О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2019 года № 941. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2022 года № 352.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.06.2022 № 352.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Национальным координатором от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility) вице-министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан Примкулова Ахметжана Абдижамиловича.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2018 года № 659 "О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility)".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

Қазақстан Республикасынан Жаһандық экологиялық қор (Global Environment Facility) бойынша ұлттық үйлестірушіні тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 941 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 1 маусымдағы № 352 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.06.2022 № 352 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министрі Ахметжан Әбдіжәмілұлы Пірімқұлов Қазақстан Республикасынан Жаһандық экологиялық қор (Global Environment Facility) бойынша ұлттық үйлестіруші болып тағайындалсын.
2. "Қазақстан Республикасынан Жаһандық экологиялық қор (Glоbаl Environment Fаcility) бойынша ұлттық үйлестірушіні тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 18 қазандағы № 659 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин