О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2013 года № 1295
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2013 года.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года «О внесении изменений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» следующие изменения:
пункты 134 и 7 изложить в следующей редакции:
«1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2013 – 2015 годы, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 5152711777 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3511723367 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 88890504 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7700000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1544397906 тысяч тенге;
2) затраты – 5743716813 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40831419 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 122125013 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 81293594 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 158721629 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 167531629 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 8810000 тысяч тенге;
5) дефицит – -790558084 тысячи тенге или 2,3 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) финансирование дефицита бюджета – 790558084 тысячи тенге.
3. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2013 год на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020, сумму в размере 78956038 тысяч тенге для перечисления:
1) целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 20809672 тысячи тенге для финансирования следующих мероприятий:
Министерству образования и науки Республики Казахстан 9930749 тысяч тенге на профессиональную подготовку кадров;
Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан 10878923 тысячи тенге, в том числе на:
частичное субсидирование заработной платы – 3429867 тысяч тенге;
обучение основам предпринимательства – 338836 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд – 80319 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 2874215 тысяч тенге;
переподготовку и повышение квалификации кадров – 978523 тысячи тенге;
молодежную практику – 2985235 тысяч тенге;
переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников – 56504 тысячи тенге;
информационно-разъяснительную работу – 135424 тысячи тенге;

"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2013 жылғы 30 қарашадағы № 1295 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
«2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 29 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
134 және 7-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет мынадай көлемде атқаруға қабылдансын, оның ішінде 2013 жылға:
1) кiрiстер – 5152711777 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер – 3511723367 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 88890504 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 7700000 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 1544397906 мың теңге;
2) шығындар – 5743716813 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 40831419 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 122125013 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 81293594 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 158721629 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 167531629 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 8810000 мың теңге;
5) тапшылық – -790558084 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмiнің 2,3 пайызы;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 790558084 мың теңге.
3. 2013 жылға арналған республикалық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға көзделген қаражаттан 78956038 мың теңге мөлшеріндегі сома:
1) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін 20809672 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне кадрларды кәсіптік даярлауға 9930749 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне 10878923 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 3429867 мың теңге;
кәсіпкерлік негіздеріне оқытуға – 338836 мың теңге;
көшуге субсидия беруге – 80319 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 2874215 мың теңге;
кадрларды қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға – 978523 мың теңге;
жастар практикасына – 2985235 мың теңге;
жұмыспен ішінара қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға – 56504 мың теңге;
ақпараттық-түсіндіру жұмыстарына – 135424 мың теңге;

2) целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 5177740 тысяч тенге Министерству регионального развития Республики Казахстан для финансирования следующих мероприятий:
строительство и (или) приобретение служебного жилища – 2744838 тысяч тенге;
строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи – 425648 тысяч тенге;
развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 825841 тысяча тенге;
развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1181413 тысяч тенге;
3) целевых трансфертов областным бюджетам на обеспечение занятости через развитие инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в сумме 51966010 тысяч тенге для финансирования следующих мероприятий:
Министерству регионального развития Республики Казахстан 43693290 тысяч тенге, в том числе на:
ремонт жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов – 43265568 тысяч тенге;
реконструкцию жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов – 427722 тысячи тенге;
Министерству здравоохранения Республики Казахстан 8272720 тысяч тенге на строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах;
4) на проведение ремонта социально-культурных республиканских объектов в сумме 933348 тысяч тенге по следующим администраторам:
Министерству образования и науки Республики Казахстан – 517040 тысяч тенге;
Министерству здравоохранения Республики Казахстан – 222026 тысяч тенге;
Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан – 194282 тысячи тенге;
5) Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан 69268 тысяч тенге на ресурсное поддержание и информационное сопровождение Дорожной карты занятости 2020.
4. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2013 год на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы, сумму в размере 9563012 тысяч тенге Министерству регионального развития Республики Казахстан для перечисления целевых текущих трансфертов и кредитов областным бюджетам для финансирования следующих мероприятий:
1) кредитование областных бюджетов для микрокредитования предпринимательства – 1753724 тысячи тенге;
2) субсидирование процентной ставки по кредитам банков второго уровня для реализации проектов – 685900 тысяч тенге;

2) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне 5177740 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерін аудару үшін:
қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 2744838 мың теңге;
жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге – 425648 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға – 825841 мың теңге;
жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 1181413 мың теңге;
3) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту арқылы жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге 51966010 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттерді аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне 43693290 мың теңге, оның ішінде:
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын, инженерлік-көліктік инфрақұрылым мен әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 43265568 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын, инженерлік-көліктік инфрақұрылымды және әлеуметтік-мәдени объектілерді реконструкциялауға – 427722 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар мен фельдшерлік-акушерлік пункттердің құрылысына 8272720 мың теңге;
4) мынадай әкімшілер бойынша республикалық әлеуметтік-мәдени объектілерге жөндеу жүргізуге 933348 мың теңге сома аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгiне – 517040 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне – 222026 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгiне – 194282 мың теңге;
5) Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгiне Жұмыспен қамту 2020 жол картасын ресурстық қолдауға және ақпараттық сүйемелдеуге 69268 мың теңге бөлінсін.
4. 2013 жылға арналған республикалық бюджетте Моноқалаларды дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберіндегі ағымдағы іс-шараларды іске асыруға көзделген қаражаттан 9563012 мың теңге мөлшеріндегі сома Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін облыстық бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді және кредиттерді аудару үшін:
1) кәсіпкерлікке шағын кредиттер беру үшін облыстық бюджеттерге кредит беруге – 1753724 мың теңге;
2) жобаларды іске асыру үшін екінші деңгейдегі банктердің кредиттері бойынша пайыздық ставканы субсидиялауға – 685900 мың теңге;

3) предоставление грантов на развитие новых производств – 423368 тысяч тенге;
4) текущее обустройство – 6676000 тысяч тенге;
5) обучение предпринимательству в рамках содействия развитию предпринимательства – 24020 тысяч тенге.
7. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2013 год на проведение исследований в рамках бюджетной программы 020 «Проведение исследований в рамках социальной модернизации Республики Казахстан», сумму в размере 164457 тысяч тенге для перечисления:
Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан – 26087 тысяч тенге;
Министерству культуры и информации Республики Казахстан – 31713 тысяч тенге;
Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан – 7952 тысячи тенге;
Министерству здравоохранения Республики Казахстан – 32174 тысячи тенге;
Министерству образования и науки Республики Казахстан – 32174 тысячи тенге;
Агентству Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры – 8270 тысяч тенге;
Министерству регионального развития Республики Казахстан – 26087 тысяч тенге.»;
в приложении 2 к указанному постановлению:
в графе «2013 год»:
в строке «Всего» цифры «6929010» заменить цифрой «0»;
в разделе «I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты»:
в графе «2013 год»:
цифры «407360» заменить цифрой «0»;
в функциональной группе 13 «Прочие»:
в графе «2013 год»:
цифры «407360» заменить цифрой «0»;
строки:
«

3) жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беруге – 423368 мың теңге;
4) ағымдағы жайластыруға – 6676000 мың теңге;
5) кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу шеңберінде кәсіпкерлікке оқытуға – 24 020 мың теңге бөлінсін.
7. 2013 жылға арналған республикалық бюджетте 020 «Қазақстан Республикасын әлеуметтік жаңғырту шеңберінде зерттеулер жүргізу» бюджеттік бағдарламасы шеңберінде зерттеулер жүргізуге көзделген қаражаттан 164457 мың теңге мөлшеріндегі сома мыналарға аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне – 26087 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігіне – 31713 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне – 7952 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне – 32174 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгiне – 32174 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігіне – 8270 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне – 26087 мың теңге бөлінсін»;
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
«2013 жыл» деген бағанда:
«Барлығы» деген жолдағы «6929010» деген сандар «0» деген сандармен ауыстырылсын;
«I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар» деген бөлімде:
«2013 жыл» деген бағанда:
«407360» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Басқалар» деген 13-функционалдық топта:
«2013 жыл» деген бағанда:
«407360» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
мына:
«

300000
696
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
300000
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов спорта
300000
в том числе по регионам:
Город Астана
300000
Строительство теннисного комплекса II очереди и реконструкция I очереди (перенос покрытия теннисных кортов) в городе Астане
300000
»
исключить;
в приложении 6 к указанному постановлению в графе «Сумма, тыс. тенге»:

300000
696
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
300000
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
300000
оның ішінде аумақтар бойынша:
Астана қаласы
300000
Астана қаласында теннис кешенін салу (II кезек) және I кезекті қайта жаңарту (теннис корттарының жабынын тасымалдау)
300000
»
деген жолдар алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 6-қосымшада «Сома, мың теңге» деген бағанда:

в строке «Всего» цифры «16265» заменить цифрами «15665»;
в строке, порядковый номер 1, цифры «3048» заменить цифрами «2448»;
в приложении 7 к указанному постановлению в графе «Сумма, тыс. тенге»:
в строке «Всего» цифры «606598» заменить цифрами «600616»;
в строке, порядковый номер 13, цифры «58006» заменить цифрами «52106»;
в строке, порядковый номер 15, цифры «11676» заменить цифрами «11594»;
в приложении 8 к указанному постановлению в графе «Сумма, тыс. тенге»:
в строке «Всего» цифры «179484» заменить цифрами «176877»;
в строке, порядковый номер 6, цифры «2592» заменить цифрами «1813»;
в строке, порядковый номер 9, цифры «27457» заменить цифрами «25629»;
в приложении 12 к указанному постановлению в графе «Сумма, тыс. тенге»:
в строке «Всего» цифры «9670169» заменить цифрами «9646788»;
в строке, порядковый номер 2, цифры «587969» заменить цифрами «566064»;
в строке, порядковый номер 15, цифры «14170» заменить цифрами «13560»;
в строке, порядковый номер 16, цифры «14670» заменить цифрами «13804»;
в приложении 23 к указанному постановлению в графе «Сумма, тыс. тенге»:
в строке «Всего» цифры «2425000» заменить цифрами «2410497»;
в строке, порядковый номер 1, цифры «50000» заменить цифрами «47198»;
в строке, порядковый номер 11, цифры «75000» заменить цифрами «63299»;
в приложении 37 к указанному постановлению:
по администратору бюджетных программ 217 «Министерство финансов Республики Казахстан»:
в графе «2013 год»:
цифры «53291686» заменить цифрами «46024637»;
в программе 010 «Резерв Правительства Республики Казахстан»:
в графе «2013 год»:
цифры «53291686» заменить цифрами «46024637»;
в подпрограмме 101 «Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты»:
в графе «2013 год»:
цифры «44691686» заменить цифрами «37424637»;
в приложении 42 к указанному постановлению:
в графе 7 строки:
порядковый номер 1, цифры «114000» заменить цифрами «68500»;
порядковый номер 22, цифры «40000» заменить цифрами «5000»;
порядковый номер 24, цифры «57000» заменить цифрами «55000»;
порядковый номер 25, цифры «168560» заменить цифрами «134160»;
порядковый номер 44, цифры «1295953» заменить цифрами «1416043»;

«Барлығы» деген жолдағы «16265» деген сандар «15665» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1-жолдағы «3048» деген сандар «2448» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 7-қосымшадағы «Сома, мың теңге» деген бағанда:
«Барлығы» деген жолдағы «606598» деген сандар «600616» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13-жолдағы «58006» деген сандар «52106» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолдағы «11676» деген сандар «11594» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 8-қосымшадағы «Сома, мың теңге» деген бағанда:
«Барлығы» деген жолдағы «179484» деген сандар «176877» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолдағы «2592» деген сандар «1813» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолдағы «27457» деген сандар «25629» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 12-қосымшадағы «Сома, мың теңге» деген бағанда:
«Барлығы» деген жолдағы «9670169» деген сандар «9646788» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдағы «587969» деген сандар «566064» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолдағы «14170» деген сандар «13560» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-жолдағы «14670» деген сандар «13804» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 23-қосымшадағы «Сома, мың теңге» деген бағанда:
«Барлығы» деген жолдағы «2425000» деген сандар «2410497» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1-жолдағы «50000» деген сандар «47198» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолдағы «75000» деген сандар «63299» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 37-қосымшада:
217 «Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
«2013 жыл» деген бағанда:
«53291686» деген сандар «46024637» деген сандармен ауыстырылсын;
010 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві» деген бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
«53291686» деген сандар «46024637» деген сандармен ауыстырылсын;
101 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві» деген кіші бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
«44691686» деген сандар «37424637» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 42-қосымшада:
7-бағандағы мына:
реттік нөмірі 1-жолдағы «114000» деген сандар «68500» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 22-жолдағы «40000» деген сандар «5000» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 24-жолдағы «57000» деген сандар «55000» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 25-жолдағы «168560» деген сандар «134160» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 44-жолдағы «1295953» деген сандар «1416043» деген сандармен ауыстырылсын;

порядковый номер 46, цифры «12202307» заменить цифрами «11860795»;
порядковый номер 62, цифры «9323443» заменить цифрами «8197082»;
порядковый номер 65, цифры «2204803» заменить цифрами «1586853»;
порядковый номер 66, цифры «16736» заменить цифрами «7611»;
порядковый номер 68, цифры «1768661» заменить цифрами «1366155»;
порядковый номер 86, цифры «2879894» заменить цифрами «2540681»;
порядковый номер 91, цифры «32348884» заменить цифрами «33148884»;
порядковый номер 92, цифры «7124971» заменить цифрами «7238615»;
дополнить строкой следующего содержания:
«
93
Услуги по организации и проведению юбилейного Форума стипендиатов и выпускников программы «Болашак»
Организация и проведение Форума стипендиатов и выпускников программы «Болашак», посвященного 20-летию Международной стипендии Президента Республики Казахстан «Болашак»
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Центр международных программ»
040 «Проведение мероприятий по молодежной политике и патриотическому воспитанию граждан»
100000
»;
приложения 14910111313-214151719202122242526272829-1303132383940 и 41 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно  приложениям 1234567891011121314151617181920212223242526 и 27 к настоящему постановлению.
2. Центральным исполнительным органам в недельный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2013 года № 1295
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2012 года № 1520
Перечень
приоритетных республиканских бюджетных

реттік нөмірі 46-жолдағы «12202307» деген сандар «11860795» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 62-жолдағы «9323443» деген сандар «8197082» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 65-жолдағы «2204803» деген сандар «1586853» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 66-жолдағы «16736» деген сандар «7611» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 68-жолдағы «1768661» деген сандар «1366155» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 86-жолдағы «2879894» деген сандар «2540681» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 91-жолдағы «32348884» деген сандар «33148884» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 92-жолдағы «7124971» деген сандар «7238615» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
93
«Болашақ» бағдарламасының стипендиаттары мен түлектері нің мерейтойлық форумын ұйымдастыру және өткізу жөніндегі көрсетілетін қызмет
Қазақстан Республикасы Президентінің «Болашақ» халықаралық стипендиясының 20 жылдығына арналған «Болашақ» бағдарламасы стипендиаттары мен түлектерінің мерейтойлық форумын ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгi
«Халықаралық бағдарламалар орталығы» АҚ
040 «Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар жүргізу»
100000
»;
көрсетілген қаулыға 14910111313-214151719202122242526272829-1303132383940 және 41-қосымшалар осы қаулыға 1234567891011121314151617181920212223242526 және 27-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орталық атқарушы органдар бір апта мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстар енгізсін.
3. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 30 қарашадағы
№ 1295 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 1520 қаулысына
1-қосымша

1 856 762
004
За счет внешних займов
502 200
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
502 200
Развитие сетей инновационной системы по проекту коммерциализации научных исследований
502 200
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
1 354 562
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
1 354 562
Развитие сетей инновационной системы по проекту коммерциализации научных исследований
1 354 562
005
Строительство и реконструкция объектов образования и науки
8 873 003
8 110 731
8 233 908
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
280 072
Строительство общежития на 310 мест Кокшетауского государственного университета имени Ш. Уалиханова по улице Акана Серы, 24 в городе Кокшетау Акмолинской области
280 072
Восточно-Казахстанская область
739 768
1 435 364
955 364
Строительство межрегионального профессионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для машиностроительной отрасли на 700 ученических мест в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области
300 000
Строительство общежития Восточно-Казахстанского государственного университета имени С. Аманжолова
717 682
477 682
Строительство общежития на 500 мест Семипалатинского государственного университета имени Шакарима
717 682
477 682
Строительство общежития для студентов и аспирантов на 500 мест в районе студенческого городка Восточно-Казахстанского государственного технического университета имени Д. Серикбаева в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области
439 768
Карагандинская область
785 163
Строительство общежития на 822 места Карагандинского государственного технического университета в городе Караганде
785 163
Костанайская область
735 400
599 279
Строительство общежития на 500 мест Костанайского государственного университета имени А. Байтурсынова
735 400
599 279
Кызылординская область
435 599
Строительство студенческого общежития № 5 на 400 мест Кызылординского государственного университета имени Коркыт Ата по проспекту Абая в городе Кызылорде
435 599
Мангистауская область
500 000
472 023
Строительство общежития на 500 мест Каспийского государственного университета технологии и инжиниринга имени Ш. Есенова
500 000
472 023
Павлодарская область
384 595
882 401
901 550
Строительство Межрегионального профессионального центра по подготовке кадров технического и обслуживающего труда (для топливно-энергетической отрасли на 700 мест в городе Экибастузе), расположенного на пересечении улиц Беркимбаева - Московская, площадью 8,0
84 595
Строительство общежития на 500 мест Павлодарского государственного педагогического института

1 856 762
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
502 200
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
502 200
Ғылыми зерттеулерді коммерцияландыру жобасы бойынша инновациялық жүйенің желілерін дамыту
502 200
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
1 354 562
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
1 354 562
Ғылыми зерттеулерді коммерцияландыру жобасы бойынша инновациялық жүйенің желілерін дамыту
1 354 562
005
Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау
8 873 003
8 110 731
8 233 908
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
280 072
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Ақан сері көшесі, 24 бойында Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университетінің 310 орындық жатақханасының құрылысы
280 072
Шығыс Қазақстан облысы
739 768
1 435 364
955 364
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласындағы машина жасау саласы үшін техникалық және қызмет көрсету еңбегінің кадрларын дайындау және қайта дайындау жөніндегі 700 оқушылық орынға арналған өңіраралық кәсіптік орталығын салу
300 000
С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті жатақханасының құрылысы
717 682
477 682
Шәкәрім атындағы Семей мемлекеттік университетінің 500 орындық жатақханасының құрылысы
717 682
477 682
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласында Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университетінің студенттік қалашық ауданында студенттер мен аспиранттар үшін 500 орындық жатақхана құрылысы
439 768
Қарағанды облысы
785 163
822 орынға арналған Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті жатақханасының құрылысы
785 163
Қостанай облысы
735 400
599 279
А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің 500 орындық жатақханасының құрылысы
735 400
599 279
Қызылорда облысы
435 599
Қызылорда қаласы Абай даңғылында орналасқан Қорқыт Ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университетінің № 5 студенттік жатақханасының 400 орындық құрылысы
435 599
Маңғыстау облысы
500 000
472 023
Ақтау қаласының 32 шағын ауданындағы Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетіне арналған 500 орындық жатақхана салу
500 000
472 023
Павлодар облысы
384 595
882 401
901 550
Беркімбаев-Московская көшелерінің қиылысында орналасқан көлемі 8,0 гектар (Екібастұз қаласындағы 700 орынды отын-энергетика саласына арналған) техникалық және қызмет көрсететін еңбек кадрларын даярлау бойынша өңіраралық кәсіби орталығын салу
84 595
Павлодар мемлекеттік педагогикалық институтының 500 орынға арналған жатақханасын салу

150 000
300 000
509 297
Строительство общежития на 500 мест Павлодарского государственного университета имени Торайгырова
150 000
582 401
392 253
Южно-Казахстанская область
628 208
735 401
599 278
Строительство общежития на 500 мест Южно-Казахстанского государственного педагогического института в городе Шымкенте
735 401
599 278
Строительство общежития на 588 мест на собственной территории учебного корпуса № 9 и студенческого общежития № 2 в городе Шымкенте Южно-Казахстанского государственного университета имени М. Ауезова
628 208
Город Алматы
797 571
2 394 048
2 503 773
Строительство общежития на 610 мест Египетского университета Исламской культуры «Нурмубарак» на закрепленном земельном участке по проспекту Аль-Фараби, 73 в Бостандыкском районе г. Алматы
418 359
Строительство лабораторных корпусов научно-исследовательского института Казахского национального университета имени Аль-Фараби
1 410 481
1 970 963
Разработка проектно-сметной документации и строительство общежития на 450 мест Женского педагогического университета в городе Алматы
393 890
532 810
Реконструкция учебного корпуса № 8 РГП «КазНУ имени Аль-Фараби» под общежитие, расположенного по адресу г. Алматы, пр. Аль-Фараби, 71/15 «а»
379 212
Разработка проектно-сметной документации и строительство общежития на 170 мест Алматинского хореографического училища имени Селезнева
589 677
Город Астана
4 822 027
1 428 117
2 202 641
Строительство учебного корпуса Евразийского Национального университета имени Л.Н. Гумилева для Казахстанского филиала МГУ имени М.В. Ломоносова
1 028 117
1 150 000
Строительство общежития на 500 мест Евразийского национального университета имени Л.Н. Гумилева для Казахстанского филиала МГУ им. Ломоносова
736 997
Строительство малосемейного общежития по ул. Кажымукан в районе домов № 3 и № 5 г. Астаны
47 541
Строительство общежития Евразийского Национального университета имени Л.Н. Гумилевa
400 000
1 052 641
Строительство учебно-лабораторного корпуса Евразийского Национального университета имени Л.Н. Гумилева
314 282
Строительство общежития на 592 места Казахского государственного агротехнического университета имени С. Сейфуллина в городе Астане
832 525
Национальный центр биотехнологии Республики Казахстан
2 890 682
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
11 012 640
2 600 000
026
Строительство и реконструкция объектов образования
11 012 640
2 600 000
Актюбинская область
1 670 880
Строительство общежития на 1000 мест при РГКП «Западно-Казахстанский государственный медицинский университет им. М. Оспанова» в г. Актобе
1 670 880
Восточно-Казахстанская область
1 270 880
Строительство общежития на 1000 мест при РГКП «Государственный медицинский университет г. Семей» в г. Семей
1 270 880
Карагандинская область
1 500 000
700 000
Строительство общежития на 1000 мест при РГП «Карагандинский государственный медицинский университет» в г. Караганде
1 500 000
700 000
Южно-Казахстанская область
1 300 000
500 000
Строительство общежития на 500 мест при РГП «Южно-Казахстанская государственная фармацевтическая академия» в г. Шымкенте
1 300 000
500 000
Город Алматы
2 270 880
Строительство общежития на 1000 мест при РГП «Казахский национальный университет им. С.Д. Асфендиярова» в г. Алматы
2 270 880
Город Астана

150 000
300 000
509 297
С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінің 500 орынға арналған жатақханасын салу
150 000
582 401
392 253
Оңтүстік Қазақстан облысы
628 208
735 401
599 278
Шымкент қаласында Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық институтының 500 орындық жатақханасының құрылысы
735 401
599 278
Шымкент қаласында № 2 студенттік жатақхана мен № 9 оқу корпусының меншікті аумағында 588 орындық М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті жатақханасының құрылысы
628 208
Алматы қаласы
797 571
2 394 048
2 503 773
Алматы қаласы Бостандық ауданы Әл-Фараби даңғылы, 73 жер учаскесінде орналасқан «Нұр-Мүбәрәк» Ислам мәдениетінің Египет университетінің 610 орындық жатақханасын салу
418 359
Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық ғылыми-зерттеу институтының зертханалық корпусының құрылысы
1 410 481
1 970 963
Алматы қаласында қыздар педагогикалық университетінің 450 орындық жатақханасының құрылысы және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
393 890
532 810
Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 71/15 «А» мекенжайында орналасқан «Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ» РМК-ның № 8 оқу корпусын реконструкциялау
379 212
А.В. Селезнев атындағы Алматы хореография училищесінің 170 орындық жатақханасының құрылысы және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
589 677
Астана қаласы
4 822 027
1 428 117
2 202 641
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің қазақстандық филиалына арналған Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің оқу корпусының құрылысы
1 028 117
1 150 000
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің қазақстандық филиалына арналған Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің 500 орындық жатақханасының құрылысы
736 997
Астана қаласы Қажымұқан көшесінің № 3 және № 5 үйлер аймағындағы шағын отбасылық жатақхана құрылысы
47 541
Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті жатақханасының құрылысы
400 000
1 052 641
Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің оқу-лабораториялық корпусының құрылысы
314 282
Астана қаласындағы С. Сейфуллин атындағы Қазақ мемлекеттік агротехникалық университеті жатақханасының құрылысы
832 525
Қазақстан Республикасының Ұлттық биотехнология орталығы
2 890 682
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
11 012 640
2 600 000
026
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
11 012 640
2 600 000
Ақтөбе облысы
1 670 880
Ақтөбе қаласындағы «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті» РМҚК жанында 1000 орындық жатақхана құрылысы
1 670 880
Шығыс Қазақстан облысы
1 270 880
Семей қаласындағы «Семей қаласының мемлекеттік медицина университеті» РМҚК жанында 1000 орындық жатақхана құрылысы
1 270 880
Қарағанды облысы
1 500 000
700 000
Қарағанды қаласындағы «Қарағанды мемлекеттік медицина университеті» РМК жанында 1000 орындық жатақхана құрылысы
1 500 000
700 000
Оңтүстік Қазақстан облысы
1 300 000
500 000
Шымкент қаласындағы «Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтика академиясы» РМК жанында 500 орындық жатақхана құрылысы
1 300 000
500 000
Алматы қаласы
2 270 880
Алматы қаласында «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» РМК жанында 1000 орындық жатақхана құрылысы
2 270 880
Астана қаласы

101 173
Ветеринарная лаборатория в городе Атбасаре Атбасарского района Акмолинской области
94 961
Ветеринарная лаборатория в городе Ерейментау Ерейментауского района Акмолинской области
92 154
Ветеринарная лаборатория в селе Астраханка Астраханского района Акмолинской области
93 654
Ветеринарная лаборатория в городе Щучинске Щучинского района Акмолинской области
92 229
Ветеринарная лаборатория в поселке Егиндыколь Егиндыкольского района Акмолинской области
92 342
Ветеринарная лаборатория в селе Балкашино Сандыктауского района Акмолинской области
90 421
Ветеринарная лаборатория в городе Акколь Аккольского района Акмолинской области
88 755
Актюбинская область
413 028
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием) в с. Мартук Мартукского района Актюбинской области
92 634
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Кобда Кобдинского района Актюбинской области
82 223
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Карабутак Айтекебийского района Актюбинской области
81 832
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Комсомольское Айтекебийского района Актюбинской области
79 157
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Бадамша Каргалинского района Актюбинской области
77 182
Алматинская область
47 918
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Кеген Раимбекского района Алматинской области
5 110
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в г. Есик Енбекшиказахского района Алматинской области
5 890
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Каскелен Карасайского района Алматинской области
4 958
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Баканас Балхашского района Алматинской области
4 785
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Узынагаш Жамбылского района Алматинской области
5 074
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шелек Енбекшиказахского района Алматинской области
5 268
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жансугурова Аксуского района Алматинской области
5 457
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в п. Сарыозек Кербулакского района Алматинской области
5 941
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Уштобе Караталского района Алматинской области
5 435
Атырауская область
229 046
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Кульсары Жылыойского района Атырауской области
90 418
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Миялы Кызылкогинского района Атырауской области

101 173
Ақмола облысы Атбасар ауданы Атбасар қаласының ветеринариялық зертханасы
94 961
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Ерейментау қаласының ветеринариялық зертханасы
92 154
Ақмола облысы Астрахан ауданы Астраханка селосында ветеринариялық зертхана
93 654
Ақмола облысы Щучинск ауданы Щучинск қаласында ветеринариялық зертхана
92 229
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы Егіндікөл кентіндегі ветеринариялық зертхана
92 342
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Балкашино селосының ветеринариялық зертханасы
90 421
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының ветеринариялық зертханасы
88 755
Ақтөбе облысы
413 028
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Мәртөк селосындағы (виварийі бар) бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
92 634
Ақтөбе облысы Қобда ауданының Қобда селосындағы бір типті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
82 223
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының Қарабұтақ селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
81 832
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының Комсомол селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
79 157
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Бадамша селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
77 182
Алматы облысы
47 918
Алматы облысы Райымбек ауданының Кеген ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 110
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 890
Алматы облысы Қарасай ауданының Қаскелең қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 958
Алматы облысы Балқаш ауданының Бақанас ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 785
Алматы облысы Жамбыл ауданының Ұзынағаш ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 074
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Шелек ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 268
Алматы облысы Ақсу ауданының Жансүгіров кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 457
Алматы облысы Кербұлақ ауданының Сарыөзек кентіндегі виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 941
Алматы облысы Қаратал ауданының Үштөбе қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 435
Атырау облысы
229 046
Жылыой ауданы Құлсары қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертханасы
90 418
Қызылқоға ауданы Миялы ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертханасы

47 261
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Махамбет Махамбетского района Атырауской области
79 388
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория c виварием в с. Ганюшкино Курмангазинского района Атырауской области
5 868
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Аккистау Исатайского района Атырауской области
6 111
Восточно-Казахстанская область
378 098
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в селе Маканчи Урджарского района Восточно-Казахстанской области
127 906
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Катон-Карагай Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области
124 702
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в селе Самарское Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области
125 490
Карагандинская область
828 002
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в п. Ботакара, Бухар-Жырауского района, Карагандинской области
90 177
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Осакаровка, Осакаровского района, Карагандинской области
86 347
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Актогай, Актогайского района, Карагандинской области
114 128
Однотипная модульная ветеринарная лаборатория в п. Аксу-Аюлы, Шетского района, Карагандинской области
110 519
Однотипная модульная ветеринарная лаборатория в п. Киевка, Нуринского района, Карагандинской области
104 805
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Балхаш, Карагандинской области
76 139
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Атасу, Жанааркинского района, Карагандинской области
104 993
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Улытау, Улытауского района, Карагандинской области
70 265
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория по ул. Балочная, 16 г. Жезказган
70 629
Костанайская область
192 987
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория, расположенная в Костанайской области, п. Денисовка Денисовский район
73 747
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория, расположенная в Костанайской области, г. Житикара Житикаринского района
78 498
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Убаганское Алтынсаринского района Костанайской области
4 761
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Узунколь Узункольского района Костанайской области
5 343
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в п. Карабалык Карабалыкского района Костанайской области

47 261
Махамбет ауданы Махамбет ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертханасы
79 388
Атырау облысы Құрманғазы ауданының Ганюшкино ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 868
Атырау облысы Исатай ауданының Аққыстау ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
6 111
Шығыс Қазақстан облысы
378 098
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Мақаншы ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана
127 906
Шығыс Қазақстан облысы Катон қарағай ауданының Қатонқарағай ауылындағы бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана
124 702
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Самар ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана
125 490
Қарағанды облысы
828 002
Қарағанды облысы Бұқар Жырау ауданының Ботақара кентіндегі виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
90 177
Қарағанды облысы Осакаров ауданының Осакаровка кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
86 347
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Ақтоғай кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
114 128
Қарағанды облысы Шет ауданының Ақсу-Аюлы кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
110 519
Қарағанды облысы Нұра ауданының Киевка ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
104 805
Қарағанды облысы Балқаш қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
76 139
Қарағанды облысы Жаңарқа ауданының Атасу кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
104 993
Қарағанды облысы, Ұлытау ауданының Ұлытау ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
70 265
Жезқазған қаласы, Балочная көшесі, 16, біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
70 629
Қостанай облысы
192 987
Қостанай облысы Денисов ауданының Денисовка кентінде орналасқан Бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
73 747
Қостанай облысы Жітіқара ауданының Жітіқара қаласындағы орналасқан Бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
78 498
Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Обаған ауылындағы біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 761
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл ауылындағы біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 343
Қостанай облысы Қарабалық ауданының Қарабалық кентіндегі виварийі бар біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана

5 426
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Карасу Карасуского района Костанайской области
4 987
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Караменды Наурзумского района Костанайской области
5 178
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области
5 161
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Тарановское Тарановского района Костанайской области
4 794
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория п. Амангельды Амангельдинского района Костанайской области
5 092
Кызылординская область
597 560
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием) в п. Шиели Шиелийского района Кызылординской области
98 640
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области
105 584
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Казалинск Кызылординской области
103 916
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области
94 369
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Аральск Кызылординской области
102 713
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области
92 338
Мангистауская область
153 318
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Шетпе Мангистауского района Мангистауской области
54 446
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области
49 913
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Курык Каракиянского района Мангистауской области
48 959
Павлодарская область
803 070
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Успенка Успенского района Павлодарской области
129 384
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Иртышск Иртышского района Павлодарской области
113 685
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в с. Баянаул Баянаульского района Павлодарской области
113 785
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Актогай Актогайского района Павлодарской области
114 402
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Щербакты Щербактинского района Павлодарской области
112 729
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Железинка Железинского района Павлодарской области

5 426
Қостанай облысы Қарасу ауданының Қарасу ауылындағы біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 987
Қостанай облысы Наурызым ауданының Қараменді ауылындағы біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 178
Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Сарыкөл кентіндегі біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 161
Қостанай облысы Таран ауданының Таран ауылындағы біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 794
Қостанай облысы Амангелді ауданының Амангелді кентіндегі біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 092
Қызылорда облысы
597 560
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Шиелі кентіндегі Бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
98 640
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
105 584
Қызылорда облысы Қазалы қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
103 916
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
94 369
Қызылорда облысы Арал қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
102 713
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
92 338
Маңғыстау облысы
153 318
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
54 446
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
49 913
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
48 959
Павлодар облысы
803 070
Павлодар облысы, Успенка ауданы, Успенка ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
129 384
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылында орналасқан бір үлгідегі аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
113 685
Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
113 785
Павлодар облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
114 402
Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
112 729
Павлодар облысы, Железин ауданы, Железин ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)

108 889
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Коктобе Майского района Павлодарской области
110 196
Северо-Казахстанская область
939 911
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием) в г. Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстанской области
121 676
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Пресновка Жамбылского района Северо-Казахстанской области
108 400
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Новоишимское района им. Г. Мусрепова Северо-Казахстанской области
108 099
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Явленка Есильского района Северо-Казахстанской области
103 990
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Кишкенеколь Уалихановского района Северо-Казахстанской области
101 077
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Тимирязево Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
101 635
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области
99 718
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Булаево района М. Жумабаева Северо-Казахстанской области
98 132
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
97 184
Южно-Казахстанская область
530 183
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Темирлановка Ордабасинского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
110 212
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шолаккорган Сузакского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
108 464
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шаян Байдибекского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
108 489
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Арыс Южно-Казахстанской области (корректировка)
99 443
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шаульдер Отырарского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
103 575
234
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
20 414 003
004
Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды
734 970
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
638 970
Разработка ПСД «Очистка и санация водоемов (озера Щучье, Боровое, Карасу) Щучинско-Боровской курортной зоны»
638 970
Город Алматы
96 000
Реконструкция озера–накопителя сточных вод «Сорбулак»
96 000

108 889
Павлодар облысы, Май ауданы, Көктөбе ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
110 196
Солтүстік Қазақстан облысы
939 911
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Мамлют қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
121 676
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Пресновка ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
108 400
Солтүстік Қазақстан облысы Ғ. Мүсірепов атындағы ауданның Новоишимск ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
108 099
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Явленка ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
103 990
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Кішкенекөл ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
101 077
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Тимирязев ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
101 635
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
99 718
Солтүстік Қазақстан облысы М. Жұмабаев ауданының Булаев қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
98 132
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Тайынша қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
97 184
Оңтүстік Қазақстан облысы
530 183
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Темірлан ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
110 212
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданындағы Шолаққорған ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
108 464
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданындағы Шаян ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
108 489
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
99 443
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданындағы Шәуілдір ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
103 575
234
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
20 414 003
004
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
734 970
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
638 970
«Щучинск-Бурабай курортты аймағының су айдынын (Щучье, Бурабай, Қарасу көлдерін) тазарту және санациялау» жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
638 970
Алматы қаласы
96 000
«Сорбұлақ» ағынды судың жинақтаушы көлін қосымша құрылыстарды қоса қайта құру
96 000

012
Ликвидация «исторических» загрязнений
102 837
в том числе на инвестиционные проекты:
Актюбинская область
102 837
Очистка подземных вод опытно-промышленного участка № 3 от загрязнения шестивалентным хромом в зоне, примыкающей к реке Илек Актюбинской области
102 837
014
Модернизация гидрометеорологической службы
738 735
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
115 081
Строительство Республиканского учебного центра по гидрометеорологии на земельном участке п. Жибек Жолы Аршалынского района Акмолинской области
79 367
Разработка ПСД по строительству лабораторно-производственного здания в прибрежной зоне оз. Большое Чебачье
35 714
Прочие
623 654
Cоздание гидрологических и гидрохимических постов на трансграничных реках с Китайской Народной Республикой
623 654
027
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
898 947
004
За счет внешних займов
349 818
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
349 818
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
349 818
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
431 320
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
431 320
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
431 320
018
За счет гранта
117 809
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
117 809
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
117 809
028
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
89 229
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
60 441
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
60 441
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
60 441
018
За счет гранта
28 788
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
28 788
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
28 788
032
Строительство и реконструкция объектов инфраструктуры лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий
53 159
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
16 488
Строительство кордона Государственного учреждения Коргалжинского Государственного природного заповедника в Амангельдинском сельском округе Коргалжинского района Акмолинской области
16 488
Костанайская область
36 671
Дом государственного инспектора ГУ «Наурзумский государственный природный заповедник» в Наурзумском районе Костанайской области
36 671

012
«Тарихи» ластануларды жою
102 837
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақтөбе облысы
102 837
Ақтөбе облысындағы Елек өзеніне қабысатын аймақтағы № 3 тәжірибелік-өнеркәсіптік учаскенің жерасты суларын алтывалентті хроммен ластануынан тазарту
102 837
014
Гидрометеорологиялық қызметті жаңғырту
738 735
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
115 081
Ақмола облысы Аршалы ауданындағы Жібек жолы кентінің жер учаскесінде гидрометеорология бойынша республикалық оқу орталығының құрылысы
79 367
Бурабай метеостанциясының солтүстік далалық жиегінде Үлкен Шабақты көлінің аумағында бөлінген 0,65 га жерге қызметтік ғимараттың ЖСҚ жасау
35 714
Өзгелер
623 654
Қытай Халық Республикасымен трансшекаралық өзендерде гидрологиялық және гидрохимиялық бекеттер құру
623 654
027
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
898 947
004
Сыртқы қарыздар есебінен
349 818
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
349 818
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
349 818
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
431 320
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
431 320
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
431 320
018
Грант есебінен
117 809
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
117 809
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
117 809
028
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
89 229
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
60 441
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
60 441
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
60 441
018
Грант есебінен
28 788
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
28 788
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
28 788
032
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектiлерiн салу және реконструкциялау
53 159
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
16 488
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Амангелді ауылдық округінде Қорғалжын Мемлекеттік табиғи қорығы мемлекеттік мекемесінің кардонын салу
16 488
Қостанай облысы
36 671
Қостанай облысы Наурызым ауданындағы «Наурызым мемлекеттік табиғи қорығы» ММ мемлекеттік инспекторының үйі
36 671

034
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
16 569 597
005
За счет внутренних источников
16 569 597
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
4 432 930
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области, 2-очередь строительства
1 456 891
Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации
4 280
Реконструкция и модернизация Преображенского гидроузла с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения на канале «Нура-Ишим» в Акмолинской области
1 677 759
Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области
1 294 000
Алматинская область
825 372
Строительство Каскеленского группового водопровода в Карасайском районе Алматинской области. 1-й пусковой комплекс (1 очередь строительства)
139 102
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция и строительство Талгарского группового водовода Алматинской области (2 этап). Подключение 12 сельских населенных пунктов к Талгарскому групповому водопроводу»
15 000
Разработка проектно-сметной документации строительства Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области
33 600
Объединенный гидроузел «Достык» на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Объединенный гидроузел «Достык» на реке Хоргос
115 080
Объединенный гидроузел «Достык» на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Подключение существующих магистральных каналов Баскунчанский и Аяк-Кунчан к гидроузлу «Достык» на реке Хоргос
224 580
Объединенный гидроузел «Достык» на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Гидроэлектростанция в конце магистрального канала подключения
89 510
Реконструкция Бартогайского водохранилища Алматинской области (1-ая очередь. 2-ой пусковой комплекс)
204 000
Реконструкция Большого Алматинского канала с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Алматинской области. Разработка проектно-сметной документации
4 500
Атырауская область
272 262
Реконструкция и модернизация водозаборных сооружений и трассы водовода Кояндинского группового водопровода в Курмангазинском районе Атырауской области
171 732
Восстановление обводнительного канала Кезауз-Карабау Кызылкогинского района Атырауской области

034
Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
16 569 597
005
Топтық су құбырлары
16 569 597
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
4 432 930
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын қайта жаңарту, құрылыстың 2-ші кезегі
1 456 891
Ақмола облысында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Астана су қоймасы құрылыстарын жетілдіру және қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4 280
Ақмола облысының Нұра-Есіл каналында суды есептеу және суды таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп Преображенск гидроторабын қайта жаңғырту және жаңарту
1 677 759
Ақмола облысындағы Сілеті су қоймасының құрылыстарын суды есептеуді және таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп қайта жаңғырту және жаңарту
1 294 000
Алматы облысы
825 372
Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелең топталған сутартқышының құрылысы. 1-ші қосылу кешені (құрылыстың 1-ші кезегі)
139 102
«Алматы облысындағы Талғар топталған сутартқышының құрылысы және қайта жаңарту (2-ші кезең). Талғар топталған сутартқышына 12 елді мекенді қосу» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
15 000
Алматы облысының Қарасай ауданындағы Қаскелең топтық су құбырының құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
33 600
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторабын магистральды арналарға қосу. Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторабы
115 080
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторабына магистральды арналарды қосу. Қорғас өзеніндегі «Достық» гидротобына қолданыстағы Басқұнчан және Аяқ-Құнчан магистральды арналарын қосу
224 580
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторабына магистральды арналарды қосу. Гидроэлектростанциясына соңынан магистральды арнаны қосу
89 510
Алматы облысындағы Бартоғай су қоймасын қайта жаңғырту (1-ші кезек. 2-ші қосу кешені)
204 000
Алматы облысында суды бөлу және суды есептеудi автоматтандыру жүйесiн енгiзумен Үлкен Алматы каналын қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4 500
Атырау облысы
272 262
Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы Қоянды топталған су құбырын су жинау құрылымдары мен су құбырының трассасын қайта жаңарту және жаңғырту
171 732
Атырау облысы Қызылқоға ауданындағы Кезауыз-Қарабау суландыру арнасын қалпына келтіру

100 530
Восточно-Казахстанская область
162 846
Реконструкция Уйденинского магистрального канала Р-2, Р-1 и ПМК (правобережного магистрального канала) Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
150 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция гидроузла на реке Каракол с магистральными каналами «Правобережный» и «Левобережный» Урджарского района Восточно-Казахстанской области»
6 000
Реконструкция сооружений Уйденинского водохранилища Зайсанского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
5 946
Реконструкция сооружений Чарского водохранилища с гидроузлом и магистральным каналом «Центральный» Жарминского района Восточно-Казахстанской области
900
Жамбылская область
717 061
Повышение сейсмоустойчивости плотины Тасоткельского водохранилища в Шуском районе Жамбылской области, 2-очередь. Разработка проектно-сметной документации
2 800
Реконструкция головного водозаборного сооружения на р. Коксай со строительством системы водоводов с расходом воды до 3,5 м3/сек для комплексного использования водно-энергетического потенциала р. Коксай в Жуалынском районе Жамбылской области
714 261
Западно-Казахстанская область
24 764
Строительство плотины для переброски воды в р. Сары-Узень у п. Жанажол Жангалинского района Западно-Казахстанской области
24 764
Карагандинская область
1 522 860
Строительство группового водовода «Жайрем - Каражал» (Тузкольский водозабор) Карагандинской области
54 909
Реконструкция основного технологического оборудования насосных станций №№ 1 (2-й агрегат), 8(3), 15(1), 22(1) канала имени Каныша Сатпаева
123 970
Реконструкция основного технологического оборудования насосных станций №№ 1 (4), 6(3), 9(3), 19(3), 21(3) канала имени К. Сатпаева
510 855
Реконструкция Жартасского водохранилища Карагандинской области
833 126
Кызылординская область
1 341 678
Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода 1-ой очереди на участке Бердиколь-Саксаульск (с ПК 433+45 по ПК 601+03) Аральского района Кызылординской области. Корректировка в связи с заменой проектируемого водовода на две нитки.
232 465
Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода от ВКС 23 (н.п. Акбай) до НС № 7 в Казалинском районе Кызылординской области
87 734
Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода 1-ой очереди на участке Косаман-Бердиколь с ПК120+00 по ПК276+00 Аральского района Кызылординской области
75 090
Реконструкция магистрального водопровода Арало-Сарыбулакского группового водопровода 2-ой очереди на участке Арал-Аралкум Аральского района Кызылординской области

100 530
Шығыс Қазақстан облысы
162 846
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Р-2, Р-1 Үйдене магистралды каналын және ОМК (оң жағалау магистралды каналы) жаңарту
150 000
«Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қаракөл өзеніндегі гидроторапты «Оң жағалау» және «Сол жағалау» магистральды каналдарымен қоса қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
6 000
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданының Үйдене су қоймасы құрылымдарын қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 946
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданындағы Шар су қоймасы құрылымдарын гидроторап пен «Центральный» магистралды каналымен қоса қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
900
Жамбыл облысы
717 061
Жамбыл облысының Шу ауданында Тасөткел су қоймасы бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату, 2-ші кезек. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 800
Жамбыл облысы Жуалы ауданындағы Көксай өзенінің суэнергетикалық әлеуетін кешенді пайдалану үшін су шығыны 3,5 м3/с болатын су ақпа жүйесінің құрылысын салып Көксай өзеніндегі бас су шығару имараттарын қайта жаңғырту
714 261
Батыс Қазақстан облысы
24 764
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Жаңажол ауылындағы Сары Өзен өзеніне су айдау бөгетінің құрылысы
24 764
Қарағанды облысы
1 522 860
«Жайрем-Қаражал» топтық су құйылымының құрылысы (Тұзкөл су тартылымы)
54 909
Қаныш Сәтпаев атындағы арнаның № 1 (2 агрегат), 8 (3), 15 (1), 22 (1) сорғы станцияларының негізгі технологиялық жабдықтарын қалпына келтіру
123 970
Қаныш Сәтпаев атындағы арнаның №№ 1 (4-агрегат), 6 (3), 9 (3), 19 (3), 21 (3) сорғы стансасының негізгі технологиялық жабдықтарын қайта жаңарту
510 855
Қарағанды облысының Жартас бөгенін қайта құрылымдау
833 126
Қызылорда облысы
1 341 678
Қызылорда облысы Арал ауданының Бердікөл-Сексеуіл учаскесіндегі (ПК 433+45-тен ПК 601+03-не дейін) Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының 1-ші кезегін қайта жаңарту. Жобаланатын су тартқыштың екі тармақты болуына байланысты түзету
232 465
Қызылорда облысы Қазалы ауданындағы № 23 СҚ-нан (Ақбай е.м.) № 7 СС-на дейінгі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қайта жаңғырту
87 734
Қызылорда облысы Арал ауданының Қосаман-Бердікөл учаскесіндегі ПК-120+00-нен ПК-276+00-не дейін 1-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қайта жаңғырту
75 090
Қызылорда облысы Арал ауданының Арал-Аралқұм учаскесіндегі 2-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының магистральды су тартқышын қайта жаңғырту

160 829
Реконструкция магистрального водовода Арало-Сарыбулакского группового водопровода 2-ой очереди на участке Аралкум-ст. Камышлыбаш Аральского района Кызылординской области
70 410
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС № 3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелинскому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС № 5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов
50 000
Разработка проектно-сметной документации «Реконструкция АСГВ 2-ой очереди на участке Аральск-Аралкум Аральского района Кызылординской области»
3 100
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (1 очередь). ПК-0 по ПК-272 г. Кызылорда
500 000
Строительство линии подводки водопровода для жилых домов 8 аулов подключаемых к АСГВ Аральского района Кызылординской области (Райым, Ескура, Кызылжар, Шомишколь, Акшатау, Кумбазар, Бекбауыл, Укилсай)
162 050
Северо-Казахстанская область
3 858 284
Реконструкция Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
94 500
Реконструкция Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (III очередь, 1 пусковой комплекс)
1 138 881
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
2 565 830
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Ишимского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Ишимскому групповому водопроводу»
25 700
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Соколовскому групповому водопроводу»
33 373
Южно-Казахстанская область
3 411 540
Реконструкция Тасты-Шуйского группового водопровода Сузакского района Южно-Казахстанской области
9 447
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе Южно-Казахстанской области (3-очередь)
37 626
Реконструкция магистрального канала К-13 протяженностью 5,87 км. с отводящими каналами: К-13а - 032 км., К-13-3 - 5,476 км., К-13-6 - 12,297 км. с автоматизацией водоучета и водораспределение в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области
346 841
Реконструкция Туркестанского магистрального канала с ПК496 по ПК888+27 в Ордабасинском и Туркестанском районах Южно-Казахстанской области (II-очередь)

160 829
Қызылорда облысы Арал ауданы Аралқұм-Қамышлыбаш ст. учаскесіндегі 2-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қайта жаңғырту
70 410
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш құрылыстары мен елді мекендердің қыстақішілік желілерінің құрылысы
50 000
«Қызылорда облысы Арал ауданы Арал-Аралқұм учаскесінде 2-ші кезектегі АСТСҚ қайта жаңарту» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 100
Қызылорда облысының Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық имараттарын қайта жаңғырту (1-кезек). Қызылорда қаласындағы ПК-0-ден ПК-272-ге дейін
500 000
Қызылорда облысы Арал ауданындағы АСТСҚ-на қосылатын 8 ауылдың тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу желілерінің құрылысы (Райым, Ескіұра, Қызылжар, Шөмішкөл, Ақшатау, Құмбазар, Бекбауыл, Үкілісай)
162 050
Солтүстік Қазақстан облысы
3 858 284
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаев топтық су құбырын қайта жаңарту
94 500
Солтүстік Қазақстан облысының Булаев топтық су құбырын қайта жаңарту (ІІІ кезек, 1 іске қосу кешені)
1 138 881
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту
2 565 830
«Есіл топтық су құбырын қайта жаңарту және Есіл топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
25 700
«Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту және Соколов топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
33 373
Оңтүстік Қазақстан облысы
3 411 540
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданындағы Тасты-Шу су құбырын қайта құру
9 447
ОҚО Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық құрылыстарды кешенін қайта құру (үшінші кезек)
37 626
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы магистральды ұзындығы 5,87 шм К-13 каналын К-13а - 0,32 шм, К-13-3 - 5,426 шм және К-13-6 - 12,297 шм тармақтарымен су есептеу және су бөлуді автоматтандыруымен қоса қайта құру
346 841
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы және Түркістан аудандарындағы Түркістан магистральды каналын ПК 496-дан ПК-888+27 аралығын қайта құру (II кезек)

636 562
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области
1 000 000
Реконструкция Жетысайского коллектора и канала «К-21-2» с сетями Мактааральского района Южно-Казахстанской области
164 088
Реконструкция БКМК с ПК0+0 по ПК957+00 с распределителями Р-1, Р-3 и Р-15 в Ташкентской области и Сарыагашском и Казыгуртском районах Южно-Казахстанской области (1-я очередь)
763 864
Реконструкция и повышение сейсмоустойчивости плотины Шардаринского водохранилища Южно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
35 000
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
5 000
Строительство магистральных водоводов с подключением сельских населенных пунктов Кошкаратинского сельского округа от Дарбазинского группового водопровода Сарыагашского района Южно-Казахстанской области
25 059
Реконструкция Межреспубликанского канала «Ханым» в Сарыагашском районе Южно-Казахстанской области
30 025
Реконструкция магистрального канала «Караспан» с ПК00+00 по ПК10+00 Ордабасинского района Южно-Казахстанской области (1-ая очередь)
149
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция и модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов Отырарского района, подключаемых к Шаульдерскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области»
2 073
Реконструкция Тасты-Шуйского группового водопровода Сузакского района Южно-Казахстанской области (2-очередь).
98 848
Реконструкция Туркестанского магистрального канала в Ордабасинском и Туркестанском районах Южно-Казахстанской области (III-очередь)
156 958
Строительство магистрального водовода Сарыагашского группового водопровода от насосной станции 3-го подъема Сарыагашского группового водопровода с подключением населенных пунктов сельских округов Куркелес и Жартытобе Сарыагашского района Южно-Казахстанской области.
100 000
035
Развитие объектов охраны подземных вод и очистки промышленных стоков в городе Усть-Каменогорске
876 454
004
За счет внешних займов
441 427
в том числе на инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
441 427
Восстановление окружающей среды города Усть-Каменогорска
441 427
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
435 027
в том числе на инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
435 027
Восстановление окружающей среды города Усть-Каменогорска
435 027

636 562
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданы К-30 шаруааралық каналын гидротехникалық құрылыстарды, автоматтандырылған су есептегіш және су таратқыштарымен қайта құру
1 000 000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтарал ауданының Жетісай коллекторын және «К-21-2» каналын желілерімен қайта құру
164 088
Ташкент облысы және Сарыағаш және Қазығұрт аудандарындағы Республикааралық Үлкен Келес магистралды каналын ПК 0+00-ден ПК 957+00 дейінгі аралықта Р-1, Р-3, Р-15 таратушыларымен қайта құру (бірінші кезек)
763 864
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара су қоймасы бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату және қайта жаңарту. Жобалау–сметалық құжаттама әзірлеу
35 000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы шаруашылық аралық К-26 каналын гидротехникалық құрылыстарымен суды бөлу және суды есептеуді автоматтандыруды енгiзумен қайта жаңарту. Жобалау–сметалық құжаттама әзiрлеу
5 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Дарбаза топтасқан су өткізгіштерінен Қошқарата ауылдық округінің елді мекендерін қосатын магистралды су аққыларының құрылысы
25 059
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданындағы «Ханым» республикааралық каналын қайта құру
30 025
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданындағы ПК0+00 нен ПК10+00 арасындағы Қараспан магистральды каналын қайта құру (бірінші кезек)
149
«Оңтүстiк Қазақстан облысы Шәуілдір топтық су құбырына қосылатын Отырар ауданының жақын елді мекендерiнің су құбыры желiлерiн жетiлдiру және қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу
2 073
Оңтүстік Қазақстан облысы, Созақ ауданының Тасты-Шу топтық су құбырын қайта құру (2-і кезек)
98 848
Оңтүстік Қазақстан облысы, Ордабасы және Түркістан аудандарындағы Түркістан магистралды каналын қайта құру (III кезек)
156 958
Оңтүстік Қазақстан облысы, Сарыағаш ауданы Құркелес және Жартытөбе ауыл округтеріндегі елді мекендерді ауыз сумен қамту үшін Сарыағаш топтық су жүйесінің 3-сатылы насос стансасынан магистралды су құбырының құрылысы.
100 000
035
Өскемен қаласында жерасты суларын қорғау және өнеркәсiп ағындыларын тазарту объектiлерiн дамыту
876 454
004
Сыртқы қарыздар есебінен
441 427
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
441 427
Өскемен қаласының қоршаған ортасын қалпына келтіру
441 427
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
435 027
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
435 027
Өскемен қаласының қоршаған ортасын қалпына келтіру
435 027

2 034 381
1 848 163
529 400
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
15 367 620
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
13 793 820
043
Увеличение уставного капитала АО «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» для реализации государственной политики по стимулированию развития агропромышленного комплекса
13 793 820
234
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
1 573 800
021
Увеличение уставного капитала АО «Казаэросервис» для модернизации и технического переоснащения авиационных метеорологических станций
1 573 800
12
Транспорт и коммуникация
39 545 517
34 048 313
14 302 272
215
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
13 102 272
20 314 519
14 302 272
017
Увеличение уставного капитала АО «Казавтожол» на обеспечение обслуживания автомобильных дорог общего пользования республиканского значения
200 000
041
Увеличение уставных капиталов юридических лиц, осуществляющих деятельность в области транспорта и коммуникаций
12 902 272
20 314 519
14 302 272
601
Национальное космическое агентство Республики Казахстан
26 443 245
13 733 794
005
Увеличение уставного капитала АО «Национальная компания «Қазақстан Ғарыш Сапары» на создание целевых космических систем, технологий и их использование, а также строительство Сборочно-испытательного комплекса
18 443 245
13 733 794
011
Увеличение уставного капитала АО «Республиканский центр космической связи» на создание целевых космических систем, технологий и их использование
8 000 000
13
Прочие
105 315 121
31 442 703
32 337 086
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
595 220
1 213 870
1 213 870
024
Увеличение уставного капитала АО «Железнодорожные госпитали медицины катастроф»
595 220
1 213 870
1 213 870
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
15 000 000
043
Увеличение уставного капитала АО «Ипотечная организация «Казахстанская ипотечная компания»
15 000 000
220
Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
418 117
051
Увеличение уставного капитала АО «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
418 117
222
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
59 319 901
018
Увеличение уставного капитала АО «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
39 319 901
023
Увеличение уставного капитала АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»

2 034 381
1 848 163
529 400
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
15 367 620
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
13 793 820
043
Агроөнеркәсіптік кешенді дамытуды ынталандыру жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру үшін «КазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
13 793 820
234
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
1 573 800
021
Авиациялық метеорологиялық станцияларды жаңғырту және техникалық қайта жарақтандыру үшін «Қазаэросервис» АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
1 573 800
12
Көлiк және коммуникация
39 545 517
34 048 313
14 302 272
215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
13 102 272
20 314 519
14 302 272
017
Республикалық маңызы бар ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарына қызмет көрсетуді қамтамасыз етуге «Қазавтожол» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
200 000
041
Көлік және коммуникация саласында қызметтерін жүзеге асыратын заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
12 902 272
20 314 519
14 302 272
601
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
26 443 245
13 733 794
005
Нысаналы ғарыш жүйелерін, технологияларды құру және оларды пайдалану, сондай-ақ Құрастырма-сынақ кешенін салу үшін «Қазақстан Ғарыш Сапары» ұлттық компаниясы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
18 443 245
13 733 794
011
Нысаналы ғарыш жүйелерін, технологияларды құру және пайдалану үшін «Республикалық ғарыштық байланыс орталығы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
8 000 000
13
Басқалар
105 315 121
31 442 703
32 337 086
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
595 220
1 213 870
1 213 870
024
«Апаттар медицинасының теміржол госпитальдары» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
595 220
1 213 870
1 213 870
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
15 000 000
043
«Қазақстандық ипотекалық компания» ипотекалық ұйымы» АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
15 000 000
220
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
418 117
051
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
418 117
222
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
59 319 901
018
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
39 319 901
023
«Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту

3 222 159
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2013 года № 1295
Приложение 21
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2012 года № 1520
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на
реализацию Государственной программы развития
образования Республики Казахстан на 2011 – 2020 годы
тыс. тенге
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма расходов
в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
Всего

3 222 159
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 30 қарашадағы
№ 1295 қаулысына
13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 1520 қаулысына
21-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың
2011 - 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске
асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын
бөлу
мың теңге
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Шығыстар сомасы
оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге
Барлығы:

995 293
15.
Город Алматы
1 303 703
16.
Город Астана
502 032
Приложение 23
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2013 года № 1295
Приложение 32
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2012 года № 1520
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на реализацию природоохранных мероприятий
№ п/п
Наименование области
Сумма,
тыс. тенге
Всего
22 682
1.
Карагандинская область
22 682
Приложение 24
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2013 года № 1295
Приложение 38
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2012 года № 1520
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию мероприятий
в рамках Дорожной карты занятости 2020
№ п\п
Наименование областей и городов
Сумма расходов
в том числе:
профессиональная подготовка кадров
частичное субсидирование заработной платы
обучение основам предпринимательства
предоставление субсидий на переезд
обеспечение деятельности центров занятости населения
переподготовка и повышение квалификации кадров
молодежная практика
переподготовка и повышение квалификации частично занятых наемных работников
информационно-разъяснительная работа
Всего:

995 293
15.
Алматы қаласы
1 303 703
16.
Астана қаласы
502 032
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 30 қарашадағы
№ 1295 қаулысына
23-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 1520 қаулысына
32-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне табиғатты қорғау іс-шараларын іске асыруға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
Р/с
Облыстың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:
22 682
1.
Қарағанды облысы
22 682
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 30 қарашадағы
№ 1295 қаулысына
24-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 1520 қаулысына
38-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде
іс-шараларды іске асыруға ағымдағы нысаналы трансферттердің
сомасын бөлу
мың теңге
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Шығыстар сомасы
оның ішінде:
кадрларды кәсiби даярлауға
жалақыны ішінара субсидиялауға
кәсiпкерлiк негіздеріне оқытуға
көшуге субсидия беруге
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге
кадрларды қайта даярлауға және бiлiктiлiгiн арттыруға
жастар практикасына
жұмыспен ішінара қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға
ақпараттық-түсіндіру жұмыстарына
Барлығы: