О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 318 "О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2012-2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1757
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 318 «О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2012 - 2014 годы» следующее дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
пункт 11 дополнить абзацем третьим следующего содержания:
«проведение научного исследования по переходу Республики Казахстан к «зеленой» экономике.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

"Конкурстан тыс рәсімдерді 2012 - 2014 жылдарға бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 318 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1757 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Конкурстан тыс рәсімдерді 2012 - 2014 жылдарға бағдарламалық - нысаналы қаржыландыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 318 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша:
11-тармақ мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
«Қазақстан Республикасының «жасыл» экономикаға көшуі бойынша ғылыми зерттеулер жүргізу».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министр                           С. Ахметов