О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2015 года № 765
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 сентября 2015 года № 765
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года № 161 «Об утверждении Правил назначения и выплаты специального государственного пособия» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 4-5, ст. 51).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2005 года № 36 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года № 161» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 2, ст. 15).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2005 года № 499 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года № 161» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 21, ст. 262).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2006 года № 702 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года № 161» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 27, ст. 291).
5. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года № 352 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 13, ст. 157).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2276 «О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года № 161» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 37).
7. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 990 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года № 161 и от 2 ноября 2005 года № 1092» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 53, ст. 507).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 765 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 765 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. «Арнаулы мемлекеттік жәрдемақы тағайындаудың және төлеудің ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 31 қаңтардағы № 161 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 4-5, 51-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 31 қаңтардағы № 161 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 қаңтардағы № 36 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 2, 15-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы № 161 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 мамырдағы № 499 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 21, 262-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 31 қаңтардағы № 161 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 шілдедегі № 702 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 27, 291-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 сәуірдегі № 352 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 13, 157-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы
№ 161 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2276 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010., № 4, 37-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы
№ 161 және 2005 жылғы 2 қарашадағы № 1092 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 990 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 53, 507-құжат).

8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 469 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года № 161» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 36, ст. 435).
9. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1427 «Об утверждении Правил регистрации внутренних мигрантов и внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 5, ст. 93).
10. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2014 года № 322 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 210).

8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы
№ 161 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 469 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 36, 435-құжат).
9. «Ішкі көшіп-қонушыларды тіркеу қағидаларын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1427 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 5, 93-құжат).
10. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 322 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 210-құжат).