О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 1363 "Об утверждении Плана мероприятий на 2012 - 2020 годы по реализации имеющихся резервов роста экономики регионов, включенных в региональные планы мероприятий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2015 года № 801
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 1363 «Об утверждении Плана мероприятий на 2012 – 2020 годы по реализации имеющихся резервов роста экономики регионов, включенных в региональные планы мероприятий».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов

"Өңірлік іс-шаралар жоспарларына қосылған өңірлер экономикаларының қолда бар өсу резервтерін іске асыру жөніндегі 2012 - 2020 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 1363 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 801 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Өңірлік іс-шаралар жоспарларына қосылған өңірлер экономикаларының қолда бар өсу резервтерін іске асыру жөніндегі 2012 – 2020 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 1363 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов