О направлении представителей Республики Казахстан в Правление, Исполнительный комитет и Ревизионную комиссию Международного Фонда спасения Арала
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2013 года № 760. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2016 года № 645
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2016 № 645.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Направить от Республики Казахстан полномочными представителями:
в Правление Международного Фонда спасения Арала Сагинтаева Бахытжана Абдировича – Первого Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра регионального развития Республики Казахстан;
в Исполнительный комитет Международного Фонда спасения Арала Баялимова Даулетяра Аймагамбетовича – эксперта филиала Общественного Фонда «Исполнительная дирекция Международного Фонда спасения Арала в Республике Казахстан» в городе Кызылорде (по согласованию);
в Ревизионную комиссию Международного Фонда спасения Арала – Шолпанкулова Берика Шолпанкуловича – вице-министра финансов Республики Казахстан.
2. Отозвать полномочных представителей Республики Казахстан
Бекниязова Мурата Кабыкеновича и Нарбаева Марата Турсунбековича из Исполнительного комитета Международного Фонда спасения Арала.
3. Уполномочить Сагинтаева Бахытжана Абдировича вести переговоры и подписывать документы по вопросам, касающимся деятельности Международного Фонда спасения Арала.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2009 года № 967 «О направлении представителей Республики Казахстан в Правление, Исполнительный комитет и Ревизионную комиссию Международного Фонда спасения Арала».
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов

Қазақстан Республикасының өкілдерін Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына, Атқарушы комитетіне және Тексеру комиссиясына жіберу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 1 тамыздағы № 760 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 қазандағы № 645 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.10.2016 № 645 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасынан:
Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі Бақытжан Әбдірұлы Сағынтаев;
Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетіне «Халықаралық Аралды құтқару Қорының Қазақстан Республикасындағы Атқарушы дирекциясы» қоғамдық қорының Қызылорда қаласындағы филиалының сарапшысы Дәулетияр Аймағамбетұлы Байәлімов (келісім бойынша);
Халықаралық Аралды құтқару қорының Тексеру комиссиясына Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Берік Шолпанқұлұлы Шолпанқұлов өкілетті өкілдер болып жіберілсін.
2. Қазақстан Республикасының өкілетті өкілдері Мұрат Қабікенұлы Бекниязов және Марат Тұрсынбекұлы Нарбаев Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетінен кері қайтарылсын.
3. Бақытжан Әбдірұлы Сағынтаевқа Халықаралық Аралды құтқару Қорының қызметіне қатысты мәселелер бойынша келіссөздер жүргізуге және құжаттарға қол қоюға өкілеттік берілсін.
4. «Қазақстан Республикасының өкілдерін Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына, Атқарушы комитетіне және Тексеру комиссиясына жіберу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 маусымдағы № 967 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов