О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 449
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 июня 2015 года № 449
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1318 «Об утверждении перечня государств с льготным налогообложением» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 47, ст. 537).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1325 «Об утверждении формы свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 47, ст. 542).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2009 года № 1061 «Об утверждении Правил разработки проектов местных бюджетов» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 32, ст. 305).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 870 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1318» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 50, ст. 460).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2010 года № 1039 «О некоторых вопросах таможенного декларирования и таможенной очистки товаров в несобранном или разобранном виде, в том числе в некомплектном или незавершенном виде» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 55, ст. 523).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2010 года № 1119 «Об утверждении Правил использования водных и воздушных судов таможенных органов Республики Казахстан для целей таможенного контроля» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 58, ст. 562).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 463 «Об определении уполномоченного юридического лица в сфере реализации ограниченного в распоряжении имущества налогоплательщика (налогового агента), плательщика» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 35, ст. 427).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2011 года № 1247 «О некоторых вопросах налогового администрирования» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 59, ст. 846).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 449 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 17 маусымдағы
№ 449 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Салық салуда жеңілдігі бар мемлекеттердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1318 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 47, 537-құжат).
2. «Жеке кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1325 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 47, 542-құжат).
3. «Жергілікті бюджеттер жобаларын әзірлеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 шілдедегі № 1061 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 32, 305-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1318 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 870 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 50, 460-құжат).
5. «Жиналмаған немесе бөлшектелген түрдегі, оның ішінде жиынтықталмаған немесе жасалып бітпеген түрдегі тауарларды кедендік декларациялау мен кедендік тазартудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 қазандағы № 1039 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 55, 523-құжат).
6. «Кедендік бақылау мақсаттары үшін Қазақстан Республикасы кеден органдарының су және әуе кемелерін пайдалану қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 қазандағы № 1119 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 58, 562-құжат).
7. «Салық төлеушінің (салық агентінің), төлеушінің билік етуі шектелген мүлкін өткізу саласындағы уәкілетті заңды тұлғаны анықтау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 463 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 35, 427-құжат).
8. «Салықтық әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 1247 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 59, 846-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1716 «Об утверждении кодов органов налоговой службы Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 17, ст. 278).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1720 «Об утверждении Правил получения, учета, хранения и выдачи учетно-контрольных марок и акцизных марок» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 17, ст. 281).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2012 года № 589 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2009 года № 1061 «Об утверждении Правил разработки проектов местных бюджетов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 48, ст. 658).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2012 года № 960 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1318 «Об утверждении перечня государств с льготным налогообложением» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 63, ст. 881).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2012 года № 1435 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1716 «Об утверждении кодов органов налоговой службы Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1161).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2013 года № 280 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2011 года № 1247 «О некоторых вопросах налогового администрирования» (САПП Республики Казахстан, 2013 г, № 22, ст. 360).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2013 года № 402 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1325 «Об утверждении формы свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 28, ст. 431).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2013 года № 1088 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 463 «Об определении уполномоченного юридического лица в сфере реализации ограниченного в распоряжении имущества налогоплательщика (налогового агента), плательщика» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 59, ст. 813).
17. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1571 (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 86, ст. 1078).

9. «Қазақстан Республикасы салық қызметі органдарының кодтарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1716 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 17, 278-құжат).
10. «Есепке алу-бақылау таңбалары мен акциздік таңбаларды алу, есепке алу, сақтау және беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1720 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 59, 281-құжат).
11. «Жергілікті бюджеттер жобаларын әзірлеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 шілдедегі № 1061 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 мамырдағы № 589 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 48, 658-құжат).
12. «Салық салуда жеңілдігі бар мемлекеттердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1318 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 шілдедегі № 960 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 63, 881-құжат).
13. «Қазақстан Республикасы салық қызметі органдарының кодтарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1716 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қарашадағы № 1435 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1161-құжат).
14. «Салықтық әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 1247 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 наурыздағы № 280 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 22, 360-құжат).
15. «Жеке кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1325 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 402 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 28, 431-құжат).
16. «Салық төлеушінің (салық агентінің), төлеушінің билік етуі шектелген мүлкін өткізу саласындағы уәкілетті заңды тұлғаны анықтау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 463 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 қазандағы № 1088 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 59, 813-құжат).
17. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1571 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 86, 1078-құжат).

18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года № 342 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2009 года № 1061 «Об утверждении Правил разработки проектов местных бюджетов» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 27, ст. 218).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2014 года № 467 «Об утверждении перечня бюджетных программ и (или) товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляются единым организатором» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 33, ст. 302).

18. «Жергілікті бюджеттер жобаларын әзірлеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 шілдедегі № 1061 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 342 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 27, 218-құжат).
19. «Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын бюджеттік бағдарламалардың және (немесе) тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 467 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 33, 302-құжат).