О сокращении расходов республиканского бюджета на 2014 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2014 года № 1380
В соответствии со статьей 110 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Сократить расходы республиканского бюджета на 2014 год по бюджетным программам, утвержденным Законом Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года «О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы», принятым к исполнению постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы», согласно приложению к настоящему постановлению.

2014 жылға арналған республикалық бюджеттің шығыстарын қысқарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 1380 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 110-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2013 жылғы 3 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңымен бекітілген, «2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысымен орындау үшін қабылданған бюджеттік бағдарламалар бойынша 2014 жылға арналған республикалық бюджеттің шығыстары осы қаулыға қосымшаға сәйкес қысқартылсын.

-91 007
002
Капитальные расходы Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
-24 879
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
-2 310
003
Капитальные расходы государственных организаций в области культуры, спорта, религий и архивного дела
-2 050
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
-260
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
-16 800
001
Услуги по координации деятельности в сфере энергетики, атомной энергии, нефтегазовой и нефтехимической промышленности и охраны окружающей среды
-13 400
002
Капитальные расходы Министерства энергетики Республики Казахстан
-3 400
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
-27 234
001
Формирование и реализация политики государства в сфере стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, туристской индустрии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, связи, информатизации и информации, координации и контроля космической деятельности
-9 417
002
Создание информационной системы экстренного вызова при авариях и катастрофах
-3 920
075
Капитальные расходы Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
-13 897
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-684 394
001
Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами
-221 491
002
Капитальные расходы Министерства национальной экономики Республики Казахстан
-53 437
003
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства национальной экономики Республики Казахстан
-77 367
006
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
-146 723
007
Повышение конкурентоспособности регионов и совершенствование государственного управления
-44 897
010
Взаимодействие с международными рейтинговыми агентствами по вопросам пересмотра суверенного кредитного рейтинга Республики Казахстан
-25 273
013
Развитие информационных систем в сфере экономики, государственного планирования и анализа
-16 384
014
Услуги по сбору, обработке и распространению статистических данных
-47

-91 007
002
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің күрделі шығыстары
-24 879
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
-2 310
003
Мәдениет, спорт, дін және мұрағат саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
-2 050
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
-260
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
-16 800
001
Энергетика, атом энергиясы, мұнай-газ және мұнай-химия өнеркәсібі және қоршаған ортаны қорғау саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
-13 400
002
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің күрделі шығыстары
-3 400
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
-27 234
001
Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, туристік индустрия, индустриалдық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, байланысты, ақпараттандыруды және ақпаратты дамыту, ғарыш қызметін үйлестіру және бақылау саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
-9 417
002
Авариялар мен апаттар кезінде шұғыл шақыру ақпараттық жүйесін құру
-3 920
075
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің күрделі шығыстары
-13 897
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-684 394
001
Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-221 491
002
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің күрделі шығыстары
-53 437
003
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
-77 367
006
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулерді іске асырылуды қамтамасыз ету
-146 723
007
Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру және мемлекеттік басқаруды жетілдіру
-44 897
010
Қазақстан Республикасының егемен кредиттік рейтингін қайта қарау мәселелері бойынша халықаралық рейтингтік агенттіктерімен өзара іс-қимыл
-25 273
013
Экономика, мемлекеттік жоспарлау және талдау саласындағы ақпараттық жүйелерді дамыту
-16 384
014
Статистикалық деректерді жинау, өңдеу және тарату жөніндегі қызметтер
-47

-145 638
009
Услуги по обеспечению защиты прав и свобод лиц, участвующих в уголовном процессе по коррупционным преступлениям и правонарушениям
-31 406
010
Оперативно-розыскная деятельность по противодействию коррупционным преступлениям и правонарушениям
-64 953
011
Развитие Единой автоматизированной информационно-телекоммуникационной системы
-49 279
681
Служба государственной охраны Республики Казахстан
-63 195
001
Обеспечение безопасности охраняемых лиц и объектов
-63 195
4
Образование
-2 872 870
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
-23 627
021
Обучение, повышение квалификации и переподготовка кадров Министерства внутренних дел Республики Казахстан
-23 627
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
-2 755 021
001
Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки
-9 788
004
Развитие сетей инновационной системы по проекту коммерциализации научных исследований
-12 446
005
Строительство и реконструкция объектов образования и науки
-425 787
008
Методологическое обеспечение в области образования и науки
-86 702
011
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
-134 709
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования
-1 300 664
023
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования
-3 912
031
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы
-10 706
033
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования
-6 124
035
Капитальные расходы организаций образования
-323 730
036
Капитальные расходы Министерства образования и науки Республики Казахстан
-296
045
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
-10 137
052
Внедрение системы электронного обучения в организациях среднего и технического профессионального образования

-145 638
009
Сыбайлас жемқорлық қылмыстары және құқық бұзушылықтар бойынша қылмыстық процеске қатысатын адамдардың құқықтары мен бостандықтарын қорғауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
-31 406
010
Сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл бойынша жедел-іздестіру қызметі
-64 953
011
Бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйені дамыту
-49 279
681
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі
-63 195
001
Күзетілетін тұлғалар мен объектілердің қауіпсіздігін қамтамасыз ету
-63 195
4
Бiлiм беру
-2 872 870
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
-23 627
021
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мамандар оқыту, біліктілігін арттыру және қайта даярлау
-23 627
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
-2 755 021
001
Білім және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
-9 788
004
Ғылыми зерттеулерді коммерцияландыру жобасы бойынша инновациялық жүйенің желілерін дамыту
-12 446
005
Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау
-425 787
008
Білім және ғылым саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету
-86 702
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-134 709
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшiн берілетін нысаналы даму трансферттерi
-1 300 664
023
Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
-3 912
031
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-10 706
033
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу
-6 124
035
Білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
-323 730
036
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің күрделі шығыстары
-296
045
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-10 137
052
Орта және техникалық кәсіптік білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізу

-390 644
074
Модернизация технического и профессионального образования
-16 514
093
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования
-22 598
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
-264
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
-92 931
003
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
-702
004
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
-747
005
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения
-19 992
006
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
-71 310
008
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
-180
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
-1 100
048
Переподготовка и повышение квалификации кадров в области технического регулирования и метрологии, в космической отрасли
-1 100
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
-191
011
Повышение квалификации и переподготовка кадров медицинских организаций
-191
5
Здравоохранение
-3 182 864
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
-267 196
014
Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей и оказанию медицинской помощи пострадавшим от чрезвычайных ситуаций
-43
111
Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
-267 153
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
-2 915 668
013
Прикладные научные исследования в области здравоохранения
-5 482
014
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения
-2 362 163
015
Межсекторальное и межведомственное взаимодействие по вопросам охраны здоровья граждан

-390 644
074
Техникалық және кәсіптік білімді жаңғырту
-16 514
093
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-22 598
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
-264
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
-92 931
003
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
-702
004
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-747
005
Денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
-19 992
006
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
-71 310
008
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
-180
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
-1 100
048
Техникалық реттеу және метрология саласында, ғарыш саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
-1 100
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
-191
011
Медицина ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
-191
5
Денсаулық сақтау
-3 182 864
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
-267 196
014
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу және төтенше жағдай кезінде зардап шеккендерге медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтер
-43
111
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу
-267 153
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
-2 915 668
013
Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-5 482
014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi
-2 362 163
015
Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимыл

-351 382
019
Создание информационных систем здравоохранения
-1 006
020
Реформирование системы здравоохранения
-190 861
021
Внедрение международных стандартов в области больничного управления
-985
022
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
-3 789
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
-1 070 059
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
-1 070 059
028
Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения деятельности юридического лица
-14 036
035
Капитальные расходы организаций социальной защиты на республиканском уровне
-49 008
038
Услуги по обеспечению выплаты пенсий и пособий
-401 602
042
Оказание протезно-ортопедической и сурдологической помощи на республиканском уровне
-532
043
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание социальной защиты и помощи населению
-28 853
044
Реализация мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
-567 499
045
Разработка профессиональных стандартов
-4 791
050
Целевые текущие трансферты областному бюджету Жамбылской области на содержание вновь вводимого объекта социального обеспечения
-3 738
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
-11 739 872
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
-12 537
004
Разработка обоснований инвестиций по твердо-бытовым отходам
-12 537
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
-3 039
021
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд
-3 039
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-11 724 296
023
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
-2 397 060
024
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
-1 734 263
026
Проведение оценки технического состояния инженерных сетей
-9 958
027
Разработка обоснований инвестиций
-14 985
028
Создание Центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астане, Алматы и Актобе
-69 740
029
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения

-351 382
019
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру
-1 006
020
Денсаулық сақтау жүйесін реформалау
-190 861
021
Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу
-985
022
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-3 789
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
-1 070 059
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
-1 070 059
028
Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу
-14 036
035
Республикалық деңгейдегі әлеуметтік қорғау ұйымдарының күрделі шығыстары
-49 008
038
Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
-401 602
042
Республикалық деңгейде протездік-ортопедиялық және сурдологиялық көмек көрсету
-532
043
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-28 853
044
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
-567 499
045
Кәсіби стандарттарды әзірлеу
-4 791
050
Жамбыл облысының облыстық бюджетіне жаңадан іске қосылатын әлеуметтік қамсыздандыру объектісін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-3 738
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
-11 739 872
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
-12 537
004
Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестиция негіздемелерін әзірлеу
-12 537
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
-3 039
021
Облыстық бюджеттерге мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-3 039
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-11 724 296
023
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-2 397 060
024
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-1 734 263
026
Инженерлік желілердің техникалық жағдайына бағалау жүргізу
-9 958
027
Инвестиция негіздемелерін әзірлеу
-14 985
028
Астана, Алматы және Ақтөбе қалаларында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергия тиімділігі орталықтарын құру
-69 740
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

-3 733 848
030
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства
-1 689 607
032
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
-1 102 580
033
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
-928 726
061
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
-43 529
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
-1 289 417
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
-75 367
040
Проведение мероприятий по молодежной политике и патриотическому воспитанию граждан
-75 367
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
-1 214 050
012
Проведение социально значимых и культурных мероприятий
-10 000
014
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия
-48 679
017
Проведение государственной политики в области внутриполитической стабильности и общественного согласия
-19 200
021
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
-100 000
023
Строительство, реконструкция объектов спорта
-773 328
024
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов спорта
-262 843
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
-4 589 307
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
-4 521 133
003
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие газотранспортной системы
-102 370
009
Возмещение ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных в Республиканское государственное специализированное предприятие «Карагандаликвидшахт»
-1 238
012
Создание Центра ядерной медицины и биофизики
-101 099
013
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы
-4 316 426
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
-68 174
053
Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы
-68 174
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
-3 850 654
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
-3 752 988
001
Планирование, регулирование, управление в сфере сельского хозяйства и природопользования
-52 258
074
Капитальные расходы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан

-3 733 848
030
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-1 689 607
032
Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-1 102 580
033
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
-928 726
061
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
-43 529
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
-1 289 417
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
-75 367
040
Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар өткізу
-75 367
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
-1 214 050
012
Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу
-10 000
014
Тарихи-мәдени мұраларды сақтауды қамтамасыз ету
-48 679
017
Ішкі саяси тұрақтылық және қоғамдық келісім саласында мемлекеттік саясатты жүргізу
-19 200
021
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
-100 000
023
Спорт объектілерін салу, реконструкциялау
-773 328
024
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-262 843
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
-4 589 307
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
-4 521 133
003
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-102 370
009
«Қарағандышахтатарату» республикалық мемлекеттік мамандандырылған кәсіпорнына берілген, жабылған шахталар қызметкерлеріне келтірілген залалды өтеу
-1 238
012
Ядролық медицина және биофизика орталығын құру
-101 099
013
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-4 316 426
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
-68 174
053
Өңірлік жұмыстар, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру-барлау жұмыстары
-68 174
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
-3 850 654
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
-3 752 988
001
Ауыл шаруашылығы және табиғатты пайдалану саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару
-52 258
074
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің күрделі шығыстары

-19 715
077
Погашение налоговой и иной задолженности
-4 649
201
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
-640
214
Развитие растениеводства и обеспечение продовольственной безопасности
-238
216
Ветеринарные мероприятия и обеспечение пищевой безопасности
-889 197
220
Строительство объектов в сфере ветеринарии
-137 027
225
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
-117 837
227
Возмещение ставки вознаграждения по кредитам (лизингу) на поддержку сельского хозяйства
-245 461
228
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку субъектов агропромышленного комплекса в регионах в рамках Программы по развитию агропромышленного комплекса в Республике Казахстан на 2013 - 2020 годы «Агробизнес-2020»
-489 550
229
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
-200 419
232
Строительство и реконструкция объектов инфраструктуры лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий
-12 000
235
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
-1 431 934
236
Развитие объектов охраны подземных вод и очистки промышленных стоков в городе Усть-Каменогорске
-80 357
237
Капитальный ремонт и восстановление особо аварийных участков межхозяйственных каналов и гидромелиоративных сооружений
-71 706
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
-51 161
015
Разработка качественных и количественных показателей (экологических нормативов и требований)
-4 688
019
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов охраны окружающей среды
-40 000
020
Модернизация гидрометеорологической службы
-178
021
Уничтожение отходов, содержащих стойкие органические загрязнители в Казахстане
-6 295
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-46 505
035
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
-29 505
036
Формирование сведений государственного земельного кадастра
-17 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
-1 231 380
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
-625 569
060
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для развития индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»

-19 715
077
Салықтық және өзге де берешектерді өтеу
-4 649
201
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
-640
214
Өсімдік шаруашылығын дамыту және азық-түлік қауіпсіздігін қамтамасыз ету
-238
216
Ветеринариялық іс-шаралар және тамақ қауіпсіздігін қамтамасыз ету
-889 197
220
Ветеринария саласында объектілер салу
-137 027
225
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
-117 837
227
Ауыл шаруашылығын қолдауға берiлетiн кредиттер (лизинг) бойынша сыйақы мөлшерлемесін өтеу
-245 461
228
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында агроөнеркәсіптік кешенді дамыту жөніндегі 2013 - 2020 жылдарға арналған «Агробизнес-2020» бағдарламасы шеңберінде өңірлерде агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-489 550
229
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
-200 419
232
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектілерін салу және реконструкциялау
-12 000
235
Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
-1 431 934
236
Өскемен қаласында жерасты суларын қорғау және өнеркәсіп ағындыларын тазарту объектілерін дамыту
-80 357
237
Шаруашылықаралық арналар мен гидромелиоративтік құрылыстардың аса апатты учаскелерін күрделі жөндеу және қалпына келтіру
-71 706
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
-51 161
015
Сапалық және сандық көрсеткіштерді (экологиялық нормативтер мен талаптар) әзірлеу
-4 688
019
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
-40 000
020
Гидрометеорологиялық қызметті жаңғырту
-178
021
Қазақстанда құрамында орнықты органикалық ластағыштар бар қалдықтарды жою
-6 295
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-46 505
035
Облыстық бюджеттерге баламасыз ауыз сумен жабдықтау көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-29 505
036
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру
-17 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
-1 231 380
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
-625 569
060
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Инвестор-2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері

-65 027
064
Оплата услуг институтов национальной инновационной системы
-48 000
066
Услуги по сопровождению Государственной программы по форсированному индустриально-инновационному развитию
-28 384
067
Содействие привлечению инвестиций в Республику Казахстан в рамках направления «Инвестор - 2020»
-336 141
071
Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на развитие инфраструктуры специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»
-135 272
072
Стратегия повышения отраслевой конкурентоспособности Казахстана
-51 674
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-4 467 848
040
Услуги по организации международных имиджевых выставок
-450 789
044
Оплата услуг оператора и финансового агента, оказываемых в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
-17 155
045
Информационное обеспечение предпринимателей
-59 367
046
Целевые текущие трансферты областному бюджету Мангистауской области на поддержку предпринимательства в городе Жанаозен
-1 489
047
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
-1 112 203
051
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
-565 651
052
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
-1 021 143
053
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
-520 949
054
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
-707 600
056
Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на реализацию мероприятий по проекту «Строительство многофункционального комплекса Абу-Даби Плаза в городе Астане»
-11 502
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
-198 428
008
Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан
-198 428
14
Обслуживание долга
-841 469
217
Министерство финансов Республики Казахстан
-841 469
013
Обслуживание правительственного долга
-841 469
Бюджетные кредиты
-248 283
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
-248 283

-65 027
064
Ұлттық инновациялық жүйе институттарының қызметтеріне ақы төлеу
-48 000
066
Үдемелі индустриялық-инновациялық даму жөніндегі мемлекеттік бағдарламаны сүйемелдеу жөніндегі қызметтер
-28 384
067
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде Қазақстан Республикасына инвестициялар тартуға жәрдемдесу
-336 141
071
Алматы қаласының бюджетіне «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-135 272
072
Қазақстанның салалық бәсекеге қабілеттілігін арттыру стратегиясы
-51 674
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-4 467 848
040
Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызметтер
-450 789
044
«Бизнестің жол картасы-2020» бағдарламасы шеңберінде оператор мен қаржылық агент көрсететін қызметтерді төлеу
-17 155
045
Кәсіпкерлерді ақпараттық қамтамасыз ету
-59 367
046
Маңғыстау облысының облыстық бюджетіне Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-1 489
047
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне «Бизнестiң жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдау үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-1 112 203
051
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-565 651
052
Облыстық бюджеттерге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
-1 021 143
053
Облыстық бюджеттерге Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-520 949
054
Облыстық бюджеттерге Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
-707 600
056
Астана қаласының бюджетіне «Астана қаласында «Абу-Даби Плаза» көпфункционалды кешенiн салу» жобасы бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-11 502
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
-198 428
008
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау
-198 428
14
Борышқа қызмет көрсету
-841 469
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
-841 469
013
Үкіметтік борышқа қызмет көрсету
-841 469
Бюджеттік кредиттер
-248 283
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
-248 283