Об утверждении государственной квоты Республики Казахстан на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2021 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2021 года № 196.
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, их аналогах и прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) расчет потребности наркотических средств для юридических лиц на 2021 год;
2) расчет потребности психотропных веществ для юридических лиц на 2021 год;
3) расчет потребности прекурсоров для юридических лиц на 2021 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 апреля 2021 года № 196
Расчет потребности наркотических средств для юридических лиц на 2021 год
№ п/п
Наименование
Цели использования
Итого
(в граммах)
Для
медицинских целей
(в граммах)
Для научно-исследовательских
и учебных целей
(в граммах)
Для производственных целей
(в граммах)
1
2
3
4
5
6
1
Героин
0,09
0,09
2
Дезоморфин
0,02
0,02
3
Кодеин

Есірткі, психотроптық заттар мен прекурсорларға Қазақстан Республикасының 2021 жылға арналған мемлекеттік квотасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 1 сәуірдегі № 196 қаулысы
"Есірткі, психотроптық заттар, сол тектестер мен прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен теріс пайдаланылуына қарсы іс-қимыл шаралары туралы" 1998 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған:
1) заңды тұлғалар үшін 2021 жылға арналған есірткіге қажеттілік есебі;
2) заңды тұлғалар үшін 2021 жылға арналған психотроптық заттарға қажеттілік есебі;
3) заңды тұлғалар үшін 2021 жылға арналған прекурсорларға қажеттілік есебі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Казақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2021 жылғы 1 сәуірдегі
№ 196 қаулысымен
бекiтілген
Заңды тұлғалар үшін 2021 жылға арналған есiрткiге қажеттiлiк есебi
P/c № Атауы Пайдалану мақсаттары Жиыны(граммен)
Медициналық мақсаттар үшін(граммен) Ғылыми-зерттеу және оқу мақсаттары үшін(граммен) Өндiрiстiк мақсаттар үшiн(граммен)
1 2 3 4 5 6
1
Героин
0,09
0,09
2
Дезоморфин
0,02
0,02
3
Кодеин