О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2009 года № 1251 "Об утверждении Правил разработки прогноза социально-экономического развития"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2013 года № 88. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 754
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2009 года № 1251 «Об утверждении Правил разработки прогноза социально-экономического развития» следующие изменения и дополнения:
в Правилах разработки прогноза социально-экономического развития, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 8:
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
«7) перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций на трехлетний период (в виде приложения);»;
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
«8) перечень условно финансируемых расходов на плановый период (в виде приложения).»;
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«10-1. Перечень условно финансируемых расходов на плановый период определяется по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.»;
дополнить пунктами 12-1 и 12-2 следующего содержания:
«12-1. Перечень и объем условно финансируемых расходов формируются центральным уполномоченным органом по бюджетному планированию и выносятся на рассмотрение Республиканской бюджетной комиссии.
12-2. Порядок выделения условно финансируемых расходов определяется Правительством Республики Казахстан.»;
в пункте 15:
в части третьей:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«На втором этапе осуществляются уточнение прогноза показателей и формирование разделов проекта прогноза социально-экономического развития республики, в том числе уточнение перечня приоритетных республиканских бюджетных инвестиций, а также формирование перечня условно финансируемых расходов:»;
подпункты 3) и 4) изложить в следующей редакции:
«3) проект прогноза социально-экономического развития республики, включая перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций и перечень условно финансируемых расходов, с учетом заключения РБК вносится на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан не позднее 15 августа года, предшествующего планируемому периоду;
4) прогноз социально-экономического развития республики, включая перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций и перечень условно финансируемых расходов, не позднее 1 сентября года, предшествующего планируемому периоду, одобряется Правительством Республики Казахстан.»;
дополнить приложением 3 согласно приложению к настоящему постановлению.

"Әлеуметтік-экономикалык даму болжамын әзірлеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 тамыздагы № 1251 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2013 жылғы 5 ақпандағы № 88 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 754 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Әлеуметтік-экономикалық даму болжамын эзірлеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 тамыздағы № 1251 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеу ережесінде:
8-тармақта:
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«7) үш жылдық кезеңге арналған басым республикалық бюджеттік инвестициялар тізбесі (қосымша түрінде);»;
мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
«8) жоспарлы кезеңге арналған шартты қаржыландырылатын шығыстардың тізбесі (қосымша түрінде).»;
мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
«10-1. Жоспарлы кезеңге арналған шартты қаржыландырылатын шығыстардың тізбесі осы ережеге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша айқындалады.»;
мынадай мазмұндағы 12-1 және 12-2-тармақтармен толықтырылсын:
«12-1. Шартты қаржыландырылатын шығыстардың тізбесі мен көлемін бюджеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті орган қалыптастырады және Республикалық бюджет комиссиясының қарауына шығарады.
12-2. Шартты қаржыландырылатын шығыстарды бөлу тәртібін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайды.»;
15-тармақта:
үшінші бөлікте:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Екінші кезеңде республиканың әлеуметтік-экономикалық даму көрсеткіштерінің болжамын нақтылау және болжамы жобасының бөлімдерін қалыптастыру, оның ішінде басым республикалық бюджеттік инвестициялар тізбесін нақтылау, сондай-ақ шартты қаржыландырылатын шығыстардың тізбесін қалыптастыру жүзеге асырылады:»;
3) және 4) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
«3) РБК қорытындысын ескере отырып, басым республикалық бюджеттік инвестициялар тізбесін және шартты қаржыландырылатын шығыстардың тізбесін қоса алғанда, республиканың әлеуметтік-экономикалық даму болжамының жобасы жоспарланатын кезеңнің" алдындағы жылдың 15 тамызынан кешіктірмей Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізіледі;
4) басым республикалық бюджеттік инвестициялар тізбесін және шартты қаржыландырылатын шығыстардың тізбесін қоса алғанда, республиканың әлеуметтік-экономикалық даму болжамының жобасын жоспарланатын кезеңнің алдындағы жылдың 1 қыркүйегінен кешіктірмей Қазақстан Республикасының Үкіметі мақұлдайды.»;
осы қаулыға қосымшаға сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 февраля 2013 года № 88
Приложение 3
к Правилам разработки
Прогноза социально-
экономического развития
Перечень условно финансируемых расходов на плановый период
№ п/п
Наименование администратора бюджетных программ
Наименование расходов
Сумма, млн. тенге
1
2
3
4
Итого:

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 5 ақпандағы
№ 88 қаулысына
қосымша
Әлеуметтік-экономикалық
даму болжамын әзірлеу
ережесіне
3-қосымша
Жоспарлы кезеңге арналған шартты қаржыландырылатын шығыстардың тізбесі
Р/с
Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің атауы
Шығыстардың атауы
Сомасы, млн. теңге
1
2
3
4
Жиыны: