Об изменении границы (черты) города Павлодара Павлодарской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2020 года № 61.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 13, пунктом 3 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Павлодар облысы Павлодар қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 17 ақпандағы № 61 қаулысы.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 13-бабының 5) тармақшасына, 108-бабының 3-тармағына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Согласиться с совместным решением Павлодарского областного маслихата от 14 июня 2019 года № 353/31 и постановлением акимата Павлодарской области от 14 июня 2019 года № 5 "О внесении на согласование в Правительство Республики Казахстан предложения об изменении границ (черты) города Павлодара и Павлодарского района Павлодарской области" об изменении границы (черты) города Павлодара Павлодарской области путем включения в границу (черту) села Жетекши, расположенного в административно-территориальной границе города Павлодара, части земель Павлодарского района общей площадью 192,8 гектара согласно приложению к настоящему постановлению.

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Павлодар облысы Павлодар қаласының шекарасын (шегін) Павлодар ауданы жерлерінің жалпы ауданы 192,8 гектар бір бөлігін Павлодар қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасында орналасқан Жетекші ауылының шекарасына (шегіне) қосу жолымен өзгерту туралы "Павлодар облысының Павлодар қаласы мен Павлодар ауданының шекараларын (шегін) өзгерту туралы ұсынысты Қазақстан Республикасының Үкіметіне келісуге енгізу туралы" Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы № 353/31 бірлескен шешіміне және Павлодар облысы әкімдігінің 2019 жылғы 14 маусымдағы № 5 қаулысына келісім берілсін.