О признании утратившими силу постановления Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2012 года № 261 "О некоторых вопросах итоговой аттестации обучающихся" и пункта 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2016 года № 288 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан "
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2017 года № 507.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Кaзахстан от 27 февраля 2012 года № 261 "О некоторых вопросах итоговой аттестации обучающихся" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 34, ст. 446);
2) пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2016 года № 288 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 28, ст. 166).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Білім алушыларды қорытынды аттестаттаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 ақпандағы № 261 қаулысының және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 288 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 6-тармағының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 25 тамыздағы № 507 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Білім алушыларды қорытынды аттестаттаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 ақпандағы № 261 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 34, 446-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 288 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 28, 166-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев