О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года № 683 "Об утверждении Правил исчисления и перечисления социальных отчислений" и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2015 года № 617.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 21.08.2020 № 530.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 августа 2015 года № 617
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2004 года № 787 "Об утверждении Правил выплаты сумм социальных выплат, не полученных своевременно либо не полностью по вине уполномоченного органа по назначению социальных выплат, Государственного центра по выплате пенсий и (или) Государственного фонда социального страхования" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 28, ст. 367).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1307 "Об утверждении Правил исчисления (определения), назначения, перерасчета и повышения размеров социальных выплат из Государственного фонда социального страхования" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 49, ст. 603).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1351 "О некоторых вопросах ведения мониторинга сумм фактически внесенных обязательных пенсионных взносов вкладчиков (получателей) с учетом уровня инфляции".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 375 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1351".
5. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2009 года № 1272 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года № 683 и 28 декабря 2007 года № 1307" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 36, ст. 354).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2013 года № 562 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1307 "Об утверждении Правил исчисления, перерасчета (определения) и повышения размеров социальных выплат из Государственного фонда социального страхования" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 35, ст. 528).

"Әлеуметтік аударымдарды есептеу және аудару ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 маусымдағы № 683 қаулысына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 617 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 21.08.2020 № 530 қаулысымен.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 7 тамыздағы
№ 617 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Әлеуметтік төлемдердi тағайындау жөнiндегi уәкiлеттi органның, Зейнетақы төлеу жөнiндегі мемлекеттік орталықтың және (немесе) Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорының кiнәсiнен уақытылы не толық алынбаған әлеуметтiк төлемдер сомаларын төлеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 шілдедегі № 787 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 28, 367-құжат).
2. "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленетін әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу (айқындау), тағайындау, қайта есептеу және арттыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 1307 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 49, 603-құжат).
3. "Салымшылардың (алушылардың) іс жүзінде енгізілген міндетті зейнетақы жарналарының сомаларына инфляция деңгейін ескере отырып мониторинг жүргізудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1351 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1351 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 375 қаулысы.
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 маусымдағы № 683 және 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 1307 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 тамыздағы № 1272 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 36, 354-құжат).
6. "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленетін әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу, қайта есептеу (айқындау) және арттыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 1307 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 мамырдағы № 562 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 35, 528-құжат).

7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2014 года № 308 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1307 "Об утверждении Правил исчисления (определения), перерасчета и повышения размеров социальных выплат из Государственного фонда социального страхования" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 25, ст. 201).
8. Пункт 3 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2015 года № 18 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 2, ст. 9).

7. "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленетін әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу (айқындау), қайта есептеу және арттыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 1307 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 308 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 25, 201-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 18 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 2, 9-құжат).