О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2018 года № 7.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 января 2018 года № 7
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года № 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 13, ст. 124):
в перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли участия которых остаются в республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Кызылординская область" дополнить строкой, порядковый номер 218-8, следующего содержания:
"218-8. ТОО "Казалинская железнодорожная больница".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Комитету по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан":
дополнить строкой, порядковый номер 266-21-1, следующего содержания:
"266-21-1. ТОО "Казалинская железнодорожная больница".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311):
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства:
в разделе "3. Комитет по чрезвычайным ситуациям":
подраздел "Товарищества с ограниченной ответственностью":
дополнить строкой, порядковый номер 12-1, следующего содержания:
"12-1. Товарищество с ограниченной ответственностью "Казалинская железнодорожная больница".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 7 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2018 жылғы 12 қаңтардағы
№ 7 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі № 405 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 13, 124-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген акцияларының мемлекеттік пакеттері және қатысу үлестері республикалық меншікте қалатын акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктердің тізбесінде::
"Қызылорда облысы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 218-8-жолмен толықтырылсын:
"218-8. "Қазалы теміржол ауруханасы" ЖШС".
2. "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 659 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген иелік ету және пайдалану құқығы салалық министрліктерге, өзге де мемлекеттік органдарға берілетін республикалық меншік ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттік пакеттерінің және қатысудың мемлекеттік үлестерінің тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитетіне" деген бөлім:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 266-21-1-жолмен толықтырылсын:
"266-21-1. "Қазалы теміржол ауруханасы" ЖШС.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi туралы ережеде:
Министрлiктің қарамағындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
"3. Төтенше жағдайлар комитеті" деген бөлімде:
"Жауапкершілігі шектеулі серіктестіктер" деген кіші бөлім:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 12-1-жолмен толықтырылсын:
"12-1. "Қазалы теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі".

4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1141 "О некоторых вопросах приватизации на 2016-2020 годы" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 77-78-79, ст. 588):
в приложении 5 "Перечень организаций республиканской собственности, подлежащих приватизации", утвержденном указанным постановлением:
раздел "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
дополнить строкой, порядковый номер 4-1.15-1, следующего содержания:
"
4-1.
15-1
ТОО "Казалинская железнодорожная больница"
".
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2017 года № 258 "О реорганизации акционерного общества "Железнодорожные госпитали медицины катастроф" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 17, ст. 124.):
пункты 3 и 4 изложить в следующей редакции:
"3. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) формирование уставного капитала товарищества за счет имущества реорганизуемого акционерного общества;
2) утверждение устава товарищества и его государственную регистрацию в органах юстиции Республики Казахстан;
3) передачу прав владения и пользования государственной долей участия товарищества Комитету по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
4. После завершения мероприятий, указанных в пунктах 1-3 настоящего постановления, реорганизовать товарищество путем разделения на 16 товариществ с ограниченной ответственностью со стопроцентной долей участия государства в их уставном капитале согласно приложению 1 к настоящему постановлению (далее – товарищества).";
приложение 1 к указанному постановлению:
дополнить строкой, порядковый номер 12-1, следующего содержания:
"
12-1
ТОО "Казалинская железнодорожная больница"
г. Казалинск
";
приложение 2 к указанному постановлению:

4. "Жекешелендірудің 2016 – 2020 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1141 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 77-78-79, 588-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жекешелендіруге жататын республикалық меншіктегі ұйымдардың тізбесі" деген 5-қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі" деген бөлім:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 4-1.15-1-жолмен толықтырылсын:
"
4-1.
15-1
"Қазалы теміржол ауруханасы" ЖШС
".
5. "Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары" акционерлік қоғамын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 13 мамырдағы № 258 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 17, 124-құжат.):
3 және 4-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) қайта ұйымдастырылатын акционерлік қоғам мүлкінің есебінен серіктестіктің жарғылық капиталын қалыптастыруды;
2) серіктестіктің жарғысын бекітуді және оны Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді;
3) Серіктестіктің мемлекеттік қатысу үлесіне иелік ету және пайдалану құқығын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитетіне беруді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының 1-3-тармақтарында көрсетілген іс-шараларды аяқтағаннан кейін серіктестік осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жарғылық капиталында мемлекеттің жүз пайыз қатысу үлесі бар 16 жауапкершілігі шектеулі серіктестікке (бұдан әрі – серіктестіктер) бөлу жолымен қайта ұйымдастырылсын.";
көрсетілген қаулыға 1-қосымша:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 12-1-жолмен толықтырылсын:
"
12-1
"Қазалы теміржол ауруханасы" ЖШС"
Қазалы қаласы
";
көрсетілген қаулыға 2-қосымша: