О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 630
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 августа 2015 года № 630
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1263 «О создании Комиссии по проведению конкурсов на предоставление права недропользования» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 2, ст. 36).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2010 года № 1412 «Об утверждении модельных контрактов на недропользование» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 6, ст. 83).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1455 «Об утверждении Правил представления недропользователями отчетов о проведении операций по недропользованию» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 9, ст. 115).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 122 «Об утверждении Правил представления национальной компанией государственных интересов в контрактах, предусматривающих долевое участие в них национальной компании» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 19, ст. 233).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2011 года № 1178 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2010 года № 1412 «Об утверждении модельных контрактов на недропользование» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 57, ст. 814).
6. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2013 года № 405 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 28, ст. 434).
7. Пункт 36 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 735 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 623).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 630 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 10 тамыздағы
№ 630 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге конкурстар өткізу жөнінде комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1263 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 2, 36-құжат).
2. «Жер қойнауын пайдалануға арналған модельдік келісімшарттарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 1412 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 6, 83-құжат).
3. «Жер қойнауын пайдаланушылардың жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу туралы есептер беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1455 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 9, 115-құжат).
4. «Ұлттық компанияның үлестік қатысуы көзделетін келісімшарттарда ұлттық компанияның мемлекеттік мүдделерді білдіру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 122 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 19, 233-құжат).
5. «Жер қойнауын пайдалануға арналған модельдік келісімшарттарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 1412 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 1178 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 57, 814-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 405 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 28, 434-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 735 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 36-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 623-құжат).

8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 1277 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1263 «О создании Комиссии по проведению конкурсов на предоставление права недропользования» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 68, ст. 910).

8. «Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге конкурстар өткізу жөнінде комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1263 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 1277 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 68, 910-құжат).