О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2011 года № 782 "Об утверждении перечня импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров, предназначенных для промышленной переработки, и перечня готовой продукции, полученной при указанной промышленной переработке, а также перечня налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих такие товары"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 116. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 902.
Сноска. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.12.2017 № 902 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2011 года № 782 "Об утверждении перечня импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств – членов Таможенного союза товаров, предназначенных для промышленной переработки, и перечня готовой продукции, полученной при указанной промышленной переработке, а также перечня налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих такие товары" следующие изменения:
1) перечень импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств – членов Таможенного союза товаров, предназначенных для промышленной переработки, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) перечень готовой продукции, полученной при промышленной переработке товаров, импортированных на территорию Республики Казахстан с территории государств – членов Таможенного союза, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) перечень налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих товары на территорию Республики Казахстан с территории государств – членов Таможенного союза, предназначенные для промышленной переработки, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

"Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлар тізбесін және көрсетілген өнеркәсіптік қайта өңдеу кезінде алынған дайын өнім тізбесін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының осындай тауарларды импорттайтын салық төлеушілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 шілдедегі № 782 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 116 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 902 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2017 № 902 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлар тізбесін және көрсетілген өнеркәсіптік қайта өңдеу кезінде алынған дайын өнім тізбесін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының осындай тауарларды импорттайтын салық төлеушілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 шілдедегі № 782 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлар тізбесі осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталған тауарларды өнеркәсіптік қайта өңдеу кезінде алынған дайын өнімнің тізбесі осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарларды импорттайтын Қазақстан Республикасының салық төлеушілерінің тізбесі осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

265.
Изделия огнеупорные. Трапецеидальный клин МКРУ-45 № 10
6902 90 000 0
266.
Изделия огнеупорные. Стопорные трубки ШСП-32 № 2/250
6902 90 000 0
267.
Изделия огнеупорные. Стопорные трубки ШСП-32 № 2/300
6902 90 000 0
268.
Изделия огнеупорные шамотные общего значения. Кирпич прямой ША № 4
6902 90 000 0
269.
Изделия огнеупорные шамотные общего значения. Кирпич прямой ША № 5
6902 90 000 0
270.
Изделия огнеупорные шамотные общего значения. Кирпич прямой ША № 6
6902 90 000 0
271.
Изделия огнеупорные шамотные общего значения. Кирпич прямой ША № 9
6902 90 000 0
272.
Изделия огнеупорные. Гнездовой кирпич прямой ШСП-32 № 49
6902 90 000 0
273.
Периклазовый стопорный вкладыш
6902 90 000 0
274.
Изделия огнеупорные для сифонной разливки стали. Трубки сифонные пролетные ШС-28 № 69/300
6903 20 100 0
275.
Изделия огнеупорные для сифонной разливки стали. Трубки сифонные пролетные ШС-28 № 70/300
6903 20 100 0
276.
Изделия огнеупорные для сифонной разливки стали. Трубки сифонные пролетные ШС-28 № 75/300
6903 20 100 0
277.
Изделия огнеупорные. Стопорные для разливки стали из ковша ШСП-32 № 10
6903 20 100 0
278.
Изделия огнеупорные. Стаканы ШСП-32 № 33/30
6903 20 100 0
279.
Изделия огнеупорные. Стаканы ШСП-32 № 33/35
6903 20 100 0
280.
Изделия огнеупорные. Стаканы ШСП-32 № 33/40
6903 20 100 0
281.
Стекло термически полированное и стекло со шлифованной или полированной поверхностью, в листах, имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, но не обработанное иным способом – стекло неармированное, имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, прочее: толщиной более 3,5 мм, но не более 4,5 мм
7005 10 300 0
282.
Стекло термически полированное и стекло со шлифованной или полированной поверхностью, в листах, имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, но не обработанное иным способом – стекло неармированное, имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, прочее: толщиной более 4,5 мм
7005 10 800 0
283.
Стекло термически полированное и стекло со шлифованной или полированной поверхностью, в листах, имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, но не обработанное иным способом – неармированное стекло прочее: толщиной более 3,5 мм, но не более 4,5 мм
7005 29 350 0
284.
Стекло термически полированное и стекло со шлифованной или полированной поверхностью, в листах, имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, но не обработанное иным способом – неармированное стекло прочее: толщиной более 4,5 мм

265.
Отқа төзiмдi бұйымдар. МКРКУ-45 № 10 трапеция тәрiздi сынасы
6902 90 000 0
266.
Отқа төзiмдi бұйымдар. ШСП-32 № 2/250 стопор түтiкшелерi
6902 90 000 0
267.
Отқа төзiмдi бұйымдар. ШСП-32 № 2/300 стопор түтiкшелерi
6902 90 000 0
268.
Жалпы мақсаттағы шамоттық отқа төзiмдi бұйымдар. ША № 4 түзу кiрпiші
6902 90 000 0
269.
Жалпы мақсаттағы шамоттық отқа төзiмдi бұйымдар. ША № 5 түзу кiрпiші
6902 90 000 0
270.
Жалпы мақсаттағы шамоттық отқа төзiмдi бұйымдар. ША № 6 түзу кiрпiші
6902 90 000 0
271.
Жалпы мақсаттағы шамоттық отқа төзiмдi бұйымдар. ША № 9 түзу кiрпiші
6902 90 000 0
272.
Отқа төзiмдi бұйымдар. ШСП № 49 ұялы түзу кiрпiші
6902 90 000 0
273.
Периклазды стопор салымы
6902 90 000 0
274.
Болатты сифонмен құю үшiн отқа төзiмдi бұйымдар. ШС-28 № 69/300 сифонды аралық түтiкшелері
6903 20 100 0
275.
Болатты сифонмен құю үшiн отқа төзiмдi бұйымдар. ШС-28 № 70/300 сифонды аралық түтiкшелері
6903 20 100 0
276.
Болатты сифонмен құю үшiн отқа төзiмдi бұйымдар. ШС-28 № 75/300 сифонды бойлық түтiкшелері
6903 20 100 0
277.
ШСП-32 № 10 ожауынан болатты құюға арналған отқа төзiмдi стопорлы бұйымдар
6903 20 100 0
278.
Отқа төзiмдi бұйымдар. ШСП-32 № 33/30 стакандары
6903 20 100 0
279.
Отқа төзiмдi бұйымдар. ШСП-32 № 33/35 стакандары
6903 20 100 0
280.
Отқа төзiмдi бұйымдар. ШСП-32 № 33/40 стакандары
6903 20 100 0
281.
Термиялық жалтыратылған шыны және бетi тегiстелген немесе жалтыратылған, жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бiр өзге тәсiлмен өңделмеген табақ шыны – арқауланбаған, жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар, өзгесi, қалыңдығы 3,5 мм асатын, бiрақ 4,5 мм аспайтын шыны
7005 10 300 0
282.
Термиялық жалтыратылған шыны және бетi тегiстелген немесе жалтыратылған, жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бiр өзге тәсiлмен өңделмеген табақ шыны – арқауланбаған, жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар, өзгесi, қалыңдығы 4,5 мм асатын шыны
7005 10 800 0
283.
Термиялық жалтыратылған шыны және бетi тегiстелген немесе жалтыратылған, жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бiр өзге тәсiлмен өңделмеген табақ шыны – арқауланбаған өзге шыны: қалыңдығы 3,5 мм асатын, бiрақ 4,5 мм аспайтын шыны
7005 29 350 0
284.
Термикалық жалтыратылған шыны және бетi тегiстелген немесе жалтыратылған, жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бiр өзге тәсiлмен өңделмеген табақ шыны – арқауланбаған өзге шыны: қалыңдығы 4,5 мм асатын шыны

3921 19 000 0
75.
Термоусаживающаяся лента
3921 90 600 0
76.
Термоусаживающиеся манжеты
3921 90 600 0
77.
Изделия прочие из пластмасс и изделия из прочих материалов прочие
3926 30 000 9
78.
Пластины, листы, полосы, прутки и профили фасонные из непористой резины прочие
4008 29 000 0
79.
Трубы, трубки и шланги из вулканизованной резины, кроме твердой резины, армированные или комбинированные иным способом только с металлом, с фитингами прочие
4009 22 000 9
80.
Техпластина
4008 11 000 0
81.
Шнур
4008 21 900 0
82.
Рукава резиновые
4009 21 000 0
83.
Лента конвейерная резинотросовая
4010 11 000 0
84.
Лента конвейерная резинотканевая
4010 12 000 0
85.
Полуфабрикат "Вет блю", КРАСТ
4104 11 100 0
86.
Кожа для низа обуви
4107 91 100 0
87.
Кожа для верха обуви
4107 92 100 0
88.
Сумка для вещей
4202 12 990 0
89.
Упаковочные паллеты (поддон)
4415 20 200 0
90.
Пряжа полушерстяная для трикотажного производства
5107 20 590 0
91.
Ватин холстопрошивной
5602 10 380 0
92.
Лакоткани ЛКМ, ЛШМ
5907 00 000 0
93.
Пальто мужское повседневное с утеплителем и меховым воротником
6201 11 000 0
94.
Бахилы, костюм для медицинского работника мужской, куртка утепленная; брюки утепленные, костюм мужской утепленный, плащ брезентовый, полукомбинезон мужской, комбинезон рабочий мужской, штормовка мужская; костюм для защиты от пониженных температур мужской; костюм для защиты от нефти и нефтепродуктов мужской; костюм для защиты от повышенных температур мужской; плащ прорезиненный, плащ из плащ-палатки, полуплащ прорезиненный; фартуки специальные, костюм мужской (куртка и брюки), халат мужской; костюм для защиты от кислот мужской
6211 42 100 0
95.
Костюм утепленный полевой (куртка и брюки), костюм утепленный; куртка и полукомбинезон, куртка утепленная, плащ для военнослужащих; куртка форменная для военнослужащих, куртка мужская; костюм утепленный полевой десантный (куртка и брюки)
6211 42 100 0
96.
Пальто женское
6202 11 000 0
97.
Костюм для защиты от пониженных температур женский; костюм для защиты от нефти и нефтепродуктов женский; халат женский, костюм для медицинского работника женский; комплект поварской одежды женский, полукомбинезон женский
6211 42 100 0
98.
Китель, брюки мужские
6211 42 100 0
99.
Костюм для несения службы
6211 42 100 0
100.
Костюм летний полевой, китель для военнослужащих, брюки форменные навыпуск, брюки мужские, костюм мужской, пиджак школьный; жилеты, брюки мужские, костюм школьный; шорты мужские, костюмы специальные летние для военнослужащих

3921 19 000 0
75.
Термоотырғызу таспасы
3921 90 600 0
76.
Термоотырғызу манжеті
3921 90 600 0
77.
Пластмассадан жасалған өзге де бұйымдар және материалдардан жасалған өзге де бұйымдар
3926 30 000 9
78.
Өзге де тығыз резеңкеден жасалған пластиналар, табақтар, жолақтар, фасонды сабақша және профильдер
4008 29 000 0
79.
Қатты резеңкеден басқа, өзге де фитингпен, өзге тек металдық әдіспен арматураланған және араласқан, вулканизацияланған резеңкеден жасалған құбырлар, құбыршалар және шлангтер
4009 22 000 9
80.
Техпластина
4008 11 000 0
81.
Бау
4008 21 900 0
82.
Резеңкелі жең
4009 21 000 0
83.
Конвейерлі резеңкелі тросты таспа
4010 11 000 0
84.
Конвейерлі резеңкелі маталы таспа
4010 12 000 0
85.
"Вет блю" жартылай фабрикаты, КРАСТ
4104 11 100 0
86.
Аяқ киімнің астына арналған былғары
4107 91 100 0
87.
Аяқ киімнің үстіне арналған былғары
4107 92 100 0
88.
Заттарға арналған сөмке
4202 12 990 0
89.
Орам паллетері (табандар)
4415 20 200 0
90.
Тоқыма өндірісіне арналған жартылай жүн аралас иірілген жіп
5107 20 590 0
91.
Жарғақ тігілген күспе
5602 10 380 0
92.
ЛКМ, ЛШМ лак матасы
5907 00 000 0
93.
Ерлерге арналған жылы және жағасы бар күнделікті киілетін пальто
6201 11 000 0
94.
Бахилалар, медициналық қызметкерге арналған ерлер костюмі, жылы күртеше; жылы шалбар, жылы ерлер костюмі, брезент плащ, ерлердің жартылай комбинезоны, ерлердің жұмыс комбинезоны, ерлердің қалың күртесі, төменгі температурадан қорғауға арналған ерлер костюмі, мұнай және мұнай өнімдерінен қорғауға арналған ерлер костюмі; жоғары температурадан қорғауға арналған ерлер костюмі; резеңкеленген плащ, плащ-шатырдан жасалған плащ, резеңкеленген қысқа плащ;
арнайы алжапқыштар, ерлер костюмі (күртеше және шалбар), ерлер халаты; қышқылдардан қорғайтын ерлер костюмі
6211 42 100 0
95.
Далалық жылы костюм (күртеше және шалбар), жылы костюм; күртеше және жартылай комбинезон, жылы күртеше, әскери қызметшілерге арналған плащ; әскери қызметшілерге арналған күртеше; ерлер күртешесі; жылы десанттық дала костюмі (күртеше және шалбар)
6211 42 100 0
96.
Әйелдер пальтосы
6202 11 000 0
97.
Төменгі температурадан қорғауға арналған әйелдер костюмі; мұнай және мұнай өнімдерінен қорғайтын әйелдер костюмі; әйелдер халаты, медициналық қызметкерге арналған әйелдер костюмі; әйелдердің аспаздық киімдер жиынтығы, әйелдердің жартылай комбинезоны
6211 42 100 0
98.
Ерлердің кителі, шалбары
6211 42 100 0
99.
Қызмет атқаруға арналған костюм
6211 42 100 0
100.
Жазғы далалық костюм, әскери қызметшілерге арналған китель, етіктің сыртынан жіберілетін шалбар, ерлер шалбары, ерлер костюмі, мектеп пиджагы; желеткелер, ерлер шалбары, мектеп костюмі; ерлерге арналған шолақ шалбар, әскери қызметшілерге арналған арнайы жазғы костюмдер