 1,
кабинет 14
8 (71239) 3-00-67
Makat aigs@mail.ru
5.
«Отдел архитектуры и градостроительства Махамбетского района»
село Махамет,
улица Абая, 13,
1 этаж
8 (71236)2-11-25 2-19-25
Arch_mah@mail.ru
6.
«Отдел архитектуры и градостроительства Исатайского района»
Исатайский район,
село Аккистау,
улица Егемен Казакстан, 126,
1 этаж
8 (71231) 2-08-95
Isatai_arh@mail.ru
7.
«Отдел архитектуры и градостроительства Курмангазинского района»
село Ганюшкино,
улица Кошекбаева, 25,
кабинет 1, 2
8 (71233) 2-14-34
kur_arhitektor@mail.ru
8.
«Отдел архитектуры и градостроительства Кызылкогинского района»
село Миялы,
улица Абая, 4, 1 этаж
8(71238) 2-12-46
mm-saulet@mail.ru
Восточно-Казахстанская Область
1.
Государственное учреждение
«Управление архитектуры и градостроительства Восточно-Казахстанской области»
город Усть-Каменогорск,
улица Казахстан, 27,
кабинеты 405, 407
8(7232) 26-44-21 26-27-30
uprav_arh@mail.ru
2.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства города Усть-Каменогорска»
город Усть-Каменогорск
улица Кирова, 33,
кабинеты 19, 21
8(7232) 26-24-48,57-80-48
uprarhitectura@mail.ru
3.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства города Семей»
город Семей,
улица Достоевского, 110,
кабинет 401

8 (71346) 22-7-58
10.
«Ойыл ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ойыл ауылы, Шернияз көшесі, 36
8 (71332) 2-12-04, 2-11-52
11.
«Қобда ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қобда ауылы, Астана көшесі, 48
8 (71341) 22-0-12
12.
«Хромтау ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Хромтау қаласы, Спортивная көшесі, 2
8 (71336) 25-1-44
13.
«Шалқар ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шалқар қаласы, Әйтеке би, 63
8 (71335) 23-6-35
Атырау облысы
1.
«Атырау қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы Сәтпаев көшесі, 5, 1-қабат
8 (7122) 20-44-16
Atyrau arh@mail.ru
2.
«Атырау облысы Індер ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Індер ауданы, Индербор қала типіндегі елді мекен, Меңдіғалиев көшесі, 30/7, 3-қабат
8 (71234) 2-10-74, 2-09-76
irosaig@mail.ru
3.
«Атырау облысы Жылыой ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Ж. Ізтұрғанов көшесі, 7, 2-қабат
8 (71237) 5-14-63, 5-22-35
stroi.zhyloi@mail.ru
4.
«Атырау облысы Мақат ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мақат ауданы, Мақат ауылы, Орталық алаң көшесі, 1, 14-кабинет
8 (71239) 3-00-67
Makataigs@mail.ru
5.
«Атырау облысы Махамбет ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Абай көшесі, 13, 1-қабат
8 (71236) 2-11-25, 2-19-25
Arch_mah@mail.ru
6.
«Атырау облысы Исатай ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егемен Қазақстан көшесі, 126, 1-қабат
8 (71231) 2-08-95
Isatai_arh@mail.ru
7.
«Атырау облысы Құрманғазы ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Ганюшкино ауылы, Көшекбаев көшесі, 25, 1, 2-кабинеттер
8 (71233) 2-14-34
kur_arhitektor@mail.ru
8.
«Атырау облысы Қызылқоға ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Абай көшесі, 4, 1-қабат
8 (71238) 2-12-46
mm-saulet@mail.ru
Шығыс Қазақстан облысы
1.
«Шығыс Қазақстан облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Өскемен қаласы, Қазақстан көшесі, 27, 405, 407-кабинеттер
8 (7232) 26-44-21
8 (7232) 26-89-81
26-27-30
uprav_arh@mail.ru
2.
«Өскемен қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Өскемен қаласы, Киров көшесі, 33, 19, 21-кабинеттер
8 (7232) 26-24-48, 57-80-48
uprarhitectura@mail.ru
3.
«Семей қаласының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Семей қаласы, Достоевский көшесі, 110, 401-кабинет

8(7222) 56-12-58
stroi_arh2010@mail.ru
4.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства города Риддера»
город Риддер,
Улица Кунаева, 40,
кабинеты 3, 4, 5
8(72336) 4-42-29,4-31-62
ridder_stroy @mail.ru
5.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Курчатов»
город Курчатов,
улица Тәуелсiздiк, 4,
кабинет 4
8(72251)2-33-94 2-33-97
kurchatovgstroi.@mail.ru
6.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Абайского района»
село Караул,
улица Кунанбая, 14,
кабинет 24
8(72252)9-18-77, 9-23-49
T. Iskakov. ru@mail.ru
7.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Аягозского района»
город Аягоз,
улица Аханаева, 69,
кабинеты 3, 21
8(72237)3-01-40 3-04-60
arch-ayag@mail.ru
8.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Бородулихинского района»
село Бородулиха,
улица Тәуелсiздiк, 69,
1 этаж
8(72351)2-10-38 2-10-56
stvoitbovod@ yandeх.ru
9.
Государственное учреждение
«Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Бескарагайского района»
село Бескарагай,
улица Пушкина, 2 а,
кабинет 305
8(72236)79-00-9 9-15-16
Kumbat-story@ mail.ru
merkhat@mail.ru
10.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Глубоковского района»
поселок Глубокое,
улица Поповича, 38,
кабинеты 2, 5
8(72331) 2-19-71. 2-34-38
arhglub@mail.ru
11.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жарминского района»
село Калбатау,
улица Достык, 98,
2 этаж, кабинет 3
8(72347)6-56-33
Zharmastroi@mail.ru
12.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства Зайсанского района»
город Зайсан,
улица Молдыбаева, 53 а,
1 этаж
8(72340) 2-11-65. 26-2-12
aiko_0989@mail.ru
13.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства Зыряновского района»
город Зыряновск,
улица Советская, 18, 1 этаж
8(72335) 6-37-32 6-37-56
arhitektura_zur@mail.ru
14.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Курчумского района»
село Курчум,
улица Ибежанова, 23, 1 этаж
8(72339) 2-20-52
telefon_0700@mail.ru
15.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Кокпектинского района»
село Кокпекты,
улица Шерияздана, 44 а,
1 этаж
8(72348) 2-16-06
stroy _kokpekty@mail.kz
16.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства Катон-Карагайского района»
село Улкен Нарын,
улица Абылайхана, 114,
1 этаж
8(72341) 2-23-62 2-23-73
bmoldebaev@mail.ru
17.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Тарбагатайского района»
cело Аксуат,
улица Абылайхана, 13,
1 этаж

8 (7222) 56-12-58
stroi_arh2010@mail.ru
4.
«Риддер қаласының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Риддер қаласы, Қонаев көшесі, 40, 3, 4, 5-кабинеттер
8 (72336) 4-42-29, 4-31-62
ridder_stroy@mail.ru
5.
«Курчатов қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Курчатов қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 4, 4-кабинет
8 (72251) 2-33-94, 2-33-97
kurchatovgstroi.@mail.ru
6.
«Абай ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарауыл ауылы, Құнанбай көшесі, 14, 24-кабинет
8 (72252) 9-18-77, 9-23-49
T.Iskakov.ru@mail.ru
7.
«Аягөз ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аягөз қаласы, Аханаев көшесі, 69, 3, 21-кабинеттер
8 (72237) 3-01-40, 3-04-60
arch-ayag@mail.ru
8.
«Бородулихинский ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бородулиха ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 69, 1-қабат
8 (72351) 2-10-38, 2-10-56
stvoitbovod@yandeх.ru
9.
«Бесқарағай ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бесқарағай ауылы, Пушкин көшесі, 2а, 305-кабинет
8 (72236) 79-00-9, 9-15-16
Kumbat-story@mail.ru
merkhat@mail.ru
10.
«Глубоковский ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Глубокое кенті, Попович көшесі, 38, 2, 5-кабинеттер
8 (72331) 2-19-71, 2-34-38
arhglub@mail.ru
11.
«Жарма ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қалбатау ауылы, Достық көшесі, 98, 2 қабат, 3-кабинет
8 (72347) 6-56-33
Zharmastroi@mail.ru
12.
«Зайсан ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Зайсан қаласы, Молдыбаев көшесі, 53а, 1-қабат
8 (72340) 2-11-65, 26-2-12
aiko_0989@mail.ru
13.
«Зырян ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Зырян қаласы, Советская көшесі, 18, 1-қабат
8 (72335) 6-37-32, 6-37-56
arhitektura_zur@mail.ru
14.
«Күршім ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Күршім ауылы, Ибежанов көшесі, 23, 1-қабат
8 (72339) 2-20-52
telefon_0700@mail.ru
15.
«Көкпекті ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Көкпекті ауылы, Шерияздан көшесі, 44а, 1-қабат
8 (72348) 2-16-06
stroy _kokpekty@mail.kz
16.
«Қатон-Қарағай ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Үлкен Нарын ауылы, Абылайхан көшесі, 114, 1-қабат
8 (72341) 2-23-62, 2-23-73
bmoldebaev@mail.ru
17.
«Тарбағатай ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақсуат ауылы, Абылайхан көшесі, 13, 1-қабат

8(72346) 2-11-69
tarb_arh_grad_stroy@mail.ru
18.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Уланского района»
поселок Молодежное, дом, 1,
кабинет 114
8(72338) 2-79-56 27-969
otdel_str@vail.ru
19.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Урджарского района»
село Урджар,
проспект Абылайхана, 122,
кабинеты 107, 109
8(72230) 3-34-62 3-35-19
urdzhar_acs@mail.ru
20.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Шемонаихинского района»
город Шемонаиха,
улица Советская, 59, кабинет 114
8(72332) 3-32-03,
shemarc@mail.ru
Жамбылская область
1.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел внутренней политики акимата Меркенского района»
село Мерке,
улица Исмаилова 210, 1 этаж
8(72632) 2-17-40, 2-19-00
politika2012@mail.ru
2.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Таласского района»
город Каратау,
площадь Достык, 1,
кабинет 120
8(72644) 6-22-05
gkht@mail.ru
3.
Коммунальное государственное учреждение «Архитектуры, градостроительства и строительства Шуского района»
село Толе би,
улица Толе би, 274, 1 этаж
8(72643) 3-19-81
Shyi-apparat@ mail.ru
4.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел внутренней политики акимата Мойнкумского района»
село Мойнкум,
улица Амангельды, 147,
2 этаж, кабинеты 33, 31
8(72642) 2-46-26, 2-42-98
Dusekeeva-7@mail.ru
5.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел внутренней политики города Тараз»
город Тараз,
улица Толе би, 48, 1 этаж
8(7262) 45-30-75, 53-54-06
Ovp_taraz@mail.ru
6.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Жуалинского района»
село Бауржан Момышулы,
улица Жамбыла, 12, 1 этаж,
кабинеты 30, 31, 32,
8(72635) 2-00-30, 2-03-40
Stroiotdel_shuali@mail.ru
7.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел внутренней политики акимата Кордайского района»
село Кордай,
улица Толе би, 102, 4 этаж
8(72636) 2-11-09, 2-11-17
Ovp-kordai@ mail.ru
8.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел внутренней политики акимата Т. Рыскуловского района»
село Кулан,
улица Жибек жолы, 75 2 этаж,
кабинет 209
8(72631) 2-12-66, 2-25-13,
Ovp_kulan@mail.ru
9.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел внутренней политики Сарысуского района»
город Жанатас,
улица Бейбитшилик, 1, 1 этаж
8(72634) 6-25-26, 6-23-65
ovp_sarysu@mail.ru
10.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Жамбылского района»
село Аса, улица Абая, 123,
3 этаж, кабинет 318

8 (72346) 2-11-69
tarb_arh_grad_stroy@mail.ru
18.
«Ұлан ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Молодежное кенті, 1 үй, 114-кабинет
8 (72338) 2-79-56, 27-969
otdel_str@vail.ru
19.
«Үржар ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы, 122, 107, 109-кабинеттер
8 (72230) 3-34-62, 3-35-19
urdzhar_acs@mail.ru
20.
«Шемонаиха ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шемонаиха қаласы, Советская көшесі, 59, 114-кабинет
8 (72332) 3-32-03
shemarc@mail.ru
Жамбыл облысы
1.
«Мерке ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мерке ауданы, Мерке ауылы, Смайлов көшесі, 210, 1-қабат
8 (72632) 2-17-40, 2-19-00
politika2012@mail.ru
2.
«Талас ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Талас ауданы, Қаратау қаласы, Достық алаңы, 1, 120-кабинет
8 (72644) 6-22-05
gkht@mail.ru
3.
«Шу ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шу ауданы, Төле би көшесі, 274, 1-қабат
8 (72643) 3-19-81
Shyi-apparat@mail.ru
4.
«Мойынқұм ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, Амангелді көшесі, 147, 2-қабат, 33, 31-кабинеттер
8 (72642) 2-46-26, 2-42-98
Dusekeeva-7@mail.ru
5.
«Тараз қаласының ішкі саясат бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тараз қаласы, Төле би көшесі, 48, 1-қабат
8 (7262) 45-30-75, 53-54-06
Ovp_taraz@mail.ru
6.
«Жуалы ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, Жамбыл көшесі, 12, 1-қабат, 30, 31, 32-кабинеттер
8 (72635) 2-00-30, 2-03-40
Stroiotdel_shuali@mail.ru
7.
«Қордай ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Төле би көшесі, 102, 4-қабат
8 (72636) 2-11-09, 2-11-17
Ovp-kordai@mail.ru
8.
«Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Т. Рысқұлов атындағы аудан, Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 75, 2-қабат, 209-кабинет
8 (72631) 2-12-66, 2-25-13,
Ovp_kulan@mail.ru
9.
«Сарысу ауданының ішкі саясат бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, Бейбітшілік көшесі, 1, 1-қабат
8 (72634) 6-25-26, 6-23-65
ovp_sarysu@mail.ru
10.
«Жамбыл ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай көшесі, 123, 3-қабат, 318-кабинет

8(72633) 2-22-91, 2-13-35
oagir@mail.ru
11.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Байзакского района»
село Сарыкемер,
улица Байзакбатыра, 107, 1 этаж
8(72637) 2-28-58, 2-32-27
mahmudov1989@mail.ru
12.
Коммунальное государственное учреждение «Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области»
город Тараз,
улица Толеби, 35 а, 1 этаж
8(7262) 43-33-33, 43-69-51
depdoroga@mail.ru
13.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Байзакского района»
село Сарыкемер,
улица Байзак батыра, 107,
1 этаж
8(72637) 2-10-47, 2-29-72
Baizak_jkx@mail.ru
14.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылского района»
село Аса,
улица Абая, 123, кабинет 119
8(72633) 2-12-17, 2-16-35
sarshaevbatyr@rambler.ru
15.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района»
село Бауыржан Момышулы,
улица Жамбыла, 12, 1 этаж
8(72635) 2-03-96, 5-21-50
zhako_1991@mail.ru
16.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Кордайского района»
село Кордай,
улица Толе би, 61, 1 этаж
8(72636) 2-11-19
Nurzhanov-maksat@mail.ru
17.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района»
село Мерке,
улица Исмайлова, 169, 1 этаж
8(72632) 2-25-62, 2-27-80
zhkh_merke@mail.ru
18.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Мойынкумского района»
село Мойынкум,
улица Амангельды, 147, 1 этаж
8(72642) 2-13-44
zhkh_m@bk.ru
19.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата района им. Т. Рыскулова»
село Кулан,
улица Жибек жолы, 75,
кабинеты 207, 211
8(72631) 2-18-37, 2-23-94
yerjan_007@mail.ru
20.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Таласского района»
город Каратау,
площадь Достык, 1, кабинет 120
8(72644) 6-22-05
GKHT@mail.ru
21.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Шуского района»
город Шу,

8 (72633) 2-22-91, 2-13-35
oagir@mail.ru
11.
«Байзақ ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Байзақов ауданы, Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі, 107, 1-қабат
8 (72637) 2-28-58, 2-32-27
mahmudov1989@mail.ru
12.
«Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тараз қаласы, Төле би көшесі, 35а, 1-қабат
8 (7262) 43-33-33, 43-69-51
depdoroga@mail.ru
13.
«Байзақ ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Байзақов ауданы, Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі, 107, 1-қабат
8 (72637) 2-10-47, 2-29-72
Baizak_jkx@mail.ru
14.
«Жамбыл ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай көшесі, 123, 3-қабат, 119-кабинет
8 (72633) 2-12-17, 2-16-35
sarshaevbatyr@rambler.ru
15.
«Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жуалы ауданы, Бауыржан Момышұлы ауылы, Жамбыл көшесі, 12, 1-қабат
8 (72635) 2-03-96, 5-21-50
zhako_1991@mail.ru
16.
«Қордай ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Төле би көшесі, 61, 1-қабат
8 (72636) 2-11-19
Nurzhanov-maksat@mail.ru
17.
«Мерке ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мерке ауданы, Мерке ауылы, Смайлов көшесі, 169, 1-қабат
8 (72632) 2-25-62, 2-27-80
zhkh_merke@mail.ru
18.
«Мойынқұм ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, Амангелді көшесі, 147, 1-қабат
8 (72642) 2-13-44
zhkh_m@bk.ru
19.
«Т. Рысқұлов атындағы аудан әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Т. Рысқұлов атындағы аудан, Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 75, 207, 211-кабинеттер
8 (72631) 2-18-37, 2-23-94
yerjan_007@mail.ru
20.
«Талас ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Талас ауданы, Қаратау қаласы, Достық алаңы, 1, 120-кабинет
8 (72644) 6-22-05
GKHT@mail.ru
21.
«Шу ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

улица Конаева, 23, 2 этаж
8(72643) 2-36-52, 2-37-57
zhkh-2011@mail.ru
22.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района»
город Жанатас,
1/25, 1 этаж
8(72634) 6-32-55
Dauletbek.54@mail.ru
23.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз»
город Тараз,
микрорайон «Астана», 31 дом, 1 этаж
8(7262) 34-13-94, 34-96-88
askar_080@mail.ru
Западно-Казахстанская область
1.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства Бурлинского района»
город Аксай,
улица Советская, 99,
кабинеты 17,18
8(71133) 20-0-51 22-4-30
archi.grad.06@mail.ru
2.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурлинского района»
город Аксай,
улица И. Ващука, 1/1,
1 этаж
8(71133) 20-9-51 20-7-09
aksaigkh@mail.ru
3.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Казталовского района»
поселок Казталовка,
улица Желтоксан, 14,
1 этаж
8(71144) 31-7-28 31-6-77
stroikazt@mail.ru
4.
Государственное учреждение
«Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии Теректинского района»
поселок Федоровка,
улица Юбилейная, 20, 3 этаж
8(71132)21-2-07, 23-0-66
rosh_terekta@rambler.ru
5.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Таскалинского района»
поселок Таскала,
улица Абая, 23, 4 этаж
8(71139) 22-6-10 21-5-67
stroidepartment@mail.ru
6.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирских перевозок и автомобильных дорог Акжайикского района»
поселок Чапаево,
улица Кунаева, 70, кабинет 15
8(71136) 92-5-06 92-5-07
akzhaik_zhkh@mail.ru
7.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Жанибекского района»
поселок Жанибек,
улица Г. Караша, 8, 2 этаж
8(71135) 21-4-09, 22-2-08
arhetektor_gradostroi_janibek@ mail.ru
8.
Государственное учреждение
«Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии Бокейординского района»
поселок Сайхин,
улица Т. Жарокова, 31, 1 этаж
8(71140) 21-2-80, 21-7-48
nes_7878@mail.ru
9.
Государственное учреждение
«Отдел внутренней политики Каратюбинского района»
поселок Каратюба,
улица Курмангалиева, 19, кабинет 25
8(71145) 31-3-45
ovp_karatuba@mail.ru
10.
Государственное учреждение
«Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии Сырымского района»
поселок Жымпиты,
улица Казахстана, 7/1,
1 этаж

Шу ауданы, Шу қаласы, Қонаев көшесі, 23, 2-қабат
8 (72643) 2-36-52, 2-37-57
zhkh-2011@mail.ru
22.
«Сарысу ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, Бейбітшілік көшесі, 1/25, 1-қабат
8 (72634) 6-32-55
Dauletbek.54@mail.ru
23.
«Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тараз қаласы, «Астана» шағын ауданы, 31 үй, 1-қабат
8 (7262) 34-13-94, 34-96-88
askar_080@mail.ru
Батыс Қазақстан облысы
1.
«Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақсай қаласы, Советская көшесі, 99, 17, 18-кабинеттер
8 (71133) 20-0-51, 22-4-30
archi.grad.06@mail.ru
2.
«Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақсай қаласы, И. Ващук көшесі, 1/1, 1-қабат
8 (71133) 20-9-51, 20-7-09
aksaigkh@mail.ru
3.
«Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Казталов кенті, Желтоқсан көшесі, 14, 1-қабат
8 (71144) 31-7-28, 31-6-77
stroikazt@mail.ru
4.
«Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Федоровка кенті, Юбилейная көшесі, 20, 3-қабат
8 (71132) 21-2-07, 23-0-66
rosh_terekta@rambler.ru
5.
«Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тасқала кенті, Абай көшесі, 23, 4-қабат
8 (71139) 22-6-10, 21-5-67
stroidepartment@mail.ru
6.
«Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Чапаев кенті, Қонаев көшесі, 70, 15-кабинет
8 (71136) 92-5-06, 92-5-07
akzhaik_zhkh@mail.ru
7.
«Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жәнібек кенті, Г. Қараш көшесі, 8, 2-қабат
8 (71135) 21-4-09, 22-2-08
arhetektor_gradostroi_janibek@mail.ru
8.
«Батыс Қазақстан облысы Бөкей Орда ауданының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сайхин кенті, Т. Жароков көшесі, 31, 1-қабат
8 (71140) 21-2-80, 21-7-48
nes_7878@mail.ru
9.
«Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қаратөбе кенті, Құрманғалиев көшесі, 19, 25-кабинет
8 (71145) 31-3-45
ovp_karatuba@mail.ru
10.
«Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жымпиты кенті, Қазақстан көшесі, 7/1, 1-қабат

8(71134) 21-5-63, 31-3-45
syrym_ikh@mail.ru
11.
Государственное учреждение
«Отдел внутренней политики Жангалинского района»
поселок Жангала,
улица Халыктар достыгы, 44, кабинет 311
8(71134) 21-5-63
syrym_ikh@mail.ru
12.
Государственное учреждение
«Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии Чингирлауского района»
поселок Чингирлау,
улица Л. Кылышев, 93,
1 этаж
8(71137) 33-1-00, 34-273
chingirlauROSH@mail.ru
13.
Государственное учреждение
«Отдел внутренней политики Зеленовского района»
поселок Переметное,
улица Гагарина, 85, 1 этаж
8(71130) 23-3-60
vnpolitika@mail.ru
14.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства города Уральск»
город Уральск,
проспект Достык, 182/1,
кабинеты 3, 4
8(7112) 51-27-29, 50-83-62
http://www.oral-akimat.kz dina_a@bk.ru
15.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирских перевозок и автомобильных дорог города Уральск»
город Уральск,
улица Фрунзе, 127 а,
кабинеты 1, 18
8(7112) 51-28-99, 50-56-07
Ujkdx_uralsk@mail.ru
Карагандинская область
1.
Государственное учреждение
«Управление архитектуры и градостроительства Карагандинской области»
город Караганды,
улица Гоголя, 34, 1 этаж
8(7212)56-68-71
www.oblarhitecture.kz
2.
Государственное учреждение
«Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Карагандинской области»
город Караганды,
улица Алиханова, 13, 1 этаж
8(7212) 42-33-63, 41-08-02
nur799@mail.ru
3.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Абайского района»
город Абай,
улица Абая, 26, 1 этаж
8(72131) 2-05-90
gkh_abayrail@mail.ru
4.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Актогайского района»
поселок Актогай,
улица Бокейхана, 4,1 этаж
8(71037) 2-11-90
zhanaidar2312@mail.ru
5.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Бухаржырауского район»
село Ботакара,
улица Абылай хана, 39, 1 этаж
8(716-41)2-36-48,2-30-37
zhkh.bukhar-zhirau.kz/
6.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Жанааркинского района»
поселок Атасу,
улица Тауелсиздик, 5, кабинет 5
8(71030) 2-70-88 2-83-85
zhanaarka_akimat@mail.ru
7.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Каркаралинского района»
город Каркаралинск,
улица Некрасова, 19, 3 этаж

8 (71134) 21-5-63, 31-3-45
syrym_ikh@mail.ru
11.
«Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жаңақала кенті, Халықтар достығы көшесі, 44, 311-кабинет
8 (71134) 21-5-63
syrym_ikh@mail.ru
12.
«Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шыңғырлау кенті, Л. Қылышев көшесі, 93, 1-қабат
8 (71137) 33-1-00, 34-273
chingirlauROSH@mail.ru
13.
«Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Переметное кенті, Гагарин көшесі, 85, 1-қабат
8 (71130) 23-3-60
vnpolitika@mail.ru
14.
«Батыс Қазақстан облысының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Орал қаласы, Достық көшесі, 182/1, 3, 4-кабинеттер
8 (7112) 51-27-29, 50-83-62
http://www.oral-akimat.kz dina_a@bk.ru
15.
«Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Орал қаласы, Фрунзе көшесі, 127а, 1, 18-кабинеттер
8 (7112) 51-28-99, 50-56-07
Ujkdx_uralsk@mail.ru
Қарағанды облысы
1.
«Қарағанды облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы, Гоголь көшесі, 34. 1-қабат
8 (7212) 56-68-71
www.oblarhitecture.kz
2.
«Қарағанды облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы, Әлиханов көшесі, 13, 1-қабат
8 (7212) 42-33-63, 41-08-02
nur799@mail.ru
3.
«Абай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Абай ауданы, Абай қаласы, Абай көшесі, 26, 1-қабат
8 (72131) 2-05-90
gkh_abayrail@mail.ru
4.
«Ақтоғай ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақтоғай ауданы, Ақтоғай кенті, Бөкейхан көшесі, 4, 1-қабат
8 (71037) 2-11-90
zhanaidar2312@mail.ru
5.
«Бұқар жырау ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бұқар жырау ауданы, Ботақара ауылы, Абылай хан көшесі, 39, 1-қабат
8 (716-41) 2-36-48, 2-30-37
zhkh.bukhar-zhirau.kz/
6.
«Жаңарқа ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жаңарқа ауданы, Атасу кенті, Тәуелсіздік көшесі, 5, 5-кабинет
8 (71030) 2-70-88, 2-83-85
zhanaarka_akimat@mail.ru
7.
«Қарқаралы ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласы, Некрасов көшесі, 19, 3-қабат

8(716-46) 2-17-57
karkar_jkh@mail.ru
8.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Нуринского района»
поселок Киевка,
улица Талгана, 5 а, 1 этаж
8(7 2144) 22627
gch_shu@mail.ru
9.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Осакаровского района»
поселок Осакаровка,
улица Достык, 33, 1 этаж
8(716-42) 2-19-20
osak-jkh@mail.ru
10.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Улытауского района»
поселок Улытау,
улица Сыздыкова, 2,
1 этаж
8(71035) 2-12-19
ulytauakim@krg.gov.kz
11.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства города Ерментау»
город Ерментау,
улица Кунанбаева, 121, 1 этаж
8(716-33) 2-30-32 2-27-62
gkh_shetsk@mail.ru
12.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
города Караганда»
город Караганда,
Бульвар Мира, 39 а
1 этаж
8(7212) 42-34-82, 42-59-79
zhkh609@mail.ru
13.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
города Балхаш»
город Балхаш
улица Уалиханова, 3,
1 этаж
8(71036) 4-38-24
E-mail: blh_ojrh@krg.gov.kz
14.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
города Жезказган»
город Жезказган,
проспект Алашахана, 1, 1 этаж
8(7102) 73-31-71
jkh_zhez@mail.ru
15.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
города Каражал»
город Каражал,
улица Сайдалы Сарытока, 1,
2 этаж
8(71032) 2-62-19, 2-67-76
zhkh_karazhal2010@mail.ru
16.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
города Приозерск»
город Приозерск
улица Пушкина, 7, 1 этаж
8(71039) 5-28-57
prio_jkh@mail.ru
17.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
города Сарань»
город Сарань,
улица Джамбула, 67,
кабинеты 109, 106
8(72137) 5-71-66 2-61-26
Sar_gkh@krg.gov.kz
18.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
города Сатпаев»
город Сатпаев,
проспект Сатпаева, 108,
1 этаж
8(71063) 3-38-73
zhkh.satpaev.kz
19.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства города Темиртау»
город Темиртау,
улица Блюхера, 13,
кабинеты 206, 208

8 (716-46) 2-17-57
karkar_jkh@mail.ru
8.
«Нұра ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Нұра ауданы, Киевка кенті, Талжанов көшесі, 5а, 1-қабат
8 (72144) 22627
gch_shu@mail.ru
9.
«Осакаров ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Осакаров ауданы, Осакаровка кенті, Достық көшесі, 33, 1-қабат
8 (716-42) 2-19-20
osak-jkh@mail.ru
10.
«Ұлытау ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ұлытау ауданы, Ұлытау кенті,
Сыздықов көшесі, 2, 1-қабат
8 (71035) 2-12-19
ulytauakim@krg.gov.kz
11.
«Ерементау қаласының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ерементау қаласы, Құнанбаев көшесі, 121. 1-қабат
8 (716-33) 2-30-32, 2-27-62
gkh_shetsk@mail.ru
12.
«Қарағанды қаласының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы, Мир Бульвары, 39а, 1-қабат
8 (7212) 42-34-82, 42-59-79
zhkh609@mail.ru
13.
«Балқаш қаласының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Балқаш қаласы, Уәлиханов көшесі, 3, 1-қабат
8 (71036) 4-38-24
E-mail: blh_ojrh@krg.gov.kz
14.
«Жезқазған қаласының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жезқазған қаласы, Алашахан даңғылы, 1, 1-қабат
8 (7102) 73-31-71
jkh_zhez@mail.ru
15.
«Қаражал қаласының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қаражал қаласы, Сайдалы Сарытоқа көшесі, 1, 2-қабат
8 (71032) 2-62-19, 2-67-76
zhkh_karazhal2010@mail.ru
16.
«Приозерск қаласының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Приозерск қаласы, Пушкин көшесі, 7, 1-қабат
8 (71039) 5-28-57
prio_jkh@mail.ru
17.
«Саран қаласының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 67, 109, 106-кабинеттер
8 (72137) 5-71-66, 2-61-26
Sar_gkh@krg.gov.kz
18.
«Сәтпаев қаласының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сәтпаев қаласы, Сәтпаев даңғылы, 108, 1-қабат
8 (71063) 3-38-73
zhkh.satpaev.kz
19.
«Теміртау қаласының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Теміртау қаласы, Блюхер көшесі, 13, 206, 208-кабинеттер

8(7213) 98-71-24, 98-01-88
E-mail: ozhkh_pt_ad@mail.ru
20.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства города Шахтинск»
город Шахтинск,
улица Казахстанская, 101,
кабинеты 1,5
8(72156) 4-23-25 5-13-36
zhkh-shahtinsk@mail.ru
Костанайская область
1.
ГУ «Костанайский областной Департамент Комитета автомобильных дорог»
город Костанай,
улица Хакимжанова, 7, 4 этаж
8(714-2) 55-82-20
kostouad@yandex.ru,
kostouad@mail.ru
2.
Государственное учреждение
«Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Костанайской области»
город Костанай,
улица Баймагамбетова, 160, 4 этаж
8(714-2) 51-18-68
ddxit.kost@rambler.ru,
transport@kostanay.kz
3.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Алтынсаринского района»
село Убаганское,
улица Ленина, 4, 3 этаж
8(714-45) 34-2-54
gkx_altynsar@mail.ru
4.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Амангельдинского района»
село Амангельды,
улица Майлин, 14, кабинет 7
8(714-40) 21-8-69
jkx-amangeldy@mail.ru
5.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Аулиекольского района»
село Аулиеколь,
улица Байтурсынова, 49, кабинет 5
8(714-53) 21-1-89
aulgkh@mail,ru
6.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Денисовского района»
село Денисовка,
улица Калинина, 5, 1 этаж
8(714-34) 2-10-51
denisov-gkh@mail.ru
7.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жангелдинского района»
село Торгай,
улица Алтынсарина, 4, 1 этаж
8(714-39) 21-1-12
zhkh_2009@mail.ru
8.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Житикаринского района»
город Житикара,
7 микрорайон, дом 13, 1 этаж
8(714-35) 27-0-62, 20-9-10
gkx_jitikara@mail.ru
9.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Камыстинского района»
село Камысты,
улица Ержанова, 61, кабинет 213
8(714-37) 21-8-66
jkh_kamysty@mail.ru
10.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Карабалыкского района»
поселок Карабалык,
улица Космонавтов, 31,
кабинеты 309, 312

8 (7213) 98-71-24, 98-01-88
E-mail: ozhkh_pt_ad@mail.ru
20.
«Шахтинск қаласының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шахтинск қаласы, Қазақстан көшесі, 101, 1, 5-кабинеттер
8 (72156) 4-23-25, 5-13-36
zhkh-shahtinsk@mail.ru
Қостанай облысы
1.
«Автомобиль жолдары комитетінің Қостанай облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Қостанай қаласы, Хәкімжанова көшесі, 7, 4-қабат
8 (714-2) 55-82-20
kostouad@yandex.ru, kostouad@mail.ru
2.
Қостанай облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Қостанай қаласы, Баймағамбетов көшесі, 160, 4-қабат
8 (714-2) 51-18-68
ddxit.kost@rambler.ru, transport@kostanay.kz
3.
«Алтынсарин ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алтынсарин ауданы, Обаған ауылы, Ленин көшесі, 4, 3-қабат
8 (714-45) 34-2-54
gkx_altynsar@mail.ru
4.
«Амангелді ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Амангелді ауданы, Амангелді ауылы, Майлин көшесі, 14, 7-кабинет
8 (714-40) 21-8-69
jkx-amangeldy@mail.ru
5.
«Әулиекөл ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Әулиекөл ауданы, Әулиекөл ауылы, Байтұрсынов көшесі, 49, 5-кабинет
8 (714-53) 21-1-89
aulgkh@mail.ru
6.
«Денисовка ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Денисов ауданы, Денисовка ауылы, Калинин көшесі, 5, 1-қабат
8 (714-34) 2-10-51
denisov-gkh@mail.ru
7.
«Жангелді ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жангелді ауданы, Торғай ауылы, Алтынсарин көшесі, 4, 1-қабат
8 (714-39) 21-1-12
zhkh_2009@mail.ru
8.
«Жітіқара ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жітіқара қаласы, Жітіқара көшесі, 7 шағын аудан, 13, 1-қабат
8 (714-35) 27-0-62, 20-9-10
gkx_jitikara@mail.ru
9.
«Қамысты ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қамысты ауданы, Қамысты ауылы, Ержанов көшесі, 61, 213-кабинет
8 (714-37) 21-8-66
jkh_kamysty@mail.ru
10.
«Қарабалық ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарабалық ауданы, Қарабалық кенті, Космонавтар көшесі, 31, 309, 312-кабинеттер

8(714-41)32-7-97 3-27-42
otdel_gkh@mail.ru
11.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Карасуского района»
село Карасу,
улица Исакова, 68, 1 этаж
8(714-52) 22-1-13 21-3-50
karasu_zkh@mail.ru
12.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Костанайского района»
поселок Затобольск,
улица Калинина, 63 а,
кабинеты 22, 23
8(714-55) 2-41-40,23-4-49
jkh_kostregion@mail.ru
13.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Мендыкаринского района»
село Боровское,
улица Королева, 5,
кабинеты 101, 114
8 (714 43) 2-13-93, 2-27-80
mendikara-gkh@mail.ru
14.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Наурзумского района»
село Караменды,
улица Ш. Жанибек, 1, кабинет 102
8(714-54) 21-6-84
zkh_naurzum@mail.ru
15.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарыкольского района»
поселок Сарыколь,
улица Ленина, 82, 1 этаж
8 (714-51) 21-3-53
sarykoljkh@mail.ru
16.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Тарановского района»
село Тарановское,
улица Калинина, 60, 1 этаж
8 (714-36) 37-2-30
taran-gkh@mail.ru
17.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Узункольского района»
село Узунколь,
улица Мусрепова, 14, 1 этаж
8 (714-44) 21-4-42
uzun_jkh@mail.ru
18.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Федоровского района»
село Федоровка,
улица Красноармейская, 53,
кабинеты 19, 20
8 (714-42)21-0-25
fed-dorogi@mail.ru
19.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата город Костанай»
город Костанай,
улица Байтурсынова, 55, 1 этаж
8(714-2) 54-25-57, 57-57-71
otdel_jkh@mail.ru
20.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата город Лисаковск»
город Лисаковск,
улица Мира, 31, кабинет 36
8(714-33) 40-2-96
jkh_lsk@mail.kz
21.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата город Рудный»
город Рудный,

8 (714-41) 32-7-97, 3-27-42
otdel_gkh@mail.ru
11.
«Қарасу ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарасу ауданы, Қарасу ауылы, Исаков көшесі, 68, 1-қабат
8 (714-52) 22-1-13, 21-3-50
karasu_zkh@mail.ru
12.
«Қостанай ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қостанай ауданы, Затобольск кенті, Калинин көшесі, 63а,
22, 23-кабинеттер
8 (714-55) 2-41-40, 23-4-49
jkh_kostregion@mail.ru
13.
«Меңдіқара ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Меңдіқара ауданы, Боровское ауылы, Королев көшесі, 5, 101, 114-кабинеттер
8 (714 43) 2-13-93, 2-27-80
mendikara-gkh@mail.ru
14.
«Наурызым ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Наурызым ауданы, Қараменды ауылы, Ш. Жәнібек көшесі, 1, 102-кабинет
8 (714-54) 21-6-84
zkh_naurzum@mail.ru
15.
«Сарыкөл ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сарыкөл ауданы, Сарыкөл кенті, Ленин көшесі, 82, 1-қабат
8 (714-51) 21-3-53
sarykoljkh@mail.ru
16.
«Таранов ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Таранов ауданы, Таранов ауылы, Калинин көшесі, 60, 1-қабат
8 (714-36) 37-2-30
taran-gkh@mail.ru
17.
«Ұзынкөл ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, Мүсірепов көшесі, 14, 1-қабат
8 (714-44) 21-4-42
uzun_jkh@mail.ru
18.
«Федоровский ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Федоров ауданы, Федоровка ауылы, Красноармейская көшесі, 53, 19, 20-кабинеттер
8 (714-42) 21-0-25
fed-dorogi@mail.ru
19.
«Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қостанай қаласы, Байтұрсынов көшесі, 55, 1-қабат
8 (714-2) 54-25-57, 57-57-71
otdel_jkh@mail.ru
20.
«Лисаковск қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Лисаковск қаласы, Мир көшесі, 31, 36-кабинет
8 (714-33) 40-2-96
jkh_lsk@mail.kz
21.
«Рудный қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі

проспект Космонавтов, 12, 1 этаж
8(714-31) 4-49-39
rudkomm@mail.ru
22.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата город Аркалык»
город Аркалык,
проспект Абая, 29,
кабинеты 306, 319
8(714-30) 7-02-87, 7-19-57
gkh_ark@mail.ru
23.
Государственное учреждение
«Управление архитектуры и градостроительства акимата Костанайской области»
город Костанай,
проспект Аль-Фараби, 65
кабинет 606
8 (714-2) 575-412, 575-411, dag@kostanay.kz,
diac@mail.kz
24.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства акимата города Лисаковска»
город Лисаковск,
улица Мира, 31, кабинет 14
8(714-33)3-45-21,
arсh_lsk@mail.ru
25.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства акимата Житикаринского района»
город Житикара,
улица Асымбаева, 51,
кабинеты 45, 50, 42
8(714-35)25148 20497
jitarh@mail.kz
26.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства акимата Тарановского района»
село Тарановское,
улица Калинина, 60,
кабинет 50
8(714-36)3-65-24,
arh_taran@mail.ru
27.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Узункольского района»
село Узунколь,
улица Мусрепова, 14,
кабинет 204
8(714-44)2-13-65
ags_uzun@mail.ru
28.
Государственное учреждение
«Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Амангельдинского района»
село Амангельды,
улица Б. Майлина, кабинет 14
8(714-40) 2-11-19, 2-12-02,
amangeldy-stroi@mail.ru
29.
Государственное учреждение
«Рудненский городской отдел архитектуры и градостроительства» акимата города Рудного
город Рудный,
проспект Космонавтов, 12,
кабинет 303
8(7714-31) 4 63 73
arhitektyra@mail.ru
30.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства акимата Костанайского района»
поселок Затобольск,
улица Калинина, 63 а,
1 этаж
8(714-55) 2-16-79,
oaig_kostregion@mail.ru
31.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства акимата Карабалыкского района»
поселок Карабалык,
улица Космонавтов, 31,
кабинет 310
8(714-41) 3-37-65,
kar_arhitectura@mail.ru
32.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства Аулиекольского района»
село Аулиеколь,
улица 1 Мая, 44,
кабинет 19.
8(714-53)21-190
arhitektura11@mail.ru
33.
Государственное учреждение
«Отдел строительства, архитектуры и градостроительства» Жангельдинского района»
cело Торгай,
улица Алтынсарина, 4, 2-этаж,
кабинет 9
8(714-39) 2-14-01
otdstroy_2009@mail.ru
34.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимата Камыстинского района»
село Камысты,
улица Ержанова, 61, 1 этаж

Рудный қаласы, Космонавтар даңғылы, 12, 1-қабат
8 (714-31) 4-49-39
rudkomm@mail.ru
22.
«Арқалық қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Арқалық қаласы, Абай даңғылы, 29, 306, 319-кабинеттер
8 (714-30) 7-02-87, 7-19-57
gkh_ark@mail.ru
23.
«Қостанай облысы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Қостанай қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 65, 606-кабинет
8 (714-2) 575-412, 575-411
dag@kostanay.kz, diac@mail.kz
24.
«Лисаковск қаласы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Лисаковск қаласы, Мир көшесі, 31, 14-кабинет
8 (714-33) 3-45-21,
arсh_lsk@mail.ru
25.
«Жітіқара ауданы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жітіқара қаласы, Асымбаев көшесі, 51, 45, 50, 42-кабинеттер
8 (714-35) 25148, 20497
jitarh@mail.kz
26.
«Таранов ауданы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Таранов ауылы, Калинин көшесі, 60, 50-кабинет
8 (714-36) 3-65-24,
arh_taran@mail.ru
27.
«Ұзынкөл ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ұзынкөл ауылы, Мүсірепов көшесі, 14, 204-кабинет
8 (714-44) 2-13-65
ags_uzun@mail.ru
28.
«Амангелді ауданының құрылыс, сәулет, қала құрылысы және бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Амангелді ауылы, Б. Майлин көшесі, 14-кабинет
8 (714-40) 2-11-19, 2-12-02,
amangeldy-stroi@mail.ru
29.
Рудный қаласы әкімдігінің «Рудный қалалық сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Рудный қаласы, Космонавтар даңғылы, 12, 303-кабинет
8 (7714-31) 4 63 73
arhitektyra@mail.ru
30.
Қостанай ауданы әкімдігінің «Сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Затобольск кенті, Калинин көшесі, 63а, 1-қабат
8 (714-55) 2-16-79,
oaig_kostregion@mail.ru
31.
«Қарабалық ауданы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарабалық кенті, Космонавтар көшесі, 31, 310-кабинет
8 (714-41) 3-37-65
kar_arhitectura@mail.ru
32.
«Әулиекөл ауданы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Әулиекөл ауданы, Әулиекөл ауылы, 1 Май көшесі, 44, 19-кабинет
8 (714-53) 21-190
arhitektura11@mail.ru
33.
«Жангелді ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Торғай ауылы, Алтынсарин көшесі, 4, 2-қабат, 9-кабинет
8 (714-39) 2-14-01
otdstroy_2009@mail.ru
34.
«Қамысты ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қамысты ауылы, Ержанов көшесі, 61, 1-қабат

8(714-37)21-0-68
kamystystr@mail.ru
35.
Государственное учреждение
«Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Наурзумского района»
село Караменды,
улица Шакшак-Жанибека, 1,
кабинет 105
8(714-54) 21-1-12,
Osag_naurzum@mail.ru
36.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства акимата города Костаная»
Костанай,
улица Алтынсарина, 128, 2 этаж
8(714-2) 54-07-39, 54-14-43
gorarchitectura@krcc.kz
37.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимата Карасуского района»
село Карасу,
улица А. Исакова, 73, 1 этаж
8(714-52) 22078,
arch_karasu@mail.ru
38.
Государственное учреждение
«Отдел строительства, архитектуры и градостроительства акимата Алтынсаринского района»
село Убаганское,
улица Ленина, 4, 3 этаж
8(714-45) 3-41-29,
stroitel-06@mail.ru
39.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Мендыкаринского района»
село Боровское,
улица Королева, 5,
кабинет 211, 215
8(714 43) 2-28-24, 2-28-33
mendarh@mail.ru
40.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимата Сарыкольского района»
поселок Сарыколь,
улица Ленина, 72, 1 этаж
8(714-51) 227-54, 227-53,
sarykol_stroi@mail.ru
41.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Федоровского района»
село Федоровка,
улица Красноармейская, 53,
кабинет 21
8(714-42)-21-024
fed_str@mail.ru
42.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства, строительства Денисовского района»
село Денисовка,
улица Калинина, 5, 1 этаж
8(714-34) 219-23,
den_arxit@mail.ru
43.
Государственное учреждение
«Отдел строительства, архитектуры и градостроительства акимата города Аркалыка»
город Аркалык,
проспект Абая, 29,
кабинет 310
8(714-30) 728-37, 714-09,
osgark@mail.ru
Кызылординская область
1.
Государственное учреждение
«Управление архитектуры и градостроительства Кызылординской области»
город Кызылорда,
3 укрупненный квартал, без номера, 1 этаж
8(7242)26-30-46
Obi.dags@mail.ru
2.
Государственное учреждение
«Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кызылординской области»
город Кызылорда,
улица Жахаева, 71, кабинет 1
8(7242) 27-47-52,
uptadko@mail.ru
3.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Аральского района»
город Аральск,
улица Школьная, 35,
кабинет 13, 14
8-(72433)2-44-96, 2-41-67
avtodor05@mail.ru
4.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Казалинского района»
село Айтеке би,
улица К. Примова, 5,
кабинеты 314, 306

8 (714-37) 21-0-68
kamystystr@mail.ru
35.
«Наурызым ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Наурызым ауданы, Қараменды ауылы, Шақшақ-Жәнібек көшесі, 1,  105-кабинет
8 (714-54) 21-1-12
Osag_naurzum@mail.ru
36.
«Қостанай қаласы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қостанай қаласы, Алтынсарин көшесі, 128, 2-қабат
8 (714-2) 54-07-39, 54-14-43
gorarchitectura@krcc.kz
37.
«Қарасу ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарасу ауданы, Қарасу ауылы, А. Исаков көшесі, 73, 1-қабат
8 (714-52) 22078,
arch_karasu@mail.ru
38.
«Алтынсарин ауданы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Алтынсарин ауданы, Обаған ауылы, Ленин көшесі, 4, 3-қабат
8 (714-45) 3-41-29,
stroitel-06@mail.ru
39.
«Меңдіқара ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Боровское ауылы, Королев көшесі, 5, 211, 215-кабинеттер
8 (714-43) 2-28-24, 2-28-33
mendarh@mail.ru
40.
«Сарыкөл ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сарыкөл кенті, Ленин көшесі, 72, 1-қабат
8 (714-51) 227-54, 227-53,
sarykol_stroi@mail.ru
41.
«Федоров ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Федоровка ауылы, Красноармейская көшесі, 53, 21-кабинет
8 (714-42) 21-024
fed_str@mail.ru
42.
«Денисов ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Денисовка ауылы, Калинин көшесі, 5, 1-қабат
8 (714-34) 219-23
den_arxit@mail.ru
43.
«Арқалық қаласы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Арқалық қаласы, Абай даңғылы, 29, 310-кабинет
8 (714-30) 728-37, 714-09
osgark@mail.ru
Қызылорда облысы
1.
«Қызылорда облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Қызылорда қаласы, 3 іріленген квартал, нөмірсіз, 1-қабат
8 (7242) 26-30-46
Obi.dags@mail.ru
2.
«Қызылорда облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Қызылорда қаласы, Жақаев көшесі, 71, 1-қабат
8 (7242) 27-47-52
uptadko@mail.ru
3.
«Арал ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Арал ауданы, Арал қаласы, Школьная көшесі, 35, 13, 14-кабинеттер
8 (72433) 2-44-96, 2-41-67
avtodor05@mail.ru
4.
«Қазалы ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қазалы ауданы, Әйтеке би ауылы, К. Примов көшесі, 5, 314, 306-кабинеттер

8(72438)21-0-10 24-2-33
kz_ kasim@mail.ru
5.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Кармакшинского района»
село Жосалы,
улица Коркыт Ата, 1, 1 этаж
8(72437)2-12-01 22-7-62
Karm_jkh-1979@mail.ru
6.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Жалагашского района»
поселок Жалагаш,
улица Мурзалиева, 24, 1 этаж
8(72431)31-3-35
www.zalagash. gov.kz
7.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Сырдарьинского района»
поселок Теренозек,
улица Алиакбарова, 16, 1 этаж
8(72436)22-3-32,22-9-31
Erlan_gkh@mail.ru
8.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Шиелийского района»
поселок Шиели,
улица Рыскулова, 4, кабинет 6
8(72432)4-33-55
gkx_shieli@mail.ru
9.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Жанакорганского района»
поселок Жанакорган,
улица М, Кокенова, 37, 1 этаж
8(72435)21-1-70
Zana_zhol_@mail.ru
10.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства города Кызылорда»
город Кызылорда,
улица Казантаева, 19, кабинет 3
8(7242) 274032 27-76-74
Erkin_dosob@mail.ru
Мангистауская область
1.
Государственное учреждение
«Управление архитектуры и градостроительства Мангистауской области»
город Актау,
14 микрорайон, 1, здание областного акимата,
кабинет 102
8(7292) 31-36-47, 31-45-47
architekt123@yandex.ru
2.
Государственное учреждение
«Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог» Мангистауской области
город Актау,
14 микрорайон, 1, здание областного акимата,
кабинет 115
8(7292)33-53-20,
33-53-21, 33-53-22, 33-53-25
upd ad@mail.ru
3.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог город Актау»
город Актау,
4 микрорайон, 72, здание городского акимата, 1 этаж
8(7292)33-67-12,
33-67-22
tanatov a@mail.ru
4.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства город Актау»
город Актау,
4 микрорайон, 72, здание городского акимата, 1 этаж
8(7292)33-65-35,
33-65-36
aktau stroi@mail.ru
5.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Жанаозен»
город Жанаозен,
улица Сатпаева, 1, здание городского акимата, 1 этаж
8(72934)51-003, 5-15-14
jkh 64@mail.ru
6.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства города Жанаозен»
город Жанаозен,

8 (72438) 21-0-10, 24-2-33
kz_kasim@mail.ru
5.
«Қармақшы ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қармақшы ауданы, Жосалы ауылы, Қорқыт Ата көшесі, 1, 1-қабат
8 (72437) 2-12-01, 22-7-62
Karm_jkh-1979@mail.ru
6.
«Жалағаш ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жалағаш ауданы, Жалағаш кенті, Мырзалиев көшесі, 24, 1-қабат
8 (72431) 31-3-35
www.zalagash.gov.kz
7.
«Сырдария ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сырдария ауданы, Тереңөзек кенті, Әлиақбаров көшесі, 16, 1-қабат
8 (72436) 22-3-32, 22-9-31
Erlan_gkh@mail.ru
8.
«Шиелі ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Рысқұлов көшесі, 4, 6-кабинет
8 (72432) 4-33-55
gkx_shieli@mail.ru
9.
«Жаңақорған ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жаңақорған ауданы, Жаңақорған кенті, М. Көкенов көшесі, 37, 1-қабат
8 (72435) 21-1-70
Zana_zhol_@mail.ru
10.
«Қызылорда қаласының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қызылорда қаласы, Қазантаев көшесі, 19, 3-кабинет
8 (7242) 274032, 27-76-74
Erkin_dosob@mail.ru
Маңғыстау облысы
1.
«Маңғыстау облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, облыстық әкімдіктің ғимараты, 102-кабинет
8 (7292) 31-36-47, 31-45-47
architekt123@yandex.ru
2.
«Маңғыстау облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй, облыстық әкімдіктің ғимараты, 115-кабинет
8 (7292) 33-53-20, 33-53-21, 33-53-22, 33-53-25
updad@mail.ru
3.
«Ақтау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақтау қаласы, 4 шағын аудан, 72 үй, қалалық әкімдіктің ғимараты, 1-қабат
8 (7292) 33-67-12, 33-67-22
tanatova@mail.ru
4.
«Ақтау қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақтау қаласы, 4 шағын аудан, 72 үй, қалалық әкімдіктің ғимараты, 1-қабат
8 (7292) 33-65-35, 33-65-36
aktaustroi@mail.ru
5.
«Жаңаөзен қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жаңаөзен қаласы, Сәтпаев көшесі, 1 үй, қалалық әкімдіктің ғимараты, 1-қабат
8 (72934) 51-003, 5-15-14
jkh64@mail.ru
6.
«Жаңаөзен қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі

улица Сатпаева, 1, здание городского акимата, 1 этаж
8(72934)5-13-80
janaozenstroi@mail.ru
7.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мангистауского района»
село Шетпе,
улица Центральная, здание 1, 2 этаж
8(72931)2-18-05, 2-18-06
mro_jkh@mail.ru
8.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства Мангистауского района»
село Шетпе,
улица Центральная, здание 1, 2 этаж
8(72931)2-20-98. 2-21-92
gu_mroagis@mail.ru
9.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бейнеуского района»
село Бейнеу,
здание районного акимата, 1 этаж
8(72932)2-20-41, 2-22-68, 2-22-67
kom_koz@mail.ru
10.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства Бейнеуского района»
село Бейнеу,
здание районного акимата, 1 этаж
8(72932)2-54-14, 2-21-10
beuineustroi@mail.ru
11.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Каракиянского района»
село Курык,
улица Досан батыра, 6,
1 этаж
8(72937)2-15-34, 2-14-5
karakia_zhkh@mail.ru
12.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства Каракиянского района»
село Курык,
улица Досан батыра, 6,
1 этаж
8(72937) 2-19-88,
karakiastroi@mail.ru
13.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мунайлинского района»
село Мангистау,
здание районного акимата, кабинет 213
8(7292)46-62-27,
46-62-28, 46-62-30
zhkx munaili07@mail.ru
14.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства Мунайлинского района»
село Мангистау,
здание ЦОН, 4 этаж
8(7292)46-62-91,46-62-92
kopesova68@mail.ru
15.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Тупкараганского района»
город Форт-Шевченко,
улица Онгалбайулы, 2, 2 этаж
8(72938)23-1-84, 2-28-96
jkxtupkaragan@mail.ru
16.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства Тупкараганского района»
город Форт-Шевченко,
улица Д. Тажиулы, 13,
здание районного акимата,
1 этаж
8(72938)2-29-08
oagistr@mail.ru
Павлодарская область
1.
Государственное учреждение
«Управление архитектуры и градостроительства Павлодарской области»
город Павлодар,
улица Ленина, 153, 1 этаж
8(7182) 61-82-65
kense.da@pavlodar.gov.kz
2.
Государственное учреждение
«Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области»
город Павлодар,
улица Ленина, 59,
кабинет 409
8(7182) 32-07-88
kense.dtt@pavlodar.gov.kz
3.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства города Павлодара»
город Павлодар,
улица Кривенко, 25,
кабинет 703

Жаңаөзен қаласы, Сәтпаев көшесі, 1 үй, қалалық әкімдіктің ғимараты, 1-қабат
8 (72934) 5-13-80
janaozenstroi@mail.ru
7.
«Маңғыстау ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шетпе ауылы, Центральная көшесі, 1 ғимарат, 2-қабат
8 (72931) 2-18-05, 2-18-06
mro_jkh@mail.ru
8.
«Маңғыстау ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шетпе ауылы, Центральная көшесі, 1 ғимарат, 2-қабат
8 (72931) 2-20-98, 2-21-92
gu_mroagis@mail.ru
9.
«Бейнеу ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бейнеу ауылы, аудандық әкімдіктің ғимараты
8 (72932) 2-20-41, 2-22-68, 2-22-67
kom_koz@mail.ru
10.
«Бейнеу ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бейнеу ауылы, аудандық әкімдіктің ғимараты, 1-қабат
8 (72932) 2-54-14, 2-21-10
beuineustroi@mail.ru
11.
«Қарақиян ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құрық ауылы, Досан батыр көшесі, 6, 1-қабат
8 (72937) 2-15-34, 2-14-5
karakia_zhkh@mail.ru
12.
«Қарақиян ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құрық ауылы, Досан батыр көшесі, 6, 1-қабат
8 (72937) 2-19-88
karakiastroi@mail.ru
13.
«Мұңайлы ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау ауылы, аудандық әкімдіктің ғимараты, 213-кабинет
8 (7292) 46-62-27, 46-62-28, 46-62-30
zhkxmunaili07@mail.ru
14.
«Мұңайлы ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Маңғыстау ауылы, ХҚКО ғимараты, 4-қабат
8 (7292) 46-62-91, 46-62-92
kopesova68@mail.ru
15.
«Түпқараған ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Форт-Шевченко қаласы, Н. Оңғалбайұлы көшесі, 2, 2-қабат
8 (72938) 23-1-84, 2-28-96
jkxtupkaragan@mail.ru
16.
«Түпқараған ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Форт-Шевченко қаласы, Д. Тәжиұлы көшесі, 13, аудандық әкімдіктің ғимараты, 1-қабат
8 (72938) 2-29-08
oagistr@mail.ru
Павлодар облысы
1.
«Павлодар облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Ленин көшесі, 153, 1-қабат
8 (7182) 61-82-65
kense.da@pavlodar.gov.kz
2.
«Павлодар облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Ленин көшесі, 59, 409-кабинет
8 (7182) 32-07-88
kense.dtt@pavlodar.gov.kz
3.
«Павлодар қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25, 703-кабинет

8(7182) 32-08-94,32-06-38
kense.oa.ap@pavlodar.gov.kz
4.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Павлодара»
город Павлодар
улица Кривенко, 25, 1 этаж
8(7182) 32-04-06
org.ozh.ap@pavlodar.gov.kz
5.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства города Аксу»
город Аксу,
улица Астана, 21 а, 1 этаж
8(71837) 6-09-09 5-64-84
archaksu@mail.ru
6.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу»
город Аксу,
улица Астана, 21 а, кабинет 107
8(71837) 5-02-56
aksujkh@mail.ru
7.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства акимата города Экибастуза»
город Экибастуз,
улица Дюйсенбаева, 34, 1 этаж
8(7187) 75-55-01,75-56-60
arch_ekb@mail.ru
8.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Экибастуза»
город Экибастуз,
улица Строительная, 70 а, 1 этаж
8(71877) 75-01-30
gu_ojkh@mail.ru
9.
Коммунальное государственное учреждение
«Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Актогайского района»
село Актогай,
улица Алина, 97, 3 этаж,
кабинет 7
8(71841) 2-21-56 2-20-62
otd_str-akt@mail.kz
10.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Актогайского района»
село Актогай,
улица Алина, 97, 2 этаж, кабинет 8
8(71841) 2-13-58
otd_zkh-aktogay@mail.ru
11.
Государственное учреждение
«Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Баянаульского района»
село Баянаул,
улица Сатпаева, 45, 1 этаж
8(71840) 9-22-34, 9-23-54
otdel-stroitelstva@mail.ru
12.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Баянаульского района»
село Баянаул,
улица Сатпаева, 45, 1 этаж
8(71840) 9-12-08
bayan_jkh1@mail.ru
13.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Железинского района»
село Железинка,
улица Квиткова, 7, 1 этаж
8(71831) 2-23-96, 2-19-69
zhelstroj@gmail.com
14.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Железинского района»
село Железинка
улица Ауэзова, 19,
кабинеты 208, 209
8(71831)2-12-19 2-16-53
kense.azhr@pavlodar.gov.kz
15.
Коммунальное государственное учреждение «Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Иртышского района»
село Иртышск,
улица Байзакова, 14, 1 этаж
8(71832)2-35-63 2-12-50, 2-29-07
irtstroiteli@mail.ru
16.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Иртышского района»
село Иртышск,

8 (7182) 32-08-94, 32-06-38
kense.oa.ap@pavlodar.gov.kz
4.
«Павлодар қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25, 1-қабат
8 (7182) 32-04-06
org.ozh.ap@pavlodar.gov.kz
5.
«Ақсу қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақсу қаласы, Астана көшесі, 21а, 1-қабат
8 (71837) 6-09-09, 5-64-84
archaksu@mail.ru
6.
«Ақсу қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақсу қаласы, Астана көшесі, 21а, 107-кабинет
8 (71837) 5-02-56
aksujkh@mail.ru
7.
«Екібастұз қаласы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Екібастұз қаласы, Дүйсенбаев көшесі, 34, 1-қабат
8 (7187) 75-55-01, 75-56-60
arch_ekb@mail.ru
8.
«Екібастұз қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Екібастұз қаласы, Строительная көшесі, 70а, 1-қабат
8 (71877) 75-01-30
gu_ojkh@mail.ru
9.
«Ақтоғай ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Әлин көшесі, 97, 3-қабат, 7-кабинет
8 (71841) 2-21-56, 2-20-62
otd_str-akt@mail.kz
10.
«Ақтоғай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Әлин көшесі, 97, 2-қабат, 8-кабинет
8 (71841) 2-13-58
otd_zkh-aktogay@mail.ru
11.
«Баянауыл ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Баянауыл ауданы Баянауыл ауылы, Сәтпаев көшесі, 45, 1-қабат
8 (71840) 9-22-34, 9-23-54
otdel-stroitelstva@mail.ru
12.
«Баянауыл ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Баянауыл ауданы Баянауыл ауылы, Сәтпаев көшесі, 45, 1-қабат
8 (71840) 9-12-08
bayan_jkh1@mail.ru
13.
«Железин ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Железин ауданы, Железинка ауылы, Квитков көшесі, 7, 1-қабат
8 (71831) 2-23-96, 2-19-69
zhelstroj@gmail.com
14.
«Железин ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Железин ауданы, Железинка ауылы, Әуезов көшесі, 19, 208, 209-кабинеттер
8 (71831) 2-12-19, 2-16-53
kense.azhr@pavlodar.gov.kz
15.
Ертіс ауданы әкімдігінің «Ертіс ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, Байзақов көшесі, 14, 1-қабат
8 (71832) 2-35-63, 2-12-50, 2-29-07
irtstroiteli@mail.ru
16.
«Ертіс ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі

улица Байзакова, 14, 1 этаж
8(71832) 2-22-59 2-38-79
irt.zhkx@mail.ru
17.
Государственное учреждение
«Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Качирского района»
село Теринколь
улица Елгина, 172,
кабинет 31
8(71833) 21-1-65 2-15-00
os.akr@pavlodar.gov.kz
18.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Качирского района»
село Теринколь
улица Елгина, 172,
кабинет 108
8(71833) 2-18-85 21-8-85
marshinin.akr@pavlodar.gov.kz
19.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Лебяжинского района»
село Акку,
улица Баймолдина, 13, 1 этаж
8(71839) 2-14-31 21-4-01
arhitekturaleb@mail.ru
20.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Лебяжинского района»
село Акку,
улица Мира, 2, 1 этаж
8(71839) 2-13-09
zhkx_leb@mail.ru
21.
Государственное учреждение
«Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Майского района»
село Коктобе,
улица Айтеке би, 18, 1 этаж
8(71838) 9-20-65
kense.amr@pavlodar.gov.kz
22.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Майского района»
село Коктобе,
улица Айтеке би, 18, 1 этаж
8(71838) 9-11-52
kense.amr@pavlodar.gov.kz
23.
Государственное учреждение
«Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Павлодарского района»
город Павлодар,
улица Каирбаева, 32,
кабинеты 305, 303
8(7182) 32-94-62 32-30-14
arystanbekova.ds@pavlodar.gov.kz
24.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарского района»
город Павлодар,
улица Каирбаева, 32,
кабинеты 409, 408
8(7182) 32-08-43 32-83-53
m.sogumbaeva@mail.ru
25.
Коммунальное государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Успенского района»
село Успенка,
улица 10 лет Независимости, 30, 2 этаж
8(71834) 9-10-30 9-11-09
stroi_usp@mail.kz
janabai.usp.kz@mail.ru
26.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Успенского района»
село Успенка,
улица Ленина, 70, 1 этаж
8(71834) 9-17-41
erjan2010@mail.kz
27.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Щербактинского района»
село Шарбакты,
улица Советов, 51, кабинет 8
8(71836) 2-30-31 2-34-91
bukenov_ermek@mail.ru
28.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Щербактинского района»
село Шарбакты,
улица Советов, 51, кабинет 10

Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, Байзақов көшесі, 14, 1-қабат
8 (71832) 2-22-59, 2-38-79
irt.zhkx@mail.ru
17.
«Қашыр ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қашыр ауданы, Елгин көшесі, 172, 31-кабинет
8 (71833) 21-1-65, 2-15-00
os.akr@pavlodar.gov.kz
18.
«Қашыр ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қашыр ауданы, Елгин көшесі, 172, 108-кабинет
8 (71833) 2-18-85, 21-8-85
marshinin.akr@pavlodar.gov.kz
19.
«Лебяжье ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Лебяжье ауданы, Аққу ауылы, Баймолдин көшесі, 13, 1-қабат
8 (71839) 2-14-31, 21-4-01
arhitekturaleb@mail.ru
20.
«Лебяжье ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Лебяжье ауданы, Аққу ауылы, Мир көшесі, 2, 1-қабат
8 (71839) 2-13-09
zhkx_leb@mail.ru
21.
«Май ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Көктөбе ауылы, Әйтеке би көшесі, 18, 1-қабат
8 (71838) 9-20-65
kense.amr@pavlodar.gov.kz
22.
«Май ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Көктөбе ауылы, Әйтеке би көшесі, 18, 1-қабат
8 (71838) 9-11-52
kense.amr@pavlodar.gov.kz
23.
«Павлодар ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі, 32, 305, 303-кабинеттер
8 (7182) 32-94-62, 32-30-14
arystanbekova.ds@pavlodar.gov.kz
24.
«Павлодар ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі, 32, 409, 408-кабинеттер
8 (7182) 32-08-43, 32-83-53
m.sogumbaeva@mail.ru
25.
«Успен ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Успен ауданы, Успен ауылы, Тәуелсіздікке 10 жыл көшесі, 30, 2-қабат
8 (71834) 9-10-30, 9-11-09
stroi_usp@mail.kz
janabai.usp.kz@mail.ru
26.
«Успен ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Успен ауданы, Успен ауылы, Ленин көшесі, 70, 1-қабат
8 (71834) 9-17-41
erjan2010@mail.kz
27.
«Шарбақты ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, Советов көшесі, 51, 8-кабинет
8 (71836) 2-30-31, 2-34-91
bukenov_ermek@mail.ru
28.
«Шарбақты ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, Советов көшесі, 51, 10-кабинет

8(71836) 2-32-60 2-16-64
gkhcserb@mail.ru
Северо-Казахстанская область
1.
Государственное учреждение
«Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Северо-Казахстанской области»
город Петропавловск,
улица Интернациональная, 61,
кабинет 301
8(7152) 33-86-95,
trans@sko.kz
2.
Государственное учреждение
«Управление архитектуры и градостроительства Северо-Казахстанской области»
город Петропавловск,
улица Конституции Казахстана, 23,
кабинет 226
8(7152) 46-29-44
uag@sko.kz
3.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Айыртауского района»
село Саумалколь,
улица Ш. Уалиханова, 44, кабинет 5
8(715-33) 2-29-69
gkh-airtau@mail.ru
4.
Государственное учреждение
«Отдел строительства Айыртауского района»
село Саумалколь,
улица Ш. Уалиханова, 44,
кабинеты 8, 7
8(715-33) 22-561, 2-26-79
danyar_@mail.ru
5.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Акжарского района»
село Талшик,
улица Целинная, 15, 1 этаж
8(715-46) 2-17-68
Akzhar_GKH@mail.ru
6.
Государственное учреждение
«Отдел строительства Акжарского района»
село Талшик,
улица Целинная, 15, 1 этаж
8(715-46) 2-10-09, 21-99-2
akzhar-stroi@sko.kz
7.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Аккайынского района»
село Смирново,
улица Труда, 16, 1 этаж
8(715-32) 2-20-35
akkain.zhilhoz@sko.kz
8.
Государственное учреждение
«Отдел строительства Аккайынского района»
село Смирново,
улица Труда, 16, 1 этаж
8(715-32) 2-20-35
akkain.stroy@sko.kz
9.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства Есильского района»
село Явленка,
улица Ленина, 9,
2 этаж
8(715-43) 2-27-45
Esil-gkh@mail.ru
10.
Государственное учреждение
«Отдел строительства Есильского района»
село Явленка,
улица Ленина, 9, 2 этаж
8(715-43) 2-14-87
esilstroi@mail.ru
11.
Государственное учреждение
Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Жамбылского района»
село Пресновка,
улица Шайкина, 30, 1 этаж
8(715-44) 2-29-68, 2-19-91
jkh_jamb@bk.ru
12.
Государственное учреждение
«Отдел строительства Жамбылского района»
село Пресновка,
улица Шайкина, 30, 1 этаж
8(715-44) 2-27-12
otdstroijamb@mail.ru
13.
Государственное транспорта,
автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
района Магжана Жумабаева»
город Булаево,
улица Юбилейная, 56, 2 этаж

8 (71836) 2-32-60, 2-16-64
gkhcserb@mail.ru
Солтүстік Қазақстан облысы
1.
«Солтүстік Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Интернациональная көшесі, 61, 301-кабинет
8 (7152) 33-86-95
trans@sko.kz
2.
«Солтүстік Қазақстан облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстанның Конституциясы көшесі, 23, 226-кабинет
8 (7152) 46-29-44
uag@sko.kz
3.
«Айыртау ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі, 44, 5-кабинет
8 (715-33) 2-29-69
gkh-airtau@mail.ru
4.
«Айыртау ауданының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі, 44, 8, 7-кабинеттер
8 (715-33) 22-561, 2-26-79
danyar_@mail.ru
5.
«Ақжар ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Целинная көшесі, 15, 1-қабат
8 (715-46) 2-17-68
Akzhar_GKH@mail.ru
6.
«Ақжар ауданының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Целинная көшесі, 15, 1-қабат
8 (715-46) 2-10-09, 21-99-2
akzhar-stroi@sko.kz
7.
«Аққайың ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Труд көшесі, 16, 1-қабат
8 (715-32) 2-20-35
akkain.zhilhoz@sko.kz
8.
Аққайың ауданының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Труд көшесі, 16, 1-қабат
8 (715-32) 2-20-35
akkain.stroy@sko.kz
9.
«Есіл ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 9, 2-қабат
8 (715-43) 2-27-45
Esil-gkh@mail.ru
10.
«Есіл ауданының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 9, 2-қабат
8 (715-43) 2-14-87
esilstroi@mail.ru
11.
«Жамбыл ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Шайкин көшесі, 30, 1-қабат
8 (715-44) 2-29-68, 2-19-91
jkh_jamb@bk.ru
12.
«Жамбыл ауданының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Шайкин көшесі 30, 1-қабат
8 (715-44) 2-27-12
otdstroijamb@mail.ru
13.
«Мағжан Жұмабаев ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Юбилейная көшесі, 62, 2-қабат

8(715-31) 2-28-16
zhum-bulaevo@mail.ru
14.
Государственное учреждение
«Отдел строительства района Магжана Жумабаева»
город Булаево,
улица Юбилейная, 56, 1 этаж
8(715-31) 2-01-19
mzh-stroitelstvo@sko.kz
15.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Кызылжарского района»
село Бесколь,
улица Гагарина, 11, 2 этаж
8(715-38) 2-27-84, 2-21-11
Kyzylzhar-zhkh@sko.kz
16.
Государственное учреждение
«Отдел строительства Кызылжарского района»
село Бесколь,
улица Гагарина, 11, 1 этаж
8(715-38) 2-10-73, 2-19-86
кyzylzhar-stroi@sko.kz
17.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Мамлютского района»
город Мамлютка,
улица А. Кунанбаева, 5, 2 этаж
8(715-41) 2-26-36
maml-ogkh@mail.ru
18.
Государственное учреждение
«Отдел строительства Мамлютского района»
город Мамлютка,
улица А. Кунанбаева, 5, 1 этаж
8(715-41) 2-24-48
maml-os@sko.kz
19.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства района имени Габита Мусрепова»
село Новоишимское,
улица Ленина, 2, 1 этаж
8(715-35) 2-13-63
mzhkkh_08@yandex.ru
20.
Государственное учреждение
«Отдел строительства района им. Габита Мусрепова»
село Новоишимское,
улица Ленина, 2, 1 этаж
8(715-35) 21-5-79
E-mail: os-gm@sko.kz
21.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Тайыншинского района»
город Тайынша,
улица Конституции Казахстана, 203,
кабинеты 1, 2, 3
8(715-36) 2-10-12, 2-17-49
zhkh-taiynsha@yandex.ru
22.
Государственное учреждение
«Отдел строительства Тайыншинского района»
город Тайынша,
улица Конституции Казахстана, 206, 2 этаж
8(715-36) 2-20-56, 2-17-30
os.tainsha@sko.kz
23.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Тимирязевского района»
село Тимирязево,
улица Ш. Уалиханова, 1,
кабинет 313
8(715-37) 2-14-72
Timiryazevo_gkh@mail.ru
24.
Государственное учреждение
«Отдел строительства Тимирязевского района»
село Тимирязево,
улица Ш. Уалиханова, 1,
кабинеты 316, 309
8(715-37) 2-19-43
timstroy@rambler.ru
25.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
Уалихановского района»
село Кишкенеколь,
улица Гагарина, 85, 1 этаж
8(715-42) 2-20-85
Ualzhkh-kz@mail.ru
26.
Государственное учреждение
«Отдел строительства Уалихановского района»
село Кишкенеколь,

8 (715-31) 2-28-16
zhum-bulaevo@mail.ru
14.
«Мағжан Жұмабаев ауданының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Юбилейная көшесі, 62, 1-қабат
8 (715-31) 2-01-19
mzh-stroitelstvo@sko.kz
15.
«Қызылжар ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Гагарин көшесі, 11, 2-қабат
8 (715-38) 2-27-84, 2-21-11
Kyzylzhar-zhkh@sko.kz
16.
«Қызылжар ауданының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Гагарин көшесі, 11, 1-қабат
8 (715-38) 2-10-73, 2-19-86
кyzylzhar-stroi@sko.kz
17.
«Мамлют ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, А. Құнанбаев көшесі, 5, 2-қабат
8 (715-41) 2-26-36
maml-ogkh@mail.ru
18.
«Мамлют ауданының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, А. Құнанбаев көшесі, 5, 2-қабат
8 (715-41) 2-24-48
maml-os@sko.kz
19.
«Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское ауылы, Ленин көшесі, 2, 1-қабат
8 (715-35) 2-13-63
mzhkkh_08@yandex.ru
20.
«Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское ауылы, Ленин көшесі, 2, 1-қабат
8 (715-35) 21-5-79
E-mail: os-gm@sko.kz
21.
«Тайынша ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тайынша ауданы, Тайынша ауылы, Қазақстанның Конституциясы көшесі, 203, 1, 2, 3-кабинеттер
8 (715-36) 2-10-12, 2-17-49
zhkh-taiynsha@yandex.ru
22.
«Тайынша ауданының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тайынша ауданы, Тайынша ауылы, Қазақстанның Конституциясы көшесі, 206, 2-қабат
8 (715-36) 2-20-56, 2-17-30
os.tainsha@sko.kz
23.
«Тимирязев ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі, 1, 313-кабинет
8 (715-37) 2-14-72
Timiryazevo_gkh@mail.ru
24.
«Тимирязев ауданының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі, 1, 316, 309-кабинеттер
8 (715-37) 2-19-43
timstroy@rambler.ru
25.
«Уәлиханов ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Гагарин көшесі, 85, 1-қабат
8 (715-42) 2-20-85
Ualzhkh-kz@mail.ru
26.
«Уәлиханов ауданының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі

улица Валиханова, 85, 1 этаж
8(715-42) 2-25-05, 22-055
ualos@mail.ru
27.
Государственное транспорта,
автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
района Шал акына»
город Сергеевка,
улица Победы, 35, 2 этаж
8(715-34) 2-71-37, 2-74-72
sh-gena@mail.ru
28.
Государственное учреждение
«Отдел строительства района Шал акына»
город Сергеевка,
улица Победы, 35, 2 этаж
8(715-34) 2-03-89
E-mail: shalakyn-stroi@sko.kz
29.
Государственное учреждение
«Отдел пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищно-коммунального хозяйства
города Петропавловск»
город Петропавловск,
улица Конституции Казахстана, 23,
кабинеты 125, 10
8(715-2) 46-18-69, 46-88-71
petropavl-gkx @mail.ru
30.
Государственное учреждение
«Отдел архитектуры и градостроительства города Петропавловска»
город Петропавловск,
улица Конституции Казахстана, 23, кабинет 325
8(715-2) 46-57-81
gor.arhitektura@sko.kz
Южно-Казахстанская область
1.
Государственное учреждение
«Управление архитектуры и градостроительства Южно-Казахстанской области»
город Шымкент,
улица Бейбитшилик, 3,
кабинеты 401, 410
8 (7252) 23-19-29, 23-18-05
saulet-uko.2007@mail.ru
2.
Государственное учреждение
«Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Южно-Казахстанской области»
город Шымкент,
улица Желтоксан, 20 а,
кабинеты 500, 511
8(7252) 21-45-02, 21-51-15, 28-08-61
dep_avtodor@mail.ru
3.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Арысь»
город Арысь,
улица Альфараби, 3, 1 этаж
8(725 40) 21-755
sag_erbol@mail.ru
4.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кентау»
город Кентау,
улица Яссауи, 85, 2 этаж
8(725 36) 3-5081 3-03-68
jkh_kentau@mail.ru
5.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Сайрамского района»
село Аксукент,
улица Жибек Жолы, 55, 1 этаж
8(725 31) 21-459,
sairam_gkh@mail,ru
6.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Шардаринского района»
город Шардара,
улица С. Аширов, 6,
3 этаж
8(725 35) 2-15-23 21-048
shardara_zhkh.kz@mail.ru
7.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Шымкент»
город Шымкент,
улица Иляева, 66 а,
кабинеты 1, 2
8(7252) 53-46-85, 53-00-10+203
jkx_shymkent@mail.ru
8.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Туркестан»
город Туркестан,
улица Мусабека, б/н, 1 этаж

Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Гагарин көшесі, 85, 1-қабат
8 (715-42) 2-25-05, 22-055
ualos@mail.ru
27.
«Шал ақын ауданының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35, 2-қабат
8 (715-34) 2-71-37, 2-74-72
sh-gena@mail.ru
28.
«Шал ақын ауданының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35, 2-қабат
8 (715-34) 2-03-89
E-mail: shalakyn-stroi@sko.kz
29.
«Петропавл қаласының жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстанның Конституциясы көшесі, 23, 125, 10-кабинеттер
8 (715-2) 46-18-69, 46-88-71
petropavl-gkx@mail.ru
30.
«Петропавл қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстанның Конституциясы көшесі, 23, 325-кабинет
8 (715-2) 46-57-81
gor.arhitektura@sko.kz
Оңтүстік Қазақстан облысы
1.
«Оңтүстік Қазақстан облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Бейбітшілік көшесі, 3, 401, 410-кабинеттер
8 (7252) 23-19-29, 23-18-05
saulet-uko.2007@mail.ru
2.
«Оңтүстік Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Желтоқсан көшесі 20а, 500, 511-кабинеттер
8 (7252) 21-45-02, 21-51-15, 28-08-61
dep_avtodor@mail.ru
3.
«Арыс қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Әл-Фараби көшесі, 3, 1-қабат
8 (725 40) 21-755
sag_erbol@mail.ru
4.
«Кентау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Кентау қаласы, Яссауи көшесі, 85, 2-қабат
8 (725 36) 3-50-81, 3-03-68
jkh_kentau@mail.ru
5.
«Сайрам ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Ақсукент ауылы, Жібек Жолы көшесі, 55, 1-қабат
8 (725 31) 21-459
sairam_gkh@mail,ru
6.
«Шардара ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Шардара қаласы, С. Әшіров көшесі, 6, 3-қабат
8 (725 35) 2-15-23, 21-048
shardara_zhkh.kz@mail.ru
7.
«Шымкент қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Иляев көшесі 66а, 1, 2-кабинеттер
8 (7252) 53-46-85, 53-00-10+203
jkx_shymkent@mail.ru
8.
«Түркістан қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Мұсабек көшесі н/з, 1-қабат

8(725 33) 4-14-28, 4-08-72
tur_akimat@mail.ru
9.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Байдибекского района»
село Шаян,
улица Б. Караша, 63 1 этаж
8(725 48) 22-211
jkh_baidibek@mail.ru
10.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Казыгуртского района»
село Казыгурт,
улица Конаева, 99, 1 этаж
8(725 39) 2-13-52 21-638
JKX_kom_kazgurt@mail.ru
11.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Махтаралского района»
город Жетысай,
улица М. Ауезова, 12, 2 этаж
8(725 34) 6-27-37 61-473
jkhmahtaral@mail,ru
12.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Ордабасинского района»
село Темирлан,
улица Казыбек би, 1, 1 этаж
8(725 30) 21-591
Orda_kom@mail,ru
13.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Отырарского района»
село Шаулдир,
улица Жибек Жолы, 25, 1 этаж
8(725 44) 22-486, 21-378
Otrar_JKH@mail.ru
14.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог горд Сарыагаш»
горд Сарыагаш,
улица Исмаилова, 37, 1 этаж
8(725 37) 23-240, 22-036
saryagash_jkh@rambler.ru
15.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Сузакского района»
село Шолаккорган,
улица Жiбек жолы, б/н, 1 этаж
8(725 46) 41-984, 41-917
trans-cozak@mail,ru
16.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Тюлькубаского района»
село Турара Рыскулова,
улица Т. Рыскулова, 201, кабинеты 37, 39
8(725 38 )52-131 52-360
tulkubas_5@mail.ru
17.
Государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Толебийского района»
город. Ленгер,
улица Айтеке би, 28, 2 этаж
8(725 47) 6-26-70
tolebi_kom@mail.ru
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
«Выдача разрешения на размещение наружной
(визуальной) рекламы в полосе отвода
автомобильных дорог общего пользования
областного и районного значения,
а также в населенных пунктах»
Перечень местных исполнительных органов
№ п/п
Наименование Акиматов
Полный юридический адрес
Контактный телефон, адрес электронной почты
1
2
3
4
1.
Акимат Алматинской области
город Талдыкорган,
улица Тауелсiздiк, 38

8 (725 33) 4-14-28, 4-08-72
tur_akimat@mail.ru
9.
«Бәйдібек ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Шаян ауылы,
Б. Қараш көшесі, 63, 1-қабат
8 (725 48) 22-211
jkh_baidibek@mail.ru
10.
«Қазығұрт ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Қазығұрт ауылы, Қонаев көшесі, 99, 1-қабат
8 (725 39) 2-13-52, 21-638
JKX_kom_kazgurt@mail.ru
11.
«Мақтаарал ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мақтарал ауданы, Жетісай қаласы, М. Әуезов көшесі, 12, 2-қабат
8 (725 34) 6-27-37, 61-473
jkhmahtaral@mail.ru
12.
«Ордабасы ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Темірлан ауылы, Қазыбек би көшесі 1, 1-қабат
8 (725 30) 21-591
Orda_kom@mail.ru
13.
«Отырар ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Шәуілдір ауылы, Жібек Жолы көшесі, 25, 1-қабат
8 (725 44) 22-486, 21-378
Otrar_JKH@mail.ru
14.
«Сарыағаш қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш қаласы, Исмайылов көшесі, 37, 1-қабат
8 (725 37) 23-240, 22-036
saryagash_jkh@rambler.ru
15.
«Созақ ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Жібек жолы көшесі н/з, 1-қабат
8 (725 46) 41-984, 41-917
trans-cozak@mail,ru
16.
«Түлкібас ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Тұрар Рысқұлов ауылы, Т. Рысқұлов көшесі 201, 3, 39-кабинеттер
8 (725-38) 52-131, 52-360
tulkubas_5@mail.ru
17.
«Төлеби ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Леңгір қаласы, Әйтеке би көшесі 28, 2-қабат
8 (725-47) 6-26-70
tolebi_kom@mail.ru
«Облыстық және аудандық маңызы
бар жалпы пайдаланымдағы,
сондай-ақ елді мекендердегі
автомобиль жолдарының жолақ
бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама
орналастыруға рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
2-қосымша
Жергілікті атқарушы органдардың тізбесі
Р/с
Әкімдіктердің атауы
Толық заңды мекенжайы
Байланыс телефоны, мекенжайы және электрондық поштасы
1
2
3
4
1.
Алматы облысының әкімдігі
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 38.

8(7282) 27-08-18
www.zhetysu-gov.kz
2.
Акимат Павлодарской области
город Павлодар,
улица Академика Сатпаева 49
8(7182) 32-33-35
www.pavlodar.gov.kz
3.
Акимат Южно-Казахстанской области
город Шымкент
улица Таукехана, 6
8(7252) 53-74-07
www.ontustik.gov.kz
4.
Акимат Атырауской области
город Атырау
улица Айтеке би, 77
8(7122) 35-40-92
www.e-atyrau.kz
5.
Акимат Восточно-Казахстанской области
город Усть-Каменогорск,
улица М. Горького, 40
8(7232) 57-85-80
www.akimvko.gov.kz
6.
Акимат Карагандинской области
город Караганды,
улица Алиханова, 13
8(7212) 42-10-45
www.karaganda-region.kz
7.
Акимат Кызылординской области
город Кызылорда,
улица Жахаева, 76
8(7242) 27-00-81
www.e-kyzylorda.gov.kz
8.
Акимат города Астана
город Астана,
улица Бейбитшилик, 11
8(7172) 55-64-23
www.astana.kz
9.
Акимат Костанайской области
город Костанай
улица Аль-Фараби, 66
8(7142) 57-50-02
www.kostanay.gov.kz
10.
Акимат Акмолинской области
город Кокшетау,
улица Абая, 83
8(7162) 29-72-00
www.akim@akmo.kz
11.
Акимат Актюбинской области
город Актюбе,
проспект Абилкаир-хана 40
8(7132) 54-36-30
www.akto.kz
12.
Акимат Северо-Казахстанской области
город Петропавловск
улица Конституции Казахстана, 58
8(7152) 46-42-70
www.sko.kz
13.
Акимат Мангистауской области
город Актау,
14 микрорайон дом. 1
8(7292) 31-42-15
www.mangystau.kz
14.
Акимат Западно-Казахстанской области
город Уральск,
проспект Достык, 179
8(7112) 51-08-82
www.bko.gov.kz
15.
Акимат Жамбылской области
город Тараз
улица Абая, 125
8(7262) 43-18-22
www.zhambyl.kz
16.
Акимат города Алматы
город Алматы,
площадь Республики, 4
8(7272) 71-60-50
www.almaty.kz
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
«Выдача разрешения на размещение наружной
(визуальной) рекламы в полосе отвода
автомобильных дорог общего пользования
областного и районного значения,
а также в населенных пунктах»
____________________________________
(структурное подразделение
местного исполнительного органа)
____________________________________
(Ф.И.О. руководителя)
от __________________________________
(Ф.И.О. физического лица либо полное
____________________________________
наименование юридического лица)
____________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего
____________________________________
личность физического (ИИН) или юридического
____________________________________
лица (БИН), контактный телефон, адрес)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу выдать паспорт на размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения.
Дата _______             Получатель ___________________________
(фамилия, имя, отчество физического или
____________________________________
наименование юридического лица либо
____________________________________
уполномоченного лица, подпись)
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
«Выдача разрешения на размещение наружной
(визуальной) рекламы в полосе отвода
автомобильных дорог общего пользования
областного и районного значения,
а также в населенных пунктах»
____________________________________
(структурное подразделение
местного исполнительного органа)
____________________________________
(Ф.И.О. руководителя)
от __________________________________
(Ф.И.О. физического лица, контактный телефон, адрес
____________________________________
либо полное наименование юридического лица)
____________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего
____________________________________
личность физического (ИИН) или юридического
____________________________________
лица (БИН), контактный телефон, адрес)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу выдать разрешение на размещение наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах.
Вид объекта наружной (визуальной) рекламы ____________________;
Длина объекта рекламы ________________________________________;
Ширина объекта рекламы _______________________________________;
Адрес предполагаемого местоположения объекта наружной
(визуальной) рекламы _______________________________________________;
Обоснование выбора места размещения объекта наружной
(визуальной) рекламы ________________________________________________
_____________________________________________________________________
Для земельных участков или объектов, которые находятся на праве собственности или в аренде свыше одного года:
Кадастровый номер _____________________________________________
Для земельных участков или объектов, которые находятся в аренде
меньше одного года:
Номер договора аренды _________________________________________
Дата _______                Получатель ________________________
(фамилия, имя, отчество физического или
__________________________________
наименование юридического лица либо
__________________________________
уполномоченного лица, подпись)
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 октября 2012 года № 1315
Стандарт государственной услуги
«Выдача разрешения на пересечения автомобильных дорог
международного и республиканского значения каналами, линиями
связи и электропередачи, нефтепроводами, газопроводами,
водопроводами и железными дорогами и другими инженерными сетями
и коммуникациями»
Сноска. Стандарт в редакции постановления Правительства РК от 10.06.2013 № 591 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
1.Общие положения
1. Стандарт государственной услуги «Выдача разрешения на пересечения автомобильных дорог международного и республиканского значения каналами, линиями связи и электропередачи, нефтепроводами, газопроводами, водопроводами и железными дорогами и другими инженерными сетями и коммуникациями» разработан Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Государственная услуга «Выдача разрешения на пересечения автомобильных дорог международного и республиканского значения каналами, линиями связи и электропередачи, нефтепроводами, газопроводами, водопроводами и железными дорогами и другими инженерными сетями и коммуникациями» (далее – государственная услуга) оказывается областными департаментами Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – территориальный орган) по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту, а также через Республиканское государственное предприятие «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – ЦОН) на альтернативной основе по адресам, указанным на интернет-ресурсе www.con.gov.kz, через веб-портал «электронного правительства»: www.e.gov.kz или веб-портал «Е-лицензирование» www.elicense.kz (далее – портал) физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).

8 (7282) 27-08-18
www.zhetysu-gov.kz
2.
Павлодар облысының әкімдігі
Павлодар қаласы, Академик Сәтпаев көшесі, 49.
8 (7182) 32-33-35
www.pavlodar.gov.kz
3.
Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі
Шымкент қаласы,
Тәуке хан көшесі, 6.
8 (7252) 53-74-07
www.ontustik.gov.kz
4.
Атырау облысының әкімдігі
Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі, 77.
8 (7122) 35-40-92
www.e-atyrau.kz
5.
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі, 40.
8 (7232) 57-85-80
www.akimvko.gov.kz
6.
Қарағанды облысының әкімдігі
Қарағанды қаласы, Әлиханов көшесі, 13.
8 (7212) 42-10-45
www.karaganda-region.kz
7.
Қызылорда облысының әкімдігі
Қызылорда қаласы, Жақаев көшесі, 76.
8 (7242) 27-00-81
www.e-kyzylorda.gov.kz
8.
Астана қаласының әкімдігі
Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, 11.
8 (7172) 55-64-23
www.astana.kz
9.
Қостанай облысының әкімдігі
Қостанай қаласы, Әл-Фараби көшесі, 66.
8 (7142) 57-50-02
www.kostanay.gov.kz
10.
Ақмола облысының әкімдігі
Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 83.
8 (7162) 29-72-00
www.akim@akmo.kz
11.
Ақтөбе облысының әкімдігі
Ақтөбе қаласы, Әбілхайыр хан даңғылы, 40.
8 (7132) 54-36-30
www.akto.kz
12.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі
Петропавл қаласы, Қазақстанның Конституциясы көшесі, 58.
8 (7152) 46-42-70
www.sko.kz
13.
Маңғыстау облысының әкімдігі
Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, 1 үй.
8 (7292) 31-42-15
www.mangystau.kz
14.
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі
Орал қаласы, Достық даңғылы, 179.
8 (7112) 51-08-82
www.bko.gov.kz
15.
Жамбыл облысының әкімдігі
Тараз қаласы, Абай көшесі, 125.
8 (7262) 43-18-22
www.zhambyl.kz
16.
Алматы қаласының әкімдігі
Алматы қаласы, Республика алаңы, 4.
8 (7272) 71-60-50
www.almaty.kz
«Облыстық және аудандық маңызы
бар жалпы пайдаланымдағы,
сондай-ақ елді мекендердегі
автомобиль жолдарының жолақ
бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама
орналастыруға рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
3-қосымша
_____________________________________________________
(Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесі)
_____________________________________________________
(басшының Т.А.Ә.)
_____________________________________________________
(жеке тұлғаның Т.А.Ә., байланыс телефоны, мекенжайы
_____________________________________________________
не заңды тұлғаның толық атауы)
_____________________________________________________
(жеке (ЖСН) немесе заңды (БСН) тұлғалардың жеке басын
_____________________________________________________
куәландыратын құжаттардың деректемелері,
_____________________________________________________
байланыс телефоны, мекенжайы)
ӨТІНІШ
Облыстық және аудандық жалпы пайдаланымдағы автомобиль
жолдарының жолақ бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға
паспорт беруіңізді сұраймын.
Күні _______      Алушы _____________________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты немесе
_____________________________________________
заңды тұлғаның не
_____________________________________________
уәкілетті тұлғаның атауы, қолы)
«Облыстық және аудандық маңызы
бар жалпы пайдаланымдағы,
сондай-ақ елді мекендердегі
автомобиль жолдарының жолақ
бөлігінде сыртқы (көрнекі) жарнама
орналастыруға рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
4-қосымша
_____________________________________________________
(Жергілікті атқарушы органның құрылымдық бөлімшесі)
_____________________________________________________
(басшының Т.А.Ә.)
_____________________________________________________
(жеке тұлғаның Т.А.Ә., байланыс телефоны, мекенжайы
_____________________________________________________
не заңды тұлғаның толық атауы)
_____________________________________________________
(жеке (ЖСН) немесе заңды (БСН) тұлғалардың жеке басын
_____________________________________________________
куәландыратын құжаттардың деректемелері,
_____________________________________________________
байланыс телефоны, мекенжайы)
ӨТІНІШ
Елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат
беруіңізді сұраймын.
Сыртқы (көрнекі) жарнама объектісінің түрі ___________________;
Жарнама объектісінің ұзындығы ________________________________;
Жарнама объектісінің ені _____________________________________;
Сыртқы (көрнекі) жарнама объектісінің орналасқан жерінің
көзделген мекенжайы ________________________________________________;
Сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыру жерін таңдаудың
негіздемесі _________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Меншік құқығындағы немесе бір жылдан астам жалдаудағы жер
учаскелері немесе объектілері үшін:
Кадастрлық нөмірі _____________________________________________
Бір жылдан кем жалдаудағы жер учаскелері немесе объектілері
үшін:
Жалға алу шартының нөмірі _____________________________________
Күні _______      Алушы _____________________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты немесе
_____________________________________________
заңды тұлғаның не
_____________________________________________
уәкілетті тұлғаның атауы, қолы)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 16 қазандағы
№ 1315 қаулысымен
бекітілген
«Халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль
жолдарының арналармен, байланыс және электр беру желілерімен,
мұнай құбырларымен, газ құбырларымен, су құбырларымен және
темір жолдармен және басқа да инженерлік желілермен және
коммуникациялармен қиылысуына рұқсат беру» мемлекеттік қызмет
стандарты
Ескерту. Стандарт жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 10.06.2013 № 591 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жалпы ережелер
1. «Халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының арналармен, байланыс және электр беру желілерімен, мұнай құбырларымен, газ құбырларымен, су құбырларымен және темір жолдармен және басқа да инженерлік желілермен және коммуникациялармен қиылысуына рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі әзірледі.
«Халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының арналармен, байланыс және электр беру желілерімен, мұнай құбырларымен, газ құбырларымен, су құбырларымен және темір жолдармен және басқа да инженерлік желілермен және коммуникациялармен қиылысуына рұқсат беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің облыстық департаменттері (бұдан әрі – аумақтық орган) осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрi – ХҚКО) арқылы балама негізде www.con.gov.kz интернет-ресурсында көрсетілген мекенжайлар бойынша, www.e.gov.kz «электрондық үкімет» веб-порталы немесе www.elicense.kz «Е-лицензиялау» веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) көрсетіледi.

2. Порядок оказания государственной услуги
2. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении в территориальный орган:
1) с момента подачи заявления – в течение семи рабочих дней услугополучателю выдается техническое условие либо письменный мотивированный отказ;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче заявления, указанного в пункте 7 настоящего стандарта, не более 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении технического условия – не более 20 минут;
при обращении:
1) в районный отдел ЦОН:
выдача технического условия осуществляется в течение семи рабочих дней (2 дня доставки документов в территориальный орган и 2 дня исполненных документов в ЦОН не входят в срок оказания государственной услуги);
2) в областной отдел ЦОН:
выдача технического условия осуществляется в течение семи рабочих дней (день приема заявления и документов не входит в срок оказания государственной услуги);
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов, указанных в пункте 7 настоящего стандарта, не более 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении технического условия – не более 20 минут;
через портал услуга оказывается в течение семи рабочих дней.
3. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Результатом оказываемой государственной услуги являются выдача технического условия на пересечение автомобильных дорог международного и республиканского значения каналами, линиями связи и электропередачи, нефтепроводами, газопроводами, водопроводами и железными дорогами и другими инженерными сетями и коммуникациями (далее – техническое условие) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) должностного лица территориального органа.
В случае обращения в территориальный орган за получением технического условия на бумажном носителе, техническое условие оформляется в форме электронного документа, распечатывается, заверяется печатью территориального органа и подписью его руководителя.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в территориальный орган:
ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы территориального органа с перерывом на обед;
прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
информация о порядке оказания государственной услуги располагается на интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан: www.mtc.gov.kz (в подразделе «Государственные услуги» раздела «Комитет автомобильных дорог») и на стендах, расположенных в помещениях территориального органа на самом видном для услугополучателя месте;

2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімдері:
аумақтық органға жүгінген кезде:
1) өтініш берілген сәттен бастап – жеті жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушыға техникалық шарт беріледі не жазбаша дәлелді бас тарту беріледі;
2) осы стандарттың 7-тармағында көрсетілген өтінішті тапсыру кезінде кезекте күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
3) техникалық шартты алу кезінде кезекте күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
мына:
1) ХҚКО-ның аудандық бөліміне жүгінген кезде:
техникалық шартты беру жеті жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады (құжаттар аумақтық органға жеткізілетін 2 күн және ХҚКО-ға орындалған құжаттар жеткізілетін 2 күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
2) ХҚКО-ның облыстық бөліміне жүгінген кезде:
техникалық шартты беру жеті жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады (құжаттарды және өтінішті қабылдау күнi мемлекеттiк қызметті көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
3) осы стандарттың 7-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезекте күтудің рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
4) техникалық шартты алу кезінде кезекте күтудің рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты 20 минуттан аспайды;
портал арқылы қызмет жеті жұмыс күні ішінде көрсетіледі.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі аумақтық органның лауазымды адамының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанында халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының арналармен, байланыс және электр беру желілерімен, мұнай құбырларымен, газ құбырларымен, су құбырларымен және темір жолдармен, басқа да инженерлік желілермен және коммуникациялармен қиылысуына техникалық шарт (бұдан әрі – техникалық шарт) беру не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
Аумақтық органға техникалық шартты қағаз тасығышта алуға жүгінген кезде, техникалық шарт электрондық құжат нысанында ресімделіп, басып шығарылады, аумақтық органның мөрімен және оның басшысының қолымен расталады.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет:
1) аумақтық органға жүгінген кезде:
демалыс және мереке күндерін қоспағанда, аумақтық органның белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес күн сайын, дүйсенбі мен жұма аралығында көрсетіледі, түскі үзілісі бар;
қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады;
мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбi туралы ақпарат Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің интернет-ресурсында www.mtс.gov.kz («Автомобиль жолдары комитетi» бөлімінің «Мемлекеттік қызметтер» кіші бөлімінде) және көрсетілетін қызметті алушы үшін аумақтық орган үй-жайларының ең көрнекі жерінде орнатылған стенділерде орналастырылған;

12. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
13. Жалобы подаются в произвольном виде на бумажном носителе по почте.
14. Услугополучателю в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указываются номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу, с указанием контактных данных, а также срок и место получения ответа, контактных данных должностных лиц, у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы.
Жалоба рассматривается в течении пяти рабочих дней со дня ее регистрации.
15. Дополнительную информацию о государственной услуге можно получить по телефону информационно-справочной службы единого контакт-центра «электронного правительства» 1414.
4. Иные требования
16. Требования с учетом особенностей оказания государственной услуги в электронной форме и через ЦОН отсутствуют.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
«Выдача разрешения на пересечения
автомобильных дорог международного и
республиканского значения каналами,
линиями связи и электропередачи,
нефтепроводами, газопроводами, водопроводами
и железными дорогами и другими инженерными
сетями и коммуникациями»
Перечень
территориальных органов Комитета автомобильных дорог
Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
№ п/п
Наименование подразделения
Полный юридический адрес
Контактный телефон, адрес электронной почты
1
2
3
4
1.
Государственное учреждение «Акмолинский областной департамент»
город Кокшетау,
улица Уалиханова, 193, 2 этаж
8(7162) 770589
akmola-priemnaya@mail.ru
2.
Государственное учреждение «Алматинский областной департамент»
город Алматы,
улица Розыбакиева, 28,
2 этаж
8 (7272) 559046
almodkad@mail.ru
3.
Государственное учреждение «Атырауский областной департамент»
город Атырау,
улица Исатай, 5,
2 этаж
8(7122) 290677, 290149
aouKRTI@mail.ru
4.
Государственное учреждение «Актюбинский областной департамент»
город Актобе,
ул. Маресьева, 89,
301 кабинет
8 (7132) 546571
aktobeKRTI@mail.ru
5.
Государственное учреждение «Восточно-Казахстанский областной департамент»
город Усть-Каменогорск,
улица Бурова, 67,
2 этаж
8 (7232) 240813
guad_vko@mail.ru
6.
Государственное учреждение «Жамбылский областной департамент»
город Тараз,
улица Таукехана, 1а,
2 этаж
8 (7262) 316004
uad_zhamb@mtc.gov.kz
7.
Государственное учреждение «Западно-Казахстанский областной департамент»
город Уральск,
улица Ихсанова, 44/1,
2 этаж
8 (7112) 511051
uad.zko.uralsk@mail.ru
8.
Государственное учреждение «Карагандинский областной департамент»
город Караганда,
улица Ерубаева, 50а,
3 этаж
8 (7212) 514309
karguad@mail.ru
9.
Государственное учреждение «Кызылординский областной департамент»
город Кызылорда,
улица Желтоксан, 18,
2 этаж
8 (7242) 277706
ouad_kzlorda@mail.ru
10.
Государственное учреждение «Костанайский областной департамент»
город Костанай,
улица Хакимжанова, 7,
4 этаж
8 (7142) 558221
kostouad@yandex.ru
11.
Государственное учреждение «Мангистауский областной департамент»
город Актау,
м-н 22, 2 этаж
8(7292)605276
mouad@mail.ru
12.
Государственное учреждение «Павлодарский областной департамент»
город Павлодар,
улица Ломова, 180,
2 этаж
8(7182)571925
pouad@mail.ru
13.
Государственное учреждение «Северо-Казахстанский областной департамент»
город Петропавловск,
улица Интернациональная, 61,
415 кабинет
8(7152)365096
uad_sko@mtc.gov.kz
14.
Государственное учреждение «Южно-Казахстанский областной департамент»
город Шымкент,
проспект Жибек жолы, без номера,
2 этаж
8 (7252) 51-31-19
ugdorstroi@mail.ru
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
«Выдача разрешения на пересечения
автомобильных дорог международного и
республиканского значения каналами,
линиями связи и электропередачи,
нефтепроводами, газопроводами, водопроводами
и железными дорогами и другими инженерными
сетями и коммуникациями»
_________________ областной департамент
Комитета автомобильных дорог
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
_____________________________________
(Ф.И.О. руководителя)
от ___________________________________
(Ф.И.О. физического лица либо полное
_____________________________________
наименование юридического лица)
_____________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего
_____________________________________
личность физического (ИИН) или юридического
_____________________________________
лица (БИН), контактный телефон, адрес)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу выдать техническое условие на пересечение автомобильных дорог международного и республиканского значения каналами, линиями связи и электропередачи, нефтепроводами, газопроводами, водопроводами и железными дорогами и другими инженерными сетями и коммуникациями.
Я обязуюсь обеспечить финансирование работ по восстановлению дороги и дорожных сооружений.
В случае, если работы предполагаются в границах населенных пунктов:
Документ–разрешение от местных исполнительных органов
№ __________ от ____________________________________________ выданный
_____________________________________________________________________
(дата) (наименование органа, выдавшего разрешение)
Дата _______              Получатель ________________________________
(фамилия, имя, отчество физического или
___________________________________
наименование юридического лица либо
___________________________________
уполномоченного лица, подпись)
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 октября 2012 года № 1315
Стандарт государственной услуги
«Выдача разрешения на устройство, реконструкцию, ремонт и
ликвидацию железнодорожных переездов на автомобильных дорогах
международного и республиканского значения»
Сноска. Стандарт исключен постановлением Правительства РК от 10.06.2013 № 591 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 октября 2012 года № 1315
Стандарт государственной услуги
«Выдача разрешения на углубление русел рек и водотоков выше или
ниже мостов для мелиоративных и других целей на расстоянии менее 2,5 км на автомобильных дорогах международного и республиканского значения»
Сноска. Стандарт исключен постановлением Правительства РК от 10.06.2013 № 591 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 октября 2012 года № 1315
Стандарт государственной услуги
«Выдача разрешения на устройство, реконструкцию и ремонт
шлюзов, плотин и других мелиоративных и гидротехнических
сооружений, совмещенных с дорогами международного и
республиканского значения или расположенных выше дорог по
уклону местности»
Сноска. Стандарт исключен постановлением Правительства РК от 10.06.2013 № 591 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 октября 2012 года № 1315
Стандарт государственной услуги
«Выдача разрешения на устройство съездов с автомобильных дорог
международного и республиканского значения и площадок для
погрузки и разгрузки грузов»
Сноска. Стандарт в редакции постановления Правительства РК от 10.06.2013 № 591 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Стандарт государственной услуги «Выдача разрешения на устройство съездов с автомобильных дорог международного и республиканского значения и площадок для погрузки и разгрузки грузов» разработан Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Государственная услуга «Выдача разрешения на устройство съездов с автомобильных дорог международного и республиканского значения и площадок для погрузки и разгрузки грузов» (далее – государственная услуга) оказывается областными департаментами Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – территориальный орган) по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту, а также через Республиканское государственное предприятие «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – ЦОН) на альтернативной основе по адресам, указанным на интернет-ресурсе www.con.gov.kz, через веб-портал «электронного правительства»: www.e.gov.kz или веб-портал «Е-лицензирование» www.elicense.kz (далее – портал) физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).

12. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушының заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқығы бар.
13. Шағым еркін нысанда пошта арқылы қағаз тасығышта ұсынылады.
14. Көрсетілетін қызметті алушы шағымының қабылданғанын растау үшін шағымды қабылдаған адам талон береді, онда нөмірі, күні, шағымды қабылдаған адамның тегі, байланыс деректерi, сондай-ақ жауап алатын мерзімі және орны, шағымды қарау барысы туралы сұрап білуге болатын лауазымды адамның байланыс деректері көрсетіледі.
Шағым тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күн ішінде қаралады.
15. Мемлекеттік қызмет туралы қосымша ақпаратты «электрондық үкімет» бірыңғай байланыс орталығының ақпараттық-анықтама қызметінің 1414 телефоны арқылы алуға болады.
4. Өзге талаптар
16. Мемлекеттік қызмет көрсетудің, оның ішінде электрондық нысанда және ХҚКО арқылы көрсетудің ерекшеліктері ескерілген талаптар жоқ.
«Халықаралық және республикалық маңызы
бар автомобиль жолдарының арналармен,
байланыс және электр беру желілерімен,
мұнай құбырларымен, газ құбырларымен, су
құбырларымен және темір жолдармен және
басқа да инженерлік желілермен және
коммуникациялармен қиылысуына рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Автомобиль жолдары комитетінің аумақтық органдарының
тізбесі
Р/с
Бөлімшенің атауы
Толық заңды мекенжайы
Байланыс телефоны, электрондық поштаның мекенжайы
1
2
3
4
1.
«Ақмола облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы, Уәлиханов көшесі, 193, 2-қабат
8 (7162) 770589
akmola-priemnaya@mail.ru
2.
«Алматы облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, Розыбакиев көшесі, 28, 2-қабат
8 (7272) 559046
almodkad@mail.ru
3.
«Атырау облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Исатай көшесі, 5, 2-қабат
8 (7122) 290677, 290149 aouKRTI@mail.ru
4.
«Ақтөбе облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі, 89, 301-бөлме
8 (7132) 546571
aktobeKRTI@mail.ru
5.
«Шығыс Қазақстан облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Өскемен қаласы, Буров көшесі, 67, 2-қабат
8 (7232) 240813
guad_vko@mail.ru
6.
«Жамбыл облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Тараз қаласы, Тәуке хан көшесі, 1а, 2-қабат
8 (7262) 316004
uad_zhamb@mtc.gov.kz
7.
«Батыс Қазақстан облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Орал қаласы, Ихсанов көшесі, 44/1, 2-қабат
8 (7112) 511051
uad.zko.uralsk@mail.ru
8.
«Қарағанды облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы, Ерубаев көшесі, 50а, 3-қабат
8 (7212) 514309
karguad@mail.ru
9.
«Қызылорда облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Қызылорда қаласы, Желтоқсан көшесі, 18, 2-қабат
8 (7242) 277706
ouad_kzlorda@mail.ru
10.
«Қостанай облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Қостанай қаласы, Хәкімжанова көшесі, 7, 4-қабат
8 (7142) 558221
kostouad@yandex.ru
11.
«Маңғыстау облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Ақтау қаласы, 22-шағын аудан, 2-қабат
8 (7292) 605276
mouad@mail.ru
12.
«Павлодар облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Ломов көшесі, 180, 2-қабат
8 (7182) 571925
pouad@mail.ru
13.
«Солтүстік Қазақстан облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Интернациональная көшесі, 61, 415-бөлме
8 (7152) 365096
uad_sko@mtc.gov.kz
14.
«Оңтүстік Қазақстан облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Жібек жолы көшесі, нөмірсіз, 2-қабат
8 (7252) 51-31-19
ugdorstroi@mail.ru
«Халықаралық және республикалық маңызы
бар автомобиль жолдарының арналармен,
байланыс және электр беру желілерімен,
мұнай құбырларымен, газ құбырларымен, су
құбырларымен және темір жолдармен және
басқа да инженерлік желілермен және
коммуникациялармен қиылысуына рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация министрлігі
Автомобиль жолдары комитетінің
_____________ облыстық департаменті
_____________________________________________________
(басшының Т.А.Ә.)
_____________________________________________________
(жеке тұлғаның Т.А.Ә. не
_____________________________________________________
заңды тұлғаның толық атауы)
_____________________________________________________
(жеке (ЖСН) немесе заңды (БСН) тұлғалардың жеке басын
_____________________________________________________
куәландыратын құжаттардың деректемелері
_____________________________________________________
байланыс телефоны, мекенжайы)
Өтініш
Халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының
арналармен, байланыс және электр беру желілерімен, мұнай
құбырларымен, газ құбырларымен, су құбырларымен және темір жолдармен
және басқа да инженерлік желілермен және коммуникациялармен
қиылысуына техникалық шартты беруіңізді сұраймын.
Мен жолдар мен жол құрылыстарын қалпына келтіру бойынша
жұмыстардың қаржыландырылуын қамтамасыз етуге міндеттенемін.
Егер жұмыстар елді мекендердің шегінде көзделген болса:
Құжат – _______________________________________________________
(күні)         (рұқсатты берген органның атауы)
берілген жергілікті атқарушы органдардың № _________________ рұқсаты.
Күні _______      Алушы _____________________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты немесе
_____________________________________________
заңды тұлғаның не
_____________________________________________
уәкілетті тұлғаның атауы, қолы)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 16 қазандағы
№ 1315 қаулысымен
бекітілген
«Халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль
жолдарында теміржол өткелдерін орналастыруға, қайта
жаңартуға, жөндеуге және бұзуға рұқсат беру» мемлекеттік
қызмет стандарты
Ескерту. Стандарт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 10.06.2013 № 591 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 16 қазандағы
№ 1315 қаулысымен
бекітілген
«Халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль
жолдарынан 2,5 км аз қашықтықта көпірлерден жоғары немесе
төмен мелиорациялық және басқа да мақсаттар үшін өзен мен
суағар арналарын тереңдетуге рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Стандарт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 10.06.2013 № 591 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 16 қазандағы
№ 1315 қаулысымен
бекітілген
«Халықаралық және республикалық маңызы бар жолдармен қосылған
немесе жердің еңістігі бойынша жолдардан жоғары орналасқан
шлюздер, бөгеттер және басқа да мелиорациялық және
гидротехникалық құрылыстар орнатуға, қайта жаңартуға және
жөндеуге рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Стандарт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 10.06.2013 № 591 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 16 қазандағы
№ 1315 қаулысымен
бекітілген
«Халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль
жолдарынан шығатын жерлер мен жүктерді тиеуге және түсіруге
арналған алаңдар орнатуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет
стандарты
Ескерту. Стандарт жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 10.06.2013 № 591 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жалпы ережелер
1. «Халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарынан шығатын жерлер мен жүктерді тиеуге және түсіруге арналған алаңдар орнатуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі әзірледі.
«Халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарынан шығатын жерлер мен жүктерді тиеуге және түсіруге арналған алаңдар орнатуға рұқсат беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің облыстық департаменттері (бұдан әрі – аумақтық орган) осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрi – ХҚКО) арқылы балама негізде www.con.gov.kz интернет-ресурсында көрсетілген мекенжайлар бойынша, www.e.gov.kz «электрондық үкімет» веб-порталы немесе www.elicense.kz «Е-лицензиялау» веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) көрсетіледi.

2) при обращении в ЦОН:
ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы ЦОН с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва на обед;
прием осуществляется в порядке «электронной» очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
информация о порядке оказания государственной услуги располагается на интернет-ресурсе ЦОН: www.con.gov.kz и на стендах, расположенных в помещениях ЦОН;
3) на портале – круглосуточно;
информация о порядке оказания государственной услуги предоставляется посредством обращения в единый контакт-центр «электронного правительства» 1414.
7. Для получения государственной услуги представляются следующие документы:
при обращении в территориальные органы или ЦОН:
документы, представляемые услугополучателем:
1) письменное заявление по форме, установленной в приложении 2 к настоящему стандарту;
2) рабочий проект (при подаче в ЦОН – сканируется и прикрепляется работником ЦОН к электронному запросу);
3) схема примыкания, пересечения к автомобильным дорогам международного и республиканского значения с указанием наименования автомобильной дороги и адрес (км+м) (при подаче в ЦОН – сканируется и прикрепляется работником ЦОН к электронному запросу);
4) схема расстановки знаков и ограждений мест производства работ на примыкание и пересечение к автомобильным дорогам международного и республиканского значения (при подаче в ЦОН – сканируется и прикрепляется работником ЦОН к электронному запросу);
5) документ, удостоверяющий личность уполномоченного представителя, и документ, удостоверяющий полномочия на представительство, – при обращении представителя услугополучателя;
документы, получаемые из соответствующих государственных информационных систем:
1) сведения документов, удостоверяющего личность и удостоверяющего полномочия на представительство (в случае нотариально засвидетельствованного);
при приеме документов работник территориального органа или ЦОН сверяет подлинность оригиналов с копиями или воспроизведенными электронными копиями документов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю;
при сдаче документов, указанных в настоящем пункте настоящего стандарта, для получения государственной услуги в территориальный орган либо ЦОН услугополучателю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;

2) ХҚКО-на жүгінген кезде:
демалыс және мереке күндерін қоспағанда, ХҚКО-ның белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін, күн сайын, дүйсенбі мен сенбі аралығында көрсетіледі;
қабылдау «электронды» кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады;
мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбi туралы ақпарат ХҚКО интернет-ресурсында: www.con.gov.kz және ХҚКО үй-жайларында орнатылған стенділерде орналастырылған;
3) порталда – тәулік бойы көрсетіледі;
мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбi туралы ақпарат «электрондық үкімет» 1414 бірыңғай байланыс орталығына өтініш жасау арқылы ұсынылады.
7. Мемлекеттiк қызметті алу үшiн мынадай құжаттар ұсынылады:
аумақтық органдарға немесе ХҚКО-на жүгінген кезде:
мемлекеттік қызметті алушының ұсынатын құжаттары:
1) осы стандартқа 2-қосымшада белгіленген нысан бойынша жазбаша өтініш;
2) жұмыс жобасын (ХҚКО-на берген кезде – ХҚКО-ның қызметкері сканерден өткізеді және электрондық сұрау салуға тіркейді);
3) автомобиль жолының атаулары мен мекенжайын көрсете отырып (км+м), халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарына жанасу, қиылысу схемасын (ХҚКО-на берген кезде – ХҚКО-ның қызметкері сканерден өткізеді және электрондық сұрау салуға тіркейді);
4) халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарымен қиылысатын жерде темір жолдарды көтеру және төмендету немесе қосымша жол төсеу жұмыстарын жүргізу орындарында белгілер мен қоршауларды орналастыру схемасын ұсынады (ХҚКО-на берген кезде –
ХҚКО-ның қызметкері сканерден өткізеді және электрондық сұрау салуға тіркейді);
5) тұтынушының өкілі жүгінген кезде – уәкілетті өкілдің жеке басын куәландыратын құжат және өкілдік етуге құзыреттілігін куәландыратын құжат;
тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алынатын құжаттар:
1) жеке басын куәландыратын және өкілдік етуге құзыреттілігін куәландыратын құжаттардың мәліметтері (нотариалды расталған жағдайда);
құжаттарды қабылдаған кезде аумақтық органның немесе ХҚКО-ның қызметкері құжаттардың көшірмелерін түпнұсқаларымен немесе құжаттардың басып шығарылған электрондық көшірмелерімен салыстырып, содан кейін түпнұсқаларын алушыға қайтарады;
осы стандарттың осы тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған кезде аумақтық органда не ХҚКО-да мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) сұрау салудың нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны және атаулары;