Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством финансов Республики Казахстан, в сфере учета государственного имущества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2014 года № 177. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2015 года № 837
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.10.2015 № 837 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ Министра финансов РК от 27.04.2015 г. № 285.
В соответствии с подпунктом 3) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) стандарт государственной услуги «Представление информации из реестра государственного имущества (перечень контролируемых государством акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, а также государственных юридических лиц; информация и материалы о государственном имуществе, включенном в график выставления на торги объектов государственной собственности)»;
2) стандарт государственной услуги «Выдача из реестра государственного имущества справки арендаторам (доверительным управляющим) государственного имущества по заключенным с ними договорам аренды (доверительного управления), содержащей сведения о начислениях по договору, пени и поступившим платежам в государственный бюджет»;
3) стандарт государственной услуги «Принятие Республикой Казахстан прав на имущество негосударственных юридических лиц и физических лиц по договору дарения в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан».
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2012 года № 1373 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством финансов Республики Казахстан, в сфере учета государственного имущества» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 75-76, ст. 1120);
2) пункт 8 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 391 «О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам учета государственного имущества» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 28, ст. 425).

Мемлекеттік мүлікті есепке алу саласында Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 наурыздағы № 177 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 837 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.10.2015 № 837 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Қаржы министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 285 бұйрығын қараңыз.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) «Мемлекеттiк мүлік тiзiлiмінен ақпарат беру (мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік заңды тұлғалардың тізбесі; мемлекеттік меншік объектілерін сауда-саттыққа қою кестесіне енгізілген мемлекеттік мүлік туралы ақпарат пен материалдар)» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты;
2) «Мемлекеттік мүлікті жалға алушылармен (сенімгерлік басқарушылармен) жасалған жалдау (сенімгерлік басқару) шарттары бойынша оларға мемлекеттік мүлік тізілімінен шарт бойынша есептеулер, өсімпұл мен мемлекеттік бюджетке түскен төлемдер туралы мәліметтерді қамтитын анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты;
3) «Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлік құқықтарын Қазақстан Республикасының қабылдауы» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Мемлекеттік мүлікті есепке алу саласында Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қазандағы № 1373 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 75-76, 1120-құжат);
2) «Мемлекеттік мүлікті есепке алу мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 391 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 28, 425-құжат).

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 марта 2014 года № 177
Стандарт государственной услуги
«Представление информации из реестра государственного имущества
(перечень контролируемых государством акционерных обществ и
товариществ с ограниченной ответственностью, а также
государственных юридических лиц; информация и материалы о
государственном имуществе, включенном в график выставления на
торги объектов государственной собственности)»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Представление информации из реестра государственного имущества (перечень контролируемых государством акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, а также государственных юридических лиц; информация и материалы о государственном имуществе, включенном в график выставления на торги объектов государственной собственности)».
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством финансов Республики Казахстан (далее – Министерство).
3. Государственная услуга оказывается Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан (далее – услугодатель).
Прием обращений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) веб-портал «электронного правительства» www.e.gov.kz (далее – портал);
2) веб-портал «реестр государственного имущества» www.gosreestr.kz (далее – госреестр) услугодателя.
2. Порядок оказания государственной услуги
4. Сроки оказания государственной услуги с момента предоставления данных услугополучателем на портал и госреестр – не более 10 минут.
5. Форма оказания государственной услуги – электронная (полностью автоматизированная).
6. Результат оказания государственной услуги – перечень контролируемых государством акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, а также государственных юридических лиц; информация и материалы о государственном имуществе, включенном в график выставления на торги объектов государственной собственности в электронном виде, согласно приложениям 1 или 2 к настоящему стандарту государственной услуги.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам.
8. График работы:
1) услугодателя – с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов;

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 4 наурыздағы
№ 177 қаулысымен
бекітілген
«Мемлекеттiк мүлік тізілімінен ақпарат беру (мемлекет
бақылайтын акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі
серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік заңды тұлғалардың
тізбесі; мемлекеттік меншік объектілерін сауда-саттыққа қою
кестесіне енгізілген мемлекеттік мүлік туралы ақпарат пен
материалдар)» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. «Мемлекеттiк мүлік тізілімінен ақпарат беру (мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік заңды тұлғалардың тізбесі; мемлекеттік меншік объектілерін сауда-саттыққа қою кестесіне енгізілген мемлекеттік мүлік туралы ақпарат пен материалдар)» мемлекеттік көрсетілетін қызметі.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әзірледі.
3. Мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру:
1) www.e.gov.kz «электрондық үкімет» веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы;
2) көрсетілетін қызметті берушінің www.gosreestr.kz «мемлекеттік мүлік тізілімі» веб-порталы (бұдан әрі – мемтізілім) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Көрсетілетін қызметті алушы порталға және мемтізілімге деректерді ұсынған сәттен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері – 10 минуттан аспайды.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – электрондық (толығымен автоматтандырылған).
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1 немесе 2-қосымшаларға сәйкес электрондық түрдегі мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік заңды тұлғалардың тізбесі; мемлекеттік меншік объектілерін сауда-саттыққа қою кестесіне енгізілген мемлекеттік мүлік туралы ақпарат пен материалдар.
7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға тегін көрсетіледі.
8. Жұмыс кестесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбі – жұма аралығында, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін;

2) портала и госреестра – круглосуточно (за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ).
9. Для оказания государственной услуги представление документов услугополучателем не требуется.
3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия)
услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания
государственных услуг
10. Обжалование решений, действий (бездействия) услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг: жалоба подается в письменном виде:
1) на имя руководителя Министерства либо лица его замещающего по адресу, указанному в пункте 12 настоящего стандарта государственной услуги либо по адресу: 010000, город Астана, район Сарыарка, проспект Победы, дом 11, кабинет № 105, контактный телефон: (87172) 71-77-60;
2) на имя руководителя услугодателя по адресу, указанному в пункте 12 настоящего стандарта государственной услуги.
Подтверждением принятия жалобы является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя, Министерства, с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу. После регистрации жалоба направляется руководителю услугодателя, руководителю Министерства, для определения ответственного исполнителя и принятия соответствующих мер.
Жалоба услугополучателя по вопросам оказания государственных услуг, поступившая в адрес услугодателя, Министерства, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации.
При обращении через портал информацию о порядке обжалования можно получить по телефону единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 8-800-080-7777 или 1414.
При отправке жалобы через портал услугополучателю из «личного кабинета» доступна информация об обращении, которая обновляется в ходе обработки обращения услугодателем (отметки о доставке, регистрации, исполнении, ответ о рассмотрении или отказе в рассмотрении).
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.

2) портал және мемтізілім – тәулік бойы (жөндеу жұмыстарының жүргізілуіне байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда).
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін көрсетілетін қызметті алушының құжаттарды ұсынуы талап етілмейді.
3. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша
көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды
адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану
тәртібі
10. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану: шағым:
1) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 12-тармағында көрсетілген мекенжай бойынша Министрлік басшысының не оны алмастыратын адамның атына не 010000, Астана қаласы, Сарыарқа ауданы, Жеңіс даңғылы, 11-үй, № 105 кабинет мекенжайы бойынша, байланыс телефоны: (87172) 71-77-60;
2) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 12-тармағында көрсетілген мекенжай бойынша көрсетілетін қызметті беруші басшысының атына жазбаша нысанда беріледі.
Көрсетілетін қызметті берушінің, Министрліктің кеңсесінде шағымды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні, берілген шағымға жауап алудың мерзімі мен орны көрсетіле отырып, шағымды тіркеу (мөртабан, кіріс нөмірі және күні) оның қабылданғанын растау болып табылады. Тіркелгеннен кейін шағым жауапты орындаушыны айқындау және тиісті шаралар қабылдау үшін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына, Министрліктің басшысына жіберіледі.
Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің, Министрліктің атына келіп түскен шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қаралуға жатады.
Портал арқылы өтініш білдірген кезде шағымдану тәртібі туралы ақпаратты мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы: 8-800-080-7777 немесе 1414 телефоны бойынша алуға болады.
Портал арқылы шағымды жіберген кезде көрсетілетін қызметті алушыға «жеке кабинеттен» көрсетілетін қызметті берушінің өтініштерді өңдеу барысында (жеткізілу, тіркелу, орындалу туралы белгілер, қарау немесе қараудан бас тарту туралы жауап) жаңартылып отыратын өтініш туралы ақпарат қолжетімді болады.
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен жүгіне алады.
Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның атына келіп түскен шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралуға жатады.

11. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
4. Иные требования с учетом особенностей оказания
государственной услуги, в том числе оказываемой
в электронной форме
12. Адреса мест оказания государственной услуги размещены:
1) на интернет-ресурсах Министерства: www.minfin.gov.kz;
2) на веб-портале «электронного правительства» www.e.gov.kz.
13. Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия электронной цифровой подписи.
14. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством «личного кабинета» портала, а также единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг.
15. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе Министерства: www.minfin.gov.kz, единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 8-800-080-7777, 1414.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
«Представление информации из реестра
государственного имущества
(перечень контролируемых
государством акционерных обществ
и товариществ с ограниченной
ответственностью, а также
государственных юридических лиц;
информация и материалы о
государственном имуществе,
включенном в график выставления
на торги объектов
государственной собственности)»
Показатели,
отображаемые при просмотре перечня организаций
БИН
Наименование
Адрес объекта
КФС
Статус
1
2
3
4
5
Примечание:
БИН – бизнес-идентификационный номер;
КФС – код формы собственности
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
«Представление информации из реестра
государственного имущества
(перечень контролируемых
государством акционерных обществ
и товариществ с ограниченной
ответственностью, а также
государственных юридических лиц;
информация и материалы о
государственном имуществе,
включенном в график выставления
на торги объектов
государственной собственности)»
1. При просмотре объекта приватизации
1. Отображается информация по объекту:
1) ID номер объекта;
2) тип объекта приватизации:
акции (АО);
доля (ТОО);
имущественный комплекс;
машины и оборудование;
недвижимость;
недвижимость (незавершенное строительство);
прочее;
транспорт;
3) продавец;
4) период продажи объекта приватизации;
5) статус объекта:
на приватизации;
не активный;
приватизирован;
снят с торгов;

11. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушының Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқығы бар.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті, оның ішінде электрондық
нысанда көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге де
талаптар
12. Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары:
1) Министрліктің www.minfin.gov.kz интернет-ресурстарында;
2) www.e.gov.kz «электрондық үкімет» веб-порталында орналастырылған.
13. Көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасы болған жағдайда портал арқылы электрондық нысанда мемлекеттік қызметті алу мүмкіндігі бар.
14. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режимінде порталдың «жеке кабинеті», сондай-ақ мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы арқылы алу мүмкіндігі бар.
15. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі анықтама қызметтерінің байланыс телефондары Министрліктің www.minfin.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған, мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы: 8-800-080-7777, 1414.
«Мемлекеттiк мүлік тізілімінен ақпарат беру
(мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар
мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің,
сондай-ақ мемлекеттік заңды тұлғалардың тізбесі;
мемлекеттік меншік объектілерін сауда-саттыққа
қою кестесіне енгізілген мемлекеттік мүлік
туралы ақпарат пен материалдар)»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына
1-қосымша
Ұйымдардың тізбесін қарап шығу кезінде көрсетілетін
көрсеткіштер
БСН
Атауы
Объектінің мекенжайы
МНК
Мәртебесі
1
2
3
4
5
Ескертпе:
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
МНК – меншік нысанының коды
«Мемлекеттiк мүлік тізілімінен ақпарат беру
(мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар
мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің,
сондай-ақ мемлекеттік заңды тұлғалардың тізбесі;
мемлекеттік меншік объектілерін сауда-саттыққа
қою кестесіне енгізілген мемлекеттік мүлік
туралы ақпарат пен материалдар)»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына
2-қосымша
1. Жекешелендіру объектісін қарап шығу кезінде
1. Объекті бойынша мынадай ақпарат көрсетіледі:
1) объектінің ID нөмірі:
2) жекешелендіру объектісінің түрі:
акциялар (АҚ);
үлес (ЖШС);
мүліктік кешен;
машиналар мен жабдық;
жылжымайтын мүлік;
жылжымайтын мүлік (аяқталмаған құрылыс);
өзгелер;
көлік;
3) сатушы;
4) жекешелендіру объектісін сату кезеңі;
5) объектінің мәртебесі:
жекешелендірілуде;
белсенді емес;
жекешелендірілген;
сауда-саттықтан алынған;

6) блокировка объекта:
свободно;
подлежит изъятию;
7) форма собственности:
республиканская;
коммунальная областная (города республиканского значения, столицы);
коммунальная районная (города областного значения);
8) дополнительные данные (в зависимости от типа объекта приватизации).
2. Отображается информация об оценке объекта:
1) наименование оценщика;
2) номер и дата отчета об оценке;
3) оценочная стоимость, тенге;
4) дата оценки.
3. Отображаются документы по объекту в сканированном виде, включенные в «электронное досье объекта», распределенное на вкладки:
1) документы объекта;
2) документы по земле;
3) фотоальбом.
2. При просмотре информации об извещениях о проведении торгов по продаже объекта приватизации, опубликованных в периодических печатных изданиях (далее – ППИ)
1. Наименование ППИ.
2. Номер и дата публикации.
3. Дата и время проведения торгов.
4. Форма торгов.
5. Вид торгов.
6. Размер гарантийного взноса.
7. Полные тексты объявлений, опубликованных в ППИ:
1) на государственном языке;
2) на русском языке.
3. При просмотре данных о торгах
1. Форма и метод торгов:
1) аукцион (английский или голландский);
2) прямая адресная продажа;
3) тендер (инвестиционный или коммерческий);
4) фондовая биржа.
2. Дата и время торгов.
3. Гарантийный взнос, тенге.
4. Стартовая цена, тенге.
5. Минимальная цена, тенге.
6. Статус торгов:
1) не состоялись;
2) отменен;
3) состоялись;
4) торги ожидаются.
Примечание:
ID – идентификационный номер;
АО – акционерные общества;
ТОО – товарищества с ограниченной ответственностью.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 марта 2014 года № 177
Стандарт государственной услуги
«Выдача из реестра государственного имущества справки
арендаторам (доверительным управляющим) государственного
имущества по заключенным с ними договорам аренды
(доверительного управления), содержащей сведения о начислениях
по договору, пени и поступившим платежам в государственный
бюджет»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Выдача из реестра государственного имущества справки арендаторам (доверительным управляющим) государственного имущества по заключенным с ними договорам аренды (доверительного управления), содержащей сведения о начислениях по договору, пени и поступившим платежам в государственный бюджет».
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством финансов Республики Казахстан (далее – Министерство).
3. Государственная услуга оказывается Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:

6) объектіні бұғаттау:
еркін;
алып тастауға жатады;
7) меншік нысаны:
республикалық;
коммуналдық облыстық (республикалық маңызы бар қаланың,
астананың);
коммуналдық аудандық (облыстық маңызы бар қаланың);
8) қосымша деректер (жекешелендіру объектісінің түріне қарай).
2. Объектіні бағалау туралы ақпарат көрсетіледі:
1) бағалаушының атауы;
2) бағалау туралы есептің нөмірі мен күні;
3) бағалау құны, теңге;
4) бағалау күні.
3. Объекті бойынша құжаттар беттерге таратылған, «объектінің
электрондық деректеріне» енгізілген, сканерленген түрде көрсетіледі:
1) объектінің құжаттары;
2) жер бойынша құжаттар;
3) фотоальбом.
2. Мерзімді баспа басылымдарында (бұдан әрі – МББ)
жарияланған, жекешелендіру объектілерін сату бойынша
сауда-саттық өткізу туралы хабарлама бойынша ақпаратты қарап
шығу кезінде
1. МББ-ның атауы.
2. Жарияланымның нөмірі мен күні.
3. Сауда-саттық өткізудің уақыты мен күні.
4. Сауда-саттық нысаны.
5. Сауда-саттық түрі.
6. Кепілдік жарна мөлшері.
7. МББ-да жарияланған хабарландырудың толық мәтіні:
1) мемлекеттік тілде;
2) орыс тілінде.
3. Сауда-саттық туралы деректерді қарап шығу кезінде
1. Сауда-саттық нысаны мен әдісі:
1) аукцион (ағылшын немесе голландиялық);
2) тікелей атаулы сатылым;
3) тендер (инвестициялық немесе коммерциялық);
4) қор биржасы.
3. Сауда-саттықтың күні және уақыты.
4. Кепілдік жарна, теңге.
5. Бастапқы баға, теңге.
6. Ең төмен баға, теңге.
7. Сауда-саттық мәртебесі:
1) өткізілген жоқ;
2) болмайды;
3) өткізілді;
4) сауда-саттық күтілуде.
Ескертпе:
ID – сәйкестендіру нөмірі;
АҚ – акционерлік қоғамдар;
ЖШС – жауапкершілігі шектеулі серіктестіктер.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 4 наурыздағы
№ 177 қаулысымен
бекітілген
«Мемлекеттік мүлікті жалға алушылармен (сенімгерлік
басқарушылармен) жасалған жалдау (сенімгерлік басқару) шарттары
бойынша оларға мемлекеттік мүлік тізілімінен шарт бойынша
есептеулер, өсімпұл мен мемлекеттік бюджетке түскен төлемдер
туралы мәліметтерді қамтитын анықтама беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. «Мемлекеттік мүлікті жалға алушылармен (сенімгерлік басқарушылармен) жасалған жалдау (сенімгерлік басқару) шарттары бойынша оларға мемлекеттік мүлік тізілімінен шарт бойынша есептеулер, өсімпұл мен мемлекеттік бюджетке түскен төлемдер туралы мәліметтерді қамтитын анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметі.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әзірледі.
3. Мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру:

1) веб-портал «электронного правительства» www.e.gov.kz (далее – портал);
2) веб-портал «реестр государственного имущества» www.gosreestr.kz (далее – госреестр) услугодателя.
2. Порядок оказания государственной услуги
4. Сроки оказания государственной услуги с момента обращения на портал и госреестр – не более 10 минут.
5. Форма оказания государственной услуги – электронная (полностью автоматизированная).
6. Результат оказания государственной услуги – справка по договору о передаче республиканского имущества в аренду (доверительное управление) согласно приложению к настоящему стандарту государственной услуги.
Результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю в «личный кабинет» в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам.
8. График работы:
1) услугодателя – с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов;
2) портала и госреестра – круглосуточно (за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ).
9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя на портал и госреестр – номер договора о передаче республиканского имущества в аренду (доверительное управление).
3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия)
услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания
государственных услуг
10. Обжалование решений, действий (бездействия) услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг: жалоба подается в письменном виде:
1) на имя руководителя Министерства либо лица его замещающего по адресу, указанному в пункте 12 настоящего стандарта государственной услуги либо по адресу: 010000, город Астана, район Сарыарка, проспект Победы, дом 11, кабинет № 105, контактный телефон: (87172) 71-77-60;
2) на имя руководителя услугодателя по адресу, указанному в пункте 12 настоящего стандарта государственной услуги.
Подтверждением принятия жалобы является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя, Министерства, с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу. После регистрации жалоба направляется руководителю услугодателя, руководителю Министерства, для определения ответственного исполнителя и принятия соответствующих мер.
Жалоба услугополучателя по вопросам оказания государственных услуг, поступившая в адрес услугодателя, Министерства, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации.

1) www.e.gov.kz «электрондық үкімет» веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы;
2) көрсетілетін қызметті берушінің www.gosreestr.kz «мемлекеттік мүлік тізілімі» веб-порталы (бұдан әрі – мемтізілім) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Порталға және мемтізілімге жүгінген сәттен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері – 10 минуттан аспайды.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – электрондық (толығымен автоматтандырылған).
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына қосымшаға сәйкес республикалық мүлікті жалға (сенімгерлік басқаруға) беру туралы шарт бойынша анықтама.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанында көрсетілетін қызметті алушының «жеке кабинетіне» жіберіледі.
7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға тегін көрсетіледі.
8. Жұмыс кестесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбі – жұма аралығында, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін;
2) портал және мемтізілім – тәулік бойы (жөндеу жұмыстарының жүргізілуіне байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда).
9. Көрсетілетін қызметті алушы порталға және мемтізілімге жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі – республикалық мүлікті жалға (сенімгерлік басқаруға) беру туралы шарттың нөмірі.
3. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша
көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды
адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану
тәртібі
10. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану: шағым:
1) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 12-тармағында көрсетілген мекенжай бойынша Министрлік басшысының не оны алмастыратын адамның атына не 010000, Астана қаласы, Сарыарқа ауданы, Жеңіс даңғылы, 11-үй, № 105 кабинет мекенжайы бойынша, байланыс телефоны: (87172) 71-77-60;
2) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 12-тармағында көрсетілген мекенжай бойынша көрсетілетін қызметті беруші басшысының атына жазбаша нысанда беріледі.
Көрсетілетін қызметті берушінің, Министрліктің кеңсесінде шағымды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні, берілген шағымға жауап алудың мерзімі мен орны көрсетіле отырып, шағымды тіркеу (мөртабан, кіріс нөмірі және күні) оның қабылданғанын растау болып табылады. Тіркелгеннен кейін шағым жауапты орындаушыны айқындау және тиісті шаралар қабылдау үшін қызмет берушінің басшысына, Министрліктің басшысына жіберіледі.
Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің, Министрліктің атына келіп түскен шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қаралуға жатады.

При обращении через портал информацию о порядке обжалования можно получить по телефону единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 8-800-080-7777 или 1414.
При отправке жалобы через портал услугополучателю из «личного кабинета» доступна информация об обращении, которая обновляется в ходе обработки обращения услугодателем (отметки о доставке, регистрации, исполнении, ответ о рассмотрении или отказе в рассмотрении).
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.
11. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
4. Иные требования с учетом особенностей оказания
государственной услуги, в том числе оказываемой
в электронной форме
12. Адреса мест оказания государственной услуги размещены:
1) на интернет-ресурсах Министерства: www.minfin.gov.kz;
2) на веб-портале «электронного правительства» www.e.gov.kz.
13. Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП.
14. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством «личного кабинета» портала, а также единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг.
15. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе Министерства: www.minfin.gov.kz, единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 8-800-080-7777, 1414.
Приложение
к стандарту государственной услуги
«Выдача из реестра государственного
имущества справки арендаторам
(доверительным управляющим)
государственного имущества по
заключенным с ними договорам
аренды (доверительного управления),
содержащей сведения о начислениях
по договору, пени и поступившим
платежам в государственный бюджет»
Форма
При наличии сведений
Справка по договору о передаче республиканского имущества в
аренду (доверительное управление)
Документ сформирован: реестром государственного имущества
Уникальный номер:
Дата и время запроса:
Дата и время получения справки:
Уважаемый потребитель государственных услуг веб-портала
www.gosreestr.kz!
По заданным Вам критериям поиска: № договора – _____ и БИН/ИИН – __________, в базах данных реестра государственного имущества зарегистрированы следующие:

Портал арқылы өтініш білдірген кезде шағымдану тәртібі туралы ақпаратты мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы: 8-800-080-7777 немесе 1414 телефоны бойынша алуға болады.
Портал арқылы шағымды жіберген кезде көрсетілетін қызметті алушыға «жеке кабинеттен» көрсетілетін қызметті берушінің өтініштерді өңдеу барысында (жеткізілу, тіркелу, орындалу туралы белгілер, қарау немесе қараудан бас тарту туралы жауап) жаңартылып отыратын өтініш туралы ақпарат қолжетімді болады.
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен жүгіне алады.
Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның атына келіп түскен шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралуға жатады.
11. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушының Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқығы бар.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті, оның ішінде электрондық
нысанда көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге де
талаптар
12. Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары:
1) Министрліктің www.minfin.gov.kz интернет-ресурстарында;
2) www.e.gov.kz «электрондық үкімет» веб-порталында орналастырылған.
13. Көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасы болған жағдайда портал арқылы электрондық нысанда мемлекеттік қызметті алу мүмкіндігі бар.
14. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режимінде порталдың «жеке кабинеті», сондай-ақ мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы арқылы алу мүмкіндігі бар.
15. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі анықтама қызметтерінің байланыс телефондары Министрліктің www.minfin.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған, мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы: 8-800-080-7777, 1414.
«Мемлекеттік мүлікті жалға алушылармен
(сенімгерлік басқарушылармен) жасалған
жалдау (сенімгерлік басқару) шарттары
бойынша оларға мемлекеттік мүлік
тізілімінен шарт бойынша есептеулер,
өсімпұл мен мемлекеттік бюджетке түскен
төлемдер туралы мәліметтерді қамтитын
анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
қосымша
Нысан
Мәліметтер болған жағдайда Республикалық мүлікті жалға (сенімгерлік басқаруға) беру туралы
шарт бойынша анықтама
Құжат мемлекеттік мүлік тізілімімен қалыптастырылған
Бірегей нөмірі:
Сұрау салынған күні мен уақыты:
Анықтаманы алатын күні мен уақыты:
Құрметті www.gosreestr.kz веб-порталының мемлекеттік көрсетілетін
қызметін тұтынушы!
Сіз тапсырған іздестіру критерийлері бойынша: шарттың № – ____
және БСН/ЖСН – _______, мемлекеттік мүлік тізілімінің дерекқорында
мыналар тіркелген:

1) сведения по договору и республиканскому имуществу:
Тип договора: имущественный найм
(аренда)/доверительное управление
Наймодатель (учредитель доверительного
управления):
БИН, полное наименование, адрес,
контакты
Балансодержатель:
БИН, полное наименование, адрес,
контакты
Наниматель (доверительный управляющий):
БИН/ИИН, полное наименование,
адрес, контакты
Номер и дата договора:
Тип государственного имущества:
транспорт или помещение в здании
или здание или оборудование или др.
Период аренды (доверительного
управления):
Объект аренды (доверительного
управления):
местонахождение, описание и
характеристика государственного
имущества
2) начисления, пеня и поступления в государственный бюджет по договору:
Дата
начисления
Начислено,
тенге
Количество
просроченных
дней
Пеня за
несвоевременную
уплату,
тенге
(сумма
пени
за один
день X
количество
просроченных
дней)
Поступило в
госбюджет,
тенге
Дата
платежа
Итого начислено:
арендная плата, тенге: ________
пеня, тенге: _________________
Поступило в госбюджет, тенге: ________
Итого к оплате, тенге: ________
Данный документ согласно пункту 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 7 января 2003 года «Об электронном документе и электронной цифровой подписи» равнозначен документу на бумажном носителе.
штрих-код содержит данные, подписанные электронной цифровой подписью акционерного общества «Информационно-учетный центр», определенного постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2011 года № 802 единым оператором в сфере учета государственного имущества.
При отсутствии сведений
Справка по договору о передаче республиканского имущества
в аренду (доверительное управление)
Документ сформирован: реестром государственного имущества
Уникальный номер:
Дата и время запроса:
Дата и время получения справки:
Уважаемый потребитель государственных услуг веб-портала
www.gosreestr.kz!
По заданным Вам критериям поиска: № договора – _____ и БИН/ИИН – _____________, в базах данных реестра государственного имущества сведения не найдены.
Данный документ согласно пункту 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 7 января 2003 года «Об электронном документе и электронной цифровой подписи» равнозначен документу на бумажном носителе.
штрих-код содержит данные, подписанные электронной цифровой подписью акционерного общества «Информационно-учетный центр», определенного постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2011 года № 802 единым оператором в сфере учета государственного имущества.
Примечание:
БИН – бизнес–идентификационный номер;
ИИН - индивидуальный идентификационный номер.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 марта 2014 года № 177
Стандарт государственной услуги
«Принятие Республикой Казахстан прав на имущество
негосударственных юридических лиц и физических лиц по договору
дарения в порядке, определяемом Правительством Республики
Казахстан»

1) шарт және республикалық мүлік бойынша мәліметтер:
Шарт түрі: мүліктік жалға алу (жалдау)/сенімгерлік басқару
Жалға беруші (сенімгерлік басқарудың құрылтайшысы)
БСН, толық атауы, мекенжайы, байланыс телефондары
Баланс ұстаушы:
БСН, толық атауы, мекенжайы, байланыс телефондары
Жалдаушы (сенімгерлік басқарушы):
БСН/ЖСН, толық атауы, мекенжайы, байланыс деректері
Шарттың нөмірі мен күні:
Мемлекеттік мүлік түрі:
көлік немесе ғимараттағы үй-жай немесе ғимарат немесе жабдық немесе басқалар
Жалға алу (сенімгерлік басқару) кезеңі:
Жалға алу (сенімгерлік басқару) нысаны:
мемлекеттік мүліктің орналасқан орны, сипаты мен сипаттамасы
2) шарт бойынша есептеулер, өсімпұл және мемлекеттік бюджетке
түсімдер:
Есептеу күні
Есептелді, теңге
Мерзімі өткен күндер саны
Уақтылы төленбегені үшін өсімпұл, теңге (бір күнгі өсімпұл сомасы х мерзімі өткен күндер саны)
Мембюджетке түсті, теңге
Төлем күні
Барлығы есептелді:
жалға алу төлемі, теңге: ___________________
өсімпұл, теңге: ____________________________
Мемлекеттік бюджетке түсті, теңге: _________
Жиыны төлемге, теңге: ______________________
Осы құжат «Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба
туралы» 2003 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы
7-бабының 1-тармағына сәйкес қағаз жеткізгіштегі құжатпен бірдей.
штрих-кодта Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15
шілдедегі № 802 қаулысымен мемлекеттік мүлікті есепке алу саласындағы
бірыңғай оператор болып айқындалған «Ақпараттық-есептеу орталығы»
акционерлік қоғамының электрондық цифрлық қолтаңбасы қойылған
деректер қамтылған.
Мәліметтер болмаған кезде
Республикалық мүлікті жалға (сенімгерлік басқаруға) беру туралы
шарт бойынша анықтама
Құжат мемлекеттік мүлік тізілімімен қалыптастырылған
Бірегей нөмірі:
Сұрау салынған күні мен уақыты:
Анықтаманы алатын күні мен уақыты:
Құрметті www.gosreestr.kz веб-порталының мемлекеттік көрсетілетін
қызметін тұтынушы!
Сіз тапсырған іздестіру критерийлері бойынша: шарттың № – ____
және БСН/ЖСН – _______, мемлекеттік мүлік тізілімінің дерекқорында
мәліметтер табылған жоқ.
Осы құжат «Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба
туралы» 2003 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы
7-бабының 1-тармағына сәйкес қағаз жеткізгіштегі құжатпен бірдей.
штрих-кодта Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15
шілдедегі № 802 қаулысымен мемлекеттік мүлікті есепке алу саласындағы
бірыңғай оператор болып айқындалған «Ақпараттық-есептеу орталығы»
акционерлік қоғамының электрондық цифрлық қолтаңбасы қойылған
деректер қамтылған.
Ескертпе:
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 4 наурыздағы
№ 177 қаулысымен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен сыйға
тарту шарты бойынша мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және
жеке тұлғалардың мүлік құқықтарын Қазақстан Республикасының
қабылдауы»  мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты

1. Общие положения
1. Государственная услуга «Принятие Республикой Казахстан прав на имущество негосударственных юридических лиц и физических лиц по договору дарения в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан».
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством финансов Республики Казахстан (далее – Министерство).
3. Государственная услуга оказывается Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются – услугодателем.
2. Порядок оказания государственной услуги
4. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) сдачи пакета документов услугополучателем услугодателю – в течение 3 (трех) месяцев;
для подписания договора дарения в будущем – в течение 2 (двух) месяцев;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов услугополучателем – 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 30 минут.
5. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
6. Результат оказания государственной услуги – договор дарения и акт приема-передачи имущества (передаточный акт) на бумажном носителе, согласно приложению к настоящему стандарту государственной услуги.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам.
8. График работы услугодателя: с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя:
1) физические лица:
предложение о передаче государству прав на имущество по договору дарения;
копии правоустанавливающих документов (акт права землепользования (на условиях аренды, собственность), технический паспорт (недвижимость, автомашин), данные о регистрации права собственности);
данные о стоимости на передаваемое имущество (выписка из баланса или отчет об оценке);
2) негосударственные юридические лица:
предложение о передаче государству прав на имущество по договору дарения;
копии правоустанавливающих документов (акт права землепользования (на условиях аренды, собственность), технический паспорт (недвижимость, автомашин), данные о регистрации права собственности);
данные о стоимости на передаваемое имущество (выписка из баланса или отчет об оценке);
решение органа негосударственного юридического лица, к компетенции которого согласно Уставу относятся вопросы отчуждения имущества, в том числе его передача в государственную собственность.

1. Жалпы ережелер
1. «Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлік құқықтарын Қазақстан Республикасының қабылдауы» мемлекеттік көрсетілетін қызметі.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әзірледі.
3. Мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беруді көрсетілетін қызметті беруші жүзеге асырады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – 3 (үш) ай ішінде;
болашақта сыйға тарту шартына қол қою үшін – 2 (екі) ай ішінде;
2) көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын тапсыруы үшін күтудің рұқсат берілетін ең ұзақ уақыты– 30 минут;
3) көрсетілетін қызметті алушыға рұқсат берілетін ең ұзақ қызмет көрсету уақыты – 30 минуттан аспайды.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз жүзінде.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына қосымшаға сәйкес сыйға тарту шарты және мүлікті қабылдау-беру актісі (табыстау актісі) қағаз жеткізгіште.
7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға тегін көрсетіледі.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі: Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбі – жұма аралығында, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі асқа үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін.
9. Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі:
1) жеке тұлғалар:
сыйға тарту шарты бойынша мүлік құқықтарын мемлекетке беру туралы ұсыныс;
құқық белгілейтін құжаттардың көшірмелері (жер пайдалану құқығы актісі (жалдау, меншік шарттарында), техникалық паспорт (жылжымайтын мүлік, автомашиналар), меншік құқығын тіркеу туралы деректер);
берілетін мүлікке құны туралы деректер (баланстан үзінді немесе бағалау туралы есеп);
2) мемлекеттік емес заңды тұлғалар:
сыйға тарту шарты бойынша мүлік құқықтарын мемлекетке беру туралы ұсыныс;
құқық белгілейтін құжаттардың көшірмелері (жер пайдалану құқығы актісі (жалдау, меншік шарттарында), техникалық паспорт (жылжымайтын мүлік, автомашиналар), меншік құқығын тіркеу туралы деректер);
берілетін мүлікке құны туралы деректер (баланстан үзінді немесе бағалау туралы есеп);
құзыретіне Жарғыға сәйкес мүлікті иеліктен шығару, оның ішінде оны мемлекеттік меншікке беру мәселелері жататын мемлекеттік емес заңды тұлға органының шешімі.

14. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе Министерства: www.minfin.gov.kz, единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 8-800-080-7777, 1414.
Приложение
к стандарту государственной услуги
«Принятие Республикой Казахстан прав
на имущество негосударственных
юридических лиц и физических лиц
по договору дарения в порядке,
определяемом Правительством
Республики Казахстан»
Форма 1
Типовой договор дарения
г.________            № ______            «___» ___________ 201 __ г.
_____________________________________________________________________
(наименование юридического лица, свидетельство о государственной
регистрации, дата и номер, кем
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
зарегистрировано, ИИН; Ф.И.О. физического лица, номер и дата удостоверения личности, место
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
проживания, ИИН)
именуемое в дальнейшем «даритель», в лице ___________________________
(Ф.И.О. лица, подписывающего договор, должность)
действующего на основании ___________________________________________
(устава, положения, доверенности от «___» _________ 201 __ г. № ____)
и __________________________________________________________, в лице
(Комитет государственного имущества МФ РК или соответствующие
территориальные подразделения Комитета)
__________________________________________, действующего на основании
(Ф.И.О. лица, подписывающего договор, должность)
____________________________________________________________________,
(положения от «___» _________ ___ г. № ____)
именуемое в дальнейшем «одаряемый», в соответствии с приказом Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан от «___» _____________ 201 __ года № ______, заключили настоящий договор о нижеследующем.
1. Предмет договора
1. Даритель обязуется безвозмездно передать
_____________________________________________________________________
(наименование имущества)
(далее – имущество) в государственную республиканскую собственность.
2. Права и обязанности сторон
1. Даритель обязуется в течение пятнадцати рабочих дней с момента подписания настоящего договора передать одаряемому имущество по акту приема-передачи.
2. Одаряемый вправе в любое время до передачи имущества в государственную собственность отказаться от него, направив дарителю соответствующее письменное уведомление. В этом случае договор дарения считается расторгнутым.
В случае, когда договор дарения зарегистрирован, отказ от принятия дара также подлежит государственной регистрации.

14. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері жөніндегі анықтама қызметтерінің байланыс телефондары Министрліктің www.minfin.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған, мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы: 8-800-080-7777, 1414.
«Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын
тәртіппен сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттік
емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың
мүлік құқықтарын Қазақстан Республикасының қабылдауы»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына
қосымша
1-нысан
Сыйға тартудың үлгі шарты
________ қ.                       «___» ___________ 201__ ж. № ______
_____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның атауы, мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, күні және
нөмірі,
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
кім тіркеді, ЖСН; жеке тұлғаның Т.А.Ә., жеке куәлігінің нөмірі және
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
күні, тұрғылықты жері, ЖСН)
бұдан әрі «сыйға тартушы» деп аталатын _______________________ атынан
_____________________________________________ негізінде әрекет ететін
(«___» _____________ 201__ ж. жарғының, ереженің, сенімхаттың № ____)
_____________________________________________________________________
(шартқа қол қоятын адамның Т.А.Ә., лауазымы)
және бұдан әрі «сыйды алушы» деп аталатын
______________________________________________________________ атынан
(ҚР Қаржыминінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті немесе
Комитеттің тиісті аумақтық бөлімшелері)
_____________________________________________________________________
(«___» _________________ ___ ж. № ____ ереже) негізінде әрекет ететін
_____________________________________________________________________
(шартқа қол қоятын адамның Т.А.Ә., лауазымы) Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің
«___» __________ 201__ ж. № ____ бұйрығына сәйкес төмендегілер туралы
осы шартты жасасты.
1. Шарттың нысанасы
1. Сыйға тартушы ____________________________________________________
(мүліктің атауы)
(бұдан әрі – мүлік) мемлекеттік республикалық меншікке өтеусіз беруге
міндеттенеді.
2. Тараптардың құқықтары мен міндеттері
1. Сыйға тартушы осы шартқа қол қойылған сәттен бастап он бес
жұмыс күні ішінде сыйды алушыға қабылдау-беру актісі бойынша мүлікті
беруге міндеттенеді.
2. Сыйды алушы мүлікті мемлекеттік меншікке бергенге дейін
сыйға тартушыға тиісті жазбаша хабарлама жібере отырып, одан кез
келген уақытта бас тартуға құқылы. Мұндай жағдайда сыйға тарту шарты
бұзылған болып есептеледі.
Сыйға тарту шарты тіркелген жағдайда, сыйды қабылдаудан бас
тарту да мемлекеттік тіркеуге жатады.

3. Даритель вправе отказаться от исполнения настоящего договора, если после заключения договора имущественное или семейное положение, либо состояние здоровья дарителя изменилось настолько, что исполнение договора в новых условиях приведет к существенному снижению уровня его жизни.
4. Даритель вправе потребовать в судебном порядке отмены дарения, если обращение одаряемого с подаренной вещью, представляющей для дарителя большую неимущественную ценность, создает угрозу ее безвозвратной утраты.
3. Прочие условия
1. Настоящий договор вступает в силу с момента его подписания сторонами и прекращается его надлежащим исполнением.
2. Настоящий договор составлен в четырех подлинных экземплярах на казахском и русском языках, имеющих одинаковую юридическую силу, по два экземпляра для каждой из сторон договора дарения.
3. Все изменения и дополнения к настоящему договору вносятся посредством заключения дополнительных соглашений, подписываемых сторонами и являющихся неотъемлемой частью настоящего договора.
4. После подписания настоящего договора сторонами в течение пятнадцати рабочих дней подписывается акт приема-передачи имущества (передаточный акт).
5. В части, не урегулированной настоящим договором, стороны руководствуются законодательством Республики Казахстан.
4. Юридические адреса сторон и банковские реквизиты
одаряемый даритель
___________________________________
Наименование государственного
учреждения
___________________________________
Местонахождение ГУ
ИИК _______________________________
БИК _______________________________
ИИН _______________________________
БИН _______________________________
_______________________________
Наименование негосударственного
юридического или физического
лица
________________________________
Местонахождение или
местопроживание собственника
имущества
________________________________
Номер и дата госрегистрации,
номер и дата удостоверения
личности
ИИН ____________________________
Должность
__________________ Ф.И.О.
м.п.
Должность
__________________ Ф.И.О.
м.п.
Форма 2
Типовой договор дарения в будущем
г.________             № ______          «___» ___________ 201 __ г.
_____________________________________________________________________
(наименование юридического лица, свидетельство о государственной
регистрации, дата и номер, кем
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
зарегистрировано, ИИН; Ф.И.О. физического лица, номер и дата
удостоверения личности, место
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
проживания, ИИН)
именуемое в дальнейшем «даритель», в лице ___________________________
(Ф.И.О. лица, подписывающего договор, должность)
действующего на основании ___________________________________________
(устава, положения, доверенности от «___» _________ 201 __ г. № ____)
и __________________________________________________________, в лице
(Комитет государственного имущества и приватизации МФ РК или
соответствующие территориальные подразделения Комитета)
__________________________________________, действующего на основании
(Ф.И.О. лица, подписывающего договор, должность)
____________________________________________________________________,
(положения от «___» _________ ___ г. № ____)
именуемое в дальнейшем «одаряемый», в соответствии с приказом Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан от «___» __________ 201 __ года № ____, заключили настоящий договор о нижеследующем.

3. Егер шартты жасасқаннан кейін сыйға тартушының мүліктік
немесе отбасылық жағдайы не денсаулығының жай-күйі өзгергені
соншалықты, тіпті жаңа жағдайларда шартты орындау оның өмір сүру
деңгейінің елеулі төмендеуіне әкеп соқтырса, сыйға тартушы осы шартты
орындаудан бас тартуға құқылы.
4. Сыйды алушы сыйға тартылған затқа сыйға тартушы үшін үлкен
мүліктік емес құндылықты білдіретін оны қайтарымсыз жоғалту қаупін
тудырса, сыйға тартушы сот тәртібінде сыйға тартуды жоюды талап етуге
құқылы.
3. Өзге де шарттар
1. Осы шарт оған тараптар қол қойған сәтінен бастап күшіне
енеді және оның тиісінше орындалуы бойынша тоқтатылады.
2. Осы шарт заңдық күші бірдей қазақ және орыс тілдерінде төрт
түпнұсқалық данада, сыйға тарту шарты тарапының әрқайсысы үшін екі
данада жасалған.
3. Осы шартқа барлық өзгерістер мен толықтырулар тараптар қол
қоятын және осы шарттың ажырамас бөлігі болып табылатын қосымша
келісімдер жасасу арқылы енгізіледі.
4. Осы шартқа тараптар қол қойғаннан кейін он бес жұмыс күні
ішінде мүліктің қабылдау-беру актісіне (табыстау актісіне) қол
қойылады.
5. Осы шартпен реттелмеген бөлігінде тараптар Қазақстан
Республикасының заңнамасын басшылыққа алады.
4. Тараптардың заңды мекенжайлары және банктік деректемелері
сыйды алушы
сыйға тартушы
_______________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
_______________________________
ММ орналасқан жері
ЖСК ___________________________
БСК ___________________________
ЖСН ___________________________
БСН ___________________________
___________________________
Мемлекеттік емес заңды
немесе жеке тұлғаның атауы
___________________________
Мүліктің меншік иесінің
орналасқан жері немесе
тұрғылықты жері
___________________________
Мемтіркеу нөмірі және күні,
жеке куәліктің нөмірі және
күні
ЖСН _______________________
Лауазымы
__________________ Т.А.Ә.
м.о.
Лауазымы
__________________ Т.А.Ә.
м.о.
2-нысан
Болашақта сыйға тартудың үлгі шарты
________ қ.                       «___» ___________ 201__ ж. № ______
_____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның атауы, мемлекеттік тіркеу туралы куәлік, күні және
нөмірі,
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
кім тіркеді, ЖСН; жеке тұлғаның Т.А.Ә., жеке куәлігінің нөмірі және
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
күні, тұрғылықты жері, ЖСН)
бұдан әрі «сыйға тартушы» деп аталатын
______________________________________________________________ атынан
_____________________________________________ негізінде әрекет ететін
(«___» _____________ 201__ ж. жарғының, ереженің, сенімхаттың № ____)
_____________________________________________________________________
(шартқа қол қоятын адамның Т.А.Ә., лауазымы)
және бұдан әрі «сыйды алушы» деп аталатын
______________________________________________________________ атынан
(ҚР Қаржыминінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті немесе
Комитеттің тиісті аумақтық бөлімшелері)
_____________________________________________________________________
(«___» _________________ ___ ж. № ____ ереже) негізінде әрекет ететін
_____________________________________________________________________
(шартқа қол қоятын адамның Т.А.Ә., лауазымы)
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің «___» __________ 201__ ж. № ____ бұйрығына
сәйкес төмендегілер туралы осы шартты жасасты.

1. Предмет договора
1. Даритель обязуется безвозмездно передать
_____________________________________________________________________
(наименование имущества)
(далее – имущество) в государственную республиканскую собственность в будущем.
2. Права и обязанности сторон
1. Одаряемый вправе в любое время до передачи имущества в государственную собственность отказаться от него, направив дарителю соответствующее письменное уведомление. В этом случае договор дарения считается расторгнутым.
В случае, когда договор дарения зарегистрирован, отказ от принятия дара также подлежит государственной регистрации.
2. Даритель вправе отказаться от исполнения настоящего договора, если после заключения договора имущественное или семейное положение, либо состояние здоровья дарителя изменилось настолько, что исполнение договора в новых условиях приведет к существенному снижению уровня его жизни.
3. Даритель вправе потребовать в судебном порядке отмены дарения, если обращение одаряемого с подаренной вещью, представляющей для дарителя большую неимущественную ценность, создает угрозу ее безвозвратной утраты.
3. Прочие условия
1. Настоящий договор вступает в силу с момента его подписания сторонами и прекращается его надлежащим исполнением.
2. Настоящий договор составлен в четырех подлинных экземплярах на казахском и русском языках, имеющих одинаковую юридическую силу, по два экземпляра для каждой из сторон договора дарения.
3. Все изменения и дополнения к настоящему договору вносятся посредством заключения дополнительных соглашений, подписываемых сторонами и являющихся неотъемлемой частью настоящего договора.
4. После фактической передачи дарителем прав на имущество в государственную собственность, сторонами в течение пятнадцати рабочих дней подписывается акт приема-передачи имущества (передаточный акт).
5. В части, не урегулированной настоящим договором, стороны руководствуются законодательством Республики Казахстан.
4. Юридические адреса сторон и банковские реквизиты
одаряемый даритель
___________________________________
Наименование государственного
учреждения
___________________________________
Местонахождение ГУ
ИИК _______________________________
БИК _______________________________
ИИН _______________________________
БИН _______________________________
________________________________
Наименование негосударственного
юридического или физического
лица
________________________________
Местонахождение или
местопроживание собственника
имущества
________________________________
Номер и дата госрегистрации,
номер и дата удостоверения
личности
ИИН ____________________________
Должность
__________________ Ф.И.О.
м.п.
Должность
__________________ Ф.И.О.
м.п.
Форма 3
Типовой акт приема-передачи
УТВЕРЖДАЮ:
________________________________
(Комитет государственного
имущества и приватизации МФ РК
или его территориальные
подразделения)
________________________________
________________________________
«___» ________ 201 __ года
М.П.
Акт приема-передачи
«___» _____ 201 __ года                                город ________
Мы, нижеподписавшиеся, ________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование негосударственного юридического или физического лица)
в лице ______________________________________________ с одной стороны
(Ф.И.О. лица, подписывающего акт приема-передачи)
и ___________________________________________________________________
(Наименование государственного учреждения) в лице
__________________________________________________ с другой стороны,
(Ф.И.О. лица, подписывающего акт приема-передачи)
составили настоящий акт о том, что на основании договора дарения № ___ от «___» _______ 201 __ года произведен прием-передача
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
__________________________________________________________, в государственную собственность.
Акт составлен в 4 (четырех) экземплярах на казахском и русском языках, имеющих одинаковую юридическую силу, по два экземпляра для каждой из сторон.
Подписанием настоящего акта стороны подтверждают, что претензий друг другу не имеют.
подписи:
передал:
______________________________
______________________________
Наименование негосударственного
юридического или физического
лица
Должность
_______________________ Ф.И.О.
«___» __________ 201 _ года
принял:
_______________________________
_______________________________
Наименование государственного
учреждения
Должность
_______________________ Ф.И.О.
«___» _________ 201 _ года

1. Шарттың нысанасы
1. Сыйға тартушы ______________________________________________
(мүліктің атауы)
(бұдан әрі – мүлік) болашақта мемлекеттік республикалық меншікке
өтеусіз беруге міндеттенеді.
2. Тараптардың құқықтары мен міндеттері
1. Сыйды алушы мүлікті мемлекеттік меншікке бергенге дейін
сыйға тартушыға тиісті жазбаша хабарлама жібере отырып, одан кез
келген уақытта бас тартуға құқылы. Мұндай жағдайда сыйға тарту шарты
бұзылған болып есептеледі.
Сыйға тарту шарты тіркелген жағдайда, сыйды қабылдаудан бас
тарту да мемлекеттік тіркеуге жатады.
2. Егер шартты жасасқаннан кейін сыйға тартушының мүліктік
немесе отбасылық жағдайы не денсаулығының жай-күйі өзгергені
соншалықты, тіпті жаңа жағдайларда шартты орындау оның өмір сүру
деңгейінің елеулі төмендеуіне әкеп соқтырса, сыйға тартушы осы шартты
орындаудан бас тартуға құқылы.
3. Сыйды алушы сыйға тартылған затқа сыйға тартушы үшін үлкен
мүліктік емес құндылықты білдіретін оны қайтарымсыз жоғалту қаупін
тудырса, сыйға тартушы сот тәртібінде сыйға тартуды жоюды талап етуге
құқылы.
3. Өзге де шарттар
1. Осы шарт оған тараптар қол қойған сәтінен бастап күшіне
енеді және оның тиісінше орындалуы бойынша тоқтатылады.
2. Осы шарт заңдық күші бірдей қазақ және орыс тілдерінде төрт
түпнұсқалық данада, сыйға тарту шарты тараптарының әрқайсысы үшін екі
данада жасалған.
3. Осы шартқа барлық өзгерістер мен толықтырулар тараптар қол
қоятын және осы шарттың ажырамас бөлігі болып табылатын қосымша
келісімдер жасасу арқылы енгізіледі.
4. Сыйға тартушы мемлекеттік меншікке мүлікке құқықтарын нақты
бергеннен кейін тараптар он бес жұмыс күні ішінде мүліктің
қабылдау-беру актісіне (табыстау актісіне) қол қойылады.
5. Осы шартпен реттелмеген бөлігінде тараптар Қазақстан
Республикасының заңнамасын басшалыққа алады.
4. Тараптардың заңды мекенжайлары және банктік деректемелері
сыйды алушы
сыйға тартушы
______________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
______________________________
ММ орналасқан жері
ЖСК __________________________
БСК __________________________
ЖСН __________________________
БСН __________________________
___________________________
Мемлекеттік емес заңды
немесе жеке тұлғаның атауы
___________________________
Мүліктің меншік иесінің
орналасқан жері немесе
тұрғылықты жері
___________________________
Мемтіркеу нөмірі және күні,
жеке куәліктің нөмірі және
күні
ЖСН _______________________
Лауазымы
__________________ Т.А.Ә.
м.о.
Лауазымы
__________________ Т.А.Ә.
м.о.
3-нысан
Үлгілік қабылдау-беру актісі
БЕКІТЕМІН:
__________________________________
(ҚР Қаржыминінің Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитеті немесе
оның аумақтық бөлімшелері)
__________________________________
__________________________________
«___» ___________________ 201_ жыл
М.О.
Қабылдау-беру актісі
«___» _____ 201_ жыл                                  ________ қаласы
Біз, төменде қол қойғандар, ___________________________________
_____________________________________________________________________
(мемлекеттік емес заңды немесе жеке адамның атауы)
атынан ________________________________________________ бір тараптан
(қабылдау-беру актісіне қол қоюшы тұлғаның Т.А.Ә.)
және ________________________________________________________________
(мемлекеттік мекеменің атауы) атынан
_____________________________________________________________________
(қабылдау-беру актісіне қол қоюшы адамның Т.А.Ә.)
екінші тараптан, № ___ «___» _______ 201 _ жылғы сыйға тарту шарты
негізінде мемлекеттік меншікке
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.
қабылдау-беру жүргізілгендігі туралы осы актіні жасадық.
Акт заңдық күші бірдей 4 (төрт) данада қазақ және орыс
тілдерінде, тараптардың әрқайсысы үшін екі данада жасалды.
Тараптар осы актіге қол қою арқылы бір-біріне
кінәрат-талаптардың жоқ екендігін растайды.
қолдар:
берді:
__________________________________
__________________________________
Мемлекеттік емес заңды немесе
жеке тұлғаның атауы
Лауазымы
__________________________________
Т.А.Ә.
«___» __________ 201_ жыл
қабылдады:
__________________________________
__________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
Лауазымы
__________________________________
Т.А.Ә.
«___» _____________ 201_ жыл