Об утверждении перечня должностей сотрудников органов внутренних дел, имеющих право при перемещениях и продвижениях по службе на подъемное пособие, возмещение затрат за проезд на транспорте и за перевозку собственного имущества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года № 1179.
В соответствии с пунктом 2 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 23 апреля 2014 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень должностей сотрудников органов внутренних дел, имеющих право при перемещениях и продвижениях по службе на подъемное пособие, возмещение затрат за проезд на транспорте и за перевозку собственного имущества.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 ноября 2014 года № 1179
Перечень должностей сотрудников органов внутренних дел, имеющих право при перемещениях и продвижениях по службе на подъемное пособие, возмещение затрат за проезд на транспорте и за перевозку собственного имущества (за исключением Комитета по чрезвычайным ситуациям)
Сноска. Перечень в редакции постановления Правительства РК от 15.10.2019 № 768 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Министр внутренних дел.
2. Первый заместитель Министра внутренних дел.
3. Заместитель Министра внутренних дел.
4. Председатель Комитета.
5. Заместитель председателя Комитета.
6. Начальник Департамента.
7. Заместитель начальника Департамента.
8. Начальник самостоятельного управления.
9. Заместитель начальника самостоятельного управления.
10. Начальник управления Комитета.
11. Заместитель начальника управления Комитета.
12. Начальник самостоятельного отдела Комитета.
13. Начальник Департамента полиции областей, городов республиканского значения и столицы, на транспорте.
14. Заместитель начальника Департамента полиции областей, городов республиканского значения и столицы, на транспорте.
15. Начальник городского, районного, линейного органов внутренних дел Департамента полиции областей, городов республиканского значения и столицы, на транспорте.
16. Заместитель начальника городского, районного, линейного органов внутренних дел Департамента полиции областей, городов республиканского значения и столицы, на транспорте.
17. Начальник Департамента уголовно-исполнительной системы областей, городов республиканского значения и столицы.

Қызметін ауыстырған және жоғарылаған кезде көтерме жәрдемақыға, көліктің жолақысы үшін және жеке мүлкін тасымалдағаны үшін шығындардың орнын толтыруға құқығы бар ішкі істер органдары қызметкерлері лауазымдарының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 7 қарашадағы № 1179 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының ішкі істер органдары туралы" 2014 жылғы 23 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 21-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған қызметін ауыстырған және жоғарылаған кезде көтерме жәрдемақыға, көліктің жолақысы үшін және жеке мүлкін тасымалдағаны үшін шығындардың орнын толтыруға құқығы бар ішкі істер органдары қызметкерлері лауазымдарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 7 қарашадағы
№ 1179 қаулысымен
бекітілген
Қызметiн ауыстырған және жоғарылаған кезде көтерме жәрдемақыға, көліктің жолақысы үшін және жеке мүлкін тасымалдағаны үшін шығындардың орнын толтыруға құқығы бар ішкі істер органдары қызметкерлері лауазымдарының тізбесі (Төтенше жағдайлар комитетін қоспағанда)
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 15.10.2019 № 768 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Ішкі істер министрі.
2. Ішкі істер министрінің бірінші орынбасары.
3. Ішкі істер министрінің орынбасары.
4. Комитет төрағасы.
5. Комитет төрағасының орынбасары.
6. Департамент бастығы.
7. Департамент бастығының орынбасары.
8. Дербес басқарма бастығы.
9. Дербес басқарма бастығының орынбасары.
10. Комитеттің басқарма бастығы.
11. Комитеттің басқарма бастығының орынбасары.
12. Комитеттің дербес бөлімінің бастығы.
13. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың, көліктегі полиция департаментінің бастығы.
14. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың, көліктегі полиция департаменті бастығының орынбасары.
15. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың, көліктегі полиция департаментінің қалалық, аудандық, желілік ішкі істер органдарының бастығы.
16. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың, көліктегі полиция департаментінің қалалық, аудандық, желілік ішкі істер органдары бастығының орынбасары.
17. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың қылмыстық-атқару жүйесі департаментінің бастығы.

18. Заместитель начальника Департамента уголовно-исполнительной системы областей, городов республиканского значения и столицы.
19. Начальник учреждения Департамента уголовно-исполнительной системы областей, городов республиканского значения и столицы.
20. Заместитель начальника учреждения Департамента уголовно-исполнительной системы областей, городов республиканского значения и столицы.

18. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың қылмыстық-атқару жүйесі департаменті бастығының орынбасары.
19. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың қылмыстық-атқару жүйесі департаментінің мекеме бастығы.
20. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың қылмыстық-атқару жүйесі департаментінің мекеме бастығының орынбасары.