О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 119
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 марта 2015 года № 119
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2009 года № 665 «Об утверждении Правил представления заявок на привлечение связанных грантов» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 24-25, ст. 209).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2009 года № 1798 «Об утверждении типового договора о долевом участии в жилищном строительстве» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 55, ст. 459).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2010 года № 54 «Об утверждении методики расчетов трансфертов общего характера» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 8, ст. 104).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2013 года № 779 «Об утверждении Правил ведения реестра государственных услуг» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 43, ст. 642).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 886 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2010 года № 54 «Об утверждении методики расчетов трансфертов общего характера» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 51, ст. 719).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 452 «Об утверждении Методики определения лимитов государственных концессионных обязательств Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 33, ст. 299).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2014 года № 542 «Об утверждении Правил определения лимитов расходов администраторов бюджетных программ, лимитов на новые инициативы».
8. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2014 года № 553 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 «Об утверждении реестра государственных услуг» и от 3 августа 2013 года № 779 «Об утверждении Правил ведения реестра государственных услуг» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 36, ст. 343).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 119 қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 10 наурыздағы
№ 119 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. «Байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдер беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 мамырдағы № 665 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 24-25, 209-құжат).
2. «Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу туралы үлгі шартты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 қарашадағы № 1798 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 55, 459-құжат).
3. «Жалпы сипаттағы трансферттерді есептеу әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 ақпандағы № 54 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 8, 104-құжат).
4. «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 тамыздағы № 779 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 43, 642-құжат).
5. «Жалпы сипаттағы трансферттерді есептеу әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 ақпандағы № 54 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 886 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 51, 719-құжат).
6. «Қазақстан Республикасының Үкіметі мен жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің лимиттерін айқындау әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 452 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 33, 299-құжат).
7. «Бюджеттік бағдарламалар әкімшілері шығыстарының лимиттерін, жаңа бастамаларға арналған лимиттерді айқындау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 542 қаулысы.
8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы» 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 және «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы» 2013 жылғы 3 тамыздағы № 779 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 27 мамырдағы № 553 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 36, 343-құжат).