О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1543 "О Стратегическом плане Министерства финансов Республики Казахстан на 2014 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 444. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1424
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2014 № 1424.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1543 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 444 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1424 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2014 № 1424 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1543 «О Стратегическом плане Министерства финансов Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 80, ст. 1054) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства финансов Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в Стратегическом направлении 1 «Содействие в обеспечении финансовой безопасности»:

1. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1543 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 80, 1054-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткiштерi» деген 3-бөлімде:
«Қаржы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге жәрдемдесу» деген  1-стратегиялық бағытта:

в цели 1.1. «Обеспечение полноты и своевременности поступлений в бюджет»:
в задаче 1.1.4. «Обеспечение эффективного регулирования государственной собственностью»:
«Мероприятия для достижения показателей прямых результатов» дополнить строкой следующего содержания:
«
12. Принятие мер о ликвидации бездействующих государственных предприятий и юридических лиц с государственным участием
х
-
-
-
-
»;
цель 1.2. «Управление и мониторинг рисков государственного и гарантированного государственного долга, долга по поручительствам государства и долга квазигосударственного сектора»:
дополнить строкой следующего содержания:
«

«Бюджетке түсетін түсімдердің толықтығын және уақтылылығын қамтамасыз ету» деген 1.1-мақсатта:
«Мемлекеттік меншікті тиімді реттеуді қамтамасыз ету» деген 1.1.4-міндетте:
«Тiкелей нәтижелер көрсеткiштерiне қол жеткiзу үшiн iс-шаралар» мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
12. Жұмыс iстемей тұрған мемлекеттiк кәсiпорындар мен мемлекет қатысатын заңды тұлғаларды тарату жөнінде шаралар қабылдау
х
-
-
-
-
»;
«Мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген борыштың, мемлекеттiң кепiлгерлiктерi бойынша борыштың және квазимемлекеттік  сектор борышы тәуекелдерін басқару және мониторинг» деген 1.2-мақсат:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«

1749
11152
»;
в «Мероприятия для достижения показателей прямых результатов»:
строку
«
2. Техническое оснащение госорганов к приему, обработке и анализу деклараций физических лиц
х
х
х
х
-
»;
изложить в следующей редакции:
«
2. Техническое оснащение госорганов к приему, обработке и анализу деклараций физических лиц
-
-
-
х
-
»;
строку
«
3. Широкомасштабное информирование населения по вопросам перехода к всеобщему декларированию. Оказание методической помощи населению со стороны государства по составлению и представлению декларации
х
х
х
х
-
»
изложить в следующей редакции:
«
3. Широкомасштабное информирование населения по вопросам перехода к всеобщему декларированию. Оказание методической помощи населению со стороны государства по составлению и представлению декларации
-
-
х
х
х
»;
в разделе 3. «Стратегические направления, цели, задачи, целевые
индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе 3.2. «Соответствие стратегических направлений и целей государственного органа стратегическим целям государства»:
строку:
«
Стратегическое направление 1.
Содействие в обеспечении финансовой безопасности
Цель 1.4. Оказание мер государственной и социальной поддержки
Указ Президента Республики Казахстан от 6 сентября 1993 года № 1344 «О новой жилищной политике»
»
изложить в следующей редакции:
«
Стратегическое направление 1. Содействие в обеспечении финансовой безопасности
Цель 1.4. Оказание мер государственной и социальной поддержки
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 304 «О мерах по обеспечению защиты интересов граждан, получивших льготные жилищные кредиты, выданные закрытым акционерным обществом "Жилстройбанк" в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 6 сентября 1993 года № 1344 «О новой жилищной политике»
»;
в разделе 4. «Развитие функциональных возможностей»:
строку:
«
Стратегическое направление 2.
Обеспечение качества государственных услуг и эффективности исполняемых функций
Цель 2.1. Обеспечение эффективности оказания государственных услуг
Задача 2.1.3. Повышение качества предоставляемых таможенных услуг
Разработка стандартов и регламентов государственных услуг, оказываемых Министерством финансов Республики Казахстан;
перевод процесса оказания государственных услуг в электронный формат согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2010 года № 1080 «О сроках обеспечения государственными органами оказания входящих в их компетенцию электронных услуг»;
проведение мероприятий в соответствии с пунктом 15 плана мероприятий по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 17 августа 2010 года № 1039 «О мерах по повышению эффективности правоохранительной деятельности и судебной системы в Республике Казахстан»

1749
11152
»;
«Тiкелей нәтижелер көрсеткiштерiне қол жеткiзу үшiн iс-шараларда»:
мына:
«
Жеке тұлғалардың декларациясын қабылдауға, өңдеуге және талдауға меморгандарды техникалық жарақтандыру
х
х
х
х
-
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
2. Жеке тұлғалардың декларациясын қабылдауға, өңдеуге және талдауға меморгандарды техникалық жарақтандыру
-
-
-
х
-
»;
мына:
«
3. Халықты жалпыға бірдей декларациялауға көшу мәселелелері бойынша кең ауқымды хабардар ету. Халыққа декларацияларды түзу және ұсыну бойынша мемлекет тарапынан әдістемелік көмек көрсету
х
х
х
х
-
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
3. Халықты жалпыға бірдей декларациялауға көшу мәселелелері бойынша кең ауқымды хабардар ету. Халыққа декларацияларды түзу және ұсыну бойынша мемлекет тарапынан әдістемелік көмек көрсету
-
-
х
х
х
»;
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткiштерi» деген 3-бөлімде:
«Мемлекеттік органның стратегиялық бағыттары мен мақсаттарының мемлекеттің стратегиялық мақсаттарына сәйкестігі» деген 3.2-кіші бөлімде:
мына:
«
1-стратегиялық бағыт. «Қаржы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге жәрдемдесу»
1.4-мақсат. «Мемлекеттік және әлеуметтік қолдау шараларын көрсету»
«Жаңа тұрғын үй саясаты туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 6 қыркүйектегі № 1344 Жарлығы
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
1-стратегиялық бағыт «Қаржы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге жәрдемдесу»
1.4-мақсат
«Мемлекеттік және әлеуметтік қолдау шараларын көрсету»
«Жаңа тұрғын үй саясаты туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 6 қыркүйектегі № 1344 Жарлығына сәйкес «Тұрғын үй құрылысжинақбанкі» жабық акционерлік қоғамы берген жеңілдікті тұрғын үй кредиттерін алған азаматтардың мүдделерін қорғауды қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы қаулысы
«Функционалдық мүмкіндіктерді дамыту» деген 4-бөлімде:
мына:
«
2-стратегиялық бағыт.
«Мемлекеттік қызметтердің сапасын және орындалатын функциялардың тиімділігін қамтамасыз ету»
2.1-мақсат. «Мемлекеттік қызметтерді көрсетудің тиімділігін қамтамасыз ету»
2.1.3-міндет. «Ұсынылатын кедендік қызмет көрсетулердің сапасын арттыру»
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу;
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 қазандағы № 1080 қаулысына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету процесін электрондық форматқа аудару;
«Қазақстан Республикасында құқық қорғау қызметі мен сот жүйесінің тиімділігін арттыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 17 тамыздағы № 1039 Жарлығын іске асыру бойынша іс-шаралар жоспарының 15-тармағына сәйкес іс-шаралар өткізу

2014 - 2018 годы
»
изложить в следующей редакции:
«
Стратегическое направление 2.
Обеспечение качества государственных услуг и эффективности исполняемых функций
Цель 2.1. Обеспечение эффективности оказания государственных услуг
Задача 2.1.3. Повышение качества предоставляемых таможенных услуг
Разработка стандартов и регламентов государственных услуг, оказываемых Министерством финансов Республики Казахстан;
перевод процесса оказания государственных услуг в электронный формат в соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах»
2014 - 2018 годы
»;
в разделе 5. «Межведомственное взаимодействие»:
строку:
«
Задача 2.1.3. «Повышение качества предоставляемых таможенных услуг»
МЮ, МЗ, МСХ, МООС, МТК, МИНТ, МНГ, МВД, МЭБП, КНБ, МКИ
Автоматизация бизнес-процессов, в части выдачи разрешительных документов в сфере внешнеэкономической деятельности
»
изложить в следующей редакции:
«
Задача 2.1.3. «Повышение качества предоставляемых таможенных услуг»
МЮ, МЗ, МСХ, МОСВР, МТК, МИНТ, МНГ, МВД, МЭБП, КНБ, АСИ
Автоматизация бизнес-процессов, в части выдачи разрешительных документов в сфере внешнеэкономической деятельности
»;
в разделе 7. «Бюджетные программы»:
в Бюджетной программе 001 «Услуги по обеспечению исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета»:
в графе «2014 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Ориентировочное количество проведения социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг» цифру «2» заменить цифрой «1»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «49 982 795» заменить цифрами «50 212 501»;
в Бюджетной программе 003 «Проведение процедур ликвидации и банкротства»:
в графе «2014 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Количество ликвидированных организаций» цифры «1 111» заменить цифрами «282»;
в показателях конечного результата:
в строке «Ликвидация несостоятельных должников» цифры «1 111» заменить цифрами «282»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «131 254» заменить цифрами «35 128»;
в Бюджетной программе 006 «Приобретение акций международных финансовых организаций»:
в графе «2014 год»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «998 815» заменить цифрами «1 207 717»;
в Бюджетной программе 009 «Услуги кинологического центра»:
в графе «2014 год»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «131 234» заменить цифрами «131 646»;
в Бюджетной программе 010 «Резерв Правительства Республики Казахстан»:
в графе «2014 год»:

2014-2018 жылдар
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
2-стратегиялық бағыт.
«Мемлекеттік қызметтер сапасын және орындалатын функциялар тиімділігін қамтамасыз ету»
2.1-мақсат. «Мемлекеттік қызметтерді көрсету тиімділігін қамтамасыз ету»
2.1.3-міндет. «Көрсетілетын кеден қызметтерінің сапасын арттыру»
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің көрсететін мемлекеттік қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу;
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету процесін электрондық форматқа аудару
2014 - 2018 жылдар
»;
«Ведомствоаралық өзара іс-қимыл» деген 4-бөлімде:
мына:
«
2.1.3-міндет. «Көрсетілетын кеден қызметтерінің сапасын арттыру»
Әділетмині, ДСМ, АШМ, Қоршағаған-ортамині, ККМ, ИЖТМ, МГМ, ІІМ, ЭБЖМ, ҰҚК, МАМ
Бизнес-процестерді сыртқы экономикалық қызмет саласында рұқсат құжаттарын беру бөлігінде автоматтандыру.
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
2.1.3-міндет. «Көрсетілетын кеден қызметтерінің сапасын арттыру»
Әділетмині, ДСМ, АШМ, ҚОСРМ, ККМ, ИЖТМ, МГМ, ІІМ, ЭБЖМ, ҰҚК, БАА
Бизнес-процестерді сыртқы экономикалық қызмет саласында рұксат құжаттарын беру бөлігінде автоматтандыру.
»;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
001 «Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын қамтамасыз ету және оның атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткiштерiнде:
«Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсетудің болжамды саны» деген жолдағы «2» деген сан «1» деген санмен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «49 982 795» деген сандар «50 212 501» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Тарату және банкроттық рәсімдерді жүргізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткiштерiнде:
«Таратылған ұйымдардың саны» деген жолдағы «1 111» деген сандар «282» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткiштерiнде:
«Дәрменсіз борышкерлерді тарату» деген жолдағы «1 111» деген сандар «282» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «131 254» деген сандар «35 128» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «998 815» деген сандар «1 207 717» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Кинология орталығының қызметтері» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «131 234» деген сандар «131 646» деген сандармен ауыстырылсын;
010 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:

в строке «объем бюджетных расходов» цифры «59 090 308» заменить цифрами «104 090 308»;
в Бюджетной программе 011 «Выполнение обязательств по государственным гарантиям»:
в графе «2014 год»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «296 560» заменить цифрами «324 412»;
в Бюджетной программе 012 «Резерв Правительства Республики Казахстан на покрытие дефицита наличности по бюджетам»:
в графе «2014 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Предоставление кредитов нижестоящим бюджетам на покрытие дефицита наличности при наличии решений Правительства Республики Казахстан» цифры «100» исключить;
в показателях конечного результата:
в строке «100 % покрытие дефицита наличности по нижестоящим бюджетам» цифры «100» исключить;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «600 000» исключить;
в Бюджетной программе 013 «Обслуживание правительственного долга»:
в графе «2014 год»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «238 082 180» заменить цифрами «251 657 901»;
в Бюджетной программе 021 «Капитальные расходы Министерства финансов Республики Казахстан»:
в графе «2014 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Ориентировочное количество капитального ремонта административных зданий, помещений и сооружений, разработка проектно-сметной документации» цифры «14» заменить цифрами «20»;
в показателях конечного результата:
в строке «Своевременное завершение запланированного объема работ по капитальному ремонту административных зданий, помещений и сооружений территориальных подразделений комитетов, разработка проектно-сметной документации» цифры «14» заменить цифрами «20»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «2 233 651» заменить цифрами «2 454 063»;
в Бюджетной программе 025 «Услуги учебно-методического центра»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «65 501» заменить цифрами «65 664»;
в Бюджетной программе 026 «Строительство объектов таможенного контроля и таможенной инфраструктуры»:
в графе «2014 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Завершение строительства служебных жилых домов и общежитий для сотрудников таможенных постов» дополнить цифрой «7»;
в показателях конечного результата:
в строке «Обеспечение жильем сотрудников таможенных органов в приграничных районах» дополнить цифрой «7»;

«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «59 090 308» деген сандар «104 090 308» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «296 560» деген сандар «324 412» деген сандармен ауыстырылсын;
012 «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң бюджеттер бойынша қолма-қол ақша тапшылығын жабуға арналған резерві» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткiштерiнде:
«Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімдері болған кезде қолма-қол ақша тапшылығын жабуға төмен тұрған бюджеттерге кредиттер беру» деген жолдағы «100» деген сандар алынып тасталсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткiштерiнде:
«Төменгі бюджеттер бойынша қолма-қол ақша тапшылығын 100 % жабу» деген жолдағы «100» деген сандар алынып тасталсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «600 000» деген сандар алынып тасталсын;
013 «Үкіметтік борышқа қызмет көрсету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «238 082 180» деген сандар «251 657 901» деген сандармен ауыстырылсын;
021 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткiштерiнде:
«Әкімшілік ғимараттарға, үй-жайлар мен құрылыстарға күрделі жөндеу жүргізудің болжамды саны, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу» деген жолдағы «14» деген сандар «20» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткiштерiнде:
«Комитеттердің аумақтық бөлімшелерінің әкімшілік ғимараттарына, үй-жайлары мен құрылыстарына күрделі жөндеу жұмыстары бойынша жоспарланған жұмыс көлемін уақтылы аяқтау, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу» деген жолдағы «14» деген сандар «20» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «2 233 651» деген сандар «2 454 063» деген сандармен ауыстырылсын;
025 «Оқу-әдістемелік орталығының қызметтері» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «65 501» деген сандар «65 664» деген сандармен ауыстырылсын;
026 «Кедендік бақылау және кедендік инфрақұрылым объектілерін салу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткiштерiнде:
«Кеден бекеті қызметкерлері үшін қызметтік тұрғын үй және жатахқана құрылыстарын аяқтау» деген жол «7» деген санмен толықтырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткiштерiнде:
«Шекара маңындағы аудандарда кеден органдары қызметкерлерін тұрғын үймен қамтамасыз ету» деген жолдағы «7» деген санмен толықтырылсын;

в строке «объем бюджетных расходов» цифры «467 503» заменить цифрами «543 863»;
в Бюджетной программе 038 «Субсидирование процентной ставки вознаграждения в рамках «Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)»:
в графе «2012 год (отчет)»:
в показателях прямого результата:
в строке «Доля участников Программы, в отношении которых обеспечено субсидирование процентной ставки вознаграждения, к общему количеству участников Программы» дополнить цифрами «50»;
в графе «2013 год (план текущего)»:
в показателях прямого результата:
в строке «Доля участников Программы, в отношении которых обеспечено субсидирование процентной ставки вознаграждения, к общему количеству участников Программы» дополнить цифрами «77»;
в графе «2012 год (отчет)»:
в показателях конечного результата:
строку:
«
«Количество участников Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий), в отношении которых обеспечено субсидирование процентной ставки по уже имеющимся займам (кредитам) и/или лизинговым операциям, купона по облигациям, размещенным на Казахстанской фондовой бирже»
ед.
50
»
изложить в следующей редакции:
«
«Количество участников Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий), в отношении которых обеспечено субсидирование процентной ставки по уже имеющимся займам (кредитам) и/или лизинговым операциям, купона по облигациям
ед.
22
50
»;
в графе «2012 год (отчет)»:
в показателях конечного результата:
в строке «Своевременное и полное исполнение обязательств по субсидированию процентной ставки по уже имеющимся займам(кредитам) и/или лизинговым операциям, купона по облигациям, принятых в рамках заключенных договоров субсидирования» дополнить цифрами «100»;
в графе «2013 год (план текущего)»:
в показателях конечного результата:
в строке «Своевременное и полное исполнение обязательств по субсидированию процентной ставки по уже имеющимся займам(кредитам) и/или лизинговым операциям, купона по облигациям, принятых в рамках заключенных договоров субсидирования» дополнить цифрами «100»;
в графе «2014 год»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «19 200 828» заменить цифрами «20 557 492»;
в Бюджетной программе 040 «Строительство центров приема и обработки информации налоговых органов»:
в строке «Введение всеобщего декларирования доходов и имущества населения» в графе «2014 год» цифры «1075» исключить;

«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «467 503» деген сандар «543 863» деген сандармен ауыстырылсын;
038 «Дағдарыстан кейінгі қалпына келтіру бағдарламасы (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» шеңберінде сыйақының пайыздық мөлшерлемесін субсидиялау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2012 жыл (есеп)» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткiштерiнде:
«Бағдарлама қатысушыларының жалпы санына сыйақының пайыздық мөлшерлемесін субсидиялауды қамтамасыз етуге қатысты бағдарлама қатысушыларының үлесі» деген жол «50» деген санмен толықтырылсын;
«2013 жыл (ағымдағы жоспар)» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткiштерiнде:
«Бағдарлама қатысушыларының жалпы санына сыйақының пайыздық мөлшерлемесін субсидиялауды қамтамасыз етуге қатысты бағдарлама қатысушыларының үлесі» деген жол «77» деген сандармен толықтырылсын;
«2012 жыл (есеп)» деген бағанда:
түпкілікті нәтиже көрсеткiштерiнде:
мына:
«
«Қазақстанның қор биржасында орналасқан бұрын қарызы бар (кредит) не/немесе лизинг операциялары, облигация бойынша купон бойынша Сыйақының пайыздық ставкасын субсидиялау қамтамасыз етілген Дағдарыстан кейiн қалпына келтiру бағдарламасының (бәсекеге қабiлеттi кәсiпорындарды сауықтыру) қатысушыларының саны»
бірлік
50
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
«Бұрын қарызы бар (кредит) және/немесе лизинг операциялары, облигация бойынша купон бойынша Сыйақының пайыздық ставкасын субсидиялау қамтамасыз етілген Дағдарыстан кейiн қалпына келтiру бағдарламасына (бәсекеге қабiлеттi кәсiпорындарды сауықтыру) қатысушылардың саны»
бірлік
22
50
»;
«2012 жыл (есеп)» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткiштерiнде:
«Қарыздар (кредиттер) және/немесе лизингтік операциялар және/немесе лизинг операциялары, жасалған субсидиялау шарттары шеңберінде қабылданған облигациялар бойынша купон бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау бойынша міндеттемелерді уақтылы және толық орындау» деген жол «100» деген сандармен толықтырылсын;
«2013 жыл (ағымдағы жоспар)» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткiштерiнде:
«Қарыздар (кредиттер) және/немесе лизингтік операциялар және/немесе лизинг операциялары, жасалған субсидиялау шарттары шеңберінде қабылданған облигациялар бойынша купон бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау бойынша міндеттемелерді уақтылы және толық орындау» деген жол «100» деген санмен толықтырылсын;
«2014 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «19 200 828» деген сандар «20 557 492» деген сандармен ауыстырылсын;
040 «Салық органдарының ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын құру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Халықтың кірістерін және мүлкін жалпыға бірдей декларациялауды енгізу» деген жолдағы «1075» деген сандар алынып тасталсын;

в графе «2015 год» цифры «1749» исключить;
графу «2017 год» дополнить цифрами «1749»;
графу «2018 год» дополнить цифрами «11152»;
в Бюджетной программе 061 «Создание интегрированной автоматизированной информационной системы «е-Минфин»:
в графе «2014 год»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «3 033 203» заменить цифрами «3 863 372»;
в Бюджетной программе 064 «Создание информационной системы «Электронные счета фактуры»:
в графе «2014 год»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «925 104» заменить цифрами «1 808 104»;
в Бюджетной программе 070 «Учет арендованного имущества комплекса «Байконур»:
в графе «2014 год»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «25 140» заменить цифрами «26 160»;
в Бюджетной программе 072 «Реформирование системы налогового администрирования»:
в графе «2014 год»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «6 259 628» заменить цифрами «884 794»;
дополнить бюджетной программой 076 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов» следующего содержания:
«
Бюджетная программа
076 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
Описание
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
вид бюджетной программы:
в зависимости от содержания
предоставление трансфертов и бюджетных субсидий
в зависимости от способа реализации
индивидуальная
текущая/развитие
текущая
наименование показателей бюджетной программы
ед. изм.
отчетный год
плановый период
2017 год (проектируемый год)
2018 год (проектируемый год)
2012
год (отчет)
2013
год
(план текущего)
2014
год
2015 год
2016
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
Своевременное выделение трансфертов
%
100
показатели конечного результата
Обеспечение поступления целевых текущих трансфертов в областные бюджеты, бюджеты городов Астаны и Алматы на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
%
100
показатели качества
показатели эффективности
объем бюджетных расходов
тыс. тг.

«2015 жыл» деген бағанда «1749» деген сандар алынып тасталсын;
«2017 жыл» деген баған «1749» деген сандармен толықтырылсын;
«2018 жыл» деген баған «11152» деген сандармен толықтырылсын;
061 «е-Қаржымині» интеграцияланған автоматтандырылған ақпараттық жүйесін жасау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «3 033 203» деген сандар «3 863 372» деген сандармен ауыстырылсын;
064 «Электрондық шот-фактуралар» ақпараттық жүйесін құру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «925 104» деген сандар «1 808 104» деген сандармен ауыстырылсын;
070 «Байқоңыр» кешенінің жалға алынған мүлкін есепке алу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «25 140» деген сандар «26 160» деген сандармен ауыстырылсын;
072 «Салық әкімшілігін жүргізу жүйесін реформалау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «6 259 628» деген сандар «884 794» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 076 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлық ақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
076 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Сипаттамасы
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына қарай
трансферттер мен бюджеттік субсидияларды беру
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
ағымдағы
бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
есепті жыл
жоспарлы кезең
2017 жыл (жобаланған жыл)
2018 жыл (жобаланған жыл)
2012 жыл (есеп)
2013 жыл (ағымдағы жоспар)
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Трансферттерді уақтылы бөлу
%
100
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің түсуін қамтамасыз ету
%
100
сапа көрсеткіштері
тиімділік көрсеткіштері
бюджет шығыстарының көлемі
мың теңге

42 410 060
»;
в таблице «Свод бюджетных расходов»:
в графе 1 строку «Общегосударственные программы и субвенции (010, 011, 012, 013, 400)» изложить в следующей редакции:
«Общегосударственные программы, субвенции и целевые текущие трансферты (010, 011, 013, 076, 400)»;
в графе «2014 год» цифры «1 405 310 443», «1 276 164 853», «119 096 543», «10 049 047» заменить соответственно цифрами «1 504 059 924», «1 376 578 486», «115 433 960», «12 047 478».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

42 410 060
»;
«Бюджет шығыстарының жиынтығы» деген кестеде:
1-бағандағы «Жалпы мемлекеттік бағдарламалар мен субвенциялар (010, 011, 012, 013, 400)» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Жалпы мемлекеттік бағдарламалар, субвенциялар мен нысаналы ағымдағы трансферттер (010, 011, 013, 076, 400)»;
«2014 жыл» деген бағандағы «1 405 310 443», «1 276 164 853», «119 096 543», «10 049 047» деген сандар тиісінше «1 504 059 924», «1 376 578 486», «115 433 960», «12 047 478» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов