О некоторых вопросах акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года № 359
В соответствии с подпунктом 4) статьи 8 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года «О Правительстве Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить избрание Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Касымбека Жениса Махмудовича в состав Совета директоров акционерного общества «Национальная компания «ҚазАвтоЖол».
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2013 года № 968 «О некоторых вопросах акционерного общества «Национальная компания «ҚазАвтоЖол».
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 359 қаулысы
«Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы» 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы 8-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі Жеңіс Махмұдұлы Қасымбектің «ҚазАвтоЖол» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамына сайлануын қамтамасыз етсін.
2. «ҚазАвтоЖол» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 қыркүйектегі № 968 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К.Мәсімов