О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2014 года № 655 "О создании Комиссии по вопросам модернизации высших учебных заведений" и от 13 марта 2015 года № 134 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2014 года № 655 "О создании Комиссии по вопросам модернизации высших учебных заведений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2016 года № 61
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2014 года № 655 «О создании Комиссии по вопросам модернизации высших учебных заведений»;
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2015 года № 134 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2014 года № 655 «О создании Комиссии по вопросам модернизации высших учебных заведений».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жоғары оқу орындарын жаңғырту мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" 2014 жылғы 13 маусымдағы № 655 және "Жоғары оқу орындарын жаңғырту мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 655 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 13 наурыздағы № 134 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 8 ақпандағы № 61 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Жоғары оқу орындарын жаңғырту мәселелері жөнінде комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 655 қаулысы;
2) «Жоғары оқу орындарын жаңғырту мәселелері жөнінде комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 655 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 134 қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов