О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О присуждении Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2013 года № 1233
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О присуждении Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
О присуждении Государственной премии мира и прогресса
Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 июля 2001 года «О Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации» ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За активную поддержку антиядерных инициатив Казахстана и активное содействие процессу ядерного разоружения присудить Государственную премию мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации 2013 года Генеральному секретарю Организации Объединенных Наций Пан Ги Муну.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығын беру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 қарашадағы № 1233 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығын беру туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      С. Ахметов
Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығын беру туралы
«Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің — Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығы туралы» 2001 жылғы
5 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстанның ядроға қарсы бастамаларына белсенді қолдау көрсеткені және ядролық қарусыздандыру процесіне белсенді ықпал еткені үшін Біріккен Ұлттар Ұйымының Бас хатшысы Пан Ги Мунға Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының 2013 жылғы Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығы берілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н. Назарбаев