О направлении представителей Республики Казахстан в Правление, Исполнительный комитет и Ревизионную комиссию Международного фонда спасения Арала и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2016 года № 645 "О направлении представителей Республики Казахстан в Правление, Исполнительный комитет и Ревизионную комиссию Международного фонда спасения Арала"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2020 года № 184. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 января 2024 года № 47.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.01.2024 № 47.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Делегировать от Республики Казахстан представителей:
в Правление Международного фонда спасения Арала Скляра Романа Васильевича – Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан;
в Ревизионную комиссию Международного фонда спасения Арала Джумадильдаева Ануара Серкуловича – председателя Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Направить в Исполнительный комитет Международного фонда спасения Арала от Республики Казахстан уполномоченных представителей:
Бекмаганбетова Серика Абдрахмановича – члена Исполнительного комитета Международного фонда спасения Арала;
Бекниязова Мурата Кабыкеновича – национального эксперта по управлению водными ресурсами проекта "Устойчивое распределение водных ресурсов в трансграничном контексте".
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2016 года № 645 "О направлении представителей Республики Казахстан в Правление, Исполнительный комитет и Ревизионную комиссию Международного фонда спасения Арала".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

Қазақстан Республикасының өкілдерін Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына, Атқарушы комитетіне және Тексеру комиссиясына жіберу және "Қазақстан Республикасының өкілдерін Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына, Атқарушы комитетіне және Тексеру комиссиясына жіберу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 қазандағы № 645 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 184 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 30 қаңтардағы № 47 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.01.2024 № 47 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасынан:
Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Роман Васильевич Скляр;
Халықаралық Аралды құтқару қорының Тексеру комиссиясына Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ішкі мемлекеттік аудит комитетінің төрағасы Әнуар Серқұлұлы Жұмаділдаев өкілдер ретінде жіберілсін.
2. Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетіне Қазақстан Республикасынан мыналар:
Халықаралық Аралды құтқару қоры Атқарушы комитетінің мүшесі
Серік Әбдірахманұлы Бекмағанбетов;
"Трансшекаралық тұрғыда су ресурстарын орнықты бөлу" жобасының су ресурстарын басқару бойынша ұлттық сарапшы Мұрат Қабыкенұлы Бекниязов уәкілетті өкілдер ретінде жіберілсін.
3. "Қазақстан Республикасының өкілдерін Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына, Атқарушы комитетіне және Тексеру комиссиясына жіберу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 қазандағы № 645 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин