Об утверждении перечня сельскохозяйственной продукции, по которой устанавливаются гарантированная закупочная цена и закупочная цена
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2014 года № 486. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2020 года № 72
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.02.2020 № 72.
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления Правительства РК от 21.02.2015 № 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 11) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления Правительства РК от 21.02.2015 № 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые:
1) исключен постановлением Правительства РК от 21.02.2015 № 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) перечень сельскохозяйственной продукции, по которой устанавливаются гарантированная закупочная цена и закупочная цена.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 февраля 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 мая 2014 года № 486
Правила
субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп
сельскохозяйственной продукции для производства продуктов
ее глубокой переработки
Сноска. Правила исключены постановлением Правительства РК от 21.02.2015 № 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 мая 2014 года № 486
Перечень
сельскохозяйственной продукции, по которой устанавливаются
гарантированная закупочная цена и закупочная цена
Сноска. Перечень в редакции постановления Правительства РК от 31.10.2017 № 688 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Молоко сырое для производства сухого молока (цельного, обезжиренного), сливочного масла и сыра твердого.

Кепілдендірілген сатып алу бағасы мен сатып алу бағасы белгіленетін ауылшаруашылық өнімнің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 мамырдағы № 486 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 ақпандағы № 72 қаулысымен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 21.02.2015 № 86 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 20.02.2020 № 72 қаулысымен.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 5-бабының 11) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 21.02.2015 № 86 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Қоса беріліп отырған:
1) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 21.02.2015 № 86 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2) кепілдендірілген сатып алу бағасы мен сатып алу бағасы белгіленетін ауылшаруашылық өнімнің тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 21.02.2015 № 86 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізiледi және 2014 жылғы 1 ақпаннан бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 13 мамырдағы
№ 486 қаулысымен
бекітілген
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете
қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын
субсидиялау қағидалары
Ескерту. Қағида алып тасталды - ҚР Үкіметінің 21.02.2015 № 86 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 13 мамырдағы
№ 486 қаулысымен
бекітілген
Кепілдендірілген сатып алу бағасы мен сатып алу бағасы белгіленетін ауыл шаруашылығы өнімінің тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 31.11.2017 № 688 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Құрғақ сүт (майы алынбаған, майы алынған), сары май және қатты ірімшік өндіруге арналған шикі сүт.