О некоторых вопросах состава совета директоров компании "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd."
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2019 года № 146.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 8 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" и в целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 30 января 2019 года № 829 "О некоторых мерах по повышению конкурентоспособности национальной экономики" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Рекомендовать Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание в состав совета директоров компании "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd.":
Заместителя Премьер-Министра – Министра национальной экономики Республики Казахстан, председателем совета директоров;
Министра промышленности и строительства Республики Казахстан, членом совета директоров;
заместителя Министра иностранных дел Республики Казахстан, членом совета директоров;
вице-министра финансов Республики Казахстан, членом совета директоров;
вице-министра туризма и спорта Республики Казахстан, членом совета директоров.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления Правительства РК от 28.02.2024 № 131.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd." компаниясының директорлар кеңесі құрамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 146 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 8-бабының 4) тармақшасына сәйкес және "Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігін арттыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 30 қаңтардағы № 829 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетіне заңнамада белгіленген тәртіппен "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd." компаниясының директорлар кеңесінің құрамына:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрін директорлар кеңесінің төрағасы етіп;
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрін директорлар кеңесінің мүшесі етіп;
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасарын директорлар кеңесінің мүшесі етіп;
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрін директорлар кеңесінің мүшесі етіп;
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт вице-министрін директорлар кеңесінің мүшесі етіп сайлауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 28.02.2024 № 131 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин