О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2020 года № 928.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2021.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2020 года № 928
Изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2001 года № 1127 "Об утверждении Правил премирования, оказания материальной помощи и установления надбавок к должностным окладам работников органов Республики Казахстан за счет средств государственного бюджета":
часть вторую пункта 2 изложить в следующей редакции:
"Приостановить до 30 июня 2021 года включительно действие настоящего постановления на административных государственных служащих Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и его территориальных органов по областям, городам республиканского значения, столице, Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) и его территориальных органов по областям, городам республиканского значения, столице, Министерства юстиции Республики Казахстан и его территориальных органов по областям, городам республиканского значения, столице, местных исполнительных органов городов Нур-Султана, Алматы, Шымкента и Атырауской, Карагандинской, Мангистауской и Павлодарской областей.".
2. Для служебного пользования.
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2017 года № 939 "О некоторых вопросах оплаты труда административных государственных служащих в пилотном режиме" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 68-69-70, ст. 434):
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2018 года и действует до 30 июня 2021 года включительно, и подлежит официальному опубликованию.";
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
4. Для служебного пользования.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2020 года № 928
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2017 года № 939
Перечень пилотных органов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 928 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 928 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. "Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебінен Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлеріне сыйлық беру, материалдық көмек көрсету және лауазымдық жалақыларына үстемеақылар белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 тамыздағы № 1127 қаулысында:
2-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы қаулының Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің және оның облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бойынша аумақтық органдарының, Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) және оның облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бойынша аумақтық органдарының, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің және оның облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бойынша аумақтық органдарының, Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалалары мен Атырау, Қарағанды, Маңғыстау және Павлодар облыстарының жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне қолданылуы 2021 жылғы 30 маусымды қоса алғанға дейін тоқтатыла тұрсын.".
2. Қызмет бабында пайдалану үшін.
3. "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге пилоттық режимде еңбекақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 939 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 68-69-70, 434-құжат):
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Осы қаулы 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және 2021 жылғы 30 маусымды қоса алғанға дейін қолданылады және ресми жариялануға тиіс.";
көрсетілген қаулыға 1-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. Қызмет бабында пайдалану үшін.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 928 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 939 қаулысына
1-қосымша
Пилоттық органдардың тізбесі

1. Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы.
2. Территориальные органы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по областям, городам республиканского значения, столице.
3. Агентство Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционная служба).
4. Территориальные органы Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по областям, городам республиканского значения, столице.
5. Министерство юстиции Республики Казахстан.
6. Территориальные органы Министерства юстиции Республики Казахстан по областям, городам республиканского значения, столице.
7. Местные исполнительные органы города Нур-Султана.
8. Местные исполнительные органы города Алматы.
9. Местные исполнительные органы города Шымкента.
10. Местные исполнительные органы Атырауской области.
11. Местные исполнительные органы Карагандинской области.
12. Местные исполнительные органы Мангистауской области.
13. Местные исполнительные органы Павлодарской области.

1.  Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі.
2.  Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бойынша аумақтық органдары.
3.  Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет).
4.  Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бойынша аумақтық органдары.
5.  Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі.
6.  Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бойынша аумақтық органдары.
7.  Нұр-Сұлтан қаласының жергілікті атқарушы органдары.
8.  Алматы қаласының жергілікті атқарушы органдары.
9.  Шымкент қаласының жергілікті атқарушы органдары.
10. Атырау облысының жергілікті атқарушы органдары.
11. Қарағанды облысының жергілікті атқарушы органдары.
12. Маңғыстау облысының жергілікті атқарушы органдары.
13. Павлодар облысының жергілікті атқарушы органдары.