О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2012 года № 414 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры на 2012 - 2016 годы и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2014 года № 666. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2015 года № 238

"Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің 2012 - 2016 жылдарға арналған стратегиялық жоспары және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 наурыздағы № 414 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 666 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 238 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.04.2015 № 238.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2012 года № 414 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры на 2012 – 2016 годы и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 41, ст. 550) следующие изменения и дополнения:

Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.04.2015 № 238 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің 2012 – 2016 жылдарға арналған стратегиялық жоспары және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 наурыздағы № 414 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 41, 550-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры на 2012 – 2016 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе «Стратегическое направление 1. Формирование здорового образа жизни казахстанцев посредством занятий физической культурой и спортом»:

көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің 2012 – 2016 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«1-стратегиялық бағыт. Дене шынықтырумен және спортпен айналысу арқылы қазақстандықтардың саламатты өмір салтын қалыптастыру» деген кіші бөлімде:

дополнить строками, порядковые номера 14, 15, следующего содержания:
«
14. Создание условий по обеспечению организаций среднего образования современным спортивным оборудованием и инвентарем, в том числе в сельской местности
Х
Х
Х
15. Внесение предложений по введению требований к работодателям по созданию условий для занятия спортом, в том числе на рабочих местах, через внедрение работодателями мероприятий по укреплению здоровья сотрудников
Х
»;
в подразделе «Стратегическое направление 2. Повышение конкурентоспособности казахстанского спорта на мировой спортивной арене»:
в цели 2.1 «Развитие спорта высших достижений»:
в целевом индикаторе строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
«
1. Место Казахстана по итогам выступлений в летних Олимпийских играх в рейтинге неофициального общекомандного зачета Международного комитета
Таблица МОК
место
29
28
25
»;
в задаче 2.1.1 «Усиление мер по обеспечению конкурентоспособности казахстанских спортсменов»:
мероприятия для достижения показателей прямых результатов дополнить строкой, порядковый номер 10, следующего содержания:
«
10. Внедрение принципов государственного частного партнерства в области спортивной инфраструктуры
х
»;
в задаче 2.1.2 «Совершенствование системы подготовки и повышения квалификации специалистов по видам спорта»:
показатели прямых результатов дополнить строкой, порядковый номер 5, следующего содержания:
«
5. Сокращение дефицита кадров в спортивных организациях, %
Административный учет, ведомственные статистические данные
%
15,0
14,0
13,0
12,0
»;
мероприятия для достижения показателей прямых результатов дополнить строкой, порядковый номер 5, следующего содержания:
«
5. Разработка профессиональных стандартов для работников отрасли физической культуры и спорта
х
х
»;
в подразделе 3.2. «Соответствие стратегических направлений и целей государственного органа стратегическим целям государства»:
строку «Стратегическое направление 1. Формирование здорового образа жизни казахстанцев посредством занятий физической культурой и спортом, регулирование лотерейной деятельности и контроль в сфере игорного бизнеса»
изложить в следующей редакции:
«Стратегическое направление 1. Формирование здорового образа жизни казахстанцев посредством занятий физической культурой и спортом»;
в графе 1 строку: «Цель. 1.1. «Развитие массового спорта в стране, регулирование лотерейной деятельности и контроль в сфере игорного бизнеса»
изложить в следующей редакции:
«Цель. 1.1. «Развитие массового спорта в стране»;
дополнить стратегическим направлением 3 следующего содержания:
«
«Стратегическое направление 3. Регулирование лотерейной деятельности и контроль в сфере игорного бизнеса»

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 14, 15-жолдармен толықтырылсын:
«
14. Орта білім беру ұйымдарын, оның ішінде ауылдық жерлерде қазіргі заманғы спорттық жабдықпен және мүкәммәлмен қамтамасыз ету жөнінде жағдайлар жасау
х
х
х
15. Жұмыс берушілерге спортпен шұғылдану үшін, оның ішінде жұмыс берушілердің жұмыс орындарында қызметкерлердің денсаулығын нығайту бойынша іс-шараларды енгізу арқылы жағдайлар жасау жөніндегі талаптарды енгізу жөнінде ұсыныстар енгізу
х
»;
«2-стратегиялық бағыт. Қазақстандық спорттың әлемдік спорт аренасында бәсекеге қабілеттілігін арттыру» деген кіші бөлімде:
«Жоғары жетістіктер спортын дамыту» деген 2.1-мақсатта:
нысаналы индикаторда реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
1. Жазғы олимпиада ойындарының қорытындылары бойынша Халықаралық Олимпиада комитетінің ресми емес жалпы командалық есебінің рейтингіндегі Қазақстанның орны
ХОК кестесі
орын
29
28
25
»;
«Қазақстандық спортшылардың бәсекеге қабілеттілігін қамтамасыз ету жөніндегі шараларды күшейту» деген 2.1.1-міндетте:
тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шаралар мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 10-жолмен толықтырылсын:
«
10. Спорттық инфрақұрылым саласында мемлекеттік-жекешелік әріптестік қағидаттарын енгізу
х
»;
«Спорт түрлерінен мамандарды даярлау және олардың біліктілігін арттыру жүйесін жетілдіру» деген 2.1.2-міндетте:
тікелей нәтижелер көрсеткіштері мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5-жолмен толықтырылсын:
«
5. Спорт ұйымдарындағы кадр тапшылығын азайту, %
Әкімшілік есепке алу, ведомстволық статистикалық деректер
%
-
-
-
15,0
14,0
13,0
12,0
»;
тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шаралар мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5-жолмен толықтырылсын:
«
5. Дене шынықтыру және спорт саласының қызметкерлеріне арналған кәсіптік стандарттарды әзірлеу
х
х
»;
«Мемлекеттік органның стратегиялық бағыттары мен мақсаттарының мемлекеттің стратегиялық мақсаттарына сәйкестігі» деген 3.2-кіші бөлімде:
«1-стратегиялық бағыт. Дене шынықтырумен және спортпен айналысу арқылы қазақстандықтардың саламатты өмір салтын қалыптастыру, лотерея қызметін реттеу және ойын бизнесі саласындағы бақылау» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«1-стратегиялық бағыт. Дене шынықтырумен және спортпен айналысу арқылы қазақстандықтардың саламатты өмір салтын қалыптастыру»;
1-бағанда «1.1-мақсат. «Елде бұқаралық спортты дамыту, лотерея қызметін реттеу және ойын бизнесі саласындағы бақылау» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«1.1-мақсат. «Елде бұқаралық спортты дамыту»;
мынадай мазмұндағы 3-стратегиялық бағытпен толықтырылсын:
«
«3-стратегиялық бағыт. Лотерея қызметін реттеу және ойын бизнесі саласындағы бақылау»

Цель 3.1 «Регулирование лотерейной деятельности и контроль в сфере игорного бизнеса»
Закон Республики Казахстан от 12 января 2007 года № 219 «Об игорном бизнесе
»;
в разделе 4. «Развитие функциональных возможностей»:
в графе 1:
строку «Стратегическое направление 1. Формирование здорового образа жизни казахстанцев посредством занятий физической культурой и спортом, регулирование лотерейной деятельности и контроль в сфере игорного бизнеса»:
изложить в следующей редакции:
«Стратегическое направление 1. Формирование здорового образа жизни казахстанцев посредством занятий физической культурой и спортом»;
строку «Цель 1.1. «Развитие массового спорта в стране, регулирование лотерейной деятельности и контроль в сфере игорного бизнеса»:
изложить в следующей редакции:
«Цель 1.1 Развитие массового спорта в стране»;
строки «Задачи 1.1.2. «Повышение эффективности регулирования лотерейной деятельности и 1.1.3. «Осуществление контроля в сфере игорного бизнеса» исключить;
дополнить строками следующего содержания:
«Стратегическое направление 3. Регулирование лотерейной деятельности и контроль в сфере игорного бизнеса
Цель 3.1 «Регулирование лотерейной деятельности и контроль в сфере игорного бизнеса
Задача 3.1.1. «Повышение эффективности регулирования лотерейной деятельности
Задача 3.1.2. «Осуществление контроля в сфере игорного бизнеса»;
раздел 5 изложить в следующей редакций:
«5. Межведомственное взаимодействие»
«Достижение поставленных целей по выбранным стратегическим направлениям Агентства во многом зависит от степени эффективности взаимодействия с другими заинтересованными сторонами.
Показатели задач, для достижения которых требуется межведомственное взаимодействие
Государственный орган, с которым осуществляется межведомственное взаимодействие
Меры, осуществляемые государственными органами
1
2
3
Стратегическое направление 1. Формирование здорового образа жизни казахстанцев посредством занятий физической культурой и спортом
Цель 1.1 «Развитие массового спорта в стране»
Задача 1.1.1. «Вовлечение людей к ежедневным физкультурно-оздоровительным занятиям»
1. Доля сельского населения, систематически занимающегося физической культурой и спортом, в общей численности
2. Доля инвалидов, систематически занимающихся физической культурой и спортом, в общей численности инвалидов
3. Доля проведенных спортивно-массовых мероприятий с привлечением неправительственных организаций (НПО) от общего количества проведенных мероприятий
4. Доля граждан, занимающихся физической культурой и спортом по месту работы (работодателем), %
Акиматы областей и г.г. Алматы и Астана

3.1-мақсат. «Лотерея қызметін реттеу және ойын бизнесі саласындағы бақылау»
«Ойын бизнесі туралы» 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының № 219 Заңы»
»;
«Функционалдық мүмкіндіктерді дамыту» деген 4-бөлімде:
1-бағанда:
«1-стратегиялық бағыт. Дене шынықтырумен және спортпен айналысу арқылы қазақстандықтардың саламатты өмір салтын қалыптастыру, лотерея қызметін реттеу және ойын бизнесі саласындағы бақылау» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«1-стратегиялық бағыт. Дене шынықтырумен және спортпен айналысу арқылы қазақстандықтардың саламатты өмір салтын қалыптастыру»;
«1.1-мақсат. Елде бұқаралық спортты дамыту, лотерея қызметін реттеу және ойын бизнесі саласындағы бақылау» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«1.1-мақсат. Елде бұқаралық спортты дамыту»;
«1.1.2-міндет. «Лотерея қызметін реттеу тиімділігін арттыру» және «1.1.3-міндет. «Ойын бизнесі саласындағы бақылауды жүзеге асыру» деген жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«3-стратегиялық бағыт. Лотерея қызметін реттеу және ойын бизнесі саласындағы бақылау
3.1-мақсат. Лотерея қызметін реттеу және ойын бизнесі саласындағы бақылау
3.1.1-міндет. Лотерея қызметін реттеу тиімділігін арттыру
3.1.2-міндет. Ойын бизнесі саласындағы бақылауды жүзеге асыру»;
5-бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
«5. Ведомствоаралық өзара іс-қимыл»
«Агенттіктің таңдалған стратегиялық бағыттары бойынша қойылған мақсаттарға қол жеткізуі көбінесе басқа мүдделі тараптармен өзара іс-қимыл тиімділігінің дәрежесіне байланысты болады.
Қол жеткізу үшін ведомствоаралық өзара іс-қимылды талап ететін міндеттер көрсеткіштері
Ведомствоаралық өзара іс-қимыл жүзеге асырылатын мемлекеттік орган
Мемлекеттік органдар жүзеге асыратын шаралар
1
2
3
1-стратегиялық бағыт. Дене шынықтырумен және спортпен шұғылданатын арқылы қазақстандықтардың саламатты өмір салтын қалыптастыру
1.1-мақсат. «Елде бұқаралық спортты дамыту»
1.1.1-міндет. «Адамдарды күн сайынғы дене шынықтыру-сауықтыру жаттығуларына тарту»
1. Дене шынықтырумен және спортпен тұрақты түрде шұғылданатын ауыл халқының жалпы санының үлесі
2. Дене шынықтырумен және спортпен тұрақты түрде шұғылданатын мүгедектердің, мүгедектердің жалпы санының үлесі
3. Өткізілген іс-шаралардың жалпы санынан үкіметтік емес ұйымдарды (ҮЕҰ) тартумен өткізілген спорттық-бұқаралық іс-шаралар үлесі
4. Жұмыс орындары бойынша (жұмыс беруші) дене шынықтырумен және спортпен шұғылданатын азаматтардың үлесі, %
Облыстардың, Алматы және Астана қалаларының әкімдіктері

1. Создание сети детских подростковых дворовых клубов и спортивных клубов по месту жительства.
2. Создание ведомственных (отраслевых) спортивных обществ (клубы).
3. Оснащение государственных спортивных организаций на местном уровне спортивным инвентарем и оборудованием.
4. Строительство простейших спортивных сооружений.
5. Расширение доступности спортивной инфраструктуры для массового занятия населения физической культурой и спортом
1. Доля обучающихся, занимающихся в спортивных секциях в организациях среднего образования, от общего количества обучающихся
2. Доля обучающихся в вузах, занимающихся в спортивных секциях от общего количества обучающихся
3. Доля обучающихся в сельской местности, занимающихся в спортивных секциях в организациях среднего образования, от общей численности обучающихся в сельской местности
МОН
1. Открытие спортивных секций и спортивных клубов в организациях образования
2. Создание условий для занятий физической культурой и спортом обучающимся организаций образования и студентам для выполнения норм по сдаче президентского многоборья
3. Обеспечение организаций среднего образования современным спортивным оборудованием и инвентарем, в том числе в сельской местности
Стратегическое направление 2. Повышение конкурентоспособности казахстанского спорта на мировой спортивной арене
Цель 2.1. «Развитие спорта высших достижений»
Задача 2.1.1. «Усиление мер по обеспечению конкурентоспособности казахстанских спортсменов»
1. Количество завоеванных медалей в республиканских комплексных спортивных мероприятиях, чемпионатах, первенствах и кубках республики
2. Доля числа мастеров спорта международного класса от общего количества квалифицированных спортсменов (мастер спорта)
Акиматы областей и г.г. Алматы и Астана
1. Строительство спортивных объектов и реконструкция спортивных объектов
2. Проведение учебно-тренировочных сборов для повышения качества подготовки квалифицированных и высококвалифицированных спортсменов
3. Внедрение принципов государственного частного партнерства в области спортивной инфраструктуры
Стратегическое направление 3. Регулирование лотерейной деятельности и контроль в сфере игорного бизнеса
Цель 3.1 «Регулирование лотерейной деятельности и контроль в сфере игорного бизнеса»
Задача 3.3.1. «Повышение эффективности регулирования лотерейной деятельности»
Увеличение дохода, поступившего в республиканский бюджет от лотерейной деятельности
МФ
1. Анализ лотерейного рынка
2. Совершенствование критериев оценки степени риска в сфере лотерейной деятельности
»;
в разделе 7. «Бюджетные программы»:

1. Тұрғылықты жері бойынша балалар жасөспірімдер аула клубтары мен спорт клубтары желісін құру.
2. Ведомстволық (салалық) спорт қоғамдарын (клубтарды) құру.
3. Жергілікті деңгейде мемлекеттік спорт ұйымдарын спорттық мүкәммалмен және жабдықпен жарақтандыру;
4. Қарапайым спорт құрылыстарын салу.
5. Халықтың дене шынықтырумен және спортпен жаппай шұғылдану үшін спорт инфрақұрылымына қолжетімділігін кеңейту
1. Оқушылардың жалпы санынан спорт секцияларында шұғылданатын орта білім беру ұйымдарындағы оқушылардың үлесі
2. Оқушылардың жалпы санынан спорт секцияларында шұғылданатын ЖОО-дағы оқитындардың үлесі
3. Ауылдық жерлердегі оқытушылардың жалпы санынан ауылдық жерлерде спорт секцияларында шұғылданатын білім беру ұйымдарындағы оқушылардың үлесі
БҒМ
1. Білім беру ұйымдарында спорттық секциялар мен спорт клубтарын ашу.
2. Білім беру мекемелерінің оқушылары мен студенттерінің президенттік көпсайысты тапсыру бойынша нормаларды орындау үшін жағдайлар жасау
3. Орта білім беру ұйымдарын, оның ішінде ауылдық жерлерде спорттық жабдықпен және мүкәммалмен қамтамасыз ету
2-стратегиялық бағыт. Қазақстандық спорттың әлемдік спорт аренасында бәсекеге қабілеттілігін арттыру
2.1-мақсат. «Жоғары жетістіктер спортын дамыту»
2.1.1-міндет. «Қазақстандық спортшылардың бәсекеге қабілеттілігін қамтамасыз ету жөніндегі шараларды күшейту»
1. Республикалық кешенді спорттық іс-шараларда, республиканың чемпионаттарында, біріншілігінде және кубоктарында иеленген медальдар саны
2. Білікті спортшылардың жалпы санынан халықаралық дәрежедегі (спорт шеберлері) спорт шеберлері санының үлесі
Облыстардың, Алматы және Астана қалаларының әкімдіктері
1. Спорт объектілерін салу және спорт объектілерін қайта жаңғырту
2. Білікті және біліктілігі жоғары спортшыларды даярлау сапасын арттыру үшін оқу-жаттығу жиындарын өткізу
3. Спорттық инфрақұрылым саласында мемлекеттік-жеке меншік әріптестік қағидаттарын енгізу
3-стратегиялық бағыт. Лотерея қызметін реттеу және ойын бизнесі саласындағы бақылау
3.1-мақсат. «Лотерея қызметін реттеу және ойын бизнесі саласындағы бақылау»
3.1.1-міндет «Лотерея қызметін реттеу тиімділігін арттыру»
Лотерея қызметінен республикалық бюджетке түскен табыстың көбеюі
Қаржымині
1. Лотерея нарығын талдау
2. Лотерея қызметі саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемдерін жетілдіру
»;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:

в таблице 7.1.1:
в бюджетной программе 001 «Формирование государственной политики в сфере физической культуры и спорта»:
в графе «2014 год»:
в показателях эффективности:
в строке «Средние затраты на содержание одного государственного служащего» цифры «4 852» заменить цифрами «4 854»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «4 803 89» заменить цифрами «4 805 86»;
в таблице 7.1.2:
в бюджетной программе 002 «Обучение и воспитание одаренных в спорте детей»:
в графе «2014 год»:
в показателях эффективности:
в строке «Средний размер стипендии на 1 учащегося» цифры «116» заменить цифрами «125»;
в строке «Стоимость затрат на обучение одного учащегося в спортивной школе, школах-интернатах-колледжах» цифры «1 418» заменить цифрами «1 462»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «2 491 383» заменить цифрами «2 571 773»;
в таблице 7.1.3:
в бюджетной программе 003 «Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся»:
в графе «2014 год»:
в показателях эффективности:
в строке «Средний размер стипендии на 1 учащегося» цифры «106» заменить цифрами «114»;
в строке: «Средняя стоимость затрат на обучение 1 учащегося» цифры «1 131» заменить цифрами «1 156»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «5 689 16» заменить цифрами «5 831 48»;
в таблице 7.1.4:
в бюджетной программе 004 «Поддержка развития массового спорта и национальных видов спорта»:
в графе «2014 год»:
в показателях эффективности:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «4 342 22» заменить цифрами «4 380 93»;
в таблице 7.1.7:
в бюджетной программе 005 «Развитие спорта высших достижений»:
в графе «2014 год»:
в показателях эффективности:
в строке «Средние затраты на подготовку и участие 1 спортсмена» цифры «5 292» заменить цифрами «5 334»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «14 616 185» заменить цифрами «14 733 267»;
в таблице 7.1.16:
в бюджетной программе 012 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов спорта»:
в графе «2014 год»:
в показателях прямого результата:
в строке «Объем выполненных работ (услуг) от общей стоимости проектов» цифры «34,67» заменить цифрами «37,3»;
в показателях конечного результата:

7.1.1-кестеде:
001 «Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
тиімділік көрсеткіштерінде:
«Бір мемлекеттік қызметшіні ұстауға жұмсалатын орташа шығындар» деген жолдағы «4 852» деген сандар «4 854» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «4 803 89» деген сандар «4 805 86» деген сандармен ауыстырылсын;
7.1.2-кестеде:
002 «Спорттағы дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
тиімділік көрсеткіштерінде:
«1 білім алушыға стипендияның орташа мөлшері» деген жолдағы «116» деген сандар «125» деген сандармен ауыстырылсын;
«Спорт мектебінде, мектеп-интернат-колледждерінде бір білім алушыны оқытуға жұмсалатын шығындар құны» деген жолдағы «1 418» деген сандар «1 462» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «2 491 383» деген сандар «2 571 773» деген сандармен ауыстырылсын;
7.1.3-кестеде:
003 «Техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
тиімділік көрсеткіштерінде:
«1 білім алушыға стипендиясының орташа мөлшері» деген жолдағы «106» деген сандар «114» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 білім алушыны оқытуға жұмсалатын шығындардың орташа құны» деген жолдағы «1 131» деген сандар «1 156» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «5 686 80» деген сандар «5 831 48» деген сандармен ауыстырылсын;
7.1.4-кестеде:
004 «Бұқаралық спортты және ұлттық спорт түрлерiн дамытуды қолдау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
тиімділік көрсеткіштерінде:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «4 342 22» деген сандар «4 380 93» деген сандармен ауыстырылсын;
7.1.7-кестеде:
005 «Жоғары жетiстiктер спортын дамыту» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
тиімділік көрсеткіштерінде:
«1 спортшыны дайындауға және оның қатысуына жұмсалатын орташа шығындар» деген жолдағы «5 292» деген сандар «5 334» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «14 616 185» деген сандар «14 733 267» деген сандармен ауыстырылсын;
7.1.16-кестеде:
012 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Жобалардың жалпы құнынан орындалған жұмыстар (қызметтер) көлемі» деген жолдағы «34,67» деген сандар «37,3» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:

в строке «объем бюджетных расходов» цифры «15 987 062» заменить цифрами «16 075 181»;
в таблице «Свод бюджетных расходов»:
в графе «2014 год»:
в строке «ВСЕГО бюджетных расходов:» цифры «44 473 573» заменить цифрами «44 777 700»;
в строке «текущие бюджетные программы» цифры «19 124 217» заменить цифрами «19 340 225»;
в строке 001 «Формирование государственной политики в сфере физической культуры и спорта» цифры «4 803 89» заменить цифрами «4 805 86»;
в строке 002 «Обучение и воспитание одаренных в спорте детей» цифры «2 491 383» заменить цифрами «2 571 773»;
в строке 003 «Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся» цифры «5 686 80» заменить цифрами «5 831 48»;
в строке 004 «Поддержка развития массового спорта и национальных видов спорта» цифры «4 342 22» заменить цифрами «4 380 93»;
в строке 005 «Развитие спорта высших достижений» цифры «14 616 185» заменить цифрами «14 733 267»;
в строке «бюджетные программы развития» цифры «25 349 356» заменить цифрами «25 437 475»;
в строке 012 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов спорта» цифры «15 987 062» заменить цифрами «16 075 181».
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 июня 2014 года № 666
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2011 года № 1399 «Об утверждении отраслевой Программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2011 – 2015 годы».
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2012 года № 871 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2011 года № 1399 «Об утверждении отраслевой Программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2011-2015 годы».

«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «15 987 062» деген сандар «16 075 181» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар жиынтығы» деген кестеде:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстардың БАРЛЫҒЫ:» деген жолдағы «44 473 573» деген сандар «44 777 700» деген сандармен ауыстырылсын;
«ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «19 124 217» деген сандар «19 340 225» деген сандармен ауыстырылсын;
001 «Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру» деген жолдағы «480 389» деген сандар «480 586» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Спорттағы дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу» деген жолдағы «2 491 383» деген сандар «2 571 773» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету» деген жолдағы «5 686 80» деген сандар «5 831 48» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Бұқаралық спортты және ұлттық спорт түрлерiн дамытуды қолдау» деген жолдағы «4 342 22» деген сандар «4 380 93» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Жоғары жетiстiктер спортын дамыту» бюджеттік бағдарламадағы деген жолдағы «14 616 185» деген сандар «14 733 267» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «25 349 356» деген сандар «25 437 475» деген сандармен ауыстырылсын;
012 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «15 987 062» деген сандар «16 075 181» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 17 маусымдағы
№ 666 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. «Қазақстан Республикасында дене шынықтыру мен спортты дамытудың 2011 – 2015 жылдарға арналған салалық бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 1399 қаулысы.
2. «Қазақстан Республикасында дене шынықтыру мен спортты дамытудың 2011 – 2015 жылдарға арналған салалық бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 1399 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 маусымдағы № 871 қаулысы.

3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2013 года № 742 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2011 года № 1399 «Об утверждении отраслевой Программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2011-2015 годы».
4. Подпункт 7) раздела 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2013 года № 191 «О Концепции государственной молодежной политики Республики Казахстан до 2020 года «Казахстан 2020» путь в будущее».

3. «Қазақстан Республикасында дене шынықтыру мен спортты дамытудың 2011 – 2015 жылдарға арналған салалық бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 1399 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 ақпандағы № 742 қаулысы.
4. «Қазақстан 2020: болашаққа жол» Қазақстан Республикасы мемлекеттік жастар саясатының 2020 жылға дейінгі тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 ақпандағы № 191 қаулысы 3-бөлімнің 7) тармақшасы.