О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 910 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2021 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2021 года № 228
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 910 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2021 год" следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2021 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 6, 7, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 13-1, 13-2, следующего содержания:
"
13-1.
Об общественном контроле
МИОР
март
апрель
май
Тлепов Б.А.
13-2.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам общественного контроля
МИОР
март
апрель
май
Тлепов Б.А.
";
строку, порядковый номер 19, изложить в следующей редакции:
"
19.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам стимулирования инноваций, развития цифровизации и информационной безопасности
МЦРИАП
июнь
июль
сентябрь
Жамбакин А.С.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2021 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 910 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 228 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2021 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 910 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2021 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 6, 7-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 13-1, 13-2-жолдармен толықтырылсын:
"
13-1.
Қоғамдық бақылау туралы
АҚДМ
наурыз
сәуір
мамыр
Б.А. Тілепов
13-2.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қоғамдық бақылау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
АҚДМ
наурыз
сәуір
мамыр
Б.А. Тілепов
";
реттік нөмірі 19-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
19.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне инновацияларды ынталандыру, цифрландыруды және ақпараттық қауіпсіздікті дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЦДИАӨМ
маусым
шілде
қыркүйек
А.С.
Жамбакин
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин