Об утверждении единого перечня открытых данных государственных органов, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2021 года № 774. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2023 года № 620.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.07.2023 № 620 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) статьи 6-1 Закона Республики Казахстан от 16 ноября 2015 года "О доступе к информации" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый единый перечень открытых данных государственных органов, размещаемых на интернет-портале открытых данных.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2021 года № 774
Единый перечень открытых данных государственных органов, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Сноска. Единый перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 25.03.2022 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 13.02.2023 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
п/п
Наименование набора открытых данных Период актуализации Срок размещения информации Источник (через АРМ интернет-портала открытых данных или через API системы государственного органа) Ответственный государственный орган

Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын мемлекеттік органдардың ашық деректерінің бірыңғай тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 28 қазандағы № 774 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 28 шiлдедегi № 620 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.07.2023 № 620 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Ақпаратқа қол жеткізу туралы" 2015 жылғы 16 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңы 6-1-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын мемлекеттік органдардың ашық деректерінің бірыңғай тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 28 қазандағы
№ 774 қаулысымен
бекітілген
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын мемлекеттік органдардың ашық деректерінің бірыңғай тізбесі
Ескерту. Бірыңғай тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 20.03.2023 № 239 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с №
Р/с №
Ашық деректер жинағының атауы
Өзектілендіру кезеңі
Ақпаратты орналастыру мерзімі
Дереккөз (ашық деректер интернет-порталының АЖО немесе мемлекеттік органның API жүйелері арқылы)
Жауапты мемлекеттік орган

116.
74.
Количество организаций, имеющих интернет-ресурс
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
117.
75.
Информация по специальным экономическим и индустриальным зонам на территории Республики Казахстан
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МИИР
118.
76.
Перечень моногородов
ежегодно
до 1 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ
119.
77.
Перечень градообразующих юридических лиц
ежегодно
до 1 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ
120.
78.
Перечень сельских населенных пунктов, имеющих потенциал социально-экономического развития
ежегодно
до 30 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ
121.
79.
Количество рассмотренных технико-экономических и финансово-экономических обоснований к бюджетным инвестиционным проектам
ежемесячно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ
122.
80.
Данные о фронт-офисах, сопровождающих и предоставляющих государственные и иные услуги для инвесторов (адрес, контакты, электронная почта, сайт)
по мере необходимости
в течение двадцати рабочих дней с даты обновления информации
АРМ интернет-портала открытых данных
МИД
123.
81.
Перечень приоритетных видов деятельности для реализации инвестиционных проектов
по мере необходимости
в течение двадцати рабочих дней с даты обновления информации
АРМ интернет-портала открытых данных
МИД
124.
82.
Перечень организаций по поддержке предпринимательства в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
125.
83.
Информация о реализованных инвестиционных проектах в разрезе регионов
ежеквартально
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
126.
84.
Сведения по приватизации в разрезе регионов
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
Торговля
127.
1.
Индекс физического объема оптовой торговли
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
128.
2.
Индекс физического объема розничной торговли
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
129.
3.
Объем оптовой торговли в стоимостном выражении
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
130.
4.
Объем розничной торговли в стоимостном выражении
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
131.
5.
Объем розничной торговли на душу населения
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
132.
6.
Удельный вес в объеме реализации товаров в оптовой торговле
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

116.
79.
Бюджеттік инвестициялық жобалардың қаралған техникалық-экономикалық негіздемелерінің және бюджеттік инвестициялардың қаржылық-экономикалық негіздемелерінің саны
(есепті кезең; бюджеттік инвестициялық жобаның атауы; қаралған техникалық-экономикалық негіздемелердің саны; қаралған қаржылық-экономикалық негіздемелердің саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰЭМ
117.
80.
Инвесторлар үшін мемлекеттік және өзге де көрсетілетін қызметтерді ұсынатын және сүйемелдейтін фронт-офистер туралы деректер
(өңірдің атауы; фронт-офистің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны және электрондық поштасы (бар болса); көрсетілетін қызметтердің тізбесі)
қажеттілігіне қарай
ақпарат жаңартылған күннен бастап жиырма жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СІМ
118.
81.
Инвестициялық жобаларды іске асыруға арналған басым қызмет түрлерінің тізбесі
(бөлім коды; бөлім атауы; топ коды; топ атауы; сынып коды; сынып атауы)
қажеттілігіне қарай
ақпарат жаңартылған күннен бастап жиырма жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СІМ
119.
82.
Кәсіпкерлікті қолдау жөніндегі ұйымдардың тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; ұйымның атауы; заңды мекенжайы және байланыс телефоны; электрондық пошта мекенжайы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
120.
83.
Іске асырылған инвестициялық жобалар туралы ақпарат, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; іске асырылған инвестициялық жобаның атауы; жобаның бастамашысы; орналасқан жері; жоба шеңберінде іске асырылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің тізбесі; жобалық қуаты)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
121.
84.
Жекешелендіру жөніндегі мәліметтер, өңірлер бөлінісінде
(қаланың/ауданның атауы; іске асырылған объектілердің атауы; іске асырылған объектілердің саны мен түрі; өткізу әдісі (бағаны көтеру/төмендету); өткізу сомасы, мың теңге)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін он бес жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
Сауда
122.
1.
Көтерме сауданың нақты көлем индексі
(есепті кезең; өңірдің атауы; көтерме сауданың нақты көлемінің индексі, пайызбен)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
123.
2.
Бөлшек сауданың нақты көлем индексі
(есепті кезең; өңірдің атауы; бөлшек сауданың нақты көлемінің индексі, пайызбен)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
124.
3.
Құндық мәндегі көтерме сауда көлемі
(есепті кезең; өңірдің атауы; құндық мәндегі көтерме сауда көлемі, миллион теңге)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
125.
4.
Құндық мәндегі бөлшек сауда көлемі
(есепті кезең; өңірдің атауы; құндық мәндегі бөлшек сауда көлемі, миллион теңге)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
126.
5.
Жан басына шаққандағы бөлшек сауда көлемі
(есепті кезең; өңірдің атауы; жан басына шаққандағы бөлшек сауда көлемі, мың теңге)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
127.
6.
Көтерме саудада тауарларды өткізу көлеміндегі үлес салмағы
(есепті кезең; өңірдің атауы; көтерме саудада тауарларды өткізу көлеміндегі үлес салмағы, пайызбен)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
128.
7.
Көтерме сауда кәсіпорындарындағы тауарлық қорлар
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; көтерме сауда кәсіпорындарындағы тауарлық қорлар)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
129.
8.
Сыртқы сауда қызметінің статистикасы (тауар позициялары, сауда әріптестері)
(есепті кезең; республика бойынша және өңірлер бойынша атауы; 4, 6, 10 белгілер бойынша СЭҚТН тауарының коды; қосымша өлшем бірліктері; бағыты (экспорт/импорт); елдер бөлінісінде; салмағы; статистикалық құны, мың Америка Құрама Штаттарының доллары)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 28-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
130.
9.
Шетел валютасындағы тауар айналымы
(есепті кезең; импорт, экспорт және сыртқы сауда бөлігіндегі тауар айналымы, Америка Құрама Штаттарының долларымен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 шілдесіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
131.
10.
Қазақстан Республикасының Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен бір жылдағы тауар айналымы (экспорт, импорт)
(есепті кезең; елдің атауы; өлшем бірлігі; импорт көлемі; экспорт көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 шілдесіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
132.
11.
Ел экспортының жалпы көлеміндегі шикізаттық емес тауарлар экспорты көлемінің үлесі
(есепті кезең; елдің атауы; ел экспортының жалпы көлеміндегі шикізаттық емес тауарлар экспорты көлемінің үлесі, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 шілдесіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

133.
7.
Товарные запасы на предприятиях оптовой торговли
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
134.
8.
Статистика внешнеторговой деятельности (товарных позиций, торговых партнеров)
ежемесячно
до 28 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
135.
9.
Товарооборот в иностранной валюте
ежегодно
до 25 июля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
136.
10.
Товарооборот Республики Казахстан с государствами-членами Евразийского экономического союза (экспорт, импорт) за год
ежегодно
до 25 июля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
137.
11.
Доля объема экспорта несырьевых товаров в общем объеме экспорта страны
ежегодно
до 15 июля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
138.
12.
Объем закупленных товаров
ежегодно
до 31 июля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
139.
13.
Перечень выданных лицензий на импорт и (или) экспорт отдельных видов товаров
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ, МИИР
140.
14.
Перечень выданных разрешений на экспорт и (или) импорт отдельных видов товаров на территорию Республики Казахстан
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
141.
15.
Перечень выданных лицензий на право занятия деятельностью товарных бирж
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АЗРК
142.
16.
Уровень концентрации на ключевых товарных рынках
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АЗРК
143.
17.
Данные о результатах расследований нарушений антимонопольного законодательства
ежегодно
до 1 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АЗРК
144.
18.
Количество торговых рынков
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
145.
19.
Количество киосков
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
146.
20.
Единая Товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
147.
21.
Действующие в рамках Евразийского экономического союза специальные защитные, антидемпинговые и компенсационные меры в отношении третьих стран
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
148.
22.
Проводимые Департаментом защиты внутреннего рынка Евразийской экономической комиссии специальные защитные, антидемпинговые и компенсационные расследования в отношении третьих стран
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ

133.
12.
Сатып алынған тауарлардың көлемі
(есепті кезең; елдің атауы; өлшем бірлігі; сатып алынған тауарлардың көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 шілдесіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
134.
13.
Тауарлардың жекелеген түрлерінің импортына және (немесе) экспортына берілген лицензиялардың саны
(есепті кезең; берілген лицензиялардың жалпы саны; тауарлардың атаулары бөлінісінде берілген лицензиялардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Тауарлардың жекелеген түрлерінің импортына және (немесе) экспортына лицензиялар беруді жүзеге асыратын ОМО
135.
14.
Қазақстан Республикасының аумағына тауарлардың жекелеген түрлерінің экспортына және (немесе) импортына берілген рұқсаттардың саны
(есепті кезең; берілген рұқсаттардың жалпы саны; тауарлардың атаулары бөлінісінде берілген рұқсаттардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қазақстан Республикасының аумағына тауарлардың жекелеген түрлерінің экспортына және (немесе) импортына рұқсаттар беруді жүзеге асыратын ОМО
136.
15.
Тауар биржалары қызметімен айналысу құқығына берілген лицензиялардың тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; лицензияның нөмірі мен берілген күні; лицензияның қолданылу мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
БҚДА
137.
16.
Тауар нарықтарындағы шоғырлану деңгейі
(есепті кезең; тауар нарығының атауы; нарық шекаралары; шоғырлану деңгейі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
БҚДА
138.
17.
Монополияға қарсы заңнаманы бұзушылықтарды тергеп-тексеру нәтижелері туралы деректер
(есепті кезең; бұзушылық түрі; өзіне қатысты тергеп-тексеру жүргізілген ұйымның атауы; тергеп-тексеру жүргізу үшін негіздеме; тергеп-тексеру нәтижелері және қабылданған шаралар; монополияға қарсы органның талаптарын орындау немесе орындамау туралы ақпарат)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 мамырына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
БҚДА
139.
18.
Сауда базарларының саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; сауда базарларының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
140.
19.
Дүңгіршектердің саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; дүңгіршектер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
141.
20.
Еуразиялық экономикалық одақтың Сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасы және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифі
(код; позиция атауы; өлшем бірлігі; кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі (кедендік құнның пайызымен не еуромен, не Америка Құрама Штаттарының долларымен))
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
142.
21.
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде қолданылатын үшінші елдерге қатысты арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шаралары
(есепті кезең; тауардың атауы; коды; елі; шара түрі)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
143.
22.
Еуразиялық экономикалық комиссияның Ішкі нарықты қорғау департаменті жүргізетін үшінші елдерге қатысты арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы тергеп-тексерулері
(есепті кезең; тауардың атауы; тергеп-тексеру түрі; қайта тергеп- тексеру (иә/жоқ); ел)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
144.
23.
Еуразиялық экономикалық комиссия органдарының Еуразиялық экономикалық одақтың импорттық кеден баждарының мөлшерлемелерін өзгерту бойынша қабылданған шешімдері
(есепті кезең; шешім; нөмірі мен күні)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
145.
24.
ILAC сынақ зертханаларының тізбесі
(есепті кезең; сынақ зертханасының атауы; аттестат нөмірі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
(есепті кезең; сынақ зертханасының атауы; аттестат нөмірі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
146.
25.
Еуразиялық экономикалық одақтың сәйкестігін растау жөніндегі органдардың бірыңғай тізілімі
(есепті кезең; сәйкестікті растау жөніндегі органның атауы; мәртебесі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
147.
26.
Еуразиялық экономикалық одақтың сынақ зертханаларының бірыңғай тізілімі
(есепті кезең; сынақ зертханасының атауы; мәртебесі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
148.
27.
Сынақ зертханаларының тізбесі
(есепті кезең; сынақ зертханасының атауы; аттестат нөмірі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны; әкімшілік орталықтың атауы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ

149.
23.
Принятые решения органов Евразийской экономической комиссии по изменению ставок импортных таможенных пошлин Евразийского экономического союза
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
150.
24.
Перечень испытательных лабораторий ILAC
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
151.
25.
Единый реестр органов по подтверждению соответствия Евразийского экономического союза
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
152.
26.
Единый реестр испытательных лабораторий Евразийского экономического союза
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
153.
27.
Перечень испытательных лабораторий
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
154.
28.
Перечень органов по подтверждению соответствия
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
155.
29.
Перечень органов по подтверждению соответствия персонала
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
156.
30.
Перечень поверочных лабораторий
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
157.
31.
Перечень органов по подтверждению соответствия системы менеджмента
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
158.
32.
Реестр экспертов-аудиторов
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
159.
33.
Перечень экспортной продукции Казахстана
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
160.
34.
Перечень товаропроизводителей-экспортеров Казахстана
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
161.
35.
Перечень выданных актов государственного контроля и оценки стоимости при вывозе с территории Республики Казахстан в страны, не входящие в Евразийский экономический союз, драгоценных металлов (за исключением изделий из них), лома и отходов драгоценных металлов, экспорт которых осуществляется на основании лицензии (без лицензии)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
162.
36.
Перечень выданных актов государственного контроля при ввозе на территорию Республики Казахстан из стран, не входящих в Евразийский экономический союз, драгоценных металлов (за исключением изделий из них), лома и отходов драгоценных металлов, экспорт которых осуществляется на основании лицензии (без лицензии)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
163.
37.
Перечень выданных разрешений на реэкспорт продукции, подлежащей экспортному контролю
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
164.
38.
Перечень выданных разрешений на транзит продукции, подлежащей экспортному контролю
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
165.
39.
Перечень выданных заключений об отнесении товаров, технологий, работ, услуг, информации к продукции
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
166.
40.
Источники для поиска ценовой информации по идентичным, однородным товарам
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ

149.
28.
Сәйкестікті растау жөніндегі органдардың тізбесі
(есепті кезең; сәйкестікті растау жөніндегі органның атауы; аттестаттың нөмірі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны; әкімшілік орталықтың атауы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
150.
29.
Персоналдың сәйкестігін растау жөніндегі органдардың тізбесі
(есепті кезең; персоналдың сәйкестігін растау жөніндегі органның атауы; аттестаттың нөмірі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны; әкімшілік орталықтың атауы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
151.
30.
Салыстырып тексеру зертханаларының тізбесі
(есепті кезең; тексеру зертханасының атауы; аттестат нөмірі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны; әкімшілік орталықтың атауы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
152.
31.
Менеджмент жүйесінің сәйкестігін растау жөніндегі органдардың тізбесі
(есепті кезең; менеджмент жүйесінің сәйкестігін растау жөніндегі органның атауы; аттестат нөмірі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны; әкімшілік орталықтың атауы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
153.
32.
Сарапшы аудиторлардың тізілімі
(есепті кезең; тегі және аты-жөні; аттестат нөмірі; аттестаттау бағыты; аттестаттың қолданылу мерзімі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
154.
33.
Қазақстанның экспорттық өнімдерінің тізбесі
(есепті кезең; өнім атауы; тауар коды)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
155.
34.
Қазақстанның экспорттаушы тауар өндірушілерінің тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; өнімнің атауы; өңірдің атауы; тауардың коды; қызмет түрі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
156.
35.
Экспорты лицензия (лицензиясыз) негізінде жүзеге асырылатын бағалы металдарды (олардан жасалған бұйымдарды қоспағанда), бағалы металдардың сынықтары мен қалдықтарын Қазақстан Республикасының аумағынан Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерге әкету кезінде берілген мемлекеттік бақылау актілерінің тізбесі
(есепті кезең; берілген актілер саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
157.
36.
Экспорты лицензия (лицензиясыз) негізінде жүзеге асырылатын бағалы металдарды (олардан жасалған бұйымдарды қоспағанда), бағалы металдардың сынықтары мен қалдықтарын Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерден Қазақстан Республикасының аумағына әкелу кезінде берілген мемлекеттік бақылау актілерінің саны
(есепті кезең; берілген актілер саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
158.
37.
Экспорттық бақылауға жататын өнімнің кері экспортына берілген рұқсаттардың саны
(есепті кезең; берілген рұқстандардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
159.
38.
Экспорттық бақылауға жататын өнімнің транзитіне берілген рұқсаттардың саны
(есепті кезең; берілген рұқсаттардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
160.
39.
Тауарларды, технологияларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді, ақпаратты экспорттық бақылануы тиіс өнімге жатқызу туралы берілген қорытындылардың саны
(есепті кезең; берілген қорытындылардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
161.
40.
Ұқсас, біртекті тауарлар бойынша баға ақпаратын іздеу көздері
(дереккөздің атауы; Интернеттегі дереккөзге сілтеме)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
162.
41.
Тауар өндіруші кәсіпорындардың тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; тауар өндіруші кәсіпорынның атауы; өнім түрі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны; электрондық пошта мекенжайы; ресми сайт)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
Өнеркәсіп
163.
1.
Өнеркәсіптік өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндірісінің көлемі
(есепті кезең; өңірдің атауы; өнеркәсіптік өнімді (тауарларды, көрсетілетін қызметтерді) өндіру көлемі, миллион теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 шілдесіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
164.
2.
Өнеркәсіп өндірісінің индексі
(есепті кезең; өңірдің атауы; өнеркәсіп өндірісінің индексі өткен жылға пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 шілдесіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
165.
3.
Жалпы ішкі өнім құрылымындағы өңдеу өнеркәсібінің үлесі
(есепті кезең; жалпы ішкі өнім құрылымындағы өңдеу өнеркәсібінің үлесі, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 3 тамызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
166.
4.
Жеңіл өнеркәсіп саласы бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; өлшем бірлігі; өндіріс көлемі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ

170.
3.
Доля обрабатывающей промышленности в структуре валового внутреннего продукта
ежегодно
до 3 августа года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
171.
4.
Статистические данные по отрасли легкой промышленности
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
172.
5.
Статистические данные по отрасли машиностроения
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР

170.
8.
Фармацевтика өнеркәсібі саласы бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; өлшем бірлігі; өндіріс көлемі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
171.
9.
Химия өнеркәсібі саласы бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; өлшем бірлігі; өндіріс көлемі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
172.
10.
Түсті металлургия саласы бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; өлшем бірлігі; өндіріс көлемі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ

187.
20.
Реестр выданных лицензий на геологическое изучение недр
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
188.
21.
Реестр выданных лицензий на использование пространства недр
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
189.
22.
Объем добычи нефти в Республике Казахстан
ежеквартально
до 25 мая
до 25 августа
до 25 ноября
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
190.
23.
Объем добычи газа в Республике Казахстан
ежеквартально
до 25 мая
до 25 августа
до 25 ноября
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
191.
24.
Местное содержание в товарах, работах и услугах нефтегазовых компаний Республики Казахстан
ежеквартально
до 25 мая
до 25 августа
до 25 ноября
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
192.
25.
Местное содержание в товарах нефтегазовых компаний Республики Казахстан
ежеквартально
до 25 мая
до 25 августа
до 25 ноября
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
193.
26.
Местное содержание в услугах нефтегазовых компаний Республики Казахстан
ежеквартально
до 25 мая
до 25 августа
до 25 ноября
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
194.
27.
Местное содержание в работах нефтегазовых компаний Республики Казахстан
ежеквартально
до 25 мая
до 25 августа
до 25 ноября
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
195.
28.
Местное содержание в кадрах нефтегазовых компаний Республики Казахстан
ежеквартально
до 25 мая
до 25 августа
до 25 ноября
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
196.
29.
Местное содержание в кадрах 1 категории (руководящий состав) нефтегазовых компаний Республики Казахстан
ежеквартально
до 25 мая
до 25 августа
до 25 ноября
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
197.
30.
Местное содержание в кадрах 2 категории (специалисты с высшим и средним профессиональным образованием) нефтегазовых компаний Республики Казахстан
ежеквартально
до 25 мая
до 25 августа
до 25 ноября
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
198.
31.
Местное содержание в кадрах 3 категории (квалифицированные рабочие) нефтегазовых компаний Республики Казахстан
ежеквартально
до 25 мая
до 25 августа
до 25 ноября
до 25 февраля
API системы государственного органа
МЭ
199.
32.
Перечень аттестованных юридических лиц на право проведения работ в области промышленной безопасности
ежемесячно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
200.
33.
Перечень выданных гарантийных обязательств (сертификатов конечного пользователя)
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
201.
34.
Перечень выданных заключений о возможности (невозможности) и экономической целесообразности (нецелесообразности) промышленного извлечения драгоценных металлов из сырьевых товаров в Республике Казахстан
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
202.
35.
Перечень выданных заключений об экономической нецелесообразности или невозможности переработки сырьевых товаров, содержащих драгоценные металлы, на территории Республики Казахстан
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
203.
36.
Перечень выданных лицензий на осуществление деятельности по производству, переработке, приобретению, хранению, реализации, использованию, уничтожению ядов
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР

187.
25.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ
компанияларының көрсетілетін қызметтеріндегі жергілікті қамту
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; Қазақстан Республикасының мұнай-газ компанияларының қызметтеріндегі жергілікті қамту)
тоқсан сайын
25 мамырға дейін
25 тамызға дейін
25 қарашаға дейін
25 ақпанға дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭМ
188.
26.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компанияларының жұмыстарындағы жергілікті қамту
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; Қазақстан Республикасы мұнай-газ компанияларының жұмыстарындағы жергілікті қамту)
тоқсан сайын
25 мамырға дейін
25 тамызға дейін
25 қарашаға дейін
25 ақпанға дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭМ
189.
27.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компанияларының кадрларындағы жергілікті қамту
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; Қазақстан Республикасының мұнай-газ компанияларының кадрларындағы жергілікті қамту)
тоқсан сайын
25 мамырға дейін
25 тамызға дейін
25 қарашаға дейін
25 ақпанға дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭМ
190.
28.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компанияларының 1-санатты кадрларындағы жергілікті қамту (басшы құрам)
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; Қазақстан Республикасының мұнай-газ компанияларының 1-санатындағы кадрлардағы жергілікті қамту)
тоқсан сайын
25 мамырға дейін
25 тамызға дейін
25 қарашаға дейін
25 ақпанға дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭМ
191.
29.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компанияларының 2-санатты кадрларындағы жергілікті қамту (жоғары және орта кәсіптік білімі бар мамандар)
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; Қазақстан Республикасының мұнай-газ компанияларының 2-санатты кадрларындағы жергілікті қамту)
тоқсан сайын
25 мамырға дейін
25 тамызға дейін
25 қарашаға дейін
25 ақпанға дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭМ
192.
30.
Қазақстан Республикасы мұнай-газ компанияларының 3-санатты кадрларындағы жергілікті қамту (білікті жұмысшылар)
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлшем бірлігі; Қазақстан Республикасының мұнай-газ компанияларының 3 санатты кадрларындағы жергілікті қамту)
тоқсан сайын
25 мамырға дейін
25 тамызға дейін
25 қарашаға дейін
25 ақпанға дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭМ
193.
31.
Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласында жұмыстар жүргізу құқығына аттестатталған заңды тұлғалардың тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; қызмет түрі; аттестаттаудан өткен күні; аттестаттаудың қолданылу мерзімі)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ
194.
32.
Берілген кепілдікті міндеттемелердің (түпкі пайдаланушы сертификаттарының) саны
(есепті кезең; берілген кепілдік міндеттемелердің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
195.
33.
Қазақстан Республикасында шикізат тауарларынан бағалы металдарды өнеркәсіптік алудың мүмкіндігі (мүмкін еместігі) және экономикалық орындылығы (орынсыздығы) туралы берілген қорытындылардың саны
(есепті кезең; берілген кепілдік қорытындылардың саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
196.
34.
Қазақстан Республикасының аумағында құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларын қайта өңдеудің экономикалық орынсыздығы немесе мүмкін еместігі туралы берілген қорытындылардың саны
(есепті кезең; берілген кепілдік қорытындылардың саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
197.
35.
Уларды өндіру, өңдеу, сатып алу, сақтау, өткізу, пайдалану, жою жөніндегі қызметті жүзеге асыруға берілген лицензиялардың саны
(есепті кезең; берілген кепілдік лицензиялардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
198.
36.
Тау-кен және химия өндірістерін пайдалану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға берілген лицензиялардың саны
(есепті кезең; берілген кепілдік лицензиялардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
199.
37.
Экспорттық бақылауға жататын өнімнің экспорты мен импортына берілген лицензиялардың саны
(есепті кезең; берілген кепілдік лицензиялардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
200.
38.
Өнімді Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерде қайта өңдеуге берілген рұқсаттардың саны
(есепті кезең; берілген кепілдік рұқсаттардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
201.
39.
Қауіпті өндірістік объектілерде қолданылатын технологияларды, қауіпті техникалық құрылғыларды қолдануға берілген рұқсаттардың тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; рұқсат алған ұйымның атауы; ұйымның заңды мекенжайы; рұқсаттың күні мен нөмірі; рұқсат берген орган)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ
202.
40.
Тіркелген химия өнімдерінің саны
(есепті кезең; тіркеу органы; тіркелген өнім саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
203.
41.
Қауіпті өндірістік объектілердің өнеркәсіптік қауіпсіздігінің тіркелген декларацияларының тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; декларацияның нөмірі мен тіркелген күні; декларацияның қолданылу мерзімі)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ

218.
1.
Число высших учебных заведений
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
219.
2.
Реестр организаций высшего и (или) послевузовского образования по областям, городам
ежегодно
до 30 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
220.
3.
Перечень организаций высшего и (или) послевузовского образования, имеющих лицензии по направлению подготовки кадров
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
221.
4.
Общая численность студентов на начало учебного года
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
222.
5.
Общая численность студентов на начало учебного года по возрастам
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
223.
6.
Число учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования в Республике Казахстан в разрезе областей (городское/сельское население)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
224.
7.
Число учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования в Республике Казахстан в разрезе областей (по городским поселениям)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
225.
8.
Число учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования в Республике Казахстан в разрезе областей (по сельской местности)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
226.
9.
Численность обучающихся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования в Республике Казахстан в разрезе областей (городское/сельское население)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
227.
10.
Численность обучающихся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования по возрастам (городское/сельское население)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

218.
7.
Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарының облыстар бөлінісінде саны (ауылдық жерлер бойынша)
(есепті кезең; өңірдің атауы; ауылдық жердегі техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
219.
8.
Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында облыстар бөлінісінде оқушылар саны (қала/ауыл халқы)
(есепті кезең; өңірдің атауы; қалалық/ауылдық елді мекен; техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың жалпы саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
220.
9.
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың жасы бойынша саны (қала/ауыл халқы)
(есепті кезең; өңірдің атауы; қала/ауыл халқы; техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың жалпы саны; жасы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
221.
10.
Жоғары оқу орындарына есепті жылы қабылданған білім алушылар
(есепті кезең; өңірдің атауы; жоғары оқу орындарына қабылданған білім алушылардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
222.
11.
Өткен оқу жылында жоғары оқу орнын бітірген студенттер
(есепті кезең; өңірдің атауы; жоғары оқу орындарынан шыққан студенттердің жалпы саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
223.
12.
Докторанттар даярлауды жүзеге асыратын ұйымдардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; докторанттар даярлауды жүзеге асыратын ұйымдардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
224.
13.
Есепті жылғы докторанттардың жалпы саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; докторанттар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
225.
14.
Есепті жылғы қабылданған докторанттар
(есепті кезең; өңірдің атауы; қабылданған докторанттардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
226.
15.
Философия докторы (PhD), бейіні бойынша доктор ғылыми дәрежесін беру бойынша диссертациялар қорғау жөніндегі диссертациялық кеңестердің тізімі
(есепті кезең; мамандықтың/білім беру бағдарламасының атауы; диссертациялық кеңестің атауы; диссертациялық кеңестің төрағасы (тегі мен аты-жөні), ғылыми хатшының байланыстары (тегі мен аты-жөні, телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ҒЖБМ
227.
16.
Бекітілген философия докторларының (PhD) тізімі
(есепті кезең; тегі және аты-жөні; мамандықтың/білім беру бағдарламасының атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ

228.
11.
Принято в отчетном году обучающихся в высшие учебные заведения
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
229.
12.
Выпуск студентов высших учебных заведений за предыдущий учебный год
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
230.
13.
Число организаций, осуществляющих подготовку докторантов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
231.
14.
Общая численность докторантов в отчетном году
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
232.
15.
Принятые докторанты в отчетном году
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
233.
16.
Список диссертационных советов по защите диссертаций на присуждение ученой степени доктора философии (PhD), доктора по профилю
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
234.
17.
Список утвержденных докторов философии (PhD)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
235.
18.
Статистика результатов Единого национального тестирования
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
236.
19.
Перечень пунктов проведения единого национального тестирования
ежегодно
до 30 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
237.
20.
Доля студентов в организациях высшего и (или) послевузовского образования, обеспеченных жильем в общежитиях, от общего количества студентов, нуждающихся в жилье
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
238.
21.
Статистические данные о техническом и профессиональном образовании
ежегодно
до 30 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
239.
22.
Статистические данные по доступности общеобразовательных учреждений (по годам, по областям, городам республиканского значения, столице, строятся/открылись, город/село, лицей/гимназия/средняя школа)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
240.
23.
Реестр общеобразовательных школ по областям, городам республиканского значения, столице (дневные/вечерние, лицей/гимназия/средняя школа)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
241.
24.
Статистические данные по вакантным должностям учителей
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
242.
25.
Общее количество детей, для которых организован подвоз к школе
ежегодно
до 30 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
243.
26.
Итоги мониторинга образовательных достижений обучающихся на уровне начального, основного среднего образования, технического и профессионального, послесреднего образования
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП

228.
17.
Ұлттық бірыңғай тестілеу нәтижелерінің статистикасы
(есепті кезең; өңірдің атауы; мектеп түлектерінің жалпы саны; Ұлттық бірыңғай тестілеуге қатысушы түлектердің жалпы саны, оның ішінде өту балын жинағандар; Ұлттық бірыңғай тестілеуге қатысушы түлектердің (Қаланың), оның ішінде өту балын жинағандардың саны; Ұлттық бірыңғай тестілеуге қатысушы түлектердің (ауылдың), оның ішінде өту балын жинағандардың саны; Ұлттық бірыңғай тестілеудің орташа балы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
229.
18.
Ұлттық бірыңғай тестілеу өткізу пункттерінің тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізу пунктінің атауы; орналасқан жері; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
230.
19.
Тұрғынжайға мұқтаж жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары студенттерінің жалпы санынан жатақханалардағы тұрғынжаймен қамтамасыз етілген студенттердің үлесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; пайыздық үлесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
231.
20.
Техникалық және кәсіптік білім беру туралы статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; жекеменшік саны; мемлекеттік саны; контингент; қабылдау; шығару)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 маусымына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
232.
21.
Жалпы білім беру мекемелерінің қолжетімділігі туралы статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; елді мекен; мекеменің атауы; контингент)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
233.
22.
Өңірлер, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бойынша жалпы білім беретін мектептердің тізілімі (күндізгі/кешкі, лицей/гимназия/орта мектеп)
(есепті кезең; өңірдің атауы; мекеменің атауы; заңды мекен-жайы; мекеменің түрі; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
234.
23.
Мұғалімдердің бос лауазымдары туралы статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлық мұғалімдер; пәндер бойынша мұғалімдерге қажеттілік)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
235.
24.
Мектепке тасымалдау ұйымдастырылған балалардың жалпы саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; мектепке жеткізу ұйымдастырылған балалар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
236.
25.
Бастауыш, негізгі орта білім, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру деңгейінде білім алушылардың білім жетістіктерін мониторингтеудің қорытындылары
(есепті кезең; мекеменің атауы; орташа балл)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
237.
26.
Мектепке дейінгі ұйымдардың қолжетімділігі бойынша статистикалық деректер (жылдар бойынша, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бойынша салынып жатқандар/ашылғандар, балалармен қамтылуы, кезек)
(есепті кезең; өңірдің атауы; елді мекен; мекеменің атауы; мәртебесі (салынуда / ашылды); орындардың жалпы саны; бос орындар саны; кезектілік)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
238.
27.
Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бойынша балабақшалардың тізілімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; елді мекен; мекеменің атауы; меншік нысаны; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
239.
28.
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды педагог кадрлармен қамтамасыз ету бойынша статистикалық деректер (бос орындар)
(есепті кезең; өңірдің атауы; педагог кадрлардың саны; бос орындар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
240.
29.
Мүмкіндігі шектеулі балаларды оқыту бойынша статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; мүмкіндігі шектеулі оқитын балалардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 маусымына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
241.
30.
Балаларға қосымша білім беру, тәрбиелеу және дамыту туралы статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; шығармашылық үйірмелер мен спорт секцияларында, түрлері бойынша айналысатын балалар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
242.
31.
Балалар спортын, дене тәрбиесін дамыту туралы статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; спорт түрлері бөлінісінде спорт секцияларына баратын балалар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
243.
32.
Мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиеленушілерінің жалпы санынан мектепке дейінгі шағын орталықтардағы тәрбиеленушілердің үлесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; мектепке дейінгі ұйымдармен қамтылған балалар саны; мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиеленушілерінің жалпы санынан шағын орталықтардағы тәрбиеленушілердің үлесі, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ

244.
27.
Статистические данные по доступности дошкольных организаций (по годам, по областям, городам республиканского значения, столице, строятся/открылись, охват детей, очередь)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
245.
28.
Реестр детских садов по областям, городам республиканского значения, столице
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
246.
29.
Статистические данные по обеспечению дошкольного воспитания и обучения педагогическими кадрами (вакансии)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
247.
30.
Статистические данные по обучению детей с ограниченными возможностями
ежегодно
до 30 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
248.
31.
Статистические данные о дополнительном образовании, воспитании и развитии детей
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
249.
32.
Статистические данные о развитии детского спорта, физической культуры
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
250.
33.
Доля воспитанников в дошкольных мини-центрах от общей численности воспитанников дошкольных организаций
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
251.
34.
Доля детей в возрасте с 3 лет и до приема в 1 класс, охваченных дошкольным воспитанием и обучением
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
252.
35.
Доля детей, охваченных дополнительным образованием, от общего количества школьников
ежегодно
до 30 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
253.
36.
Доля детей, охваченных инклюзивным образованием, от общего количества детей с ограниченными возможностями в развитии
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
254.
37.
Доля детей, охваченных образовательными программами, от общего количества детей с ограниченными возможностями в развитии
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
255.
38.
Доля дошкольных мини-центров от общего количества дошкольных организаций
ежегодно
до 30 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
256.
39.
Количество учащихся, обучающихся на дому, всего
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
257.
40.
Численность учащихся на экстернатной форме обучения в организациях среднего образования
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
257-1.
40-1.
Численность учащихся на экстернатной форме обучения в организациях высшего и (или) послевузовского образования
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
258.
41.
Число школ с экстернатной формой обучения
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
259.
42.
Реестр организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
260.
43.
Количество специалистов, получивших бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья в рамках проекта "С дипломом в село"
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНЭ

244.
33.
Мектепке дейінгі тәрбиелеумен және оқытумен қамтылған 3 жас – 1 сыныпқа қабылдағанға дейінгі аралықтағы балалардың үлесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; 3 жастан бастап және бірінші сыныпқа қабылданғанға дейінгі балалар саны; 3 жастан бастап және бірінші сыныпқа қабылданғанға дейінгі, мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтылған балалар саны; 3 жастан бастап және бірінші сыныпқа қабылданғанға дейінгі, мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтылған балалардың үлесі, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
245.
34.
Мектеп оқушыларының жалпы санынан қосымша білім берумен қамтылған балалардың үлесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлық оқушылар; қосымша біліммен қамтылған балалар саны; қосымша біліммен қамтылған балалардың үлесі пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 қыркүйегіне дейін
ашық еректер интернет-порталының АЖО
ОМ
246.
35.
Дамуында мүмкіндігі шектеулі балалардың жалпы санынан инклюзивті білім берумен қамтылған балалардың үлесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлық оқушылар; даму мүмкіндігі шектеулі балалардың жалпы саны; инклюзивті біліммен қамтылған балалардың үлесі, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
247.
36.
Дамуында мүмкіндігі шектеулі балалардың жалпы санынан білім беру бағдарламаларымен қамтылған балалардың үлесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; даму мүмкіндіктері шектеулі балалардың жалпы саны; білім беру бағдарламаларымен қамтылған даму мүмкіндіктері шектеулі балалардың саны; білім беру бағдарламаларымен қамтылған балалардың үлесі пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
248.
37.
Мектепке дейінгі ұйымдардың жалпы санынан мектепке дейінгі шағын орталықтардың үлесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; мектепке дейінгі ұйымдардың жалпы саны; мектепке дейінгі шағын орталықтардың саны; пайыздық үлесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 маусымына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
249.
38.
Үйде оқитын оқушылардың саны, барлығы
(есепті кезең; өңірдің атауы; үйде оқитын оқушылардың жалпы саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
250.
39.
Экстернат нысанында оқитын оқушылардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; экстернаттық оқыту нысанындағы оқушылардың жалпы саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
251.
40.
Экстернат нысанында оқытатын мектептердің саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; экстернаттық оқыту нысаны бар мектептердің жалпы саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
252.
41.
Жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдарының тізілімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
253.
42.
"Дипломмен ауылға" жобасы шеңберінде тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит алған мамандардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; кредит алған мамандар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰЭМ
254.
43.
Қалалар бойынша біліктілікті арттыру орталықтары
(есепті кезең; өңірдің атауы; қаланың атауы; орталықтың атауы; білім беру ұйымының типі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 маусымына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
255.
44.
PISA халықаралық зерттеуінің негізгі нәтижелері
(есепті кезең; студенттер саны; жалпы міндетті білім алған білім алушылардың қоғамда толыққанды жұмыс істеуі үшін қажетті білім мен дағдыларға сәйкестік пайызы)
3 жылда бір рет
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
256.
45.
TIMSS халықаралық зерттеуінің негізгі нәтижелері
(есепті кезең; математика; жаратылыстану; ұпайлар; орын)
4 жылда бір рет
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
257.
46.
Техникалық және кәсіптік білім беру деңгейінің білім беру жетістіктерін мониторингтеу қорытындылары
(есепті кезең; мекеменің атауы; орташа балл)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
258.
47.
Білім беру ұйымдарының 1-11 сыныптарында пайдалануға рұқсат етілген оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендердің тізбесі
(есепті кезең; оқулықтың атауы; түрі; авторы; сыныбы; оқыту тілі;бағыты; жылы; баспасы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
259.
48.
Мектепке дейінгі ұйымдарда пайдалануға рұқсат етілген оқу әдебиеттерінің тізбесі
(есепті кезең; әдебиет атауы; түрі; авторы; сыныбы; оқыту тілі; бағыты; жылы; баспасы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ
260.
49.
Арнайы (түзетуші) мектептерде пайдалануға рұқсат етілген оқу әдебиеттерінің тізбесі
(есепті кезең; әдебиет атауы; түрі; авторы; сыныбы; оқыту тілі; бағыты; жылы; баспасы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ

263.
46.
Центры повышения квалификации по городам
ежегодно
до 30 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
264.
47.
Основные результаты международного исследования PISA
раз в 3 года
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
265.
48.
Основные результаты международного исследования TIMSS
раз в 4 года
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
266.
49.
Итоги мониторинга образовательных достижений уровня технического и профессионального образования
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
267.
50.
Перечень учебников и учебно-методических комплексов, разрешенных к использованию в 1-11 классах организаций образования
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
268.
51.
Перечень учебной литературы, разрешенной к использованию в дошкольных организациях
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
269.
52.
Перечень учебной литературы, разрешенной к использованию в специальных (коррекционных) школах
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
270.
53.
Государственные научные стипендии (наименование, условия конкурса, перечень документов)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
271.
54.
Сведения о государственных премиях Республики Казахстан в области науки и техники (наименование, условия конкурса, перечень документов)
раз в два года
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
272.
55.
Сведения об именных премиях в области науки (наименование, условия конкурса, перечень документов)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
273.
56.
Реестр аккредитованных субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
274.
57.
Количество опубликованных научных статей (в зарубежных изданиях)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
275.
58.
Перечень научных изданий по видам наук
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
276.
59.
Перечень реализованных и реализуемых проектов в рамках грантового финансирования
ежегодно
до 30 декабря отчетного периода
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
277.
60.
Перечень научно-практических конференций в области здравоохранения
ежегодно
до 1 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
278.
61.
Научные центры и научно-исследовательские институты здравоохранения
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
279.
62.
Государственный образовательный заказ на подготовку и повышение квалификации кадров в области здравоохранения
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
280.
63.
Сведения о военных учебных заведениях МО (общая информация, порядок поступления, перечень специальностей)
ежегодно
до 1 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО

263.
52.
Ғылым саласындағы атаулы сыйлықтар туралы мәліметтер
(кезең; атауы; алу шарттары; құжаттар тізбесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанға дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
264.
53.
Аккредиттелген ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерінің тізілімі
(есепті кезең; аккредиттелген субъектінің атауы; аккредиттеу туралы куәліктің сериялық нөмірі мен күні)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
265.
54.
Жарияланған ғылыми мақалалардың саны (шетелдік басылымдарда)
(есепті кезең; шетелдік басылымның атауы; жарияланған ғылыми мақалалар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
266.
55.
Ғылыми басылымдардың ғылым түрлері бойынша тізбесі
(есепті кезең; ғылыми басылымның атауы; Ғылыми бағыты; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
267.
56.
Гранттық қаржыландыру шеңберінде іске асырылған және іске асырылып жатқан жобалардың тізбесі
(есепті кезең; іске асырылған жобаның/іске асырылатын жобаның атауы; жобаның сомасы; жобаны іске асырудың жоспарланатын мерзімі; жобаны іске асырудың нақты мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнің 30 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
268.
57.
Денсаулық сақтау саласындағы ғылыми-практикалық конференциялардың тізбесі
(есепті кезең; конференцияның атауы; өткізілетін күні; өткізілетін орны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 наурызға дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
269.
58.
Денсаулық сақтаудың ғылыми орталықтары және ғылыми-зерттеу институттары
(есепті кезең; ғылыми орталықтың/ғылыми-зерттеу институтының атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
270.
59.
Денсаулық сақтау саласында кадрларды даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
(есепті кезең; денсаулық сақтау саласында кадрлар даярлауға арналған білім беру гранттарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
271.
60.
Қорғаныс министрлігінің әскери оқу орындары туралы мәліметтер
(есепті кезең; оқу орнының атауы; мамандықтар тізбесі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
272.
61.
Тіркелген рухани (діни) білім беру ұйымдарының тізбесі
(есепті кезең; оқу орнының атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
АҚДМ
273.
62.
ІІМ-нің ведомстволық білім беру ұйымдарының тізбесі
(есепті кезең; оқу орнының атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
274.
63.
Шетелдердің оқу орындарында оқытылған ішкі істер органдары қызметкерлерінің саны
(есепті кезең; оқу орнының атауы; даярлау бағыты; оқытылғандар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
275.
64.
Ұлттық ұланның Әскери институтына түсетін кандидаттың құжаттар тізімі
(есепті кезең; түсу үшін құжаттың атауы; құжаттарды тапсыру мерзімдері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
276.
65.
Мемлекеттік арнайы және интернаттық ұйымдардың тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
277.
66.
Мемлекеттік қосымша білім беру ұйымдарының тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
Денсаулық сақтау
278.
1.
Облыстар және Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша медициналық ұйымдардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; медициналық ұйымдардың саны, оның ішінде: мемлекеттік, жеке)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 мамырына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
279.
2.
Облыстар және Астана, Алматы және Шымкент қалалары бөлінісінде аурулардың түрлері бойынша статистикасы
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлық аурулар; қан айналымы жүйесінің аурулары; анемия; гипертония; жүректің ишемиялық ауруы; қант диабеті; миокард инфарктісі; туберкулез; қатерлі ісіктер; психикалық бұзылулар мен мінез-құлықтың бұзылуы; тірек-қимыл жүйесі мен дәнекер тінінің аурулары; мерез; жарақаттар мен улану)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 мамырына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
280.
3.
Қазақстан Республикасы дәрілік заттарының мемлекеттік тізілімі
(есепті кезең; сәйкестендіргіш; дәрілік заттың тіркеу нөмірі; сауда атауы; тіркелген күні; өндіруші елі; өндірушінің атауы)
тоқсан сайын
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ

297.
11.
Перечень объектов телемедицинской сети
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
298.
12.
Статистика по количеству телемедицинских консультаций и видеоконсультаций телемедицинских центров областных больниц и республиканских клиник
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
299.
13.
Эпидемиологическая ситуация по инфекционным заболеваниям в Республике Казахстан
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
300.
14.
Сведения о заболеваемости карантинными и особо опасными инфекциями в мире
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
301.
15.
Сроки проведения профилактических прививок в Республике Казахстан
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
302.
16.
Реестр недобросовестных участников внешнеэкономической деятельности по результатам камерального контроля
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
303.
17.
Перечень продукции и эпидемически значимых объектов, подлежащих государственному контролю и надзору в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения, утверждаемый по согласованию с уполномоченным органом по предпринимательству
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ

297.
20.
Денсаулық сақтау саласындағы медициналық ғылыми ұйымдар мен жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында орындалатын қолданбалы ғылыми зерттеулердің тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; ғылыми зерттеудің атауы; зерттеу жүргізу мерзімдері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
298.
21.
Медициналық технологияларға клиникалық зерттеулер жүргізуге берілген рұқсаттардың тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; клиникалық зерттеу түрі; рұқсат нөмірі мен күні; рұқсаттың қолданылу мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
299.
22.
Өндірісінде йодталмаған тұз пайдаланылатын тамақ өнімдерінің жекелеген түрлерінің тізбесі
(есепті кезең; тамақ өнімдерінің атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
300.
23.
Әскери қызметшілерді медициналық қамтамасыз ету туралы мәліметтер
(есепті кезең; емдеу мекемесінің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
301.
24.
ІІМ санаторийлерінің тізбесі
(санаторийдің атауы; орналасқан жері; байланыс телефоны; қызметтер тізбесі)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
302.
25.
Орталық және өңірлік әскери-дәрігерлік комиссиялардың атаулары және мекенжайлары
(комиссияның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
303.
26.
Денсаулық сақтау саласындағы құрметті атақтар берілген адамдардың тізбесі
(есепті кезең; тегі мен аты-жөні; жолдама атауы; құрметті атақ берілген күн)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ

304.
18.
Банк данных аккредитованных субъектов в области здравоохранения
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
305.
19.
Реестр аккредитованных испытательных лабораторий
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
306.
20.
Результаты аккредитации медицинских организаций
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
307.
21.
Перечень выданных лицензий на ввоз на территорию Республики Казахстан из государств, не являющихся членами Евразийского экономического союза, и вывоз с территории Республики Казахстан в эти государства органов (части органа) и (или) тканей человека, крови и ее компонентов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
308.
22.
Перечень выполняемых в медицинских научных организациях и организациях высшего и (или) послевузовского образования прикладных научных исследований в области здравоохранения
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
309.
23.
Перечень выданных разрешений на проведение клинических исследований медицинских технологий
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
310.
24.
Сведения по степени удовлетворенности граждан уровнем и качеством оказываемой медицинской помощи
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
311.
25.
Перечень отдельных видов пищевой продукции, в производстве которой используется нейодированная соль
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
312.
26.
Сведения о медицинском обеспечении военнослужащих
ежегодно
до 20 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
313.
27.
Перечень санаториев МВД (наименование, адрес, контактные данные, перечень услуг)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД
314.
28.
Наименования и адреса центральной и окружных военно-врачебных комиссий
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД
315.
29.
Перечень лиц, которым присвоены почетные звания в области здравоохранения
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
316.
30.
Перечень государственных больниц в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
317.
31.
Перечень государственных поликлиник в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
318.
32.
Перечень государственных диспансеров в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
319.
33.
Перечень государственных родильных домов в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
320.
34.
Информация о территориях обслуживания государственных поликлиник (больниц) в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
Труд, занятость и социальное обеспечение
321.
1.
Индекс реальной заработной платы в процентах к соответствующему периоду предыдущего года (оплата труда)
ежеквартально
май, август, ноябрь, февраль следующие за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

304.
27.
Мемлекеттік ауруханалардың тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; мекеменің атауы; тегін түрлері көрсетілген медициналық қызметтер тізбесі; орналасқан жері; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
305.
28.
Мемлекеттік емханалардың тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; мекеменің атауы; өңірдің атауы; тегін түрлері көрсетілген медициналық қызметтер тізбесі; орналасқан жері; байланыс телефоны; қызмет көрсету аумағы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
306.
29.
Мемлекеттік диспансерлердің тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; мекеменің атауы; өңірдің атауы; тегін түрлері көрсетілген медициналық қызметтер тізбесі; орналасқан жері; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
307.
30.
Мемлекеттік перзентханалардың тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(мекеменің атауы; өңірдің атауы; тегін түрлері көрсетілген медициналық қызметтер тізбесі; орналасқан жері; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
Еңбек, жұмыспен қамту және әлеуметтік қамсыздандыру
308.
1.
Нақты жалақы индексі, өткен жылғы тиісті кезеңге пайызбен (еңбекақы төлеу)
(есепті кезең; өңірдің атауы; нақты жалақы индексі өткен жылдың тиісті кезеңіне қатысты пайызбен, пайызбен)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі мамыр, тамыз, қараша, ақпан
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
309.
2.
Бір жұмыскердің орташа айлық атаулы жалақысы, теңге
(есепті кезең; өңірдің атауы; бір қызметкердің орташа айлық атаулы жалақысы, теңгемен)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі мамыр, тамыз, қараша, ақпан
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
310.
3.
Жұмыспен қамтылған халық, адам (аудандар бойынша)
(есепті кезең; өңірдің (ауданның/қаланың) атауы; жұмыспен қамтылған халықтың саны, адам)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
311.
4.
Жалдамалы жұмыскерлер, адам (аудандар бойынша)
(есепті кезең; өңірдің (ауданның/қаланың) атауы; жалдамалы жұмыскерлер саны, адам)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
312.
5.
Жұмыс күші, адам (аудандар бойынша)
(есепті кезең; өңірдің (ауданның/қаланың) атауы; жұмыс күші, адам)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
313.
6.
Жұмыс күшін ұстауға арналған шығындар сомасы
(есепті кезең; өңірдің атауы; жұмыс күшін ұстауға жұмсалған шығындар сомасы, мың теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 8 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
314.
7.
Бір жұмыскерге есептегендегі жұмыс күшінің құны
(есепті кезең; өңірдің атауы; бір қызметкерге есептегендегі жұмыс күшінің құны, мың теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 8 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
315.
8.
Жұмыскер жұмыспен өтеген 1 сағатқа есептегендегі жұмыс күшінің құны
(есепті кезең; өңірдің атауы; жұмыскердің жұмыс істеген 1 сағатқа есептегендегі жұмыс күшінің құны, мың теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 8 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
316.
9.
Ақшалай нысандағы жалақы қоры
(есепті кезең; өңірдің атауы; ақшалай нысандағы жалақы қоры, мың теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 8 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
317.
10.
Жалақы қорында ескерілмейтін төлемдер мен шығыстар
(есепті кезең; өңірдің атауы; жалақы қорында ескерілмейтін төлемдер мен шығыстар, мың теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 8 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
318.
11.
Есепті жылы жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітіргендер қатарынан қабылданған жоғары білімі бар мамандар саны (есепті кезең; өңірдің атауы; жоғары білімі бар қабылданған мамандар саны, адам)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 14 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
319.
12.
Жұмыспен өтелмеген адам-күн саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; жұмыс істемеген адам-күндер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 14 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
320.
13.
Өзін-өзі жұмыспен қамтыған жұмыскерлер, адам (аудандар бойынша)
(отчетный период; наименование региона (района/города); количество самостоятельно занятых работников, человек)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
321.
14.
Жұмыссыз халық (15 және одан жоғары жастағы) (аудандар бойынша)
(есепті кезең; өңірдің (ауданның/қаланың) атауы; 15 жастан асқан жұмыссыз халықтың саны, адам)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

322.
2.
Среднемесячная номинальная заработная плата одного работника, тенге
ежеквартально
май, август, ноябрь, февраль, следующие за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
323.
3.
Занятое население, человек (по районам)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
324.
4.
Наемные работники, человек (по районам)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
325.
5.
Рабочая сила, человек (по районам)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
326.
6.
Непродуктивно самостоятельно занятые работники, человек
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
327.
7.
Сумма затрат на содержание рабочей силы
ежегодно
до 8 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
328.
8.
Стоимость рабочей силы в расчете на одного работника
ежегодно
до 8 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
329.
9.
Стоимость рабочей силы в расчете на 1 час, отработанный работником
ежегодно
до 8 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
330.
10.
Фонд заработной платы в денежной форме
ежегодно
до 8 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
331.
11.
Выплаты и расходы, не учитываемые в фонде заработной платы
ежегодно
до 8 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
332.
12.
Количество принятых специалистов с высшим образованием из числа окончивших высшие учебные заведения в отчетном году
ежегодно
до 14 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
333.
13.
Число неотработанных человеко-дней
ежегодно
до 14 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
334.
14.
Самостоятельно занятые работники, человек (по районам)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
335.
15.
Безработное население (в возрасте 15 лет и старше) (по районам)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
336.
16.
Уровень безработицы (по районам)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
337.
17.
Уровень женской безработицы
ежеквартально
до 20 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
338.
18.
Уровень молодежной безработицы (15-28 лет)
ежеквартально
до 20 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
339.
19.
Численность безработных, направленных на профессиональную подготовку, переподготовку, повышение квалификации
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН

322.
15.
Жұмыссыздық деңгейі (аудандар бойынша)
(есепті кезең; өңірдің (ауданның/қаланың) атауы; жұмыссыздық деңгейі пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
323.
16.
Әйелдер жұмыссыздығының деңгейі
(есепті кезең; өңірдің атауы; әйелдердің жұмыссыздық деңгейі пайызбен)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 20-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
324.
17.
Жастар жұмыссыздығының деңгейі (15-28 жас)
(есепті кезең; өңірдің атауы; жастардың жұмыссыздық деңгейі 15 жастан 28 жасқа дейін пайызбен)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 20-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
325.
18.
Кәсіби даярлауға, қайта даярлауға, біліктілігін арттыруға жіберілген жұмыссыздар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға, біліктілігін арттыруға жіберілген жұмыссыздар саны, адам)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ашық тернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
326.
19.
Әлеуметтік жұмыс орындарына жіберілген жұмыссыздар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; әлеуметтік жұмыс орындарына жіберілген жұмыссыздар саны, адам)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
327.
20.
Өзін-өзі жұмыспен қамтығандардың жұмыспен қамтылған халық санындағы үлесі (аудандар бойынша)
(есепті кезең; өңірдің (ауданның/қаланың) атауы; жұмыспен қамтылған халық санындағы өз бетінше жұмыспен қамтылғандардың үлесі, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
328.
21.
Жұмыскерлердің тізімдік санындағы әйелдердің үлес салмағы
(есепті кезең; өңірдің атауы; жұмыскерлердің тізімдік санындағы әйелдердің үлес салмағы, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
329.
22.
Жұмыскерлердің нақты санындағы әйелдердің үлес салмағы
(есепті кезең; өңірдің атауы; жұмыскерлердің нақты санындағы әйелдердің үлес салмағы пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
330.
23.
Жұмысты азаматтық-құқықтық сипаттағы шарттар бойынша орындайтын адамдар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; шарттар бойынша жұмыстарды орындайтын адамдардың саны, адам)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
331.
24.
Толық емес жұмыс күнінде немесе толық емес жұмыс аптасында жұмыс істейтіндер саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; толық емес жұмыс күні немесе толық емес жұмыс аптасы жұмыс істейтіндердің саны, адам)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
332.
25.
Әскери қызметшілерге арналған демалыстар туралы мәліметтер (қосымша демалыстар)
(есепті кезең; демалыс ұзақтығы; қосымша демалыс түрлері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
333.
26.
Әскери қызметшілерді заттай мүлікпен қамтамасыз ету туралы мәліметтер
(есепті кезең; заттың атауы; бір адамға шаққандағы заттар саны; тозу мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
334.
27.
Әскери қызметшілерді тамақпен қамтамасыз ету туралы мәліметтер
(есепті кезең; Өнімнің атауы; 1 адамға арналған норма)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
335.
28.
Әскери қызметшілердің мемлекет есебінен жол жүру құқығы туралы мәліметтер
(есепті кезең; көлік түрі; мақсаты; әскери қызметшілер санаты)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
336.
29.
Әскери қызметшілерді тұрғын үймен қамтамасыз ету туралы мәліметтер
(есепті кезең; әскери қызметшілердің жалпы саны; ипотекаға тұрғын үй сатып алған әскери қызметшілер саны; ағымдағы тұрғын үй төлемдерін алған әскери қызметшілер саны; біржолғы тұрғын үй төлемдерін алған әскери қызметшілер саны; өтеусіз жекешелендіру құқығының орнына ақшалай өтемақы алған әскери қызметшілер саны; тұрғын үйді жекешелендірген әскери қызметшілер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
337.
30.
Әскери қызметшілерді зейнетақымен қамсыздандыру туралы мәліметтер
(есепті кезең; зейнетақы төлемдерін алушылар саны; еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы төлемдерінің мөлшері; ең төменгі зейнетақы мөлшері; ең төменгі мемлекеттік базалық зейнетақы төлемінің мөлшері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
338.
31.
Әскери қызметшілерге жыл сайын негізгі демалысына қосымша 10 тәулік беруге құқық беретін қызмет орындары тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; аудан / қала атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қорғанысмині
339.
32.
Тегін тамақтану ұйымдастырылған балалар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлық білім алушылар; тегін ыстық тамақ ұйымдастырылған мектептер саны; тегін ыстық тамақпен қамтылған білім алушылар саны; тегін буфеттік тамақ ұйымдастырылған мектептер саны; тегін буфеттік тамақпен қамтылған білім алушылар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ

340.
20.
Численность безработных, направленных на социальные рабочие места
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
341.
21.
Доля самостоятельно занятых в численности занятого населения (по районам)
ежегодно
до 30 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
342.
22.
Удельный вес женщин в списочной численности работников
ежегодно
до 30 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
343.
23.
Удельный вес женщин в фактической численности работников
ежегодно
до 30 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
344.
24.
Численность лиц, выполняющих работы по договорам гражданско-правового характера
ежегодно
до 30 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
345.
25.
Численность работающих неполный рабочий день или неполную рабочую неделю
ежегодно
до 30 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
346.
26.
Сведения об отпусках для военнослужащих (дополнительные отпуска)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
347.
27.
Сведения об обеспечении военнослужащих вещевым имуществом
ежегодно
до 20 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
348.
28.
Сведения об обеспечении военнослужащих питанием
ежегодно
до 20 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
349.
29.
Сведения о праве военнослужащих на проезд за счет государства
ежегодно
до 20 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
350.
30.
Сведения об обеспечении военнослужащих жилищем
ежегодно
до 20 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
351.
31.
Сведения о пенсионном обеспечении военнослужащих
ежегодно
до 20 сентября года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
352.
32.
Перечень местностей, служба в которых дает военнослужащим право на предоставление к ежегодному основному отпуску дополнительно 10 суток
ежегодно
до 1 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МО
353.
33.
Количество детей, для которых организовано бесплатное питание
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
354.
34.
Сведения о трудоустройстве выпускников организаций технического и профессионального, послесреднего образования
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
354-1.
34-1.
Сведения о трудоустройстве выпускников организаций высшего и (или) послевузовского образования
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
355.
35.
Доля трудоустроенных выпускников международной стипендии "Болашак" из ежегодного выпуска стипендиатов
ежегодно
до 31 декабря отчетного периода
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
356.
36.
Статистические данные о трудоустройстве выпускников организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в разрезе регионов
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП

340.
33.
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының түлектерін жұмысқа орналастыру туралы мәліметтер
(есепті кезең; өңірдің атауы; Оқу орнының түрі; жұмысқа орналастырылған түлектердің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ, ҒЖБМ
341.
34.
"Болашақ" халықаралық стипендиясының жұмысқа орналастырылған түлектерінің стипендиаттардың жыл сайынғы шығуынан үлесі
(есепті кезең; түлектердің жалпы саны; жұмысқа орналастырылғандар саны; түлектердің жалпы санынан жұмысқа орналастырылған түлектердің үлесі, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
342.
35.
Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдарының түлектерін жұмысқа орналастыру туралы статистикалық деректер, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; түлектердің саны барлығы; жұмысқа орналастырылған түлектердің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОМ, ҒЖБМ
343.
36.
Жәрдемақылар, төлемдер, зейнетақылар атаулары
(есепті кезең; жәрдемақы атауы; төлем атауы; зейнетақы атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
344.
37.
Төлемдер, зейнетақылар және жәрдемақылар алушылардың жалпы саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; төлем алушылар саны; зейнетақы алушылар саны; жәрдемақы алушылар саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
345.
38.
Атаулы әлеуметтік көмек алушылардың жалпы саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; атаулы әлеуметтік көмек алушылардың саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
346.
39.
Еңбекке қабілеттілігінен айырылу жағдайына байланысты Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленетін әлеуметтік төлемнің орташа мөлшері
(есепті кезең; әлеуметтік төлемнің орташа мөлшері, теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
347.
40.
Асыраушысынан айырылу жағдайына байланысты Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленетін әлеуметтік төлемнің орташа мөлшері
(есепті кезең; әлеуметтік төлемнің орташа мөлшері, теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
348.
41.
Жинақтаушы зейнетақы жүйесімен қамтылған жұмыспен қамтылған халықтың үлесі
(есепті кезең; жұмыспен қамтылған халықтың жалпы саны; жинақтаушы зейнетақы жүйесімен қамтылған адамдардың саны; пайыздық үлесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 наурызға дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
349.
42.
Міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесімен қамтылған жұмыспен қамтылған халықтың үлесі
(есепті кезең; жұмыспен қамтылған халықтың жалпы саны; міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесімен қамтылған адамдардың саны; пайыздық үлесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 наурызға дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
350.
43.
Мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының орташа мөлшері
(есепті кезең; өңірдің атауы; мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының орташа мөлшері, теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
351.
44.
Асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының орташа мөлшері
(есепті кезең; өңірдің атауы; асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының орташа мөлшері, теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
352.
45.
Жасына байланысты зейнетақы төлемдерін тағайындау туралы мәліметтер
(есепті кезең; өңірдің атауы; зейнеткерлер саны; жасына байланысты тағайындалған зейнетақы төлемдерінің орташа мөлшері)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
353.
46.
Мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін тағайындау туралы мәліметтер
(есепті кезең; өңірдің атауы; зейнеткерлер саны; тағайындалған мемлекеттік базалық зейнетақы төлемдерінің орташа мөлшері)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
354.
47.
Бала бір жарым жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты кірісінен айырылу жағдайына Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан әлеуметтік төлемнің орташа мөлшері
(есепті кезең; өңірдің атауы; әлеуметтік төлемнің орташа мөлшері, теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
355.
48.
Зейнетақы және әлеуметтік аударымдардың мөлшерлемелері
(есепті кезең; аударымның атауы; пайыздық мөлшерлеменің мөлшері)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
356.
49.
"Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры" акционерлік қоғамынан төленетін әлеуметтік төлемдерді алушылардың саны және сомалары туралы мәліметтер
(есепті кезең; өңір атауы; төлем атауы; алушылар саны; төлем сомасы, теңге)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 28 ақпанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ

357.
37.
Наименование пособий, выплат, пенсий
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
358.
38.
Общее количество получателей выплат, пенсий и пособий
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
359.
39.
Общее количество получателей адресной социальной помощи
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
360.
40.
Средний размер социальной выплаты из Государственного фонда социального страхования на случай утраты трудоспособности
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
361.
41.
Средний размер социальной выплаты из Государственного фонда социального страхования на случай потери кормильца
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
362.
42.
Доля занятого населения, охваченного накопительной пенсионной системой
ежегодно
до 30 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
363.
43.
Доля занятого населения, охваченного системой обязательного социального страхования
ежегодно
до 30 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
364.
44.
Средний размер государственного социального пособия по инвалидности
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
365.
45.
Средний размер государственного социального пособия по случаю потери кормильца
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
366.
46.
Сведения о назначении пенсионных выплат по возрасту
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
367.
47.
Сведения о назначении государственной базовой пенсионной выплаты
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
368.
48.
Средний размер социальной выплаты из Государственного фонда социального страхования на случай потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижении им возраста одного года
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
369.
49.
Ставки пенсионных и социальных отчислений
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
370.
50.
Сведения о числе получателей и суммах социальных выплат из акционерного общества "Государственный фонд социального страхования"
ежегодно
до 28 февраля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
371.
51.
Сведения о количестве выплат специального государственного пособия
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
372.
52.
Средний размер специального государственного пособия
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
373.
53.
Размер пособий на рождение ребенка и по уходу за ребенком из республиканского бюджета
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
374.
54.
Удельный вес лиц, охваченных оказанием специальных социальных услуг (в общей численности лиц, нуждающихся в их получении)
ежегодно
до 28 февраля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
375.
55.
Количество лиц, имеющих инвалидность, по Республике Казахстан
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН

357.
50.
Арнаулы мемлекеттік жәрдемақы төлемдерінің саны туралы мәліметтер
(есепті кезең; өңірдің атауы; төленген арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
358.
51.
Арнаулы мемлекеттік жәрдемақының орташа мөлшері
(есепті кезең; азаматтар санаттарының атауы; арнаулы мемлекеттік жәрдемақының орташа мөлшері, теңге; АЕК-тен пайыздық үлесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
359.
52.
Бала туғанда және бала күтімі бойынша республикалық бюджеттен бөлінетін жәрдемақылардың мөлшері
(есепті кезең; санат атауы; жәрдемақы мөлшері теңгемен; АЕК үлесі пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
360.
53.
Арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетумен қамтылған тұлғалардың үлес салмағы (оларды алуға мұқтаж адамдардың жалпы санынан)
(есепті кезең; өңірдің атауы; Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетумен қамтылған адамдардың үлес салмағы пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 28 ақпанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
361.
54.
Қазақстан Республикасы бойынша мүгедектігі бар адамдардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; Мүгедектігі бар адамдардың жалпы саны)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
362.
55.
Мүгедектігі бар ерлер/әйелдер саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; мүгедектігі бар ерлер саны; мүгедектігі бар әйелдер саны)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
363.
56.
Бірінші топтағы мүгедектігі бар тұлғалардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; 1 топтағы мүгедектігі бар адамдардың саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
364.
57.
Екінші топтағы мүгедектігі бар тұлғалардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; 2 топтағы мүгедектігі бар адамдардың саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
365.
58.
Үшінші топтағы мүгедектігі бар тұлғалардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; 3 топтағы мүгедектігі бар адамдардың саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
366.
59.
18 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; 18 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
367.
60.
Кәсіптік еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесі бар адамдардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; кәсіптік еңбекке қабілеттілігінен айрылу дәрежесі бар адамдар саны)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
368.
61.
Медициналық-әлеуметтік мекемелердегі (ұйымдардағы) қарттар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; медициналық-әлеуметтік мекемелердегі (ұйымдардағы) қарттар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 28 ақпанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
369.
62.
Жеке сектор субъектілері (оның ішінде үкіметтік емес ұйымдар) ұсынатын арнаулы әлеуметтік қызметтермен қамтылған тұлғалардың үлесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; арнаулы әлеуметтік қызметтермен қамтылған адамдардың үлесі, пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 28 ақпанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
370.
63.
Республикалық бюджеттен төленетін зейнетақы және әлеуметтік төлемдерді, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленетін әлеуметтік төлемдерді алушылардың саны мен сомасы туралы деректер
(есепті кезең; төлем атауы; алушылар саны; төленген сомалар, теңге)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
371.
64.
Есепті кезеңнің соңында тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағына шетелдік жұмыс күшін тартуға жергілікті атқарушы органдар берген қолданыстағы рұқсаттардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; қолданыстағы рұқсаттар саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
372.
65.
Ұлттық біліктілік шеңбері
(есепті кезең; деңгейлер; білім; іскерліктер мен дағдылар; жеке және кәсіби құзыреттер; қол жеткізу жолдары)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
373.
66.
Еңбекші көшіп келушілерге берілген және ұзартылған рұқсаттардың саны
(есепті кезең; берілген рұқсаттар саны; ұзартылған рұқсаттар саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЕХӘҚМ
374.
67.
Қарттарға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелердің (ұйымдардың) тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; меншік нысаны; мамандануы; орындардың жалпы саны; бос орындар саны; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
375.
68.
Мүгедектігі бар адамдарға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелердің (ұйымдардың) тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; меншік нысаны; мамандануы; орындардың жалпы саны; бос орындар саны; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО

376.
56.
Количество мужчин/женщин, имеющих инвалидность
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
377.
57.
Количество инвалидов I группы
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет- портала открытых данных
МТСЗН
378.
58.
Количество инвалидов II группы
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
379.
59.
Количество инвалидов III группы
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
380.
60.
Количество детей-инвалидов до 18 лет
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
381.
61.
Количество лиц со степенью утраты профессиональной трудоспособности
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
382.
62.
Количество престарелых лиц, находящихся в медико-социальных учреждениях
ежегодно
до 28 февраля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
383.
63.
Доля лиц, охваченных специальными социальными услугами, предоставляемыми субъектами частного сектора (в том числе, неправительственными организациями), %
ежегодно
до 28 февраля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
384.
64.
Данные о численности получателей и суммах пенсионных и социальных выплат из республиканского бюджета, социальных выплат из Государственного фонда социального страхования
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
385.
65.
Количество действующих разрешений на конец отчетного периода, выданных местными исполнительными органами работодателям на привлечение иностранной рабочей силы на территорию соответствующей административно-территориальной единицы
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
386.
66.
Национальная рамка квалификаций
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МТСЗН
387.
67.
Количество выданных и продленных разрешений трудовым иммигрантам
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД
388.
68.
Перечень государственных домов престарелых (дома-интернаты для престарелых и инвалидов общего типа) в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
389.
69.
Перечень государственных домов инвалидов (центры социального обслуживания) в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
390.
70.
Перечень государственных детских домов в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
391.
71.
Статистика по получателям адресной социальной помощи в разрезе регионов
ежеквартально
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
392.
72.
Статистика по получателям жилищной помощи в разрезе регионов
ежеквартально
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО

376.
69.
Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жетім балаларға арналған ұйымдар
(есепті кезең; өңірдің атауы; балалар үйінің атауы; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
377.
70.
Атаулы әлеуметтік көмек алушылар бойынша статистика, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; атаулы әлеуметтік көмек алатын азаматтар саны; төлемдер сомасы, теңге)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
378.
71.
Тұрғын үй көмегін алушылар бойынша статистика, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; тұрғын үй көмегін алатын азаматтар саны; төлемдер сомасы, теңге)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
379.
72.
Мүгедектігі бар балалары үйде оқытуға жұмсаған шығындарының өтемін алушылар туралы статистика, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; өтем алатын азаматтар саны; төлемдер сомасы, теңге)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
380.
73.
Тұрғын үйге мұқтаждар есебінде тұрған азаматтардың тізімі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; тұрғын үйге мұқтаж тегі мен аты-жөні; негізі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
381.
74.
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй алған азаматтардың тізімі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; тұрғын үй қорынан тұрғын үй алған тегі мен аты-жөні; негізі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
382.
75.
Жұмыспен қамту орталығына жүгінген жұмыссыздар статистикасы, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; халықты жұмыспен қамту орталығына жүгінген жұмыссыздар саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
383.
76.
Бос жұмыс орындары жәрмеңкесін өткізу статистикасы, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; өткізілген Бос орындар жәрмеңкелерінің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
384.
77.
Шағын және орта кәсіпкерлікте жұмыспен қамтылғандар саны, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; шағын кәсіпкерлікпен айналысатындар саны; орта кәсіпкерлікпен айналысатындар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы
385.
1.
Ауыл шаруашылығы өнімдерінің (көрсетілетін қызметтерінің) жалпы шығарылымы
(есепті кезең; өңірдің атауы; ауыл шаруашылығы өнімінің (көрсетілетін қызметтерінің) жалпы шығарылымы, миллион теңгемен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
386.
2.
Ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы ақпарат
(есепті кезең; өңірдің атауы; егін жинау алаңы (өлшем бірлігі); егін жинау көлемі (өлшем бірлігі); егінді өңдеу көлемі( өлшем бірлігі); өнімділік деңгейі (өлшем бірлігі))
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
387.
3.
Карантиндік объектілердің таралу ошақтарын оқшаулау және жою жөніндегі мемлекеттік монополия субъектісінің функцияларын жүзеге асыру жөніндегі кәсіпорындардың тізбесі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны; мемлекеттік монополия саласындағы қызметтің атауы; уәкілетті орган белгілеген қызметтің тарифі, теңгемен)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
388.
4.
Карантиндік объектілердің таралу ошақтарын оқшаулау және жою жөніндегі іс-шаралар саны
(есепті кезең; іс-шаралар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
389.
5.
Шаруашылықтардың барлық санаттарындағы асыл тұқымды малдың мемлекеттік тіркелімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлық шаруашылықтардағы асыл тұқымды малдардың саны; асыл тұқымды малдардың жалпы басына үлес салмағы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
390.
6.
Қазақстан Республикасында асыл тұқымды мал шаруашылығы саласында пайдалануға ұсынылатын селекциялық жетістіктердің мемлекеттік тізілімі
(есепті кезең; рұқсат етілген асыл тұқымды малдың түрлері; рұқсат берілген жыл; рұқсат нөмірі; оригинатор-мекеменің тіркеу нөмірі; түрі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
391.
7.
Астық пен ұнды экспортқа жөнелту бойынша ақпарат
(есепті кезең; Америка Құрама Штаттарының сыныптары, тоннасы және мың доллары бойынша астық экспортының көлемі; сорттары бойынша ұн экспортының көлемі, тонна және Америка Құрама Штаттарының мыңдаған доллары; ел)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ
392.
8.
Өнімділіктің сүтті, сүтті-етті және етті бағытындағы асыл тұқымды ірі қара малды импорттау
(есепті кезең; өңірдің атауы; импорттаушы ұйымның атауы; тұқымның атауы; мал әкелінген күн; импортталған малдың жалпы саны; бұқалар; сиырлар; нетель; қашарлар; экспорттаушы ел; қаржыландыру көзі)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АШМ

411.
13.
Доля импорта мяса птицы в общем объеме потребления
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
412.
14.
Доля импорта молока в общем объеме потребления
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
413.
15.
Список пестицидов, прошедших государственную регистрацию
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
414.
16.
Реестр предприятий, имеющих право поставлять сельскохозяйственную продукцию растительного происхождения в Китайскую Народную Республику
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
415.
17.
Реестр предприятий, имеющих право поставлять сельскохозяйственную продукцию животного происхождения в Китайскую Народную Республику
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
416.
18.
Протоколы на поставку сельскохозяйственной продукции растительного происхождения, заключенные между Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан и Главным таможенным управлением Китайской Народной Республики
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
417.
19.
Протоколы на поставку сельскохозяйственной продукции животного происхождения, заключенные между Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан и Главным таможенным управлением Китайской Народной Республики
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
418.
20.
Формы анкет для заполнения предприятиями, претендующими на включение в реестр предприятий, имеющих право поставлять сельскохозяйственную продукцию растительного происхождения в Китайскую Народную Республику
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
419.
21.
Формы анкет для заполнения предприятиями, претендующими на включение в реестр предприятий, имеющих право поставлять сельскохозяйственную продукцию животного происхождения в Китайскую Народную Республику
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
420.
22.
Алгоритм включения в реестр предприятий для экспорта в Китайскую Народную Республику
по мере необходимости
в течение десяти рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
421.
23.
Виды пользования животным миром
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
422.
24.
Перечень ценных видов животных, являющихся объектами охоты и рыболовства
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
423.
25.
Перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков международного и республиканского значения
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
424.
26.
Информация о предприятиях, занимающихся выращиванием товарной рыбы в рыбоводных хозяйствах с замкнутым циклом водообеспечения, озерно-товарных и садковых рыбоводных хозяйствах
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
425.
27.
Перечень разрешенных к применению промысловых и непромысловых видов орудий и способов рыболовства
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР

411.
27.
Мемлекеттік орман кадастрының деректері
(есепті кезең; орман иеленушіні басқару санаттары мен құрылымы бойынша мемлекеттік орман қорының алаңдары туралы мәліметтер;
мемлекеттік орман қорының учаскелеріндегі орман пайдалану түрлері туралы мәліметтер;
мемлекеттік орман қоры алқаптарының есепті кезең ішінде болған ағымдағы өзгерістері туралы мәліметтер;
мемлекеттік орман қорының учаскелеріндегі сүрек қорлары туралы мәліметтер
(жыл сайынғы өсімді ескере отырып); мемлекеттік орман қоры учаскелерінде сүректі нақты дайындау туралы мәліметтер; мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ормандарды молықтыру және орман өсіру туралы мәліметтер; мемлекеттік орман қорындағы сүрексіз ресурстар туралы мәліметтер; мемлекеттік орман қорындағы сүрексіз ресурстар туралы мәліметтер; мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орманды күтіп-баптауды кесу туралы мәліметтер
орман қоры)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі 20 маусымға дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ
412.
28.
Аңшылық шаруашылықтарға бекітілген аңшылық алқаптардың алаңы
(есепті кезең; өңірдің атауы; аңшылық алқаптарының ауданы; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 2 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
413.
29.
Жабайы жануарлардың санын есепке алу жүргізілген бекітілген аңшылық алқаптардың алаңы
(есепті кезең; өңірдің атауы; аңшылық алқаптарының ауданы; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 2 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
414.
30.
Орман ағаштарының тұқымдарын дайындау
(есепті кезең; өңірдің атауы; орман ағаштарының түрі; тұқым дайындау көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
415.
31.
Агроөнеркәсіптік кешен объектілерінің тізбесі (оның ішінде ет өңдейтін кәсіпорындар, орман және балық шаруашылығында өнімдер өндіретін кәсіпорындар), өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; Объектінің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
416.
32.
Жеміс-көкөніс өнімдерін өндіру жөніндегі кәсіпорындардың тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; кәсіпорынның атауы; өндірілетін өнімнің түрі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
417.
33.
Өндірілген ет (тірі салмақта), сүт, жұмыртқа, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; ет өндіру көлемі; сүт өндіру көлемі; жұмыртқа өндіру көлемі)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
418.
34.
Ірі қара мал басы, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; ірі қара малдың жалпы саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
Энергетика
419.
1.
Автоотын құю станцияларының саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; автомобильге жанармай құю станцияларының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
420.
2.
Газды автоотын құю станцияларының саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; газ автомобильдеріне жанармай құю станцияларының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
421.
3.
Отын құю колонкаларының болуы
(есепті кезең; өңірдің атауы; жанармай құю бағандарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 маусымына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
422.
4.
Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалардың тізілімі
(есепті кезең; ұйымның атауы; қызмет түрі; субъектіні тізілімге енгізу күні; заңды мекенжайы; байланыс телефоны; электрондық пошта (бар болса))
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
Қаржы
423.
1.
Қазақстан Республикасы мемлекеттік борышының ағымдағы жай-күйі туралы мәліметтер
(есепті кезең; борыш түрі; теңгедегі борыш сомасы; АҚШ долларындағы борыш сомасы; теңгеге АҚШ долларының бағамы)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 30-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
424.
2.
Халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп іске асырылатын гранттық жобалардың саны (байланысты гранттар)
(есепті кезең; жобаның атауы; донор; атқарушы орган; іске асыру кезеңі)
жыл сайын
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің тиісті жылға байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдер тізбесін бекіту туралы бұйрығы қабылданғаннан кейін екі апта ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰЭМ
425.
3.
Халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп іске асырылатын гранттық жобалардың саны (байланысты емес гранттар)
(есепті кезең; жобаның атауы; көмек түрі; атқарушы орган)
жыл сайын
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің тиісті жылға байланысты емес гранттарды тартуға арналған басым жобалардың тізбесін бекіту туралы бұйрығы қабылданғаннан кейін екі апта ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҰЭМ

445.
5.
Перечень документов для допуска к сдаче квалификационного экзамена лиц, претендующих на право осуществлять деятельность администратора (временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих)
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
446.
6.
Список несостоятельных должников
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ

445.
23.
Мемлекеттік заңды тұлғалардың және жарғылық капиталына мемлекет қатысатын заңды тұлғалардың өзекті тізімі бойынша мәліметтер
(ұйымның атауы; қызмет түрі; БСН; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
446.
24.
Сату объектілері бойынша алдағы электрондық сауда-саттық туралы мәліметтер
(сату объектісі; сату күні; сату әдісі; байланыс телефоны)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині

466.
26.
Получение списка компаний-участников государственных закупок
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
467.
27.
Полный список участников государственных закупок
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
468.
28.
Список участников государственных закупок по бизнес-идентификационному номеру или индивидуальному идентификационному номеру
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
469.
29.
Список участников государственных закупок по идентификационным данным
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ

466.
44.
Мемлекеттік сатып алу туралы хабарландырудың сәйкестендіру деректері бойынша конкурстық комиссия туралы мәліметтер
(конкурстық комиссия мүшесінің аты-жөні)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
467.
45.
"Тоқтатып қойылған" мәртебесі бар хабарландырулар бойынша ақпарат
("тоқтатылды" мәртебесі бар хабарландырудың атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
468.
46.
Сот шешімі бойынша мемлекеттік сатып алудың күшін жою туралы ақпарат
(хабарландырудың атауы; сот шешімінің нөмірі мен күні)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
469.
47.
Мемлекеттік сатып алудағы лоттар тізімі
(тармақтың атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині

470.
30.
Получение адреса компании-участника государственных закупок
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
471.
31.
Получение списка сотрудников компании-участника государственных закупок
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
472.
32.
Список недобросовестных поставщиков в рамках государственных закупок
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
473.
33.
Список недобросовестных поставщиков со сведениями по заявкам на их включение в реестр недобросовестных участников
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ

470.
48.
Мемлекеттік сатып алу туралы хабарландырудың нөмірі бойынша лоттарды іздеу
(лоттың атауы; хабарландыру нөмірі)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
471.
49.
Тапсырыс берушінің бизнес сәйкестендіру нөмірі бойынша мемлекеттік сатып алуда лоттарды іздеу
(лоттың атауы; БСН)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
472.
50.
Мемлекеттік сатып алудағы лоттар бойынша егжей-тегжейлі мәліметтер
(лоттың атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
473.
51.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттардың тізімі
(шарттың атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині

474.
34.
Список заказчиков из реестра годовых планов государственных закупок
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
475.
35.
Список пунктов плана государственных закупок по бизнес- идентификационному номеру заказчика
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
476.
36.
Получение одного пункта плана государственных закупок
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
477.
37.
Список пунктов плана государственных закупок
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
478.
38.
Список мест поставки из реестра годовых планов государственных закупок
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
479.
39.
Список специфик из реестра годовых планов государственных закупок
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
480.
40.
Получение списка объявлений о государственных закупках
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
481.
41.
Получение полного списка объявлений о государственных закупках
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
482.
42.
Поиск объявлений о государственных закупках по бизнес- идентификационному номеру организатора
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
483.
43.
Объявления о государственных закупках, детально по номеру объявления
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
484.
44.
Объявления о государственных закупках, детально по идентификационным данным объявления
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
485.
45.
Сведения о конкурсной комиссии по идентификационным данным объявления о государственных закупках
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
486.
46.
Информация по объявлениям со статусом "приостановлено"
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
487.
47.
Информация об отмене государственных закупок по решению суда
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
488.
48.
Список лотов в государственных закупках
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
489.
49.
Поиск лотов по номеру объявления о государственных закупках
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
490.
50.
Поиск лотов в государственных закупках по бизнес- идентификационному номеру заказчика
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
491.
51.
Детальные сведения по лотам в государственных закупках
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
492.
52.
Список договоров о государственных закупках
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
493.
53.
Поиск договоров по номеру объявления о государственных закупках
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
494.
54.
Поиск договоров о государственных закупках по бизнес- идентификационному номеру или индивидуальному идентификационному номеру поставщика
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ

474.
52.
Мемлекеттік сатып алу туралы хабарландырудың нөмірі бойынша шарттарды іздеу
(шарттың атауы; хабарландыру нөмірі)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
475.
53.
Өнім берушінің бизнес сәйкестендіру нөмірі немесе жеке сәйкестендіру нөмірі бойынша мемлекеттік сатып алу туралы шарттарды іздеу
(шарттың атауы; БСН; ЖСН)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
476.
54.
Тапсырыс берушінің бизнес сәйкестендіру нөмірі бойынша мемлекеттік сатып алу туралы шарттарды іздеу
(шарттың атауы; БСН)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
477.
55.
Нөмірі бойынша мемлекеттік сатып алу туралы шарттың егжей-тегжейлі ақпараты
(шарттың атауы; нөмірі)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
478.
56.
Жүйелік нөмірі бойынша мемлекеттік сатып алу туралы шарттың егжей-тегжейлі ақпараты
(шарттың атауы; жүйелік нөмірі)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
479.
57.
Сәйкестендіру деректері бойынша мемлекеттік сатып алу туралы шарттың егжей-тегжейлі ақпараты
(шарттың атауы; сәйкестендіру деректері)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
480.
58.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттар бойынша толық ақпарат
(шарттың атауы, нөмірі және күні; шарттың мәні, электрондық акт)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
481.
59.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттың нысаналары
(шарт нысанасының атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
482.
60.
Мемлекеттік сатып алу туралы электрондық актілер тізімі
(электрондық актінің атауы; нөмірі мен күні)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
483.
61.
Мемлекеттік сатып алу туралы актілер бойынша егжей-тегжейлі мәліметтер
(актінің нөмірі мен күні; жұмыстарды орындау орны; жұмыстарды орындау күні/кезеңі; атауы; өлшем бірлігі; маны; бірлікке баға, теңгемен; сомасы, теңгемен)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
484.
62.
Мемлекеттік сатып алудағы лоттар мәртебесінің анықтамалығы
(мәртебе атауы және лот)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
485.
63.
Тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің бірыңғай номенклатуралық анықтамалығы
(тауардың, жұмыстың және көрсетілетін қызметтің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
486.
64.
Сатып алу тәсілдері бойынша анықтамалығы
(әдіс атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
487.
65.
Өлшем бірліктерінің мемлекетаралық жіктеуіші
(код; өлшем бірлігінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
488.
66.
Мемлекеттік сатып алу жүйесіндегі айлардың кодтық белгілері бойынша анықтамалығы
(кодтық белгілеудің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
489.
67.
Мемлекеттік сатып алу туралы жоспарлар тармақтарының мәртебесі жөніндегі анықтамалығы
(тармақ мәртебесінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
490.
68.
Мемлекеттік сатып алудағы сатып алудағы сатып алу нысанасының түрлері бойынша анықтамалығы
(зат түрінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
491.
69.
Мемлекеттік сатып алудағы қаржыландыру көздері бойынша анықтамалығы
(қаржыландыру көзінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
492.
70.
Бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша анықтамалығы
(бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
493.
71.
Мемлекеттік сатып алу туралы жоспар тармағының типтері бойынша анықтамалығы
(тармақ түрінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
494.
72.
Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші
(түрі; деңгейі; коды)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині

495.
55.
Поиск договоров о государственных закупках по бизнес- идентификационному номеру заказчика
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
496.
56.
Детальная информация договора о государственных закупках по номеру
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
497.
57.
Детальная информация договора о государственных закупках по системному номеру
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ

495.
73.
Мемлекеттік сатып алу жүйесінде пайдаланылатын елдердің кодтық белгілері бойынша анықтамалығы
(кодтық белгілеудің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
496.
74.
Мемлекеттік сатып алу жүйесіндегі ерекшеліктердің кодтық белгілер бойынша анықтамалығы
(кодтық белгілеудің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
497.
75.
Мемлекеттік сатып алу жүйесіндегі шығыстардың функционалдық сыныптамасы бағдарламаларының анықтамалығы
(бағдарламаның атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині

498.
58.
Детальная информация договора о государственных закупках по идентификационным данным
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
499.
59.
Полная информация по договорам о государственных закупках
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
500.
60.
Предметы договора о государственных закупках
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
501.
61.
Список электронных актов о государственных закупках
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
502.
62.
Детальные сведения по актам о государственных закупках
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
503.
63.
Справочник по статусам лотов в государственных закупках
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ

498.
76.
Мемлекеттік сатып алу жүйесіндегі шығыстардың функционалдық сыныптамасының кіші бағдарламаларының анықтамалығы
(кіші бағдарламаның атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
499.
77.
Мемлекеттік сатып алу тәсілін қолдану негіздемелерінің анықтамалығы
(негіздеме атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
500.
78.
Мемлекеттік сатып алу туралы қосымша келісім түрлерінің анықтамалығы
(қосымша келісім түрінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
501.
79.
Мемлекеттік сатып алу туралы қосымша келісім жасау негіздерінің анықтамалығы
(негіздің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
502.
80.
Шеңберінде мемлекеттік сатып алу жүргізілетін бюджет түрлерінің анықтамалығы
(бюджет түрінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
503.
81.
Мемлекеттік сатып алу типтері бойынша анықтамалығы
(түр атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині

504.
64.
Единый номенклатурный справочник товаров, работ и услуг
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
505.
65.
Справочник по способам закупки
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
506.
66.
Межгосударственный классификатор единиц измерения
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
507.
67.
Справочник по кодовым обозначениям месяцев в системе государственных закупок
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
508.
68.
Справочник по статусам пунктов планов о государственных закупках
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
509.
69.
Справочник по видам предмета закупки в государственных закупках
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
510.
70.
Справочник по источникам финансирования в государственных закупках
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
511.
71.
Справочник по администраторам бюджетной программы
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
512.
72.
Справочник по типам пункта плана о государственных закупках
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
513.
73.
Классификатор административно-территориальных объектов
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
514.
74.
Справочник по кодовым обозначениям стран, используемых в системе государственных закупок
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ

504.
82.
Мемлекеттік сатып алудағы хабарландыру мәртебелерін белгілеу жөніндегі анықтамалығы
(мәртебе белгісінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
505.
83.
Мемлекеттік сатып алу бойынша баға ұсыныстарының мәртебелерін белгілеу жөніндегі анықтамалығы
(мәртебе белгісінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
506.
84.
Мемлекеттік сатып алу жөніндегі конкурстық комиссия мүшелерінің рөлдері бойынша деректер
(рөл атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
507.
85.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттың мәртебелері жөніндегі анықтамалығы
(шарт мәртебесінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
508.
86.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасу нысандарының анықтамалығы
(нысан атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
509.
87.
Мемлекеттік сатып алу туралы шарттың типтері бойынша анықтамалық (бір жылдық/көпжылдық)
(шарт түрінің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
510.
88.
Мемлекеттік сатып алу жүйесіндегі валюталардың кодтық белгіленуі бойынша анықтамалық
(кодтық белгілеудің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
511.
89.
Мемлекеттік сатып алу туралы шартты бұзуға арналған баптардың анықтамалығы
(мақаланың атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
512.
90.
Мемлекеттік сатып алуға жосықсыз қатысушылардың тізіліміне енгізу себептерінің анықтамалығы
(себеп атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
513.
91.
Мемлекеттік сатып алуда лот бойынша аукцион өткізілмеген себептердің тізімі
(себеп атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині
514.
92.
Өнім берушілердің мемлекеттік сатып алуға қатысуға өтінімдерінің тізімі
(өтінімнің атауы)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Қаржымині

575.
135.
Реестр выданных, переоформленных лицензий банкам, филиалам банков-нерезидентов Республики Казахстан на проведение банковских и иных операций, предусмотренных банковским законодательством Республики Казахстан, и осуществление деятельности на рынке ценных бумаг
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
576.
136.
Реестр приостановленных либо прекративших действие (лишенных) лицензий банкам, филиалам банков-нерезидентов Республики Казахстан на проведение банковских и иных операций, предусмотренных банковским законодательством Республики Казахстан
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
577.
137.
Реестр прекративших действие лицензий банкам, филиалам банков-нерезидентов Республики Казахстан на проведение банковских и иных операций, предусмотренных банковским законодательством Республики Казахстан, в связи с добровольным возвратом
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
578.
138.
Реестр приостановленных, либо прекративших действие (лишенных) лицензий на осуществление деятельности на рынке ценных бумаг
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
579.
139.
Реестр выданных, переоформленных лицензий организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций, на проведение банковских операций
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
580.
140.
Реестр приостановленных либо прекративших действие (лишенных) лицензий организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций, на проведение банковских операций
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
581.
141.
Реестр прекративших действие лицензий организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций, на проведение банковских операций в связи с добровольным возвратом
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
582.
142.
Реестр выданных и лишенных разрешений на право осуществления деятельности кредитного бюро
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР

575.
153.
Сауда-саттықты ұйымдастырушылар
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
576.
154.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жаңартылуына қарай
қаржы ұйымдарынан ақпарат алған күннен бастап он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
577.
155.
Сақтандыру брокерлері
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жаңартылуына қарай
қаржы ұйымдарынан ақпарат алған күннен бастап он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
578.
156.
Актуарийлер
(ұйымның атауы/тегі және аты-жөні; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жаңартылуына қарай
қаржы ұйымдарынан ақпарат алған күннен бастап он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
579.
157.
Өзара сақтандыру қоғамдарының тізілімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
қаржы ұйымдарынан ақпарат алған күннен бастап он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
580.
158.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары өкілдіктерінің тізімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
қаржы ұйымдарынан ақпарат алған күннен бастап он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
581.
159.
Шығарылған сақтандыру агенттері
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
қаржы ұйымдарынан ақпарат алған күннен бастап он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
582.
160.
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың тізімі
(ұйымның атауы; заңды мекенжайы; банк операцияларының түрлері)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА

583.
143.
Реестр приостановленных либо прекративших действие (лишенных, добровольно) лицензий на осуществление деятельности кредитного бюро
размещено 1 раз
приостанавливать либо прекращать действие лицензии на осуществление деятельности кредитного бюро в дальнейшем не возможно в связи с внесением изменений в законодательство Республики Казахстан
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР
584.
144.
Реестр коллекторских агентств АРРФР
по мере поступления информации от управлений региональных представительств АРРФР
в течение трех рабочих дней с даты размещения обновления на интернет-ресурсе АРРФР
АРМ интернет-портала открытых данных
АРРФР

583.
161.
Қаржы ұйымдарының ірі қатысушылары
(қаржы ұйымының атауы; ірі қатысушылар (тегі және аты-жөні))
жаңартылуына қарай (ірі қатысушылар құрамының өзгеруі және толықтырылуы не ағымдағы ірі қатысушылар бойынша ақпараттың өзгеруі)
ҚНРДА интернет-ресурсында жаңарту орналастырылған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА
584.
162.
Банктік холдингтер
(холдингтің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
ҚНРДА интернет-ресурсында жаңарту орналастырылған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚНРДА

636.
6.
Сведения о крушениях и авариях на железнодорожном транспорте
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
637.
7.
Сведения о происшествиях на водном транспорте
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
638.
8.
Статистические данные по отрасли гражданской авиации (количество пассажиров, объем перевезенного груза, авиатранзит)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
639.
9.
Информация о выявленных нарушениях на постах транспортного контроля
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
640.
10.
Информация об уведомлениях, поступающих с внешней границы Евразийского экономического союза
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
641.
11.
Количество водных судов
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
642.
12.
Перечень выданных лицензий на перевозку грузов в сфере железнодорожного транспорта
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
643.
13.
Информация о количестве иностранных судов, работающих в казахстанском секторе Каспийского моря
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
644.
14.
Реестр физических и юридических лиц, подавших уведомление о начале осуществления деятельности по изготовлению и выдаче электронных карточек к электронным (цифровым) тахографам
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
645.
15.
Перечень сервисных центров, осуществляющих деятельность по установке и обслуживанию тахографов
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
646.
16.
Перечень и расписание социально значимых железнодорожных маршрутов
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
647.
17.
Реестр по регулярным междугородним и межобластным автобусным сообщениям
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
648.
18.
Реестр операторов технического осмотра
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
649.
19.
Статистические данные контрольно-надзорной деятельности в сфере железнодорожного, водного и автомобильного транспорта
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
650.
20.
Статистические данные (количество пассажиров, объем перевезенного груза) по видам транспорта (автомобильный, водный, железнодорожный)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР

636.
25.
Көлік-логистикалық орталықтар туралы мәліметтер
(есепті кезең; объектінің атауы; түрі; орналасқан жері; телефондары)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
637.
1.
Есепті жылдың соңындағы жылумен жабдықтау көздерінің саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; орнатылған қазандықтардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 тамызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
638.
2.
Орнатылған қазандықтардың (энергия қондырғыларының) саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; диаметрі бойынша бөліністегі жылу және бу желілерінің жалпы ұзындығы; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 тамызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
639.
3.
Екі құбырлық есептеудегі жылу және бу желілерінің ұзындығы
(есепті кезең; өңірдің атауы; ауыстыруды қажет ететін жылу және бу желілерінің ұзақтығы; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 тамызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
640.
4.
Екі құбырлық есептеуде ауыстыру талап етілетін жылу және бу желілерінің ұзындығы
(есепті кезең; өңірдің атауы; ауыстыруды қажет ететін жылу және бу желілерінің ұзақтығы; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 тамызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
641.
5.
Ауыстыруды қажет ететін желілердің үлес салмағы, жалпы ұзындыққа %-бен
(есепті кезең; желілердің жалпы ұзақтығы; ауыстыруды қажет ететін желілердің пайызы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 тамызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
642.
6.
Сумен жабдықтау жүйесі құрылыстарының саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; сумен жабдықтау жүйесі құрылыстарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
643.
7.
Сумен жабдықтау жүйесі жеке желілерінің саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; сумен жабдықтау жүйесінің жекелеген желілерінің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
644.
8.
Көшедегі су бөлетін құрылғылардың (будкалардың, колонкалардың, шүмектердің) саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; көше су алаптарының саны (стендтер, бағандар, крандар))
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
645.
9.
1 көтерімдегі сорғы станциялары көтерген су
(есепті кезең; өңірдің атауы; сорғы станциялары көтерген судың көлемі 1 көтеру; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
646.
10.
Көтерілген жерасты суы
(есепті кезең; өңірдің атауы; көтерілген жерасты суының көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
647.
11.
Желіге берілген су
(есепті кезең; өңірдің атауы; желіге су беру көлемі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
648.
12.
Тазарту құрылыстары арқылы өткізілген су
(есепті кезең; өңірдің атауы; тазарту құрылыстары арқылы суды өткізу көлемі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
649.
13.
Тұтынушыларға жіберілген су
(есепті кезең; өңірдің атауы; тұтынушыларға жіберілген судың көлемі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
650.
14.
Судың 1 тұрғынға есептегенде орташа тәуліктік жіберілімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; 1 тұрғынға шаққандағы орташа тәуліктік су жіберу көлемі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

651.
21.
Статистические данные по разрешительным документам (иностранные бланки разрешений на осуществление международных автомобильных перевозок)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
652.
22.
Дислокация стационарных, передвижных постов транспортного контроля и специализированных автоматизированных измерительных средств
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
653.
23.
Реестр по регулярным международным автобусным сообщениям
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
654.
24.
Объем транзита контейнерных перевозок
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
655.
25.
Сведения о транспортно-логистических центрах
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
Строительство и жилищно-коммунальное хозяйство
656.
1.
Простои агрегатов в аварийном ремонте
ежегодно
до 10 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
657.
2.
Число источников теплоснабжения на конец отчетного года
ежегодно
до 10 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
658.
3.
Количество установленных котлов (энергоустановок)
ежегодно
до 10 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
659.
4.
Протяженность тепловых и паровых сетей в двухтрубном исчислении
ежегодно
до 10 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
660.
5.
Протяженность тепловых и паровых сетей в двухтрубном исчислении, нуждающихся в замене
ежегодно
до 10 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
661.
6.
Удельный вес сетей, нуждающихся в замене, в % к общей протяженности
ежегодно
до 10 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
662.
7.
Выработано тепловой энергии источниками теплоснабжения
ежегодно
до 10 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
663.
8.
Отпущено тепловой энергии потребителям
ежегодно
до 10 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
664.
9.
Потери тепловой энергии
ежегодно
до 10 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
665.
10.
Израсходовано тепловой энергии на собственные нужды предприятий
ежегодно
до 10 августа года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
666.
11.
Среднесуточный отпуск теплоэнергии в расчете на 1000 жителей
ежегодно
до 10 июня года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
667.
12.
Число сооружений системы водоснабжения
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
668.
13.
Число отдельных сетей системы водоснабжения
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

651.
15.
Өз өндірістік мұқтаждарына жұмсалған су
(есепті кезең; өңірдің атауы; меншікті өндірістік қажеттіліктерге арналған суды пайдалану көлемі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
652.
16.
Судың ысырап болғаны және есепке алынбаған шығыстары
(есепті кезең; өңірдің атауы; судың ағып кету және есепке алынбаған шығын көлемі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
653.
17.
Судың ысырап болғаны және есепке алынбаған шығыстары, желіге берілген барлық суға шаққанда %-бен
(есепті кезең; өңірдің атауы; су берудің жалпы көлемі; судың ағуы мен есепке алынбаған шығынының көлемі; өлшем бірлігі; ағып кету үлесі және есептелмеген шығын пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
654.
18.
Өңірлер бөлінісінде жылу беру кезеңінде жылу беру сапасы туралы мәліметтер
(жылыту кезеңі; аудан/қала атауы; суды жылытудың орташа температурасы)
жылыту маусымы кезеңі
жылыту маусымы кезеңі
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
655.
19.
Суды алу, пайдалану және бұру көрсеткіштері
(есепті кезең; суды пайдалану мақсаты; су алу көрсеткішінің атауы; өлшем бірлігі; суды пайдалану көрсеткішінің атауы; өлшем бірлігі; су бұру көрсеткішінің атауы; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЭТРМ
656.
20.
Су бұру жүйесі құрылыстарының саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; су бұру жүйелері құрылыстарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
657.
21.
Су бұру жүйесі құрылыстарындағы авариялар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; су бұру жүйелері құрылыстарының авариялар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
658.
22.
Жіберілген сарқынды су
(есепті кезең өңірдің атауы; ағынды суларды өткізу көлемі; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
659.
23.
Сарқынды судың жалпы жіберіліміндегі тазартылған ағындылардың үлесі, %-бен
(есепті кезең; өңірдің атауы; тазартылған сарқынды сулардың үлесі, сарқынды суларды жалпы өткізудегі пайызбен)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 мамырына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
660.
24.
Жаңа тұрғын үйдің сату бағасы
(есепті кезең; өңірдің атауы; тұрғын үйдің орташа құны 1 шаршы метр)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
661.
25.
Салынып жатқан спорт объектілері туралы деректер
(есепті кезең; салынып жатқан спорт объектісінің атауы; орналасқан жері; объектіні тапсыру мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МСМ
662.
26.
Автожол құрылысы бойынша жобалар туралы деректер
(есепті кезең; автожол атауы; жалпы ұзындығы; автожол санаты; автожол салу кезеңі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 7 ақпанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
663.
27.
Автомобиль жолдарын жөндеу жұмыстарының жоспарлары
(есепті кезең; автожол атауы; жөндеу жұмыстарын жүргізу мерзімдері; жөндеу жұмыстарының түрі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
664.
28.
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы аккредиттелген сараптама ұйымдарының тізілімі
(есепті кезең; ұйымның атауы; аккредиттеу нөмірі мен күні; аккредиттеу саласы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
665.
29.
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласында сараптамалық жұмыстар мен инжинирингтік көрсетілетін қызметтерді жүзеге асыратын аттестатталған сарапшылардың тізілімі
(есепті кезең; тегі мен аты-жөні; аттестаттың нөмірі мен берілген күні; лицензиар; аттестаттың мәртебесі; түрі; мамандануы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
666.
30.
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы лицензиялардың тізілімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; қызмет түрі; лицензиар; лицензияның бірегей сәйкестендіру нөмірі; ерекше шарттар; мәртебесі; өтініш берушінің атауы; заңды мекенжайы; кіші түрлері/кодтары)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
667.
31.
Жобалау және құрылыс процесіне қатысатын инженерлік-техникалық қызметкерлерді аттестаттау жөніндегі мемлекеттік емес аттестаттау орталықтарының тізілімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; аккредиттеу күні мен нөмірі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ИИДМ
668.
32.
Өңірлер бөлінісінде энергиямен жабдықтау объектілері туралы мәліметтер,
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; объектінің атауы; орналасқан жері; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО

669.
14.
Число уличных водоразборов (будок, колонок, кранов)
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
670.
15.
Поднято воды насосными станциями 1 подъема
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
671.
16.
Поднято подземной воды
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
672.
17.
Подано воды в сеть
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
673.
18.
Пропущено воды через очистные сооружения
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
674.
19.
Отпущено воды потребителям
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
675.
20.
Среднесуточный отпуск воды в расчете на 1 жителя
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
676.
21.
Израсходовано воды на собственные производственные нужды
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
677.
22.
Утечка и неучтенный расход воды
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
678.
23.
Утечка и неучтенный расход воды в % ко всей поданной воде в сеть
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
679.
24.
Сведения о качестве предоставления тепла в отопительный период
период отопительного сезона
период отопительного сезона
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
680.
25.
Показатели забора, использования и отведения вод
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
681.
26.
Число сооружений системы водоотведения
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
682.
27.
Число аварий сооружений системы водоотведения
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
683.
28.
Пропущено сточных вод
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
684.
29.
Доля очищенных стоков, в % в общем пропуске сточных вод
ежегодно
до 31 мая года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
685.
30.
Количество населенных пунктов, газифицированных сжиженным природным газом
ежегодно
до 20 апреля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
686.
31.
Цены продажи нового жилья
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

669.
33.
Өңірлер бөлінісінде газбен жабдықтау объектілері туралы мәліметтер
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; объектінің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
670.
34.
Өңірлер бөлінісінде сумен жабдықтау объектілері туралы мәліметтер
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; объектінің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
671.
35.
Өңірлер бөлінісінде су бұру объектілері туралы мәліметтер
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; объектінің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
672.
36.
Өңірлер бөлінісінде қоқыс шығару объектілері туралы мәліметтер
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; объектінің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
673.
37.
Өңірлер бөлінісінде мүлік иелері кооперативтерінің тізбесі
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; объектінің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
674.
38.
Өңірлер бөлінісінде қоқыс шығару тарифтері туралы ақпарат
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; Ұйымның атауы; жеке тұлғалар үшін қоқыс шығару тарифі; заңды тұлғалар үшін қоқыс шығару тарифі; тарифті кім белгіледі/бекітті; тарифті белгілеу/бекіту күні)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
675.
39.
Өңірлер бөлінісінде әлеуметтік мақсаттағы объектілердің құрылысы туралы деректер
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; салынып жатқан объектінің атауы; объектінің орналасқан жері; құрылыс мерзімдері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
676.
40.
Өңірлер бөлінісінде тұрғын үйлердің құрылысы туралы деректер
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; пәтерлер саны мен тұрғын үйдің шаршы метрін көрсете отырып, пайдалануға берілген тұрғын үйлердің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
677.
41.
Өңірлер бөлінісінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы туралы деректер,
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; салынып жатқан инфрақұрылымның атауы; орналасқан жері; құрылыс мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
678.
42.
Өңірлер бөлінісінде пайдалануға берілген тұрғын ғимараттардың жалпы алаңы, мың шаршы метр,
(есепті кезең; өңірдің атауы; пайдалануға берілген тұрғын үйдің жалпы ауданы шаршы метрде)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 шілдесіне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА (Ұлттық статистика бюросы)
679.
43.
Өңірлер бөлінісінде саяжай учаскелерін жоспарлы бұзу жөніндегі мәліметтер
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; саяжай учаскесін жоспарланған бұзу күні; саяжай учаскесінің орналасқан жері; жұмыстарды жүргізу мерзімдері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
680.
44.
Өңірлер бөлінісінде жол құрылысы объектілерінің тізбесі
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; жол құрылысы объектісінің атауы; орналасқан жері)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
681.
45.
Өңірлер бөлінісінде жолдарды жөндеу объектілерінің тізбесі
(есепті кезең; елді мекеннің атауы; жолдарды жөндеу объектісінің атауы; орналасқан жері)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
Мәдениет және спорт
682.
1.
Мәдени-демалыс ұйымдарының түрлері бойынша саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; мәдени-демалыс ұйымдарының жалпы саны; мәдениет үйлерінің саны; клубтардың саны; халық шығармашылығы орталықтарының саны; басқалар)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
683.
2.
Өз театрының алаңында өткізілген іс-шаралардағы көрермендер саны
(есепті кезең; театрдың атауы; көрермендер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 17 ақпанына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
684.
3.
Өз театрының алаңында өткізілген іс-шаралар саны
(есепті кезең; театрдың атауы; өткізілген іс-шаралар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 17 ақпанына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
685.
4.
Республикалық театрлардағы жаңа театр қойылымдарының саны
(есепті кезең; театр қойылымының атауы; театр атауы; өткізілген күні)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МСМ
686.
5.
Мәдени-демалыс ұйымдарының балаларға арнап өткізген мәдени-бұқаралық іс-шаралар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; балалар үшін өткізілген мәдени-бұқаралық іс-шаралар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

687.
32.
Данные о строящихся спортивных объектах (адрес, срок окончания работ)
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКС
688.
33.
Данные о проектах по строительству автодорог
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
689.
34.
Планы ремонтных работ автомобильных дорог
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
690.
35.
Реестр аккредитованных экспертных организаций в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
691.
36.
Реестр аттестованных экспертов, осуществляющих экспертные работы и инжиниринговые услуги в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
692.
37.
Реестр лицензий в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
693.
38.
Реестр негосударственных аттестационных центров по аттестации инженерно-технических работников, участвующих в процессе проектирования и строительства
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИИР
694.
39.
Сведения об объектах энергоснабжения в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
695.
40.
Сведения об объектах газоснабжения в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
696.
41.
Сведения об объектах водоснабжения в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
697.
42.
Сведения об объектах водоотведения в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
698.
43.
Сведения об объектах вывоза мусора в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
699.
44.
Перечень объединений собственников имущества в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
700.
45.
Информация о тарифах на вывоз мусора в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
701.
46.
Данные о строительстве объектов социального назначения в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
702.
47.
Данные о строительстве жилых домов в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
703.
48.
Данные о строительстве инженерно-коммуникационной инфраструктуры в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
704.
49.
Общая площадь введенных в эксплуатацию жилых зданий, квадратных метров (в разрезе регионов)
ежегодно
до 15 июля года, следующего за отчетным периодом
АРI система государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
705.
50.
Сведения по планируемому сносу дачных участков в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО

687.
6.
Қызығушылықтары бойынша қолданбалы шығармашылық және қолданбалы білім үйірмелері, курстар, әуесқойлар бірлестіктері мен клубтар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлығы; үйірмелер; қолданбалы шығармашылық және қолданбалы білім курстары; әуесқой бірлестіктер; қызығушылық клубтары)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
688.
7.
Театрлардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; театрлар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 17 ақпанына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
689.
8.
Қызығушылықтары бойынша қолданбалы шығармашылық және қолданбалы білім үйірмелеріне, курстарға, әуесқойлар бірлестіктер мен клубтарға қатысушылар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлығы; үйірмелер; қолданбалы шығармашылық және қолданбалы білім курстары; әуесқой бірлестіктер; қызығушылық клубтары)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
690.
9.
Киноға келушілер саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; кинотеатрларға келушілер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 16 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
691.
10.
Көркемөнерпаздар шығармашылығы ұжымдарының жанрлар бойынша саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; жанр бойынша көркемөнерпаздар ұжымдарының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
692.
11.
Музейлердың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; мұражайлар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
693.
12.
Көркемөнерпаз шығармашылығының ұжымдарына жанрлар бойынша қатысушылар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлығы; хор және вокал; ән және би ансамбльдері; фольклорлық; отбасылық ансамбльдер; халық аспаптар оркестрлері; хореографиялық; драмалық; экстрадикалық; өзгелері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
694.
13.
Киносеанстардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; киносеанстар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 16 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
695.
14.
Ғылыми, әмбебап, арнайы және өзге де кітапханалар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; барлығы; ғылыми; әмбебап; арнайы; өзгелері)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
696.
15.
Кинотеатрлардың саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; кинотеатрлар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 16 сәуіріне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
697.
16.
Кітапханалардың оқу залдарындағы орындар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; кітапханалардың оқу залдарындағы орындар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
698.
17.
Кітапханалардағы пайдаланушылар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; кітапхана пайдаланушыларының саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
699.
18.
Музейге келушілер саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; мұражайларға келушілер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
700.
19.
Кітапханаға келушілер саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; кітапханаларға бару саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
701.
20.
Кітапханалардағы басылым түрлері бойынша жыл ішінде берілгені
(есепті кезең; өңірдің атауы; жыл ішінде кітапханалардағы басылымдардың түрлері бойынша берілген)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
702.
21.
Қазақстан Республикасында спортты және дене шынықтыруды дамыту туралы статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; спортпен шұғылданатын адамдардың саны; өңірдің барлық халқының үлесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МСМ
703.
22.
Олимпиада резервінің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледждерінің тізбесі
(есепті кезең; республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледждің атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны; ресми интернет-ресурсы (бар болса))
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МСМ
704.
23.
Дене шынықтырумен және спортпен жүйелі түрде айналысатын мүгедектігі бар адамдардың саны (облыс, шұғылданушылар саны)
(есепті кезең; өңірдің атауы, дене шынықтырумен және спортпен жүйелі түрде айналысатын мүгедектігі бар адамдардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МСМ
705.
24.
Спорт түрлерінің тізілімі
(есепті кезең; спорт түрінің атауы)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МСМ

765.
5.
Подверженность территории Республики Казахстан к природным стихийным бедствиям
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
766.
6.
Сведения о расположении трассовых медико-спасательных пунктов Центра медицины катастроф (адреса, контактные данные, геолокация)
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
767.
7.
Перечень воинских частей МЧС с адресами и телефонами
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
768.
8.
Перечень оперативно-спасательных отрядов с адресами и телефонами
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
769.
9.
Перечень контактных телефонов управлений в кризисных ситуациях департаментов по чрезвычайным ситуациям областей, городов республиканского значения и столицы
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
770.
10.
Сведения о разбронированных материальных ценностях государственного материального резерва, выпущенных для предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций и их последствий
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
771.
11.
Перечень особо охраняемых природных территорий
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
772.
12.
Численность редких и находящихся под угрозой исчезновения видов копытных животных, в том числе сайгака
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
773.
13.
Прирост численности редких и находящихся под угрозой исчезновения видов диких копытных животных, в том числе сайгака (сайгаков, тугайных благородных оленей, куланов, джейранов, архаров)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
774.
14.
Перечень действующих экологических разрешений
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
775.
15.
Перечень действующих разрешений и лицензий в области охраны окружающей среды
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
776.
16.
Основные показатели контрольно-инспекционной деятельности Комитета экологического регулирования и контроля Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
777.
17.
Основные показатели контрольно-инспекционной деятельности Комитета по водным ресурсам Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
778.
18.
Данные кадастра особо охраняемых природных территорий
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
779.
19.
Перечень месторождений Казахстана: подземные воды Республики Казахстан
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЭПР
780.
20.
Объем опасных отходов по показателям (общие показатели по республике)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
781.
21.
Объем неопасных отходов по показателям (общие показатели по республике)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР

765.
4.
Конфессияаралық келісімді қамтамасыз ету деңгейі
(есепті кезең; конфессияаралық келісімді пайызбен қамтамасыз ету дәрежесі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарға дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АҚДМ
766.
5.
Дінтану сараптамасының оң қорытындысын алған діни мазмұндағы құрылтайшы, сондай-ақ басқа да құжаттардың, рухани (діни) білім беру бағдарламаларының, діни мазмұндағы ақпараттық материалдардың және діни мақсаттағы заттардың тізімі
(есепті кезең; исламдық бағыттағы материалдар; исламдық бағыттағы қолжазбалар; исламдық бағыттағы діни мазмұндағы ақпараттық материалдар; христиандық және басқа да діни бағыттағы материалдар; христиандық діни ағымдардың құрылтай құжаттары; христиандық бағыттағы қолжазбалар; діни мазмұндағы ақпараттық материалдар және христиандық және басқа да діни бағыттағы діни мақсаттағы заттар)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АҚДМ
767.
6.
Қазақстан Республикасының аумағында тіркелген шетелдік діни бірлестіктердің тізбесі
(өңірдің атауы; шетелдік діни бірлестіктің атауы; тіркелген нөмірі мен күні)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АҚДМ
768.
7.
Тіркелген ғибадат үйлерінің (құрылыстарының) саны
(есепті кезең; конфессияның атауы; ғибадат үйлерінің (ғимараттарының) саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АҚДМ
769.
8.
Тіркелген үкіметтік емес ұйымдардың саны, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; үкіметтік емес ұйымдардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 28 ақпанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АҚДМ
770.
9.
Халықтың өзекті мәселелерін талқылау мәселесі бойынша орталық мемлекеттік органдар мен жергілікті мемлекеттік органдар басшыларының азаматтық сектор өкілдерімен тұрақты кездесулерінің кестесі
(есепті кезең; басшының аты-жөні жазылған тегі; лауазымы; кездесу күні; сала желісі бойынша ҮЕҰ атауы)
жартыжылдықта бір рет
25 қаңтар (I жартыжылдыққа),
25 шілде
(II жартыжылдыққа)
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АҚДМ
771.
10.
Үкіметтік емес ұйымдардың деректер базасына өзінің қызметі туралы мәліметтерді ұсынған үкіметтік емес ұйымдардың тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; ұйымның атауы; БСН; қызмет бағыты)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 маусымына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АҚДМ
772.
11.
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде іске асырылған әлеуметтік жобалардың (бағдарламалардың) көлемі және бағыттары
(есепті кезең; өңірдің атауы; Бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы; жобаның және (немесе) әлеуметтік бағдарламаның атауы; жобаны және (немесе) әлеуметтік бағдарламаны іске асыруға жұмсалатын шығыстардың игерілген сомасы); жобаның және (немесе) әлеуметтік бағдарламаның қысқаша мазмұны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 6 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АҚДМ
773.
12.
Үкіметтік емес ұйымдарды гранттық қаржыландыру жоспары
(есепті кезең; грант тақырыбы; жобаның мақсаттары; жобаның міндеттері/негізгі бағыттары; іске асыру мерзімі; қамту аумағы; бөлінген қаражат көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АҚДМ
774.
13.
Үкіметтік емес ұйымдарға арналған сыйлық лауреаттарының тізімі (есепті кезең; өкілі/аты-жөні бар Тегі; номинация атауы; өтініш беруші ұйымның атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АҚДМ
775.
14.
Республикалық жастар ұйымдарының тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 ақпанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АҚДМ
776.
15.
Мемлекеттік жастар саясаты саласындағы жастар ұйымдарымен өзара іс-қимылды және ынтымақтықты жүзеге асыру жөніндегі іс-шаралардың тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; іс-шараның атауы; өткізілген күні)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АҚДМ
777.
16.
"Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығы лауреаттарының тізімі (тегi және аты-жөні, номинацияның атауы)
(есепті кезең; аты-жөні бар тегі, номинация атауы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АҚДМ
778.
17.
Отбасы саясаты саласындағы қызметті жүзеге асыратын үкіметтік емес ұйымдардың тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 ақпанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АҚДМ
779.
18.
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Жастар саясаты жөніндегі кеңестің құрамы
(аты-жөні жазылған тегі, лауазымының атауы)
3 жылда бір рет
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 мамырына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АҚДМ
780.
19.
Жастардың өзін-өзі басқару органдарының тізбесі, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; жастардың өзін-өзі басқару органының атауы; тіркелген студенттер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 25 ақпанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
АҚДМ
781.
20.
Демографиялық жүктеме коэффициенттері
(есепті кезең; өңірдің атауы; демографиялық жүктеме коэффициенті)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

782.
22.
Объем отходов по видам
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
783.
23.
Объем опасных отходов по показателям по области, городу республиканского значения, столице
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
784.
24.
Объем неопасных отходов по показателям области, городу республиканского значения, столице
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР

782.
21.
Табиғи өсім (кему) (қала/ауыл халқы)
(есепті кезең; қалалар/ауылдар; халықтың табиғи өсуі; халықтың азаюы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
783.
22.
Халықтың орташа жасы
(есепті кезең; өңірдің атауы; халықтың орташа жасы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
784.
23.
Туғандар саны (тірі)
(есепті кезең; өңірдің атауы; туғандар саны (тірі))
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

785.
25.
Объем опасных отходов по видам деятельности
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
786.
26.
Объем неопасных отходов по видам деятельности
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
787.
27.
Объем медицинских отходов в разрезе областей
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
Население и общество
788.
1.
Количество этнокультурных объединений Ассамблеи народа Казахстана, прошедших общественную аккредитацию
по итогам общественной аккредитации этнокультурных объединений
в течение 2 рабочих дней после общественной аккредитации этнокультурных объединений
АРМ интернет-портала открытых данных
МИОР

785.
24.
Туудың жалпы коэффициенті
(есепті кезең; өңірдің атауы; туудың жалпы коэффициенті)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
786.
25.
Жас топтары бойынша туу коэффициенттері
(жыл; өңірдің атауы; жас тобы; туу коэффициенті)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 қыркүйегіне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
787.
26.
Өлім-жітімнің жалпы коэффициенті
(есепті кезең; өңірдің атауы; өлім-жітім коэффициенті)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
788.
27.
1 жасқа дейінгі қайтыс болған балалар саны
(есепті кезең; өңірдің атауы; 1 жасқа дейін қайтыс болған балалардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 сәуіріне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)

851.
64.
Данные о регистрации и количестве актов гражданского состояния Республики Казахстан за рубежом
по мере необходимости
в течение двадцати рабочих дней с даты обновления информации
АРМ интернет-портала открытых данных
МИД
852.
65.
Перечень региональных молодежных организаций
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
Информация
853.
1.
Перечень обязательных теле-, радиоканалов
ежегодно
до 10 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИОР
854.
2.
Перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания
ежегодно
до 10 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИОР
855.
3.
Перечень выданных лицензий для занятия деятельностью по распространению теле-, радиоканалов
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МИОР
856.
4.
Перечень поставленных на учет, переучет отечественных телеканалов
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МИОР
857.
5.
Перечень поставленных на учет, переучет отечественных радиоканалов
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МИОР
858.
6.
Перечень поставленных на учет, переучет иностранных теле-, радиоканалов, распространяемых на территории Республики Казахстан
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МИОР
859.
7.
Результаты мониторинга средств массовой информации
ежеквартально
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИОР
860.
8.
Перечень средств массовой информации в разрезе регионов
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
Инновации и связь
861.
1.
Сведения об инновационных грантах на коммерциализацию технологий
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
862.
2.
Процент охвата населения Республики Казахстан услугами мобильной связи 3G, 4G
ежегодно
до 1 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
863.
3.
Объем услуг связи
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
864.
4.
Число фиксированных телефонных линий
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
865.
5.
Число фиксированных телефонных линий, подключенных к цифровым телефонным станциям
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
866.
6.
Число абонентов сотовой связи
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
867.
7.
Число абонентов фиксированной (сотовой) связи, имеющих доступ к широкополосному доступу к сети Интернет
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
868.
8.
Трафик фиксированного (проводного) и беспроводного широкополосного доступа к сети Интернет, Гбайт
ежегодно
до 1 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП

851.
19.
Шағымдарға сәйкес байланыс сапасы бойынша жүргізілген тексерулер туралы есептер
(есепті кезең; жүргізілген тексерулер саны; олардың барысында бұзушылықтар анықталған тексерулер саны; салынған айыппұлдар сомасы)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
852.
20.
Телекоммуникацияның және пошта байланысының әмбебап көрсетілетін қызметтеріне тарифтер (бағалар, алым мөлшерлемелері)
(есепті кезең; қызмет атауы; өлшем бірлігі; тариф)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
853.
21.
Табиғи монополиялар салаларындағы кәбілдік кәрізді мүліктік жалдауға (жалға алуға) немесе пайдалануға беру жөніндегі көрсетілетін қызметтердің тарифтері (бағалары, алым мөлшерлемелері)
(субъектінің атауы; қызмет атауы; өлшем бірлігі; бекітілген тариф)
қажеттілігіне қарай
тарифтер бекітілген күннен бастап жиырма жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
854.
22.
Байланыс саласындағы лицензиаттардың тізімі
(оператордың атауы; лицензияның нөмірі мен берілген күні; қызмет түрі; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
қажеттілігіне қарай
ақпарат жаңартылған күннен бастап жиырма жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
855.
23.
Сенімді бағдарламалық қамтылымның және электрондық өнеркәсіп өнімдерінің тізілімі
(бағдарламалық қамтамасыз етудің/электрондық өнеркәсіп өнімінің атауы; әзірлеушінің/өндірушінің атауы; бағдарламаның / өнімнің шыққан елі)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЦДИАӨМ
856.
24.
Ұйымда пайдаланылатын компьютерлер саны
(есепті кезең; Қазақстан бойынша барлығы; өңірдің атауы; ұйымда пайдаланылатын компьютерлер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
857.
25.
Интернет желісіне қосылған компьютерлер саны
(есепті кезең; Қазақстан бойынша барлығы; өңірдің атауы; Интернет желісіне қосылған компьютерлер саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
858.
26.
Қосылу жеріне қарамастан Интернет желісін пайдаланушылар үлесі (6 – 74 жас аралығындағы)
(есепті кезең; қосылу орнына қарамастан (6-74 жас аралығындағы) Интернет желісін пайдаланушылардың үлесі %)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 30 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
СЖРА
(Ұлттық статистика бюросы)
Құқықтық жүйе және қоғамдық қауіпсіздік
859.
1.
Заң шығару жұмысының 2021 – 2026 жылдарға арналған тұжырымдамалық жоспары (Қазақстан Республикасы Парламентінің сегізінші шақырылымы)
(Парламент сессиясы; заңнама саласының (аясының) атауы)
5 жыл
2023 жылғы қыркүйек
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
860.
2.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ағымдағы жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспары
(есепті кезең; заң жобасының атауы; әзірлеуші мемлекеттік орган; ұсыну мерзімі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
861.
3.
Атқарушылық іс жүргізу бойынша борышкерлер тізілімі және Қазақстан Республикасынан шығуы уақытша шектелген борышкерлердің тізімі
(тегі мен аты-жөні; шығу шектеуінің себебі)
тұрақты
тұрақты
мемлекеттік органның API жүйесі
Әділетмині
862.
4.
Жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына аттестаттаудан өтуге арналған үлгі сұрақтар
(сұрақтар тізімі)
тиісті заңнамалық актілерге өзгерістердің енгізілуіне қарай
өзгертілген күннен кейін екі айдың ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
863.
5.
Азаматтық хал актілерін тіркеуді жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың атауы, мекенжайлары мен телефондары
(есепті кезең; өңірдің атауы; тіркеуші органның атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
өзгертілген күннен кейін бір айдан кейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
864.
6.
Республика бойынша және өңірлер бөлінісінде соңғы 5 жылда электрондық форматта тіркелген құқықтар (ауыртпалықтар) саны туралы статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; жылжымайтын мүлікке құқықтарды электрондық тіркеу саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
865.
7.
Нотариустардың тізімі
(аты-жөні жазылған тегі; өңірдің атауы; лицензияның күні мен нөмірі; нотариаттық палатаға кірген күні; нотариаттық қызметті ұйымдастыру нысаны; байланыс деректері)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
866.
8.
Адвокаттардың тізімі
(аты-жөні жазылған тегі; өңірдің атауы; лицензияның күні мен нөмірі; адвокаттық қызметті ұйымдастыру нысаны; байланыс деректері)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
867.
9.
Заң кеңесшілерінің тізімі
(аты-жөні жазылған тегі; өңірдің атауы; лицензияның күні мен нөмірі; байланыс деректері)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
868.
10.
Нотариустардың саны, өңірлер бөлінісінде
(өңірдің атауы; тіркелген нотариустардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині

869.
9.
Инвестиции в основной капитал отрасли связи
ежегодно
до 1 июня года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
870.
10.
Перечень компаний, предоставляющих услуги почтовой связи
ежегодно
до 25 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
871.
11.
Список отделений (расписание и местоположение) акционерного общества "Казпочта"
ежегодно
до 25 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
872.
12.
Статистические данные по почтовой связи
ежегодно
до 25 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
873.
13.
Международный почтовый обмен (объем заказных, простых писем, почтовые переводы)
ежегодно
до 25 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
874.
14.
Перечень услуг в почтовых отделениях (перечень услуг, описание, тарифы, сроки доставки)
ежегодно
до 25 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
875.
15.
Почтовые индексы Республики Казахстан
ежегодно
до 25 мая года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
876.
16.
Каталог казахстанских предприятий, выпускающих продукцию электронной промышленности
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
877.
17.
Список лицензиатов в сфере использования космического пространства
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
878.
18.
Список получателей свидетельства о государственной регистрации космического объекта
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
879.
19.
Список национальных стандартов в области космической деятельности
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
880.
20.
Отчеты о проведенных проверках согласно жалобам по сервису "Народный контроль качества сотовой сети"
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
881.
21.
Тарифы (цены, ставки сбора) на универсальные услуги телекоммуникаций и почтовой связи
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
882.
22.
Операторы и тарифы сотовой связи
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
883.
23.
Тарифы (цены, ставки сбора) в сферах естественных монополий услуг по предоставлению в имущественный наем (аренду) или пользование кабельной канализации
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
884.
24.
Список лицензиатов в сфере связи
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
885.
25.
Реестр доверенного программного обеспечения и продукции электронной промышленности
по мере необходимости
в течение трех рабочих дней после дня изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
МЦРИАП
886.
26.
Количество компьютеров, используемых в организации
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
887.
27.
Количество компьютеров, подключенных к сети Интернет
ежегодно
до 20 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)

869.
11.
Адвокаттардың саны, өңірлер бөлінісінде
(есепті кезең; өңірдің атауы; тіркелген адвокаттар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 10 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
870.
12.
Патенттік сенім білдірілген өкілдердің тізімі
(есепті кезең; аты-жөні жазылған тегі; патенттік сенім білдірілген өкіл куәлігінің нөмірі мен берілген күні; жұмыс орны, лауазымы; байланыс деректері)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
871.
13.
Апелляциялық кеңес отырыстарының кестесі
(есепті кезең; отырыстың тақырыбы; отырыстың өткізілетін күні; отырыстың орны мен уақыты)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
872.
14.
Апелляциялық кеңестің шағымдарды қарастыру нәтижелері
(есепті кезең; қарсылықтар саны; қанағаттандырылған қарсылықтар саны; кейінге қалдырылған қарсылықтар саны; бас тартылған қарсылықтар саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
873.
15.
Тауар белгісінің және тауардың шыққан жері атауының заңсыз пайдаланылуына әділет органдары жүргізген жоспардан тыс тексерулердің нәтижелері
(есепті кезең; өңірдің атауы; әділет органының атауы; тексерілетін ұйымның атауы; тексеру кезеңі; анықталған бұзушылық туралы ақпарат; қабылданған шаралар (салынған айыппұлдар) туралы ақпарат; уәкілетті орган шешімінің орындалуы туралы ақпарат)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
874.
16.
Жалпыға белгілі тауар белгілерінің тізімі
(есепті кезең; иесінің атауы; тауар белгісінің атауы)
жартыжылдықтабір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
875.
17.
Соңғы 5 жылда тіркелген лицензиялық, сублицензиялық келісімшарттар саны
(есепті кезең; тіркелген лицензиялық шарттардың саны; тіркелген қосалқы лицензиялық шарттардың саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
876.
18.
Соңғы 5 жылда тіркелген тауар таңбаларының саны
(есепті кезең; тіркелген тауар белгілерінің саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
877.
19.
Соңғы 5 жылда тіркелген географиялық нұсқамаларды пайдалану құқығының саны
(есепті кезең; тіркелген тауар белгілерінің саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
878.
20.
Соңғы 5 жылда өнеркәсіп үлгілеріне берілген патенттер саны
(есепті кезең; өнеркәсіптік үлгілерге берілген патенттер саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
879.
21.
Соңғы 5 жылда пайдалы модельдерге берілген патенттер
(есепті кезең; пайдалы модельге берілген патенттер саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ыкүніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
880.
22.
Соңғы 5 жылда өнертабысқа берілген патенттер
(есепті кезең; өнертабысқа берілген патенттер саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
881.
23.
Соңғы 5 жылда селекциялық жетістіктерге берілген патенттер
(есепті кезең; селекциялық жетістіктерге берілген патенттер саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
882.
24.
Құқықтық мониторинг жүргізу қорытындысы бойынша ақпарат
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; нормативтік құқықтық актілердің саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
883.
25.
Қазақстан Республикасы сот сарапшыларының мемлекеттік тізілімі
(есепті кезең; аты-жөні бар тегі; сараптаманың атауы; лицензияның/рұқсаттың нөмірі мен күні)
жыл сайын
есепті жылдың 25 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
884.
26.
Жүргізілген сот, сот-медициналық, сот-психиатриялық, сот-наркологиялық сараптамалардың статистикалық деректері
(есепті кезең; жүргізілген сот сараптамаларының саны; жүргізілген сот-медициналық сараптамалардың саны; жүргізілген сот-психиатриялық сараптамалардың саны; жүргізілген сот-наркологиялық сараптамалардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
885.
27.
Сот сарапшысын аттестаттау және сот сарапшысына біліктілік тағайындау бойынша үлгі сұрақтардың тізбесі
(аттестаттауды өткізетін ұйымның атауы; мекенжайы; байланыс телефондары және электрондық мекенжайы; сұрақтар тізімі)
жыл сайын
есепті жылдың 25 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
886.
28.
Соңғы 5 жылда авторлық құқықпен қорғалатын туындыларға берілген куәліктер саны
(есепті кезең; берілген куәліктердің саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
887.
29.
Мүліктік құқықтарды ұжымдық негізде басқаратын аккредиттеуден өткен ұйымдардың тізімі
(ұйымның атауы; қызмет түрі; заңды мекенжайы; аккредиттеу нөмірі мен күні)
тізімге өзгерістердің енгізілуіне қарай
тізім өзгертілген күннен кейін он жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині