О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2011 года № 129 "О Стратегическом плане Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1550. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1561
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1561 (вводится в действие с 01.01.2014).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 ақпандағы № 129 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1550 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1561 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1561 қаулысымен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2011 года № 129 «О Стратегическом плане Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 240) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. «Стратегические направления деятельности, цели, целевые индикаторы, задачи, мероприятия, показатели результатов»:
в стратегическом направлении 1. «Развитие транспортной инфраструктуры Республики Казахстан»:

1. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 ақпандағы № 129 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 240-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Қызметтің стратегиялық бағыттары, мақсаттары, нысаналы индикаторлары, міндеттері, іс-шаралары, нәтижелерінің көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Қазақстан Республикасының көліктік инфрақұрылымын дамыту» деген 1-стратегиялық бағытта:

в цели 1.1 «Достижение опережающих темпов развития транспортно-коммуникационного комплекса»:
в строке «Коды бюджетных программ, направленных на достижение данной цели» цифры «013» исключить;
в графе «2013 год»:
в строке «1. Позиция в ГИК Качество дорог» цифры «116» заменить цифрами «117»;
в строке «3. Позиция в ГИК Качество инфраструктуры портов» цифры «97» заменить цифрами «135»;
в строке «4. Позиция в ГИК Качество инфраструктуры воздушного транспорта» цифры «94» заменить цифрами «89»;
в строке «5. Позиция в ГИК Доступность мест на километр» цифры «54» заменить цифрами «59»;
в строке «6. Качество инфраструктуры в целом (показатель «ГИК ВЭФ»)» цифры «76» заменить цифрами «64»;
в строке «7. Прозрачность решений, принимаемых государственными органом (показатель «ГИК ВЭФ»)» цифры «30» заменить соответственно цифрами «29»;

«Көліктік-коммуникациялық кешеннің озыңқы даму қарқынына қол жеткізу» деген 1.1-мақсатта:
«Осы мақсаттарға қол жеткізуге бағытталған бюджеттік бағдарламалардың кодтары» деген жолдағы «013» деген сандар алынып тасталсын;
«2013 жыл» деген бағанда:
«1. ЖБИ-дың «Жолдардың сапасы» ұстанымы» деген жолдағы «116» деген сандар «117» деген сандармен ауыстырылсын;
«3. ЖБИ-дың «Порт инфрақұрылымының сапасы» ұстанымы» деген жолдағы «97» деген сандар «135» деген сандармен ауыстырылсын;
«4. ЖБИ-дың «Әуе көлігі инфрақұрылымының сапасы» ұстанымы» деген жолдағы «94» деген сандар «89» деген сандармен ауыстырылсын;
«5. ЖБИ-дың «Километрдегі орынның қол жетімділігі» ұстанымы» деген жолдағы «54» деген сандар «59» деген сандармен ауыстырылсын;
«6. Инфрақұрылымның жалпы сапасы («ЖБИ ДЭФ» көрсеткіші)» деген жолдағы «76» деген сандар «64» деген сандармен ауыстырылсын;
«7. Мемлекеттік органдар қабылдайтын шешімдердің ашықтығы («ЖБИ ДЭФ» көрсеткіші)» деген жолдағы «30» деген сандар «29» деген сандармен ауыстырылсын;

13. Снижение транспортных происшествий на железнодорожном и водном транспорте
Данные МТК
%
-
-
2
2
2
2
2
»;
в задаче 1.1.1. «Повышение уровня развития инфраструктуры автодорожной отрасли»:
в «Мероприятиях для достижения показателей прямых результатов» строки 1, 2 изложить в следующей редакции:
«
1. Строительство, реконструкция и ремонт около 9,5 тыс. км. автомобильных дорог республиканского значения
х
х
х
х
х
2. Реконструкция около 11,5 тыс. км автомобильных дорог местного значения к 2015 году
х
х
х
х
х
»;
в задаче «1.1.2. Повышение уровня развития инфраструктуры железнодорожной отрасли»:
в графе «2013 год» в строке «2. Капитальный ремонт верхнего строения пути» цифры «650» заменить цифрами «630»;
в задаче «1.1.3. Повышение уровня развития инфраструктуры гражданской авиации»:
в «Мероприятиях для достижения показателей прямых результатов» строки 1, 2 изложить в следующей редакции:
«
1. Реконструкции (строительство) взлетно-посадочных полос, пассажирских и грузовых терминалов в 7 аэропортах республики
х
х
х
х
х
2. Полное внедрение европейских авиационных стандартов
х
х
-
-
-
»;
после строки 4, дополнить строкой 5 следующего содержания:
«
5. Обеспечение доступности услуг авиатранспорта на регулярные внутренние авиаперевозки для среднестатистического потребителя путем субсидирования
-
-
х
х
х
»;
в задаче «1.1.4. Повышение уровня развития инфраструктуры водного транспорта»:
в «Мероприятия для достижения показателей прямых результатов» строку:
«
2. Обеспечение безопасного плавания судов в акватории казахстанского сектора Каспийского моря и по внутренним водным путям к 2016 году
х
х
х
х
х
»
изложить в следующей редакции:
«
2. Обеспечение безопасного плавания судов в акватории казахстанского сектора Каспийского моря и по внутренним водным путям
х
х
х
х
х
»;
в задаче «1.1.5. Повышение уровня развития инфраструктуры автотранспортной отрасли»:
в графе «2013 год» в строке «3. Доля казахстанских перевозчиков на рынке грузовых международных автоперевозок» цифры «30» заменить цифрами «38»;
в стратегическом направлении 2. «Развитие транзитно-транспортного потенциала Республики Казахстан»:
в цели 2.1. «Увеличение объемов транзитных перевозок через территорию Республики Казахстан»:
в задаче «2.1.1. Повышение уровня интеграции транспортного комплекса Республики Казахстан в международные транспортные сети»:
в «Мероприятия для достижения показателей прямых результатов» строки 3, 4 изложить в следующей редакции:
«

13. Теміржол және су көліктерінде көлiктік оқиғаларды азайту
ККМ деректері
%
-
-
2
2
2
2
2
»;
«Автожол саласы инфрақұрылымының даму деңгейін арттыру» деген 1.1.1-міндетте:
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шаралардағы» 1, 2-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
1. Шамамен 9,5 мың км республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын салу, реконструкциялау және жөндеу
х
х
х
х
х
2. 2015 жылға қарай шамамен 11,5 мың км жергілікті маңызы бар автомобиль жолдарын реконструкциялау
х
х
х
х
х
»;
«Теміржол саласы инфрақұрылымының даму деңгейін арттыру» деген 1.1.2-міндетте:
«2013 жыл» деген бағанда «2. Жолдың жоғарғы құрылысын күрделі жөндеу» деген жолдағы «650» деген сандар «630» деген сандармен ауыстырылсын;
«Азаматтық авиация инфрақұрылымының даму деңгейін арттыру» деген 1.1.3-міндетте:
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шаралардағы» 1, 2-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
1. Республиканың 7 әуежайында ұшу-қону жолақтарын, жолаушы және жүк терминалдарын реконструкциялау (салу)
х
х
х
х
х
2. Еуропалық авиациялық стандарттарды толық енгізу
х
х
-
-
-
»;
4-жолдан кейін мынадай мазмұндағы 5-жолмен толықтырылсын:
«
5. Субсидиялау арқылы орташа статистикалық тұтынушы үшін тұрақты ішкі әуе тасымалдарына әуе көлігі қызметінің қолжетімділігін қамтамасыз ету
-
-
х
х
х
»;
«Су көлігі инфрақұрылымының даму деңгейін арттыру» деген 1.1.4-міндетте:
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда»:
мына:
«
2. 2016 жылға қарай Каспий теңізінің қазақстандық секторының акваториясында және ішкі суларында кемелердің қауіпсіз жүзуін қамтамасыз ету
х
х
х
х
х
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
2. Каспий теңізінің қазақстандық секторының акваториясында және ішкі суларында кемелердің қауіпсіз жүзуін қамтамасыз ету
х
х
х
х
х
»;
«Автокөлік саласы инфрақұрылымының даму деңгейін арттыру» деген 1.1.5-міндетте:
«2013 жыл» деген бағанда «3. Халықаралық жүк автотасымалдары нарығындағы қазақстандық тасымалдаушылардың үлесі» деген жолдағы «30» деген сандар «38» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасының транзиттік-көліктік әлеуетін дамыту» деген 2-стратегиялық бағытта:
«Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзиттік тасымалдар көлемдерін ұлғайту» деген 2.1-мақсатта:
«Қазақстан Республикасының көлік кешенін халықаралық көлік желісіне ықпалдастыру деңгейін арттыру» деген 2.1.1-міндетте:
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда» 3, 4-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«

3. Внедрение экологических стандартов «Евро-3»
х
х
х
-
-
4. Внедрение на международных перевозках цифровых тахографов
-
х
х
х
х
»;
в стратегическом направлении 3. «Развитие услуг, производства и инфраструктуры ИКТ, базирующейся на современных технологиях, ориентированной на предоставление мультимедийных услуг»:
в цели 3.1. «Обеспечение достижения роста доли сектора ИКТ в ВВП, включая развитие инфокоммуникационной инфраструктуры»:
в графе «2013 год»:
в строке «1. Абоненты сотовой связи (показатель «ГИК ВЭФ»)» цифры «20» заменить цифрами «10»;
в строке «3. Количество пользователей Интернетом (показатель «ГИК ВЭФ»)» цифры «60» заменить цифрами «61»;
в строке «5. Пропускная способность Интернета (показатель «ГИК ВЭФ»)» цифры «52» заменить цифрами «54»;
строку 6 изложить в следующей редакции:
«

3. «Еуро-3» экологиялық стандарттарын енгізу
х
х
х
-
-
4. Халықаралық тасымалдарда цифрлы тахографтарды енгізу
-
х
х
х
х
»;
«Мультимедиялық қызметтерді ұсынуға бағытталған, қазіргі заманғы технологияларға негізделген қызметтерді, өндірістерді және АКТ инфрақұрылымын, инновацияларды дамыту» деген 3-стратегиялық бағытта:
«Ақпараттық коммуникациялық инфрақұрылымының дамуын қоса алғанда, ЖІӨ-дегі АКТ секторы үлесінің өсуіне қол жеткізуді қамтамасыз ету» деген 3.1-мақсатта:
«2013 жыл» деген бағанда:
«1. Ұялы байланыс абоненттері («ДЭФ ЖБИ» көрсеткіші)» деген жолдағы «20» деген сандар «10» деген сандармен ауыстырылсын;
«3. Интернет пайдаланушыларының саны («ДЭФ ЖБИ» көрсеткіші)» деген жолдағы «60» деген сандар «61» деген сандармен ауыстырылсын;
«5. Интернеттің өткізу қабілеттілігі («ДЭФ ЖБИ» көрсеткіші)» деген жолдағы «52» деген сандар «54» деген сандармен ауыстырылсын;
6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«

55,0
5. Пропускная способность Интернета
Данные МТК
Кб/ сек. на 1 пользователя Интернет
-
-
3,7
5,1
26,0
5,6
5,8
»;
в графах «2013 год», «2014 год» в строке «7. Количество построенных и модернизированных сельских отделений почтовой связи с нарастающим итогом» цифры «372», «560» заменить значениями «-», «-»;
в «Мероприятиях для достижения показателей прямых результатов»:
в графе «2013 год» в строке «9. Модернизация почтово-логистической системы» значение «х» заменить значением «-»;
в графах «2013 год», «2014 год» в строке «10. Строительство сельских отделений почтовой связи» значение «х» заменить значением «-»;

55,0
5. Интернеттің өткізу қабілеті
ККМ деректері
1 интернет пайдаланушыға Кб/сек.
-
-
3,7
5,1
26,0
5,6
5,8
»;
«7. Пошта байланысының салынған және жаңартылған ауылдық бөлімшелерінің саны өсу қорытындысымен» деген жолдағы «2013 жыл», «2014 жыл» деген бағандарда «372», «560» деген сандар «-», «-» деген мәндермен ауыстырылсын;
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда»:
«9. Пошта-логистикалық жүйені жаңғырту» деген жолдағы «2013 жыл» деген бағанда «х» деген мән «-» деген мәнмен ауыстырылсын;
«10. Ауылдық пошталық байланыс бөлімдерін салу» деген жолдағы «2013 жыл», «2014 жыл» деген бағандарда «х» деген мән «-» деген мәнмен ауыстырылсын;

в задаче 3.1.2. «Обеспечение услугами мобильной связи всех населенных пунктов с численностью от 1000 человек и более»:
в графе «2013 год»:
в строке «1. Плотность абонентов сотовой связи» цифры «130» заменить цифрами «170»;
в строке «2. Число абонентов сотовой связи, имеющих доступ к передаче данных» цифры «4 500 000» заменить цифрами «7 000 000»;
в строке «3. Охват населенных пунктов с численностью от 1000 человек и более услугами сотовой связи» цифры «94» заменить цифрами «100»;
в задаче «3.1.3. Внедрение цифрового эфирного телерадиовещания в Республике Казахстана»:
в графе «2013 год»:
в строке «1. Охват эфирным цифровым телерадиовещанием населения Казахстана» цифры «58» заменить цифрами «51»;
в строке «2. Количество РТС (радиотелевизионных станций), установленных для цифрового эфирного телевещания» цифры «93» заменить цифрами «34»;
в задаче «3.1.5. Развитие сектора ИТ – услуг, инновации и науки, включая создание условий для повышения уровня компьютерной грамотности»:
в графе «2013 год» в строке «7. Уровень компьютерной грамотности населения» цифры «52» заменить цифрами «63»;
в «Мероприятиях для достижения показателей прямых результатов»:
в графах «2013 год», «2014 год» в строке «9. Выработка предложений по открытию IT отделений на базе существующих колледжей» значение «х» заменить значением «-»;
в графе «2013 год»:
в строке «15. Создание профессиональных стандартов по специальностям ИКТ» значение «х» заменить значением «-»;
в строке «16. Оценка потребности рынка труда в ИКТ специалистах на краткосрочный (5 лет) и долгосрочный (10 и более лет) периоды, определение потребностей в новых специальностях и внесение изменений и дополнений в государственный классификатор занятий» значение «х» заменить значением «-»;
в стратегическом направлении 4. «Совершенствование процессов предоставления государственных услуг, технического сопровождения и интеграция информационных систем государственных органов, в том числе создание условий и механизмов для развития информационной инфраструктуры Таможенного союза»:

«Тұрғындар саны 1000 адам және одан жоғары барлық елді мекендерді ұялы байланыс қызметтерімен қамтамасыз ету» деген 3.1.2-міндетте:
«2013 жыл» деген бағанда:
«1. Ұялы байланыс абоненттерінің тығыздығы» деген жолдағы «130» деген сандар «170» деген сандармен ауыстырылсын;
«2. Деректер беруге қолжетімділігі бар ұялы байланыс абоненттерінің саны» деген жолдағы «4 500 000» деген сандар «7 000 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«3. Тұрғындары 1000 және одан көп адамнан тұратын елді мекендерді ұялы байланыс қызметтерімен қамту» деген жолдағы «94» деген сандар «100» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасында цифрлық эфирлік теле хабар таратуды енгізу» деген 3.1.3-міндетте:
«2013 жыл» деген бағанда:
«1. Қазақстан халқын цифрлық эфирлік телерадиохабарлар таратумен қамту» деген жолдағы «58» деген сандар «51» деген сандармен ауыстырылсын;
«2. Цифрлық эфирлік телехабар тарату үшін РТС (радиотелевизиялық станциялар) саны» деген жолдағы «93» деген сандар «34» деген сандармен ауыстырылсын;
«Компьютерлік сауаттылық деңгейін арттыру үшін жағдай жасауды қоса алғанда АТ қызметтері секторын, инновация және ғылымды дамыту» деген 3.1.5-міндетте:
«7. Халықтың компьютерлік сауаттылық деңгейі» деген жолдағы «2013 жыл» деген бағанда «52» деген сандар «63» деген сандармен ауыстырылсын;
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда»:
«9. Бар колледждер негізінде IT бөлімшелерін ашу жөніндегі ұсыныстарды пысықтау» деген жолдағы «2013 жыл», «2014 жыл» деген бағандарда «х» деген мән «-» деген мәнмен ауыстырылсын;
«2013 жыл» деген бағанда:
«15. АКТ мамандықтары бойынша кәсiптік стандарттарды жасау» деген жолдағы «х» деген мән «-» деген мәнмен ауыстырылсын;
«16. Еңбек нарығының АКТ мамандарына қажеттілігін қысқа мерзімді (5 жыл) және ұзақ мерзімді (10 және көп жыл) кезеңге бағалау, жаңа мамандықтарға қажеттіліктерді анықтау және кәсіптердің мемлекеттік жіктегішіне толықтырулар және өзгертулер енгізу» деген жолдағы «х» деген мән «-» деген мәнмен ауыстырылсын;
«Мемлекеттік қызметтерді ұсыну, техникалық сүйемелдеу үдерістерін жетілдіру және мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерін ықпалдастыру, соның ішінде Кеден одағының ақпараттық инфрақұрылымын дамыту үшін жағдайлар және тетіктер жасау» деген 4-стратегиялық бағытта:

в цели 4.1. «Повышение качества оказания государственных услуг в электронном формате и уровня функционирования центров обслуживания населения»:
в задаче 4.1.1. «Обеспечение безопасного доступа граждан и организаций к государственным электронным услугам посредством цифровых сертификатов»:
графе «2013 год» в строке «7. Развертывание альтернативных DNS-серверов, поддерживающих казахстанские доменные имена верхнего уровня» в цифру «1» заменить значением «-»;
в «Мероприятиях для достижения показателей прямых результатов» строку:
«

«Электрондық форматта мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасын және халыққа қызмет көрсету орталықтарының жұмыс істеу деңгейін арттыру» деген 4.1-мақсатта:
«Цифрлық сертификаттар арқылы азаматтардың және ұйымдардың мемлекеттік электрондық қызметтерге қауіпсіз қол жетімділігін қамтамасыз ету» деген 4.1.1-міндетте:
«7. Жоғары деңгейдегі қазақстандық домен атауларын қолдайтын баламалы DNS-серверлерін өрістету» деген жолдағы «2013 жыл» деген бағанда «1» деген сан «-» деген мәнмен ауыстырылсын;
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда»:
мына:
«

11. Создание Единой электронной почтовой системы для государственных органов
-
-
х
х
х
»;
исключить;
в цели 4.2. «Обеспечение взаимодействия с международными информационными системами в рамках Таможенного союза»:
в графах «2013 год», «2014 год», «2015 год» в строке «1. Объем переданных сообщений через межгосударственный шлюз для обмена информацией в рамках Таможенного союза» цифры «50 000», «70 000», «80 000» заменить значением и цифрами «-», «30 000», «50 000»;

11. Мемлекеттік органдар үшін Бірыңғай электрондық пошта жүйесін құру
-
-
х
х
х
»
деген жол алынып тасталсын;
«Кеден одағы шеңберінде халықаралық ақпараттық жүйелермен өзара іс-қимылды қамтамасыз ету» деген 4.2-мақсатта:
«1. Кеден одағы шеңберінде ақпаратпен алмасу үшін мемлекетаралық шлюз арқылы жіберілетін хабарламалар көлемі» деген жолдағы «2013 жыл», «2014 жыл», «2015 жыл» деген бағандарда «50 000», «70 000», «80 000» деген сандар «-», «30 000», «50 000» деген сандармен ауыстырылсын;

3. Проведение работ по интеграции ИИС Межгосударственный шлюз для обмена информацией в рамках Таможенного союза с ИС ГО
-
-
-
х
-
»;
в разделе 4. «Развитие функциональных возможностей»:
в графе «Мероприятия по реализации стратегического направления и цели государственного органа»:
в стратегическом направлении 1. «Развитие транспортной инфраструктуры Республики Казахстан»:
в цели 1.1 «Достижение опережающих темпов развития транспортно-коммуникационного комплекса»:
пункт 7 изложить в следующей редакций:

3. Кеден одағы шеңберінде ақпарат алмасу үшін Мемлекетаралық шлюз ЫАЖ МО АЖ-мен ықпалдастыру бойынша жұмыстарды жүргізу
-
-
-
х
-
»;
«Функционалдық мүмкіндіктерді дамыту» деген 4-бөлімде:
«Мемлекеттік органның стратегиялық бағыты мен мақсаттарын іске асыру жөніндегі іс-шараларда»:
«Қазақстан Республикасының көліктік инфрақұрылымын дамыту» деген 1-стратегиялық бағытта:
«Көліктік-коммуникациялық кешеннің озыңқы даму қарқынына қол жеткізу» деген 1.1-мақсатта:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

«7. Осуществление оценки эффективности деятельности сотрудников структурных подразделении Министерства»;
после строки 7, дополнить строками 7-1, 7-2, 7-3, следующего содержания:
«7-1. Обеспечение проведения прозрачных государственных закупок.
7-2. Проведение электронных государственных закупок посредством веб-портала.
7-3. Освещение деятельности Министерства в рамках медиа-планов.»;
в стратегическом направлении 2. «Развитие транзитно-транспортного потенциала Республики Казахстан»:
в цели 2.1. «Увеличение объемов транзитных перевозок через территорию Республики Казахстан»:
пункт 1 изложить в следующей редакций:
«1. Осуществление оценки эффективности деятельности сотрудников структурных подразделении Министерства»;
в стратегическом направлении 3. «Развитие услуг, производства и инфраструктуры ИКТ, базирующейся на современных технологиях, ориентированной на предоставление мультимедийных услуг»:
в цели 3.1. «Обеспечение достижения роста доли сектора ИКТ в ВВП, включая развитие инфокоммуникационной инфраструктуры»:
задачу 3.1.1. изложить в следующей редакции:
«
Задача 3.1.1. Уровень доступности базовых услуг в сфере ИКТ и обеспечение 100-процентного охвата домохозяйств Республики Казахстан услугами телефонной связи, широкополосного доступа к Интернету
Разработка стандартов и регламентов предоставления государственных услуг в сфере связи
2012 год
Разработка механизмов и принципов государственно-частного партнерства для реализации IT-проектов
2012 – 2014 годы
Выработка предложений по совершенствованию нормативной правовой базы в области инфокоммуникационных технологий
2011 – 2014 годы
Соблюдение принципов гендерного равенства при исполнении профессиональных обязанностей
постоянно
»;
в стратегическом направлении 4. «Совершенствование процессов предоставления государственных услуг, технического сопровождения и интеграция информационных систем государственных органов, в том числе создание условий и механизмов для развития информационной инфраструктуры Таможенного союза»:
в цели 4.2. «Обеспечение взаимодействия с международными информационными системами в рамках Таможенного союза»:
задачу 4.2.1. изложить в следующей редакции:
«
Задача 4.2.1. Создание Межгосударственного шлюза по обмену информацией в рамках Таможенного союза
Создание Межгосударственного шлюза для обмена информацией в рамках Таможенного союза
2012 – 2014 годы
Интеграция информационных систем госорганов с Межгосударственным шлюзом для обмена информацией в рамках Таможенного союза
2012 – 2014 годы
Приобретение аппаратно-технического оборудования для функционирования Межгосударственного шлюза для обмена информацией в рамках Таможенного союза
2012 – 2014 годы
»;
в разделе 5. «Межведомственное взаимодействие»:
в стратегическом направлении 4. «Совершенствование процессов предоставления государственных услуг, технического сопровождения и интеграция информационных систем государственных органов, в том числе создание условий и механизмов для развития информационной инфраструктуры Таможенного союза»:

«7. Министрліктің құрылымдық бөлімшелері қызметкерлері қызметінің тиімділігін бағалауды жүзеге асыру»;
7-жолдан кейін мынадай мазмұндағы 7-1, 7-2, 7-3-жолдармен толықтырылсын:
«7-1. Ашық мемлекеттік сатып алуды өткізуді қамтамасыз ету.
7-2. Веб-портал арқылы электрондық мемлекеттік сатып алуды өткізу.
7-3. Министрліктің қызметін медиа-жоспарлар шеңберінде жария ету.»;
«Қазақстан Республикасының транзиттік-көліктік әлеуетін дамыту» деген 2-стратегиялық бағытта:
«Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзиттік тасымалдар көлемдерін арттыру» деген 2.1-мақсатта:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Министрліктің құрылымдық бөлімшелері қызметкерлері қызметінің тиімділігін бағалауды жүзеге асыру»;
«Мультимедиялық қызметтерді ұсынуға бағытталған, қазіргі заманғы технологияларға негізделген қызметтерді, өндірістерді және АКТ инфрақұрылымын, инновацияларды дамыту» деген 3-стратегиялық бағытта:
«Ақпараттық коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту қоса алғанда, ЖІӨ-де АКТ секторы үлесінің өсуіне қол жеткізуді қамтамасыз ету» деген 3.1-мақсатта:
3.1.1-міндет мынадай редакцияда жазылсын:
«
3.1.1-міндет. АКТ саласындағы базалық қызметтерге қолжетімділік деңгейі және Қазақстан Республикасының үй шаруашылықтарын телефон байланысымен, Интернетке кең жолақты қолжетімділікпен 100 % қамтуды қамтамасыз ету
Байланыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттары мен регламенттерін әзірлеу
2012 жыл
ІТ-жобаларды іске асыру үшін мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетіктері мен қағидаттарын әзірлеу
2012 – 2014 жылдар
Ақпараттық коммуникациялық технологиялар саласындағы нормативтік құқықтық базаны жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу
2011 – 2014 жылдар
Кәсіби міндеттерді орындау кезінде гендерлік теңдік қағидаттарын ұстану
тұрақты
»;
«Мемлекеттік қызметтерді ұсыну, техникалық сүйемелдеу үдерістерін жетілдіру және мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерін ықпалдастыру, соның ішінде Кеден одағының ақпараттық инфрақұрылымын дамыту үшін жағдайлар және тетіктер жасау» деген 4-стратегиялық бағытта:
«Кеден одағы шеңберінде халықаралық ақпараттық жүйелермен өзара іс-қимылды қамтамасыз ету» деген 4.2-мақсатта:
4.2.1-міндет мынадай редакцияда жазылсын:
«
4.2.1-міндет. Кеден одағы шеңберінде ақпаратпен алмасу үшін мемлекетаралық шлюзді құру
Кеден одағы шеңберінде ақпарат алмасу үшін мемлекетаралық шлюзді құру
2012 – 2014 жылдар
Кеден одағы шеңберінде ақпарат алмасу үшін мемлекетаралық шлюзбен мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерін ықпалдастыру
2012 – 2014 жылдар
Кеден одағы шеңберінде ақпарат алмасу үшін мемлекетаралық шлюздің жұмыс істеуі үшін аппараттық-техникалық жабдықтарды сатып алу
2012 – 2014 жылдар
»;
«Ведомствоаралық өзара іс-қимыл» деген 5-бөлімде:
«Мемлекеттiк қызметтердi ұсыну, техникалық сүйемелдеу үдерiстерiн жетiлдiру және мемлекеттiк органдардың ақпараттық жүйелерiн ықпалдастыру, соның iшiнде Кеден одағының ақпараттық инфрақұрылымын дамыту үшiн жағдайлар және тетiктер жасау» деген 4-стратегиялық бағытта:

в цели 4.1. «Повышение качества оказания государственных услуг в электронном формате и уровня функционирования центров обслуживания населения»:
в задаче 4.1.1. «Обеспечение безопасного доступа граждан и организаций к государственным электронным услугам посредством цифровых сертификатов»:
строки:
«
Доля оказанных в электронном виде социально значимых государственных услуг от общего количества переведенных в электронный формат социально значимых государственных услуг
Центральные государственные и местные исполнительные органы
Ежегодное увеличение количества предоставляемых государственных электронных услуг
МЭРТ
Утверждение перечня социально значимых государственных услуг
МВД, МЮ, МТСЗН, МФ, МОН, МЗ, АУЗР
Автоматизация и реализация мер по оказанию государственных услуг в электронном формате
Доля лицензий, выдаваемых в электронном виде, от общего количества выдаваемых лицензий
Центральные государственные и местные исполнительные органы – лицензиары
Выдача лицензий в электронном виде посредством «Е-лицензирования»
»
изложить в следующей редакции:
«
Доля переведенных в электронный формат государственных услуг от общего количества государственных услуг подлежащих оптимизации и автоматизации
Центральные государственные и местные исполнительные органы
Ежегодное увеличение количества предоставляемых государственных электронных услуг
МЭБП
Ведение реестра государственных услуг
Центральные государственные и местные исполнительные органы
Автоматизация и реализация мер по оказанию государственных услуг в электронном формате
Доля лицензий, выдаваемых в электронном виде, от общего количества выдаваемых лицензий
Центральные государственные и местные исполнительные органы
Выдача лицензий в электронном виде посредством «Е-лицензирования»
»;
в разделе 6. «Управление рисками»:
в Стратегическом направлении 4. «Совершенствование процессов предоставления государственных услуг, технического сопровождения и интеграции информационных систем государственных органов, в том числе создание условий и механизмов для развития информационной инфраструктуры Таможенного союза»:
в подразделе «Внешние риски»:
строку:
«
Несвоевременность создания информационных систем государственных органов.
Низкая активность государственных и местных исполнительных органов в интеграции ведомственных информационных систем с компонентами «электронного правительства».
Низкий уровень развития и количества предоставляемых государственных услуг в электронной форме.
Снижение качества предоставления государственных услуг, технического сопровождения и интеграции информационных систем государственных органов

«Электрондық форматта мемлекеттiк қызмет көрсетудiң сапасын және халыққа қызмет көрсету орталықтарының жұмыс iстеу деңгейiн арттыру» деген 4.1-мақсатта:
«Цифрлық сертификаттар арқылы азаматтардың және ұйымдардың мемлекеттік электрондық қызметтерге қауіпсіз қол жетімділігін қамтамасыз ету» деген 4.1.1-міндетте:
мына:
«
Электрондық форматқа көшiрiлген әлеуметтiк маңызы бар қызметтердiң жалпы санынан электрондық түрде көрсетiлген әлеуметтiк маңызы бар мемлекеттiк қызметтердiң үлесi
Орталық мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдар
Ұсынылатын мемлекеттiк электрондық қызметтердiң санын жыл сайын арттыру
ЭДСМ
Әлеуметтiк маңызы бар мемлекеттiк қызметтердiң тiзбесiн бекiту
IIМ, Әділетмині, Еңбекмині, Қаржыминi, БҒМ, ДСМ, ЖРБА
Электрондық форматта мемлекеттiк қызметтердi көрсету бойынша шараларды автоматтандыру және iске асыру
Берiлген лицензиялардың жалпы санынан электрондық түрде берiлетiн лицензиялардың үлесi
Орталық мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдар-лицензиарлар
«Е-лицензиялау» арқылы электронды түрде лицензияларды беру
»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
Оңтайландыруға және автоматтандыруға жататын мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің жалпы санынан электрондық форматқа көшірілген мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің үлесі
Орталық мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдар
Мемлекеттiк электрондық көрсетілетін қызметтердiң санын жыл сайын арттыру
ЭБЖМ
Мемлекеттiк көрсетілетін қызметтердiң тізілімін жүргiзу
Орталық мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдар
Электрондық форматта мемлекеттiк қызметтердi көрсету бойынша шараларды автоматтандыру және iске асыру
Берiлген лицензиялардың жалпы санынан электрондық түрде берiлетiн лицензиялардың үлесi
Орталық мемлекеттiк және жергiлiктi атқарушы органдар
«Е-лицензиялау» арқылы электронды түрде лицензияларды беру
»;
«Тәуекелдерді басқару» деген 6-бөлімде:
«Мемлекеттік қызметтерді ұсыну, техникалық сүйемелдеу үдерістерін жетілдіру және мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерін ықпалдастыру, соның ішінде Кеден одағының ақпараттық инфрақұрылымын дамыту үшін жағдайлар және тетіктер жасау» деген 4-стратегиялық бағытта:
«Сыртқы тәуекелдер» деген кіші бөлімде:
мына:
«
Мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерді уақтылы құрмауы.
Мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың «электрондық үкімет» құрауыштарымен ведомстволық ақпараттық жүйелерді ықпалдастыруда белсенділігінің төмендігі.
Электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің саны және оны дамытудың төмен деңгейі.
Мемлекеттік қызметтерді көрсету, техникалық сүйемелдеу және мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерін ықпалдастыру сапасының төмендеуі

1. Своевременность создания и межведомственная интеграция информационных систем государственными органами.
2. Обеспечение эффективного функционированиия информационных ресурсов и систем государственных и местных исполнительных органов.
3. Оценка эффективности предоставления государственных услуг в электронном формате
»
изложить в следующей редакции:
«
Несвоевременность создания информационных систем государственных органов.
Низкая активность государственных и местных исполнительных органов в интеграции ведомственных информационных систем с компонентами «электронного правительства».
Низкий уровень развития и количества предоставляемых государственных услуг в электронной форме.
Неактульность данных в учетных информационных систем государственных органов
Снижение качества предоставления государственных услуг, технического сопровождения и интеграции информационных систем государственных органов
1. Своевременность создания и межведомственная интеграция информационных систем государственными органами.
2. Обеспечение эффективного функционированиия информационных ресурсов и систем государственных и местных исполнительных органов.
3. Оценка эффективности предоставления государственных услуг в электронном формате.
4. Полноценная актуализация и своевременное внесение данных в учетные информационные системы
»;
в подразделе «Внутренние риски»:
дополнить строкой следующего содержания:
«
Никзое качество функционирования информационных систем и аппаратно-технических средств
Невозможность предоставления государственных услуг, в том числе в электронном формате
Оптимизация и развитие программного обеспечения, развитие и обеспечение функционирования инфраструктуры «электронного правительства»
»;
в разделе 7 «Бюджетные программы»:
в подразделе 7.1 «Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Услуги по формированию политики, координации, контроля, развития инфраструктуры и конкурентного рынка в области транспорта, коммуникаций, связи и информатизации»:
в графе «2013 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «2. Рассматриваемые технические документации (технико-экономическое обоснование, техническое задание, технические спецификации) на информационные ресурсы и информационные системы» цифры «190» заменить цифрами «320»;
в строке «11. Оценка потребности рынка труда в ИКТ специалистах на краткосрочный (5 лет) и долгосрочный (10 и более лет) периоды, определение потребностей в новых специальностях и внесение изменений и дополнения в государственный классификатор занятий» цифру «1» заменить значением «-»;
в показателях эффективности:
в строке «1. Средние затраты на содержание одного государственного служащего в год» цифры «3 929,3» заменить цифрами «3 879,4»;
в строке «3. Средние затраты на разработку 1 стандарта» цифры «1 500» заменить цифрами «673»;

1. Мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерді уақтылы құруы және ведомствоаралық ықпалдасуы.
2. Мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың ақпараттық ресурстарының және жүйелерінің тиімді жұмыс істеуін қамтамасыз ету.
3. Электрондық форматта көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тиімділігін бағалау.
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерді уақтылы құрмауы.
Мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың «электрондық үкімет» құрауыштарымен ведомстволық ақпараттық жүйелерді ықпалдастыруда белсенділігінің төмендігі.
Электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің саны және оны дамытудың төмен деңгейі.
Мемлекеттік органдардың есептік ақпараттық жүйесінің өзекті емес деректері.
Мемлекеттік қызметтерді көрсету, техникалық сүйемелдеу және мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерін ықпалдастыру сапасының төмендеуі
1. Мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерді уақтылы құруы және ведомствоаралық ықпалдасуы.
2. Мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың ақпараттық ресурстарының және жүйелерінің тиімді жұмыс істеуін қамтамасыз ету.
3. Электрондық форматта көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тиімділігін бағалау.
4. Есептік ақпараттық жүйелердегі деректерді толық жаңарту және уақтылы енгізу
»;
«Ішкі тәуекелдер» деген кіші бөлімде:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Ақпараттық жүйелердің және аппараттық-техникалық құралдардың жұмыс істеуінің төмен сапасы
Сонымен бірге Мемлекеттік қызметтерді, соның ішінде электрондық форматта ұсынудың мүмкін болмауы
Бағдарламалық қамтамасыз етуді оңтайландыру және дамыту, «электрондық үкімет» инфрақұрылымын дамыту және жұмыс істеуін қамтамасыз ету
»;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7.1-кіші бөлімде:
001 «Көлiк, коммуникация, байланыс және ақпараттандыру саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестiру, бақылау, инфрақұрылымды және бәсекелес нарықты дамыту жөнiндегi қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерде:
«2. Ақпараттық ресурстар мен ақпараттық жүйелерге қаралатын техникалық құжаттама (техникалық-экономикалық негіздеме, техникалық тапсырма, техникалық ерекшеліктер)» деген жолдағы «190» деген сандар «320» деген сандармен ауыстырылсын;
«11. Еңбек нарығының АКТ мамандарына қажеттілігін қысқа мерзімді (5 жыл) және ұзақ мерзімді (10 және көп жыл) кезеңге бағалау, жаңа мамандықтарға қажеттіліктерді анықтау және кәсіптердің мемлекеттік жіктегішіне өзгерістер және толықтыру енгізу» деген жолдағы «1» деген сан «-» деген мәнмен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерде:
«1. Жылына бір мемлекеттік қызметшіні ұстауға арналған орташа шығындар» деген жолдағы «3 929,3» деген сандар «3 879,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«3. Бір стандартты әзірлеуге арналған орташа шығындар» деген жолдағы «1 500» деген сандар «673» деген сандармен ауыстырылсын;

в графе «2013 год» в строке «Объем бюджетных средств» цифры «1 513 585» заменить цифрами «1 451 820»;
в бюджетной программе 024 «Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу «одного окна»:
строку:
«
2. Удовлетворенность граждан предоставлением государственных услуг ЦОНами
%
75
80
82
85
»;
исключить;
в бюджетной программе 025 «Сопровождение системы управления и мониторинга сетей операторов связи»:

«Бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «2013 жыл» деген бағанда «1 513 585» деген сандар «1 451 820» деген сандармен ауыстырылсын;
024 «Жеке және заңды тұлғаларға «жалғыз терезе» қағидаты бойынша мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін ұйымдастыру» деген бюджеттік бағдарламада:
мына:
«
2. Азаматтардың ХҚО-да мемлекеттік қызметтерді көрсетуге қанағаттанушылығы
%
75
80
82
85
»
деген жол алынып тасталсын;
025 «Байланыс операторларының басқару жүйесiн және желiлердiң мониторингiн сүйемелдеу» деген бюджеттік бағдарламада:

в графе «2013 год» в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «4 287 306» заменить цифрами «4 287 206»;
в бюджетной программе 027 «Международно-правовая защита и координация орбитально-частотного ресурса Республики Казахстан»:
в графе «2013 год» в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «136 991» заменить цифрами «125 638»;
в бюджетной программе 028 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры»:
в графе «2013 год»:
в показателе прямого результата:
в строке «Проведение дорожно-ремонтных работ на автомобильных дорогах областного и районного значения» цифры «179» заменить цифрами «153»;
в показателе конечного результата:
в строке «Завершенные участки по строительству и реконструкции дорог» цифры «179» заменить цифрами «153»;
в показателе эффективности:
в строке «Затраты на 1 км. автомобильной дороги» цифры «101,3» заменить цифрами «101,8»;
в строке «Объем бюджетных средств» цифры «72 799 002» заменить цифрами «72 793 049»;
в бюджетной программе 030 «Содержание здания административно-технологического комплекса «Transport tower»:
в графе «2013 год» в строке «Объем бюджетных средств» цифры «475 657» заменить цифрами «475 150»;
в бюджетной программе 036 «Сопровождение системы мониторинга информационно-коммуникационных сетей»:
в показателе конечного результата:
в графе «2013 год» в строке «Количество отработанных заявок» цифры «40» заменить цифрами «12 000»;
в бюджетной программе 037 «Услуги по обучению населения в рамках «электронного правительства»:
в показателе конечного результата:
в графе «2013 год» в строке «1. Уровень компьютерной грамотности населения» цифры «52» заменить цифрами «63»;
в бюджетной программе 038 «Техническое сопровождение системы мониторинга радиочастотного спектра и радиоэлектронных средств»;
строку:
«

«Бюджет шығыстардың көлемі» деген жолдағы «2013 жыл» деген бағанда «4 287 306» деген сандар «4 287 206» деген сандармен ауыстырылсын;
027 «Қазақстан Республикасының орбиталдық-жиілік ресурсын халықаралық-құқықтық қорғау және үйлестіру» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджет шығыстардың көлемі» деген жолдағы «2013 жыл» деген бағанда «136 991» деген сандар «125 638» деген сандармен ауыстырылсын;
028 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне көлiктiк инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарында жол жөндеу жұмыстарын жүргізу» деген жолдағы «179» деген сандар «153» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Жолдардың құрылысы мен қайта жаңарту бойынша аяқталған учаскелер» деген жолдағы «179» деген сандар «153» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«Автомобиль жолының 1 км арналған шығындар» деген жолдағы «101,3» деген сандар «101,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет қаражатының көлемі» деген жолдағы «72 799 002» деген сандар «72 793 049» деген сандармен ауыстырылсын;
030 «Transport tower» әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратын ұстау» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджет қаражатының көлемі» деген жолдағы «2013 жыл» деген бағанда «475 657» деген сандар «475 150» деген сандармен ауыстырылсын;
036 «Ақпараттық-коммуникациялық желiлердiң мониторингi жүйесiн сүйемелдеу» деген бюджеттік бағдарламада:
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Пысықталған өтінімдердiң саны» деген жолдағы «2013 жыл» деген бағанда «40» деген сандар «12 000» деген сандармен ауыстырылсын;
037 «Электрондық үкімет» шеңберінде халықты оқыту қызметтері» деген бюджеттік бағдарламада:
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«1. Халықтың компьютерлік сауаттылық деңгейі» деген жолдағы «2013 жыл» деген бағанда «52» деген сандар «63» деген сандармен ауыстырылсын;
038 «Радиожиiлiк спектрiнiң және радиоэлектрондық құралдардың мониторингi жүйесiн техникалық сүйемелдеу» деген бюджеттік бағдарламада:
мына:
«

2. Охват эфирным цифровым телерадиовещанием населения Казахстана
%
23
58
82
95
»
исключить;
в бюджетной программе 039 «Обеспечение функционирования межведомственных информационных систем»:
в графе «2013 год»:
в строке «6. Количество проведенных испытаний программных средств и баз данных» цифры «40» заменить цифрами «56»;
в строке «8. Количество выданных электронных цифровых подписей» цифры «500 000» заменить цифрами «1 700 000»;
строку:
«

2. Қазақстанның халқын цифрлық эфирлік телерадио хабар таратумен қамту
%
23
58
82
95
»
деген жол алынып тасталсын;
039 «Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2013 жыл» деген бағанда:
«6. Бағдарламалық құралдар мен деректер қорларға жасалған тәжірибелер саны» деген жолдағы «40» деген сандар «56» деген сандармен ауыстырылсын;
«8. Берілген электрондық цифрлық қолтаңбалардың саны» деген жолдағы «500 000» деген сандар «1 700 000» деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
«

10. Количество объектов, обеспеченных сетью VPN
ед.
не менее 1500
2 090
2 090
2 090
»
изложить в следующей редакции:
«
10. Количество объектов, подключенных к межведомственной информационно-коммуникационной сети (ЕТС ГО)
ед.
не менее 1500
2 090
2 090
2 090
»;
в графе «2013 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «13. Консалтинговые услуги по формированию рекомендаций на оценку технико-экономических обоснований на создание информационных систем» цифры «20» заменить цифрами «25»;
в показателях конечного результата:
в строке «4. Количество зарегистрированных пользователей ИПГО» цифры «10 000» заменить цифрами «22 000»;
в строке «5. Сумма транзакций платежного шлюза» цифры «200 000» заменить цифрами «900 000»;

10. VPN желісімен қамтамасыз етілген объектілер саны
бірлік
1 500 кем емес
2 090
2 090
2 090
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
10. Ведомствоаралық ақпараттық-коммуникациялық желіге (МО БКЖ) қосылған объектілер саны
бірлік
кемінде 1 500
2 090
2 090
2 090
»;
«2013 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«13. Ақпараттық жүйелерді құру үшін техникалық-экономикалық негіздемелерді бағалауға ұсыныстар беру бойынша консалтингтік қызметтер» деген жолдағы «20» деген сандар «25» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«4. МОИП тіркелген пайдаланушылардың саны» деген жолдағы «10 000» деген сандар «22 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«5. Төлем шлюзінің транзакциялар сомасы» деген жолдағы «200 000» деген сандар «900 000» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «Количество РТС (радиотелевизионных станций), установленных для цифрового эфирного вещания» цифры «93» заменить цифрами «34»;
в показателях конечного результата:
в строке «Охват эфирным цифровым телерадиовещанием населения Казахстана» цифры «58» заменить цифрами «51»;
в показателях качества:
в строке «Количество населения, охваченного эфирным цифровым вещанием» цифры «8,9» заменить цифрами «8,1»;
в бюджетной программе 042 «Услуги по проведению оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов по применению информационных технологий»:
строку:
«
3. Ежегодный рост количества оказанных электронных услуг
млн. ед.
1,0
2,0
2,0
2,0
»
исключить;
в бюджетной программе 043 «Развитие государственной базы данных «Е-лицензирование»:
в графе «2013 год» в строке «Объем бюджетных средств» цифры «1 059 849» заменить цифрами «884 692»;
в бюджетной программе 044 «Создание информационной системы «Мобильный офис Правительства Республики Казахстан»:
в графе «2013 год» в строке «Объем бюджетных средств» цифры «307 743» заменить цифрами «307 248»;
в подразделе 7.2 «Свод бюджетных программ»:
в графе «2013 год»:
в строке «Всего бюджетных расходов:» цифры «430 653 901» заменить цифрами «423 047 605»;
в строке «Текущие бюджетные программы:» цифры «127 613 217» заменить цифрами «127 325 405»;
в строке «Бюджетные программы развития:» цифры «303 040 684» заменить цифрами «295 722 200».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        С. Ахметов

«Эфирлік цифрлық телехабар тарату үшін орнатылған РТС (радиотелевизиялық станция) саны» деген жолдағы «93» деген сандар «34» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Қазақстанның аумағын цифрлық эфирлік телехабар таратумен қамту» деген жолдағы «58» деген сандар «51» деген сандармен ауыстырылсын;
сапа көрсеткіштерінде:
«Эфирлік цифрлық телехабар таратумен қамтылған тұрғындар саны» деген жолдағы «8,9» деген сандар «8,1» деген сандармен ауыстырылсын;
042 «Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің ақпараттық технологияларды қолдану тиімділігін бағалауды жүргізу жөніндегі қызметтері» деген бюджеттік бағдарламада:
мына:
«
3. Көрсетілген электрондық қызметтер санының жыл сайынғы көбеюі
млн. бірлік.
1,0
2,0
2,0
2,0
»
деген жол алынып тасталсын;
043 «Е-лицензиялау» мемлекеттiк деректер базасын дамыту» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «2013 жыл» деген бағанда «1 059 849» деген сандар «884 692» деген сандармен ауыстырылсын;
044 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің мобильдік кеңсесі» ақпараттық жүйесін құру» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «2013 жыл» деген бағанда «307 743» деген сандар «307 248» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың жиынтығы» деген 7.2-кіші бөлімде:
«2013 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстардың БАРЛЫҒЫ:» деген жолдағы «430 653 901» деген сандар «423 047 605» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар:» деген жолдағы «127 613 217» деген сандар «127 325 405» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік даму бағдарламалары:» деген жолдағы «303 040 684» деген сандар «295 722 200» деген сандармен ауыстырылсын;
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов